Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA

Statistika přihlášných

Trať
10km10km251
5km5km82
KIDSKIDS42
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let60
Z18-99Ženy 18 a více let50
M30-39Muži 30 - 39 let49
Z40-49Ženy 40 - 49 let34
Z30-39Ženy 30 - 39 let28
M18-99Muži 18 a více let26
M18-29Muži 18 - 29 let23
Z18-29Ženy 18 - 29 let19
M50-59Muži 50 - 59 let18
Z50-59Ženy 50 - 59 let10
M60-99Muži 60 a více let9
CH08-09Chlapci 8 - 9 let9
D00-05Dívky 0 - 5 let7
D10-11Dívky 10 - 11 let 7
D06-07Dívky 6 - 7 let5
D08-09Dívky 8 - 9 let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 2
D12-13Dívky 12 - 13 let 2
CH06-07Chlapci 6 - 7 let2
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 2
CH00-05Chlapci 0 - 5 let2
Z60-99Ženy 60 a více let1
Celkem přihlášených375

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
1.1.2022Absolonová Soňa 5km Z18-99 uhrazeno
26.1.2022Anderlová Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
20.3.2022Baborová Michaela 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2022Balcar Tomáš 10km M40-49 uhrazeno
20.3.2022Balihar Jiří Balini 10km M40-49 uhrazeno
19.3.2022Barcík Miroslav 10km M30-39 uhrazeno
4.1.2022Batěk Václav 10km M30-39 uhrazeno
31.1.2022Beková Barbora 10km Z18-29 uhrazeno
20.3.2022Bělehrádek Pavel TJ Čolek 10km M60-99 uhrazeno
13.1.2022Benešová Věra 10km Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Bergl Petr 2haSance 10km M40-49 uhrazeno
22.3.2022Berka Luděk Atletika Rtyně v Podkrkonoší 10km M50-59 uhrazeno
31.1.2022Berná Eva Báječné ženy v běhu 10km Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Berný Vladimír Wolfrunners 10km M40-49 uhrazeno
8.3.2022Bittner Hynek POKO RUNNING TEAM 10km M30-39 uhrazeno
14.3.2022Blažek Luboš 10km M40-49 uhrazeno
23.3.2022Bodlák Jiří Aquarko 10km M40-49 uhrazeno
19.3.2022Boháč Bonifác Perňa systém 10km M18-29 uhrazeno
10.2.2022Bojanovský Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
6.3.2022Boříková Monika Blažim 10km Z40-49 uhrazeno
28.11.2021Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic 10km M50-59 uhrazeno
23.3.2022Brandová Lucka 10km Z30-39 uhrazeno
21.1.2022Budilová Veronika Lesapáni 10km Z40-49 uhrazeno
18.3.2022Buřil František Vidochov 10km M50-59 nezaplaceno
9.3.2022Bušová Jana 10km Z40-49 uhrazeno
11.12.2021Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
10.3.2022Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM 10km M30-39 uhrazeno
15.3.2022Čermáková Zdeňka 5km Z18-99 uhrazeno
23.2.2022Černá Kamila 10km Z40-49 uhrazeno
16.2.2022Černíková Anna 5km Z18-99 uhrazeno
21.12.2021Černohous Pavel Jablonská běžecká liga - Standa tým 10km M40-49 uhrazeno
29.12.2021Černohous Vít JBL-Standa tým Jablonné nad Orlicí 5km JM13-17 uhrazeno
29.12.2021Černohousová Pavlína JBL-Standa tým Jablonné nad Orlicí 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2022Čeřovská Helena 5km JZ13-17 uhrazeno
19.3.2022ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav 10km M40-49 uhrazeno
6.3.2022Červinková Iveta STG Mladá Boleslav 10km Z40-49 uhrazeno
13.2.2022cetel Miroslav maratonsky klub 10km M60-99 uhrazeno
22.12.2021Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady 5km JM13-17 uhrazeno
10.3.2022Chobotská Anna KIDS D08-09 uhrazeno
21.2.2022Chrobáková Lenka 10km Z50-59 uhrazeno
21.2.2022Chrobáková Karolína 10km Z18-29 uhrazeno
23.1.2022Chýlek Richard 10km M40-49 uhrazeno
23.1.2022Chýlek Tomáš KIDS CH08-09 uhrazeno
23.1.2022Chýlek Matyáš KIDS CH06-07 uhrazeno
28.2.2022Císař Otto 10km M40-49 uhrazeno
16.2.2022Císařová Karolína 5km Z18-99 uhrazeno
28.2.2022Císařová Lenka 10km Z40-49 uhrazeno
21.3.2022Čislinská Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
30.1.2022Číž Josef 10km M50-59 uhrazeno
14.3.2022Čížek Jan AC Slovan Liberec 10km M18-29 uhrazeno
15.2.2022Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5km M18-99 uhrazeno
7.3.2022Daněk Jiří Rychlá Rota b.s. 10km M30-39 uhrazeno
11.1.2022Danielka Filip Vegan runner 10km M30-39 uhrazeno
24.3.2022Dibelková Isabell Atletika Ostrov KIDS D10-11 uhrazeno
1.12.2021Dohnal Martin 10km M60-99 uhrazeno
22.3.2022Dohnálek Tomáš 10km M18-29 uhrazeno
22.3.2022Doležal Vít Poko Running Team 5km M18-99 uhrazeno
14.3.2022Doležalová Zora Sport&Races 10km Z30-39 uhrazeno
13.12.2021Došel Jan Jezevec team Mikulovice 10km M18-29 uhrazeno
24.3.2022Dostál Filip Dosty#21 KIDS CH08-09 uhrazeno
24.3.2022Dostálová Natálie Dosty#21 KIDS D00-05 uhrazeno
24.3.2022Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS D12-13 uhrazeno
12.2.2022Dostálová Lenka Dosty#21 10km Z30-39 uhrazeno
6.12.2021Doubravová Blanka Sloupenacky 5km Z18-99 uhrazeno
25.2.2022Doucha Jiří Hvězda Pardubice 10km M50-59 uhrazeno
2.1.2022Drahoňovská Simona 10km Z40-49 uhrazeno
14.3.2022Dubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10km Z18-29 uhrazeno
9.3.2022Ducháčková Kateřina 10km Z18-29 uhrazeno
8.3.2022Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim 10km Z40-49 uhrazeno
16.3.2022Dušek Pavel Dušek kuchyně Brandýs 10km M60-99 uhrazeno
12.2.2022Dvořáček Zdeněk 10km M40-49 uhrazeno
8.3.2022Ehrlich Michael 10km M50-59 uhrazeno
5.3.2022Ernestová Viktoria SK Dolar Hajnice 10km Z18-29 uhrazeno
23.3.2022Faist Michal 10km M30-39 uhrazeno
22.3.2022Fajstauerová Daniela SK Vrchlabí SK 5km Z18-99 nezaplaceno
14.3.2022Faltus Jan Horní Heřmanice 10km M18-29 uhrazeno
25.2.2022Fejfárková Pavla 10km Z18-29 uhrazeno
22.3.2022Felcmanová Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
1.3.2022Fikarová Alena 5km Z18-99 uhrazeno
1.3.2022Fišer Michal 5km M18-99 uhrazeno
20.3.2022Fogl Marek JBL - Standa tým 10km M50-59 uhrazeno
21.3.2022Forche Tomáš 10km M40-49 uhrazeno
13.3.2022Franců Michal 5km M18-99 uhrazeno
13.3.2022Franců Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
26.1.2022Frodl Martin POLL 10km M30-39 uhrazeno
20.3.2022Frosch Petr OK LOKO Pardubice 10km M40-49 uhrazeno
24.3.2022Gabriel Aleš Týníště n.Orl. 10km M50-59 uhrazeno
28.12.2021Goldova Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
28.1.2022Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2022Guňka Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Guňka Lukáš KIDS CH12-13 uhrazeno
22.3.2022Hak Tomáš 10km M40-49 uhrazeno
15.3.2022Hanáček Zbyněk Lenoši 5km M18-99 uhrazeno
2.2.2022Haník Zdeněk Nymburské BOMBY 5km M18-99 uhrazeno
18.3.2022Hanousek Jiří Road racing Podorlicko 10km M30-39 uhrazeno
10.3.2022Havlicek Tomas KIDS CH10-11 uhrazeno
10.3.2022Havlickova Tereza KIDS D10-11 uhrazeno
18.3.2022Hermanová Barbora 10km Z30-39 uhrazeno
21.1.2022Heřmanová Eva 10km Z40-49 uhrazeno
7.3.2022Hiersch Marek 10km M40-49 uhrazeno
7.3.2022Hierschová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
16.3.2022Hnátek Libor Lenoši 5km M18-99 uhrazeno
20.3.2022Holoubková Ilona 10km Z30-39 uhrazeno
13.2.2022Homolova Romana 5km Z18-99 uhrazeno
6.12.2021Honzálková Věra Sloupenacky 5km Z18-99 uhrazeno
14.2.2022Horáková Anička Báječné děti v běhu KIDS D10-11 uhrazeno
14.2.2022Horáková Jindra Báječné ženy v běhu 10km Z50-59 uhrazeno
21.3.2022Horáková Jana cafebajer 10km Z50-59 uhrazeno
7.2.2022Hořavová Karolína 10km Z18-29 uhrazeno
15.3.2022Hošek Petr Lenoši 5km M18-99 uhrazeno
15.3.2022Hošková Tereza Lenoši 5km Z18-99 uhrazeno
22.3.2022Hradecký Jaromír 10km M30-39 uhrazeno
30.1.2022Hrdina David 10km M18-29 uhrazeno
21.1.2022Huberová Andrea 10km Z40-49 uhrazeno
16.3.2022Hübl Radek RunSport Salomon Team 10km M30-39 uhrazeno
20.2.2022Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav 10km Z50-59 uhrazeno
22.3.2022Iker Dušan SDH Radimovice 10km M40-49 uhrazeno
15.3.2022Ilek Václav Rychlé Šípy 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2022Janata Milan Run4fun/Salming 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2022Jančík Bořek Salming/Run4fun 10km M50-59 uhrazeno
6.3.2022Jandera Jakub 10km M40-49 uhrazeno
6.3.2022Janderová Veronika Běžecký klub České spořitelny 10km Z30-39 uhrazeno
7.3.2022Janošíková Lenka 10km Z30-39 uhrazeno
13.3.2022Jašek Vojtěch Poko Running Team 10km M18-29 uhrazeno
27.1.2022Jeitner Berthold Metujíští tygři 10km M50-59 uhrazeno
20.3.2022Jelen Pavel Běžecký klub Náchod z. s. 10km M30-39 uhrazeno
9.1.2022Jelínek Matěj Rychlá Rota b.s. 5km M18-99 uhrazeno
18.3.2022Jeřábková Martina FUBO team 10km Z40-49 uhrazeno
17.1.2022Ježková Anička Bodlinky Libeň u Nového Bydžova KIDS D00-05 uhrazeno
17.1.2022Ježková Zuzanka Bodlinky Libeň u Nového Bydžova KIDS D00-05 uhrazeno
29.12.2021Jiroutová Petra loseři123 10km Z30-39 uhrazeno
18.3.2022Johan Marek Olfin Car Ski Team KIDS CH12-13 uhrazeno
1.2.2022johan oldřich ELEVEN run team 10km M40-49 uhrazeno
23.3.2022Johan Marek Městská policie Trutnov 10km M40-49 uhrazeno
18.3.2022Johanová Anika Olfin Car Ski Team KIDS D10-11 uhrazeno
24.3.2022Josefová Denisa 5km Z18-99 uhrazeno
31.1.2022Jungwirth Karel SDH Jizbice 5km M18-99 uhrazeno
24.3.2022Jungwirth Jan SVVAT 5km M18-99 uhrazeno
18.1.2022Junková Kristýna 10km Z18-29 uhrazeno
10.2.2022Kacálek Jaroslav 10km M30-39 uhrazeno
23.3.2022Kačer Jan Sokol Vlastibořice 10km M30-39 uhrazeno
8.3.2022Kahánek Radek POKO RUNNING TEAM 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2022Kajzrlík Tomáš FK Choceň KIDS CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Kajzrlík Daniel FK Choceň KIDS CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Kajzrlíková Valentýnka Zahrádkáři Choceň KIDS D00-05 uhrazeno
6.3.2022Kalaš Pavel PaMiZuDe 10km M40-49 uhrazeno
16.3.2022Karásková Darina Báječné ženy v běhu 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2022Kaška Filip DUKASE 10km M50-59 uhrazeno
25.2.2022Kazimírová Petra 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2022Keprta Miroslav 10km M50-59 uhrazeno
16.3.2022Keprtová Erika 10km Z18-29 uhrazeno
21.3.2022Kerner Aleš Rozběháme Kutnou Horu 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2022Kesner Radek 10km M50-59 uhrazeno
22.3.2022Kirschová Nicol Triatlon Team Trutnov 5km JZ13-17 uhrazeno
22.3.2022Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 10km Z40-49 uhrazeno
28.11.2021Klacl Radim STG Česká Třebová 10km M40-49 uhrazeno
16.3.2022Klaclova Amálie SRGT Česká Třebová KIDS D08-09 uhrazeno
3.2.2022Klein Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
10.12.2021Kleman Martin 10km M50-59 uhrazeno
30.1.2022Klepetková Eva Prostě běž Praha 10km Z50-59 uhrazeno
23.3.2022Kocábová Jana Glycon Biochem 10km Z60-99 uhrazeno
24.1.2022Kociánová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2022Kočvarová Dagmara FUBO 10km Z40-49 uhrazeno
20.3.2022Kolář Jakub 10km M18-29 uhrazeno
10.3.2022Kolátorová Pavlína MTB MEL 10km Z50-59 uhrazeno
18.2.2022Koníček Filip STG Rychnov nad kněžnou 10km M30-39 uhrazeno
25.2.2022Korotvičková Miroslava 10km Z40-49 uhrazeno
21.3.2022Košťál Pavel HTsportTeam 10km M30-39 uhrazeno
16.3.2022Koubová Karolína KIDS D00-05 uhrazeno
24.2.2022Kovář Jaroslav yeti24 10km M60-99 uhrazeno
24.2.2022Kovářová Monika yeti24 10km Z50-59 uhrazeno
22.3.2022Kozáková Lucie 10km Z30-39 uhrazeno
1.3.2022Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 10km Z40-49 uhrazeno
20.3.2022Král Pavel PR Emil Nádeníček 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2022Krbálek Pavel 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2022Krbálek Eliáš KIDS CH08-09 uhrazeno
17.2.2022Krejcar Roman 10km M40-49 uhrazeno
27.12.2021Křepelka Karel Zdravotní klaun 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2022Krupka Adam SALMING/Run4Fun 10km M18-29 uhrazeno
21.3.2022Krupka Milan SALMING/RUN4FUN 10km M18-29 uhrazeno
16.3.2022Kubín Daniel CRTC 5km M18-99 uhrazeno
22.3.2022Kuntoš Miroslav 10km M40-49 uhrazeno
6.12.2021Kupková Monika Sloupenacky 5km Z18-99 uhrazeno
5.3.2022Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav 10km Z40-49 uhrazeno
21.1.2022Kuttich Zdenek 5km M18-99 uhrazeno
21.1.2022Kuttichová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
21.1.2022Kuttichová Natálie 5km Z18-99 uhrazeno
16.2.2022Ladman Nikolas KIDS CH10-11 uhrazeno
16.2.2022Ladmanová Lenka 10km Z40-49 uhrazeno
17.3.2022Laluha Rudolf 10km M40-49 uhrazeno
2.1.2022Langášek David 10km M30-39 uhrazeno
30.12.2021Lencsesová Lucia 10km Z40-49 uhrazeno
30.1.2022Lidmila Ladislav 10km M18-29 uhrazeno
27.1.2022Lidmilová Klára Metujíští tygři 10km Z18-29 uhrazeno
22.3.2022Lněnička Jan Dvůr Králové nad Labem 5km M18-99 uhrazeno
24.3.2022Ludvík Petr KIDS CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Ludvíková Lucie SDH Nahořany 10km Z30-39 uhrazeno
12.2.2022Macháňová Lucie 10km Z40-49 uhrazeno
27.1.2022Madejewský Radek 10km M18-29 uhrazeno
20.2.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
24.3.2022Majoroš Michal MM LANŽOV 10km M30-39 uhrazeno
1.1.2022Majorová Kateřina Rozběháme Pardubice 10km Z30-39 uhrazeno
30.1.2022Matoulek Jaroslav Prostě běž 5km M18-99 uhrazeno
31.1.2022Matoulková Eliška KIDS D06-07 uhrazeno
21.2.2022Matouš Musil 10km M30-39 uhrazeno
10.12.2021Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
13.12.2021Menclová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS D08-09 uhrazeno
25.1.2022Menclová Monika Prostě běž 5km Z18-99 uhrazeno
23.3.2022Mertlíková Lenka 10km Z40-49 uhrazeno
25.2.2022Metelková Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2022Mihulka Martin TJ Sokol Kunvald 10km M40-49 nezaplaceno
24.3.2022Milata Honza #GLADIATORRACETEAM 5km JM13-17 uhrazeno
21.3.2022Milata Vojtěch Trutnov 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2022Milata Pavel Loko Trutnov 5km M18-99 uhrazeno
24.3.2022Milatová Iva 10km Z40-49 uhrazeno
19.3.2022Mlynář Vojtěch SK Veteráni Dobrouč 10km M18-29 uhrazeno
22.3.2022Mocek Tomáš Pardubice 10km M40-49 uhrazeno
6.3.2022Moraveček Jan Individuální 10km M18-29 uhrazeno
20.3.2022Morávek Tomáš SPV Stěžery 10km M30-39 uhrazeno
16.2.2022Morávková Olga SPV Stěžery 10km Z30-39 uhrazeno
28.1.2022Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 10km Z40-49 uhrazeno
2.12.2021Mullerová Karolina 10km Z40-49 uhrazeno
26.1.2022Musil Michal Pardubice 10km M30-39 uhrazeno
30.11.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 10km M60-99 uhrazeno
15.3.2022Nehyba Jaromír Sparta 10km M30-39 nezaplaceno
22.3.2022Němcová Michaela Vepřová 10km Z18-29 uhrazeno
22.3.2022Němec Radek Litomyšl 10km M40-49 nezaplaceno
22.3.2022Němec Michal Vepřová 10km M40-49 uhrazeno
24.1.2022Novák Petr Bodláci 10km M50-59 uhrazeno
22.3.2022Novák Martin 10km M30-39 uhrazeno
14.3.2022Novak Michal 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2022Novák Josef TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10km M18-29 uhrazeno
1.3.2022Nováková Kateřina 10km Z40-49 uhrazeno
22.3.2022Nováková Barbora Sokol Kunvald 10km Z30-39 uhrazeno
24.3.2022Nováková Aneta Habřina KIDS D10-11 uhrazeno
24.3.2022Nováková Zuzana Habřina KIDS D08-09 uhrazeno
17.1.2022Nováková Lenka Svůj 10km Z40-49 uhrazeno
24.3.2022Nováková Nela Habřina KIDS D00-05 uhrazeno
22.3.2022Novotná Tereza AK Olymp Brno 10km Z30-39 uhrazeno
16.3.2022Novotná Tereza 10km Z18-29 uhrazeno
16.3.2022Novotná Jaroslava 10km Z18-29 uhrazeno
12.3.2022Novotná Denisa Mokrý Banditi 5km Z18-99 uhrazeno
22.3.2022Novotná Marie 5km Z18-99 uhrazeno
22.12.2021Novotný David Mokrý Banditi KIDS CH00-05 uhrazeno
22.12.2021Novotný David Mokrý Banditi 10km M30-39 uhrazeno
22.3.2022Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz 10km M40-49 uhrazeno
22.3.2022Novotný Milan OK99 Hradec Králové 10km M50-59 uhrazeno
23.3.2022Ožanová Marie KIDS D06-07 uhrazeno
21.3.2022Pachtová Iva MK Seitl Ostrava 10km Z50-59 uhrazeno
5.3.2022Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2022Palička Jan 10km M18-29 uhrazeno
13.2.2022Pařízková Markéta holky z Tůně 5km Z18-99 uhrazeno
30.12.2021Pěnčík Aleš loseři123 10km M40-49 uhrazeno
29.12.2021Pergner Petr LDN 10km M60-99 uhrazeno
31.1.2022Pergnerová Lenka LDN 5km Z18-99 uhrazeno
16.2.2022Pesoutova Martina 5km Z18-99 uhrazeno
20.3.2022Peterková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
16.3.2022Peterková Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
24.3.2022Petr Radek Fenix Sport Blansko 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2022Petr Ondřej 10km M18-29 uhrazeno
22.2.2022Petráňová Jana 10km Z50-59 uhrazeno
26.2.2022Petrov Michal 10km M40-49 uhrazeno
11.3.2022Petrovová Tereza TJ Lokomotiva Trutnov 5km JZ13-17 uhrazeno
10.3.2022Petrovová Pavlína 10km Z30-39 uhrazeno
26.1.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM 10km Z30-39 uhrazeno
24.3.2022Pirklová Kateřina 10km Z40-49 uhrazeno
14.3.2022Pleváková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
16.3.2022Pokorný Lubomír Poko Running Team 10km M40-49 nezaplaceno
19.3.2022Poláček Václav 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2022Polák Matej Šneci v běhu 10km M30-39 uhrazeno
21.1.2022Polan Michal CZexxx 10km M40-49 uhrazeno
7.3.2022Portyš Jakub 10km M30-39 uhrazeno
30.1.2022Pospíšil Jaroslav 10km M40-49 uhrazeno
1.3.2022Poučová Petra 10km Z18-29 uhrazeno
21.3.2022Přikryl Daniel 5km M18-99 uhrazeno
27.1.2022Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 uhrazeno
28.2.2022Raisová Marika 5km Z18-99 uhrazeno
20.3.2022Ráliš Tomáš Rozběháme Pardubice 10km M40-49 uhrazeno
24.3.2022Randa Drahomír Běžecké tréninky on. line 10km M40-49 uhrazeno
3.2.2022Redererová Nikola 10km Z30-39 uhrazeno
24.1.2022Rejnyšová Jana 5km Z18-99 uhrazeno
14.3.2022Repák Tomáš 10km M18-29 uhrazeno
22.3.2022Richterová Klára 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2022Ridl Jan Běžci online 10km M40-49 uhrazeno
24.3.2022Říha Zdeněk POKO runnig team 10km M30-39 uhrazeno
16.12.2021Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
29.12.2021Rubín Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
2.1.2022Rubín Jan 10km M18-29 uhrazeno
9.1.2022Rubínová Anna 5km Z18-99 uhrazeno
20.3.2022Růžičková Sofie KIDS D00-05 uhrazeno
21.3.2022Růžičková Emily KIDS D06-07 uhrazeno
28.2.2022Rychtera Petr Lakovna runners 10km M30-39 uhrazeno
13.2.2022Šanderová Markéta 10km Z40-49 uhrazeno
27.12.2021Šimánková Šárka Adventní běhání 10km Z30-39 uhrazeno
23.1.2022Šimůnek Jaroslav 10km M30-39 uhrazeno
26.1.2022Šimůnek Dušan Loading Systems Run 10km M40-49 uhrazeno
20.2.2022Šindelářová Stanislava Kačenky Zhoř 10km Z40-49 uhrazeno
21.3.2022Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
24.3.2022Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS D10-11 nezaplaceno
18.3.2022Škaloud Přemysl 10km M40-49 uhrazeno
24.1.2022Škaloudová Kristýna 5km Z18-99 uhrazeno
28.1.2022Skořepová Ladislava 10km Z40-49 uhrazeno
24.3.2022Sláma Petr 5km M18-99 uhrazeno
24.3.2022Sláma Martin Východočeská televize V1 10km M50-59 uhrazeno
14.3.2022Šnopl Vít 10km M18-29 uhrazeno
27.1.2022Šnoplová Iva 10km Z18-29 uhrazeno
20.3.2022Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 10km M18-29 uhrazeno
22.3.2022Sobotková Šárka 2hasance 10km Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Socha Štěpán Poko Running Team 5km M18-99 uhrazeno
3.3.2022Šopa Daniel 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2022Sopek Tomas 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2022Sopkova Laura KIDS D12-13 uhrazeno
14.2.2022Sotonová Petra STG Kolín 5km Z18-99 uhrazeno
13.3.2022Soukup Vlastimil 10km M60-99 uhrazeno
23.1.2022Soukupová Lenka 10km Z18-29 uhrazeno
26.1.2022Štancel Milan Prievidza 10km M60-99 uhrazeno
25.1.2022Staniekova Vladimira 5km Z18-99 uhrazeno
24.3.2022Štěpán Jiří 5km M18-99 uhrazeno
22.3.2022Štika Martin STIKAman 10km M30-39 uhrazeno
20.2.2022Štorek Josef Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
9.3.2022Štorková Kristýna Triathlon Team Chrudim 10km Z18-29 uhrazeno
21.3.2022Stránská Kateřina Prostě běž! 10km Z40-49 uhrazeno
21.3.2022Struhár Milan Milovice 10km M40-49 uhrazeno
18.3.2022Suchánková Petra 10km Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Sucharda Štěpán AK Lomnice 10km M30-39 uhrazeno
28.2.2022Supík Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
22.3.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team 10km M50-59 uhrazeno
20.2.2022Švajdlerová Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
20.3.2022Svoboda Milos 10km M40-49 uhrazeno
16.3.2022Synek Jiří Rohozec Amulet Team 10km M40-49 uhrazeno
24.3.2022Tekverková Petra 10km Z30-39 uhrazeno
22.3.2022Tikalová Lucie 10km Z40-49 uhrazeno
24.3.2022Tobolka Jiří bizztreat.com 10km M30-39 uhrazeno
28.2.2022Tomáš Radek 10km M40-49 uhrazeno
24.3.2022Tomášek Michal Maleč Tým 10km M30-39 uhrazeno
14.1.2022Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 10km Z30-39 uhrazeno
12.2.2022Trnková Lada Rozběháme Kutnou Horu 10km Z40-49 uhrazeno
23.3.2022Tsimbota Natalia Aquarko 10km Z30-39 uhrazeno
22.3.2022Tulková Kristýna 10km Z30-39 uhrazeno
23.3.2022Tureček Michal 5km M18-99 uhrazeno
13.3.2022Uhlíř Martin Pardubice 10km M30-39 uhrazeno
13.3.2022Uhlířová Helena 10km Z30-39 uhrazeno
17.3.2022Utinek Pavel 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2022Utinek Antonín KIDS CH06-07 uhrazeno
21.3.2022Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 nezaplaceno
24.1.2022Václavek Ondřej Výzva 21 dní 10km M18-29 uhrazeno
28.2.2022Václavek Ondřej GR Písečná 10km M30-39 uhrazeno
24.3.2022Vardan Martin Benák 10km M30-39 uhrazeno
26.2.2022Vaško Milan Slatiňany 10km M40-49 uhrazeno
11.3.2022Vavřichová Andrea 10km Z18-29 uhrazeno
29.1.2022Vávrová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2022Vecka Jonáš Atletika Človíček KIDS CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Vecka Michal Báječné ženy v běhu 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2022Vecková Johana Atletika Človíček KIDS D06-07 uhrazeno
8.3.2022Vedral Vlada Olveli 10km M40-49 uhrazeno
9.2.2022Veigertová gabriela Poko run team 10km Z18-29 uhrazeno
22.3.2022Vejrová Ilona 10km Z40-49 uhrazeno
2.1.2022Veselý Petr Royal Bay 10km M40-49 uhrazeno
18.2.2022Vodičková Nikola 10km Z30-39 uhrazeno
24.3.2022Volejník Michal Lb training 10km M30-39 uhrazeno
6.12.2021Voltrová Hana Sloupenacky 5km Z18-99 uhrazeno
23.3.2022Vozenilek Martin 10km M40-49 uhrazeno
1.2.2022Vrána Jakub FUBO Team 10km M30-39 uhrazeno
31.1.2022Žalská Barbora ITADECO 5km Z18-99 uhrazeno
15.2.2022Zavřelová Jana Zavři Němčice 10km Z50-59 uhrazeno
9.3.2022Zeiner Pavel KIDS CH00-05 uhrazeno
17.12.2021Zelenka Jan AVENIR Financial Trutnov 10km M30-39 uhrazeno
1.3.2022Zeman Filip Peaky Bikers Pardubice 10km M18-29 uhrazeno
27.1.2022Zemčíková Petra #GLADIATORRACETEAM 10km Z30-39 uhrazeno
7.3.2022Zicha Viktor Atletika Dobruška KIDS CH08-09 uhrazeno
7.3.2022Zichová Jana Vikmami 5km Z18-99 uhrazeno
17.2.2022Ziška Jan 10km M40-49 uhrazeno
11.3.2022Zišková Tereza KIDS D06-07 uhrazeno
9.2.2022Zoubek Michal Poolservis 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2022Zoubková Barbora Hvězda Pardubice 5km Z18-99 nezaplaceno