Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE NOVÁ PAKA

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN44
RACERACE13
FUNFUN4
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)19
M18-29Muži 18 - 29 let4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
FUNFUN4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
M30-39Muži 30 - 39 let3
M30-39Muži 30 - 39 let2
M50-99Muži 50 a více let2
M40-49Muži 40 - 49 let2
M40-49Muži 40 - 49 let2
M50-99Muži 50 a více let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Z30-39Ženy 30 - 39 let1
Celkem přihlášených61

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
19.6.2021Adamcová Eliška OPEN MIX uhrazeno
Tým: Černíkovi↳ Černík Lukáš
9.6.2021Bensch Michal Division Schlesien OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2021Bernardová Terezie RACE MIX nezaplaceno
Tým: Pat a Mat↳ Rosenberg JakubUNKNOWN TEAM
31.7.2021Bohatá Marie FUN FUN uhrazeno
31.7.2021Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
8.7.2021Brtnová Klára Lopata Racing OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2021Bubelova Jana OPEN Z40-49 nezaplaceno
28.12.2020Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
11.12.2020Chocholouš Tomáš Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
13.4.2021Cogan Rudolf Piráti + STAN RACE M50-99 uhrazeno
28.7.2021Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN nezaplaceno
28.2.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vrchlabáci↳ Gerhátová Sylvie#GLADIATORRACETEAM
20.6.2021Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
5.1.2021Hartman Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
3.6.2021Hiersch Marek OPEN MIX uhrazeno
Tým: 1973↳ Skórová Hana
16.7.2021Hierschová Natálie OPEN JZ13-17 uhrazeno
16.3.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2021Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
12.7.2021Hopová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: TogetherForeverneobsazeno
31.7.2021Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN MIX uhrazeno
Tým: my dva↳ Jakubovits štěpán#GLADIATORRACETEAM
31.7.2021Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
15.5.2021Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Běželi jsme hodněkrát↳ Janalík Marek
23.6.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.7.2021Kopecká Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
30.4.2021Kouřil Václav CDB MB OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2021Koutník Petr Elpe OPEN MIX uhrazeno
Tým: Elpe↳ Koutníková EliškaElpe
21.6.2021Kráčmar Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
11.7.2021Mautnerová Zuzakyš Biologové RACE MIX uhrazeno
Tým: Biologové↳ Forejt Štěpán Biologové
26.7.2021Milata Honza #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
26.7.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
26.7.2021Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
31.5.2021Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
25.7.2021Mohr Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
24.7.2021Nováková Anežka OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.5.2021Orosová Anita FUN FUN uhrazeno
16.7.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2021Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
25.7.2021Pumprová Alena FUN FUN uhrazeno
6.5.2021Rehák Václav OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2021Rösslerová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2021Skórová Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
7.5.2021Skučko Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ty a já↳ Miklošová Júlia
30.7.2021Štembera Petr RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2021Štemberová Věra RACE Z30-39 uhrazeno
31.5.2021Štěpánek Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ema↳ Koutníková EvaEma
31.5.2021Štěpánková Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: DAPE↳ Malík DanielDape
3.8.2021Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
22.11.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.