Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE RUN HRADEC KRÁLOVÉ

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN224
RACERACE73
FUNFUN7
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let39
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)38
M40-49Muži 40 - 49 let36
Z30-39Ženy 30 - 39 let25
TTým (čtyřčlenný)21
M18-29Muži 18 - 29 let20
Z18-29Ženy 18 - 29 let20
Z40-49Ženy 40 - 49 let13
M40-49Muži 40 - 49 let11
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)11
AM18-29Akademici - muži10
M30-39Muži 30 - 39 let8
M18-29Muži 18 - 29 let8
FUNFUN7
M50-99Muži 50 a více let 6
AZ18-29Akademici - ženy6
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Z40-49Ženy 40 - 49 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
Z50-99Ženy 50 a více let 1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Z50-99Ženy 50 a více let 1
Celkem přihlášených304

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.7.2021Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Panther Gym Čakovice↳ Blažková DitaPanther Gym Čakovice
31.1.2021Alexa Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
7.12.2020Antoš Radek Grady Run OPEN M40-49 uhrazeno
15.4.2021Applt Ladislav OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2020Baďura Richard RKT Prague OPEN M40-49 uhrazeno
7.12.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.12.2020Bartl Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
22.2.2021Bartoň Jan OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
22.5.2021Bartoníček Přemysl OPEN M18-29 uhrazeno
4.1.2021Bartoníčková Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2020Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2020Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
26.1.2021Beránek Martin OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2021Bestoso Patrik OPEN M40-49 uhrazeno
11.12.2020Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
26.6.2021BOUCHNER MARTIN Bouchačky RACE M40-49 uhrazeno
5.5.2021Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Saláti↳ Dušková Magdaléna
5.7.2021Brandová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
7.3.2021Brokeš Martin OPEN M50-99 uhrazeno
22.12.2020Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2020Čermáková Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
14.2.2021Čermáková Berenika RACE AZ18-29 uhrazeno
11.12.2020Chocholouš Tomáš Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
21.2.2021Chytilová Andrea ATOM KIDS Praha RACE JZ13-17 uhrazeno
22.2.2021Čížek Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
11.5.2021Crhová Markéta RACE AZ18-29 uhrazeno
11.2.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2021Dalecká Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2021Dansa Tomas RACE MIX uhrazeno
Tým: Dansicineobsazeno
10.3.2021De Bolle Seth Predator Workout Usti nad Labem OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Usti↳ Varcholová VeronikaPredator Workout Ústí nad Labem
26.2.2021Dlask Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
13.12.2020DLESK Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
14.12.2020Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.5.2021Doucková Klára OPEN MIX uhrazeno
Tým: Matláci ↳ Doucek Dan
29.1.2021Dufek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2020Dufek Karel RKT Prague OPEN M40-49 uhrazeno
14.5.2021Dvoranová Pavlína OPEN Z40-49 uhrazeno
31.7.2021Dyrc Petr RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2020Ekartová Tereza Báječné ženy v běhu OPEN JZ13-17 uhrazeno
23.6.2021Faltýn Vladimír OPEN T uhrazeno
Tým: Mjolnir↳ Trckova Adriana
↳ Trcka Jakub
↳ Kontrová Romana
31.12.2020Fast Petr OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2020Feneš Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Feneš team↳ Fenešová Aneta#GLADIATORRACETEAM
4.3.2021Ficnerova Iveta FUBO team OPEN Z30-39 uhrazeno
27.2.2021Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
11.6.2021Fišerová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
1.7.2021Forstová Barbora CFMF OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mars Bitchesneobsazeno
29.12.2020Francová Natálie OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2021Frolo Libor ARES RACE TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
27.12.2020Gajdoš Martin OPEN M40-49 uhrazeno
8.12.2020Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
19.3.2021Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M30-39 uhrazeno
26.12.2020Gyümölcs Lukáš VT gym OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2021Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
23.2.2021Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
24.1.2021Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2021Hájková Veronika RACE MIX uhrazeno
Tým: VerMi↳ Soukup Miroslav
6.1.2021Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
15.12.2020Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
28.12.2020Havelík Petr Já a tragéd OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2021Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
24.1.2021Hebrová Sára #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
25.12.2020Hejzlar Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
9.12.2020Henzlová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
3.1.2021Hermanová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
2.3.2021Hindráková Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
8.12.2020Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.12.2020Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.4.2021Holub Vladimir AC Dobruška OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020horak marek OPEN M40-49 uhrazeno
24.2.2021Hráský František FUN FUN uhrazeno
14.6.2021Hrdá Kateřina FUN FUN uhrazeno
22.2.2021Hrncirova Lucie Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2020Hubinger Tomáš Zelený Mor RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2020Hubingerová Hana Zelený Mor RACE Z30-39 uhrazeno
19.7.2021Huňka Martin OPEN M30-39 uhrazeno
14.5.2021Hušek Radim OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2020Huslík Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
17.2.2021Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z50-99 uhrazeno
13.12.2020Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN Z40-49 uhrazeno
31.7.2021Janalík Marek OPEN M18-29 uhrazeno
13.12.2020Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.2.2021Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
7.12.2020Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
28.12.2020Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
17.12.2020Jenčík Petr Praha OPEN M40-49 uhrazeno
1.8.2021Jeřábek Jan FUN FUN uhrazeno
13.12.2020Jeřábek Martin RACE M18-29 uhrazeno
10.12.2020Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
14.3.2021Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
29.1.2021Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-49 uhrazeno
29.1.2021Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-49 uhrazeno
5.7.2021Kahounova Monika OPEN T uhrazeno
Tým: KONEVneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
6.7.2021Kaisrlíková Ilona OPEN MIX uhrazeno
Tým: MKD 39↳ Trégl Martin
3.8.2021Kalašová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
4.2.2021Kanta Petr RACE AM18-29 uhrazeno
4.3.2021Karásková Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
20.1.2021Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.7.2021Kasalová Eva OPEN Z18-29 uhrazeno
24.1.2021Kindlová Valérie OPEN Z30-39 uhrazeno
8.12.2020Kinská Kateřina RACE AZ18-29 uhrazeno
9.12.2020Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
23.12.2020Klouda Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: AT↳ Bečvářová Anna
13.7.2021Kloudová Adéla Olympia Spartan Training KH RACE Z30-39 uhrazeno
31.1.2021Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
12.3.2021Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
13.4.2021Kobr Vojtěch RACE AM18-29 uhrazeno
29.6.2021Kodydek Tomáš Gladiators RACE MIX uhrazeno
Tým: Terka a Tom↳ Tocháčková TerezaBarbarian Extreme Team
3.1.2021Koldová Denisa #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
21.12.2020Kolmanová Jana RACE AZ18-29 uhrazeno
8.3.2021Komárek Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
30.12.2020Kopecká Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
21.2.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
27.2.2021Korel Marek poutníci OPEN M30-39 uhrazeno
18.1.2021Korzeniowski Jan OPEN M30-39 uhrazeno
26.2.2021Kotrčová Lenka MP Praha RACE Z18-29 uhrazeno
24.2.2021Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE AZ18-29 uhrazeno
8.12.2020Kovářová Eliška OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2021Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2021Kožený Ladislav Pivnice U Kohouta OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.12.2020Krčmář Martin OPEN T uhrazeno
Tým: 3 se staříkem ↳ Krčmář Martin
↳ Zdražilová Jana
↳ Zdražilová Martina
30.12.2020Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
18.2.2021Krpatová Martina Prvňáci OPEN Z40-49 uhrazeno
13.2.2021Kubát Milan Carnivora RACE M30-39 uhrazeno
15.2.2021Kubát David Carnivora OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2020Kubeček Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Paramedics↳ Kubečková Jana
30.12.2020Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov RACE JZ13-17 uhrazeno
5.6.2021Kubín Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: Tardi↳ Medřický Vratislav
↳ Fafejtová Kateřina
↳ Weissová RomanaTardi
26.6.2021Kubín Rostislav OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2020Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
26.5.2021Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
29.7.2021Kulíková Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2020Kuntoš Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
14.12.2020Kvízová Jana S&J OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vostrý kvíz↳ Vostrý Lukáš
23.7.2021Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
20.12.2020Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
20.2.2021Lehký Michal OPEN M30-39 uhrazeno
27.2.2021Lenochová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: LDnazdar↳ Sháněl Denis
28.2.2021Liberda Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Comadrejas↳ Šindelářová Zuzana
27.6.2021Linhart Jakub Colliery CrossFit Olomouc OPEN M40-49 uhrazeno
27.6.2021Linhartová Nela Colliery CrossFit Olomouc OPEN JZ13-17 uhrazeno
8.12.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
7.12.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
31.1.2021Lukášek Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
15.2.2021Makara Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
21.2.2021Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
6.1.2021Manda Filip FUN FUN uhrazeno
31.5.2021Mánková Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vendulka.ma.narozeniny↳ Mánek Jaroslav
30.7.2021Marečková Kateřina FUN FUN uhrazeno
7.12.2020Marešová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sádelníci↳ Mareš Petr
2.1.2021Markočiová Zuzana FUN FUN uhrazeno
22.6.2021Masničáková Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
31.1.2021Maštalíř Marek OPEN JM13-17 uhrazeno
21.2.2021Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
23.12.2020Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
23.6.2021Mika Miloslav OPEN M40-49 uhrazeno
27.12.2020Mikyska Václav RACE M40-49 uhrazeno
29.12.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
27.7.2021Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
30.1.2021mucha jiri komar tým OPEN M40-49 uhrazeno
30.12.2020Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.12.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
22.2.2021Nečas Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
8.12.2020Němcová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
23.2.2021Němeček Bohuslav #Poklop Cars RACE M18-29 uhrazeno
16.12.2020Neoralova Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
13.12.2020Nezbedová Marie OPEN Z18-29 uhrazeno
20.2.2021Novák Jiří Dynafit OPEN M40-49 uhrazeno
13.1.2021Nováková Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
11.12.2020Pacola Milan OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2020Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lída a Vláďa ↳ Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav
29.12.2020Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Paukert Tomáš SokolLib OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2020Pavlica Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
19.3.2021Pazdera Vojtěch RACE AM18-29 uhrazeno
4.3.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
9.12.2020Pleštilová Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
22.7.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
19.7.2021Polák Radek OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Polčák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2021Pour Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2020Povejšil Pavel STG KLADNO OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2020Prachař Daniel RACE M18-29 uhrazeno
27.7.2021Práza Filip OPEN M18-29 uhrazeno
26.7.2021Preclíková Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
28.2.2021Přichystalová Zuzana RACE JZ13-17 uhrazeno
28.2.2021Přichystalová Pavla OPEN Z40-49 uhrazeno
28.2.2021Přichystalová Eva OPEN Z18-29 uhrazeno
10.12.2020Příhodová Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
3.8.2021Prokopová Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
26.7.2021Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2020Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
13.5.2021Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
31.12.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
3.8.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM RACE M18-29 uhrazeno
15.12.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2021Roztočil Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
5.1.2021Rybín Petr Pirelli OPEN M50-99 uhrazeno
5.6.2021Šalomoun Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
17.5.2021Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Runners Šumperk↳ Hasoňová Lucie
24.2.2021schubert michal OPEN M30-39 uhrazeno
19.2.2021Šebestová Aneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mach a Šebestová↳ Paclík Vít
14.12.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
24.2.2021Shejbalová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
4.1.2021Sláma Michal RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2021Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
26.2.2021Šmídová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
13.12.2020Sotona Petr Kolín OPEN M50-99 uhrazeno
28.12.2020Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
30.12.2020Špais Vít OPEN M30-39 uhrazeno
28.1.2021Špelda Oldřich Sekaná v housce RACE AM18-29 uhrazeno
20.2.2021Srba Miroslav Osmička OPEN M40-49 uhrazeno
20.2.2021Srbová Lenka Osmička OPEN Z40-49 uhrazeno
17.6.2021Šrejber Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
20.1.2021Šťastný Karel OPEN M18-29 uhrazeno
20.1.2021Šťastný Radek OPEN M18-29 uhrazeno
11.2.2021Stejskal Tomáš STG Žďár nad Sázavou OPEN T uhrazeno
Tým: Jsem za rohem! ↳ Čížková DagmarSTG Žďár nad Sázavou
↳ Vacková Martina
↳ Luňáček Ladislav
25.7.2021Střílek Radislav Šneci Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šneci Chřibskáneobsazeno
7.12.2020Surá Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
24.2.2021Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem OPEN M40-49 uhrazeno
28.1.2021Švancara Jiří MALIRUN OPEN M50-99 uhrazeno
21.2.2021svozil zdenek FUN FUN uhrazeno
19.1.2021Sýkora Jakub RACE MIX uhrazeno
Tým: JM Teamneobsazeno
8.12.2020Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
14.7.2021Tichá Denisa OPEN T uhrazeno
Tým: Lachtani↳ Illichová Nikola
↳ Zahálka Tomáš
↳ Rybářová Karolína
3.1.2021Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
6.3.2021Tomášek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
16.7.2021Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
22.7.2021Trohořová Martina OPEN Z40-49 uhrazeno
22.7.2021Trohořová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
7.12.2020Trojakova Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
26.6.2021Trojan Dalibor OPEN M40-49 uhrazeno
3.1.2021Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Born to be awesome↳ Roth Zdeněk
29.12.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
25.2.2021Vašek Daniel #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
13.3.2021Větříček David RACE AM18-29 uhrazeno
18.6.2021Veverka Premysl #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.2.2021Vicenda Ondřej Lfp RACE AM18-29 uhrazeno
9.2.2021Vlček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE Z18-29 uhrazeno
19.12.2020Voborský Matěj RACE M18-29 uhrazeno
22.2.2021Vorisek Bart RACE AM18-29 uhrazeno
26.2.2021Vrána Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2020Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
15.12.2020Všetíčková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
21.2.2021Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
21.2.2021Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2020Vydra Samuel VT gym OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kbelaci↳ Parkanová Gabriela
13.2.2021Zadina Jan Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
13.2.2021Zadina Vladimír Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
17.6.2021Zákravský Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2021Zálešáková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2020Ždímal Michal Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
23.7.2021Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jimmy Gang↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
21.1.2021Zeman Mikuláš RACE AM18-29 uhrazeno
20.3.2021Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
30.7.2021Žežule Tomáš Slavia Praha RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
26.12.2020Žufníčková Petra OPEN Z40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.