Startovní listina HRADECKÝ KOLOBĚH

Statistika přihlášných

Trať
KBKoloběh119
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)104
RodinaRodina (rodič + dítě)15
Celkem přihlášených119

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
27.4.2022Antušek Jindřich Antuškovic tým Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Antušek versus Antušková↳ Antušková MichaelaAntuškovic tým
21.4.2022Bitek Barbora AKBB Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Klusáci↳ Klusoň Adam
11.5.2022Blaha Jan KOCOUR team Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Destiny↳ Blahová Adéla
30.4.2022Blažek Vladimír Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Kráska a mechovák↳ Kvášová Tereza
6.5.2022Bulisová Eva Altus Pons Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Altus Pons↳ Neugebauerová EliškaAltus Pons
10.5.2022Cogan Rudolf RICHARDTEAM Koloběh MIX uhrazeno
Tým: PROFITEAM Velnerová + Soběslav neobsazeno
30.1.2022Doležal Pavel SPV Stěžery Koloběh MIX uhrazeno
Tým: SPV Stěžery ↳ Doležalová MarketaSPV Stěžery
23.4.2022Dostálová Denisa THTH Koloběh MIX uhrazeno
Tým: THTH↳ Švarc David
7.5.2022Duskova Zdenka Nordictass Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Nordictass↳ Zetek VáclavNORDICTASS
14.2.2022Eliáš Matěj Eliášovi Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Eliášovi↳ Eliášová Natálie
18.3.2022Fejfárková Pavla Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Pavel a Pavla↳ Kvašinský Pavel
9.5.2022Flégl Zdeněk Slatinaci Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Slatinaci↳ Fléglová NikolaSlatiňáci
26.12.2021Friesinger Petr ČOU Koloběh MIX uhrazeno
Tým: ČOUneobsazeno
20.12.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Vrchlabáci↳ Gerhát Pavel#GLADIATORRACETEAM
13.4.2022Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Normální extrém↳ Šedinová Kateřina
14.2.2022Hakl Radek Loudalové Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Loudalové↳ Hakl DenisLoudalové
18.2.2022Juhász Robert Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Amatéři RK↳ Hloušková Petra
19.4.2022Keprtová Erika Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Keprťáci↳ Keprta Miroslav
20.2.2022Klein Josef Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Kleinneobsazeno
27.4.2022Konrádová Jitka Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Ty a já↳ Konrád Petr
31.1.2022Kopecká Petra Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Kopečkovineobsazeno
30.1.2022Kopecký Zdeněk Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Kopečácineobsazeno
9.5.2022Král Martin TeAm0 Koloběh MIX uhrazeno
Tým: TeAm0↳ Králová VeronikaTeAm0
30.3.2022Králík Tomáš Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Ušáci↳ Králíková GabrielaUšáci
31.1.2022Krupa Pavel Globus OCR tým Koloběh MIX uhrazeno
Tým: pé plus em↳ Malá MarkétaGlobus
18.4.2022Kubíček Martin Valdizer Bulldogs Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Valdizer Bulldogs - Kubisovi ↳ Trýzubská Tereza
4.5.2022Kubišta Michal Šmídl Running Team Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Šmídláci↳ Šulcová BarboraŠmídláci
22.2.2022Kučerová Tereza Kukučera Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Kukučeraneobsazeno
19.12.2021Ledvinová Simona Hard Kernel Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Hard Kernel 2neobsazeno
12.5.2022Lipavský Miroslav MIGOVI Koloběh MIX uhrazeno
Tým: MIGOVI↳ Ropková TerezaMIGOVI
14.2.2022Macháňová Lucie Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Běh v srdci neobsazeno
13.2.2022Morávková Olga SPV Stěžery Koloběh MIX uhrazeno
Tým: SPV Stěžery - Morávkovi↳ Morávek TomášSPV Stěžery
30.1.2022Novotná Edita Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Tým RE↳ Horký RomanTým RE
22.12.2021Novotný David Mokrý Banditi Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Mokrý Banditi↳ Novotná DenisaMokrý Banditi
10.5.2022Petrov Michal Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Brebentilovi↳ Petrovová Pavlína
23.4.2022Pfeifer Pavel Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Pfeifer↳ Pfeiferová Zuzana
10.4.2022Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Vojtaano & Lavina↳ Lavická Lucie
3.4.2022Prokop Jan Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Vydral´s family↳ Šafránková Ficková Eva
13.2.2022Prostředníková tu Anna HOVRCH Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Frodovi↳ Prostředník JanHOVRCH
8.5.2022Pulda Dominik Koloběh MIX uhrazeno
Tým: HelíDomí↳ Kupková Helena
20.2.2022Řádek Lubomír SVÍDNICKÝ EXTRÉM Koloběh MIX uhrazeno
Tým: SVÍDNICKÝ EXTRÉM↳ Češková LídaSVÍDNICKÝ EXTRÉM
23.4.2022Sákrová Markéta Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Markéta -Luboš↳ Jirásko LubomírMarkéta a Luboš
25.4.2022Scháněl Petr Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Rychlíci↳ Schánělová KlárkaRychlíci
10.5.2022Sequensova Lucie Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Svidnicky extrém team 1neobsazeno
19.12.2021Šída Adam Hard Kernel Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Hard Kernel 1↳ Holubková NikolaHard Kernel
18.2.2022Škarohlídová Lucie Stráž nad Nisou Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Stráž nad Nisou↳ Škarohlíd MarcelStráž nad Nisou
29.12.2021Slezakova Kristyna Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Hůlky BRNO↳ Hlaváček Ladislav
9.5.2022Šonský Dominik Šony team Koloběh MIX nezaplaceno
Tým: Šoňácineobsazeno
22.3.2022Štěpánková Tereza Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Ti nejlepší nakonec↳ Kozák MilanČervený Kostelec
10.5.2022Svobodová Jana WEJĎÁČCI Koloběh MIX uhrazeno
Tým: WEJĎÁČCIneobsazeno
21.4.2022Svobodová Klára Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Svoboďáci↳ Svoboda Šimon
19.4.2022Trejtnar Michal Koloběh MIX uhrazeno
Tým: WG↳ Trejtnarová Silvie
9.5.2022Tyšer Jan Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Andy Tým↳ Tyšerová Andrea
5.5.2022Vacková Denisa Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Dejw&Deny↳ Olšar David
5.2.2022Vávrová Zuzana Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Sestry ↳ Žalská Barbora ITADECO
24.4.2022Verster Ivana SPV Stěžery Koloběh MIX uhrazeno
Tým: SPV Stěžery - Iva a Honza↳ Javůrek JanSPV Stezery - Iva a Honza
10.5.2022Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Veselí garanti↳ Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM
6.5.2022Vodehnal Vojtěch VoVe Koloběh MIX uhrazeno
Tým: ZuVo↳ Zámečníková ZuzanaVýživové poradenství ZZ
6.3.2022Vrbová Martina NoVr Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Adrenalin Team↳ Vrba PavelA-team
13.2.2022Zachatová Lenka SPV Stěžery Koloběh MIX uhrazeno
Tým: SPV pohoda Stěžery↳ Zachata JaroslavSPV Stěžery
14.12.2021Zahradníková Veronika TJ Harant Pecka Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Harant Pecka↳ Sakáč OndřejTJ Harant Pecka
11.2.2022Ždímal Michal Ždimiators Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Čubky↳ Plesníková Hana
21.2.2022Zelenka Tomáš ROPCZESKI TEAM Koloběh MIX uhrazeno
Tým: OŘÍŠCI↳ Ludvíková Jana
2.5.2022Zeman Daniel IDEA Rafkarna Cycling team Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: A vítězem se stává merda a muco↳ Zeman DanielHoděšovice riders
31.1.2022Žižka Vladimír CRTC Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Pražáci z paneláku↳ Hampejsová Helena#GLADIATORRACETEAM