Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GR8 TRAILS - ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ

Statistika přihlášených

Trať
21km21km180
11km11km105
KIDSKIDS60
6km6km53
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let60
M40-49Muži 40 - 49 let51
M30-39Muži 30 - 39 let46
Z18-99Ženy 18 a více let42
Z18-99Ženy 18 a více let26
Z40-49Ženy 40 - 49 let22
M18-99Muži 18 a více let19
Z30-39Ženy 30 - 39 let17
M50-59Muži 50 - 59 let16
Z18-29Ženy 18 - 29 let14
CH08-09Chlapci 8 - 9 let10
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 8
D00-05Dívky 0 - 5 let8
D10-11Dívky 10 - 11 let 7
M18-29Muži 18 - 29 let6
D06-07Dívky 6 - 7 let5
CH00-05Chlapci 0 - 5 let5
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 5
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
Z50-59Ženy 50 - 59 let5
CH06-07Chlapci 6 - 7 let5
D08-09Dívky 8 - 9 let4
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
D12-13Dívky 12 - 13 let 2
M60-99Muži 60 a více let2
Z60-99Ženy 60 a více let1
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
Celkem přihlášených398

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.4.2021Adamíra Jan 21km M30-39 uhrazeno
8.9.2021Antoš Petr 21km M40-49 uhrazeno
8.9.2021Appeltová Havránková Martina 11km Z18-99 uhrazeno
9.9.2021Bajer Miloslav cafeBajer 11km M18-99 uhrazeno
3.8.2021Baladránová Romana 21km Z50-59 uhrazeno
29.8.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
21.8.2021Balihar Jiří Balini 21km M40-49 uhrazeno
7.9.2021Bálik Tomáš KIDS CH08-09 uhrazeno
26.8.2021Barešová Kristina 21km Z18-29 uhrazeno
31.8.2021Bartoníčková Alena #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
1.8.2021Bašný Adam IR 28 21km M40-49 uhrazeno
1.7.2021Batlle Vazquez David 21km M30-39 uhrazeno
7.3.2021Bátovská Sabina 11km JZ13-17 uhrazeno
17.8.2021Bělík Robert 21km M40-49 uhrazeno
3.9.2021Beneš Jiří STETSON RK 21km M30-39 uhrazeno
15.1.2021Beníšková Martina 11km Z18-99 uhrazeno
31.8.2021Beránková Eva Hradec Králové 6km Z18-99 uhrazeno
7.9.2021Bernardová Terezie 6km Z18-99 nezaplaceno
7.9.2021Bez Milan Bezák 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2021Bezová Lenka Bezák 11km Z18-99 uhrazeno
25.6.2021Bímová Andrea 21km Z40-49 uhrazeno
6.9.2021BITTMANOVÁ ANNEMARI KIDS D10-11 uhrazeno
20.7.2021Blažek Miloslav 21km M30-39 uhrazeno
4.8.2021Bobela Patrik Žízniví (b)ježci 6km M18-99 uhrazeno
10.6.2021Bočková Klára 21km Z18-29 uhrazeno
7.9.2021Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM 21km M40-49 uhrazeno
12.7.2021Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic 21km M50-59 uhrazeno
16.5.2021Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS D08-09 uhrazeno
6.9.2021Bret Jakub 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2021Bretová Kristýna 6km Z18-99 uhrazeno
5.9.2021Bruthans Jan KIDS CH08-09 uhrazeno
5.9.2021Bruthansová Eliška KIDS D10-11 uhrazeno
31.7.2021Bušek Martin Sazka a.s. 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2021Čadilová Klára Čača Team KIDS D06-07 uhrazeno
6.9.2021Čadilová Klára 11km Z18-99 uhrazeno
7.9.2021Cavos Robert 21km M18-29 uhrazeno
16.8.2021Čech Jan HZS Královéhradeckého kraje 21km M30-39 uhrazeno
4.6.2021Čech Ondřej 21km M30-39 uhrazeno
10.1.2021Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 21km M40-49 uhrazeno
7.9.2021Čermák Ondřej KIDS CH10-11 uhrazeno
7.9.2021Čermáková Dana 11km Z18-99 uhrazeno
5.9.2021Černá Linda 11km Z18-99 uhrazeno
30.12.2020Černohorská Lucie 21km Z30-39 uhrazeno
15.4.2021Černý Michal Hradečtí ORLi 21km M40-49 uhrazeno
28.7.2021Červa Jan 21km M40-49 uhrazeno
27.8.2021Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 21km M50-59 uhrazeno
15.6.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady 6km JM13-17 uhrazeno
7.9.2021CHMELÍKOVÁ Jana 6km Z18-99 uhrazeno
5.9.2021Daďourková Helena RunBo Team Liberec 21km Z40-49 uhrazeno
23.8.2021Daňková Šárka 21km Z40-49 uhrazeno
10.4.2021David Lubos SRTG Kolín 21km M30-39 uhrazeno
17.8.2021Diak Zbyněk Paaaštyky 21km M40-49 uhrazeno
17.8.2021Diaková Lenka Paaaštyky 11km Z18-99 uhrazeno
31.7.2021Dočkal Jan Posázaví 21km M30-39 uhrazeno
7.9.2021Doleček Milan STG Rychnov nad Kněžnou 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
28.2.2021Dospíšil Tomáš 21km M30-39 uhrazeno
9.9.2021Drbohlav Pavel ISCARE 11km M18-99 uhrazeno
1.9.2021Drobník Tomáš Jablonecké Mattonky 21km M50-59 uhrazeno
11.8.2021Dufková Terezka Atletika Říčany KIDS D12-13 uhrazeno
9.9.2021Ďurčekova Denisa 6km Z18-99 uhrazeno
18.8.2021Dušek Martin GS cyklo team Jistebnice 11km M18-99 uhrazeno
6.6.2021Elstner Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
5.9.2021Endler Marek 11km M18-99 uhrazeno
1.8.2021Fečo Jozef SokolDolany 11km M18-99 uhrazeno
20.6.2021FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC 21km M50-59 uhrazeno
5.9.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS D10-11 uhrazeno
14.7.2021Foltýnová Marie Lorintým 21km Z18-29 uhrazeno
21.3.2021Foniová Pokorná Klára 21km Z40-49 uhrazeno
30.11.2020Forbelský Lukáš OCR Hunters 11km M18-99 uhrazeno
3.9.2021Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM 21km M50-59 uhrazeno
6.9.2021Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM 21km Z40-49 uhrazeno
30.8.2021Fraňková Alexandra Horoguru 11km Z18-99 uhrazeno
6.9.2021Fridrichová Adela 11km Z18-99 uhrazeno
4.9.2021Fryc Leopold 6km M18-99 uhrazeno
22.8.2021Fuchs Jan Ondřejov 21km M30-39 uhrazeno
6.9.2021Gantner Filip 11km M18-99 nezaplaceno
5.9.2021Gonda Jakub KIDS CH00-05 uhrazeno
5.9.2021Gondvá Amálie KIDS D06-07 uhrazeno
2.9.2021Grolmus Radek 21km M40-49 uhrazeno
23.8.2021Guňka Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
23.8.2021Guňka Lukáš KIDS CH12-13 uhrazeno
29.4.2021Hajná Ingrid PILNÍKOVSKÉ BĚHNY KIDS D08-09 uhrazeno
29.4.2021Hajná Dorota PILNÍKOVSKÉ BĚHNY KIDS D06-07 uhrazeno
29.4.2021Hajná Hana Pilníkovské běhny 11km Z18-99 uhrazeno
29.4.2021Hajný Pavel Pilníkovské běhny 21km M50-59 uhrazeno
11.7.2021Halda Jakub 21km M40-49 uhrazeno
11.7.2021Haldová Jana 21km Z30-39 uhrazeno
7.6.2021Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 21km Z40-49 uhrazeno
7.9.2021Hanáček Tomáš 11km M18-99 uhrazeno
30.8.2021Hašl Pavel 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2021Havelka Petr Eleven Run Team 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2021Havlena Jaroslav MB 21km M40-49 uhrazeno
28.6.2021Havlicek Tomas KIDS CH10-11 uhrazeno
28.6.2021Havlickova Tereza KIDS D10-11 uhrazeno
1.9.2021Heller Jakub 21km M30-39 uhrazeno
28.4.2021Heřman Patrik 21km M40-49 uhrazeno
28.4.2021Heřmanová Eva 21km Z40-49 uhrazeno
21.4.2021Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM 21km M40-49 uhrazeno
24.8.2021Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM 21km M18-29 uhrazeno
5.9.2021Hlavatá Viktorie KIDS D00-05 uhrazeno
3.1.2021Hlubučková Martina 11km Z18-99 uhrazeno
7.3.2021Holánková Dominika 11km JZ13-17 uhrazeno
7.9.2021Holíček Jiří 11km M18-99 nezaplaceno
6.9.2021Holina Karel CK HOLAJOVÁ 11km M18-99 uhrazeno
4.8.2021Holý Jakub Žízniví (b)ježci 11km M18-99 uhrazeno
8.9.2021Honzajk Pavel KIDS CH00-05 uhrazeno
8.9.2021Honzajková Anna Gladiátor training Kralupy KIDS D00-05 uhrazeno
9.9.2021Horáková Jana cafebajer 21km Z50-59 uhrazeno
6.9.2021Horn Ondřej 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2021Horvát Michal PHMZ Racing 6km M18-99 uhrazeno
3.9.2021Houserová Radka RunBo Team Liberec 21km Z40-49 uhrazeno
30.8.2021Hovorka Lukáš 6km M18-99 uhrazeno
17.6.2021Hrncirova Lucie Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 11km Z18-99 uhrazeno
3.9.2021Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
28.11.2020HUBÁLEK David SRTG Praha 21km M40-49 uhrazeno
21.7.2021Husáková Zuzana 6km Z18-99 uhrazeno
22.12.2020Huslík Jaroslav 6km M18-99 uhrazeno
20.7.2021Hynek Petr Hynkove 21km M30-39 uhrazeno
20.7.2021Hynková Štěpánka Hynkove 11km Z18-99 uhrazeno
16.8.2021Imrich Lukáš 21km M40-49 uhrazeno
16.8.2021Imrichová Barbora 21km Z40-49 uhrazeno
7.9.2021Jancarek Tomas 21km M30-39 uhrazeno
1.9.2021Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
17.8.2021Janoud Štěpán 21km M18-29 uhrazeno
31.8.2021Janouš Ondřej 21km M30-39 uhrazeno
16.4.2021Janoušková Leona 6km Z18-99 uhrazeno
31.8.2021Janoušová Dominika 21km Z18-29 uhrazeno
6.9.2021Janušková Tereza 6km Z18-99 uhrazeno
30.8.2021Jezbera Roman Sám za sebe 21km M50-59 uhrazeno
15.7.2021Ježek Martin SK Stará Paka 21km M30-39 uhrazeno
28.1.2021Ježek Jarda 21km M30-39 uhrazeno
8.9.2021Jirsa Max Sokol Ricany KIDS CH08-09 uhrazeno
5.9.2021Jirsová Jasmína KIDS D00-05 uhrazeno
6.9.2021Jodas Zdeněk 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2021johan oldřich ELEVEN run team 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2021Johanová Adéla ELEVEN RUN TEAM 6km Z18-99 uhrazeno
25.2.2021Jüptner Petr Alemannia Fuchsberg 21km M40-49 uhrazeno
9.9.2021Kadlečková Petra Eleven Run Team 11km Z18-99 uhrazeno
6.9.2021Kaiser Ján 6km M18-99 uhrazeno
18.2.2021Kalenská Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Kapras Jiří Kapr z Bohnic 21km M30-39 uhrazeno
3.8.2021Karlíková Zuzana 21km Z30-39 uhrazeno
30.6.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
6.6.2021Kelnar Vladimír Štramberk 21km M40-49 uhrazeno
6.8.2021Keprta Miroslav 21km M50-59 uhrazeno
29.7.2021Keprtová Erika 21km Z18-29 uhrazeno
6.9.2021Kindl Jaromír DD3 21km M40-49 uhrazeno
20.8.2021Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2021Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 21km Z40-49 uhrazeno
16.7.2021Kleman Martin 21km M50-59 uhrazeno
3.9.2021Klikoš Jiří Vlčata 11km M18-99 uhrazeno
3.9.2021Klikoš Jiří A-team 21km M30-39 uhrazeno
7.9.2021Klíma Martin ELMTRADE Racing team 21km M30-39 uhrazeno
4.9.2021Kluh Michal Sokolka 11km M18-99 uhrazeno
25.12.2020Kmetova Alena 11km Z18-99 uhrazeno
21.6.2021Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín 21km M30-39 uhrazeno
5.9.2021Knytl Lukáš 21km M40-49 uhrazeno
15.8.2021Kolátor Aleš MTB MEL 21km M40-49 uhrazeno
15.8.2021Kolátorová Pavlína MTB MEL 11km Z18-99 uhrazeno
6.9.2021Koldová Denisa #GLADIATORRACETEAM 11km Z18-99 uhrazeno
1.9.2021Komjati Jan KIDS CH06-07 uhrazeno
7.9.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav 21km M30-39 uhrazeno
5.9.2021Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS D10-11 uhrazeno
3.9.2021Koťátková Věra 21km Z40-49 uhrazeno
13.5.2021Koubková Tereza 21km Z30-39 uhrazeno
17.8.2021Kovář Petr Paaaštyky 21km M40-49 uhrazeno
22.8.2021Kovář Jan Vyskeř 21km M30-39 uhrazeno
9.8.2021Kozáková Pavlína 11km Z18-99 uhrazeno
31.8.2021Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM 6km JM13-17 uhrazeno
31.8.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM 6km JM13-17 uhrazeno
31.8.2021Kracíková Petra Nová Paka 6km Z18-99 uhrazeno
3.9.2021Král Jakub Dolní Bousov KIDS CH08-09 uhrazeno
31.8.2021Král Josef Dolní Bousov 21km M40-49 uhrazeno
23.12.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
16.12.2020Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
6.9.2021Krejcarová Eva 21km Z18-29 uhrazeno
31.1.2021Krejčíková Jana 11km Z18-99 uhrazeno
8.9.2021Křelinová Amálie KIDS D08-09 uhrazeno
9.9.2021Křepelová Iveta 21km Z40-49 uhrazeno
27.8.2021Křížalová Veronika 6km JZ13-17 uhrazeno
27.7.2021Kubelka Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
28.4.2021Kubík Petr SRTG Choceň 6km M18-99 uhrazeno
13.8.2021Kubín Daniel CRTC 6km M18-99 uhrazeno
20.5.2021Kubínová Pavla #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
1.9.2021KUČERA ŠTĚPÁN KIDS CH06-07 uhrazeno
9.9.2021Kučera Adam KIDS CH00-05 uhrazeno
9.9.2021Kučera Radek 11km M18-99 uhrazeno
9.9.2021Kűhnel Jaroslav 11km M18-99 uhrazeno
1.9.2021Kulíček Ondřej 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2021Kuntoš Miroslav 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2021Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav 6km Z18-99 uhrazeno
5.9.2021Kůst Tomáš 11km M18-99 uhrazeno
2.9.2021Kutílková Natálie KIDS D12-13 uhrazeno
2.9.2021Kutílková Veronika KIDS D10-11 uhrazeno
30.6.2021Kůtková Martina - 21km Z18-29 uhrazeno
12.8.2021Kvasnica Miloš 21km M40-49 uhrazeno
18.8.2021Laciková Soňa 21km Z30-39 uhrazeno
18.3.2021LAMIOVÁ KATEŘINA 21km Z40-49 uhrazeno
7.9.2021Landová Mirka Mlékojedy 21km Z30-39 uhrazeno
2.9.2021Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 21km M30-39 uhrazeno
2.9.2021Liberácký Vlastimil RunBo team 21km M30-39 uhrazeno
22.4.2021Lorenzová Petra Lorintým 21km Z30-39 uhrazeno
8.9.2021MACEJÁKOVÁ Soňa Priatelia behu ležerneho 21km Z60-99 nezaplaceno
28.7.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM 6km M18-99 uhrazeno
29.8.2021Macháňová Lucie 11km Z18-99 uhrazeno
27.6.2021Macíček Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
27.6.2021Macíček Michal SK GYM Humpolec 11km M18-99 uhrazeno
27.6.2021Macíčková Lucie SK GYM Humpolec 11km Z18-99 uhrazeno
31.8.2021Madejewský Radek 21km M18-29 uhrazeno
26.6.2021Mahrová Hedvika 21km Z18-29 uhrazeno
3.9.2021Malý Ondřej GRwarriors 21km M30-39 uhrazeno
5.9.2021Malypetrová Kristína 21km Z30-39 uhrazeno
6.9.2021Malypetrová Eliška KIDS D00-05 uhrazeno
2.5.2021Manak Pavel 21km M18-29 uhrazeno
18.8.2021Mansfeldová Nikol 21km Z30-39 uhrazeno
24.6.2021Marcincakova Karin 21km Z18-29 uhrazeno
29.1.2021Marešová Michaela CK HOLAJOVÁ 11km Z18-99 uhrazeno
5.9.2021Martínek Antonín Sokolka 11km M18-99 uhrazeno
19.8.2021Matějů Pavlína 21km Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Matthissen Hana Hamaro 21km Z40-49 uhrazeno
20.8.2021Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM 6km M18-99 uhrazeno
7.9.2021Mazurova Kristýna KIDS D00-05 uhrazeno
15.8.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-11 uhrazeno
15.8.2021Mizerová Irena #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
3.9.2021Mizerová Michala 21km Z18-29 uhrazeno
2.9.2021Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 11km Z18-99 uhrazeno
25.8.2021Mrázková Linda 21km Z40-49 uhrazeno
19.8.2021Musil Radek 21km M40-49 uhrazeno
31.8.2021Mynarčík Jakub Team Kub 6km M18-99 nezaplaceno
18.8.2021Myslivcová Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
21.3.2021Najmanová Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
15.6.2021Negi Udit 11km M18-99 uhrazeno
5.9.2021Nemčík Šimon KIDS CH06-07 uhrazeno
5.9.2021Nemčík Alex KIDS CH10-11 uhrazeno
5.9.2021Nemčíková Renata 6km Z18-99 uhrazeno
22.1.2021Němec Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
21.7.2021Nevečeřalová Michaela 11km Z18-99 uhrazeno
21.8.2021Nevřelová Kateřina 21km Z30-39 uhrazeno
30.8.2021Nezbeda Javůrek Pavel 11km M18-99 uhrazeno
4.1.2021Novák Petr 21km M50-59 uhrazeno
7.9.2021Novák Viktor www.kalirna.cz 21km M40-49 uhrazeno
8.9.2021Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady 11km M18-99 uhrazeno
3.9.2021Novák Martin ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 21km M18-29 uhrazeno
15.5.2021Nováková Veronika 21km Z18-29 uhrazeno
16.4.2021Nováková Anežka 6km JZ13-17 uhrazeno
2.9.2021Novotná Nikola KIDS D10-11 uhrazeno
4.8.2021Novotný Luboš Žízniví (b)ježci 21km M30-39 uhrazeno
4.8.2021Očenášová Eva 21km Z30-39 uhrazeno
25.6.2021Ochoc Thomas 21km M30-39 uhrazeno
6.9.2021Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav 6km M18-99 uhrazeno
24.8.2021Parák David Svitavy-Lačnov 21km M40-49 uhrazeno
24.8.2021Paráková Jitka Svitavy-Lačnov 21km Z40-49 uhrazeno
6.9.2021Pašková Gabriela DD3 21km Z40-49 uhrazeno
25.5.2021Pečenka Franta Aufeer Design 21km M40-49 uhrazeno
30.5.2021Pechacova Lucie 21km Z50-59 uhrazeno
6.9.2021Pelc Martin PuK 21km M40-49 uhrazeno
27.5.2021Pergner Petr LDN 21km M60-99 uhrazeno
30.7.2021Peterková Milica Šumperk 21km Z40-49 uhrazeno
2.9.2021Petr Jan Ještětice 11km M18-99 uhrazeno
8.7.2021Petrák Stanislav 6km M18-99 uhrazeno
8.7.2021Petráková Petra 11km Z18-99 uhrazeno
6.9.2021Petrlák Miroslav 11km M18-99 uhrazeno
12.4.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM 11km Z18-99 uhrazeno
2.9.2021Pinkava Roman Predator Workout Kladno 11km M18-99 uhrazeno
20.5.2021Piskáček Luboš Powerlifting DK z.s. 21km M50-59 uhrazeno
31.8.2021Píšová Věra kočky+ 11km Z18-99 nezaplaceno
10.4.2021Plhová Jana 21km Z18-29 uhrazeno
14.7.2021Plíhal Marek 21km M30-39 uhrazeno
11.1.2021Podaný Daniel VaNDaL team KIDS CH00-05 uhrazeno
8.1.2021Podaný Martin Rozběháme Kutno Horu 21km M30-39 uhrazeno
31.12.2020Podaný Lubomír VaNDaL team 6km M18-99 uhrazeno
13.4.2021Poláchová Jana 21km Z18-29 uhrazeno
26.8.2021Polan Michal CZexxx.army 21km M40-49 uhrazeno
10.7.2021Polívková Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
3.8.2021Prevužňáková Tereza KL Turnov 21km Z30-39 uhrazeno
6.9.2021Procházka Petr 11km M18-99 uhrazeno
22.7.2021Procházka Martin 21km M50-59 uhrazeno
24.4.2021Prskavcova Veronika 11km Z18-99 uhrazeno
10.1.2021Pšenička Jaroslav 21km M40-49 uhrazeno
5.9.2021Pulda Štěpán 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2021Rapčanová Klára 6km Z18-99 uhrazeno
7.9.2021Regner Filip KIDS CH10-11 uhrazeno
7.9.2021Regner Daniel KIDS CH08-09 uhrazeno
7.9.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS CH12-13 uhrazeno
7.9.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS CH10-11 uhrazeno
11.7.2021Řehořová Barbora 11km Z18-99 uhrazeno
6.9.2021Rendl Martin STG Mladá Boleslav 6km M18-99 uhrazeno
5.9.2021Res Michal 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2021Reslová Hana 21km Z40-49 uhrazeno
6.9.2021Řezáč Jan Podolští běžci 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2021Řezáčová Stella Podolští běžci KIDS D00-05 uhrazeno
6.9.2021Řezáčová Klára Podolští běžci 21km Z40-49 uhrazeno
6.9.2021Řezáčová Zita KIDS D00-05 uhrazeno
31.8.2021Rezek Matěj 6km M18-99 uhrazeno
23.8.2021Řezka Petr HOK Pardubice 21km M40-49 uhrazeno
31.8.2021Rezková Blanka 6km Z18-99 uhrazeno
13.5.2021Roller Petra 21km Z30-39 uhrazeno
9.9.2021Roštejnská Kristýna 6km Z18-99 uhrazeno
31.8.2021Roštejnský Milan 11km M18-99 uhrazeno
9.8.2021RYGÁL LIBOR SK MAXTRI LIBEREC 21km M50-59 uhrazeno
10.3.2021Šabaka Petr 21km M40-49 uhrazeno
30.8.2021Šafařík Martin HZS Královehradeckého kraje 21km M50-59 uhrazeno
5.1.2021Šámal Oldřich iQLANDIA 11km M18-99 uhrazeno
20.8.2021Šedivec Michal 21km M30-39 uhrazeno
6.9.2021Šembera Pavel Praha 11km M18-99 uhrazeno
16.8.2021Semerák Ivo Lauf Team Kněžmost 21km M40-49 uhrazeno
12.8.2021Šibrava Josef 21km M30-39 uhrazeno
7.9.2021Sicard Olivier 21km M30-39 uhrazeno
7.9.2021Šimková Tereza SK Jeseniova 6km JZ13-17 nezaplaceno
26.8.2021Šindler Radek 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2021Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH06-07 uhrazeno
6.9.2021Šír Sebastian KIDS CH10-11 uhrazeno
31.1.2021Skalický Petr 21km M40-49 uhrazeno
8.1.2021Skořepová Aneta 11km JZ13-17 uhrazeno
8.1.2021Skořepová Pavla 21km Z30-39 uhrazeno
2.9.2021Skrbek Matouš Sokol Železný Brod KIDS CH10-11 uhrazeno
3.9.2021Skrbková Lenka Sokol Železný Brod 6km Z18-99 uhrazeno
4.9.2021Sládek Jaroslav 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2021Slama Zdenek KIDS CH14-15 uhrazeno
18.7.2021Šmarda Milan Šmauz 21km M40-49 uhrazeno
29.8.2021Smolík Oto GRwarriors 21km M30-39 uhrazeno
16.8.2021Smutný Jiří 11km M18-99 uhrazeno
10.8.2021Sopek Tomas 21km M40-49 uhrazeno
5.9.2021Souček Luděk 11km M18-99 uhrazeno
19.12.2020Špínová Monika 21km Z40-49 uhrazeno
31.8.2021Špůr Pavel 11km M18-99 nezaplaceno
7.9.2021Šrejmová Petra Běhámespolu.cz 6km Z18-99 uhrazeno
9.8.2021Šretr Ondřej 6km M18-99 uhrazeno
26.7.2021Stárek Martin 21km M40-49 uhrazeno
27.8.2021Starý Jan 21km M30-39 uhrazeno
28.7.2021Steger Cyril OKSSAZ 11km M18-99 uhrazeno
9.8.2021Štěpanovský Martin ŽÍZNIVÍ BJEŽCI 11km M18-99 uhrazeno
2.9.2021Strahalová Radka 6km Z18-99 uhrazeno
6.9.2021Strnadová Barbora OlfinCar Ski Team 6km JZ13-17 uhrazeno
6.9.2021Strnadová Natálie OlfinCar Ski Team 6km JZ13-17 uhrazeno
23.8.2021Šustek Stanislav 21km M30-39 uhrazeno
6.9.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team 6km M18-99 uhrazeno
9.6.2021Švadlenka Václav SK Bukovno 11km M18-99 uhrazeno
16.8.2021Švadlenka Václav SK Bukovno KIDS CH12-13 uhrazeno
16.8.2021Švadlenka Martin SK Bukovno KIDS CH08-09 uhrazeno
26.8.2021Šverma Jaroslav 11km M18-99 uhrazeno
5.9.2021Švestková Viktorie KIDS D00-05 uhrazeno
5.9.2021Švestková Veronika KIDS D08-09 uhrazeno
5.9.2021švestková Jaroslava 11km Z18-99 uhrazeno
2.9.2021Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec 21km M30-39 uhrazeno
17.7.2021SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC 21km M60-99 uhrazeno
2.9.2021Švorc Jiří Ještětice 11km M18-99 uhrazeno
5.9.2021Švorcová Irena Zoe OCR/OCRC 21km Z30-39 nezaplaceno
6.9.2021Sychrovský Pavel Poděbrady 21km M50-59 uhrazeno
6.9.2021Tarnóczy Kateřina BEAST - OCR team 6km Z18-99 uhrazeno
17.8.2021Tomáš Radek 11km M18-99 uhrazeno
2.9.2021Tomiczková Martina 6km Z18-99 uhrazeno
2.9.2021Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 11km Z18-99 uhrazeno
1.8.2021Ujka Jan BEAST - OCR team 21km M40-49 uhrazeno
27.8.2021Václavek Ondřej GR Písečná 21km M30-39 uhrazeno
7.9.2021Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM 21km Z40-49 uhrazeno
6.9.2021Valena Tomáš HC Mžany 21km M40-49 uhrazeno
7.9.2021Valenta Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
29.12.2020Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
7.9.2021Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS D06-07 uhrazeno
21.7.2021Valeš Lukáš 11km M18-99 uhrazeno
9.9.2021Vaněk Stanislav 21km M40-49 uhrazeno
29.11.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
8.9.2021Vaníčková Jana 11km Z18-99 uhrazeno
29.11.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
8.9.2021Vaníčková Marta KIDS D06-07 uhrazeno
20.1.2021Vatrt Vilem Quadient 21km M40-49 uhrazeno
13.8.2021Vávrová Zuzana 11km Z18-99 uhrazeno
23.7.2021Veselý Petr Royal Bay 21km M30-39 uhrazeno
10.8.2021Vicherek Petr 11km M18-99 uhrazeno
8.9.2021Vilhelmová Hana 11km Z18-99 nezaplaceno
7.9.2021Vinický Petr 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2021vinicky jan sweep ocr team KIDS CH00-05 uhrazeno
7.9.2021Vinický Matěj sweep ocr team KIDS CH06-07 uhrazeno
10.8.2021Vinopal Stanislav 11km M18-99 uhrazeno
4.12.2020Vodička Pavel JPJ Forest 21km M30-39 uhrazeno
7.1.2021Vojtěch Jiří žádný 11km M18-99 uhrazeno
1.9.2021Vojteková Michaela Power Fitness Liberec 21km Z18-29 uhrazeno
8.9.2021Vokurka Petr Vokolopole TRI 21km M50-59 uhrazeno
11.8.2021Vopálenský Pavel 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2021Vošta Jan Vošťáci 21km M30-39 uhrazeno
20.7.2021Voštová Dita Voštáci 11km Z18-99 uhrazeno
30.4.2021Votroubková Denisa 6km Z18-99 uhrazeno
7.9.2021Vrba Martin Behamespolu.cz 21km M40-49 uhrazeno
7.9.2021Zalabová Martina 21km Z50-59 uhrazeno
19.8.2021Žalská Barbora ITADECO 11km Z18-99 uhrazeno
14.8.2021Zámečník Ondřej Výživové poradenství ZZ 21km M40-49 uhrazeno
20.7.2021Zavřelová Jana Zavři Němčice 21km Z50-59 uhrazeno
7.9.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
15.4.2021Zeinerová Lucie Hradečtí ORLi 21km Z30-39 uhrazeno
30.8.2021Zeman Zdeněk 21km M40-49 uhrazeno
21.3.2021Žemlička Dominik 11km M18-99 uhrazeno
5.9.2021Zichová Veronika 11km Z18-99 uhrazeno
31.8.2021Ziška Jan 21km M40-49 uhrazeno
31.8.2021Zišková Veronika 11km Z18-99 uhrazeno
28.4.2021Zítko Petr STG Choceň 6km M18-99 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.