Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina OCR LIGA VI

Statistika přihlášených

Trať
RACERACE60
KIDS IIKIDS II44
FUNFUN3
Kategorie
M18-29Muži 18 - 29 let15
M30-39Muži 30 - 39 let10
FAMFAMILY10
M40-49Muži 40 - 49 let10
CH10-11Chlapci 10 - 11 let9
Z30-39Ženy 30 - 39 let8
D14-15Dívky 14 - 15 let7
CH12-13Chlapci 12 - 13 let7
D10-11Dívky 10 - 11 let6
Z40-49Ženy 40 - 49 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
M50-99Muži 50 a více let4
D12-13Dívky 12 - 13 let4
FUNFUN3
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených107

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
9.7.2021Balcar Jiří RACE JM13-17 uhrazeno
16.8.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
16.8.2021Bláha Michal RACE JM13-17 uhrazeno
11.8.2021Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
17.8.2021Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
18.8.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.8.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
29.7.2021Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
2.8.2021Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.8.2021Čeřovská Helena RACE JZ13-17 uhrazeno
14.8.2021Čeřovský Jan KIDS II FAM uhrazeno
17.8.2021Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
4.8.2021Červenková Martina Tábor RACE Z40-49 uhrazeno
16.8.2021Chalupa Jindřich KIDS II FAM uhrazeno
17.8.2021Chalupa Adam KIDS II FAM uhrazeno
16.8.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
14.6.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2021Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
8.8.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.8.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
9.8.2021Danková Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
19.8.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2021Draksl Josef Tábor RACE M50-99 uhrazeno
17.8.2021Dušek Matěj Kadet ČK KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.4.2021Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
11.7.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
18.8.2021Forbelský Lukáš OCR Hunters RACE M18-29 uhrazeno
19.8.2021Frynta Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
17.8.2021Gargulák Aleš Otroki RACE M50-99 uhrazeno
13.7.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
18.8.2021Hodek Martin RACE M40-49 uhrazeno
20.7.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
18.8.2021Hodek Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.8.2021Hodková Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
18.8.2021Hodr Matěj RACE M18-29 uhrazeno
19.8.2021Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
17.8.2021Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS II FAM uhrazeno
17.5.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.8.2021Jiřička Michal RACE JM13-17 uhrazeno
18.8.2021Jirsakova Natalie Bratrijaksepatri KIDS II D12-13 uhrazeno
27.7.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
27.7.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.7.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
27.7.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
10.8.2021Karlíková Jana RACE Z30-39 uhrazeno
18.5.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
16.8.2021Kňážková Ilona FUN FUN uhrazeno
16.8.2021Kozlík Václav RACE M18-29 uhrazeno
18.8.2021Krajňák Josef OCR Citice RACE M18-29 uhrazeno
4.8.2021Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.6.2021Kubín Rostislav RACE M18-29 uhrazeno
8.8.2021Kuropatnická Zuzana RACE Z30-39 uhrazeno
16.8.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2021Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
17.8.2021Marek Dominik Jen tak z Hecu RACE M18-29 uhrazeno
17.8.2021Mašek Jiří KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.8.2021Medžibrický Jozef OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
15.8.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.8.2021Müllerová Judita RACE Z30-39 uhrazeno
16.8.2021Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D14-15 uhrazeno
16.8.2021Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D12-13 uhrazeno
1.8.2021Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
16.8.2021Pavlát Aleš FUN FUN uhrazeno
16.8.2021Pavlíková Olga #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
6.8.2021Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
6.8.2021Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.8.2021Pilař Daniel Lužany KIDS II FAM uhrazeno
17.8.2021Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
16.8.2021Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
7.6.2021Roučková Ollie CZexxx RACE Z30-39 uhrazeno
18.8.2021Semecký Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2021Snopko David shybuj.cz, MOPO-CZ, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M30-39 uhrazeno
19.8.2021Šprinar Jan RACE M18-29 uhrazeno
30.6.2021Srba Miroslav Osmička RACE M40-49 uhrazeno
10.8.2021Srba Tomáš Osmička FUN FUN uhrazeno
30.6.2021Srbová Lenka Osmička RACE Z40-49 uhrazeno
30.5.2021Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
19.8.2021Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
18.8.2021Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
7.6.2021Sýkora Jakub RACE M30-39 uhrazeno
18.8.2021Tatíček Leoš SK Hasiči Chrudim RACE M18-29 uhrazeno
16.8.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
10.8.2021Tecl Jan STG Opava RACE M18-29 uhrazeno
15.8.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.8.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
15.8.2021Turek Jiří STG Česká Třebová RACE M18-29 uhrazeno
18.8.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
12.8.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
19.8.2021Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
18.8.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.8.2021Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS II FAM uhrazeno
17.8.2021Velán Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.8.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
13.8.2021Vitouš Jiří KAVI family RACE M50-99 uhrazeno
16.8.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
16.8.2021Vocetková Miroslava RACE Z18-29 uhrazeno
17.8.2021Vojtíšková Linda KIDS II D12-13 uhrazeno
15.8.2021Voňková Kamila KIDS II D10-11 uhrazeno
18.8.2021Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
18.8.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.8.2021Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
9.8.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.8.2021Zapadlo David RACE M18-29 uhrazeno
26.7.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.8.2021Ždila Pavol SRTG PARDUBICE RACE M40-49 nezaplaceno
5.8.2021Zich Marek Lužany KIDS II FAM uhrazeno
5.8.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.