Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GR8 TRAILS - HARRACHOV SKYRACE

Statistika přihlášených

Trať
21km21km108
6km6km60
11km11km58
KIDSKIDS31
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let34
M30-39Muži 30 - 39 let33
Z18-99Ženy 18 a více let26
Z18-99Ženy 18 a více let23
M18-99Muži 18 a více let22
M40-49Muži 40 - 49 let22
Z40-49Ženy 40 - 49 let14
M18-29Muži 18 - 29 let13
M50-59Muži 50 - 59 let10
JM13-17Junioři 13 - 17 let8
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
D10-11Dívky 10 - 11 let 5
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
D08-09Dívky 8 - 9 let5
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let4
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 4
CH08-09Chlapci 8 - 9 let3
D06-07Dívky 6 - 7 let3
Z50-59Ženy 50 - 59 let3
M60-99Muži 60 a více let2
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 2
D14-15Dívky 14 - 15 let 2
D12-13Dívky 12 - 13 let 2
CH00-05Chlapci 0 - 5 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
D00-05Dívky 0 - 5 let1
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
CH06-07Chlapci 6 - 7 let1
Celkem přihlášených257

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.6.2021Balada Michal ACR 21km M30-39 uhrazeno
18.6.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
14.6.2021Bálik Tomáš KIDS CH08-09 uhrazeno
14.6.2021Bálik Štefan Hraj Na tie nožky 11km M18-99 uhrazeno
13.6.2021Bartoň Jan 11km M18-99 uhrazeno
30.6.2021Bartoš Dalibor LIAZ JABLONEC 11km M18-99 nezaplaceno
20.5.2021Bašarinová Michaela STG Choceň 21km Z50-59 uhrazeno
25.6.2021Bastida rivera Juan manuel 11km M18-99 uhrazeno
1.7.2021Batlle Vazquez David 11km M18-99 uhrazeno
26.5.2021Bělehrádek Pavel TJ Čolek 21km M60-99 uhrazeno
28.6.2021Běloušková Kristina 11km Z18-99 uhrazeno
22.3.2021Beran Tomáš 21km M18-29 uhrazeno
29.6.2021Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM 6km M18-99 uhrazeno
26.6.2021Bernardová Terezie 6km Z18-99 uhrazeno
30.6.2021Bořil Martin Inov-8 Team 21km M18-29 uhrazeno
29.6.2021Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
10.1.2021Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 21km M40-49 uhrazeno
28.6.2021Černý Jakub Tantrum Monstra 21km M18-29 uhrazeno
22.3.2021Černý Jan Hicemen Harrachov 11km M18-99 uhrazeno
26.6.2021Čeřovská Helena 6km JZ13-17 uhrazeno
27.6.2021Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 11km M18-99 uhrazeno
20.4.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady 6km JM13-17 uhrazeno
12.6.2021Chmelařová Kamila 21km Z40-49 uhrazeno
31.3.2021Chouň Zdeněk UTML 21km M40-49 uhrazeno
27.6.2021Cingroš Filip Osmička 6km JM13-17 nezaplaceno
27.6.2021Cingrošová Alice Osmička 6km Z18-99 nezaplaceno
13.6.2021Čížek Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
13.4.2021Coufalová Jiřina Brno 21km Z40-49 uhrazeno
18.4.2021David Lubos SRTG Kolín 21km M30-39 uhrazeno
29.6.2021Dohnálek Tomáš 21km M18-29 uhrazeno
17.5.2021Doležalová Alena 6km Z18-99 uhrazeno
28.2.2021Dospíšil Tomáš 6km M18-99 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS D10-11 uhrazeno
28.6.2021Douchová Adéla SDH Lžovice 11km Z18-99 uhrazeno
27.6.2021Douchová Blanka SDH Lžovice 6km Z18-99 uhrazeno
13.6.2021Dvořák Stanislav Litvínov 21km M18-29 uhrazeno
29.6.2021Effenberger Marek VSK Univerzita Brno 21km M18-29 uhrazeno
19.6.2021Exler Kamil Letohrad 21km M30-39 uhrazeno
15.5.2021Fečo Jozef SokolDolany 21km M40-49 uhrazeno
23.6.2021Feřtrová Petra Hicemen Harrachov 11km Z18-99 uhrazeno
16.6.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS D10-11 uhrazeno
31.1.2021Forbelský Lukáš OCR Hunters 11km M18-99 uhrazeno
28.6.2021Fraňková Alexandra Horoguru 21km Z18-29 nezaplaceno
28.6.2021Frič Pavel CHECOMACOCO 21km M60-99 uhrazeno
27.6.2021Fryc Leopold 6km M18-99 uhrazeno
1.6.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
3.6.2021Gotthard Bohumil 21km M30-39 uhrazeno
27.11.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam 21km M30-39 uhrazeno
28.6.2021Grossmanová Gabriela Bílinská (j)Elita 6km Z18-99 uhrazeno
31.5.2021Haintz Ervín 6km M18-99 uhrazeno
29.4.2021Hajná Ingrid PILNÍKOVSKÉ BĚHNY KIDS D08-09 uhrazeno
29.4.2021Hajná Dorota PILNÍKOVSKÉ BĚHNY KIDS D06-07 uhrazeno
29.4.2021Hajná Hana Pilníkovské běhny 6km Z18-99 uhrazeno
29.4.2021Hajný Pavel Pilníkovské běhny 11km M18-99 uhrazeno
30.4.2021Halda Jakub 21km M40-49 uhrazeno
30.4.2021Haldová Jana 21km Z30-39 uhrazeno
29.6.2021Hamáček Petr SKP Harrachov 21km M30-39 uhrazeno
28.6.2021Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 21km Z40-49 uhrazeno
10.3.2021Hanák Jan 21km M30-39 uhrazeno
24.6.2021Hančová Denisa HSK Horní Rokytnice 21km Z40-49 uhrazeno
29.6.2021Hartl Daniel Atom Kids Praha 21km M40-49 uhrazeno
20.6.2021Havlíček Martin 11km M18-99 uhrazeno
23.4.2021Hervertová Klára Hammer OCR Team 21km Z30-39 uhrazeno
18.1.2021Hlava Václav Wild gym 21km M18-29 uhrazeno
12.5.2021Holy Miroslav Cappuccino Run 21km M30-39 uhrazeno
27.6.2021Horáčková Hana SDH Lžovice 6km Z18-99 uhrazeno
9.6.2021Hozák Josef 6km M18-99 uhrazeno
14.1.2021Hozáková Markéta CZSA 6km Z18-99 uhrazeno
19.4.2021Hrncirova Lucie Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 11km Z18-99 uhrazeno
28.6.2021Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák 21km M30-39 uhrazeno
27.4.2021Hubka Vojtěch #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
22.12.2020Huslík Jaroslav 6km M18-99 uhrazeno
29.6.2021Jančík Bořek Salming/Run4fun 11km M18-99 uhrazeno
23.6.2021Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
29.6.2021Janošíková Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
30.6.2021Janotová Gabirela 6km Z18-99 uhrazeno
16.4.2021Janoušková Leona 6km Z18-99 uhrazeno
10.6.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM 11km Z18-99 uhrazeno
28.6.2021Jezbera Roman sám za sebe 6 21km M50-59 uhrazeno
28.1.2021Ježek Jarda 11km M18-99 uhrazeno
28.4.2021Johan Marek Městská policie Trutnov 21km M40-49 uhrazeno
29.6.2021johan oldřich Jilemnice 11km M18-99 uhrazeno
29.6.2021Jorníček Petr JoPe 21km M50-59 uhrazeno
27.6.2021Kadlec Vojtěch KAVI family KIDS CH14-15 uhrazeno
29.6.2021Kadlec Miroslav 6km JM13-17 uhrazeno
27.6.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS D08-09 uhrazeno
2.6.2021Keprta Miroslav 21km M50-59 uhrazeno
31.5.2021Keprtová Erika 21km Z18-29 uhrazeno
12.5.2021Kindlová Valérie 6km Z18-99 uhrazeno
5.5.2021Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice 11km M18-99 uhrazeno
18.4.2021Klepetková Michaela 11km Z18-99 uhrazeno
12.5.2021Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín 21km M30-39 uhrazeno
1.7.2021Kocourek Martin RunCat 21km M40-49 uhrazeno
1.7.2021Kocumová Zuzana Rehasport Team 21km Z40-49 uhrazeno
29.6.2021Kolovrátník Jiří JIROUS 21km M40-49 uhrazeno
29.6.2021Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS D12-13 uhrazeno
18.4.2021Konečná Lucie HC Holkey Náchod 6km Z18-99 uhrazeno
29.6.2021Korani Marie 6km Z18-99 uhrazeno
25.6.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav 21km M30-39 uhrazeno
26.6.2021Kostka Pavol 21km M40-49 uhrazeno
30.4.2021Kotala Tomáš 21km M30-39 uhrazeno
28.6.2021Kotek Jiří 21km M30-39 uhrazeno
25.6.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM 6km JM13-17 uhrazeno
25.6.2021Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
28.6.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM 6km JM13-17 uhrazeno
25.6.2021Kracíková Petra 6km Z18-99 uhrazeno
29.6.2021Krahulcova Ivana 6km Z18-99 uhrazeno
23.12.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
16.12.2020Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
1.7.2021Krčil Martin 6km M18-99 uhrazeno
16.6.2021Křížová Petra 6km Z18-99 uhrazeno
28.6.2021Krňoul Vladimír 11km M18-99 uhrazeno
16.6.2021Kroupa Tomáš KIDS CH00-05 uhrazeno
26.6.2021Kuba Matyáš KIDS CH12-13 uhrazeno
10.5.2021Kubát Jan 11km M18-99 uhrazeno
17.2.2021Kubičík Tomáš 21km M18-29 uhrazeno
19.5.2021Kubík Petr SRTG Choceň 21km M50-59 uhrazeno
15.6.2021Kubín Daniel 6km M18-99 uhrazeno
29.6.2021Kubínová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS D14-15 uhrazeno
20.5.2021Kubínová Pavla #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
29.6.2021Kukač Petr 21km M50-59 uhrazeno
13.6.2021Kulhánek Martin Run4fun 21km M30-39 uhrazeno
29.6.2021Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav 11km Z18-99 uhrazeno
1.7.2021Kůtková Martina - 11km Z18-99 uhrazeno
9.3.2021Kysela Pavel ZP Cyklo Proofy Corratec Team 21km M40-49 uhrazeno
1.7.2021Ledvinová Kateřina SRTG Kolín 21km Z40-49 uhrazeno
26.3.2021Levý Jan 21km M40-49 uhrazeno
27.4.2021Lorenzová Petra Lorintým 11km Z18-99 uhrazeno
26.6.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM 6km M18-99 uhrazeno
25.6.2021mach martin OCR Runners Šumperk 21km M40-49 uhrazeno
23.6.2021Macháček Vít Orli Choceň 6km JM13-17 uhrazeno
21.6.2021Macháček Milan STG Choceň 6km M18-99 uhrazeno
23.6.2021Macháčková Kateřina K.O.B.Choceň 6km JZ13-17 uhrazeno
23.5.2021Macíček Michal SK GYM Humpolec 6km M18-99 uhrazeno
23.5.2021Macíčková Lucie SK GYM Humpolec 6km Z18-99 uhrazeno
28.6.2021Majer Dalibor 6km M18-99 uhrazeno
28.6.2021Majer Lukáš 6km M18-99 uhrazeno
10.6.2021Major Jiří Army CZ 6km M18-99 uhrazeno
16.5.2021Malina Jakub 6km M18-99 uhrazeno
28.6.2021MÁLKOVÁ Lucie 21km Z40-49 uhrazeno
31.1.2021Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
29.6.2021Matous Adam Silvni Madshus team 21km M18-29 nezaplaceno
26.3.2021Melicharová Petra Už tam budeeem 21km Z30-39 uhrazeno
18.4.2021Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D08-09 uhrazeno
28.6.2021Metallinos Panagiotis 21km M40-49 uhrazeno
18.5.2021Mrázková Linda 21km Z40-49 uhrazeno
19.1.2021Mynarčík Jakub Team Kub 21km M30-39 uhrazeno
25.6.2021Nehyba Jaromír Sparta 11km M18-99 nezaplaceno
22.1.2021Němec Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
28.6.2021Novák Martin nowis trailrunner 21km M30-39 uhrazeno
16.4.2021Nováková Anežka 6km JZ13-17 uhrazeno
30.6.2021Novotný Tomáš Velozo team 21km M30-39 uhrazeno
1.7.2021Onderka Radim 11km M18-99 uhrazeno
1.7.2021Onderková Adéla 6km Z18-99 uhrazeno
31.5.2021Ouda Pavel 21km M40-49 uhrazeno
31.5.2021Ouda Kryštof 6km JM13-17 uhrazeno
31.5.2021Oudová Sandra 21km Z40-49 uhrazeno
31.5.2021Oudová Theodora 6km JZ13-17 uhrazeno
28.6.2021Pachtová Iva Mk Seitl ostrava 21km Z50-59 uhrazeno
29.6.2021Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav 11km M18-99 uhrazeno
6.5.2021Panýr Jakub Porschberg 21km M18-29 uhrazeno
18.6.2021Paulů Roman 11km M18-99 uhrazeno
1.7.2021Paulů Blanka 6km Z18-99 uhrazeno
28.6.2021paur michal 6km M18-99 uhrazeno
28.6.2021paurová jana 6km Z18-99 uhrazeno
25.6.2021Peterková Milica Šumperk 21km Z40-49 uhrazeno
29.1.2021Petr Jan Ještětice 21km M18-29 uhrazeno
7.5.2021Petrák Stanislav 6km M18-99 uhrazeno
7.5.2021Petráková Petra 11km Z18-99 uhrazeno
22.1.2021Petříček Jonáš 11km M18-99 uhrazeno
6.5.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM 11km Z18-99 uhrazeno
31.3.2021Píšek Jaroslav 21km M30-39 uhrazeno
30.5.2021Pivná Ruby KIDS D06-07 uhrazeno
3.6.2021Pivná Amelie KIDS D00-05 uhrazeno
30.6.2021Pleva Zdeněk 21km M30-39 uhrazeno
11.1.2021Podaný Daniel VaNDaL team KIDS CH00-05 uhrazeno
8.1.2021Podaný Martin Rozběháme Kutno Horu 21km M30-39 uhrazeno
31.12.2020Podaný Lubomír VaNDaL team 6km M18-99 uhrazeno
28.6.2021Pohořalá Martina Czexxx 11km Z18-99 uhrazeno
17.6.2021Pokorná Monika 21km Z18-29 uhrazeno
16.6.2021Pokorný Jaromír 21km M30-39 uhrazeno
26.5.2021Polák Michal 11km M18-99 uhrazeno
28.6.2021Polívková Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
29.6.2021Prager Karel TJ Sokol Sojovice 21km M18-29 uhrazeno
29.6.2021Ráček Tomáš 6km M18-99 uhrazeno
28.6.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS CH12-13 uhrazeno
28.6.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS CH10-11 uhrazeno
30.6.2021Řehořová Barbora 6km Z18-99 uhrazeno
28.6.2021Roučková Ollie CZexxx 6km Z18-99 uhrazeno
1.7.2021Rűcková Lenka TJ Sokol Praha Staré Město 21km Z40-49 uhrazeno
2.6.2021Růžička Lukáš Runsport Team 21km M30-39 uhrazeno
13.5.2021Šafránková Barbora 11km Z18-99 uhrazeno
18.5.2021Šantroch Michal 11km M18-99 uhrazeno
19.4.2021Šibrava Josef 21km M30-39 uhrazeno
28.6.2021Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH06-07 uhrazeno
28.6.2021Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-11 uhrazeno
28.6.2021Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM 6km JM13-17 uhrazeno
22.5.2021Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS D14-15 uhrazeno
22.5.2021Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS D10-11 uhrazeno
26.5.2021Skořepová Ladislava 11km Z18-99 uhrazeno
29.6.2021Sládek Jaroslav 11km M18-99 uhrazeno
2.5.2021Sláma Martin Východočeská televize V1 21km M50-59 uhrazeno
1.2.2021Slavkovský Milan Dum spiro 21km M40-49 uhrazeno
1.6.2021Šmarda Milan Šmauz 11km M18-99 uhrazeno
30.6.2021Šourek David 11km M18-99 uhrazeno
23.6.2021Sovák Vojtěch 21km M30-39 uhrazeno
21.1.2021Šroufek Jaroslav 21km M30-39 uhrazeno
14.6.2021Staněk Marek 11km M18-99 uhrazeno
22.6.2021Stárková Alena SK Babice 21km Z40-49 nezaplaceno
1.7.2021Starý Ondřej 6km M18-99 uhrazeno
22.6.2021Šťástková Stáňa Borci ze Skalický 21km Z40-49 uhrazeno
22.6.2021Štěpánek Martin Borci ze Skalický 21km M40-49 uhrazeno
21.6.2021Štěpánková Petra 11km Z18-99 uhrazeno
21.6.2021Štěpánková Julie KIDS D08-09 uhrazeno
9.1.2021Šupíková Jana 11km Z18-99 uhrazeno
26.1.2021Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem 21km M40-49 uhrazeno
11.4.2021Švancara Jiří MALIRUN 21km M50-59 uhrazeno
29.1.2021Švorc Jiří Ještětice 6km M18-99 uhrazeno
16.6.2021Szonda Istvan Tj Sokol Praha Liben 21km M40-49 uhrazeno
28.6.2021Szonda Karolina KIDS D10-11 uhrazeno
6.6.2021Sztancsik Laszlo 21km M50-59 uhrazeno
18.6.2021Tillmann Ingrid 21km Z18-29 uhrazeno
14.12.2020Tíma Jan 6km M18-99 uhrazeno
14.12.2020Tímová Laura Cvikováček Cvikov KIDS D12-13 uhrazeno
18.5.2021Tobiška Štěpán 21km M40-49 uhrazeno
29.6.2021Tulková Kristýna 11km Z18-99 uhrazeno
31.1.2021Udatná Monika #GLADIATORRACETEAM 11km Z18-99 uhrazeno
31.1.2021Udatný Václav #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
29.6.2021Uhlíř Martin Pardubice 21km M30-39 uhrazeno
23.6.2021Uhlířová Helena 21km Z30-39 uhrazeno
29.6.2021Ujka Jan BEAST - OCR team 21km M40-49 uhrazeno
22.6.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM 21km Z30-39 uhrazeno
23.6.2021Vacková Michala 11km Z18-99 nezaplaceno
25.6.2021Václavek Ondřej GR Písečná 21km M30-39 uhrazeno
29.6.2021Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM 21km Z40-49 uhrazeno
27.6.2021Valenta Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
27.6.2021Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS D06-07 uhrazeno
29.12.2020Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
1.7.2021Váňa Luděk italskámise 11km M18-99 nezaplaceno
29.11.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
29.6.2021Vaníček Ondřej 21km M18-29 uhrazeno
29.11.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
29.6.2021Vaníčková Jana 11km Z18-99 uhrazeno
8.2.2021Varcholová Veronika Predator Workout Ústí nad Labem 11km Z18-99 uhrazeno
28.6.2021Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS D08-09 uhrazeno
24.6.2021Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice 21km M50-59 uhrazeno
23.6.2021Vodháněl Matěj 11km JM13-17 nezaplaceno
23.6.2021Vojteková Michaela Power Fitness Liberec 6km Z18-99 uhrazeno
29.6.2021Vokřál Marek 11km M18-99 uhrazeno
20.4.2021Wollmuth Petr 21km M50-59 uhrazeno
15.5.2021Žabčík Marek 21km M40-49 uhrazeno
23.6.2021Zavřelová Jana Zavři Němčice 21km Z50-59 uhrazeno
22.6.2021Zavřelová Barbora Zavři Němčice 21km Z18-29 uhrazeno
29.6.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
10.6.2021Zemanová Mirka 21km Z30-39 uhrazeno
19.5.2021Zítko Petr STG Choceň 21km M30-39 uhrazeno
5.6.2021Žlutický Lukáš 21km M40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.