Přihlášen |
Stát |
Závodník |
Klub |
Trať |
Kat. |
Platba |
2.4.2024 | | Baran Michal | Sky |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
18.4.2024 | | Girgle Samuel | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
31.12.2023 | | Hutař Robin | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
26.11.2023 | | Koubová Karolína | Family Koubovi |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
31.12.2023 | | Hutař Max | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
26.11.2023 | | Kouba Kryštof | Family Koubovi |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
27.12.2023 | | Chybová Sofie | Chybovi Morkovice |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
19.11.2023 | | Voborna Katerina | Trnavaci |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
7.4.2024 | | Ďuďa Oliver | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
27.12.2023 | | Chybová Elena | Chybovi Morkovice |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
19.11.2023 | | Voborny Petr | Trnavaci |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Ptáčníková Apolena | CK Blackfield |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
29.12.2023 | | Čačka Filip | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
31.3.2024 | | Kratochvíl Jonáš | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
19.2.2024 | | Kratochvíl Jiří | STG Moravský Krumlov |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
31.3.2024 | | Kratochvílová Thea | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
19.2.2024 | | Šnýdrová Magdaléna | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
17.12.2023 | | Král Jan | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
4.4.2024 | | Jurdová Emily | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
30.3.2024 | | Varga Viktor | Varga Family Gladiator Team |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
3.11.2023 | | Sujak Martin | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
17.12.2023 | | Král Richard | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
14.12.2023 | | Petruchová Natálie | Jeden měsíc běžce |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Pivničková Ema | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
27.3.2024 | | Baran David | Sky |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
15.1.2024 | | Marek Šimon | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Vinšová Nikol | TJ Jiskra Humpolec |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Prchalová Ella | |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
uhrazeno |
4.2.2024 | | Rozdolská Adéla | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
nezaplaceno |
5.5.2024 | | Fatrdlová Veronika | |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
uhrazeno |
16.2.2024 | | Zachová Hana | |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
uhrazeno |
2.1.2024 | | Honosková Hana | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Vinšová Daniela | TJ Jiskra Humpolec |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
24.11.2023 | | Uhrová Alexandra | Dusty Team |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
10.5.2024 | | Hrachovinová Anna | Atom Kids Praha |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
nezaplaceno |
30.4.2024 | | Čapková Justýna | ATOM KIDS Praha |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
16.2.2024 | | Zachová Klára | TJ Alpin Třebíč |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
25.12.2023 | | Sováková Karin | |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
28.4.2024 | | Kaczková Petra | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
nezaplaceno |
30.11.2023 | | Cafourková Stela | Cafíci |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
29.12.2023 | | Šeneklová Andrea | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
17.4.2024 | | Burgerová Ema | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
16.11.2023 | | Krejčí Magdaléna | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Konečná Ivana | Dono |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
27.3.2024 | | Bendová Natálie | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
7.11.2023 | | Kutilová Tereza | OCR Kids Poděbrady |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Marešová Viktorie | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
20.4.2024 | | Dundálková Kristýna | Fénix Sport |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
13.5.2024 | | Petříková Eliška | |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
7.4.2024 | | Ďuďová Viktorie | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
19.2.2024 | | Pytlíková Veronika | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
9.11.2023 | | Löffelmann Ema | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
nezaplaceno |
17.3.2024 | | Schoulová Ella | TJ Jiskra Humpolec |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
5.11.2023 | | Matoušková Zoe | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
4.5.2024 | | Lenfeldova Michaela | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
28.12.2023 | | Pavlíčková Sofie | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
1.11.2023 | | Havlíčková Julie | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
26.3.2024 | | Procházková Ema | Svídnický extrém |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
28.4.2024 | | Faiglova Aneta | Proffa |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Cafourková Linda | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
27.3.2024 | | Freudenreichová Eliška | Atletika Sokol Havlíčkův Brod |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
26.3.2024 | | Procházková Hana | Svídnický extrém |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Kopáčová Veronika | OCR TEAM Kladno |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
19.2.2024 | | Pytlíková Andrea | TJ SOKOL HAVLÍČKŮV BROD |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
13.11.2023 | | Fehér Laura | Olympia Spartan Training Kutná Hora |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
1.11.2023 | | Matlachová Markéta | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
28.4.2024 | | Petrusová Saskie | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
13.4.2024 | | Velčev Alex | |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
14.4.2024 | | Bouchner Vojtěch | |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
7.4.2024 | | Kácovský David | |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
10.2.2024 | | Urbánek Šimon | |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
13.4.2024 | | Velčev Dominik | |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
9.11.2023 | | Löffelmann Filip | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
nezaplaceno |
9.5.2024 | | Pohan Lukáš | |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
28.2.2024 | | Košťál Filip | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Cafourek Jáchym | Cafíci |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
7.1.2024 | | Souček Antonín | Atletika Stodůlky |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Šoukal Petr | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
17.4.2024 | | Burger Daniel | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
29.12.2023 | | Šenekl Richard | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
7.4.2024 | | Kábele Max | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
16.11.2023 | | Krejčí Ondřej | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Novotný Sebastian | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
23.4.2024 | | Řondik Vojtěch | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Prchal David | |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
28.12.2023 | | Pavlíček Tobias | |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
25.12.2023 | | Robotka Filip | |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Komárek Jiří | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
nezaplaceno |
27.3.2024 | | Freudenreich Filip | Atletika Sokol Havlíčkův Brod |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
1.11.2023 | | Petrus Karel | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
22.4.2024 | | Klubal David | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
27.11.2023 | | Kotlík David | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
28.11.2023 | | Pokorný Štěpán | SKIRUN ČAKOVICE |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
14.5.2024 | | Petřík Robin | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Kopáč Filip | OCR TEAM Kladno |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
25.12.2023 | | Robotka Daniel | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
1.11.2023 | | Matlach Matyáš | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
12.2.2024 | | Strnad Matěj | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
30.1.2024 | | Šoukal Eduard | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Prchal Tomáš | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
14.4.2024 | | Bouchner David | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
25.12.2023 | | Sovák Viktor | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
5.11.2023 | | Matoušek Teodor | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
30.3.2024 | | Varga Matouš | Varga Family Gladiator Team |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Pivnička Vít | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |