Startovní listina GLADIATOR RACE MILOVICE - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN186
RACERACE99
FUNFUN4
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let86
Z13-99Ženy 13 a více let68
M30-39Muži 30 - 39 let26
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)23
M40-49Muži 40 - 49 let19
Z30-39Ženy 30 - 39 let11
M18-29Muži 18 - 29 let10
TTým (čtyřčlenný)9
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)7
EM15-99ELITE muži 15 a více let6
EZ15-99ELITE ženy 15 a více let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
FUNFUN4
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
M50-99Muži 50 a více let3
Z50-99Ženy 50 a více let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených289

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
21.10.2022Babák Josef Edgar.team RACE EM15-99 uhrazeno
28.10.2022Babincová Gabriela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Bajer Adam OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Balcar Tadeáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bártek Adam OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bašek Karel OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
30.10.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
22.10.2022Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Beránek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bischofová Olga RACE Z50-99 uhrazeno
25.11.2022Bischofová Viktorie OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Bížová Lucie Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Blaho Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Bláhová Barbora Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Bočková Alexandra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Böhm Ondřej čvacht RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Bolfová Alena Baby z ledu RACE EZ15-99 uhrazeno
23.11.2022Bouška Václav OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Brejníková Kristýna Rozběháme Roudnici RACE Z18-29 uhrazeno
28.10.2022Bubeník Marcel Funkční trénink Milovice - FTM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
25.11.2022Búda Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Bukovská Jitka Funkční Trenink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Černiček Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2022Černý Lukáš Stars OPEN MIX uhrazeno
Tým: Starsneobsazeno
26.10.2022Černý David RACE M18-29 uhrazeno
28.11.2022ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2022Červinková Iveta STG Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
28.10.2022Chvalina Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: DayWatch↳ Cahynová Eva
28.10.2022Čílová Andrea Funkční trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
27.10.2022Cizl Eliáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.11.2022Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
28.10.2022Dann Hana Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2022Davidová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Děkanovský Petr Dark Side Workout RACE M30-39 uhrazeno
7.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
1.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2022Dohnal Petr RACE M30-39 nezaplaceno
19.10.2022Domorád Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Dvořák Pavel Za stranu a za lidi! OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Dvořáková Veronika Dark Side Workout RACE EZ15-99 uhrazeno
25.11.2022Endlerova Hana Endleráci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Endleracineobsazeno
28.10.2022Ernestová Michaela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Fanta Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Fantova Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Fenclová Kateřina Hammer OCR Team RACE EZ15-99 uhrazeno
25.11.2022Fortelka Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: FORZEMKEN neobsazeno
22.10.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Görgl Jan Team Slivenec RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Gregor Benjamín OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Hakenová Kateřina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2022Hanuš Honza Funkční Trénink Milovice RACE M30-39 uhrazeno
1.12.2022Havlíček Lukáš Havlíčci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Havlíčcineobsazeno
19.10.2022Havlíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.10.2022Hercogová Miroslava Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Hlavatá Anežka OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Hnátek Patrik OCR ČELÁKOVICE RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Hodek Martin RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Holeš Pavel BK PECKA OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Holeš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Höllová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: BlakkMountneobsazeno
25.11.2022Horák Jiří Lajdák RACE M30-39 nezaplaceno
25.11.2022Hošek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2022Hošek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
29.10.2022Hrazdira Denis Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Hron Tomáš Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hronová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hrtánková Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
26.10.2022HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Janda Pavel Koblížci RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Jandáčková Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Jelenčiak Lukáš MUD Obstacle Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Jelenčiaková Petra MUD Obstacle Team OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Jelínek Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Jelínková Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.10.2022Jiráček Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Luky/Hedvi↳ Karafiátová Hedviga Luky/Hedvi
25.11.2022Jistebnický Filip OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Jistebnický Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Jozefčák Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Jozefčáková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Juppová Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kádár Zoltán RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Kail Markus union dirtrun.company RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Kalina Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Karychová Eva Atom Kids Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
16.11.2022Kašpar Jan RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2022Kavka Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.10.2022Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Klacková Míša Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2022Klusáček Zdeněk Funkční Trénink Milovice, OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
20.11.2022Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kolesar Tomas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Geminineobsazeno
25.11.2022Kolesarova Petra P+K OPEN MIX uhrazeno
Tým: P+Kneobsazeno
25.11.2022Kolesarova Ivana I+P OPEN MIX uhrazeno
Tým: I+Pneobsazeno
19.10.2022Konček Vladislav VLK OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Konečný Vráťa OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kopecký Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2022Korel Marek poutníci OPEN M13-99 uhrazeno
20.11.2022Koťátko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kotlík Martin Extra Brno OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kouřimský Jakub RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2022Kouřimský Michal RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2022Kovac Peter OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Kovaříková Klára Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kovářová Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Momouši↳ Kříž Matěj
25.11.2022Kovářová Martina RACE MIX uhrazeno
Tým: Kovi↳ Kovář Martin
28.10.2022Kramule Eva Funkční trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
22.10.2022Krayzel Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
22.10.2022Krayzelová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Krčálová Rebeka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Křížová Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: The Order of the Phoenix↳ Semotam Petr
28.10.2022Kubec Martin Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Kubešová Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Kubešová Aneta Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kučera Milan DDR Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kuldová Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2022Kupčík Martin FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Laštovičková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Lišková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
19.10.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.11.2022Loup Miroslav MR RACE M40-49 uhrazeno
15.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Macháčková Eva OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Machová Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: M & R↳ Strasil Radekcarnivora
25.11.2022Macík Martin RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2022Málek Zdeněk ŠBV OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
21.10.2022Marešová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Marková Kristina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Maxa Tomáš m2vu30 OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Medřická Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022MIKULA STANISLAV OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
21.10.2022Milotová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Mišička Petr RACE M40-49 uhrazeno
28.10.2022Mišútka Miroslav Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Nágl Jaroslav RUNaři OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Novák Michal OPEN M13-99 uhrazeno
24.11.2022Novák Marek OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Novakova Ivana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.10.2022Nováková Adéla Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Nováková Gabriela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE EZ15-99 uhrazeno
28.10.2022Orgoňová Andrea Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Papst Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2022Pásztor Matyáš OPEN T uhrazeno
Tým: Bordzí↳ Anzari Mikoláš
↳ Zoulík Jonáš
↳ Macar Jakub
25.11.2022Pavelková Lucie AGOGEGYM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Pfeffer Jan OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
25.10.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Podhorová Romana OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Podlezl Matěj Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Podlezl Jahodová Aneta Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Popek Miloš RACE M30-39 uhrazeno
7.11.2022Pravdová Petra Hostivice RACE Z30-39 uhrazeno
31.10.2022Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Pribylova Jana RACE Z40-49 uhrazeno
17.11.2022Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
31.10.2022Prošek Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Pup Petr Agoge RACE MIX uhrazeno
Tým: Agoge GYM↳ Panclova sandraSRTG Praha
19.10.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
7.11.2022Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
9.11.2022Řehák Jaroslav Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Resler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Ryšánek Michal Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Ryšánková Gabriela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
27.10.2022Šafránek Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Šafránková Ficková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
8.11.2022Šálek Oldřich Cerhenice RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Salgueiro Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2022Šaloun Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2022Šaloun Jan OPEN M13-99 uhrazeno
12.11.2022Sarnovský Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Karkulkaneobsazeno
10.11.2022Schneider Anett Klabauster FUN FUN uhrazeno
31.10.2022Schneider Uwe Klabauster OPEN T uhrazeno
Tým: Klabauster↳ Schicht SteveKlabauster
↳ Oehme MichaelKlabauster
↳ Eckert PatrickKlabauster
25.11.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Sekyra Marek Na Férovku OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Sekyra Radek Na Férovku OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Šimandlová Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
20.10.2022Skalník Adam OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2022Smetana Kamil OPEN M13-99 uhrazeno
16.11.2022Snítilá Václava OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Šoulová Sandra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Sova Jaroslav STG Mělník OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Steiner Andreas union dirtrun.company RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Štembera Petr RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2022Štěpán Michal Workout Počátky RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2022Štěpánek Petr Hakuna Matata OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Stolařík Jaroslav RACE M30-39 uhrazeno
25.10.2022Štros Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Studénka Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Stupka Patrik Edgar.team RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Šturmová Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Granko k večeřineobsazeno
29.11.2022Suchánek Jan RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2022Šumpík Radek Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Sušír Radek Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
23.10.2022Sviteková Dina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.10.2022Svobodová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Sychrava Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tarnóczy Jakub MUD Obstacle Team FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Tarnóczy Mirek MUD Obstacle Team OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Tesáková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Tomášek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tomášková Viktorie SKI RUN Čakovice RACE EZ15-99 uhrazeno
30.10.2022Tošek Nikola RUNaři OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Tošková Alexandra RUNaři OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Trávníčková Tereza STG Rychnov nad Kněžnou OPEN MIX uhrazeno
Tým: Terča a Ondra neobsazeno
28.10.2022Trnková Lenka Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Tučková Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2022Tupý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Uhrová Zuzana Vážky RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Urbánek Pavel OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Urbanová Nikola Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
20.10.2022Valeš Jonáš FUN FUN uhrazeno
28.10.2022Vaníčková Lucie Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Veselá Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Veselý Josef NoClub OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Virasto Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Virasto Dávid OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
25.11.2022Vlček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Vlček Martin OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Vlček Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vodrážka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vodvárka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2022Volák Adam RehaSport Team RACE M18-29 uhrazeno
19.10.2022Votápková Gabriela Pišišvorové RACE JZ13-17 uhrazeno
25.11.2022Vožechová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Vranková Růžena OPEN MIX uhrazeno
Tým: Divočáci↳ Vranka Stanislav
25.11.2022Vrlík Petr Stg Příbram RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Waisová Linda RACE MIX uhrazeno
Tým: VŠEneobsazeno
25.10.2022Zápotočný Stanislav Workout Počátky RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Zderčíková Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Zelenka Jan RACE M18-29 uhrazeno
28.10.2022Zelenka Martin Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Zelenková Pavlína RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Židoň Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Židoňová Petra OPEN T uhrazeno
Tým: Nás nezastavíšneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
25.11.2022Zikmund Roman Fitness URAL OPEN M13-99 nezaplaceno
20.10.2022Žufníčková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Zyma Adam Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno