Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GR8 TRAILS - ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ

Statistika přihlášených

Trať
21km21km35
11km11km11
6km6km7
KIDSKIDS5
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let10
M30-39Muži 30 - 39 let9
Z18-99Ženy 18 a více let6
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
Z18-99Ženy 18 a více let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
M18-99Muži 18 a více let2
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 2
CH08-09Chlapci 8 - 9 let2
M18-99Muži 18 a více let2
M18-29Muži 18 - 29 let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
M50-59Muži 50 - 59 let1
CH00-05Chlapci 0 - 5 let1
Celkem přihlášených58

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
7.3.2021Bátovská Sabina 11km JZ13-17 uhrazeno
15.1.2021Beníšková Martina 11km Z18-99 uhrazeno
10.1.2021Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 21km M40-49 uhrazeno
30.12.2020Černohorská Lucie 21km Z30-39 uhrazeno
15.4.2021Černý Michal Hradečtí ORLi 21km M40-49 uhrazeno
10.4.2021David Lubos SRTG Kolín 21km M30-39 uhrazeno
28.2.2021Dospíšil Tomáš 21km M30-39 uhrazeno
17.12.2020Dudek Dominik KIDS CH12-13 uhrazeno
21.3.2021Foniová Pokorná Klára 21km Z40-49 uhrazeno
30.11.2020Forbelský Lukáš 11km M18-99 uhrazeno
27.11.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam 21km M30-39 uhrazeno
3.1.2021Hlubučková Martina 21km Z18-29 uhrazeno
29.1.2021Holajová Lucie CK HOLAJOVÁ 11km Z18-99 uhrazeno
7.3.2021Holánková Dominika 11km JZ13-17 uhrazeno
28.11.2020HUBÁLEK David SRTG Praha 21km M40-49 uhrazeno
22.12.2020Huslík Jaroslav 6km M18-99 uhrazeno
12.4.2021Janoud Štěpán 21km M18-29 nezaplaceno
16.4.2021Janoušková Leona 6km Z18-99 uhrazeno
28.1.2021Ježek Jarda 21km M30-39 uhrazeno
25.2.2021Jüptner Petr Alemannia Fuchsberg 21km M40-49 uhrazeno
18.2.2021Kalenská Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Kapras Jiří Kapr z Bohnic 21km M30-39 uhrazeno
25.12.2020Kmetova Alena 21km Z30-39 uhrazeno
23.12.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
16.12.2020Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
31.1.2021Krejčíková Jana 21km Z30-39 uhrazeno
8.4.2021Kubínová Pavla #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 nezaplaceno
18.3.2021LAMIOVÁ KATEŘINA 21km Z40-49 uhrazeno
29.1.2021Marešová Michaela CK HOLAJOVÁ 11km Z18-99 uhrazeno
21.3.2021Najmanová Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
22.1.2021Němec Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
4.1.2021Novák Petr 21km M50-59 uhrazeno
16.4.2021Nováková Anežka 6km JZ13-17 nezaplaceno
6.4.2021Nováková Veronika 21km Z18-29 nezaplaceno
12.4.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM 11km Z18-99 uhrazeno
10.4.2021Plhová Jana 21km Z18-29 uhrazeno
8.1.2021Podaný Martin Rozběháme Kutno Horu 21km M30-39 uhrazeno
31.12.2020Podaný Lubomír VaNDaL team 6km M18-99 uhrazeno
11.1.2021Podaný Daniel VaNDaL team KIDS CH00-05 uhrazeno
13.4.2021Poláchová Jana 21km Z18-29 uhrazeno
10.1.2021Pšenička Jaroslav 21km M40-49 uhrazeno
29.12.2020Řezková Martina Jablonecké mattonky 21km Z40-49 uhrazeno
10.3.2021Šabaka Petr 21km M40-49 uhrazeno
5.1.2021Šámal Oldřich iQLANDIA 21km M40-49 uhrazeno
31.1.2021Skalický Petr 21km M40-49 uhrazeno
8.1.2021Skořepová Aneta 11km JZ13-17 uhrazeno
8.1.2021Skořepová Pavla 21km Z30-39 uhrazeno
19.12.2020Špínová Monika 21km Z40-49 uhrazeno
13.4.2021Tobiška Štěpán 21km M40-49 uhrazeno
19.2.2021Tvrzníková Anna 21km Z18-29 uhrazeno
29.12.2020Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
29.11.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
29.11.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Vatrt Vilem Quadient 21km M40-49 uhrazeno
4.12.2020Vodička Pavel www.jpjforest.com 21km M30-39 uhrazeno
7.1.2021Vojtěch Jiří žádný 21km M30-39 uhrazeno
15.4.2021Zeinerová Lucie 21km Z30-39 uhrazeno
21.3.2021Žemlička Dominik 11km M18-99 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.