Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE JOSEFOV

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN189
RACERACE75
FUNFUN7
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)47
M40-49Muži 40 - 49 let27
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)22
M18-29Muži 18 - 29 let21
M30-39Muži 30 - 39 let19
Z30-39Ženy 30 - 39 let19
Z18-29Ženy 18 - 29 let18
Z40-49Ženy 40 - 49 let17
M30-39Muži 30 - 39 let13
M40-49Muži 40 - 49 let10
M18-29Muži 18 - 29 let10
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
FUNFUN7
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
JM13-17Junioři 13 - 17 let6
M50-99Muži 50 a více let5
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
JM13-17Junioři 13 - 17 let4
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
Z50-99Ženy 50 a více let2
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
M50-99Muži 50 a více let1
Celkem přihlášených271

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
8.6.2021Audy Adam UnKnown Team OPEN M18-29 uhrazeno
20.11.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2020Bartl Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Merlin↳ Všetíčková Monika
12.6.2021Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Vepřek MartinOCR Runners Šumperk
8.6.2021Beneš Petr JEDNIČKY RACE MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
9.6.2021Bensch Michal Division Schlesien OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
15.6.2021Bernardová Terezie RACE Z18-29 nezaplaceno
14.6.2021Bitter Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.5.2021Bohatá Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
30.5.2021Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.5.2021Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
3.6.2021Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
3.5.2021Brtnová Klára Lopata Racing OPEN Z18-29 uhrazeno
6.6.2021Brychta Jan OPEN M18-29 uhrazeno
25.12.2020Buben Václav Rumbakoule OPEN MIX uhrazeno
Tým: Beauty&TheBeast↳ Kolmanová Jana
14.6.2021Burešová Edita RACE MIX uhrazeno
Tým: Černé žáby neobsazeno
31.5.2021Čechová Denisa OPEN Z18-29 uhrazeno
10.6.2021Čeřovská Helena RACE JZ13-17 uhrazeno
14.6.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
7.6.2021Chytrá Nikola Garden Gym OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2021Čiamporová Vendula Fubo team OPEN Z30-39 uhrazeno
7.6.2021Cöger Jiří RACE M18-29 uhrazeno
10.6.2021Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN nezaplaceno
8.6.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR devianti↳ Václavková Adéla#GLADIATORRACETEAM
3.5.2021Drábková Veronika OCR Runners Šumperk RACE MIX uhrazeno
Tým: Krasoň a Fiona ↳ Bevelágua LadislavOCR Workout Tábor
16.6.2021Dušek Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACEREAM↳ Kroupová Erika Marie#GLADIATORRACETEAM
3.6.2021Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN MIX uhrazeno
Tým: NASAjeto↳ Vrhel Václav
25.5.2021Fléglová Blanka OPEN Z30-39 uhrazeno
18.12.2020Františák Martin Valaši OPEN MIX uhrazeno
Tým: Valaši↳ Bučková MiroslavaValaši
15.6.2021Gabková Natálie Extreme Obstacle Runners OPEN Z18-29 nezaplaceno
7.6.2021Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
14.5.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vrchlabáci↳ Gerhátová Sylvie#GLADIATORRACETEAM
27.2.2021glos petr -6105- OPEN M40-49 uhrazeno
17.6.2021Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M30-39 uhrazeno
3.6.2021Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
3.6.2021Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
15.6.2021Halamová Andrea OPEN Z30-39 nezaplaceno
13.4.2021Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
15.6.2021Helisová Tina OPEN Z18-29 nezaplaceno
14.6.2021Hermanová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2020Hiersch Marek OPEN MIX uhrazeno
Tým: HIERSCHOVI↳ Hierschová Natálie
27.2.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2021Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
6.6.2021Holečková Iva #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
15.6.2021Holek Kamil Nutriční mentoring RACE MIX nezaplaceno
Tým: OCR Masters↳ Badalíková Lucie
7.6.2021Holub Zdeněk Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2021Horáček Marek #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Horáčci v akci↳ Vojtěchová Veronika
19.4.2021Horák Matěj OCR TEAM Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
9.6.2021Horečný Karel OPEN M40-49 uhrazeno
5.6.2021Horochovská Martina OPEN Z40-49 uhrazeno
5.6.2021Horochovska Anna OPEN JZ13-17 uhrazeno
14.6.2021Hošek Jakub OPEN M18-29 nezaplaceno
15.6.2021Housková Natálie Gladiators RACE Z18-29 nezaplaceno
31.5.2021Hrabovský Jan OPEN M18-29 uhrazeno
22.2.2021Hrncirova Lucie Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2020Hrzinova Miloslava OPEN Z50-99 uhrazeno
6.6.2021Hulínská Alžběta Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
11.6.2021Innert Miloš SDH Heřmanice OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2021Jágr Miroslav OIT Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
20.12.2020Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN MIX uhrazeno
Tým: my dva↳ Jakubovits štěpán#GLADIATORRACETEAM
30.5.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
9.6.2021Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Jiroutová Nikola OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nebrkni↳ Špilar Jiří
20.5.2021Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-49 uhrazeno
20.5.2021Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-49 uhrazeno
13.6.2021Jurník Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
4.6.2021Kafková Barbora Achilleus FUN FUN uhrazeno
6.1.2021Kala Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Kalužná Anežka Horský holky OPEN Z18-29 uhrazeno
30.5.2021Karlová Martina RACE Z18-29 uhrazeno
14.12.2020Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Josefov podruhé↳ Janalík Marek
25.4.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
7.6.2021Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z40-49 uhrazeno
8.6.2021Klas Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
12.6.2021Klečák Michal OLYMPIA SPARTAN TRAINING Kutná Hora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Nelibová AdélaOlympia Spartan Training Kutná Hora
8.6.2021Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
8.6.2021Klikoš Jiří A-team RACE M30-39 uhrazeno
6.6.2021Kliková Renáta OPEN Z40-49 uhrazeno
2.5.2021Klimeš Pavel RACE JM13-17 uhrazeno
2.5.2021Klimeš Stanislav RACE M50-99 uhrazeno
7.5.2021Klimša Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Warriors↳ Klimšová Michaela
11.6.2021Kluh Michal Sokolka OPEN M40-49 uhrazeno
27.5.2021Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
13.6.2021Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
13.6.2021Knoulichová Vladana #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: V&M ↳ Polák Michal
15.6.2021Kobr Vojtěch RACE M18-29 nezaplaceno
8.6.2021Kodydek Tomáš Gladiators RACE MIX uhrazeno
Tým: 21.Taktická "Zvolenská" Čáslav↳ Kuropatnická Zuzana
31.5.2021Koláček David OPEN M18-29 uhrazeno
6.6.2021Kolářová Katrin Garden Gym OPEN Z40-49 uhrazeno
15.6.2021Koptíková Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
11.6.2021Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
6.6.2021Kotálová Sára Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
6.6.2021Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2021Kouřil Václav CDB MB OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2021Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
10.6.2021Krajňák Josef OCR Citice OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2021Králová Martina Stg Postřelmov OPEN Z40-49 uhrazeno
10.6.2021Krejčík Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Mňuková VeronikaOlympia Spartan Training Kutná Hora
17.6.2021Krpcová Daniela GLADIATOR RACE TEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
17.5.2021Kudrnáčová Kristýna I love mud OPEN Z18-29 uhrazeno
16.6.2021Kühnlova Andrea RACE Z40-49 uhrazeno
14.6.2021Kuntoš Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
6.6.2021Láhner Jiří Garden Gym OPEN M30-39 uhrazeno
11.6.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
19.4.2021Ludvík Ondřej OIT Pardubice OPEN M40-49 uhrazeno
30.5.2021Lukáčová Dominika OCR Čelákovice OPEN M18-29 uhrazeno
20.5.2021Lukášek Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
18.12.2020Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
9.6.2021Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
17.6.2021Makara Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
30.5.2021Malčoková Linda OPEN JZ13-17 uhrazeno
13.6.2021Malínská Kamila Born To Move OPEN Z18-29 uhrazeno
13.6.2021Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 uhrazeno
14.6.2021Malý Daniel BEAST - OCR team RACE M30-39 uhrazeno
11.6.2021Malý Martin RACE M18-29 uhrazeno
2.6.2021Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
14.4.2021Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
25.5.2021Mikel Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
13.6.2021Milata Honza #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
13.6.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
9.6.2021Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
30.11.2020Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
15.6.2021Moravec Milan Oblecsvujtym.cz OPEN MIX uhrazeno
Tým: Oblecsvujtym.cz↳ Hvozdenska Tereza
15.6.2021Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: RUN OR DIE↳ Vachalová Šárka#GLADIATORRACETEAM
20.5.2021mucha jiri komar tým OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Nasch Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
30.11.2020Nouzová Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
13.6.2021Novák Jiří Dynafit OPEN M40-49 uhrazeno
12.3.2021novotna Marketa Zeus Power House Jihlava RACE MIX uhrazeno
Tým: ZeusPowerHouse↳ Henys RadekZeusPowerHouse
13.6.2021Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
12.6.2021Pastrňák Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
16.4.2021Pavlát Radek RACE M18-29 uhrazeno
14.5.2021Pekáčová Aneta I LOVE MUD OPEN Z18-29 uhrazeno
14.6.2021Perthen Ervín ml. OPEN M18-29 uhrazeno
14.6.2021Perthen Ervín OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Peterková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2021Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2021Petráňová Šárka OPEN Z30-39 uhrazeno
3.6.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2021Pizúr marek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
10.5.2021Pláničková Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
12.6.2021Prachař Daniel RACE M18-29 nezaplaceno
14.6.2021Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
31.5.2021Přikryl Matěj STG Postřelmov OPEN JM13-17 uhrazeno
31.5.2021Přikrylová Dagmar STG Postřelmov OPEN Z40-49 uhrazeno
30.4.2021Procházka Tomáš #GRT OPEN M30-39 uhrazeno
2.6.2021Prokop Petr OPEN M50-99 uhrazeno
31.5.2021Prokopová Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.4.2021Prouzova Zuzana OPEN Z18-29 uhrazeno
13.12.2020Pýcha Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
12.6.2021Rajtrová Patricie OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.12.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
8.6.2021Ridl Jan Fubo Team RACE M40-49 uhrazeno
28.5.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
13.6.2021Šádek Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
27.1.2021Sahánková Tereza FUN FUN uhrazeno
14.6.2021Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
31.5.2021Sedlaříková Hana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
19.4.2021Sedmák Jakub OIT Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
8.6.2021Šesták Jan Prague Panthers OPEN M40-49 uhrazeno
29.4.2021Šilarová Helena OPEN Z30-39 uhrazeno
14.6.2021Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
17.6.2021Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
14.6.2021Širochman Petr OCR Citice OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: SPORŤACI ↳ Skabelkina Violetta
14.6.2021Škodová Nikola Horský holky OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lemuři↳ Glos PetrGladiator race Team
28.1.2021Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
18.5.2021Slovják Martin OPEN M18-29 uhrazeno
18.5.2021Šmarda Milan Šmauz OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2020Sotolářová Dagmar OPEN Z50-99 uhrazeno
6.6.2021Šperlich adam OCR Runners Šumperk OPEN M18-29 uhrazeno
8.6.2021Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2021Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
6.6.2021Srbová Lenka Osmička OPEN MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
1.6.2021Šťastný Radek OPEN M18-29 uhrazeno
10.6.2021Šťastný Karel OPEN M18-29 uhrazeno
14.6.2021Stehlíková Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Turbo Šneci↳ Stehlík Josef
31.5.2021Stehlíková Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2021Stejskal Jan OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2021Stejskalová Miroslava Herby Servis OPEN Z40-49 uhrazeno
31.5.2021Štembera Petr RACE MIX uhrazeno
Tým: Štembi↳ Štemberová Věra
13.6.2021Štěpán Pavel Nozomi RACE M18-29 uhrazeno
6.6.2021Střihavka Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
6.6.2021Střihavka Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
14.6.2021Strolená Lenka Ural Fitness OPEN Z30-39 uhrazeno
6.6.2021Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
31.5.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2021Švec Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2021Švecová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
27.1.2021Švejcarová Zuzana FUN FUN uhrazeno
5.6.2021Světelský Jiří RAJTEAM OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2021Svoboda Marek RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2021Sýkora Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2021Tarnóczy Kateřina BEAST - OCR team RACE Z30-39 uhrazeno
24.5.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: SOUSEDI OD VEDLE↳ Žoch David
30.5.2021Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
22.11.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
27.1.2021Tomková Petra P+P OPEN Z30-39 uhrazeno
6.6.2021Toth Jan Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
7.6.2021Tothová Jana Lagunino FUN FUN uhrazeno
13.6.2021Trmal Marcel RACE M30-39 uhrazeno
15.6.2021Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.6.2021Tučková Dagmar OPEN Z30-39 uhrazeno
14.6.2021Tužil Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
9.6.2021Uhrinová Anna OPEN MIX uhrazeno
Tým: A-Tom↳ Uhrin Tomas
12.6.2021Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
14.6.2021Valášek Jaroslav Švábi.cz RACE MIX nezaplaceno
Tým: Švábi.cz↳ Faulová Jana#GLADIATORRACETEAM
29.12.2020Valentová Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
14.6.2021Větříček David OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Rybeňáci↳ Knesplová Nikol#GLADIATORRACETEAM
14.6.2021Vlček Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
14.6.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Voborník Drejnarová Iva OPEN Z30-39 uhrazeno
1.6.2021Vojta Filip OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Vojta Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
11.6.2021Vokřál Marek RACE M40-49 uhrazeno
10.6.2021Volšička Petr OPEN M40-49 uhrazeno
12.6.2021Volšičková Valerie OPEN Z18-29 uhrazeno
20.4.2021Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
20.4.2021Votroubková Marcela RACE Z18-29 uhrazeno
19.4.2021Voženílek Michal OIT Pardubice OPEN M40-49 uhrazeno
30.5.2021Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
30.5.2021Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.5.2021Ždila Pavol SRTG PARDUBICE OPEN M40-49 uhrazeno
29.5.2021Ždila Peter OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Ždímal Michal Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
12.6.2021Zelený Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
2.6.2021Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
5.6.2021Židová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
15.6.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2021Zlatohlávek David SRTG Syrovice OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Zlatohlávková Pavla SRTG Syrovice OPEN Z40-49 uhrazeno
20.4.2021Zlatovská Erika OPEN Z30-39 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.