Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE NOVÁ PAKA

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN116
RACERACE45
FUNFUN4
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)34
M18-29Muži 18 - 29 let15
M30-39Muži 30 - 39 let14
Z18-29Ženy 18 - 29 let13
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)12
M40-49Muži 40 - 49 let11
Z30-39Ženy 30 - 39 let9
JM13-17Junioři 13 - 17 let7
M30-39Muži 30 - 39 let6
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
M40-49Muži 40 - 49 let5
Z40-49Ženy 40 - 49 let5
FUNFUN4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
M50-99Muži 50 a více let2
M18-29Muži 18 - 29 let2
M50-99Muži 50 a více let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
Celkem přihlášených165

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
19.6.2021Adamcová Eliška OPEN MIX uhrazeno
Tým: Černíkovi↳ Černík Lukáš
21.8.2021Audy Adam UnKnown Team OPEN M18-29 uhrazeno
16.8.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
14.8.2021Bartoňová Daniela OPEN Z30-39 uhrazeno
9.6.2021Bensch Michal Division Schlesien OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
26.8.2021Bláha Michal RACE JM13-17 uhrazeno
23.8.2021Bočková Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
31.7.2021Bohatá Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
31.7.2021Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
16.8.2021Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
8.7.2021Brtnová Klára Lopata Racing OPEN Z18-29 uhrazeno
28.12.2020Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2021Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M30-39 uhrazeno
21.8.2021Čeřovská Helena RACE JZ13-17 uhrazeno
23.8.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
17.8.2021Chmelař Boris OPEN M18-29 uhrazeno
11.12.2020Chocholouš Tomáš Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
13.4.2021Cogan Rudolf Piráti + STAN RACE M50-99 uhrazeno
21.8.2021Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN uhrazeno
24.8.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
19.8.2021Dzjamko Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2021Fejgl Miloš DCZ OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vrchlabáci↳ Gerhátová Sylvie#GLADIATORRACETEAM
24.8.2021Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
20.6.2021Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
9.8.2021Hebrová Sára FUBO team RACE Z18-29 uhrazeno
24.8.2021Helisová Tina OPEN Z18-29 nezaplaceno
26.8.2021Hermanová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
3.6.2021Hiersch Marek OPEN MIX uhrazeno
Tým: 1973↳ Skórová Hana
16.7.2021Hierschová Natálie OPEN JZ13-17 uhrazeno
16.3.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2021Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
12.7.2021Hopová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: TogetherForever↳ Bouchal Jaroslav
11.8.2021Horečný Karel OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2021Hošek Jakub OPEN M18-29 nezaplaceno
23.8.2021Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2021Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN MIX uhrazeno
Tým: my dva↳ Jakubovits štěpán#GLADIATORRACETEAM
25.8.2021Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2021Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
21.8.2021Kafková Barbora Achilleus FUN FUN uhrazeno
15.5.2021Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Běželi jsme hodněkrát↳ Janalík Marek
14.8.2021Kašlík Jan Wubba Lubba Dub Dub OPEN M30-39 uhrazeno
23.6.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
13.8.2021Klajbl Martin Lagunino OPEN M30-39 uhrazeno
25.8.2021Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
16.8.2021Kliková Renáta OPEN Z40-49 uhrazeno
17.8.2021Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: TopStrop↳ Mikulecký Jiří
23.8.2021Kobr Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
22.8.2021Koláčková Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
22.8.2021Koláčková Michala OPEN Z18-29 uhrazeno
30.7.2021Kopecká Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
25.8.2021Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.8.2021Kotálová Sára Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.8.2021Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2021Kouřil Václav CDB MB OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2021Koutník Petr Elpe OPEN MIX uhrazeno
Tým: Elpe↳ Koutníková EliškaElpe
24.8.2021Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
11.8.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
11.8.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
21.6.2021Kráčmar Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
24.8.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
16.8.2021Křížová Monika Extreme Obstacle Runners RACE Z18-29 uhrazeno
22.8.2021Kruliš Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2021Kulhavý Petr DCZ OPEN M30-39 uhrazeno
24.8.2021Kuropatnická Zuzana RACE Z30-39 uhrazeno
23.8.2021Kyzlink Marek DCZ OPEN M18-29 uhrazeno
20.8.2021Lišková Lenka RACE Z40-49 nezaplaceno
23.8.2021Luxová Adéla OPEN Z30-39 uhrazeno
24.8.2021Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 nezaplaceno
22.8.2021Malý Martin CZexxx RACE M18-29 uhrazeno
18.8.2021Malý David #Ratarteam RACE M30-39 nezaplaceno
20.8.2021Martínková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
22.8.2021Masničáková Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
11.7.2021Mautnerová Zuzakyš Biologové RACE MIX uhrazeno
Tým: Biologové↳ Forejt Štěpán Biologové
26.8.2021Mazuchová Natálie OPEN MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Míl Marek#GLADIATORRACETEAM
26.8.2021Merta David Diversity Beasts OPEN MIX uhrazeno
Tým: Diversity Beasts↳ Petrásková Kristýna
25.8.2021Michalková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
26.7.2021Milata Honza #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
26.7.2021Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
26.7.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
31.5.2021Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
25.7.2021Mohr Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2021Mykyta Anastasiia OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
24.7.2021Nováková Anežka OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.5.2021Orosová Anita FUN FUN uhrazeno
22.8.2021Petira Daniel #GLADIATOrRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
16.7.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
25.8.2021Pilný Martin OPEN M30-39 uhrazeno
26.8.2021Podzimek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
17.8.2021Polach Marian OPEN MIX uhrazeno
Tým: Trosečníci↳ Šulcová Magdaléna
23.8.2021Pospíšilová Andrea RACE Z30-39 uhrazeno
26.8.2021Prachař Daniel RACE MIX nezaplaceno
Tým: Do mrtva!↳ Housková Natálie Gladiators
31.5.2021Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
25.7.2021Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
6.5.2021Rehák Václav OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2021Rösslerová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
22.8.2021Šeda Radek Tabata :-) RACE MIX uhrazeno
Tým: Barbarians from the Giant Mountains.↳ Jahodová JanaTabata :-)
24.8.2021Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
26.8.2021Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.8.2021Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
11.8.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: PARŤÁCI↳ Skabelkina Mariana
23.8.2021Skácel Petr RACE M50-99 uhrazeno
1.8.2021Skórová Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
22.8.2021Smolařová Pavlína Top tým Habešáci OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Top tým Habešáci neobsazeno
23.8.2021Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.7.2021Štembera Petr RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2021Štemberová Věra RACE Z30-39 uhrazeno
25.8.2021Štěpánek Marek OPEN JM13-17 uhrazeno
25.8.2021Štěpánek Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2021Štěpánek Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ema↳ Koutníková EvaEma
31.5.2021Štěpánková Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: DAPE↳ Malík DanielDape
14.8.2021Štreglová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
22.8.2021Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
21.8.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
22.8.2021Švéda Petr OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2021Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
20.8.2021Sýkora Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2021Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
22.11.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
23.8.2021Tomášková Martina OPEN Z30-39 uhrazeno
22.8.2021Trmal Marcel C.z.e.x.x.x RACE MIX nezaplaceno
Tým: Ti nejlepší↳ Jarmarová Jarmila#GLADIATORRACETEAM
9.8.2021Tryzna Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
24.8.2021Tužil Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2021Tylš Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
20.8.2021Uhrin Tomas OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2021Uhrinová Anna OPEN Z18-29 nezaplaceno
24.8.2021Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
23.8.2021Valášek Jaroslav Švábi.cz RACE MIX nezaplaceno
Tým: Švábi.cz↳ Faulová Jana#GLADIATORRACETEAM
24.8.2021Valíček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
24.8.2021Vaníčková Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vanousovi↳ Vaníček Vladimír
23.8.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
23.8.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
24.8.2021Vocetková Miroslava OPEN Z18-29 uhrazeno
24.8.2021Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z30-39 uhrazeno
12.8.2021Volšička Petr OPEN M40-49 uhrazeno
25.8.2021Vondrová Andrea #GLADIATORRACETEAM# OPEN Z40-49 uhrazeno
24.8.2021Zamouřil Filip OPEN MIX uhrazeno
Tým: Procházka při měsíčkuneobsazeno
23.8.2021Želechovský Václav DCZ OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.