Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ORIGINAL JOSEFOV

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN464
RACERACE205
FUNFUN15
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let75
M18-29Muži 18 - 29 let67
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)66
M40-49Muži 40 - 49 let64
Z30-39Ženy 30 - 39 let53
M30-39Muži 30 - 39 let50
Z40-49Ženy 40 - 49 let38
Z18-29Ženy 18 - 29 let37
TTým (čtyřčlenný)32
M40-49Muži 40 - 49 let30
M18-29Muži 18 - 29 let27
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)23
TTým (čtyřčlenný)17
Z18-29Ženy 18 - 29 let17
JM13-17Junioři 13 - 17 let15
FUNFUN15
Z30-39Ženy 30 - 39 let12
M50-99Muži 50 a více let11
JM13-17Junioři 13 - 17 let10
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
Z50-99Ženy 50 a více let5
Z40-49Ženy 40 - 49 let5
M50-99Muži 50 a více let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Z50-99Ženy 50 a více let2
Celkem přihlášených684

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.5.2021 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s OPEN JZ13-17 uhrazeno
8.6.2021Abel Ondřej Lagunino OPEN M18-29 nezaplaceno
11.5.2021Adam Matěj Fitness Life Liberec RACE M18-29 uhrazeno
11.4.2021Babák Josef Tantrum Monstra RACE M18-29 uhrazeno
29.5.2021Babka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2021Bala Martin OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
20.11.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.6.2021Bareš Vladimír OPEN M18-29 uhrazeno
14.6.2021Barták Vítek OPEN JM13-17 uhrazeno
13.6.2021Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2020Bartoníček Přemysl OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2021Bartoníček Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bo!↳ Przybylova Tereza
14.6.2021Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
12.6.2021Bartoš Jan BeAst shapes OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2021Bartošek Jonáš Predator workout Brno OPEN M18-29 uhrazeno
12.6.2021Bašek Karel OPEN M18-29 uhrazeno
12.12.2020Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z18-29 uhrazeno
26.12.2020Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z40-49 uhrazeno
30.12.2020Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bedýnkovic↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
3.12.2020Benda Stanislav OPEN M40-49 uhrazeno
25.12.2020Bendová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
11.6.2021Bendová Irena Total Vital OPEN Z40-49 uhrazeno
24.5.2021Beneš Martin RACE M50-99 uhrazeno
9.6.2021Beneš Petr Kvíčala Team RACE M40-49 uhrazeno
3.6.2021Beníšek Jarda RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2021Beránek Jan RACE M18-29 uhrazeno
14.6.2021Bernardová Terezie RACE Z18-29 nezaplaceno
30.5.2021Bernardová Linda OCR Čelákovice OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.5.2021Bernardová Klára OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
12.6.2021Bischofová Viktorie OPEN Z18-29 uhrazeno
19.5.2021Bláha Martin Ready2Die OPEN T uhrazeno
Tým: Ready2Die↳ Fibír FilipReady2Die
↳ Kuželka Vojtěchready2die
↳ Ptáček Lukáš Ready2Die
15.6.2021Blažek Radek Monkey race Skuhrov RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
13.6.2021Blažek Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
15.5.2021Bortlík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
30.5.2021Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
1.6.2021Brát David #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Brožek Radovan OPEN M18-29 uhrazeno
22.12.2020Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
6.6.2021Bučková Zuzana CrossfitJD Rýmařov, z. s OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2021Budková Jana OCR čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2020Bureš Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Burešová Jaroslava OPEN Z50-99 uhrazeno
20.5.2021Buriánek Viktor OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2021Buryánová Veronika OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
8.6.2021Camfrla Honza CrossfitJD Rymařov, z. s. OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2021Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
13.6.2021Černík Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2021Černý Pavel neBULL a Makej OPEN M30-39 uhrazeno
30.5.2021Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
10.4.2021Česáková Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
14.6.2021Chuchlová Denisa OPEN Z18-29 uhrazeno
10.6.2021Chwastek Vladimír Olympia Spartan Training KH RACE M50-99 uhrazeno
14.6.2021Chytilová Andrea ATOM KIDS Praha RACE JZ13-17 uhrazeno
31.5.2021Čiamporová Vendula Fubo team OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
3.1.2021Dalecká Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
14.6.2021Dalecký Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
6.6.2021Daniel Marcel CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN M50-99 uhrazeno
21.5.2021Dlask Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2020DLESK Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
11.6.2021Dobrovolná Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
8.6.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
29.5.2021Dobsová Miroslava OPEN MIX uhrazeno
Tým: hlemýždi↳ Merfait Miroslav
7.6.2021Dohnal Vojtěch PERUN OPEN JM13-17 uhrazeno
21.12.2020Dolák Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
24.5.2021Doležal Roman SRTG Most OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE T uhrazeno
Tým: UNKNOWN TEAM↳ Sýkora Jakub
↳ Rosenberg JakubUNKNOWN TEAM
↳ Audy AdamUnKnown Team
14.6.2021Doležel Tomáš Radiátor OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Doležel Ivo Štikouni OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2021Dostál Jakub RACE JM13-17 nezaplaceno
15.6.2021Dostál Lubomír RACE M40-49 nezaplaceno
15.6.2021Dostálová Eva RACE Z40-49 nezaplaceno
25.5.2021Douša David OPEN M18-29 uhrazeno
3.5.2021Drábková Veronika OCR Runners Šumperk RACE MIX uhrazeno
Tým: Krasoň a Fiona ↳ Bevelágua LadislavOCR Workout Tábor
30.5.2021Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
11.6.2021Drobný Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
5.6.2021Duda Jan OPEN M40-49 uhrazeno
16.3.2021Dufek Pavel Powerlifting DK RACE M40-49 uhrazeno
29.11.2020Duska Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
21.5.2021Dvořák Martin Tvrdý játra OPEN M30-39 uhrazeno
30.5.2021Dvořák Libor TRIUMPHALIS RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2021Džambik Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2021Emingerová Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
3.6.2021Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN MIX uhrazeno
Tým: NASAjeto↳ Vrhel Václav
15.6.2021Farova Simona RACE Z30-39 uhrazeno
19.5.2021Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
4.6.2021Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2021Felkl Matěj RACE JM13-17 uhrazeno
20.4.2021Fenclová Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Plzeňáácíí↳ Fencl MiroslavFénix Plzeň
30.12.2020Feneš Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Feneš Team↳ Fenešová Aneta#GLADIATORRACETEAM
11.5.2021Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
4.6.2021Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
2.6.2021Filáček Jiří OCR Čelákovice OPEN JM13-17 uhrazeno
2.6.2021Filáčková Radka OCR Čelákovice OPEN Z50-99 uhrazeno
15.12.2020Filipec Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
30.5.2021Filková Martina OCR TEAM KLADNO OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR TEAM KLADNO↳ Dvořák TomášOCR TEAM Kladno
13.6.2021Filounek Martin OPEN M30-39 uhrazeno
7.6.2021Flos Jan SRTG Trutnov OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2021Folc Tomáš SK-Janské lázně RACE JM13-17 uhrazeno
11.6.2021Folejtar Martin OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN M18-29 uhrazeno
27.11.2020Fortelka Jiří Příbram RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2021Fousek František OPEN T uhrazeno
Tým: Maresjev-Stachanov Komplex↳ Van Steelant Daniel
↳ Werner Luděk
↳ Kačer Jan
1.12.2020Franc Jan RACE M30-39 uhrazeno
18.12.2020Františák Martin Valaši OPEN MIX uhrazeno
Tým: Valaši↳ Bučková MiroslavaValaši
27.5.2021Frisova Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2021Frolo Libor ARES RACE TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2021Gabková Natálie Extreme Obstacle Runners RACE MIX uhrazeno
Tým: Sporťáci↳ Krupka MichalHammer OCR Team
31.5.2021Gajdošíková Dagmar CrossfitJD Rýmařov, z.s OPEN Z30-39 uhrazeno
10.6.2021Galvas Josef Bahňáci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bahňáci z Luhů↳ Galvasová Pavla
7.6.2021Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
23.11.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.5.2021Görgl Jan Team Slivenec RACE M40-49 uhrazeno
13.6.2021Götz Ferry XRunners Jena e.V. RACE M40-49 nezaplaceno
28.5.2021Gramatikopulus Georgij Golden Rio OPEN M40-49 uhrazeno
9.6.2021Grindlerová Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
9.6.2021Gryc Kristián zaber špónu OPEN M18-29 nezaplaceno
28.4.2021Hájek Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
3.5.2021Hájková Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
28.4.2021Hájková Andrea OPEN Z18-29 uhrazeno
7.5.2021Halíková Bára OPEN Z40-49 uhrazeno
9.6.2021Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
31.5.2021Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
22.11.2020Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
13.6.2021Hánová Renáta OPEN T uhrazeno
Tým: Tým nevěsty↳ Klesnilová Klaudie
↳ Hánová Kateřina
↳ Hánová Simona
16.5.2021Hanus Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2021Hanuš Jan OPEN M30-39 uhrazeno
11.6.2021Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
17.6.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
1.6.2021Haufer Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
13.6.2021Hausmann Frank X-Runners Jena e.V. RACE M40-49 nezaplaceno
14.6.2021Havelka Petr OPEN M40-49 uhrazeno
8.6.2021Havlíček Karel Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN M40-49 uhrazeno
23.5.2021Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2021Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.5.2021Hazová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Miška s Tóňou↳ Vítek Antonín
23.1.2021Hebelka Jakub GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
14.6.2021Hebelkova Kristýna Jimmy gang OPEN Z18-29 uhrazeno
23.1.2021Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
28.5.2021Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
13.6.2021Hejduková Nikol RACE Z18-29 uhrazeno
1.6.2021Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
1.6.2021Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
23.5.2021Helcl Vojtěch Atom Kids Praha RACE M40-49 uhrazeno
14.6.2021Hermanová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
3.6.2021Hertl Ondřej Spartan Gym Praha RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
25.12.2020Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
25.12.2020Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
27.2.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
5.6.2021Hlouš Jiří ARES RACE TEAM OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Hloušek Jiří RACE M18-29 uhrazeno
15.5.2021Hnátek Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
15.5.2021Hnátková Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
31.5.2021Hobl Martin OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
8.6.2021Hofmanová Lucka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2021Holíková Anna RACE Z18-29 nezaplaceno
3.6.2021holoubek tomas OPEN M40-49 uhrazeno
21.12.2020Holubová Petra SKPŠ Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
16.5.2021Homola Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
18.3.2021Honzák Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2021Horáček Filip CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2021Horacek Filip CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2021Horáček Daniel CrossfitJD Rýmařov, z.s OPEN M18-29 uhrazeno
14.6.2021Horáček Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 uhrazeno
15.6.2021Horáčková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
30.12.2020Hořejší Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: gekon a opice↳ Grulich Jaromír
31.5.2021Hořínková Ivana CrossfitJD Rýmařov OPEN JZ13-17 uhrazeno
14.6.2021Hošek Jakub OPEN M18-29 nezaplaceno
15.6.2021Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
15.6.2021Hospodková Anna SDH Letňany RACE Z18-29 uhrazeno
15.6.2021Hospodková Hana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
15.6.2021Housková Natálie Gladiators RACE Z18-29 nezaplaceno
31.5.2021Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2021Hrevuš Alexandr RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2020HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
16.6.2021Hubálek David OPEN M18-29 uhrazeno
10.6.2021Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Přes plot↳ Vocaskova VeronikaPřes plot
31.5.2021Hubený Jan Brno OPEN M40-49 uhrazeno
1.6.2021Hudáček Jan CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN M18-29 uhrazeno
14.5.2021Hudec Martin OPEN T uhrazeno
Tým: Sněhurka a trpaslíci↳ Riener Martin
↳ Trtíková Pavla
↳ Cengr Michal
8.6.2021Huskova Misa Brněnské běhny OPEN Z18-29 uhrazeno
11.6.2021Husták Tomáš Buřtíci Jihlava OPEN M40-49 uhrazeno
11.6.2021Hustáková Vendula OPEN Z30-39 uhrazeno
5.6.2021Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z50-99 uhrazeno
8.6.2021Hyrova Dagmar OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dalaga↳ Toman Ladislav
10.4.2021Ivančaková Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2021Jablončík Jan CrossfitJD Rýmařov RACE M18-29 uhrazeno
7.6.2021Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN Z40-49 nezaplaceno
31.5.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
12.6.2021Jandová Monika BeAst shapes OPEN MIX nezaplaceno
Tým: BeAst shapesneobsazeno
8.6.2021Janíková Lucie CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2020Janota Martin FUN FUN uhrazeno
30.12.2020Janota Daniel FUN FUN uhrazeno
31.5.2021Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
15.2.2021Janousek Petr OCR Losers OPEN M40-49 uhrazeno
5.5.2021Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
12.6.2021Jelínek Martin OPEN M18-29 uhrazeno
29.5.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
2.6.2021Jirmanová Kateřina RACE MIX uhrazeno
Tým: Hronováci↳ Balcar Roman
15.6.2021Jiroudek Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2021Jiroudková Alena OPEN Z30-39 uhrazeno
17.5.2021Jiroušek Radek RACE JM13-17 uhrazeno
10.6.2021Jirovský Jan TJ Sokol Hradiště OPEN M30-39 uhrazeno
13.6.2021Jonák Robert OPEN M40-49 uhrazeno
13.6.2021Jonák Roman OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2021Jurník Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
13.5.2021Kabelka Ondřej Gondor OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
31.5.2021Kačmárová Patricia #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
6.1.2021Kala Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
1.6.2021Kalašová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
27.5.2021Kalfařová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
7.6.2021Kaminská Jana Globus OCR tým OPEN Z18-29 uhrazeno
16.5.2021Karásková Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
9.6.2021Karbanová Tatiana OPEN Z40-49 uhrazeno
30.5.2021Karlová Martina RACE Z18-29 uhrazeno
10.2.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2021Kavka Martin OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
26.4.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.6.2021Kepáková Lucie Barbarian extreme team OPEN Z18-29 uhrazeno
21.5.2021Kindlová Valérie OPEN Z30-39 uhrazeno
27.5.2021Kirschová Eva Triatlon team Trutnov OPEN Z40-49 uhrazeno
8.12.2020Kislinger Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Freecoolíni↳ Slezakova Kristyna
16.5.2021Klementová Eva Fixovi andílci RACE Z18-29 uhrazeno
12.6.2021Klicpera Václav RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2021Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
4.6.2021Klikoš Jiří A-team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dva od Labe↳ Jakubcová Ivana#GLADIATORRACETEAM
17.6.2021Klusová Hana OPEN Z18-29 nezaplaceno
1.6.2021Knapková Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s OPEN JZ13-17 uhrazeno
25.5.2021Knotková Monika Sofa Predators OPEN Z30-39 uhrazeno
13.6.2021Koblencová Renata RACE Z40-49 uhrazeno
15.6.2021Kobr Vojtěch RACE M18-29 nezaplaceno
12.6.2021Kocián Petr OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2020Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
26.5.2021Kodydek Tomáš Gladiators RACE M40-49 uhrazeno
6.5.2021Kohout Petr PČR OPEN M30-39 uhrazeno
6.5.2021Kokešová Radka RACE Z30-39 uhrazeno
17.6.2021Kolenyak Josef OPEN M18-29 uhrazeno
10.6.2021Kolomá Andrea OPEN MIX uhrazeno
Tým: Helfit↳ Helekal LukášHelfit
6.6.2021Kolomazníková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
29.1.2021Koňařík Michal Mizerové RACE M18-29 uhrazeno
4.6.2021Kondraš Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
6.6.2021Kopřiva Antonín Sokol +SDH Hlubočany OPEN M30-39 uhrazeno
5.6.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
6.6.2021Korel Marek poutníci OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Kořenář Petr OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2021Koričanský Ivan RACE JM13-17 uhrazeno
15.6.2021Koričanský Lukáš RACE JM13-17 uhrazeno
26.12.2020Kosař Jan Severní legie OPEN M30-39 uhrazeno
6.6.2021Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Kotus Dušan OPEN MIX uhrazeno
Tým: J&D↳ Janata Jana
25.5.2021Kotýnek Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
14.12.2020Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2021Koudelková Lucie Brněnské běhny OPEN Z30-39 uhrazeno
13.6.2021Kouřil Aleš OPEN JM13-17 uhrazeno
11.6.2021Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-49 uhrazeno
11.6.2021Krajňák Josef OCR Citice OPEN M18-29 uhrazeno
15.2.2021Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Krejčí Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
5.6.2021Krejčí Jiří bonus gym OPEN M40-49 uhrazeno
16.6.2021Krejsa Adam OPEN M18-29 uhrazeno
13.6.2021Krestová Kateřina RACE Z18-29 nezaplaceno
19.5.2021Křikava Tomáš Spartan Gym Praha RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
14.6.2021Křížová Monika Extreme Obstacle Runners RACE Z18-29 uhrazeno
14.6.2021Křováková Michaela RACE Z18-29 uhrazeno
1.6.2021Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
15.6.2021Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
15.6.2021Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE JZ13-17 uhrazeno
23.5.2021Kubát Ondřej STG Praha RACE M30-39 uhrazeno
13.6.2021Kubeček Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
21.5.2021Kubíček Rudolf RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2020Kubín Tomáš OPEN T uhrazeno
12.5.2021Kubrycht Michal OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Kudrna Aleš OCR Hunters RACE M30-39 uhrazeno
15.6.2021Kudrna Daniel OCR Hunters RACE M18-29 uhrazeno
14.6.2021Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 uhrazeno
7.6.2021Kulíková Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
25.5.2021Kunštár Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
7.6.2021Kuntoš Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2021Kurfiřt Milan OPEN M40-49 uhrazeno
13.6.2021Kuželka Filip OPEN M18-29 uhrazeno
4.6.2021Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
14.4.2021Ladecky Erik OPEN T uhrazeno
Tým: Lenochodi ↳ Fikslová Eva
↳ Stránský Jaroslav
↳ Stránský LukášLenochodi
30.5.2021Lagin Marcel RACE M50-99 uhrazeno
30.5.2021Laginová Zlata FUN FUN uhrazeno
6.6.2021Láhner Jiří Garden Gym OPEN M30-39 uhrazeno
1.5.2021Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2021Laštovička Martin OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
29.1.2021Lata Lukas RACE M30-39 uhrazeno
24.5.2021Ledvina Petr SRTG Kolín OPEN M40-49 uhrazeno
24.5.2021Ledvinová Kateřina SRTG Kolín OPEN Z40-49 uhrazeno
14.6.2021Lettl Libor Svídnický extrém RACE MIX uhrazeno
Tým: Svídnický extrém↳ Černá LudmilaSvídnický Extrém
16.6.2021Lhotka Vladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
15.5.2021Linková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
10.6.2021Lomický Václav TJ Sokol Hradiště OPEN M30-39 uhrazeno
13.6.2021Lundák David #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
18.12.2020Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
1.6.2021Macha Filip #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2021Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
2.5.2021Macíček Michal SK GYM Humpolec OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK GYM Humpolec↳ Macíčková LucieSK GYM Humpolec
2.5.2021Macíček Lukáš LM-PROJECTS OPEN M18-29 uhrazeno
20.5.2021Majerčák Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Janča a Tom↳ Sedláčková Jana
14.6.2021Makara Miroslav RACE M30-39 nezaplaceno
16.6.2021Malá Markéta Globus OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2021Malátek Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
13.6.2021Malínská Kamila Born To Move OPEN Z18-29 nezaplaceno
15.6.2021Malínský František OPEN M30-39 uhrazeno
13.6.2021Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 nezaplaceno
21.5.2021Málková Pavlína RACE MIX uhrazeno
Tým: Pepa↳ Buchal Petr
11.6.2021Malý Martin RACE M18-29 uhrazeno
8.6.2021Malý Ondřej GRwarriors RACE M30-39 uhrazeno
14.6.2021Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
20.12.2020Marek Jakub Stone & belter OPEN M30-39 uhrazeno
20.12.2020Marek Ondřej Stone & belter OPEN M30-39 uhrazeno
1.6.2021Marek Dominik Jen tak z Hecu RACE M18-29 uhrazeno
17.5.2021Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
23.5.2021Marek Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
29.5.2021Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2021Mareth Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
18.5.2021Marko Tibor STG Česká Třebová OPEN M30-39 uhrazeno
11.6.2021Marková Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
23.5.2021Marková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z50-99 uhrazeno
15.6.2021Martinez Daniel RACE MIX uhrazeno
Tým: DaniKata↳ Mathe KataBarbarian
17.6.2021Martínková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
31.12.2020Medveď Marek OPEN M30-39 uhrazeno
16.5.2021Meinhartová Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jdeme se projít↳ Hlavnička Jan#GLADIATORRACETEAM
15.6.2021Merhaut Jan OPEN M18-29 uhrazeno
14.6.2021Mertlík Jan RACE M18-29 uhrazeno
14.6.2021Mertlíková Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
25.5.2021Metzlová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
29.5.2021Michálek Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2021Mikel Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
12.6.2021Mikeš Jiří PAKA OPEN M30-39 uhrazeno
12.6.2021Mikešová Marcela OPEN Z30-39 uhrazeno
5.6.2021MISAR JENDA PERUN OPEN M30-39 uhrazeno
12.6.2021Modrý Václav SDH Račice OPEN M40-49 uhrazeno
23.12.2020Morávková Tereza BittMor OPEN Z30-39 uhrazeno
10.6.2021Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE T uhrazeno
Tým: FuboTeam↳ Janoušek PetrFUBOteam
↳ Havlíček JakubFUBO Team
↳ Mikulková PetraFUBO Team
15.6.2021Mrkos Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
1.6.2021Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
9.6.2021Naďo Jaroslav STG Kolín RACE M18-29 uhrazeno
29.12.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
15.6.2021Nedbal Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2021Němeček Emanuel RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2021Netíková Anežka GLADIATORS OPEN Z18-29 uhrazeno
8.6.2021Neužil Jiří Osmička OPEN M30-39 uhrazeno
7.6.2021Nosek Jan Globus OCR tým OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2021Novák Jan JK BRILIANT PETROVICE FUN FUN uhrazeno
15.6.2021Novák Ivan RACE M18-29 nezaplaceno
2.6.2021Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
7.6.2021Nováková Eva PERUN OPEN Z40-49 uhrazeno
2.6.2021Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
30.5.2021Nováková Daniela OPEN Z18-29 uhrazeno
1.1.2021Novotná Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stařec a moře↳ Novotný Martin
7.6.2021Novotná Denisa Mokrý Banditi OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mokrý Banditi ↳ Loveček Vít
10.6.2021Novotný Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Horalky↳ Horáková Hanka
16.6.2021Novotný Tomáš Lesáci RACE M30-39 uhrazeno
15.6.2021Novotny Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
13.6.2021Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
13.6.2021Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
13.6.2021Odvárko Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Faust team↳ Poláčková Romana
25.5.2021Olmr Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2020Opletal Michal OPEN M30-39 uhrazeno
6.6.2021Ošmyková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
2.6.2021Otčenášková Martina flexfitnessolomouc OPEN Z40-49 uhrazeno
2.1.2021Palla Lubomír #stghavirov OPEN M30-39 uhrazeno
1.6.2021Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: NezkusíšNevíš↳ Jarmarová Jarmila#GLADIATORRACETEAM
29.11.2020Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
2.5.2021Pařízek Pavel Workout Lomnice OPEN M18-29 uhrazeno
3.6.2021Pavelková Anna Casia Excalibur race team RACE Z18-29 uhrazeno
31.5.2021Pelikán Jaroslav Bananas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bananas↳ Pelikánová MichaelaBananas
3.1.2021Pešout Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
18.5.2021Petruška Marek RACE M18-29 uhrazeno
30.5.2021Pfeffer Jan OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
6.5.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2021Pipová Jana CrossfitJD Rymařov, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
16.5.2021Pistovčák Viktor RACE JM13-17 uhrazeno
18.5.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
15.6.2021Podhora Ondřej OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
10.6.2021Pokorná Eva #Gladiatorraceteam OPEN Z40-49 uhrazeno
30.5.2021Pokorný Petr OPEN M18-29 uhrazeno
14.6.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2021Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.5.2021Pospíšilová Andrea OPEN Z30-39 uhrazeno
30.5.2021Potužák David OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2021Pour Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
13.6.2021Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M50-99 uhrazeno
29.12.2020Prachař Daniel RACE M18-29 uhrazeno
15.6.2021Prantl Jiří OCR Hunters OPEN MIX nezaplaceno
Tým: OCR Hunters↳ Čížková LucieOCR Hunters
13.6.2021Prášil Jiří VOSA Šumvald RACE M30-39 uhrazeno
4.6.2021Pravdová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
12.6.2021Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
27.12.2020Přibylová Petra Holky z Vršovky OPEN Z30-39 uhrazeno
30.5.2021Příhoda Martin KaMikaze team OPEN MIX uhrazeno
Tým: KaMikaze team↳ Příhodová Kamila#GLADIATORRACETEAM
8.6.2021Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
17.5.2021Přívozníková Martina OPEN Z40-49 uhrazeno
1.6.2021Procházka Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
10.6.2021Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M18-29 uhrazeno
12.6.2021Půža Patrik STG KOLÍN RACE JM13-17 uhrazeno
31.3.2021Rachota Zdeněk PORFIX OPEN T uhrazeno
Tým: PORFIX CZ↳ Kanuch MarekPORFIX CZ
↳ Úlehla TomášPORFIX CZ
↳ Novák TomášPORFIX CZ
30.1.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
7.6.2021Raitrová Vendula OPEN Z30-39 uhrazeno
4.6.2021Raur Luboš PERUN RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2021Raurová Klára Perun OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
15.6.2021Ridzoň Daniel RACE M18-29 uhrazeno
23.5.2021Říha Jindřich Miláčci FUN FUN uhrazeno
31.5.2021Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
5.6.2021Říhová Jitka Perun OPEN Z18-29 uhrazeno
15.6.2021Romančákov Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
31.12.2020Roth Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
14.6.2021Rouzek Jan Rozběháme Poho-Cvrčky RACE M18-29 uhrazeno
10.12.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2021Rubeš Martin OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2021Rubeš Marek OPEN JM13-17 uhrazeno
26.5.2021Ryba Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
24.5.2021Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
14.6.2021Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 nezaplaceno
14.4.2021Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
29.5.2021Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
28.2.2021Schejbal Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2021Schneider Milan RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2020Šebestík Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
11.6.2021Sečkář Pavel The Losers Initiative RACE M30-39 uhrazeno
14.6.2021Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
29.11.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
30.12.2020Šejna Stanislav OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2021Sekerová Petra OCR Čelákovice OPEN Z18-29 uhrazeno
18.5.2021Šeredová Kateřina FUN FUN uhrazeno
18.5.2021Šeredová Bohdana Bohnice FUN FUN uhrazeno
26.5.2021Šibrava Josef OPEN M30-39 uhrazeno
17.6.2021Šimanovský Michal FUN FUN uhrazeno
15.6.2021Šimůnek radek OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
10.6.2021Širochman Petr OCR Citice RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
16.6.2021Škraněk Jiří RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2021Skřivan Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
21.2.2021Sládková Martina FUN FUN uhrazeno
28.1.2021Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Slezáčková Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
3.6.2021Šmerda Zdeněk Východní horda RACE M40-49 uhrazeno
3.6.2021Šmerda Samuel Východní Horda RACE JM13-17 uhrazeno
5.6.2021smetanova lucie bonus gym OPEN Z30-39 uhrazeno
27.5.2021Smolík Oto GRwarriors RACE M30-39 uhrazeno
15.5.2021Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
17.6.2021Šnajdr Josef OPEN M40-49 uhrazeno
12.6.2021Šnejdarová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
13.6.2021Souček Pavel SRTG Praha RACE M30-39 uhrazeno
2.5.2021Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
31.5.2021Soukup Václav OPEN M30-39 uhrazeno
3.5.2021Soukup Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
24.4.2021Šperlich adam OCR Runners Šumperk OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2021Špindlerová Věra Miláčci FUN FUN uhrazeno
23.11.2020Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2020Šplíchalová Alena OPEN Z18-29 uhrazeno
8.6.2021Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
8.6.2021Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M30-39 uhrazeno
17.5.2021Srbová Lenka Osmička OPEN MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
31.5.2021Stanič Michal #michalfitofficial OPEN M30-39 uhrazeno
5.6.2021Stárek Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
1.6.2021Staš Jan Kosáci RACE M30-39 uhrazeno
2.1.2021Šťastný Michal Tvrdý Játra OPEN M18-29 uhrazeno
10.6.2021Štefánek Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dneakaběžimzejtraležim↳ Štefánková Naďežda
24.5.2021Šteiner Jiří Sofa Predators OPEN M30-39 uhrazeno
16.6.2021Stejskalová Barbora Rehasport team RACE MIX uhrazeno
Tým: Rehasport team↳ Hajžman DavidRehasportTeam
28.4.2021Štembera Petr RACE M30-39 uhrazeno
17.5.2021Štemberová Věra RACE Z30-39 uhrazeno
16.6.2021Štěpán Petr OPEN M40-49 uhrazeno
13.6.2021Štěpán Pavel Nozomi RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2021Štěrba Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.5.2021Stránská Věra OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
13.6.2021Stránská Věra OPEN MIX uhrazeno
Tým: "Na zkoušku"↳ Teuber Josef
31.5.2021Stránská Dagmar OPEN Z18-29 uhrazeno
7.6.2021Strašil Martin ml. PERUN OPEN M18-29 uhrazeno
7.6.2021Strašil Martin PERUN OPEN M50-99 uhrazeno
5.6.2021Strašilová Daniela PERUN OPEN Z18-29 uhrazeno
24.5.2021Štraub František #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
5.6.2021Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
13.1.2021Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
14.3.2021Štukss Dalibor MMA Brothers gym RACE M40-49 uhrazeno
16.6.2021Štulová Lenka CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
9.6.2021Šturmová Žaneta OPEN Z40-49 uhrazeno
10.1.2021Suchánková Vlasta OPEN Z50-99 uhrazeno
13.6.2021Šulc Martin RACE M30-39 uhrazeno
10.6.2021Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2021švanda pavel OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
30.5.2021Švandová Miroslava OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
12.6.2021Švarc Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
12.5.2021Švec Michal OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2021Švecová Veronika OPEN T uhrazeno
Tým: Žhavé Výstřely z Brna venkova↳ Hrabovský Jan
↳ Švec Pavel
↳ Koláček David
6.5.2021Svěráková Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2021Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2021Svitek Andrej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Svoboda Marek OPEN M30-39 uhrazeno
6.6.2021Svoboda Petr Tantrum Monstra OPEN JM13-17 uhrazeno
14.6.2021Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE T uhrazeno
Tým: Ti Druzí CZ↳ Merenus OldrichTi druzí
↳ Novák David
neobsazeno
31.5.2021Svobodová Mirka OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
6.6.2021Svobodová Eva Tantrum Monstra OPEN Z40-49 uhrazeno
8.12.2020Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2021Szkanderová Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
1.6.2021Taichman Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
10.6.2021Taichmanová Radka OPEN Z18-29 uhrazeno
17.6.2021Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
30.5.2021Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
13.6.2021Titěrová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
15.5.2021Tlapáková Gabriela MSZS OPEN Z40-49 uhrazeno
4.6.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
28.5.2021Tolmanová Kateřina Golden rio team OPEN Z30-39 uhrazeno
9.6.2021Toman Lukáš Globus OCR tým OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2021Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
12.5.2021Tomšík Karel OPEN M40-49 uhrazeno
12.5.2021Tomšík Filip OPEN M30-39 uhrazeno
12.5.2021Tomšíková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
26.4.2021Tóthová Eva Crossfit Hradec Králové OPEN MIX uhrazeno
Tým: Crossfiťáci↳ Műller Martin
13.6.2021Trmal Marcel RACE M30-39 uhrazeno
16.2.2021Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
14.6.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
29.5.2021Udatný Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
1.6.2021Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.5.2021Ulrychová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2021Urbanová Jaroslava OPEN Z18-29 uhrazeno
14.6.2021Vacek Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
16.6.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
31.12.2020Vacková Tereza RACE MIX uhrazeno
Tým: Nabušený tým ↳ Zapletal Radim
4.6.2021Václavek Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
4.6.2021Václavková Marcela OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2020Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
14.6.2021Valášek Jaroslav Švábi.cz RACE T nezaplaceno
Tým: Švábi.cz↳ Trousil Jan#GLADIATORRACETEAM
↳ Dušek Tomáš#GLADIATORRACETEAM
↳ Mach Lukáš#GLADIATORRACETEAM
31.5.2021Valentová Nikola #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
25.1.2021Valentová Marcela OPEN Z40-49 uhrazeno
4.6.2021Valíček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
12.6.2021Valouch Petr FUN FUN nezaplaceno
26.4.2021Vaníček Petr OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2021Vaníčková Jana RACE MIX uhrazeno
Tým: Vanousovineobsazeno
15.6.2021Vaňous Štěpán OCR HUNTERS RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2021Váňová Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
19.5.2021Varhan David OPEN M18-29 uhrazeno
20.1.2021Vatrt Vilem Quadient OPEN M40-49 uhrazeno
10.6.2021Večeřa Jan Hammer OCR Team OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2021Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
16.6.2021Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN M30-39 nezaplaceno
27.5.2021Vernerová Aneta Tantrum Monstra OPEN Z18-29 uhrazeno
11.6.2021Veselá Martina Total Vítal OPEN Z40-49 uhrazeno
31.5.2021Vetengl Lukáš neBULL OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2021Vilinger Jiří NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
15.6.2021Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
15.6.2021Vilingerová Lucie SDH Letňany FUN FUN uhrazeno
13.6.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
13.12.2020Vintr Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Víšek Tadeáš STG Pardubice OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
26.5.2021Vít Radim OPEN M30-39 uhrazeno
4.6.2021Vítek Dan OPEN JM13-17 uhrazeno
14.6.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
14.6.2021Vogel Petr OPEN M40-49 uhrazeno
2.5.2021Vognarová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
27.11.2020Vokurka Michal OPEN M18-29 uhrazeno
12.4.2021Volšanská Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
4.6.2021Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
14.6.2021Vondrová Andrea #GLADIATORRACETEAM# OPEN Z40-49 uhrazeno
13.5.2021Voříšek Luděk Skorpion RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2021Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
20.4.2021Votroubková Marcela RACE Z18-29 uhrazeno
21.11.2020Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.5.2021Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
30.5.2021Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.5.2021Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
14.6.2021Wanderer Ludvík RACE MIX uhrazeno
Tým: #Podlingové↳ Safrova Karolina
14.6.2021Žaloudková Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
7.6.2021Zaprianov Jakub CrossfitJD Rýmařov, z.s OPEN M30-39 uhrazeno
7.6.2021Zaprianová Michala CrossfitJD Rýmařov, z.s OPEN Z30-39 uhrazeno
14.6.2021Žarnovský Zbyněk OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2021Zavadil Adam RACE JM13-17 uhrazeno
31.5.2021Zavadil Radek RACE M40-49 uhrazeno
14.6.2021Ždímal Michal Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
13.6.2021Zelená Kateřina CrossfittJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
16.6.2021Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jimmy gang↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
15.6.2021Zelený Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2021Zeman David neBull OPEN M40-49 uhrazeno
2.6.2021Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.5.2021Zimmermannová Lenka Predátor Workout Ústí nad Labem OPEN Z40-49 uhrazeno
5.6.2021Žižková Klára Perun OPEN Z18-29 uhrazeno
15.6.2021Zlatohlávek David SRTG Syrovice OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Zlatohlávková Pavla SRTG Syrovice OPEN Z40-49 uhrazeno
31.5.2021Zoth Radovan CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN JM13-17 uhrazeno
11.5.2021Zourek Marek SRTG Tábor OPEN M40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.