Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GR8 TRAILS - ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ

Statistika přihlášených

Trať
21km21km97
11km11km29
6km6km16
KIDSKIDS10
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let24
M40-49Muži 40 - 49 let22
Z18-99Ženy 18 a více let17
Z30-39Ženy 30 - 39 let14
Z18-29Ženy 18 - 29 let13
Z40-49Ženy 40 - 49 let10
M18-99Muži 18 a více let9
M18-99Muži 18 a více let8
M50-59Muži 50 - 59 let7
Z18-99Ženy 18 a více let6
CH08-09Chlapci 8 - 9 let3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Z50-59Ženy 50 - 59 let3
M60-99Muži 60 a více let2
M18-29Muži 18 - 29 let2
D08-09Dívky 8 - 9 let2
D10-11Dívky 10 - 11 let 1
D06-07Dívky 6 - 7 let1
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 1
CH00-05Chlapci 0 - 5 let1
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených152

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.4.2021Adamíra Jan 21km M30-39 uhrazeno
3.8.2021Baladránová Romana 21km Z50-59 nezaplaceno
30.7.2021Barešová Kristina 21km Z18-29 nezaplaceno
25.7.2021Bartáková Nelly 21km Z18-29 nezaplaceno
1.8.2021Bašný Adam IR 28 21km M40-49 uhrazeno
1.7.2021Batlle Vazquez David 21km M30-39 uhrazeno
7.3.2021Bátovská Sabina 11km JZ13-17 uhrazeno
15.1.2021Beníšková Martina 11km Z18-99 uhrazeno
25.6.2021Bímová Andrea 21km Z40-49 uhrazeno
20.7.2021Blažek Miloslav 21km M30-39 uhrazeno
4.8.2021Bobela Patrik Žízniví (b)ježci 6km M18-99 nezaplaceno
10.6.2021Bočková Klára 21km Z18-29 uhrazeno
12.7.2021Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic 21km M50-59 uhrazeno
16.5.2021Brázdová Dominika OCR Kids Poděbrady KIDS D08-09 uhrazeno
31.7.2021Bušek Martin Sazka a.s. 21km M40-49 uhrazeno
4.6.2021Čech Ondřej 21km M30-39 uhrazeno
10.1.2021Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 21km M40-49 uhrazeno
30.12.2020Černohorská Lucie 21km Z30-39 uhrazeno
15.4.2021Černý Michal Hradečtí ORLi 21km M40-49 uhrazeno
28.7.2021Červa Jan 21km M40-49 uhrazeno
15.6.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady 6km JM13-17 uhrazeno
10.4.2021David Lubos SRTG Kolín 21km M30-39 uhrazeno
20.4.2021Devátý Zdeněk Knedlík 21km M18-29 uhrazeno
31.7.2021Dočkal Jan Posázaví 21km M30-39 uhrazeno
28.2.2021Dospíšil Tomáš 21km M30-39 uhrazeno
6.6.2021Elstner Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
1.8.2021Fečo Jozef SokolDolany 11km M18-99 uhrazeno
20.6.2021FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC 21km M50-59 uhrazeno
14.7.2021Foltýnová Marie Lorintým 21km Z18-29 uhrazeno
21.3.2021Foniová Pokorná Klára 21km Z40-49 uhrazeno
30.11.2020Forbelský Lukáš OCR Hunters 11km M18-99 uhrazeno
27.11.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam 21km M30-39 uhrazeno
29.4.2021Hajná Ingrid PILNÍKOVSKÉ BĚHNY KIDS D08-09 uhrazeno
29.4.2021Hajná Dorota PILNÍKOVSKÉ BĚHNY KIDS D06-07 uhrazeno
29.4.2021Hajná Hana Pilníkovské běhny 11km Z18-99 uhrazeno
29.4.2021Hajný Pavel Pilníkovské běhny 21km M50-59 uhrazeno
11.7.2021Halda Jakub 21km M40-49 uhrazeno
11.7.2021Haldová Jana 21km Z30-39 uhrazeno
7.6.2021Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 21km Z40-49 uhrazeno
28.6.2021Havlicek Tomas KIDS CH10-11 uhrazeno
28.6.2021Havlickova Tereza KIDS D10-11 uhrazeno
28.4.2021Heřman Patrik 21km M40-49 uhrazeno
28.4.2021Heřmanová Eva 21km Z40-49 uhrazeno
21.4.2021Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM 21km M40-49 uhrazeno
3.1.2021Hlubučková Martina 21km Z18-29 uhrazeno
29.1.2021Holajová Lucie CK HOLAJOVÁ 11km Z18-99 uhrazeno
7.3.2021Holánková Dominika 11km JZ13-17 uhrazeno
4.8.2021Holý Jakub Žízniví (b)ježci 11km M18-99 nezaplaceno
17.6.2021Hrncirova Lucie Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 11km Z18-99 uhrazeno
28.11.2020HUBÁLEK David SRTG Praha 21km M40-49 uhrazeno
21.7.2021Husáková Zuzana 6km Z18-99 uhrazeno
22.12.2020Huslík Jaroslav 6km M18-99 uhrazeno
20.7.2021Hynek Petr Hynkove 21km M30-39 uhrazeno
20.7.2021Hynková Štěpánka Hynkove 11km Z18-99 uhrazeno
16.4.2021Janoušková Leona 6km Z18-99 uhrazeno
15.7.2021Ježek Martin SK Stará Paka 21km M30-39 uhrazeno
28.1.2021Ježek Jarda 21km M30-39 uhrazeno
25.2.2021Jüptner Petr Alemannia Fuchsberg 21km M40-49 uhrazeno
18.2.2021Kalenská Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Kapras Jiří Kapr z Bohnic 21km M30-39 uhrazeno
3.8.2021Karlíková Zuzana 21km Z30-39 uhrazeno
30.6.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
6.6.2021Kelnar Vladimír Štramberk 21km M40-49 uhrazeno
29.7.2021Keprtová Erika 21km Z18-29 uhrazeno
16.7.2021Kleman Martin 21km M50-59 uhrazeno
25.12.2020Kmetova Alena 21km Z30-39 uhrazeno
21.6.2021Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín 21km M30-39 uhrazeno
13.5.2021Koubková Tereza 21km Z30-39 uhrazeno
16.12.2020Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
23.12.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
31.1.2021Krejčíková Jana 21km Z30-39 uhrazeno
27.7.2021Kubelka Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
28.4.2021Kubík Petr SRTG Choceň 6km M18-99 uhrazeno
20.5.2021Kubínová Pavla #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
30.6.2021Kůtková Martina - 21km Z18-29 uhrazeno
18.3.2021LAMIOVÁ KATEŘINA 21km Z40-49 uhrazeno
22.4.2021Lorenzová Petra Lorintým 21km Z30-39 uhrazeno
28.7.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM 6km M18-99 uhrazeno
27.6.2021Macíček Michal SK GYM Humpolec 11km M18-99 uhrazeno
27.6.2021Macíček Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
27.6.2021Macíčková Lucie SK GYM Humpolec 11km Z18-99 uhrazeno
26.6.2021Mahrová Hedvika 21km Z18-29 uhrazeno
2.5.2021Manak Pavel 21km M18-29 uhrazeno
24.6.2021Marcincakova Karin 21km Z18-29 uhrazeno
29.1.2021Marešová Michaela CK HOLAJOVÁ 11km Z18-99 uhrazeno
2.8.2021Matthissen Hana Hamaro 21km Z40-49 uhrazeno
11.5.2021Melicharová Petra Už tam budeeem 21km Z30-39 uhrazeno
21.3.2021Najmanová Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
15.6.2021Negi Udit 11km M18-99 uhrazeno
22.1.2021Němec Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
21.7.2021Nevečeřalová Michaela 21km Z30-39 uhrazeno
4.1.2021Novák Petr 21km M50-59 uhrazeno
16.4.2021Nováková Anežka 6km JZ13-17 uhrazeno
15.5.2021Nováková Veronika 21km Z18-29 uhrazeno
4.8.2021Novotný Luboš Žízniví (b)ježci 21km M30-39 nezaplaceno
4.8.2021Očenášová Eva 21km Z30-39 nezaplaceno
25.6.2021Ochoc Thomas 21km M30-39 uhrazeno
3.8.2021Pavelka Michal 21km M40-49 nezaplaceno
25.5.2021Pečenka Franta Aufeer Design 21km M40-49 uhrazeno
30.5.2021Pechacova Lucie 21km Z50-59 uhrazeno
27.5.2021Pergner Petr LDN 21km M60-99 uhrazeno
30.7.2021Peterková Milica Šumperk 21km Z40-49 nezaplaceno
8.7.2021Petrák Stanislav 6km M18-99 uhrazeno
8.7.2021Petráková Petra 11km Z18-99 uhrazeno
12.4.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM 11km Z18-99 uhrazeno
20.5.2021Piskáček Luboš Powerlifting DK z.s. 21km M50-59 uhrazeno
10.4.2021Plhová Jana 21km Z18-29 uhrazeno
14.7.2021Plíhal Marek 21km M30-39 uhrazeno
28.7.2021Pliškova Veronika 11km Z18-99 nezaplaceno
11.1.2021Podaný Daniel VaNDaL team KIDS CH00-05 uhrazeno
8.1.2021Podaný Martin Rozběháme Kutno Horu 21km M30-39 uhrazeno
31.12.2020Podaný Lubomír VaNDaL team 6km M18-99 uhrazeno
13.4.2021Poláchová Jana 21km Z18-29 uhrazeno
10.7.2021Polívková Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
3.8.2021Prevužňáková Tereza KL Turnov 21km Z30-39 uhrazeno
22.7.2021Procházka Martin 21km M50-59 uhrazeno
24.4.2021Prskavcova Veronika 11km Z18-99 uhrazeno
10.1.2021Pšenička Jaroslav 21km M40-49 uhrazeno
11.7.2021Řehořová Barbora 11km Z18-99 uhrazeno
29.12.2020Řezková Martina Jablonecké mattonky 21km Z40-49 uhrazeno
13.5.2021Roller Petra 21km Z30-39 uhrazeno
10.3.2021Šabaka Petr 21km M40-49 uhrazeno
27.6.2021Sajdl Jakub 21km M30-39 uhrazeno
5.1.2021Šámal Oldřich iQLANDIA 21km M40-49 uhrazeno
31.1.2021Skalický Petr 21km M40-49 uhrazeno
8.1.2021Skořepová Aneta 11km JZ13-17 uhrazeno
8.1.2021Skořepová Pavla 21km Z30-39 uhrazeno
18.7.2021Šmarda Milan Šmauz 21km M40-49 uhrazeno
10.7.2021Šperk Michal 6km M18-99 uhrazeno
19.12.2020Špínová Monika 21km Z40-49 uhrazeno
26.7.2021Stárek Martin 21km M40-49 uhrazeno
28.7.2021Steger Cyril OKSSAZ 11km M18-99 uhrazeno
9.6.2021Švadlenka Václav SK Bukovno 11km M18-99 uhrazeno
17.7.2021SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC 21km M60-99 uhrazeno
20.7.2021Toušová Simona 11km Z18-99 uhrazeno
19.2.2021Tvrzníková Anna 21km Z18-29 uhrazeno
1.8.2021Ujka Jan BEAST - OCR team 21km M40-49 uhrazeno
29.12.2020Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
21.7.2021Valeš Lukáš 21km M40-49 uhrazeno
29.11.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
29.11.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Vatrt Vilem Quadient 21km M40-49 uhrazeno
23.7.2021Veselý Petr Royal Bay 21km M30-39 uhrazeno
4.12.2020Vodička Pavel www.jpjforest.com 21km M30-39 uhrazeno
7.1.2021Vojtěch Jiří žádný 21km M30-39 uhrazeno
20.7.2021Voštová Dita Voštáci 11km Z18-99 uhrazeno
30.4.2021Votroubková Denisa 6km Z18-99 uhrazeno
20.7.2021Zavřelová Jana Zavři Němčice 21km Z50-59 uhrazeno
15.4.2021Zeinerová Lucie 21km Z30-39 uhrazeno
21.3.2021Žemlička Dominik 11km M18-99 uhrazeno
9.7.2021Žílová Jitka 21km Z40-49 uhrazeno
28.4.2021Zítko Petr STG Choceň 6km M18-99 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.