Startovní listina GLADIATOR RACE LIBEREC - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II - RACEKIDS II - RACE69
KIDS IKIDS I36
FAMFAM23
KIDS II - OPENKIDS II - OPEN21
Kategorie
FAMFAMILY23
CH08-09Chlapci 8 - 9 let20
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 18
D10-11Dívky 10 - 11 let 15
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 13
D12-13Dívky 12 - 13 let 11
CH10-15Chlapci 10 - 15 let11
CH14-15Chlapci 14 - 15 let10
D10-15Dívky 10 - 15 let10
D08-09Dívky 8 - 9 let6
D06-07Dívky 6 - 7 let5
CH06-07Chlapci 6 - 7 let5
D14-15Dívky 14 - 15 let 2
Celkem přihlášených149

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.1.2023Ambrus Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
11.12.2022Antl Daniel #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.12.2022Antlová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
20.1.2023Badalec Daniel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
2.1.2023Bémová Amálka Ragby Olymp KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
27.10.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.1.2023Boruvka Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.1.2023Bumba Michal KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
15.1.2023Buss Samuel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.10.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.10.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
16.1.2023Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.1.2023Čeřovská Helena KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
21.1.2023Čeřovský Jan KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
23.11.2022Červenka Jiří Červánci FAM FAM uhrazeno
23.1.2023Chalupa Čeněk Tygři FAM FAM uhrazeno
17.1.2023Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
21.1.2023Coufal Alex KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.1.2023Coufalová Ellen KIDS I D08-09 uhrazeno
29.12.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
29.12.2022Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
24.1.2023Dědek Šimon Capoeira KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.1.2023Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.1.2023Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
26.1.2023Dlouhý Jonáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.9.2022Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
25.1.2023Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.1.2023Duška Robert KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.1.2023Dvořák Daniel Varovi legie KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.10.2022Fajglová Šárka Sokol Cítov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.10.2022Fajglová Anna Sokol Cítov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
4.1.2023Fischer Sebastian Ragby Olymp KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.1.2023Fléglová Karolína KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
25.1.2023Fröhlich Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.1.2023Fröhlichová Vanessa KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.10.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
5.1.2023Hájek Jiří OCR Čelákovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.1.2023Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.1.2023Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2022Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.1.2023Holcová Emily FC Slovan Liberec KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
8.1.2023Holec Kryštof KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.12.2022Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.1.2023Honzů Kryštof #GladiatorKralupy KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.1.2023Honzů Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
23.1.2023Horecká Anastázie Novis Team FAM FAM uhrazeno
23.1.2023Horecká Rozárie Novis Team / SK Speed Brno KIDS I D06-07 uhrazeno
21.1.2023Hošková Karolína Olympia Spartan Training KH KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
6.1.2023Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.12.2022Janouškovec Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.1.2023Jindřišková Luisa KIDS I KIDS I D06-07 uhrazeno
16.1.2023Jirásek Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.1.2023Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
17.1.2023Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.12.2022Kácovský David KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.1.2023Kafka Pavel AFK Slavoj Podolí Praha KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.1.2023Kafka Petr AFK Slavoj Podolí Praha KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.1.2023Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
16.1.2023Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
4.1.2023Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.1.2023Kolín Adam KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
25.11.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.11.2022Koťátková Laura KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
14.1.2023Kramule Matyáš Olympia spartan trénink Kutná Hora/FTM/Atletika Čelákovice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
26.1.2023Kulhánek Elen FAM FAM uhrazeno
9.10.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.10.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
9.10.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
11.1.2023Lenner Maxim FAM FAM uhrazeno
11.1.2023Lenner William FAM FAM uhrazeno
30.12.2022Linka Jakub Linkovic KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.1.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
24.1.2023Lokajíček Marek #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
23.1.2023Machatá Sára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.9.2022Machatý Milan Machatí KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
31.12.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.1.2023Marhanová Justýna STG KUTNÁ HORA FAM FAM uhrazeno
25.1.2023Marhanová Natálie STG KUTNÁ HORA FAM FAM uhrazeno
25.1.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.1.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
18.1.2023Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.11.2022Mrázek Jan FAM FAM uhrazeno
11.1.2023Novák Jakub KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
27.12.2022Nováková Veronika FAM FAM uhrazeno
3.12.2022Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.1.2023Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.11.2022Pečenka Adam KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
25.11.2022Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2022Peroutková Barbora STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
24.1.2023Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.9.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.11.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
20.1.2023Píchová Tereza KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
7.1.2023Polák Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
26.1.2023Popek Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.1.2023Popková Barbora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.1.2023Provazník Jakub KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.1.2023Regner Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.1.2023Regner Filip KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.1.2023Řeháček Daniel GOGO team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.1.2023Řehák Patrik Funkční Trénink Milovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.1.2023Řehák Dominik Funkční Trénink Milovice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
16.1.2023Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
15.10.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
16.1.2023Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
6.12.2022Schulhof Matěj OOB TJ Turnov FAM FAM uhrazeno
12.1.2023Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
25.12.2022Šimková Liliana TJ Sokol sportovní gymnastika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.12.2022Šimková Laura TJ Sokol sportovní gymnastika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.11.2022Šinkovský Filip KIDS I CH08-09 nezaplaceno
24.1.2023Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
24.1.2023Škarohlíd Ondřej Martin SK Judo Liberec KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.11.2022Slánský Richard KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.11.2022Slánský Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.1.2023Šonská Amálka Varovi legie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
20.1.2023Šonský Matěj Varovi legie KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.1.2023Součková Kateřina SRTG Praha FAM FAM uhrazeno
23.1.2023Součková Magdaléna ASC KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.1.2023Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
26.1.2023Štemberová Anet Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
20.1.2023Štemberová Elen KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
31.10.2022Strejcová Natálie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
31.10.2022Strejcová Kristýna KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.1.2023Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.12.2022Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
19.10.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
19.12.2022Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.1.2023Trachtová Kateřina FAM FAM uhrazeno
11.1.2023Trachtova Ema FAM FAM uhrazeno
24.1.2023Tůmová Victorie FAM FAM uhrazeno
26.1.2023Tvrdik Ales FAM FAM uhrazeno
11.12.2022ULRICH Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.12.2022ULRICH Ondřej FAM FAM uhrazeno
24.12.2022Vaníčková Kateřina HC Vlci Jablonec nad Nisou KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
3.1.2023Varga Matouš Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
21.1.2023Veselý Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.1.2023Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.12.2022Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.1.2023Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.1.2023Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.1.2023Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
26.1.2023Žáček Oliver KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.12.2022Zahradníková Andrea SDH Arnultovice - Rudník KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.12.2022Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D06-07 uhrazeno
21.12.2022Zbranek Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.12.2022Zbranková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.9.2022Zdvihal Daniel The Zdvihals team KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.1.2023Zelená Stanislava KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno