Startovní listina GR8 TRAILS HRADEC KRÁLOVÉ

Statistika přihlášných

Trať
21km21km100
5km5km92
10km10km91
KIDSKIDS63
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let58
Z18-99Ženy 18 a více let47
M18-99Muži 18 a více let36
Z18-99Ženy 18 a více let30
M40-49Muži 40 - 49 let20
M30-39Muži 30 - 39 let19
M18-29Muži 18 - 29 let15
M50-59Muži 50 - 59 let14
CH06-07Chlapci 6 - 7 let13
CH00-05Chlapci 0 - 5 let10
D00-05Dívky 0 - 5 let9
Z30-39Ženy 30 - 39 let9
Z40-49Ženy 40 - 49 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 5
D08-09Dívky 8 - 9 let5
CH08-09Chlapci 8 - 9 let5
D06-07Dívky 6 - 7 let5
M60-99Muži 60 a více let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
Z50-59Ženy 50 - 59 let4
D12-13Dívky 12 - 13 let 4
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 3
D10-11Dívky 10 - 11 let 3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Celkem přihlášených346

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.11.2022Adámková Kateřina 10km Z18-99 uhrazeno
3.5.2023Archleb Václav Klára 21km M40-49 uhrazeno
17.1.2023Aschenbrenner Alex 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2023Bába Marek Fubo Racing Team 21km M18-29 uhrazeno
4.5.2023Bajerová Rozálie KIDS D00-05 uhrazeno
30.4.2023Bajerová Natálie KIDS D00-05 uhrazeno
28.4.2023Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM 21km Z50-59 uhrazeno
30.12.2022Bártová Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Baxa Jakub 10km M18-99 uhrazeno
30.1.2023Beneš Rudolf 10km M18-99 uhrazeno
25.11.2022Berka Luděk Atletika Rtyně v Podkrkonoší 10km M18-99 uhrazeno
19.4.2023bisová zuzana Vašík 21km Z40-49 uhrazeno
12.3.2023Blažek Ondřej 10km M18-99 uhrazeno
22.12.2022Blehová Gabriela 21km Z18-29 uhrazeno
30.4.2023Bodenbergerová Eliška Liberský běhny 10km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov 10km JZ13-17 uhrazeno
30.4.2023Bohatá Marie 10km Z18-99 uhrazeno
4.5.2023Botoš Michal 10km M18-99 uhrazeno
29.4.2023Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM 10km M18-99 nezaplaceno
31.1.2023Brychta Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
2.5.2023Brýdl Pavel Salomon 21km M40-49 uhrazeno
15.4.2023Brzák Sebastián Gladiátor Race Kids Trutnov KIDS CH06-07 uhrazeno
13.4.2023Bučko Petr Squad run VM 21km M30-39 uhrazeno
3.5.2023Budínová Radka 5km Z18-99 uhrazeno
23.4.2023Burián Petr 5km M18-99 uhrazeno
18.4.2023Černík Zdeněk Rozběháme Pardubice 10km M18-99 uhrazeno
3.5.2023Černíková Anna Rozběháme Pardubice 5km Z18-99 uhrazeno
28.4.2023Charvát Vojtěch 21km M18-29 uhrazeno
29.4.2023Chráska Matyáš KIDS CH10-11 uhrazeno
29.4.2023Chráska Lukáš KIDS CH10-11 uhrazeno
2.5.2023Čislinská Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
28.4.2023Cutych Jakub Hradecký Spinning Klub 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Cutych Jiří KIDS CH00-05 uhrazeno
15.4.2023czerczak Adrian 5km M18-99 uhrazeno
27.3.2023Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5km M18-99 uhrazeno
28.4.2023Daniel Mazurov Prague Running Crew 10km M18-99 uhrazeno
14.4.2023Demjančuková Anna Lodínské Běhny 5km Z18-99 uhrazeno
11.4.2023Dokulilová Hana 21km Z40-49 uhrazeno
14.4.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM 21km M50-59 uhrazeno
26.4.2023Drábková Jiřina 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS D12-13 uhrazeno
25.11.2022Dubský Roman SK Přibyslav 21km M40-49 uhrazeno
19.4.2023Dunda Pavel AC1866 21km M18-29 uhrazeno
26.4.2023Ďurčekova Denisa 5km Z18-99 uhrazeno
7.4.2023Dusil Míra 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Dvořák Adam KIDS CH06-07 uhrazeno
25.11.2022Dvorská Monika Hradec Králové 10km Z18-99 uhrazeno
17.4.2023Erskine Hana Zak&Elinor 10km Z18-99 nezaplaceno
13.3.2023Fečo Jozef SokolDolany 10km M18-99 uhrazeno
3.5.2023Fedáková Iva 5km Z18-99 uhrazeno
4.5.2023Felcman Michal 21km M40-49 uhrazeno
29.4.2023Felcman Radek 21km M40-49 uhrazeno
30.3.2023Fenešová Aneta Rebels Gym Team 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Fiedlerová Karolína Rozběháme Česko 10km Z18-99 uhrazeno
19.4.2023Figurová Erika 5km Z18-99 uhrazeno
19.4.2023Figurová Katarína Jihlava 10km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Fikarová Alena 21km Z30-39 uhrazeno
4.5.2023Filipi Oldřich 5km M18-99 uhrazeno
28.2.2023Flégl Zdeněk Slatinaci 21km M30-39 uhrazeno
3.5.2023Flégl Zdeněk Slatiňáci KIDS CH12-13 uhrazeno
12.4.2023Forštová Tatiana Rozběháme Pardubice 5km Z18-99 uhrazeno
9.4.2023Frič Pavel CHECOMACOCO 21km M60-99 uhrazeno
14.2.2023Friš Jiří 21km M30-39 uhrazeno
31.3.2023Gabriel Aleš Týníště n.Orl. 21km M50-59 nezaplaceno
9.4.2023Gajdoš Matěj 10km JM13-17 uhrazeno
25.11.2022Gajdoš Lukáš 21km M40-49 uhrazeno
14.4.2023Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team 5km Z18-99 uhrazeno
29.4.2023Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové 10km M18-99 uhrazeno
13.3.2023Geistová Lenka 21km Z18-29 nezaplaceno
12.4.2023Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM 21km M18-29 uhrazeno
17.4.2023Hasnedlová Zuzana 10km Z18-99 uhrazeno
3.5.2023Hauzrová Denisa STG Holýšov 5km Z18-99 uhrazeno
3.5.2023Havelkova Vaclava Stg kutna hora 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Havlíčková Vlasta Olympia Spartan Training Kutná Hora 21km Z40-49 uhrazeno
4.5.2023Havlová Nikola KIDS D00-05 uhrazeno
2.5.2023Havranova Hanka 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Hečko Adam KIDS CH06-07 uhrazeno
28.4.2023Hejna Marek 5km M18-99 uhrazeno
28.4.2023Hejna Petr VHJ Trávčice 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2023Hiersch Marek 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Hierschová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
3.5.2023Hikl Radek 5km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Hliśnikowská Weronika Predator Workout Brno 21km Z18-29 uhrazeno
24.4.2023Hofman Tomáš Decathlon Hradec Králové 5km M18-99 uhrazeno
23.2.2023Holubář Jan GANK HK 21km M30-39 uhrazeno
23.12.2022Holubčák Marek KIDS CH06-07 uhrazeno
1.5.2023Homolka Dušan AUTO IN 10km M18-99 uhrazeno
8.2.2023Horák Miroslav BO! reality a finance 21km M50-59 uhrazeno
2.5.2023Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora 21km M30-39 uhrazeno
2.5.2023Horváthová Sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora 10km JZ13-17 uhrazeno
4.5.2023Hovorka Tomáš KIDS CH06-07 uhrazeno
4.5.2023Hrncirova Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
23.2.2023Hromádko Tomáš GANK HK 21km M30-39 uhrazeno
1.5.2023Hron Benedikt KIDS CH06-07 nezaplaceno
1.5.2023Hron Jonáš KIDS CH10-11 nezaplaceno
1.5.2023Hronová Františka KIDS D08-09 nezaplaceno
25.4.2023Hruban Jan VOJTĚCH KOLA HOLICE 5km JM13-17 uhrazeno
30.4.2023Hruška Lukáš YES 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
25.4.2023Hul Anna 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Hulínská Adéla Olympia Spartan training KH 5km JZ13-17 uhrazeno
2.5.2023Hůlová Lenka 10km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Hurdálková Tereza Nikdojinechce 5km Z18-99 uhrazeno
1.5.2023Ilek Václav Orlické střely 10km M18-99 uhrazeno
8.4.2023Ivančaková Klára 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Jakeš Jakub 5km M18-99 uhrazeno
29.4.2023Janata Honza 10km M18-99 uhrazeno
1.5.2023Janespalová Pavlína 10km Z18-99 uhrazeno
1.5.2023Janespalová Daniela Ddm Sportuj! 5km JZ13-17 uhrazeno
1.5.2023Janespalová Adéla Ddm Sportuj 5km JZ13-17 uhrazeno
5.2.2023Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM 21km M50-59 uhrazeno
25.11.2022Jenčík Petr Praha 21km M50-59 uhrazeno
8.4.2023Jendřejčík Zdeněk 5km M18-99 nezaplaceno
4.5.2023Jírová Vendula 21km Z18-29 uhrazeno
24.3.2023Jirovská Ema KIDS D10-11 uhrazeno
4.5.2023Jirovský Jan 5km M18-99 uhrazeno
24.3.2023Jirovský Mikuláš KIDS CH06-07 uhrazeno
28.1.2023Jírů Daniela 5km Z18-99 uhrazeno
8.3.2023Juriček Michal KIDS CH10-11 uhrazeno
8.3.2023Juričková Eliška KIDS D06-07 uhrazeno
11.2.2023Kabelka Ondřej Gondor 10km M18-99 uhrazeno
25.11.2022Kadavá Zuzana SK Zahořany 21km Z40-49 uhrazeno
22.3.2023Kakos Tomáš BruTo Sepekov 5km M18-99 nezaplaceno
3.5.2023Kantor Daniel Minecraft LEGO KIDS CH00-05 nezaplaceno
23.11.2022Karbanová Markéta Běhny OKB 21km Z40-49 uhrazeno
14.4.2023Karlovský Marcel 21km M18-29 uhrazeno
25.11.2022Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice 21km M40-49 uhrazeno
3.5.2023Kirschner David RUN75 5km M18-99 uhrazeno
3.5.2023Klaus Josef 5km M18-99 nezaplaceno
7.4.2023Kleman Martin 21km M50-59 uhrazeno
5.4.2023Klimeš Jan TJ Velké Poříčí 21km M30-39 uhrazeno
30.1.2023Kluh Michal Sokolka 21km M40-49 uhrazeno
29.4.2023Kočí Halka 21km Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Kohout Michael Praha 3 - Žižkov 21km M30-39 uhrazeno
30.12.2022Kolátor Aleš MTB MEL 10km M18-99 uhrazeno
30.12.2022Kolátorová Pavlína MTB MEL 10km Z18-99 uhrazeno
1.5.2023Kopfstein Vojtěch Triatlet Karlovy Vary KIDS CH00-05 nezaplaceno
1.5.2023Kopfsteinová Eliška Triatlet Karlovy Vary KIDS D00-05 nezaplaceno
2.5.2023Kordík Jan RISOLINO 5km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Kosina Petr KIDS CH06-07 uhrazeno
13.4.2023Kotek Lukáš UCT Solo 5km M18-99 uhrazeno
28.11.2022Koukola Petr IMPERO 10km M18-99 uhrazeno
4.5.2023Krčil Martin 21km M60-99 uhrazeno
20.1.2023Krejsarová Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
13.2.2023Křičenský Matyáš 21km M18-29 uhrazeno
21.4.2023Kříž Filip 21km M40-49 uhrazeno
25.11.2022Kroupa Pavel 21km M30-39 uhrazeno
8.4.2023Kroutilová Ivana #GLADIATORRACETEAM 10km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Kroutilova Blanka 10km Z18-99 uhrazeno
16.4.2023Kruliš Ondřej 10km M18-99 uhrazeno
30.4.2023Kučera Radek Marcipan 10km M18-99 uhrazeno
12.4.2023Kúdelová Terézia 21km Z30-39 uhrazeno
14.11.2022Kujal Petr 10km M18-99 uhrazeno
3.5.2023Kulhavý Jiří Jirka@Jirka 10km M18-99 nezaplaceno
4.5.2023Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav 5km Z18-99 uhrazeno
11.4.2023Kvašinský Pavel 10km M18-99 uhrazeno
28.4.2023Labajova Regina 5km Z18-99 nezaplaceno
16.4.2023Lacina Petr Střezetice 10km M18-99 uhrazeno
13.2.2023Ležák Josef RUMeři 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Limprecht Vladimír 2LD 5km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Limprecht Vladimír 2LD 10km M18-99 uhrazeno
14.4.2023Líška tomáš KIDS CH14-15 nezaplaceno
17.4.2023Loučka František 5km M18-99 uhrazeno
20.4.2023Lukeš Robert 10km M18-99 uhrazeno
28.2.2023Lukeš Jan GANK HK 21km M30-39 uhrazeno
3.5.2023Macháňová Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
11.2.2023Machovec Jan 21km M18-29 uhrazeno
11.2.2023Madejewský Radek TJ Sokol Lubná 21km M18-29 uhrazeno
11.4.2023Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
1.4.2023Maixnerová Žaneta Běhám pro radost 10km Z18-99 uhrazeno
7.1.2023Majer Igor 21km M50-59 uhrazeno
13.4.2023Malý Jan 21km M40-49 uhrazeno
21.3.2023Malý Jan 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Mánek Filip GR KIDS Trutnov KIDS CH12-13 uhrazeno
28.4.2023Maršounová Anna 5km JZ13-17 uhrazeno
25.11.2022Martinková Lenka 10km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Maťašová Zuzana 5km Z18-99 nezaplaceno
17.4.2023Matula Jakub 21km M18-29 uhrazeno
9.4.2023Maxa Jaroslav 21km M40-49 uhrazeno
26.4.2023Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D10-11 uhrazeno
3.5.2023Michalec Ondřej 5km M18-99 uhrazeno
24.11.2022Michálek Tomáš Hradec Králové KIDS CH12-13 uhrazeno
24.11.2022Michálek Aleš Hradec Králové 10km M18-99 uhrazeno
4.5.2023Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM 10km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Mlčáková Michaela M2M 10km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Mlčoušek Jakub MFF UK 21km M18-29 uhrazeno
9.4.2023Morávek David 21km M40-49 uhrazeno
30.1.2023Mrazkova Leona 5km Z18-99 uhrazeno
23.4.2023Mrňa Jakub OCR Čelákovice KIDS CH06-07 uhrazeno
23.4.2023Mrňa Jakub 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2023Mrzílek Lukáš 21km M50-59 uhrazeno
20.4.2023Musilová Daniela 10km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Navrátil Miroslav Křelov 10km M18-99 uhrazeno
31.10.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 21km M60-99 uhrazeno
1.5.2023Němec Milan 10km M18-99 uhrazeno
28.2.2023Nitsche Iva 21km Z30-39 uhrazeno
31.3.2023Novák Antonín 21km M50-59 uhrazeno
29.3.2023Novák Jan CZExxx 21km M30-39 uhrazeno
8.4.2023Novák Pavel 10km M18-99 uhrazeno
4.5.2023Novák Viktor www.kalirna.cz 21km M40-49 uhrazeno
27.4.2023Novák Filip MFF UK 21km M18-29 uhrazeno
3.5.2023Novák Martin Nikitka 10km M18-99 uhrazeno
30.4.2023Nováková Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
16.4.2023Novotná Martina 10km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Nykodým Richard 21km M50-59 uhrazeno
9.1.2023Ondráček Petr 21km M30-39 uhrazeno
30.4.2023Ondráčková Soňa Gladiátor Race Trutnov 5km Z18-99 uhrazeno
4.5.2023Orošová Alena 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Oupic Martin 5km M18-99 uhrazeno
3.5.2023Pádivý Miroslav UPÁCI 21km M30-39 uhrazeno
2.5.2023Pán Matyáš KIDS CH06-07 uhrazeno
23.4.2023Pánek Jan 21km M40-49 uhrazeno
26.4.2023Panuš Jirka 5km M18-99 uhrazeno
21.4.2023Páralová Markéta 21km Z50-59 uhrazeno
25.11.2022Paulů Petr Horní Branná 10km M18-99 uhrazeno
25.4.2023Peroutka Martin STG Kutná Hora 10km M18-99 uhrazeno
25.4.2023Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS CH08-09 nezaplaceno
25.4.2023Peroutková Barbora STG Kutná Hora KIDS D06-07 uhrazeno
4.11.2022Pesoutova Martina 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice 10km M18-99 uhrazeno
25.11.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS CH10-11 uhrazeno
4.5.2023Pícha Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2023Pícha Jan TJ Březiněves 21km M40-49 nezaplaceno
4.5.2023Píchová Karolína TJ Březiněves KIDS D00-05 uhrazeno
4.5.2023Píchová Eliška Atletika Líbeznice KIDS D06-07 uhrazeno
24.3.2023Pivoňka Michal STG Kolín 21km M30-39 uhrazeno
30.4.2023Ploc Jan Korálek team 5km M18-99 uhrazeno
25.11.2022Podhorová Romana OCR Čelákovice 10km Z18-99 uhrazeno
4.5.2023Pokorný Lubomír Poko Running Team 10km M18-99 uhrazeno
1.5.2023Polívka Filip 5km M18-99 uhrazeno
23.4.2023Polívková Lenka 10km Z18-99 uhrazeno
4.5.2023Pospíchalová Kateřina 10km Z18-99 uhrazeno
21.12.2022Pospíšil Daniel 5km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Příhoda Tomáš 21km M40-49 uhrazeno
15.4.2023Příhoda Martin KaMikaze team 10km M18-99 uhrazeno
15.4.2023Příhodová Kamila #GLADIATORRACETEAM 10km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Procházka Lukáš Svídnický extrém 21km M30-39 uhrazeno
30.4.2023Procházková Hana Svídnický extrém KIDS D00-05 uhrazeno
30.4.2023Procházková Ema Svídnický extrém KIDS D08-09 uhrazeno
8.4.2023Prokopová Nikola 10km Z18-99 uhrazeno
4.5.2023Rajm Jiří 10km M18-99 uhrazeno
3.5.2023Rajmová Aneta AC TJ Jičín 5km JZ13-17 uhrazeno
4.5.2023Říha Zdeněk Poko Running Team 10km M18-99 uhrazeno
24.4.2023Říhová Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
8.3.2023Ročková Martina VOŘEŠI 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Roleček Milan Pěčín 21km M40-49 uhrazeno
21.2.2023Rutová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
22.3.2023Sajdl Jakub 21km M30-39 uhrazeno
2.4.2023Scháněl Petr Hlava koně 21km M40-49 uhrazeno
20.4.2023Sečkář Pavel The Losers Initiative 21km M30-39 uhrazeno
4.5.2023Šedová Natálie KIDS D08-09 uhrazeno
29.4.2023Šejvlová Vlasta 21km Z40-49 nezaplaceno
10.4.2023Šimek Jan 21km M18-29 uhrazeno
25.4.2023Škaldová Pavlína ARGO -HYTOS 21km Z30-39 uhrazeno
26.4.2023Sklenář Jan 5km M18-99 uhrazeno
26.4.2023Sklenář Jan 21km M30-39 uhrazeno
1.5.2023Skopalíková Kateřina 10km Z18-99 uhrazeno
1.5.2023Skořepová Ladislava 10km Z18-99 uhrazeno
4.5.2023Slabá Dora KIDS D08-09 uhrazeno
27.4.2023Sláma Martin Východočeská televize V1 21km M50-59 uhrazeno
11.4.2023Slanina Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS CH00-05 uhrazeno
11.4.2023Slaninová Esterka #GLADIATORRACETEAM KIDS D06-07 uhrazeno
11.4.2023Slaninová Martina #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
22.2.2023Slavkovský Milan Model Run Team 10km M18-99 uhrazeno
4.5.2023Slechtova Martina C4Klub 21km Z50-59 nezaplaceno
4.5.2023Slezák Teodor KIDS CH00-05 uhrazeno
1.5.2023Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM 10km M18-99 uhrazeno
12.4.2023Souček Luděk 10km M18-99 uhrazeno
30.4.2023Šourek Marek Nikdohonechce 21km M18-29 uhrazeno
12.4.2023Spilka Václav 21km M18-29 uhrazeno
17.4.2023Špiroch Tomáš 5km M18-99 uhrazeno
25.11.2022Špringrová Ivona Run4fun 10km Z18-99 uhrazeno
17.1.2023Stárek Jiří KIDS CH08-09 uhrazeno
17.1.2023Stárková Jarmila 5km Z18-99 uhrazeno
26.4.2023Starsy Kateřina 21km Z30-39 uhrazeno
14.4.2023Šťastná Markéta Lodínské Běhny 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Štěpán Miloš Stěžery 10km M18-99 uhrazeno
28.2.2023Štětka Robert 10km M18-99 uhrazeno
23.4.2023Stiburek Filip 21km M18-29 uhrazeno
3.5.2023Straka Štěpán Model Run Team 21km M50-59 uhrazeno
14.4.2023Strnadová Veronika Lodínské Běhny 5km Z18-99 uhrazeno
23.4.2023Stuchlíková Patricie 5km JZ13-17 uhrazeno
4.3.2023Suchánková Vlasta 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Suková Hana 10km Z18-99 uhrazeno
19.12.2022Šulcová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
19.12.2022Šulcová Dominika KIDS D00-05 uhrazeno
3.5.2023Švácha Pavel Pivo a Myslivec 21km M60-99 uhrazeno
1.5.2023Švadlák Petr OCR Trutnov 5km M18-99 uhrazeno
27.11.2022Svatoň Radek 5km M18-99 uhrazeno
2.5.2023švec luboš 21km M40-49 uhrazeno
4.5.2023Svoboda Radim 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2023Svoboda Oliver čakovice KIDS CH08-09 uhrazeno
2.5.2023Svobodova Michaela 5km Z18-99 nezaplaceno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM 21km Z30-39 uhrazeno
4.5.2023Svobodová Klaudie čakovice KIDS D00-05 uhrazeno
3.5.2023Svobodová Ema KIDS D08-09 nezaplaceno
23.2.2023Švrček David GANK HK 21km M40-49 uhrazeno
3.5.2023Tambor Vojtěch KIDS CH06-07 uhrazeno
4.5.2023Tamborová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
27.3.2023Tázlar Tomáš 5km M18-99 uhrazeno
3.1.2023Tejnor František 10km M18-99 uhrazeno
4.5.2023Tomáš Josef 10km M18-99 uhrazeno
30.4.2023Tupá Veronika 21km Z18-29 uhrazeno
2.5.2023Tureček Michal 10km M18-99 uhrazeno
29.3.2023Vabroušek Pavel RunTheWorld 21km M50-59 uhrazeno
3.5.2023Vachalová Šárka PRORun Evolution 21km Z30-39 uhrazeno
1.5.2023Václavek Pavel 5km M18-99 uhrazeno
3.5.2023Václavík Miroslav 5km M18-99 uhrazeno
1.5.2023Václavková Marcela 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
20.3.2023Vaněčková Kamila 5km Z18-99 uhrazeno
14.4.2023Varga Viktor Varga Family Gladiator Team KIDS CH00-05 uhrazeno
14.4.2023Varga Matouš Varga Family Gladiator Team KIDS CH00-05 uhrazeno
12.4.2023Varga Miroslav Deaws Jablonec nad Nisou 21km M60-99 uhrazeno
31.10.2022Velcová Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
24.4.2023Veselý Vojtěch KIDS CH06-07 uhrazeno
25.11.2022Vincent Oldřich STG Pardubice 10km M18-99 uhrazeno
1.5.2023Vincent Daniel STG Pardubice KIDS CH06-07 uhrazeno
1.5.2023Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS CH08-09 uhrazeno
21.4.2023Vítková Veronika SDH Nahořany 10km Z18-99 uhrazeno
2.5.2023Vocáskova Veronika Přes Plot 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Volejníková Izabela KIDS D06-07 uhrazeno
8.11.2022Vostrčilová Martina Vysoké Mýto 10km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Vrablic Matěj KIDS CH00-05 uhrazeno
23.4.2023Zahradník Adam AdamvsAndy KIDS CH00-05 uhrazeno
23.4.2023Zahradníková Andrea SDH Arnultovice - Rudník KIDS D12-13 uhrazeno
2.5.2023Zajac Adam 10km M18-99 uhrazeno
30.4.2023Zajíček Marian 10km M18-99 uhrazeno
5.12.2022Zavřelová Jana Cafe Bajer 21km Z50-59 uhrazeno
3.5.2023Zedníček Luboš Třeso Vice 10km M18-99 uhrazeno
4.5.2023Zeinerová Lucie Hradečtí ORLi 21km Z30-39 uhrazeno
3.5.2023Zeiplová Natálie 5km JZ13-17 uhrazeno
29.4.2023Zezulka Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
29.4.2023Zezulková Natálie KIDS D12-13 uhrazeno
2.5.2023Ziška Jan 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Zítko David Sportuj! DDM Choceň KIDS CH00-05 uhrazeno
2.5.2023Zítko Petr STARMON tým 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2023Zítková Simona Sportuj! DDM Choceň KIDS D12-13 uhrazeno
2.5.2023Zítková Edita Sportuj! DDM Choceň 5km JZ13-17 uhrazeno
2.5.2023Zítková Izabela Sportuj! DDM Choceň KIDS D00-05 uhrazeno
31.3.2023Zmeškalová Markéta 21km Z40-49 uhrazeno
23.11.2022Žmolilová Martina Běhny OKB 21km Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Žufníčková Petra 21km Z40-49 uhrazeno
8.4.2023Žůrek Jan Rozběháme Boskovicko 10km M18-99 uhrazeno
14.4.2023Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM# 21km M50-59 nezaplaceno
25.11.2022Zýka Dominik 10km M18-99 uhrazeno