Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina OCR LIGA VII

Statistika přihlášených

Trať
RACERACE70
KIDS IIKIDS II50
FUNFUN1
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let17
D10-11Dívky 10 - 11 let12
CH10-11Chlapci 10 - 11 let12
Z18-29Ženy 18 - 29 let11
M18-29Muži 18 - 29 let11
M30-39Muži 30 - 39 let10
FAMFAMILY10
CH12-13Chlapci 12 - 13 let6
D14-15Dívky 14 - 15 let5
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
Z40-49Ženy 40 - 49 let5
M50-99Muži 50 a více let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let4
D12-13Dívky 12 - 13 let4
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
FUNFUN1
Celkem přihlášených121

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.3.2021Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.10.2021Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2021Antoš Karel RACE M18-29 uhrazeno
28.9.2021Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.9.2021Balcar Jiří RACE JM13-17 uhrazeno
11.10.2021Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
11.10.2021Běčáková Erika MT fitclub KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
11.10.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.9.2021Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
26.7.2021Bureš Václav RACE M30-39 uhrazeno
16.10.2021Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
29.9.2021Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
12.10.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.9.2021Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
13.10.2021Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.10.2021Červenková Martina Tábor RACE Z40-49 uhrazeno
10.6.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2021Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
14.10.2021Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.10.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.10.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
22.10.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM nezaplaceno
22.10.2021Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM nezaplaceno
22.10.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
15.10.2021Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
29.9.2021Doleček Milan STG Rychnov nad Kněžnou RACE M40-49 uhrazeno
17.10.2021Draksl Josef Tábor RACE M50-99 uhrazeno
11.9.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
4.9.2021Dvoranová Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
18.10.2021Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
27.4.2021Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
21.10.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
20.10.2021Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
17.10.2021Havlicek Tomas KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.10.2021Havlickova Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
18.10.2021Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
18.10.2021Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
12.10.2021Hiersch Marek RACE M40-49 uhrazeno
12.10.2021Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
18.10.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
21.10.2021Horáček Ondrej Novopacké sklepy RACE M18-29 nezaplaceno
21.10.2021Horáček David novopacké sklepy RACE M40-49 nezaplaceno
17.5.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.10.2021Hovorka Jiří RACE JM13-17 uhrazeno
1.10.2021Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
26.9.2021Hovorková Karolína RACE JZ13-17 uhrazeno
26.9.2021Hovorková Markéta RACE Z18-29 uhrazeno
22.10.2021Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
28.9.2021Janalík Marek RACE M18-29 uhrazeno
13.10.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
20.10.2021Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
15.9.2021Jirsáková Natálie Bratři jak se patří KIDS II D12-13 uhrazeno
21.10.2021Jonáš Petr RACE M50-99 nezaplaceno
21.10.2021Jonáš Marek FUN FUN nezaplaceno
31.8.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.8.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
30.8.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
30.8.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
11.10.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS II FAM uhrazeno
24.9.2021Kasalová Eva RACE Z18-29 uhrazeno
12.10.2021Kleiber Vít KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.5.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
5.7.2021Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2021Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE Z18-29 uhrazeno
3.10.2021Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS II FAM uhrazeno
3.10.2021Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.9.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
23.9.2021Kubín Daniel RACE M18-29 uhrazeno
8.10.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
28.9.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
6.10.2021Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.10.2021Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.10.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
22.10.2021Mrázek Marek RACE M18-29 uhrazeno
12.10.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS II FAM uhrazeno
18.10.2021Nekvasil Jan RACE M18-29 nezaplaceno
19.10.2021Netíková Anežka GLADIATORS RACE Z18-29 uhrazeno
29.9.2021Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
11.10.2021Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.10.2021Pavlík Jiří RACE M18-29 nezaplaceno
11.10.2021Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
24.9.2021Petráček David RACE M40-49 uhrazeno
15.10.2021Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
22.10.2021Pilař Daniel Lužany KIDS II FAM nezaplaceno
22.10.2021Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 nezaplaceno
19.10.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 nezaplaceno
23.9.2021Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
3.8.2021Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
9.6.2021Pšenková Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
9.6.2021Pšenková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
30.9.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
22.10.2021Rőslerová Natálie Fitnes ural RACE JZ13-17 nezaplaceno
20.10.2021Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
18.10.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
28.9.2021Skálová Monika Atletika Dobruška KIDS II D10-11 uhrazeno
17.10.2021Slabihoudová Adéla - RACE Z18-29 uhrazeno
15.6.2021Slavkovský Milan Dum spiro RACE M40-49 uhrazeno
19.10.2021Smejkalova Terezka KIDS II FAM uhrazeno
8.10.2021Snopko David shybuj.cz, MOPO-CZ, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M30-39 uhrazeno
10.8.2021Srba Miroslav Osmička RACE M40-49 uhrazeno
10.8.2021Srbová Lenka Osmička RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2021Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.1.2021Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
21.10.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
21.10.2021Švorcová Irena Zoe OCR/OCRC lover RACE Z30-39 uhrazeno
20.8.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.4.2021Tomášek Petr RACE M30-39 uhrazeno
22.10.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 nezaplaceno
22.10.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 nezaplaceno
21.10.2021Turek Vojtěch Novopacké sklepy RACE JM13-17 nezaplaceno
22.10.2021Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 nezaplaceno
17.9.2021Veselá Jitka RACE Z18-29 uhrazeno
12.10.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.10.2021Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.7.2021Zajíček Daniel RACE M18-29 uhrazeno
9.6.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.10.2021Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE M40-49 nezaplaceno
18.10.2021Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
22.10.2021Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.