Přihlášen |
Stát |
Závodník |
Klub |
Trať |
Kat. |
Platba |
3.11.2023 | | Matlachová Markéta | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
28.2.2024 | | Hlaváčová Ema | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
nezaplaceno |
11.11.2023 | | Lochmanová Eliška | |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
25.2.2024 | | Kuchařík Jan | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
9.11.2023 | | Löffelmann Filip | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
nezaplaceno |
3.11.2023 | | Matlach Matyáš | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
3.11.2023 | | Mencl Jakub | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
25.2.2024 | | Kuchařík Matěj | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
9.11.2023 | | Löffelmann Ema | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
nezaplaceno |
9.5.2024 | | Komárek Jiří | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
nezaplaceno |
20.2.2024 | | Čubová Nela | Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
uhrazeno |
7.11.2023 | | Kutilová Tereza | OCR Kids Poděbrady |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
31.1.2024 | | Novotná Dorota | SDH Dolsko |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
31.1.2024 | | Novotný Čeněk | SDH Dolsko |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Hlaváč Jan | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH06-07 |
nezaplaceno |
15.1.2024 | | Votápek Leonard | Pišišvorové |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Kudláček Martin | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Veiserová Klára | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
15.1.2024 | | Jandečka Kryštof | Pišišvorové |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Kudláčková Karolína | TJ Sokol atletika Jaroměř |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Veiser Jiří | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
15.1.2024 | | Jandečková Alžběta | Pišišvorové |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Mannová Linda | SK Rosice |
KIDS I |
D08-09 |
nezaplaceno |
10.1.2024 | | Hrdina Maty | |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
28.4.2024 | | Kaczková Petra | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
nezaplaceno |
6.11.2023 | | Máčelová Ema | #GLADIATORRACETEAM |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
14.2.2024 | | Novotný Antonín | SDH Dolsko |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
22.12.2023 | | Hendrych Hugo | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
14.4.2024 | | Vaníček Josef | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
22.12.2023 | | Hendrych Eduard | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
19.4.2024 | | Erber Matyáš | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
6.11.2023 | | Kopeček Viktor | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH08-09 |
nezaplaceno |
2.1.2024 | | Honosková Hana | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
22.12.2023 | | Rozdolská Adéla | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
uhrazeno |
19.4.2024 | | Wenzel Patrik | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
6.11.2023 | | Kopečková Adriana | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
nezaplaceno |
6.4.2024 | | Procházková Ema | Svídnický extrém |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
6.11.2023 | | Kopečková Lilian | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
nezaplaceno |
6.4.2024 | | Procházková Hana | Svídnický extrém |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
5.12.2023 | | Janata Tomáš | Poniklá |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
5.11.2023 | | Havlíčková Julie | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
4.4.2024 | | Krčmářová Emma | |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Čermák Denis | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
5.11.2023 | | Novák Eduard | Panther Gym Čakovice |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Čermáková Johana | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Meruna Tomáš | LOKO Beroun |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
5.11.2023 | | Matoušková Zoe | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
31.3.2024 | | Kubíčková Nina | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
12.3.2024 | | Pup Matyáš | SRTG Praha |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Likovská Liliana | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
5.11.2023 | | Nováková Klára | Panther Gym Čakovice |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
31.3.2024 | | Kubíček Adam | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
5.11.2023 | | Matoušek Teodor | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Kopsová Nelly | |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
25.3.2024 | | Cogan Richard Rudolf | T. J. Sokol Nová Paka |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
4.11.2023 | | Petrus Karel | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
29.2.2024 | | Koláček Filip | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
13.11.2023 | | Fehér Laura | Olympia Spartan Training Kutná Hora |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
3.11.2023 | | Sujak Martin | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |