Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ORIGINAL NOVÁ PAKA

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN64
RACERACE14
FUNFUN3
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let15
M40-49Muži 40 - 49 let11
Z30-39Ženy 30 - 39 let9
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
Z18-29Ženy 18 - 29 let7
M18-29Muži 18 - 29 let6
M30-39Muži 30 - 39 let6
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)5
FUNFUN3
M50-99Muži 50 a více let2
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
M18-29Muži 18 - 29 let2
M50-99Muži 50 a více let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
M40-49Muži 40 - 49 let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Celkem přihlášených81

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.11.2020Antoš Radek Grady Run OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2020Babák Josef Tantrum Monstra RACE M18-29 uhrazeno
20.11.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2020Bartošová Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Barti↳ Bartoš Pavel
26.12.2020Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z40-49 uhrazeno
12.12.2020Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2020Brožek Radovan OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2020Buben Václav OPEN M18-29 uhrazeno
13.4.2021Cogan Rudolf Piráti + STAN RACE M50-99 uhrazeno
27.11.2020Dobrovolná Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Dobrovolný Filip OPEN M30-39 uhrazeno
8.1.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2020Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2020Feneš Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Feneš team↳ Fenešová Aneta#GLADIATORRACETEAM
30.11.2020Forbelský Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
23.11.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Gottvaldová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
9.4.2021Hamtilová Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
25.12.2020Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
25.12.2020Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.3.2021Hlavizna Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2020HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
27.3.2021Jirutka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
10.1.2021Jonáš Michal Neprevazy RACE M30-39 uhrazeno
21.11.2020Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2020Kadleček Václav RACE M30-39 uhrazeno
6.1.2021Kadlecová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2020Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
9.1.2021Koldová Denisa #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
28.11.2020Kotyk Karel Velocipéd klub Nová Paka FUN FUN uhrazeno
30.11.2020Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-49 uhrazeno
29.11.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.2.2021Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2020Kubišta Petr RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2020Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
21.11.2020Kysilka Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2020Luksíková Monika FUN FUN uhrazeno
30.11.2020Luksíková Lucie FUN FUN uhrazeno
1.1.2021Malínský František OPEN M30-39 uhrazeno
14.12.2020Maštálka Daniel OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
30.11.2020Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
11.12.2020Pacola Milan OPEN M30-39 uhrazeno
13.1.2021Prachař Daniel RACE M18-29 uhrazeno
23.11.2020Pravdová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2020Přibylová Petra Holky z Vršovky OPEN Z30-39 uhrazeno
20.12.2020Rázlová Anna RACE MIX uhrazeno
Tým: Dvě šťávy↳ Štál Jan
14.4.2021Rejmanová Tereza OPEN JZ13-17 nezaplaceno
22.12.2020Sakáč Ondřej TJ Harant Pecka OPEN M18-29 uhrazeno
9.12.2020Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
29.11.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
31.1.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
30.1.2021Sokol Filip OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2020Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2020Šplíchalová Alena OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2020springr zdenek komando wolf nova paka OPEN M50-99 uhrazeno
24.12.2020Štencel Radim OPEN M40-49 uhrazeno
13.1.2021Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
23.12.2020Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem OPEN M40-49 uhrazeno
11.4.2021Švancara Jiří MALIRUN RACE M50-99 uhrazeno
30.11.2020Švarcová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bobešcineobsazeno
1.1.2021Tyburcova Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
28.1.2021Vágner Vladislav OPEN M30-39 uhrazeno
20.1.2021Vatrt Vilem Quadient OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2020Veselá Martina Total Vítal OPEN Z40-49 uhrazeno
10.1.2021Vlník Jan Neprevazy RACE M30-39 uhrazeno
27.11.2020Vokurka Michal OPEN M18-29 uhrazeno
24.12.2020Vydra Josef OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2020Zahradníková Veronika TJ Harant Pecka OPEN Z40-49 uhrazeno
17.1.2021Zelený Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.