Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE JOSEFOV

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II324
KIDS IKIDS I157
FAMFAM73
Kategorie
FAMFAMILY73
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 72
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 68
D10-11Dívky 10 - 11 let 67
CH08-09Chlapci 8 - 9 let56
D08-09Dívky 8 - 9 let50
D12-13Dívky 12 - 13 let 47
D14-15Dívky 14 - 15 let 36
CH14-15Chlapci 14 - 15 let34
CH06-07Chlapci 6 - 7 let31
D06-07Dívky 6 - 7 let20
Celkem přihlášených554

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.5.2021Auersvald Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.6.2021Babáček Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.6.2021Báča Daniel Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.6.2021Báčová Olga Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
16.6.2021Báčová Jana Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
22.11.2020Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2021Balcar Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
4.5.2021Bárta Antonín Hc Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.6.2021Bartoš Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.6.2021Bartoš Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.6.2021Bartošová Lucie OCR KIDS II D12-13 uhrazeno
10.4.2021Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D08-09 uhrazeno
30.5.2021Bednář Dominik #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
16.4.2021Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.4.2021Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.5.2021Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2021Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
27.4.2021Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.5.2021Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
6.6.2021Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
12.5.2021Bendová Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
1.6.2021Benediktová Rozálie KIDS I D08-09 uhrazeno
16.2.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.2.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.5.2021Benešová Klára KIDS II D10-11 uhrazeno
4.6.2021Beníšková Dominika KIDS I D06-07 uhrazeno
14.6.2021Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
12.6.2021Berglová Nikola KIDS I D06-07 uhrazeno
15.6.2021Bernard Jan KIDS II CH12-13 nezaplaceno
16.6.2021Bernard Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.6.2021Bernardova Aneta KIDS II D12-13 uhrazeno
17.12.2020Bílková Nela FAM FAM uhrazeno
14.6.2021BITTMANOVÁ ANNEMARI KIDS II D10-11 uhrazeno
27.1.2021Borek Nicolas KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.6.2021Branda Filip FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Branda David FAM FAM uhrazeno
26.4.2021Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
5.6.2021Bruthansová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
10.6.2021Bubniak Jan Maximus team Lesní Hluboké KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.6.2021Bubniak Petr Maximus team Lesní Hluboké KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.6.2021Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.5.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
20.5.2021Bursíková Anna BIKEHOME KIDS I D08-09 uhrazeno
13.5.2021Buryán Pepíček OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
3.5.2021Bzdyl Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.6.2021Bzdylová Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
31.5.2021Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
31.5.2021Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
29.5.2021Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.5.2021Cédl Jakub HC Rakovník KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.5.2021Čermák Jakub Gladiátoři z Poličky KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.6.2021Čermák Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.6.2021Čermák Alexej KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2020Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.6.2021Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora KIDS II D12-13 uhrazeno
15.6.2021Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 nezaplaceno
10.6.2021Chomát Jakub SK Judo Liberec KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.6.2021Chomátová Kristina KIDS II D10-11 uhrazeno
31.5.2021Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.6.2021Chramostová Marie KIDS I D08-09 uhrazeno
14.6.2021Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.6.2021Chytil František KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.6.2021Cichocki Josefina FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Cichocki František KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2021Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.5.2021Čubová Nela Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2021Dančuková Adéla FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Daniel Matyaš CrossfitJD Rýmařov,z.s KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.5.2021Daňková Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
26.5.2021Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.5.2021Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.5.2021Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.3.2021Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
15.6.2021Delong Tomáš FAM FAM uhrazeno
15.6.2021Delong Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.6.2021Dlabová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
8.6.2021Dobrý Denis KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.4.2021Dobšová Veronika KIDS II D12-13 uhrazeno
29.5.2021Dobsová Marie KIDS II D14-15 uhrazeno
29.5.2021Dobsová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
14.6.2021Dočkal Čeněk FAM FAM uhrazeno
9.6.2021Dohnal Pavel Maximus team Lesní Hluboké KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.6.2021Dohnal Lukáš Maximus team Lesní Hluboké FAM FAM uhrazeno
10.12.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
14.6.2021Dostálová Viktorie FAM FAM uhrazeno
14.5.2021Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.4.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
10.6.2021Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
16.3.2021Dufek Jakub HC Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.6.2021Dušek Matěj Kadet ČK KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.6.2021Dvořák Šimon SK Záměl KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.5.2021Dvořák Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.6.2021Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
15.6.2021Dvořáková Ema SK Záměl KIDS II D12-13 uhrazeno
15.6.2021Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.6.2021Erbanová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
12.5.2021Ernstová Nikol KIDS II D10-11 uhrazeno
15.6.2021Ficková Libuše FAM FAM uhrazeno
7.6.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
8.6.2021Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
31.5.2021Folc Ludvík SK-Janské lázně KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.11.2020Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
17.5.2021glos filip -6105- KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.5.2021glosová adéla -6105- KIDS II D10-11 uhrazeno
14.6.2021Glosová Aneta KIDS I D06-07 uhrazeno
14.6.2021Glosová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
7.6.2021Görglová Kateřina Team Slivenec KIDS II D12-13 uhrazeno
16.6.2021Gračova Dominika Yawara KIDS II D10-11 uhrazeno
15.6.2021Grusová Terezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
5.6.2021Hacker Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.6.2021Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
14.6.2021Háková Zuzana Sokol Studenec KIDS I D08-09 uhrazeno
15.6.2021Háková Barbora Sokol Studenec KIDS II D10-11 uhrazeno
15.6.2021Háková Johana Sokol Studenec KIDS I D08-09 uhrazeno
14.6.2021Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
13.6.2021Halbich Oliver KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.6.2021Halbich Viktor FAM FAM uhrazeno
7.5.2021Halíková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
7.5.2021Halíková Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
7.6.2021Hampl Štěpán Glafiatorraceteam KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.6.2021Hanáčková Anna SK Záměl KIDS I D08-09 uhrazeno
2.6.2021Hančová Nela KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.5.2021Haraga Daniela SRTG KH FAM FAM uhrazeno
31.5.2021Haraga Šimon STG Kutná Hora KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.6.2021Hartmanová Týna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
14.6.2021Hásová Zuzana FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Havelka Petr KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.6.2021Havlíček Karel Orel Rtyně v Podkrkonoší KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.6.2021Havlíček Tomáš Orel Rtyně v Podkrkonoší KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.12.2020Havlicek Tomas KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.6.2021Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
9.6.2021Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
9.6.2021Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
10.12.2020Havlickova Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
24.1.2021Hebr Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.6.2021Hejcman Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.5.2021Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
29.5.2021Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.5.2021Hepnarová Jana Gymnastika Sokol Jaroměř KIDS II D12-13 uhrazeno
31.12.2020Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
16.6.2021Hlavatý Sebastian KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.5.2021Hloušková ELEN FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Hodek Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.5.2021Hodek Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.6.2021Hodková Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
29.5.2021Hodková Nikol FAM FAM uhrazeno
8.6.2021Hofmanová Miriam #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
15.6.2021Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.6.2021Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
21.5.2021Holečková Adriana Atom kids Praha FAM FAM uhrazeno
30.5.2021Honosková Alena FAM FAM uhrazeno
30.5.2021Honosková Hana KIDS I D08-09 uhrazeno
30.5.2021Horáček Šimon KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.6.2021Horák Jáchym KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.6.2021Horáková Romana Czs KIDS II D12-13 uhrazeno
4.6.2021Hornych Matyáš M&S KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.5.2021Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I D08-09 uhrazeno
13.4.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.5.2021Hrabalová Adéla Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
29.5.2021Hrabalová Anna Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
27.5.2021Hrnčířová Alexandra KIDS II D10-11 uhrazeno
19.5.2021Hruban Jan VOMIT Holice KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.6.2021Hruška Vít STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.4.2021Hruška Vojtěch SC Kolín FAM FAM uhrazeno
8.6.2021Hrušková Nikol FAM FAM uhrazeno
8.6.2021Hrušková Nella STG Česká Třebová KIDS II D12-13 uhrazeno
14.6.2021Hubálek Mikuláš FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Hubálek Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.6.2021Hudáček Josef CrossfitJD Rýmařov, z. s KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.6.2021Husák Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.6.2021Hušek Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.6.2021Hustáková Anežka Kukís Jihlava KIDS II D12-13 uhrazeno
11.6.2021Hustáková Magdaléna Drsňáci Jihlava KIDS I D08-09 uhrazeno
14.6.2021Imrysek Tomas FAM FAM uhrazeno
9.6.2021Jablončíková Silvie CROSSFITJD RÝMAŘOV,Z.S. KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2021Jahodová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z.s KIDS II D10-11 uhrazeno
23.5.2021Jaklová Anna Atletika Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2021Jaklová Vendula Atletika Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2021Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
7.6.2021Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
31.5.2021Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
31.5.2021Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.5.2021Janda Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.4.2021Janků Jonáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.6.2021Janovská Klaudie Lagunino KIDS I D08-09 uhrazeno
6.6.2021Janovský Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.6.2021Jánský Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.6.2021Jarušek Adam Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2020Jedlička Antonín Roveňáci KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.6.2021Ježová Barbora Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
11.6.2021jirák filip KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.6.2021jirakova amálie KIDS II D10-11 uhrazeno
11.6.2021Jirásek Karel KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.6.2021Jonák Michal KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.6.2021Jonáková Lara FAM FAM uhrazeno
20.5.2021Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.5.2021Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D12-13 uhrazeno
16.6.2021Josková Veronika Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
9.6.2021Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.6.2021Juska Lukáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.6.2021Jusková Adriana KIDS I D06-07 uhrazeno
5.6.2021Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.6.2021Kábeleová Vanesa #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
29.12.2020Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.12.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
2.12.2020Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.5.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
14.6.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.6.2021Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 uhrazeno
22.5.2021Karásek Pavel KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.5.2021Karásek Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.6.2021Karban Šimon KARBAŇÁCI KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.6.2021Karban Štěpán KARBAŇÁCI KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.6.2021Karban Jakub KARBAŇÁCI KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.6.2021Karbanová Kateřina TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
9.6.2021Kašpar David KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2021Kašparová Nikol KIDS I D06-07 uhrazeno
5.6.2021Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.6.2021Kavková Klára #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
9.12.2020Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
29.5.2021Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
13.6.2021Klusáček Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.6.2021Klusackova Barbora KIDS II D10-11 uhrazeno
2.5.2021Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.6.2021Kolářová Růžena Garden Gym KIDS II D12-13 uhrazeno
30.4.2021Kolbe David HC Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.6.2021Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D12-13 uhrazeno
8.6.2021Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.6.2021Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
8.6.2021Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
26.5.2021Koprda Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.5.2021Koprdová Nela KIDS I D06-07 uhrazeno
15.6.2021Kořenář Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.6.2021Kořenářová Julie KIDS I D08-09 uhrazeno
15.6.2021Koričanská Andrea KIDS II D10-11 uhrazeno
15.6.2021Koričanský Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
14.6.2021Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
4.6.2021Kosáčková Alice sokol studenec KIDS I D08-09 uhrazeno
11.6.2021Košek Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.6.2021Košek Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.6.2021Kotálová Sára Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
11.5.2021Kotek Lukáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.6.2021Kotlář Jan SK Záměl KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.5.2021Krampera Tobiáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.5.2021Krampera Matyáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.5.2021Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.5.2021Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.5.2021Krejčíková Amélie KIDS II D14-15 uhrazeno
8.6.2021Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.6.2021Křišťál Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.6.2021Křišťálová Bára KIDS I D06-07 uhrazeno
5.6.2021Kroupa Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.6.2021Krtil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.6.2021Krtilová Miroslava KIDS II D12-13 uhrazeno
16.5.2021Kryštůfková Monika KIDS I D08-09 uhrazeno
13.6.2021Kubeček Viktor FAM FAM uhrazeno
13.6.2021Kubeček Andrej FAM FAM uhrazeno
6.6.2021Kubes Albert Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.5.2021Kubínová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
31.5.2021Kubínová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
2.6.2021Kudrova Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
11.5.2021Kulhánek Marek KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.5.2021Kutil Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.5.2021Kutil Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.6.2021Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2021Kutílková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
29.5.2021Kutilová Tereza KIDS I D06-07 uhrazeno
26.5.2021Kužela Jindra HCM Jaroměř KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.6.2021Kvaček Jakub #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Kvačková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
15.6.2021Lácha Matěj KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.6.2021Láchová Anna-Marie KIDS II D10-11 uhrazeno
15.6.2021Lanc Kryštof KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.6.2021Langer Matěj Maximilian KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.6.2021Langerová Adéla STG Mladá Boleslav KIDS II D14-15 uhrazeno
7.6.2021Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D14-15 uhrazeno
15.6.2021Lánská Barbora KIDS I D08-09 uhrazeno
15.6.2021Lánská Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
16.6.2021Laš Adam Sokol Dvůr Králové KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.6.2021Laš Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.6.2021Lašová Anna Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
24.5.2021Ledvina František Spartan Kids Kolín KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.5.2021Ledvina Richard Spartan Kids Kolín KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.6.2021Lešinger Filip STG Česká Třebová KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.6.2021Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.5.2021Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.6.2021Lokajíček Šimon FAM FAM nezaplaceno
13.6.2021Lokajíček Štěpán OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 nezaplaceno
16.6.2021Lukáš Michal Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.5.2021Lukášek Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.5.2021Lukášová Karolína Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
20.5.2021Macek David komar tým KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.6.2021Macháně Martin KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.5.2021Macíček Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.6.2021Macková Dorotka Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
8.6.2021Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.6.2021Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
9.6.2021Makarič Jiří KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.6.2021Malá Rozálie GRwarriors FAM FAM uhrazeno
17.5.2021Marek Tomáš Herbalife nutrition KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.12.2020Mareš Kryštof KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.12.2020Marešová Justýna FAM FAM uhrazeno
16.6.2021Markova Marie Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
17.5.2021Marková Nikol Herbalife nutrition FAM FAM uhrazeno
15.6.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
16.6.2021Martínková Amálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
12.6.2021Máslo Matyáš FAM FAM uhrazeno
12.6.2021Máslo Michal FAM FAM uhrazeno
1.5.2021Masničák Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.6.2021Medved Jakub Sokol Dubec KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.5.2021Meinhartová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
9.6.2021Meliš Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.6.2021Mikisková Anna Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
29.12.2020Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.12.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
15.6.2021Mišák Robert FAM FAM uhrazeno
15.6.2021Mišák Richard FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.6.2021Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.5.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.6.2021Mňuk Alex FC Probluz KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.6.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
12.6.2021Modrá Magdalena SDH Račice KIDS I D08-09 uhrazeno
12.6.2021Modrý Vaclav SDH Račice KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.6.2021Motlová Tereza SK Záměl KIDS II D14-15 uhrazeno
5.6.2021Mračková Emma KIDS II D10-11 uhrazeno
10.5.2021Mrkos Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.4.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
16.6.2021Mužák Vladimír FAM FAM uhrazeno
16.6.2021Mužáková Kateřina FAM FAM uhrazeno
13.5.2021Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D14-15 uhrazeno
8.6.2021Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.6.2021Národa Matouš AK Vega KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.5.2021Nemčík Šimon KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.5.2021Nemčík Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.5.2021Němcová Michaela KIDS II D10-11 uhrazeno
14.6.2021Němeček Radek HCM Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.5.2021Nenadál David KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2021Novák Jiří Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2021Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS II D10-11 uhrazeno
16.6.2021Novoselov Pavel Yawara KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.6.2021Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
12.6.2021Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
30.5.2021NUNVÁŘ DAVID KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.5.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.4.2021Odehnal Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.6.2021Odvárková Eliška Tea GR Warriors KIDS II D10-11 uhrazeno
15.6.2021Orlíková Kristýna Sokol Dvůr Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
7.6.2021Orvan Matěj Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
27.5.2021Pacáková Adéla Gymnastika Sokol Jaroměř KIDS II D12-13 uhrazeno
25.4.2021Pacholík Max KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.6.2021Pacola Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.5.2021Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D14-15 uhrazeno
29.5.2021Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D12-13 uhrazeno
16.6.2021Palan Martin Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.6.2021Pamánek Lukáš TJ Sokol Horní Ředice KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.6.2021Pamánek Tomáš AC Pardubice KIDS II CH14-15 uhrazeno
14.6.2021Pašťálková Štěpánka KIDS II D10-11 uhrazeno
24.4.2021patzelt Viktor hc trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.12.2020Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
12.6.2021Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.6.2021Peroutková Barbora STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
13.6.2021Petirova Magdalena #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
14.6.2021Petiška Matěj HCM Jaroměř KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.4.2021Petrovová Tereza TJ Lokomotiva Trutnov KIDS II D14-15 uhrazeno
29.4.2021Petrovová Michaela TJ LOKOMOTIVATRUTNOV KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2021Petrovský Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.6.2021Petrovský Tomáš FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Petrus Karel SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
27.5.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.6.2021Picková Rebeka Sokol Hradec Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
7.6.2021Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.6.2021Píšová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
16.5.2021Pistovčák Andrej KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.6.2021Pivoňka Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.6.2021Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.6.2021Plíšek Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.5.2021Podborská Anna FAM FAM uhrazeno
7.6.2021Pokorný Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.6.2021Pokorný Matěj KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.6.2021Poloprudská Anna Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
19.5.2021Pomahač Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.5.2021Pomahačová Adéla KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2021Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
13.6.2021Portych Antonín FAM FAM uhrazeno
9.6.2021Portych Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.5.2021Posolda Lukáš SC Jičín KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.5.2021Posolda Tomáš SC Jičín KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.5.2021Pospíšil Matěj #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
31.5.2021Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2021Pospisil Matyas KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2021Pospisil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.5.2021Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH FAM FAM uhrazeno
16.6.2021Příbramský Jaroslav KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.6.2021Příbramský Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.11.2020Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
31.5.2021Prusíková Klára KIDS II D12-13 uhrazeno
21.5.2021Ptáček Lukáš Team Opočno KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.6.2021Puzyk Artem Yawara praha FAM FAM uhrazeno
17.6.2021Puzyk Illia Yawara praha KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.6.2021Raur Luboš TEAM Z FAM FAM uhrazeno
8.6.2021Raurová Alžběta TEAM Z FAM FAM uhrazeno
8.6.2021Raurová Matylda TEAM Z KIDS I D08-09 uhrazeno
14.6.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.6.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.6.2021Řehořová Alexandra Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
13.5.2021Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.11.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.11.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
15.6.2021Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.5.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.6.2021Říha David #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
12.6.2021Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
12.6.2021Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
28.5.2021Říman Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.5.2021Říman Marek KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.6.2021Rousek Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.6.2021Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
10.6.2021Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.6.2021Rudolfová Štěpánka Sokol Hradec Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
15.6.2021Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II D14-15 uhrazeno
14.6.2021Rychlovská Eva FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Rychlovský Pavel FAM FAM uhrazeno
29.5.2021Šabartová Veronika KIDS II D14-15 uhrazeno
14.5.2021Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
4.6.2021Šafránek Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.5.2021Samuel David Oladele KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.6.2021Šana Sebastian KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.5.2021ŠAŠEK VIKTOR #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
9.2.2021Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.5.2021Schejbal Jiří FAM FAM uhrazeno
15.6.2021Schreiberová Kateřina Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
16.6.2021Seifrt Jan Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2021Šeredová Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
8.6.2021Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
26.5.2021Šestaubrová Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
14.6.2021Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.6.2021Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.6.2021Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.6.2021Šír Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.5.2021Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
9.6.2021Skalská Adéla FAM FAM uhrazeno
9.6.2021Skalský Vojtěch FAM FAM uhrazeno
13.6.2021Skalský Michal KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.5.2021Škarohlíd Marek SK Judo Liberec KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.5.2021Škarohlíd Ondřej Martin SK Judo Liberec KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.5.2021Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.6.2021Skladowski Martin FAM FAM uhrazeno
21.2.2021Sládková Natálie KIDS I D08-09 uhrazeno
16.6.2021Slavík Nicolas KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.6.2021Šnajdr Ondřej KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.6.2021Šnajdrová Lucie KIDS II D12-13 uhrazeno
28.5.2021Šnajdrová Aneta KIDS I D06-07 uhrazeno
7.6.2021Sosík Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.6.2021Šotolová Pavla Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
2.5.2021Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.5.2021Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
16.6.2021Soukup Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.6.2021Soukup Milan Javorek team KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.6.2021Soukupová Adriana Javorek team KIDS I D06-07 uhrazeno
16.6.2021Špačková Tereza Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
16.6.2021Špačková Kateřina Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
5.6.2021Šramar Daniel HC Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.5.2021Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
15.6.2021Staněk Daniel FAM FAM nezaplaceno
15.6.2021Staněk Samuel FAM FAM nezaplaceno
16.6.2021Šťastná Nikolka Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 nezaplaceno
16.6.2021Šťastná Nikola Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
20.5.2021Šteklová Barunka KIDS II D12-13 uhrazeno
16.6.2021Štemberová Anet Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Štemberová Elen KIDS I D08-09 uhrazeno
9.6.2021Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.11.2020Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
13.6.2021Štěpánová Vanesa KIDS II D12-13 uhrazeno
14.6.2021Stodůlka Vojtěch SK Skalka KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.6.2021Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.6.2021Stránská Alžběta Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
9.6.2021Stránský Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.6.2021Stránský Jiří KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.6.2021Šturm Matyáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.6.2021Šturnová Sofie Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
4.12.2020Štveráková Kateřina TJ Sokol Jaroměř KIDS II D12-13 uhrazeno
15.6.2021Šulc Jakub FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Sus Richard KIDS II CH14-15 uhrazeno
14.6.2021Susová Klára CZŠ Borohrádek KIDS II D12-13 uhrazeno
9.5.2021Svachouček Štěpán Gladiator training Kralupy nad Vltavou KIDS II CH14-15 uhrazeno
31.5.2021Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.6.2021Švancara Jakub FAM FAM nezaplaceno
2.6.2021Svatoň David KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.6.2021Švejdová Karolína Trivium KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2021Švejdová Tereza Trivium KIDS II D14-15 uhrazeno
14.5.2021Svoboda Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.6.2021Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.5.2021Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
14.6.2021Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D12-13 uhrazeno
11.5.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
15.6.2021Telnarová Kristýnka SK Záměl KIDS I D06-07 uhrazeno
25.5.2021Tereska Michal obrna no a co !!! KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.6.2021Tesařová Eliška KIDS II D14-15 uhrazeno
14.5.2021Toman Karel Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.6.2021Tomešová Šarlota FAM FAM uhrazeno
1.6.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
10.6.2021Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
31.5.2021Valenta Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.5.2021Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
27.5.2021Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
15.6.2021Válková Berenika Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
14.6.2021Vamberský Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
14.6.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.5.2021Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.6.2021Vaníčková Jana KIDS II D10-11 uhrazeno
14.6.2021Vaníčková Marta KIDS I D06-07 uhrazeno
14.6.2021Veis Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.6.2021Veisová Amálie FAM FAM uhrazeno
11.6.2021Veselá Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
16.6.2021Větrovská Gabinka FAM FAM uhrazeno
16.6.2021Větrovská Zuzanka KIDS I D08-09 uhrazeno
12.6.2021Veverková Anet #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
14.5.2021Vidlák Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.5.2021Vidlák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.6.2021Vincent jr. Oldřich KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.6.2021Víšek Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.6.2021Víšek Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.5.2021Vitoušová Julie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
16.6.2021Vlček Ondřej Wolfici FAM FAM uhrazeno
15.6.2021Vlček Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.6.2021Vlčková Kristýna A-team 8 Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
10.6.2021Vokoun Jakub Fitness Ural KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.5.2021Volprecht Honzík FAM FAM uhrazeno
25.5.2021Volprechtová Anička KIDS II D12-13 uhrazeno
8.6.2021Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.6.2021Volrábová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
4.6.2021Vondráček Václav KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.6.2021Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
14.6.2021Voříšek Luděk Skorpion KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.6.2021Vrbova Elena KIDS II D10-11 uhrazeno
11.6.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.6.2021Wagner Alex #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.6.2021Wagnerova Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
30.5.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.6.2021Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2021Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
29.5.2021Zavališin Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.6.2021Zelená Kristýna TJ Sokol Náchod KIDS II D14-15 uhrazeno
14.6.2021Zelená Barbora TJ Sokol Náchod KIDS II D10-11 uhrazeno
31.5.2021Zeman Marek neBULL a makej!!! KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.6.2021Zich Marek Lužany KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.6.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno
8.6.2021Zupková Sára KIDS II D14-15 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.