Startovní listina GLADIATOR RACE LIBEREC - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN293
RACERACE208
FUNFUN20
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let 143
Z13-99Ženy 13 a více let 79
M30-39Muži 30 - 39 let52
TTým (čtyřčlenný)36
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)35
M18-29Muži 18 - 29 let27
M40-49Muži 40 - 49 let26
FUNFUN20
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)20
JM13-17Junioři 13 - 17 let17
Z18-29Ženy 18 - 29 let16
Z30-39Ženy 30 - 39 let15
M50-99Muži 50 a více let12
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let9
Z40-49Ženy 40 - 49 let9
Z50-99Ženy 50 a více let 5
Celkem přihlášených521

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
5.1.2023Adam Matěj Fitness Life Liberec RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Alexa Lukáš Team Malau OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Alexová Barbora Team Malau OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Ambrus Michal RACE M30-39 uhrazeno
11.12.2022Antlová Anna Výzva 21 dní OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Anýžová Lucie Lamy OPEN Z13-99 uhrazeno
18.1.2023Augstenová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
4.1.2023Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2023Bala Svobodová Mirka RACE Z30-39 uhrazeno
31.10.2022Balatka Adam RACE M18-29 uhrazeno
1.1.2023Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
22.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci↳ Renská Lenka#GLADIATORRACETEAM
6.12.2022Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
26.1.2023Bartoň Jan OPEN M13-99 uhrazeno
19.11.2022Bartoníčková Pavlína FUN FUN uhrazeno
16.1.2023Bartoš Filip OPEN T uhrazeno
Tým: Tequilas↳ Koreckova Petra
↳ Hofirkova Michaela
↳ Rozkošný PetrTequilas
29.9.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.9.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
9.12.2022Bělohlávková Ludmila Blbý a blbější OPEN Z13-99 uhrazeno
27.10.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
20.1.2023Beránek Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Blažek Miloslav RACE M30-39 uhrazeno
6.12.2022Blažek Michal RACE M30-39 uhrazeno
9.1.2023Blecha Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Boháč Dariusz OPEN M13-99 uhrazeno
Tým: Darek a Ájaneobsazeno
15.10.2022Borecká Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
23.10.2022Bořil Michal OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2023Borovička Stanislav STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Bouchnerová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2022Brázda Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
25.1.2023Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
16.1.2023Brýna Leoš OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
5.12.2022Budka Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Budka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2023Bureš Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Burgár Stanislav OPEN T uhrazeno
Tým: Zadra fan club↳ Kokošková Kristýna
↳ Bergmann Michal
↳ Nožička Jiří
30.10.2022Bursa Jindřich OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Caletka Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
16.10.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
2.1.2023Černík Matěj HC Smíchov 1913 OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2023Chleborád Vojtěch Predátor Workaut Děčín RACE MIX uhrazeno
Tým: Bob a Bobek↳ Faltová Anna
11.12.2022Chlumová Angela OPEN Z13-99 uhrazeno
2.11.2022Chour Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
9.12.2022Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Cibulka Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
26.1.2023Čížek Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Čížková Lucie OCR Hunters OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Huntersneobsazeno
22.1.2023Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2023Čmelíková Radka Lagunino OPEN Z13-99 uhrazeno
29.12.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Čuřík Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: (j)elita ze severu ↳ Bakešová Radka(j)elita za severu
31.12.2022Danková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2022Darebná Petra SKP Maják OPEN Z13-99 uhrazeno
24.1.2023David Radek RACE M18-29 uhrazeno
17.1.2023Dítětová Petra OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
4.11.2022Dlouhý Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
4.11.2022Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2022Dobeš David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
3.1.2023Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Dolak Tomáš FUN FUN uhrazeno
20.1.2023Dolaková Hana FUN FUN uhrazeno
18.1.2023Dosdall Sandra Kraftwerker Sohland FUN FUN uhrazeno
20.1.2023Dostál Lubomír RACE M40-49 nezaplaceno
20.1.2023Dostálová Eva RACE Z40-49 nezaplaceno
9.1.2023Drbohlavová Lucie edgar.team OPEN Z13-99 uhrazeno
5.1.2023Ducháček Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2022Dvořák Martin Varovi legie RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2022Dvořáková Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
16.1.2023Dynybylová Edita FUN FUN nezaplaceno
24.1.2023Eflerová Jaroslava SRTG Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
15.1.2023Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
28.9.2022Fayová Lada OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Fechner Simon RACE M30-39 uhrazeno
19.12.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
6.1.2023Fiala Ale OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2023Fic Zdeněk RC Dobříš RACE M30-39 uhrazeno
4.12.2022Fifka Martin RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Filip Tomáš Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE JM13-17 uhrazeno
25.11.2022Filipová Gabriela Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE Z40-49 uhrazeno
6.12.2022Fišer Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2022Foldová Karolína Erfolůni OPEN T uhrazeno
Tým: Erfolůni↳ Erban KryštofErfolůni
↳ Foldová KristýnaErfolůni
↳ Ludvar Petr
23.1.2023Fröhlich Michal RACE M30-39 uhrazeno
17.12.2022Frolo Libor ARES RACE TEAM OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.1.2023Gogová Silvie Pink team OPEN Z13-99 uhrazeno
10.1.2023Goldberg Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Grabmüllerová Tereza OCR team Kladno OPEN Z13-99 uhrazeno
19.1.2023Gregorova Šarka OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2022Grund Martin RACE M18-29 uhrazeno
26.12.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
29.12.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
23.1.2023Hájková Gabriela RACE Z18-29 uhrazeno
9.1.2023Hák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2023Haluza Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2023Han Mi hal Fresh RACE M30-39 uhrazeno
15.1.2023Hánělová Bronislava SNKV OPEN MIX uhrazeno
23.10.2022Hanuš Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2023Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
5.1.2023Hanzík Elia #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Hanzlikova Klara Agoge Gym RACE Z30-39 uhrazeno
30.11.2022Hartig Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
1.1.2023Harzer René here for beer OPEN MIX uhrazeno
Tým: here for beer↳ Hensel Tinahere for beer
24.1.2023Hauzrová Denisa STG Holýšov RACE Z18-29 uhrazeno
22.1.2023Havlasová Romana Pink team OPEN Z13-99 uhrazeno
20.11.2022Havlínová Jana OPEN T uhrazeno
Tým: Amazónske buchty↳ Fejfarová Kristýna
↳ Jakubová LianaAmazónske buchty
↳ Plašilová Kateřina
24.1.2023Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
12.1.2023Herainová Sabina OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Hermanová Barbora RACE Z30-39 uhrazeno
7.12.2022Hodas Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
5.1.2023Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
25.11.2022Höllová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
10.12.2022Holub Zdeněk Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
15.1.2023Honzů Jiri #Gladiatorraceteam RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: BlakkMount↳ Černá MarianaVeganPower
22.1.2023Horáčková Lucie OPEN Z13-99 nezaplaceno
18.1.2023HORÁK Adam BEKO Bike Racing Team RACE JM13-17 uhrazeno
18.1.2023HORÁK Martin BEKO Bike Racing Team RACE JM13-17 uhrazeno
7.12.2022Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
7.12.2022Hospodková Anna SDH Letňany OPEN Z13-99 uhrazeno
11.10.2022Houdek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
12.12.2022Hrdlička Adam SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
8.12.2022hromek tomas RACE M30-39 uhrazeno
26.12.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Přes plotneobsazeno
14.1.2023Hujer Ondřej Auto In s.r.o. RACE M18-29 uhrazeno
21.1.2023Hůla Miroslav RACE MIX uhrazeno
Tým: HN Příbram↳ Novotná Pavla
13.10.2022Hurtová Lucie Predator workout Ústí nad Labem OPEN Z13-99 uhrazeno
14.1.2023Hyka Štěpán RACE M18-29 uhrazeno
21.1.2023Jakab Jan OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2023Jakl Radek RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2023Jakubec Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Janda Martin Magor gym Varnsdorf RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2022Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
23.1.2023Jarmarová Jarmila Czech Dog Run team / Mizuno team RACE Z18-29 uhrazeno
23.11.2022Jašková Karolína Vybalancujto OPEN T uhrazeno
Tým: Vybalancuj TO 1↳ Kačírková IvaVybalancujTo 1
↳ Holec Martinf1ghzs
↳ Holcová Myroslava
2.1.2023Jelínek Marek SRTG Praha RACE M40-49 uhrazeno
14.1.2023Jezbera Jakub Jezbyteam RACE M30-39 uhrazeno
23.1.2023Jirasová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
26.1.2023Jiroudek Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2023Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
10.1.2023Jonáš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Juppová Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Juppová Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
26.1.2023Jurkovič Michal Bomby team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2023Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
26.1.2023Kafka Jakub OCR Čelákovice RACE JM13-17 uhrazeno
25.11.2022Kamená Sabina STG Havířov RACE JZ13-17 uhrazeno
23.1.2023Kastner Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Kastnerová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
8.1.2023Kastnerová Dana Svídnický extrém RACE Z30-39 uhrazeno
6.12.2022Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
11.11.2022Kindlová Valérie Dark Side Workout OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2022Kirpikov Denis OPEN M13-99 uhrazeno
24.1.2023Kiš Roman OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Kišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2022Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M13-99 uhrazeno
24.1.2023Klečák Radim OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
25.11.2022Kluh Michal Sokolka OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nev1m↳ Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice
25.11.2022Knězů Knížová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
4.11.2022Kobosilová Alena Želvy na úprku OPEN Z13-99 uhrazeno
23.12.2022Kobr Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
4.12.2022Kodejš Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2023Kojš Jan FUN FUN uhrazeno
15.12.2022Kolaja Vít OPEN M13-99 uhrazeno
13.1.2023Kolomá Kateřina Karla Kolomá OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kačenka a strašidla↳ Matějček Jaroslav
12.12.2022Kolovratník František AC1866 OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Konček Vladislav VLK ze Zvole OPEN M13-99 uhrazeno
1.12.2022Kondraš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
6.12.2022Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
7.12.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
28.12.2022Kopecký Denis OPEN M13-99 uhrazeno
5.1.2023Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
17.10.2022Koš Zdeněk VcV OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2023Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
24.11.2022Kotek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2023Kotyk Zdeněk OPEN M13-99 nezaplaceno
14.1.2023Kováč David RACE M18-29 uhrazeno
26.1.2023Kováč Martin OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Kovanda Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.1.2023Kovář Jan OPEN M13-99 nezaplaceno
2.1.2023Kozák Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
16.12.2022Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
16.12.2022Kožešník David Bulls team OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Kozohorský Pavel RACE M30-39 uhrazeno
4.11.2022Kracík David OPEN M13-99 uhrazeno
24.1.2023Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
7.1.2023Králík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
19.11.2022Kratochvíl Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
25.1.2023Krčil Martin OPEN M13-99 nezaplaceno
5.12.2022Křížalová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
2.1.2023Kropáč Michal STG Rychnov nad Kněžnou RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2023Kruliš Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2023Krupa Pavel Globus OCR tým RACE M30-39 uhrazeno
6.1.2023Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2023Kubáček Lukáš FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Kubátová Šárka SRTG PRAHA RACE Z30-39 uhrazeno
25.1.2023Kubelka Richard OPEN M13-99 uhrazeno
19.12.2022Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2023Kubrt Petr RACE M30-39 uhrazeno
1.1.2023Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Kučerová Lenka Horský holky Bratrouchov RACE Z40-49 uhrazeno
10.11.2022Kučerová Zuzana TBW Šluknov OPEN MIX uhrazeno
Tým: TBW Šluknov↳ Štěpán TomášTBW Šluknov
30.11.2022Kuchařová Michala ŠBV OPEN Z13-99 uhrazeno
24.1.2023Kulhánek Petr MMA Monster RACE M18-29 nezaplaceno
24.1.2023Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
15.1.2023Kulhánková Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: BáraLukáš↳ Hlavnička Lukáš
24.1.2023Kulhánková Iva RACE Z18-29 uhrazeno
3.10.2022Kulovaný Michal RACE M50-99 uhrazeno
12.12.2022Kupčíková Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
18.11.2022Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
14.12.2022Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
6.12.2022Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Laštovičková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
7.1.2023Legát Vít OPEN M13-99 uhrazeno
19.1.2023leitinger thomas union dirtrun.company OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gemischtes Doppel↳ Ehmann Inessuicide squad running team
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
8.1.2023Libovický Vít OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2023Linka Milan Casia Excalibur Race RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
15.12.2022Lokajíček Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
14.1.2023Lokajíčková Klára RehaSport RACE Z18-29 uhrazeno
21.1.2023Ludwig Ivo Kraftwerker FUN FUN uhrazeno
21.1.2023Ludwig Anja Kraftwerker FUN FUN uhrazeno
7.12.2022Lukešová Josefína OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Machač Lukáš Predator Workout Děčín RACE M30-39 uhrazeno
15.12.2022Machacek David OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Macháčková Eva OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
24.1.2023Macháňová Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2023Machatá Romana Machatí OPEN Z13-99 uhrazeno
7.11.2022Machusová Anna ŠBV OPEN Z13-99 uhrazeno
26.10.2022Macík Martin FUN FUN uhrazeno
14.12.2022Mádle Lukáš FUN FUN uhrazeno
1.11.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
25.11.2022Malý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Marčík Vlastimil Magor gym Varnsdorf RACE M50-99 uhrazeno
31.10.2022Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2023Maršík Tomáš MMA MONSTER RACE M18-29 nezaplaceno
5.1.2023Mašláň Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.1.2023Matthissen Martin Hamaro OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Mencl Václav Samopal RACE M18-29 uhrazeno
8.12.2022Mička Václav RACE M30-39 uhrazeno
17.12.2022Miewald Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2023Mildner Thomas Kraftwerker-Sport FUN FUN uhrazeno
18.1.2023Mildner Andrea Kraftwerker-Sport FUN FUN uhrazeno
13.10.2022Minnichová Barbara Predator workout Ústí nad Labem OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Mlejnková Dana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
24.1.2023Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
19.11.2022Mrázek Martin FUN FUN uhrazeno
25.1.2023Muchová Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
24.1.2023Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
12.12.2022Němec Jan OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou RACE Z18-29 uhrazeno
29.11.2022Nosek Jan Svobodná republika Žižkov OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2023Nováček Jozef Profitko OPEN T uhrazeno
Tým: UCT A-Team↳ Lissner Petr
↳ Ševčík Edward
↳ Kudr Viktor
8.12.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
15.1.2023Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M30-39 uhrazeno
23.1.2023Nováková Zuzana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Olovnické běhny↳ Novák Ondřej
5.1.2023Novotný Josef FUN FUN uhrazeno
26.1.2023Novotný Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Obert Ondřej RACE JM13-17 uhrazeno
25.1.2023Opatova Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Oplt Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
18.11.2022Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2022Palková Zuzana SRTG Rokycany OPEN Z13-99 uhrazeno
5.1.2023Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2023Pavlík Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2023Pazderník Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Pečenka Vojtěch RACE JM13-17 uhrazeno
18.1.2023Pech Jakub ZZSPk OPEN MIX uhrazeno
7.12.2022Pech Petr OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Pejznoch Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Peroutka Martin STG Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Peroutková Klára STG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
24.1.2023Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
24.10.2022Petro Martin RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2023Pícha Jan SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
6.12.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.1.2023Píša Lubomir RACE M50-99 uhrazeno
16.11.2022Pižlová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
23.10.2022Pleštilová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
6.12.2022Pohořalá Michaela Wet Bandits OPEN T uhrazeno
Tým: Wet Bandits↳ Mráz Pavel
↳ Matoušek Martin
↳ Mahovská Sabina
24.1.2023Polák Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2023Polák Michal RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2022Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
23.1.2023Prantl Jiří OPEN M13-99 nezaplaceno
23.12.2022Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
11.10.2022Přiklopil Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Procházka David OPEN M13-99 uhrazeno
16.1.2023Provazník Jindřich OPEN M13-99 uhrazeno
22.12.2022Průša Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
27.9.2022Ptáček Martin OPEN M13-99 uhrazeno
20.11.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
10.12.2022Punkert Milan RACE M30-39 uhrazeno
10.12.2022Punkertova Blanka Náhodní kolemjdoucí RACE Z30-39 uhrazeno
26.1.2023Puš Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
19.1.2023Pytlíčková Kristýna CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
7.12.2022Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
23.1.2023Raurová Klára RACE MIX uhrazeno
Tým: Koroptve↳ Wagner RomanTk Radostín
10.1.2023Regálová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
29.10.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 uhrazeno
6.1.2023Rendl Martin STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
11.12.2022Řepík Petr Brněnská střela OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Repiský Tomáš OCR team Kladno RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Resler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
23.9.2022Richter Sebastian RACE M40-49 uhrazeno
23.1.2023Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Rubáš Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Ryba Michal Vlajem za psem RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2023Sabak David OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2023Šabartová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
27.12.2022Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šádkovic↳ Šádková Michaela#GLADIATORRACETEAM
25.11.2022Salgueiro Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
15.12.2022Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
21.11.2022Schacherl Jan RACE M30-39 uhrazeno
23.1.2023Šebánek Antonín OPEN M13-99 nezaplaceno
17.1.2023Sedláčková Bára BEKO Bike and Ski team RACE JZ13-17 uhrazeno
10.1.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
17.1.2023Sekerová Petra OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
7.12.2022Selivanov Vítězslav Ares Race Team - Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
15.12.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2023Šimák Petr OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Šimková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
27.12.2022Sináková Natálie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Míl Marek#GLADIATORRACETEAM
30.12.2022Šindelářová Zuzana RACE MIX uhrazeno
Tým: comadrejas↳ Liberda Jiří
20.11.2022Šindler Radek OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Šinerová Adéla RACE Z18-29 uhrazeno
15.12.2022Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.1.2023Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 uhrazeno
13.1.2023Sitová Romana OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
26.1.2023Škarohlíd Marek SK Judo Liberec OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Škopková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2022Slívka Jan OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2022Slívková Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
17.1.2023Smola Jiří Predator Workout Děčín RACE M18-29 uhrazeno
18.12.2022Smolková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Šmrhová Anna RACE Z18-29 uhrazeno
23.10.2022Snítilá Václava OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
14.1.2023Sokolovská Veronika Velké Březno OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sokolíci ↳ Sokolovský Jan Velké Březno
12.12.2022Šolc Jan STG Prostějov OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2022Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
20.1.2023Šonský Jakub Varovi legie RACE M50-99 uhrazeno
23.1.2023Souček Pavel SRTG Praha RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2023Součková Zdeňka OPEN Z13-99 uhrazeno
19.1.2023Šourek David OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Špilauer Adam RACE M18-29 uhrazeno
19.1.2023Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
19.1.2023Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
5.12.2022Šrámková Tereza Lamy OPEN Z13-99 uhrazeno
1.12.2022Srb Ladislav RACE M50-99 uhrazeno
23.1.2023Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
23.1.2023Staňková Ivana adidas Runners Prague RACE Z30-39 nezaplaceno
23.11.2022Stejskalová Lucie OPEN T uhrazeno
Tým: Vybalancuj TO 3 ↳ Müllerová BarboraVybalancuj To
↳ Ilencik DanielVybalancujto
↳ Tomčiak Tomáš
4.12.2022Štěpán Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Štěpánková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
24.1.2023Štěpnička Marek RACE M18-29 uhrazeno
24.1.2023Štěpničková Klára FUN FUN uhrazeno
19.1.2023Štírková Lucie RACE MIX uhrazeno
Tým: Sněženka a Machr↳ Huk PetrHappy Loop
17.1.2023Stránský Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
16.12.2022Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
14.12.2022Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2023Strejčková Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
19.12.2022Šturc David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
21.12.2022Štýber Roman CZexxx OPEN M13-99 uhrazeno
21.12.2022Štýbrová Gabriela FITNESS STORM OPEN Z13-99 uhrazeno
24.1.2023Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
8.12.2022Švancár Daniel Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
24.1.2023Svítilová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
24.1.2023Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE M40-49 uhrazeno
5.12.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2023Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec OPEN MIX uhrazeno
Tým: HakyTom↳ Hakenová JanaAlisy Hrádek Bike & Run Team
23.1.2023Svoboda Petr Tantrum Monstra RACE JM13-17 uhrazeno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
23.1.2023Svobodová Eva Tantrum Monstra RACE Z50-99 uhrazeno
7.12.2022Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
12.1.2023Taročko Lukáš FUN FUN uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
19.12.2022Tillová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
24.11.2022Tiwaz Ondřej Vybalancuj TO OPEN T uhrazeno
Tým: Vybalancuj TO 2↳ Jelínek JakubVybalancuj TO 2
↳ Egrtová Zuzana
↳ Jašek VojtěchPoko Running Team
8.12.2022Točík Libor RACE M30-39 uhrazeno
23.1.2023Toman Lukáš Globus OCR tým RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2022Toman Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tomášek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
6.12.2022Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2023Trubačová Michaela OPEN Z13-99 nezaplaceno
20.1.2023Tůmová Horáková Kamila Spoluopičky OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
6.12.2022Tvrdík Aleš RACE M40-49 uhrazeno
17.1.2023Tvrdík Adam OPEN M13-99 nezaplaceno
6.12.2022Uchytilova Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
20.1.2023Uhrin Tomas OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Ulčáková Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
11.12.2022Ulrichová Lucie FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Urbánek Pavel OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
21.1.2023Václavík Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
16.1.2023Valtová Veronika FUN FUN nezaplaceno
10.1.2023Vávra Hynek RACE M18-29 uhrazeno
23.11.2022Vejnar Ondřej Libštát OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Vencl Jakub Olympia Spartan Training KH RACE M40-49 uhrazeno
21.1.2023Vepřek Martin OCR Runners Šumperk RACE MIX nezaplaceno
Tým: Predátor workout Brno↳ Pavlíková PetraPredator workout Brno
25.11.2022Veselá Hana #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 nezaplaceno
23.1.2023Veseleňák Rostislav Šneci v běhu OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2023Veseleňák Jan OPEN M13-99 uhrazeno
13.1.2023Veselý Filip Petr Pech, Patrik Hodas OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2023Veselý Michal OPEN M13-99 uhrazeno
24.1.2023Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
22.1.2023Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
7.12.2022Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
14.1.2023Vincent Oldřich STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
23.1.2023Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
16.1.2023Vinš Petr Jan Šišmiši OPEN M13-99 uhrazeno
5.11.2022Vítek Dan OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Vitouš Jiří OCR Kids Poděbrady RACE M50-99 uhrazeno
10.1.2023Vladař Slavomír AGP OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
25.11.2022Vlček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2023Vlčková Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
26.11.2022Vnenk Michal RACE M30-39 uhrazeno
10.1.2023Voborský Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Vobr Jan RACE M18-29 uhrazeno
26.12.2022Vocáskova Veronika Přes Plot RACE MIX uhrazeno
25.1.2023Vodvárka Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
23.1.2023Volejníková Natálie Beko bike team RACE JZ13-17 uhrazeno
25.11.2022Vorel Miroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mystic↳ Franková KateřinaPredator race workout České Budějovice
28.12.2022Voříšek Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Vožechová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
19.1.2023Vránek Štěpán RACE M18-29 uhrazeno
19.1.2023Vránek Matyáš RACE M18-29 uhrazeno
2.11.2022Vršek Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2022Vybíral Vladislav Most OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2023Wolf Tomáš RunBoTeam Liberec RACE M40-49 uhrazeno
27.12.2022Zábranská Ladislava OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Zavadsky Andrej 102 STYLE RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
28.9.2022Zeilerová Veronika - OPEN MIX uhrazeno
Tým: Chrousti↳ Zeiler MarekChroust
23.1.2023Zelenková Pavlína RACE Z30-39 uhrazeno
25.1.2023Zelníček Radek OPEN M13-99 uhrazeno
16.1.2023Zeman Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
23.1.2023Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV RACE Z18-29 nezaplaceno
24.1.2023Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
3.1.2023Žíla David OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Zvěřinová Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno