Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE RUN HRADEC KRÁLOVÉ

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN580
RACERACE235
FUNFUN37
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)90
M30-39Muži 30 - 39 let88
M18-29Muži 18 - 29 let77
M40-49Muži 40 - 49 let71
TTým (čtyřčlenný)68
Z30-39Ženy 30 - 39 let65
Z18-29Ženy 18 - 29 let48
AM18-29Akademici - muži38
FUNFUN37
Z40-49Ženy 40 - 49 let34
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)31
M30-39Muži 30 - 39 let29
TTým (čtyřčlenný)27
AZ18-29Akademici - ženy22
M40-49Muži 40 - 49 let20
M18-29Muži 18 - 29 let19
JM13-17Junioři 13 - 17 let17
Z18-29Ženy 18 - 29 let13
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let12
Z30-39Ženy 30 - 39 let11
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
JM13-17Junioři 13 - 17 let7
M50-99Muži 50 a více let 6
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
Z50-99Ženy 50 a více let 4
M50-99Muži 50 a více let4
Z50-99Ženy 50 a více let 2
Celkem přihlášených852

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.8.2021Adámek Daniel ČINKÁRNA RACE M18-29 uhrazeno
11.7.2021Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Panther Gym Čakoviceneobsazeno
11.9.2021Ambrozi Štefan OPEN M30-39 uhrazeno
7.12.2020Antoš Radek Grady Run OPEN M40-49 uhrazeno
15.4.2021Applt Ladislav OPEN M40-49 uhrazeno
24.9.2021Audy Adam UnKnown Team OPEN M18-29 uhrazeno
30.8.2021Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: AfajAci↳ Werner Filip
24.9.2021Badalíková Lucie RACE AZ18-29 uhrazeno
29.12.2020Baďura Richard RKT Prague OPEN M40-49 uhrazeno
24.9.2021Bagar Matěj RACE AM18-29 uhrazeno
13.9.2021Bagarová Ema JesusArmy OPEN Z18-29 uhrazeno
7.12.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
24.8.2021Bánovský Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
16.9.2021Barbarič Martin RACE M18-29 uhrazeno
26.9.2021Barta Hynek Technická Univerzita Liberec RACE AM18-29 uhrazeno
26.12.2020Bartl Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
25.9.2021Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
22.2.2021Bartoň Jan OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
22.5.2021Bartoníček Přemysl OPEN M18-29 uhrazeno
4.1.2021Bartoníčková Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
23.9.2021Bartonj Pavel FUN FUN uhrazeno
26.9.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z40-49 uhrazeno
26.8.2021Baudyš Petr OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2020Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2020Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Bedrníček David OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2021Bekerová Anastázie Josefína Hotel Hradec OPEN JZ13-17 uhrazeno
15.9.2021Belfiova Nikola RACE JZ13-17 uhrazeno
24.9.2021Beneš Jan Orel Rtyně RACE AM18-29 uhrazeno
15.9.2021Benychová Jana Šneci OPEN Z30-39 uhrazeno
26.1.2021Beránek Martin OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2021Bernard Marek OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2021Bestoso Patrik OPEN M40-49 uhrazeno
4.9.2021Blažej Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
11.12.2020Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Blažek Radek Monkey race Skuhrov RACE M30-39 uhrazeno
23.9.2021Blehová Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
17.9.2021Bočková Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
7.9.2021Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
11.8.2021Bondarová Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
26.6.2021BOUCHNER MARTIN Bouchačky RACE M40-49 uhrazeno
5.5.2021Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Saláti↳ Dušková Magdaléna
7.9.2021Bradacova Katerina Fitness by Vera OPEN Z40-49 uhrazeno
23.9.2021Branda Jaromír OPEN JM13-17 uhrazeno
5.7.2021Brandová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
12.9.2021Brezáni Šimon RACE JM13-17 uhrazeno
5.9.2021Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
18.8.2021Brunclíková Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
26.8.2021Bryčka Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Andělé ↳ Bařtipánová NikolaAndělé
22.12.2020Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
24.9.2021Bulušek Filip Wild Snails OPEN MIX uhrazeno
Tým: Goofy Monkeys↳ Huřťáková Karolína
24.9.2021Bulušek Kamil Wild Snails OPEN JM13-17 uhrazeno
22.9.2021Buriánek Viktor OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2021Buřval Daniel svaz českých bohémů OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
20.8.2021Casková Dominika Lidl race team FUN FUN uhrazeno
4.9.2021Čech Daniel #OCRUNITED TEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: VM Cross ↳ Kožnarová JitkaVM Cross
12.8.2021Čechurová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
15.9.2021Čermák Martin The Losers Initiative OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2021Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Čermák Milan Step by step OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2020Čermáková Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
14.2.2021Čermáková Berenika RACE AZ18-29 uhrazeno
30.8.2021Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
15.9.2021Černý Miloš ČSZ OPEN M40-49 uhrazeno
23.9.2021Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
7.9.2021Červenka Václav Tábor OPEN M18-29 uhrazeno
30.8.2021Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
30.8.2021Češka Petr RACE AM18-29 uhrazeno
25.9.2021Chadima Jan RACE AM18-29 uhrazeno
13.9.2021Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE T uhrazeno
Tým: OST KH GT↳ Klečák RadimOlympia Spartan training Kutná Hora
↳ Dandová LucieOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ Klečák MichalOlympia Spartan Traning Kutná Hora
12.9.2021Chalupová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
23.9.2021Chalupová Alena OPEN Z30-39 uhrazeno
11.12.2020Chocholouš Tomáš Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Chovanec Martin CFIG OPEN MIX uhrazeno
Tým: CFIG - Chovancovi↳ Chovancová TheaCFIG
21.2.2021Chytilová Andrea ATOM KIDS Praha RACE JZ13-17 uhrazeno
6.9.2021Čiamporová Vendula ŠnekusLazarus OPEN Z30-39 uhrazeno
21.9.2021Čihák Martin OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2021Čislinská Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
24.9.2021Civínová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
22.2.2021Čížek Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Čmelíková Radka Lagunino OPEN Z30-39 nezaplaceno
26.9.2021Cogan Rudolf Piráti + STAN RACE M50-99 uhrazeno
11.5.2021Crhová Markéta RACE AZ18-29 uhrazeno
11.2.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2021Cyrkel Anna-Sofie Kristin FUN FUN uhrazeno
28.2.2021Dalecká Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2021Dalecký Jakub Chupito runners! OPEN M18-29 uhrazeno
5.9.2021Dančuková Kateřina FUN FUN uhrazeno
2.9.2021Danková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2021Dansa Tomas RACE MIX uhrazeno
Tým: Dansicineobsazeno
10.3.2021De Bolle Seth Predator Workout Usti nad Labem OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Usti↳ Varcholová Veronika
30.8.2021Dekojová Nina OPEN Z30-39 uhrazeno
24.8.2021Deverová Olga FUN FUN uhrazeno
21.9.2021Dirriglová Alexandra RACE AZ18-29 uhrazeno
26.2.2021Dlask Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
13.12.2020DLESK Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2021Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 nezaplaceno
20.9.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 nezaplaceno
26.9.2021Dohnal Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
8.9.2021Doleček Milan STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2021Dolejší Luboš RACE M30-39 uhrazeno
14.12.2020Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.8.2021Doležal Zdeněk CFIG OPEN M30-39 uhrazeno
16.8.2021Donát Miroslav FUN FUN uhrazeno
22.9.2021Douchová Adéla SDH Lžovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Adélka a Lukášek↳ Baloun Lukáš
22.9.2021Douchová Blanka SDH Lžovice OPEN Z50-99 uhrazeno
29.5.2021Doucková Klára OPEN MIX uhrazeno
Tým: Matláci ↳ Doucek Dan
30.8.2021Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
24.9.2021Drbalová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2021Drobný Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
19.8.2021Dudycha Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2020Dufek Karel RKT Prague OPEN M40-49 uhrazeno
29.1.2021Dufek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
22.8.2021Durbák Roman RACE M30-39 uhrazeno
23.9.2021Dvořáček Pavel MTX racing team OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2021Dvořák Petr OPEN JM13-17 uhrazeno
14.5.2021Dvoranová Pavlína OPEN Z40-49 uhrazeno
31.7.2021Dyrc Petr RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2020Ekartová Tereza Báječné ženy v běhu OPEN JZ13-17 uhrazeno
23.9.2021Elišková Leona OPEN Z18-29 uhrazeno
23.6.2021Faltýn Vladimír OPEN T uhrazeno
Tým: Mjolnir↳ Trckova Adriana
↳ Trcka Jakub
↳ Kontrová Romana
29.8.2021Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.9.2021Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
18.9.2021Fenclová Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2020Feneš Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Feneš team↳ Fenešová Aneta#GLADIATORRACETEAM
22.9.2021Férová Nikola Šneci OPEN Z30-39 uhrazeno
21.9.2021Fiala Zdenek RACE M40-49 nezaplaceno
4.3.2021Ficnerova Iveta FUBO team OPEN Z30-39 uhrazeno
27.2.2021Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2021Filipová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
24.9.2021Filounek Martin OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2021Flégrová Aneta RACE AZ18-29 uhrazeno
6.9.2021Folc Tomáš SK-Janské lázně RACE JM13-17 uhrazeno
14.8.2021Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN M18-29 uhrazeno
1.7.2021Forstová Barbora CFMF OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mars Bitches↳ Jurišta PavelPD-Games
28.8.2021Fousková Pavlína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Akáda↳ Kuthan RostislavAkáda
29.12.2020Francová Natálie OPEN Z18-29 uhrazeno
19.9.2021Freivaldová Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2021Frolo Libor ARES RACE TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
16.9.2021Frolo Adam OPEN JM13-17 uhrazeno
16.9.2021Frolová Michaela FRDLA OPEN Z40-49 uhrazeno
24.9.2021Frynta Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
23.9.2021Fukalová Karolína RACE AZ18-29 uhrazeno
27.12.2020Gajdoš Martin OPEN M40-49 uhrazeno
29.8.2021Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
19.3.2021Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M30-39 uhrazeno
2.9.2021Grubner Tomáš Chrudim FUN FUN uhrazeno
27.8.2021Grubnerová Petra Chrudim FUN FUN uhrazeno
13.9.2021Gruchalák Patrik OPEN M30-39 uhrazeno
26.12.2020Gyümölcs Lukáš VT gym OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2021Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
23.2.2021Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
24.1.2021Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2021Hájek Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2021Hájková Veronika RACE MIX uhrazeno
Tým: VerMi↳ Soukup Miroslav
5.9.2021Hájková Gabriela RACE Z18-29 uhrazeno
24.9.2021Hájková Andrea OPEN Z18-29 uhrazeno
6.9.2021Hamtilová Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
31.8.2021Handl Michal FUBO Team RACE M18-29 uhrazeno
6.1.2021Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
23.9.2021Hánová Martina OPEN Z30-39 uhrazeno
22.9.2021Hanulova Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2021Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
13.9.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora OPEN Z30-39 uhrazeno
30.8.2021Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: Krocani↳ Hartlová MajdaAtom Kids Praha
26.9.2021Hasmanová Lenka FUN FUN uhrazeno
28.12.2020Havelík Petr Já a tragéd OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2021Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
13.9.2021Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
15.9.2021Havlíček Jakub FUBO Team RACE T uhrazeno
Tým: Fubo Team↳ Klikoš JiříA-team
↳ Vrána JakubFUBO Team
neobsazeno
13.9.2021Havlíčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
23.9.2021Hebelka Jakub Gladiátor Race Team RACE M18-29 uhrazeno
24.9.2021Hebelka Dominik RACE AM18-29 uhrazeno
31.7.2021Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
24.9.2021Hebelkova Kristýna #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Sky teamneobsazeno
24.1.2021Hebrová Sára FUBO team RACE AZ18-29 uhrazeno
24.9.2021Heinrichová Jana Univerzita Karlova RACE AZ18-29 uhrazeno
25.12.2020Hejzlar Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
22.9.2021Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaToMT↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
9.12.2020Henzlová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
25.9.2021Heřman Samuel OPEN JM13-17 uhrazeno
3.1.2021Hermanová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
25.9.2021Heřmanová Eva OPEN Z40-49 uhrazeno
30.12.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
2.3.2021Hindráková Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
8.12.2020Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2021Hlaváč Jan RACE AM18-29 uhrazeno
29.8.2021Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
16.12.2020Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.9.2021Hlouš Jiří ARES RACE TEAM OPEN M40-49 uhrazeno
24.9.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
24.9.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
2.9.2021Hoffmannova Katrin OPEN T uhrazeno
Tým: My to zase dáme ↳ Klacková Lenka
↳ Vaníčková Zuzana
↳ Jiránková Veronika
24.9.2021Holík Lukáš RACE AM18-29 uhrazeno
16.4.2021Holub Vladimir AC Dobruška OPEN M40-49 uhrazeno
24.8.2021Holub Zdeněk Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
21.9.2021Holubová Petra SKPŠ Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Hons Miloš Brodečtí vlci OPEN MIX uhrazeno
Tým: The_Beasts!↳ Svobodová Kamila
25.9.2021Horáček David novopacké sklepy OPEN M40-49 uhrazeno
25.9.2021Horáček Ondrej Novopacké sklepy OPEN M18-29 uhrazeno
24.9.2021Horáčková Radka OPEN Z30-39 uhrazeno
25.9.2021Horáčková Klára Novopacké sklepy OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.12.2020horak marek OPEN M40-49 uhrazeno
22.9.2021Horejc Jan OPEN T uhrazeno
Tým: Omelety↳ Ballýová Monika
↳ Račko václav
↳ Ilcik Jan
20.8.2021Horváth Jan VPL OPEN M18-29 uhrazeno
24.9.2021Hošek Jakub OPEN M18-29 nezaplaceno
26.9.2021Hošková Michaela FUN FUN uhrazeno
26.9.2021Hošková Lucie FUN FUN uhrazeno
14.9.2021Housková Natálie Gladiators RACE Z18-29 uhrazeno
24.9.2021Hovadová Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
24.2.2021Hráský František FUN FUN uhrazeno
14.6.2021Hrdá Kateřina FUN FUN uhrazeno
24.9.2021Hrdinová Kristýna Chrpa Sport OPEN Z18-29 uhrazeno
22.2.2021Hrncirova Lucie Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem OPEN Z30-39 uhrazeno
27.8.2021Hrubá Hana OPEN Z40-49 uhrazeno
7.9.2021Hrubeš Jan CFIG OPEN M30-39 uhrazeno
29.8.2021Hruška Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
24.9.2021Hubálek Lukáš SRTG Hradec Králové OPEN M18-29 uhrazeno
24.9.2021Hubálek David OPEN M18-29 uhrazeno
25.9.2021Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.7.2021Huňka Martin OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Hupák Martin RACE AM18-29 uhrazeno
15.9.2021Hurda Jakub STG Pardubice OPEN MIX uhrazeno
Tým: STG Pardubice↳ Hosáková KristýnaSTG Pardubice
14.5.2021Hušek Radim OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2020Huslík Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
26.9.2021Hynek Jakub FUN FUN uhrazeno
26.9.2021Inneman David OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2021Jablonský Tomáš RACE AM18-29 uhrazeno
6.9.2021Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
13.12.2020Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN Z40-49 uhrazeno
26.9.2021Janáček Adam OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2021Janalík Marek OPEN M18-29 uhrazeno
24.8.2021Janda Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2021Jandoš Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.8.2021Janeba Filip CFIG OPEN M18-29 uhrazeno
13.12.2020Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.9.2021Janků Kateřina Fitness Ural OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rosa a ufňukanáneobsazeno
20.9.2021Jánská Markéta RACE AZ18-29 uhrazeno
19.9.2021Jedlička Radek OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2020Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
13.9.2021Jelínková Tereza FUN FUN uhrazeno
17.12.2020Jenčík Petr Praha OPEN M40-49 uhrazeno
13.12.2020Jeřábek Martin RACE M18-29 uhrazeno
1.8.2021Jeřábek Jan FUN FUN uhrazeno
13.8.2021Jeřábek Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
7.9.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2021Jermakov Danil OPEN M18-29 uhrazeno
22.9.2021Jílek Petr OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2021Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE T uhrazeno
Tým: Nevytvrdnem↳ Flégl Marek
↳ Mikulecký Jiří
↳ Chmelař Boris
25.9.2021Jirava Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
15.9.2021Jirků Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
26.9.2021Jírů Marie FUN FUN uhrazeno
29.1.2021Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-49 uhrazeno
29.1.2021Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-49 uhrazeno
23.9.2021Jonášová Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
24.9.2021Jurášek Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
30.8.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
22.9.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
26.9.2021Kadeřábek Filip RACE AM18-29 uhrazeno
5.7.2021Kahounova Monika OPEN T uhrazeno
Tým: KONEV↳ Tichy FrantisekKONEV
↳ Kahounova LucieKONEV
↳ Tsonev GeorgiKONEV
6.7.2021Kaisrlíková Ilona OPEN MIX uhrazeno
Tým: MKD 39↳ Trégl Martin
3.8.2021Kalašová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
7.9.2021Kamaryt Filip CFIG OPEN JM13-17 uhrazeno
4.2.2021Kanta Petr RACE AM18-29 uhrazeno
4.3.2021Karásková Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
21.9.2021Karlíková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
13.9.2021Karlová Martina RACE Z18-29 uhrazeno
20.1.2021Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.7.2021Kasalová Eva OPEN Z18-29 uhrazeno
27.8.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE T uhrazeno
Tým: Dědci 176↳ Mach Lukáš#GLADIATORRACETEAM
↳ Mikyska Václav
↳ Koďous Leoš#GLADIATORRACETEAM
26.9.2021Kiec Martin RACE AM18-29 uhrazeno
21.9.2021Kiefer Martina RACE Z30-39 nezaplaceno
13.9.2021Kimmerová Kateřina JesusArmy OPEN Z18-29 uhrazeno
24.1.2021Kindlová Valérie OPEN Z30-39 uhrazeno
8.12.2020Kinská Kateřina Mrakomorky RACE AZ18-29 uhrazeno
9.12.2020Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
21.9.2021Klajbl Martin Lagunino OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2021Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z40-49 uhrazeno
24.9.2021Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
24.9.2021Klejch Filip OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2021Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
24.9.2021Klimt Tadeáš OPEN JM13-17 uhrazeno
23.12.2020Klouda Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: AT↳ Bečvářová Anna
13.7.2021Kloudová Adéla Olympia Spartan Training KH RACE Z30-39 uhrazeno
26.9.2021Kluz Jan RACE AM18-29 uhrazeno
31.1.2021Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
12.3.2021Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
13.4.2021Kobr Vojtěch RACE AM18-29 uhrazeno
17.8.2021Kočí Eva Gladiátor race team FUN FUN uhrazeno
29.6.2021Kodydek Tomáš Gladiators RACE MIX uhrazeno
Tým: Terka a Tomneobsazeno
20.9.2021Kokošínová Markéta FUN FUN uhrazeno
12.9.2021Kolářová Pavla SK Vlaška OPEN Z40-49 uhrazeno
21.12.2020Kolmanová Jana RACE AZ18-29 uhrazeno
30.8.2021Kolouch Jan OPEN M18-29 uhrazeno
8.3.2021Komárek Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.9.2021Komárková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Corleonovy ↳ Povolný Michael
30.8.2021Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
23.9.2021Končeková Zuzana VLK OPEN Z50-99 uhrazeno
31.12.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
30.12.2020Kopecká Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
26.9.2021Kopecký Tomáš RACE AM18-29 uhrazeno
24.9.2021Kopecký Daniel Realitní mafie OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Kopová Aneta CFIG OPEN Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Koptová Kamila Fitness by Vera OPEN Z50-99 uhrazeno
21.2.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
27.2.2021Korel Marek poutníci OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Kořínková Nela OPEN JZ13-17 uhrazeno
18.1.2021Korzeniowski Jan OPEN M30-39 uhrazeno
29.8.2021Kosař Roman ČINKÁRNA RACE M18-29 uhrazeno
20.9.2021Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2021Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
26.2.2021Kotrčová Lenka MP Praha RACE Z18-29 uhrazeno
29.8.2021Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
21.9.2021Koubová Patricie RACE Z18-29 uhrazeno
24.2.2021Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE AZ18-29 uhrazeno
8.12.2020Kovářová Eliška OPEN Z30-39 uhrazeno
20.8.2021Kovářová Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
28.2.2021Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2021Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
17.1.2021Kožený Ladislav Pivnice U Kohouta OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
31.8.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
15.9.2021Krampota Filip Triple Bypass OPEN M30-39 uhrazeno
9.8.2021Krásný Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2021Kraus Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2020Krčmář Martin OPEN T uhrazeno
Tým: 3 se staříkem ↳ Krčmář Martin
↳ Zdražilová Jana
↳ Zdražilová Martina
13.9.2021Krejčí Matěj JesusArmy OPEN M18-29 uhrazeno
24.9.2021Krejsa Adam OPEN M18-29 uhrazeno
12.8.2021Křičenský Miloslav OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2020Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
19.9.2021Křížová Monika Extreme Obstacle Runners RACE AZ18-29 uhrazeno
18.2.2021Krpatová Martina Prvňáci OPEN Z40-49 uhrazeno
22.9.2021Krs Adam OPEN M18-29 uhrazeno
22.9.2021Krs Jan OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2021Kruliš Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
20.8.2021Kubaštová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
15.2.2021Kubát David Carnivora OPEN M18-29 uhrazeno
13.2.2021Kubát Milan Carnivora RACE M30-39 uhrazeno
19.9.2021Kubát Jan OPEN M18-29 uhrazeno
24.9.2021Kubát Jiří SDH Lžovice OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2020Kubeček Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Paramedics↳ Kubečková Jana
30.12.2020Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov RACE JZ13-17 uhrazeno
12.9.2021Kubíček Milan OPEN M30-39 uhrazeno
12.9.2021Kubíčková Sára OPEN Z18-29 uhrazeno
16.9.2021Kubíková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
26.6.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
5.6.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Tardi↳ Medřický Vratislav
↳ Fafejtová Kateřina
↳ Weissová RomanaTardi
18.9.2021Kubrycht Michal Hammer OCR Team OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2021Kuchyňka Pavel FUBO team RACE M40-49 uhrazeno
22.9.2021Kudělka Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Waves↳ Kozlová Angelica#GLADIATORRACETEAM
26.5.2021Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
29.7.2021Kulíková Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2020Kuntoš Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
24.9.2021Kúr Matej OPEN M18-29 uhrazeno
14.12.2020Kvízová Jana S&J OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vostrý kvíz↳ Vostrý Lukáš
23.7.2021Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
14.8.2021Ladecky Erik OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Landa Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
9.9.2021Landová Eva Šneci team OPEN Z30-39 uhrazeno
20.12.2020Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
24.9.2021Langhammerová Lenka RACE AZ18-29 uhrazeno
28.2.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
18.9.2021Lehký Michal OPEN M30-39 uhrazeno
27.2.2021Lenochová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: LDnazdar↳ Sháněl Denis
31.8.2021Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2021Liberda Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Comadrejas↳ Šindelářová Zuzana
18.9.2021Lička Patrik OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kožichův sport club↳ Hrušková Anna
27.6.2021Linhart Jakub Colliery CrossFit Olomouc OPEN M40-49 uhrazeno
27.6.2021Linhartová Nela Colliery CrossFit Olomouc OPEN JZ13-17 uhrazeno
8.12.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
7.12.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
20.9.2021Lukášek Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: ZdeKam↳ Svobodová Kamila
24.8.2021Luňáček Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2021Macák Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: Dřeváci↳ Štědroňová Jitka
12.8.2021Mačát Václav OPEN M18-29 uhrazeno
16.9.2021Mach Dominik STG Pardubice RACE AM18-29 uhrazeno
15.9.2021Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE T uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Krejčík TomášOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ Lhotka VladislavOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ MARTINEK PAVELOlympia Spartan Training KH
20.9.2021Machková Terezie FUN FUN uhrazeno
20.9.2021Machová Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
12.9.2021Mádlová Nikola Eva OPEN Z18-29 uhrazeno
15.2.2021Makara Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
21.2.2021Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
24.9.2021Malínský Adam Jiří Born To Move RACE AM18-29 uhrazeno
12.9.2021Málková Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
6.1.2021Manda Filip FUN FUN uhrazeno
31.5.2021Mánková Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vendulka.ma.narozeniny↳ Mánek Jaroslav
6.9.2021Manolevski Michael PČR OPEN M40-49 uhrazeno
30.7.2021Marečková Kateřina FUN FUN uhrazeno
1.9.2021Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
23.9.2021Marek Vlastimil RACE M50-99 uhrazeno
7.12.2020Marešová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sádelníci↳ Mareš Petr
5.9.2021Marková Denisa Herbalife Nutrition RACE MIX uhrazeno
Tým: Herbalife nutrition↳ Ploc JanHerbalife nutrition
24.9.2021Marková Hana RACE Z18-29 uhrazeno
23.9.2021Martínková Lucie RACE MIX nezaplaceno
Tým: Sokolíci↳ Rydlo JanČASPV
24.9.2021Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
22.6.2021Masničáková Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
31.1.2021Maštalíř Marek OPEN JM13-17 uhrazeno
24.9.2021Mátis Eutym OPEN M40-49 uhrazeno
15.9.2021Maxa Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
21.2.2021Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
24.9.2021Melišová Aneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Profesionální amatéři↳ Mansfeld Jiří
24.8.2021Mensová Anežka OPEN Z18-29 uhrazeno
23.9.2021Měšťanová Marie FUN FUN uhrazeno
31.8.2021Michálek Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
21.9.2021Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
13.9.2021Mlčoch Vojtěch FUN FUN uhrazeno
13.9.2021Mlčochová Andrea FUN FUN uhrazeno
24.9.2021Moravec Milan Oblecsvujtym.cz OPEN M30-39 uhrazeno
27.7.2021Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
12.9.2021Moudr Adam RACE M30-39 uhrazeno
19.9.2021Moutelíková Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
16.2.2021Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
19.9.2021Mrňka Petr OPEN M18-29 uhrazeno
30.1.2021mucha jiri komar tým OPEN M40-49 uhrazeno
21.9.2021Müllerová Judita OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2020Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.12.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
22.2.2021Nečas Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
22.9.2021Nechanický Vít OPEN M40-49 nezaplaceno
8.12.2020Němcová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
23.2.2021Němeček Bohuslav #Poklop Cars RACE M18-29 uhrazeno
16.12.2020Neoralova Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
13.12.2020Nezbedová Marie OPEN Z18-29 uhrazeno
25.9.2021Nosková Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
20.2.2021Novák Jiří Dynafit OPEN M40-49 uhrazeno
9.8.2021Novák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2021Novák Jan JK BRILIANT PETROVICE FUN FUN uhrazeno
24.9.2021Novák Radek OPEN MIX uhrazeno
Tým: Novasovi↳ Veverková Zuzana
13.1.2021Nováková Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
8.9.2021Novotná Ludmila FUN FUN uhrazeno
20.9.2021Novotná Veronika FUN FUN uhrazeno
20.9.2021Novotná Marta FUN FUN uhrazeno
21.9.2021Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2021Novotný Jan FUN FUN uhrazeno
23.9.2021Novotný Petr Shybuj.cz, Vivo Barefoot HK OPEN M30-39 uhrazeno
23.9.2021Novotný Aleš OPEN M30-39 uhrazeno
14.8.2021Olah Martin Lenochodi OPEN M18-29 uhrazeno
26.9.2021Oliva Filip Tomášnemáboty RACE AM18-29 uhrazeno
19.9.2021Pacholová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
11.12.2020Pacola Milan OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Pacovský Tomáš Brno OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2020Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lída a Vláďa ↳ Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav
14.9.2021Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: NezkusíšNevíš↳ Jarmarová Jarmila#GLADIATORRACETEAM
31.12.2020Paukert Tomáš SokolLib OPEN M30-39 uhrazeno
7.9.2021Pavel Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
27.12.2020Pavlica Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
16.9.2021Pavlík Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
10.8.2021Pavliš Damian OPEN M18-29 uhrazeno
19.3.2021Pazdera Vojtěch RACE AM18-29 uhrazeno
13.9.2021Pechman Štěpán JesusArmy OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2021Pechmanová Marie JesusArmy OPEN Z18-29 uhrazeno
19.9.2021Peichl Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
16.9.2021Pejřimovský Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
23.9.2021Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko RACE MIX uhrazeno
Tým: Maxipes Fííí↳ Fiedlerová Lucie
11.9.2021Pelypenko Jurij RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2021Pemlová Markéta OPEN T uhrazeno
Tým: Šneci v záloze↳ Majko FIlipŠneci v záloze
↳ Škorpilová DenisaŠneci v záloze
↳ Šedivá PavlínaŠneci v záloze
8.9.2021Perthen Ervín ml. OPEN M18-29 uhrazeno
8.9.2021Perthen Ervín OPEN M40-49 uhrazeno
12.8.2021Pešek Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
24.9.2021Pešková Chramostová Michaela OPEN Z40-49 uhrazeno
22.9.2021Pešout Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
12.8.2021Peterková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
21.9.2021Petráček David OPEN M40-49 uhrazeno
21.9.2021Petráčková Sára OPEN Z18-29 uhrazeno
11.9.2021Petrová Zuzana OPEN Z18-29 uhrazeno
31.8.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
4.3.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
7.9.2021Pilný Martin OPEN M30-39 uhrazeno
15.9.2021Pizúr marek SVVAT OPEN T uhrazeno
Tým: SVVATý↳ Příhodová Pavlína#GLADIATORRACETEAM
↳ Prokopová Lenka#GLADIATORRACETEAM
neobsazeno
18.9.2021Plch Dušan SVVAT OPEN M40-49 uhrazeno
23.9.2021Pleskot Jiří Elite Squad RACE M30-39 uhrazeno
9.12.2020Pleštilová Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
22.7.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.9.2021Pohanková Lucie SDH Písková Lhota RACE AZ18-29 uhrazeno
23.9.2021Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
9.8.2021Pokorný Marek OPEN M18-29 uhrazeno
26.8.2021Poláčková Pavlína Mendelova univerzita v Brně RACE AZ18-29 uhrazeno
19.7.2021Polák Radek OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Poláková Barbora GLADIATOR TEAM Pardubice RACE Z18-29 uhrazeno
31.12.2020Polčák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
21.9.2021Popek Miloš RACE M30-39 uhrazeno
17.9.2021Pospíšilová Andrea RACE Z30-39 uhrazeno
30.12.2020Povejšil Pavel STG KLADNO OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2021Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN T uhrazeno
Tým: EC RUN BRABS↳ Pozdenkovová VeronikaEC RUN
↳ Pozdenkov BorisEC RUN
↳ Pozdenkov PetrEC RUN
29.12.2020Prachař Daniel RACE M18-29 uhrazeno
22.9.2021Prantl Jiří OCR Hunters OPEN MIX nezaplaceno
Tým: OCR Hunters↳ Čížková LucieOCR Hunters
20.9.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 nezaplaceno
27.7.2021Práza Filip OPEN M18-29 uhrazeno
26.7.2021Preclíková Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
26.9.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2021Přichystalová Pavla OPEN Z40-49 uhrazeno
28.2.2021Přichystalová Zuzana RACE JZ13-17 uhrazeno
28.2.2021Přichystalová Eva OPEN Z18-29 uhrazeno
8.9.2021Procházka Tomáš #GRT OPEN M30-39 uhrazeno
2.9.2021Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Blue Dogs Team↳ Zemčíková PetraHammer OCR Team
24.9.2021Procházková Žofie SKIBI VM OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.8.2021prouza Tomas RACE AM18-29 uhrazeno
21.9.2021Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z18-29 uhrazeno
26.7.2021Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
12.9.2021Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
14.8.2021Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
27.12.2020Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
9.8.2021Raitrová Vendula OPEN Z30-39 uhrazeno
12.9.2021Raková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
7.9.2021Rážková Jana Fitness by Vera OPEN Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Ředina Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
13.5.2021Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
8.9.2021Renská Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jdeme_hendikepyneobsazeno
17.9.2021Řepková Jana Výzva 21 dní OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2021Řezníček Daniel CFIG OPEN M30-39 uhrazeno
23.9.2021Ribár Petr OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2021Rickardt Bohumil OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.8.2021Roberts Shaun RACE M30-39 uhrazeno
21.8.2021Rosenbaum Dominik RACE M18-29 uhrazeno
3.8.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM RACE M18-29 uhrazeno
5.9.2021Rostová Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
26.9.2021Rousková Hana OPEN Z40-49 uhrazeno
15.12.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2021Roztočil Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2021Rubková Šárka RACE MIX nezaplaceno
Tým: Rubkovineobsazeno
14.9.2021Rybář Roman OPEN M18-29 uhrazeno
5.1.2021Rybín Petr Pirelli OPEN M50-99 uhrazeno
22.9.2021Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.9.2021Rýznar Tomáš Krásní a nezkrotní RACE MIX nezaplaceno
Tým: Krásní a nezkrotní↳ Debelková Martina
31.8.2021Šafránková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
5.6.2021Šalomoun Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
22.8.2021Samková Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: RunforFun↳ Ehrenberger Lukáš
17.5.2021Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Runners Šumperk↳ Hasoňová Lucie
6.9.2021Sauerová Simona OPEN Z18-29 uhrazeno
10.9.2021Saxová Charlotta Veterán PČR OPEN Z50-99 uhrazeno
23.9.2021Schiedková Anna FUN FUN uhrazeno
24.2.2021schubert michal OPEN M30-39 uhrazeno
19.2.2021Šebestová Aneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mach a Šebestová↳ Paclík Vít
14.9.2021Sečkář Pavel The Losers Initiative OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Šedivá Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2021Šedivý Petr OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2021Sedláková Nela OPEN JZ13-17 uhrazeno
7.9.2021Seidl Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
10.8.2021Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
24.9.2021Šerá Zuzana RACE Z18-29 uhrazeno
22.8.2021Šeredová Kateřina OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.8.2021Šeredová Bohdana Bohnice FUN FUN uhrazeno
6.8.2021Ševčíková Pavlína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Buchty a koláče↳ Hodboď LukášRehasport Team
12.8.2021Šiklová Markéta OPEN Z18-29 uhrazeno
12.9.2021Šimanovský Michal OPEN M40-49 uhrazeno
22.9.2021Šimková Michaela OPEN T uhrazeno
Tým: Bazinga↳ Novotná Dana
↳ Šimek Josef
↳ Bouček Pavel
22.9.2021Šindelková Vanda OPEN MIX uhrazeno
Tým: šindíci↳ Šindelka Filip
31.1.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
4.1.2021Sláma Michal RACE M30-39 uhrazeno
25.9.2021Šlamborová Jana RACE Z40-49 uhrazeno
19.9.2021Slavíček Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
24.1.2021Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
26.2.2021Šmídová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
13.8.2021Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
21.9.2021Snopko David shybuj.cz, MOPO-CZ, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M30-39 uhrazeno
8.9.2021Sokol Daniel CFIG OPEN JM13-17 uhrazeno
14.9.2021Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
28.12.2020Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
24.8.2021Souček Šimon Maratonstav Úpice OPEN JM13-17 uhrazeno
26.9.2021Souček Tomáš RACE AM18-29 uhrazeno
26.9.2021Špaček Michal Kryplův provar 2 OPEN T uhrazeno
Tým: Jaryni↳ Bohuš Martin
↳ Špaček RomanKryplův provar 2
neobsazeno
24.9.2021Spacek Vít OPEN M30-39 nezaplaceno
7.9.2021Špás Pavel CFIG OPEN M30-39 uhrazeno
28.1.2021Špelda Oldřich Sekaná v housce RACE AM18-29 uhrazeno
6.9.2021Spěvák Martin RACE AM18-29 uhrazeno
12.9.2021Špidlen Karel ProfiGladiátoři OPEN M18-29 uhrazeno
20.2.2021Srba Miroslav Osmička OPEN M40-49 uhrazeno
20.2.2021Srbová Lenka Osmička OPEN Z40-49 uhrazeno
17.6.2021Šrejber Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
24.9.2021Štancl Jan RACE AM18-29 uhrazeno
19.9.2021Staňková Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sezemice ↳ Krajíček Michal
24.9.2021Staš Jan Kosáci RACE M30-39 nezaplaceno
20.1.2021Šťastný Radek OPEN M18-29 uhrazeno
20.1.2021Šťastný Karel OPEN M18-29 uhrazeno
15.9.2021Štechová Sára JesusArmy OPEN JZ13-17 uhrazeno
16.9.2021Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
16.9.2021Šteflová Aneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
11.2.2021Stejskal Tomáš STG Žďár nad Sázavou OPEN T uhrazeno
Tým: Jsem za rohem! ↳ Čížková DagmarSTG Žďár nad Sázavou
↳ Vacková Martina
↳ Luňáček Ladislav
15.9.2021Štembera Petr RACE M30-39 uhrazeno
14.9.2021Štemberová Věra RACE Z30-39 uhrazeno
28.8.2021Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
9.9.2021Stloukal Jakub RACE M18-29 uhrazeno
7.9.2021Štoková Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
9.9.2021Strachová Anežka OPEN T uhrazeno
Tým: Šuplíci↳ Pátek Martin
↳ Váňová Zuzana
↳ Drobný Tomáš
17.8.2021Stránský Lukáš Lenochodi OPEN M18-29 uhrazeno
17.8.2021Stránský Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
17.9.2021Strasil Radek carnivora RACE M30-39 uhrazeno
23.8.2021Strejčková Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
25.7.2021Střílek Radislav Šneci Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šneci Chřibská↳ Střílková MilenaŠneci Team
21.9.2021Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
23.9.2021Strolená Lenka Ural Fitness RACE Z30-39 uhrazeno
29.8.2021Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
24.9.2021Stupka Patrik Edgar.team RACE AM18-29 uhrazeno
31.8.2021Šulc Jakub CFIG OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2021Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
7.12.2020Surá Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
4.9.2021Sůra Milan OPEN M30-39 uhrazeno
22.9.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
28.1.2021Švancara Jiří MALIRUN OPEN M50-99 uhrazeno
6.9.2021švec luboš RACE M40-49 uhrazeno
10.9.2021Švejnohová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: jedunavýkon↳ Svoboda VítCHALLENGER USKHK
14.9.2021Svíčka Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z40-49 uhrazeno
20.8.2021Svoboda Dušan OPEN M40-49 uhrazeno
21.9.2021Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
16.9.2021Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE T uhrazeno
Tým: Ti Druzí CZ↳ Novák David
↳ Moravec MichaelTi druzí
↳ Merenus OldrichTi druzí
21.2.2021svozil zdenek FUN FUN uhrazeno
19.1.2021Sýkora Jakub RACE MIX uhrazeno
Tým: JM Teamneobsazeno
23.9.2021Sýkora Štěpán OPEN JM13-17 uhrazeno
3.9.2021Syrový Jan OPEN M40-49 uhrazeno
9.8.2021Tancer Martin RACE AM18-29 uhrazeno
24.9.2021Tatíček Leoš SK Hasiči Chrudim OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2021Teřl Václav RACE M40-49 uhrazeno
14.7.2021Tichá Denisa OPEN T uhrazeno
Tým: Lachtani↳ Illichová Nikola
↳ Zahálka Tomáš
↳ Rybářová Karolína
11.8.2021Tichá Iveta OPEN Z18-29 uhrazeno
15.9.2021Tichý Jakub RACE T uhrazeno
Tým: Loupáci↳ Pejcha Jan
↳ Matějka Roman
↳ Dvořáček Marek
29.8.2021Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
12.9.2021Tkáč Jan OPEN M30-39 uhrazeno
18.9.2021Tkáč Vojtěch RACE JM13-17 uhrazeno
20.9.2021Tkadleček Dominik Fakulta tělesné Kultury RACE AM18-29 uhrazeno
1.9.2021Tlapáková Gabriela MSZS OPEN Z40-49 uhrazeno
25.9.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE AZ18-29 uhrazeno
13.9.2021Tolman Jakub JesusArmy OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2021Tolman Ondřej JesusArmy OPEN M18-29 uhrazeno
6.3.2021Tomášek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
17.9.2021Tomášková Martina OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2021Topičová Karolína CFIG OPEN Z18-29 uhrazeno
23.9.2021Trefil Karel SDH Malovice RACE M18-29 uhrazeno
24.8.2021Třešňák Michal OPEN M30-39 uhrazeno
22.7.2021Trohořová Martina OPEN Z40-49 uhrazeno
22.7.2021Trohořová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
7.12.2020Trojakova Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
26.6.2021Trojan Dalibor OPEN M40-49 uhrazeno
26.9.2021Tůmová Věra OPEN Z40-49 uhrazeno
25.9.2021Turek Vojtěch Novopacké sklepy OPEN JM13-17 uhrazeno
25.9.2021Turek Jiří STG Česká Třebová RACE AM18-29 uhrazeno
20.9.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
15.9.2021Tychtlová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2021Uhrin Tomas OPEN MIX uhrazeno
Tým: ROTOM↳ Uhrinova Rozalie#GLADIATORRACETEAM
24.8.2021Uličná Michaela OPEN JZ13-17 uhrazeno
20.8.2021Urban Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
17.9.2021Urbankova Nela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Urbánci Jeseník↳ Urbánek Pavel
26.9.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
13.9.2021Vachutka Tomáš JesusArmy OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2021Vaclavek Jindrich OPEN MIX uhrazeno
Tým: Václavkovi↳ Vaclavkova Oli
18.9.2021Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
12.9.2021Vagenknecht Martin OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2021Vágnerová Jana Univerzita Palackého Olomouc RACE AZ18-29 uhrazeno
15.9.2021Vajdová Elis OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2021Valíček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
25.9.2021Valouch Petr RACE M40-49 nezaplaceno
22.9.2021van Wassem Björn OPEN M18-29 uhrazeno
24.9.2021Vaníčková Jana OPEN Z30-39 nezaplaceno
24.9.2021Vaňous Štěpán OCR HUNTERS RACE M30-39 uhrazeno
7.9.2021Váňová Anička Tábor OPEN Z18-29 uhrazeno
19.9.2021Váňová Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
25.2.2021Vašek Daniel #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
23.9.2021Vašíček Ivan OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2021Vávrová Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2021Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
26.9.2021Vejrová Adela FUN FUN nezaplaceno
24.9.2021Vejs Daniel OPEN M40-49 uhrazeno
23.9.2021Veselá Martina Total Vítal OPEN T uhrazeno
Tým: TestTeam↳ Kozáková JindraTotal Vital
↳ Kozák Daniel
↳ Svitek Dominik#GLADIATORRACETEAM
19.8.2021Veselý František OPEN M50-99 uhrazeno
10.8.2021Veselý Jan RACE AM18-29 uhrazeno
17.9.2021Veska Tobiáš OPEN M18-29 uhrazeno
13.3.2021Větříček David RACE AM18-29 uhrazeno
18.6.2021Veverka Premysl #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.9.2021Veverková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koblížci↳ petira lukáš#GLADIATORRACETEAM
18.2.2021Vicenda Ondřej Lfp RACE AM18-29 uhrazeno
24.9.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.9.2021Víšek Tadeáš OPEN M18-29 nezaplaceno
20.9.2021Vitek Rudolf OPEN T uhrazeno
Tým: XXXLUTZ ↳ Horník Dominik
↳ Chovanec Marko
↳ Nemecek Vojtech
1.9.2021Vitouš Jiří KAVI family RACE M50-99 uhrazeno
23.9.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
28.2.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE Z18-29 uhrazeno
19.12.2020Voborský Matěj RACE M18-29 uhrazeno
26.9.2021Vocaskova Veronika Přes plot FUN FUN uhrazeno
26.9.2021Volenec Antonín RACE M30-39 uhrazeno
25.9.2021Volf Roman OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2021Vondra Marek RACE AM18-29 nezaplaceno
9.9.2021Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
18.8.2021Vonšovská Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
22.2.2021Vorisek Bart RACE AM18-29 uhrazeno
21.8.2021Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
26.9.2021Votroubková Marcela RACE AZ18-29 uhrazeno
15.9.2021Vrbická Pavla OPEN Z40-49 uhrazeno
15.9.2021Vrbický Roman OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
15.12.2020Všetíčková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
21.2.2021Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
21.2.2021Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
29.12.2020Vydra Samuel VT gym OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kbelaci↳ Parkanová Gabriela
4.9.2021Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2021Wieserová Gabriela Klub biatlonu Roškopov OPEN Z30-39 uhrazeno
28.8.2021Žáčková Žaneta OPEN Z30-39 uhrazeno
13.2.2021Zadina Vladimír Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
13.2.2021Zadina Jan Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
28.8.2021Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
21.9.2021Zajíčková Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
17.6.2021Zákravský Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2021Zálešáková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
26.9.2021Zavadil Vojtěch Šneci Team OPEN M30-39 uhrazeno
7.9.2021Ždila Pavol SRTG PARDUBICE OPEN M40-49 uhrazeno
21.9.2021Ždila Tomáš FUN FUN uhrazeno
19.8.2021Ždilova Šarka FUN FUN uhrazeno
23.7.2021Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Jimmy Gang↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
14.9.2021Zelinger Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
26.9.2021Zelinka Martin RACE AM18-29 uhrazeno
21.1.2021Zeman Mikuláš RACE AM18-29 uhrazeno
20.3.2021Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
30.7.2021Žežule Tomáš Slavia Praha RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
17.9.2021Žitný Alexander STG Hradec Králové OPEN M18-29 uhrazeno
26.12.2020Žufníčková Petra OPEN Z40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.