Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina OCR LIGA VIII

Statistika přihlášených

Trať
RACERACE47
KIDS IIKIDS II26
FUNFUN3
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let11
D10-11Dívky 10 - 11 let7
M40-49Muži 40 - 49 let7
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
M18-29Muži 18 - 29 let7
FAMFAMILY6
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
CH10-11Chlapci 10 - 11 let5
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
D12-13Dívky 12 - 13 let4
FUNFUN3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
CH12-13Chlapci 12 - 13 let3
D14-15Dívky 14 - 15 let1
M50-99Muži 50 a více let1
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených76

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.9.2021Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Běčáková Erika MT fitclub KIDS II D10-11 uhrazeno
9.9.2021Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.9.2021Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
29.9.2021Buben Václav Rumbakoule RACE M18-29 uhrazeno
26.7.2021Bureš Václav RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
10.6.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2021Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
2.9.2021Danková Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
11.9.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
4.9.2021Dvoranová Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
18.10.2021Fiedlerová Kristýnka KIDS II FAM uhrazeno
11.6.2021Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
18.8.2021Forbelský Lukáš OCR Hunters RACE M18-29 uhrazeno
4.8.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
18.10.2021Hájková Gabriela FUN FUN nezaplaceno
13.10.2021Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
22.10.2021Hervertová Klára Edgar Power Team RACE Z30-39 uhrazeno
13.10.2021Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.10.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
17.10.2021Holubová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
17.5.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.10.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
4.9.2021Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.5.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
17.10.2021Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
16.10.2021Kočí Eva Gladiátor race team FUN FUN uhrazeno
14.8.2021Konrádová Jitka RACE Z40-49 uhrazeno
22.10.2021Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2021Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE Z18-29 uhrazeno
3.8.2021Kozáková Jindra Total Vital RACE Z40-49 uhrazeno
4.8.2021Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.8.2021Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS II FAM uhrazeno
30.9.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
29.8.2021Kubín Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
24.6.2021Kubín Rostislav RACE M18-29 uhrazeno
17.10.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.10.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
12.10.2021Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
16.10.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
21.10.2021Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.8.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS II FAM uhrazeno
22.9.2021Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
13.9.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
18.10.2021Neoralova Simona RACE Z30-39 uhrazeno
16.10.2021Nezbedová Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
12.9.2021Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M18-29 uhrazeno
1.9.2021Petřík Petr RACE M30-39 uhrazeno
23.9.2021Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
3.8.2021Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
9.9.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM RACE M18-29 uhrazeno
20.10.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
19.10.2021Šeredová Kateřina RACE JZ13-17 uhrazeno
24.6.2021Slavkovský Milan Dum spiro RACE M40-49 uhrazeno
17.10.2021Šnejberková Anna KIDS II FAM uhrazeno
10.8.2021Srba Miroslav Osmička RACE M40-49 uhrazeno
10.8.2021Srbová Lenka Osmička RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2021Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.1.2021Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
17.10.2021Stínil Radim RACE M18-29 uhrazeno
29.8.2021Svoboda Tomáš KIDS II FAM uhrazeno
16.10.2021Svobodová Kattka FUN FUN uhrazeno
29.8.2021Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
7.6.2021Sýkora Jakub RACE M30-39 uhrazeno
27.9.2021Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
20.8.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.4.2021Tomášek Petr RACE M30-39 uhrazeno
2.8.2021Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
31.8.2021Veselá Martina Total Vítal RACE Z40-49 uhrazeno
16.10.2021Zajíček Marian RACE M30-39 uhrazeno
9.6.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.10.2021Zelenka Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
13.10.2021Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.