Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE RUN PARDUBICE

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN124
RACERACE18
FUNFUN9
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let20
Z30-39Ženy 30 - 39 let20
M30-39Muži 30 - 39 let17
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)17
Z40-49Ženy 40 - 49 let16
Z18-29Ženy 18 - 29 let14
M18-29Muži 18 - 29 let10
FUNFUN9
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
M30-39Muži 30 - 39 let4
TTým (čtyřčlenný)4
M18-29Muži 18 - 29 let3
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
M50-99Muži 50 a více let2
M50-99Muži 50 a více let2
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Z30-39Ženy 30 - 39 let1
M40-49Muži 40 - 49 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
TTým (čtyřčlenný)1
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených151

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.11.2020Antoš Radek Grady Run OPEN M40-49 uhrazeno
20.11.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2020Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2020Bartoníček Přemysl OPEN M18-29 uhrazeno
12.12.2020Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z18-29 uhrazeno
26.12.2020Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z40-49 uhrazeno
24.2.2021Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bedýnkovic↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
3.12.2020Benda Stanislav OPEN M40-49 uhrazeno
11.1.2021Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
1.2.2021Bernát Michal HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
2.2.2021Bílková Kristýna HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
12.4.2021Brunclíková Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
12.12.2020Bryška Roman FUN FUN uhrazeno
6.12.2020Bryška Martin 4k UO OPEN JM13-17 uhrazeno
12.12.2020Bryšková Alena FUN FUN uhrazeno
22.12.2020Buben Václav OPEN M18-29 uhrazeno
5.2.2021Bučková Nikola HARTMANN OPEN Z18-29 uhrazeno
5.4.2021Čadová Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
16.2.2021Častulíková Marie HARTMANN OPEN Z18-29 uhrazeno
3.2.2021Chmelař René HARTMANN OPEN M18-29 uhrazeno
13.12.2020Chobotský Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
11.12.2020Chocholouš Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2020DLESK Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
8.1.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
27.11.2020Doležalová Simona OPEN MIX uhrazeno
Tým: Simpaneobsazeno
28.2.2021Dospíšil Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
1.3.2021Duda Matyáš OPEN M18-29 uhrazeno
17.2.2021Dulayová Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
7.1.2021Ernst Michal OPEN M30-39 uhrazeno
8.1.2021Filková Martina OCR TEAM KLADNO OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fifi teamneobsazeno
29.1.2021Fišer Luděk HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Forbelský Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
1.2.2021Gajdica Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
30.1.2021Gill Noemi HARTMANN OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2020Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
10.12.2020Grabmüllerová Tereza OCR TEAM Kladno OPEN Z30-39 uhrazeno
22.2.2021Grycová Gabriela Kamarádi OPEN Z40-49 uhrazeno
30.12.2020Hajný Pavel Pilníkovské běhny RACE MIX uhrazeno
Tým: pilníkovské běhny↳ Hajná HanaPilníkovské běhny
6.4.2021Haluza Ondřej Hartmann RACE M18-29 uhrazeno
23.11.2020Hanušová Sabina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hanušáci↳ Hanuš Jan
18.1.2021Hanzlík David OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
16.3.2021Hlavizna Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2020Horák Matěj OCR TEAM Pardubice RACE T uhrazeno
Tým: OCR TEAM Pardubiceneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
2.12.2020Hořejší Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
20.11.2020Hromádková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2020Huslík Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2020Hvězdová Dohnálková Kateřina Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
1.2.2021Imlauf Pavel Hattrick Wanderers OPEN M30-39 uhrazeno
5.4.2021Jandova Denisa OPEN Z40-49 uhrazeno
27.1.2021Jelínek Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koloušci↳ Jelínková Lucie#GLADIATORRACETEAM
29.11.2020Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2020Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-49 uhrazeno
20.12.2020Kabeláčová Renata KABI RACE Z40-49 uhrazeno
21.11.2020Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Kadžaja Diana OPEN Z18-29 uhrazeno
15.2.2021Karasová Zuzana HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
1.4.2021Kočvara Jiří STG - pod Pradědem RACE M50-99 uhrazeno
2.2.2021Kolaříková Eva HARTMANN OPEN Z50-99 uhrazeno
9.1.2021Koldová Denisa #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2020Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-49 uhrazeno
1.12.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
29.11.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2021Krbec Michal OPEN M18-29 uhrazeno
5.2.2021Krejza Ondřej HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
2.3.2021Krummerová Eliška OPEN JZ13-17 uhrazeno
1.3.2021Kučerová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
21.11.2020Kysilka Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2020Lukášek Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
5.2.2021Mátlová Romana HARTMANN OPEN Z40-49 uhrazeno
2.3.2021Michálková Markéta Hartmann OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2021Mlejnková Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
2.2.2021Mojžíšová Pavla HARTMANN OPEN Z40-49 uhrazeno
11.3.2021Mokrá Barbora OPEN T uhrazeno
Tým: MěKolTeam↳ Mokrý Pavel
↳ Vacíková Gabriela
↳ Bečka Josef
29.11.2020mucha jiri komar tým OPEN M40-49 uhrazeno
1.2.2021Müller Martin HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2020Nauš Robert OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
30.11.2020Nouzová Eva Chaos OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Novák Jan Tvoje bába OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tvoje bába↳ Hartvich IvanaPM
28.2.2021Novotný Milan OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Opletal Michal OPEN M30-39 uhrazeno
11.12.2020Pacola Milan OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2020Panak Bretislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
18.12.2020Pasiarová Věra SRTG Praha FUN FUN uhrazeno
2.12.2020Petráňová Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
2.2.2021Pinkasová Edita Hartmann OPEN Z40-49 uhrazeno
30.1.2021Pochyla Filip HARTMANN OPEN M18-29 uhrazeno
30.1.2021Pochyla Zbyněk HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2020Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2021Pour Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2020Prachař Daniel RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2020Přibylová Petra Holky z Vršovky OPEN Z30-39 uhrazeno
17.1.2021Půlpánová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
27.2.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
15.2.2021Řezáčová Pavla HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
2.2.2021Roubalová Anna HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
15.12.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2020Rygrová Věra OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
20.11.2020Shejbalová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2021Skalský Michal RACE M30-39 uhrazeno
14.3.2021Šlichta Radek RACE M30-39 uhrazeno
13.2.2021Šmucer Josef FUN FUN uhrazeno
12.12.2020Sotona Petr Kolín OPEN M50-99 uhrazeno
30.11.2020Sova Robert Owl racing team RACE M50-99 uhrazeno
22.2.2021Špelinová Drahomíra HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2020Stalmacherová Michaela OPEN Z40-49 uhrazeno
5.4.2021Šťovíčková Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
21.11.2020Šulcová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
20.12.2020Svibová Monika FUN FUN uhrazeno
1.12.2020Tauchmanová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
8.12.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
19.3.2021Tomášková Romana FUN FUN uhrazeno
19.3.2021Tomešková Aneta FUN FUN uhrazeno
7.12.2020Tvrdíková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: StrongCouple↳ Prosík Radim
30.11.2020Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
18.12.2020Vaníčková Martina SRTG Praha FUN FUN uhrazeno
29.12.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
15.4.2021Velichová Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: TerPa↳ Hrubý Patrik
30.11.2020Veselá Martina Total Vítal OPEN Z40-49 uhrazeno
10.3.2021Vesela Barbora RACE MIX uhrazeno
Tým: BaraPatrik↳ Dillinger Patrik
25.12.2020Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: X RAY↳ Janošíková Lenka
7.1.2021Vitmajer Vladimír OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2020Vojta Vladimír Chaos OPEN M30-39 uhrazeno
8.4.2021Vonšovská Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
20.12.2020Zachová Vladimíra #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
17.1.2021Zelený Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
20.11.2020Zikmund Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.