Startovní listina Olfincar HRADECKÝ PŮL/MARATON

Statistika přihlášných

Trať
21kmpůlmaraton383
42kmmaraton89
5kmLidový běh7
KIDSKIDS4
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let73
M30-39Muži 30 - 39 let62
Z18-29Ženy 18 - 29 let49
M18-29Muži 18 - 29 let41
DDvojice36
Z40-49Ženy 40 - 49 let33
M50-59Muži 50 - 59 let32
Z30-39Ženy 30 - 39 let26
M40-49Muži 40 - 49 let26
M30-39Muži 30 - 39 let24
Z50-59Ženy 50 - 59 let13
M50-59Muži 50 - 59 let10
M18-29Muži 18 - 29 let10
Z30-39Ženy 30 - 39 let8
Z18-99Ženy 18 a více let7
M60-99Muži 60 a více let6
Z18-99Ženy 18 a více let - IZS6
M18-99Muži 18 a více let - IZS4
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
M60-99Muži 60 a více let3
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
CH00-05Chlapci 0 - 5 let2
Z60-99Ženy 60 a více let2
Z60-99Ženy 60 a více let1
CH08-09Chlapci 8 - 9 let1
Z50-59Ženy 50 - 59 let1
D06-07Dívky 6 - 7 let1
Celkem přihlášených483

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.5.2022Abraham Jan kvůli holkám půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.7.2022Andera Michal maraton M30-39 uhrazeno
31.5.2022Andr Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.2.2022Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.2.2022Balcarová Zdeňka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.3.2022Bareš Vladislav půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.6.2022Barna Martin Ždimiators půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.8.2022Barták Zdeněk Bowling Squash Sadská maraton M30-39 nezaplaceno
2.8.2022Bartoněk Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.7.2022Bartos Matyas KIDS CH08-09 uhrazeno
22.2.2022Bartoš Marek půlmaraton M18-29 uhrazeno
4.5.2022Beková Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.5.2022Bělaška Přemysl ComAp runtime error maraton M40-49 uhrazeno
28.3.2022Bělušová Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
16.7.2022Bendl Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.7.2022Bendlová Petra Bendlíci půlmaraton Z40-49 uhrazeno
3.6.2022Beneda Jan VK HK půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.5.2022Beneš Jakub Mokrý Banditi půlmaraton M18-29 uhrazeno
5.8.2022Beníšková Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.12.2021Beran Lubomír Jezevec team Mikulovice půlmaraton D uhrazeno
Tým: Jezevec team Mikuloviceneobsazeno
5.1.2022Berná Eva Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Bezděk Václav půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.7.2022Bezvodová Markéta Lidový běh Z18-99 uhrazeno
1.5.2022Bína Kristýna maraton Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Bis Dalibor Triathlon team Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.4.2022Blaha Stanislav BK Vísky půlmaraton M50-59 uhrazeno
1.8.2022Blaha Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.4.2022Blahová Jaroslava BK Vísky půlmaraton Z50-59 uhrazeno
7.4.2022Blahová Tereza BK Vísky půlmaraton Z18-29 uhrazeno
2.4.2022Blatoňová Kateřina P(e)aceMakers maraton Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Blažek Miloslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.6.2022Blažková Bibiána půlmaraton D uhrazeno
Tým: Blážata↳ Blažková Bibiána
31.3.2022Bohadlová Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.7.2022Bohušová Lenka AC Puši půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.4.2022Bolek Rosťa půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.1.2022Bolková Karolina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.1.2022Boříková Monika Blažim půlmaraton Z40-49 uhrazeno
3.4.2022Boušková Stanislava Patriot Čelákovice půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.5.2022Brazdilova Jana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.11.2021Breburdová Hana Maratón klub Kladno maraton Z60-99 uhrazeno
14.7.2022Brož Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.12.2021Brožová Pavlína půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.1.2022Budilová Veronika Lesapáni půlmaraton Z40-49 uhrazeno
9.7.2022Budina Jakub Trailrun.Cz půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.2.2022Budinová Eva maraton Z30-39 uhrazeno
23.6.2022Bujok Tomasz Lichwe půlmaraton M50-59 uhrazeno
7.7.2022Bukovský Jarmil Kumburak maraton M50-59 uhrazeno
4.7.2022Burdová Martina DreamTeam Lidový běh Z18-99 uhrazeno
14.2.2022Bureš Michal Hobík Hlinsko půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.6.2022Bureš Ivo maraton M40-49 uhrazeno
31.5.2022Bůšek Jakub FANL půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.5.2022Bušová Jana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
6.2.2022Čapek Petr eDO Finance půlmaraton M18-29 uhrazeno
16.2.2022Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.1.2022Cejpek Stanislav Pipík Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.5.2022Čepelka Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.4.2022Černoch Filip Běžecký klub Heřmanův Městec maraton M40-49 uhrazeno
5.1.2022Černohorská Lucie Run4Fun půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.4.2022ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav půlmaraton D uhrazeno
Tým: STG Mladá Boleslav↳ Červinková IvetaSTG Mladá Boleslav
22.4.2022Charous Pavel Keksíci půlmaraton M18-29 uhrazeno
17.7.2022Chárová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
9.2.2022Chladová Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.6.2022Chocová Markéta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
14.7.2022Chourová Martina půlmaraton Z50-59 uhrazeno
28.2.2022Chudoba Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.8.2022Cieślik Mateusz Team APK půlmaraton M18-29 nezaplaceno
30.1.2022Číž Josef půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.2.2022Čížek Jakub půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.8.2022Czajkowski Stefan Team APK půlmaraton M18-29 nezaplaceno
11.1.2022Danielka Filip Vegan runner půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.5.2022Davidová Karolína půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.1.2022Dočkal Jan Posázaví maraton M30-39 uhrazeno
15.12.2021Dočkal Petr ERA a.s. Pardubice půlmaraton M50-59 uhrazeno
14.12.2021Dogaru Vasil Česká Lípa půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.1.2022Doležal Pavel SPV Stěžery půlmaraton M30-39 uhrazeno
3.2.2022Doležal Milan eDO Finance půlmaraton M18-29 uhrazeno
6.6.2022Doležalová Iveta Ivet půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.4.2022Doubková Karolína půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.2.2022Doubrava Michal maraton M40-49 uhrazeno
13.5.2022Erben Václav Karlovy Vary maraton M50-59 uhrazeno
13.7.2022Felcman Jan Fe-No-men půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.7.2022Feuermannova Klara půlmaraton D uhrazeno
Tým: DreamTeam1↳ Gajova Adriana DreamTeam
2.8.2022Fiala Petr půlmaraton D uhrazeno
Tým: Violet↳ Fialová Radmila
31.5.2022Flégl Zdeněk Slatinaci maraton M30-39 uhrazeno
12.5.2022Flidrova Katerina Lidový běh Z18-99 uhrazeno
24.1.2022Floriš Petr SCHOTT Lanškroun maraton M50-59 uhrazeno
23.2.2022Fojtů Dája půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.7.2022Frana Pavel Průhonice půlmaraton D uhrazeno
Tým: Gioia↳ Fráňová JanaGioia
30.5.2022Frodl Martin POLL půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.7.2022Furiš Adam půlmaraton M18-29 uhrazeno
1.4.2022Galáč Vojtěch P(e)ace makers maraton M18-29 uhrazeno
19.7.2022Gazda Vítězslav Benešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz maraton M40-49 uhrazeno
14.7.2022Golčiterová Alena půlmaraton Z18-99 uhrazeno
23.5.2022Gráf Leoš půlmaraton M50-59 uhrazeno
4.6.2022Grund Oliver půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.1.2022Grygera Tomáš SHINDA RUNNING maraton M30-39 uhrazeno
8.5.2022Gukkert Roman Brtev půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.5.2022Hájek Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.7.2022Hakkel Pavel TechnickáVM maraton M40-49 uhrazeno
3.6.2022Hanák Vít FANL půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.6.2022Hanslian Filip BIKE TRIATLON MORKOVICE půlmaraton M18-99 uhrazeno
30.7.2022Hanuš Tomáš Trutnov půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.5.2022Hanuš Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.4.2022Hartmanová Eva GoMango Hradec Králové půlmaraton Z60-99 uhrazeno
23.7.2022Harvan Marek Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.4.2022Hauserová Petra půlmaraton Z18-29 uhrazeno
3.2.2022Havelka Jakub eDO Finance půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.6.2022Havlík Ondřej AH Beauty půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2021Hejna Petr půlmaraton M60-99 uhrazeno
17.12.2021Hejnyšová Staňka maraton Z30-39 uhrazeno
5.5.2022Heller Jakub maraton M30-39 uhrazeno
21.2.2022Henclová Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.6.2022Hermann Lukas půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2021Hladík Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
13.5.2022Hlavackova Klara půlmaraton Z18-29 uhrazeno
9.5.2022Hobzová Marie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.5.2022Hochman Petr ph7.cz maraton M40-49 uhrazeno
30.3.2022Hofman Tomáš Decathlon Hradec Králové půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.6.2022Holik Petr Báďa a její tygři půlmaraton M30-39 uhrazeno
3.8.2022Holuša Radomír Snakes půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.2.2022Homoláč Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.8.2022Horák Michal COLAS CZ, a.s. půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.4.2022Hozák Michal AC Moravská Slavia Brno půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.4.2022Hrabcová Pavla půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.7.2022Hrdina David půlmaraton M18-29 uhrazeno
1.5.2022Hrochová Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.4.2022Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM půlmaraton D uhrazeno
Tým: HROM team↳ Hromádková JanaKODR Pardubice
20.6.2022Hromadová Jana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
17.1.2022Hrůša Miroslav maraton M40-49 uhrazeno
22.5.2022Hubálek Miloš KUS Jablonné nad Orlicí půlmaraton M50-59 uhrazeno
6.8.2022Hulík Vojtěch HTW půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.6.2022Hurt Radim Vysoké Mýto půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2021Hušek Jaroslav Run4fun půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.12.2021Hušková Jana Run4fun půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.7.2022Hušková Nikola Petra půlmaraton Z18-29 uhrazeno
9.8.2022Izydorczyk Jakub Team APK půlmaraton M18-29 nezaplaceno
30.6.2022Jakubcová Markéta půlmaraton Z18-99 uhrazeno
26.4.2022Jandová Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
19.4.2022Janků Marian půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.6.2022Janoušek Milan Sokol Kolín půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.7.2022Jarošová Michaela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.6.2022Jelonek František půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.6.2022Jirková Andrea půlmaraton Z40-49 uhrazeno
9.7.2022Jirmanová Markéta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.3.2022Jiroutová Petra loseři123 půlmaraton Z30-39 uhrazeno
1.2.2022johan oldřich ELEVEN run team půlmaraton M40-49 uhrazeno
3.6.2022Johnová Kamila půlmaraton Z30-39 uhrazeno
3.6.2022Joštová Barbora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
8.4.2022Joudalová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.3.2022Kadlec Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
6.4.2022Kaláb David AC Track & Field Brno půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.2.2022Kalous Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.6.2022Karásková Darina Báječné ženy v běhu Lidový běh Z18-99 uhrazeno
1.5.2022Kašparová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.2.2022Kašparová Andrea maraton Z30-39 uhrazeno
27.2.2022Kazimírová Petra Lidový běh Z18-99 uhrazeno
26.5.2022Kejšar Jan Jihočeský klub maratonců maraton M40-49 uhrazeno
19.6.2022Ketman Michal půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.2.2022Klein Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.1.2022Klejch Jiří půlmaraton M18-29 uhrazeno
8.5.2022Kleman Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.5.2022Klepetková Eva půlmaraton Z50-59 uhrazeno
18.5.2022Klepetková Michaela maraton Z18-29 uhrazeno
27.11.2021Klimešová Zuzka GoMango půlmaraton Z50-59 uhrazeno
13.6.2022Klvaňová Petra půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.4.2022Knopp Martin GoMango půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.6.2022Knytl Pavel CC Choceň půlmaraton M50-59 uhrazeno
5.1.2022Koco Zdeněk runners musketeers maraton M50-59 uhrazeno
30.3.2022Kolátor Matyáš MTBMEL půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.3.2022Kolátor František Hlava koně půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.3.2022Kolátor Aleš MTB MEL půlmaraton D uhrazeno
Tým: MTB MEL↳ Kolátorová PavlínaMTB MEL
29.11.2021Kondo Keiichi půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.11.2021Koníček Filip půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.7.2022Konopásková Karolína půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.7.2022Konvalina Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.12.2021Kopecká Lenka Pampelišky půlmaraton Z40-49 uhrazeno
16.3.2022Kořínek Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
10.12.2021Košťál Aleš půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.6.2022Košťálová Andrea www.ucetnictvihorice.cz půlmaraton Z18-29 uhrazeno
1.8.2022Kotěrová Ludmila Baron team půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.7.2022Kotlaba Radek půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.7.2022Kotlářová Aneta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
15.5.2022Koukal Vojtěch půlmaraton M18-29 uhrazeno
1.8.2022Koutníková Pavla půlmaraton Z50-59 uhrazeno
28.5.2022Kovář Jaroslav yeti24 půlmaraton M60-99 uhrazeno
28.5.2022Kovářová Monika yeti24 půlmaraton Z50-59 uhrazeno
7.6.2022Král Pavel PR Emil Nádeníček půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.8.2022Kráľová Jana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
1.8.2022Královský Martin Nicmoc půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.6.2022Kratochvíl Radek půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.7.2022Krejcarová Anna Anna běží o život půlmaraton Z18-29 uhrazeno
8.3.2022Krempová Anna AC Gomango Högner půlmaraton Z50-59 uhrazeno
27.12.2021Křepelka Karel Zdravotní klaun půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.7.2022Křišťanová Nikola půlmaraton Z18-29 uhrazeno
12.7.2022Krohová Lucie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
19.4.2022Kršmaru Barbora Hammer OCR Team půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.7.2022Kršňák Igor půlmaraton M50-59 uhrazeno
20.7.2022Krtil Josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.3.2022Krumer Miroslav MK Ostrov maraton M60-99 uhrazeno
26.11.2021Kruzik Martin MDT Praha půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.7.2022Kuba Lukas Matonifreerun Olomouc půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.7.2022Kubík Filip půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.5.2022Kubrt Roman Žacléř maraton M50-59 uhrazeno
30.1.2022Kučerová Kristýna půlmaraton D uhrazeno
Tým: Heliova banda↳ Stánok Josef
31.3.2022Kučírek Tomáš OMT Pardubice půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.3.2022KUCKO Miroslav Liberec maraton M60-99 uhrazeno
29.3.2022Kujal Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.3.2022Kujal Jan AKCENTA CZ a.s. půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.3.2022Kukla Jan Kovářství Souček - Benátky půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.6.2022Kule Aleš BKČS půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.7.2022Kulhavy Vaclav půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.12.2021Kulovaný Adam ZOO Káraný půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.6.2022Kuníková Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
4.5.2022Kurinec Marek půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.7.2022Kůstová Zuzana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
18.7.2022Kuštová Denisa půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.7.2022Kutláková Karla půlmaraton Z40-49 uhrazeno
18.3.2022Landová Michaela půlmaraton Z18-29 uhrazeno
2.1.2022Langášek David půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.7.2022Langášková Iveta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Langová Majka Xxx půlmaraton D uhrazeno
Tým: Gags Bělečko↳ Vychopeň TomášGags Bělečko
9.7.2022Lapčíková Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.4.2022Lauko Marian maraton M50-59 uhrazeno
2.8.2022Lázna Martin BK Louny půlmaraton M18-29 uhrazeno
15.7.2022Lenárt Tomáš maraton M40-49 uhrazeno
25.12.2021Lerch Filip půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.7.2022Lhota Jaroslav Sport Josefov půlmaraton M40-49 uhrazeno
6.5.2022Lhotská Jana Kovářství Souček Team půlmaraton Z50-59 uhrazeno
6.5.2022Lhotsky Michal Kovářství Souček Tým Benátky půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.6.2022Lidmilová Klára Metujští tygři půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.7.2022Linhart Vladimír KH runners maraton M40-49 uhrazeno
26.11.2021Lipenská Radka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
22.6.2022Lipenská Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
5.8.2022Lorenčík Aleš Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.8.2022Lorenzová Petra Lorintým půlmaraton D nezaplaceno
Tým: Lorintým ↳ Foltýnová Marie Lorintým
14.7.2022Loučková Lenka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
11.4.2022Machač Jan Pardubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2021Macháň Šimon maraton M30-39 uhrazeno
26.11.2021Machata Béla maraton M50-59 uhrazeno
27.7.2022Macura Tomáš maraton M30-39 uhrazeno
30.7.2022Madejewský Radek maraton M18-29 uhrazeno
28.7.2022Maier Stanislav půlmaraton M50-59 uhrazeno
15.6.2022Maiwaelder Lukáš SK Fuga maraton M30-39 uhrazeno
19.6.2022Majer Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.12.2021Majercik Radko maraton M40-49 uhrazeno
9.12.2021Majorová Kateřina Rozběháme Pardubice půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.1.2022Málek František půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.6.2022Malíková Klára Adventní běhání půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.7.2022Malý Pavel Snakes půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.6.2022Malý Tomáš KNProject půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.3.2022Marek Martin Running Team Nepolisy půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.12.2021marek josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.7.2022Marešová Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
14.4.2022Masničáková Blanka Olomouc maraton Z40-49 uhrazeno
24.7.2022Matejicek Petr 1.R.S.C. Hradec půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.4.2022Matocha Daniel P(e)aceMakers maraton M18-29 uhrazeno
31.1.2022Matoušek Martin maraton M30-39 uhrazeno
13.7.2022Mazůrek Roman 4Masters půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.2.2022Metelková Lenka Lidový běh Z18-99 uhrazeno
25.5.2022Michaličková Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.1.2022Mifek Martin maraton M40-49 uhrazeno
21.6.2022Miksánek Petr VK HK B půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.1.2022Mikulec Tomas maraton M30-39 uhrazeno
6.8.2022Mikulkova Lucie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.7.2022Moravec Jáchym půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.6.2022Moravec David půlmaraton M18-29 uhrazeno
17.4.2022Morávek Tomáš SPV Stěžery půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.7.2022Morávek David půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.1.2022Morávková Olga SPV Stěžery půlmaraton Z30-39 uhrazeno
3.7.2022Mořkovský Ondřej Just for Fun! půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.6.2022Motyčka Filip půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.12.2021Mudrončík Michal Mattoni FreeRun Olomouc maraton M30-39 uhrazeno
19.6.2022Müllerová Radka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
18.5.2022Musil Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.4.2022Nárožný Jakub AČR půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.11.2021Navrátil Vlastimil půlmaraton M60-99 uhrazeno
2.4.2022Nekulová Alena BETRI půlmaraton Z40-49 uhrazeno
10.2.2022Němec Lukáš SK HZS KHK půlmaraton M18-99 uhrazeno
10.7.2022Nesvadbová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
1.6.2022Netolický Patrik Mokrý banditi půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.3.2022Neužil Jan maraton M40-49 uhrazeno
14.4.2022Nikodým Ivan Lékárna.cz půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.3.2022Nitsche Iva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.5.2022Nosek Filip FTK OCHO půlmaraton M18-29 uhrazeno
1.8.2022Novák Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.5.2022Novák Ondřej půlmaraton M18-29 uhrazeno
3.7.2022Novák Vojtěch půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.1.2022Nováková Lenka Svůj půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.4.2022Novotná Tereza LFHK půlmaraton Z18-29 uhrazeno
4.8.2022Novotný Michal BudEx! maraton M40-49 nezaplaceno
7.6.2022Oliva Radim Czechmen Team půlmaraton M18-99 uhrazeno
17.4.2022Oplatek Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.6.2022Pannová Pavla flamencopce půlmaraton Z50-59 uhrazeno
13.5.2022Panovský Ondřej půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.4.2022Papoušek Petr maraton M50-59 uhrazeno
4.7.2022Pára Jan půlmaraton D uhrazeno
Tým: Dobře utažený kecky↳ Fiedlerová Petra
25.5.2022Parpel Jaroslav Srdíčkáři nadace půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.12.2021Paszyc Pavel Řežem to United maraton M18-29 uhrazeno
6.6.2022Patka Ondřej MOLS Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.7.2022Paul Pavel Just Call Paul půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.12.2021Pavelková Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.12.2021Pavlíček Jan STG-Choceň půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.1.2022Pavlík Vladimír půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.7.2022Pavlík David Running monkey maraton M40-49 uhrazeno
30.12.2021Pavlíková Dagmar Sokol Stěžery půlmaraton Z60-99 uhrazeno
30.12.2021Pech Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.4.2022Pěcha Tomáš Poděbrady půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.6.2022Pechačová Veronika Hop hop půlmaraton D uhrazeno
Tým: reznaneobsazeno
24.3.2022Pejcha Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.2.2022Pekařová Jana Skálovka Turnov maraton Z30-39 uhrazeno
14.6.2022Pellati Erik maraton M30-39 uhrazeno
29.3.2022Pěnčík Aleš loseři123 půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.12.2021Pergner Petr LDN půlmaraton M60-99 uhrazeno
2.8.2022Pernica Karel maraton M30-39 uhrazeno
15.6.2022Pešková Šárka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.4.2022Petříčková Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
7.6.2022Petrů Jan maraton M40-49 uhrazeno
18.7.2022Petrušková Lenka půlmaraton D uhrazeno
Tým: DreamTeam2↳ Michálek FrantišekRumoví tatínci
1.8.2022Pilařová Jana půlmaraton Z18-99 uhrazeno
28.5.2022Plavec Jan Běžecký klub Heřmanův Městec maraton M40-49 uhrazeno
5.5.2022Pleskač Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.1.2022Plítek Ondřej Třtěnice půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.6.2022Podhorský Aleš maraton M40-49 uhrazeno
12.7.2022Polanský Petr Most půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.6.2022Polivka Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.5.2022Polivka Marian půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.5.2022Pospíšil Jaroslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2021Pospíšil Daniel půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2021Pospíšilová Barbora půlmaraton D uhrazeno
Tým: Máma a děti↳ Pospíšilová Alice
10.7.2022Pozler Pavel půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.6.2022Předota David půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.6.2022Prinz Richard Taffy triathlon team půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.6.2022Prokš Michael Kiki maraton M18-29 uhrazeno
9.4.2022Prouza Martin maraton M50-59 uhrazeno
9.4.2022Prouza Jiří maraton M50-59 uhrazeno
1.6.2022Pulkrábková Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.7.2022Rademacherová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
31.7.2022Radoň Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.5.2022Rakušanová Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
15.7.2022Rauvolfová Nicole Sportovní klub pražských hasičů půlmaraton Z18-99 uhrazeno
10.7.2022Řeřábková Magdaléna maraton Z30-39 uhrazeno
8.8.2022Řízek Pavel INDIGO cycling team RK půlmaraton M40-49 nezaplaceno
25.4.2022Roháčová Věra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
16.5.2022Rubín Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.5.2022Rusiňáková Agáta půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.6.2022Růžičková Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.2.2022Rychtera Petr Lakovna runners maraton M30-39 uhrazeno
10.1.2022Rypien Pavel Lucka a její tygři maraton M30-39 uhrazeno
19.5.2022Ryšavý Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.4.2022Ryvorová Jana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
31.5.2022Salajka Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.6.2022Salajka Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.2.2022Šandera Martin BONBON maraton M40-49 uhrazeno
1.3.2022Satrapa Ondřej Run Is Hobby půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.8.2022Savruk Jiří půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.7.2022Schnábelová Anna Lidový běh Z18-99 uhrazeno
30.12.2021Šebesta Petr OB Chrast půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.4.2022Sejbal Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.12.2021Šejna Jan NO pain NO Gain ! půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.7.2022Šíbal Jan maraton M40-49 uhrazeno
6.2.2022Šilar Jiří Dobroběh půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.4.2022Šimáček Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.3.2022Šimeček Petr Podvlíkačky strýčka Bohouše maraton M40-49 uhrazeno
1.4.2022Šimůnek Tomáš P(e)aceMakers maraton M30-39 uhrazeno
1.4.2022Šimůnek Adam P(e)aceMakers maraton M18-29 uhrazeno
30.7.2022Skalická Dita oušťačka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
1.2.2022Škarda František eDO Finance půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.7.2022Skořepová Ladislava půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.12.2021Sloup Radek půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.4.2022Smékal Jan KIDS CH00-05 uhrazeno
25.4.2022Smékal Jan maraton M30-39 uhrazeno
25.4.2022Smékalová Anežka KIDS D06-07 uhrazeno
19.12.2021Smetánka Ondřej Pampelišky půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.12.2021Šmíd Dušan půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.5.2022Smolková Kamila půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.7.2022Smrčková Marie maraton Z40-49 uhrazeno
12.5.2022Snytr Tomas Čokopivko půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.7.2022Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton M18-29 uhrazeno
2.8.2022Sokolová Klára půlmaraton Z40-49 uhrazeno
10.3.2022Soukup Petr EBRÁNA půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.7.2022Špička Leoš půlmaraton M18-29 uhrazeno
8.7.2022Šrajer Filip Snakes půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.6.2022Štancel Milan Prievidza maraton M60-99 uhrazeno
31.12.2021Štandera Martin maraton M30-39 uhrazeno
17.6.2022Staněk Oldřich Tomáš SK pražských hasičů, z.s. půlmaraton M18-99 uhrazeno
8.5.2022Šťastná Barbora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
31.7.2022Šťastný Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.4.2022Štaudová Kristina Adidas Runners Prague půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.6.2022Staveník Petr maraton M30-39 uhrazeno
24.7.2022Štembírek Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.5.2022Štěpán Miloš Stěžery půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.3.2022Štětka Pavel Dobětický expres půlmaraton M50-59 uhrazeno
3.8.2022Štětka Robert půlmaraton M50-59 nezaplaceno
27.3.2022Štětková Anna Dobětický expres půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.3.2022Štětková Martina Dobětický expres půlmaraton Z50-59 uhrazeno
16.4.2022Stika Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.5.2022Štorek Josef Triathlon Team Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.7.2022Strašek Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.5.2022Strnadová Pavla maraton Z18-29 uhrazeno
6.4.2022Subik Stepan Adidas Runners Prague půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.5.2022Šulc Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.4.2022Šumberová Lucie maraton Z50-59 uhrazeno
28.7.2022Šumník Adam Běhej kopce maraton M18-29 uhrazeno
18.7.2022Šustr Marek půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.6.2022Švastalová Ilona AK Olomouc půlmaraton Z40-49 uhrazeno
5.7.2022švec luboš maraton M40-49 uhrazeno
16.5.2022Svoboda Tomáš půlmaraton D uhrazeno
Tým: Svobodn1kovi↳ Svobodová Martina
6.1.2022Svoboda Marián půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.7.2022Takács Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.12.2021Tecl Jan Troubsko půlmaraton M60-99 uhrazeno
28.6.2022Těžký Martin půlmaraton M18-29 uhrazeno
19.5.2022Tichý Ondřej Nymburk půlmaraton M50-59 uhrazeno
10.4.2022Tobišková Tereza půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.6.2022Toman Jiří KOK půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.2.2022Tomáš Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.5.2022Tomas Pokorný Čokopivko KIDS CH00-05 uhrazeno
28.2.2022Tomáš Michael maraton M30-39 uhrazeno
15.5.2022Tomášek Adam půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.7.2022Topencik Lubor maraton M40-49 uhrazeno
29.6.2022Trnková Lada Rozběháme Kutnou Horu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
6.4.2022Trojek Jiří půlmaraton M60-99 uhrazeno
28.7.2022TULACHOVA Jana maraton Z40-49 uhrazeno
28.1.2022Turňová Jitka Mattoni FreeRun půlmaraton Z50-59 uhrazeno
31.5.2022Unčovská Kristina FANL půlmaraton Z18-29 uhrazeno
2.6.2022Václavek Ondřej Výzva 21 dní půlmaraton M18-29 uhrazeno
19.6.2022Valášková Aneta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
3.7.2022Valčík Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.1.2022Vaněk Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.6.2022Vaněk David Swoboda Pteam Jihlava půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.7.2022Vápeník Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
7.6.2022Vašková Kristýna Taffy triathlon team půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.11.2021Vatrt Vilem Quadient půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.3.2022Velcová Tereza Decathlon Hradec Králové půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.6.2022Verster Rigardt maraton M30-39 uhrazeno
8.6.2022Veselý Karel půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.1.2022Veselý Petr Royal Bay půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.6.2022Vídeňská Markéta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.2.2022Vítová Pavla Báječné ženy v běhu maraton Z30-39 uhrazeno
15.12.2021Vlasáková Ria maraton Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Vnenk Lubos maraton M18-29 uhrazeno
8.5.2022Vokušová Dana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
12.12.2021Volter Zdeněk půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.12.2021Vorlová Michaela půlmaraton Z18-99 uhrazeno
13.4.2022Vostrčilová Martina Vysoké Mýto půlmaraton Z40-49 uhrazeno
5.1.2022Votypková Pavla Báječné ženy v běhu, Run4Fun půlmaraton Z50-59 uhrazeno
28.2.2022Vránková Pavla půlmaraton Z18-99 uhrazeno
28.2.2022Vrbicka Jitka půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.6.2022Vršanský Radim půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.5.2022Vyhnálková Kristýna Kiki půlmaraton Z18-29 uhrazeno
10.4.2022Vysloužil Aleš maraton M30-39 uhrazeno
22.7.2022Wnuk Jakub půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kala-azar↳ Wnuk Michal
30.6.2022Zábranský Vilém Aussig - Praha maraton M40-49 uhrazeno
23.5.2022Zachatová Lenka SPV Stěžery půlmaraton Z40-49 uhrazeno
16.6.2022Žaluda Jan Corax maraton M18-29 uhrazeno
29.7.2022Žampach Marek Fénix sport Blansko maraton M30-39 uhrazeno
9.8.2022Zappeová Lucie Bejby nebude čekat na startu půlmaraton D nezaplaceno
Tým: Bejby nebude čekat na startu↳ Korinkova KaterinaBejby nebude čekat na startu
29.3.2022Záruba Martin MěÚ DKnL půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.3.2022Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton Z50-59 uhrazeno
11.7.2022Zavřelová Barbora Zavři Němčice půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.4.2022Zedníček Luboš Třeso Vice půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.5.2022Zelenka Tomáš ROPCZESKI TEAM půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.7.2022Zemánek Slavoj Šneci v běhu maraton M40-49 uhrazeno
14.6.2022Zichová Jana SK Janalice půlmaraton D uhrazeno
Tým: SK Janalice↳ Tobišková Alice TobiškováSK Janalice
18.7.2022Žilková Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.4.2022Zlámal David maraton M18-29 uhrazeno
12.7.2022Zoubek Petr Sokol Milovice půlmaraton M30-39 uhrazeno