Startovní listina GLADIATOR RACE PRAHA - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN622
RACERACE382
FUNFUN49
GENUSGENUS6
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let307
Z13-99Ženy 13 a více let146
TTým (čtyřčlenný)108
M30-39Muži 30 - 39 let88
M18-29Muži 18 - 29 let63
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)61
M40-49Muži 40 - 49 let55
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)53
FUNFUN49
Z18-29Ženy 18 - 29 let35
Z30-39Ženy 30 - 39 let21
M50-99Muži 50 a více let 20
Z40-49Ženy 40 - 49 let19
JM13-17Junioři 13 - 17 let13
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let10
GLADIUSGLADIUS6
Z50-99Ženy 50 a více let 5
Celkem přihlášených1059

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.9.2023Abrahamová Claudia OPEN Z13-99 uhrazeno
26.9.2023Altman Martin RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2023Ambros Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2023Ambros Jiří Diversity Beasts OPEN T uhrazeno
Tým: Ambros1↳ Balada IvoDiversity Beasts
↳ Markvart Jan
↳ Vojtíšek OndřejDiversity beasts
2.6.2023Ambrosová Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
12.10.2023Ambrosová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
4.10.2023Ambrus Michal OPEN M13-99 nezaplaceno
18.7.2023Andrle Tomas ING RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Antoš Karel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
29.8.2023Bačo Jaroslav Rýchle šípy RACE M30-39 uhrazeno
15.6.2023Bajer Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Bakoš Viktor RACE M40-49 nezaplaceno
11.10.2023balaz jan RACE M40-49 uhrazeno
3.10.2023Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
9.10.2023Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 nezaplaceno
29.5.2023Balková Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
7.10.2023Balounová Magdaléna OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Balšánek Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2023Bangová Natálie RACE MIX uhrazeno
Tým: Hořice 2023↳ Kořínek Tomáš
23.9.2023Bárta Jan OPEN M13-99 uhrazeno
26.9.2023Bártek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2023Barteková Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
21.9.2023Baštecký David RACE M18-29 uhrazeno
1.10.2023Bastl Jan OCR Team JPK Harrachov RACE M18-29 nezaplaceno
14.9.2023Baťcha Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
17.9.2023Baťchová Michaela FUN FUN uhrazeno
30.9.2023Bednář Jan Run Magazine Team RACE M40-49 uhrazeno
20.8.2023Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2023Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2023Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
11.10.2023Beneš Petr JEDNIČKY RACE MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová Marcela
28.9.2023Beneš Jakub Model Run Team RACE M18-29 uhrazeno
29.8.2023Benešová Tereza OPEN T uhrazeno
Tým: LDN1↳ Vedral David
↳ Hošťálek Milan
↳ Sodomka Tomáš
30.10.2022Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.9.2023Beránek Jaroslav Rambodílna OPEN M13-99 uhrazeno
24.10.2022Beranová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
22.3.2023Beranová Rozalie SRTG PRAHA RACE Z18-29 uhrazeno
3.4.2023Bergerová Eva ČSOB OPEN Z13-99 uhrazeno
20.9.2023Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
4.10.2023Bezr Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2023Bezr Jakub TITANS.CZ OPEN M13-99 uhrazeno
11.9.2023Bezstarosta Filip OPEN M13-99 uhrazeno
6.10.2023Bílek Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
6.10.2023Blaháková Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
Tým: LindeMHneobsazeno
31.10.2022Blaho Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Blažek Radek Monkey race Skuhrov RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2023Blažek Miloslav RACE M30-39 uhrazeno
19.9.2023Blažko Matěj RACE M30-39 uhrazeno
5.5.2023Blažková Marie RACE Z18-29 uhrazeno
25.9.2023Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
8.10.2023Bohata Jakub FUN FUN uhrazeno
31.8.2023Böhm Ondřej čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
5.10.2023Boucník Jan FUN FUN uhrazeno
12.9.2023Bous František OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
28.11.2022Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
5.10.2023Brabec František RACE M40-49 uhrazeno
12.10.2023Brabec Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2023Brabec Patrik OCR Česká Lípa OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2023Brátová Jiřina --- OPEN T uhrazeno
Tým: Rychlá rota↳ Pincová Šárka
↳ Pinc AdamRychlá rota
↳ Pinc Štěpán
30.9.2023Brázdil Petr RACE M18-29 uhrazeno
8.10.2023Breitr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Brejník Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2023Brendlová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
7.9.2023Bretšnajdrová Lucie Fénix Plzeň RACE Z18-29 uhrazeno
12.9.2023Březinová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
13.9.2023Března Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2023Brokeš Jan RACE M18-29 uhrazeno
11.10.2023Brož Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
11.10.2023Bubliaková Monika OPEN Z13-99 nezaplaceno
21.9.2023Budka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2023Budka Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Bukovský Milan OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Bulínová Adéla USK BAV team RACE Z18-29 nezaplaceno
31.8.2023Bulušek Filip Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2023Bulušek Kamil Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2023Bulušková Julie Wild Snails RACE JZ13-17 uhrazeno
29.12.2022Burdová Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: (Mo)dravci↳ Pavlík Martin
29.9.2023Burgár Stanislav OPEN T uhrazeno
Tým: Prdíci↳ Nožička Jiří
↳ Bergmann Michal
↳ Kokošková Kristýna
10.10.2023Burian Petr OPEN M13-99 uhrazeno
23.8.2023Burša Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Buryánová Veronika OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
3.10.2023Čábelová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Caletka Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
26.9.2023Čápová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
3.10.2023Čech David OCR TEAM KLADNO OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
12.10.2023Čermák Miroslav Málo rumu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Míra a Vlastaneobsazeno
9.10.2023Černá Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
24.9.2023Černá Mariana VeganPower RACE Z18-29 uhrazeno
29.4.2023Černý David RACE M18-29 uhrazeno
8.10.2023Černý Radek RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2023Černý Václav RACE MIX uhrazeno
Tým: Liskova a spol.↳ Lísková Romana
7.9.2023Černy Josef Blackpippo RACE M30-39 uhrazeno
27.8.2023Červenka Richard Mršiny OPEN M13-99 uhrazeno
2.10.2023Červenka Jan FYNEP2 OPEN T uhrazeno
Tým: FINEP2↳ Podval Vojtěch
↳ Zídka Václav
↳ Coufal Tomáš
3.10.2023Červenková Martina Tábor OPEN Z13-99 uhrazeno
6.10.2023Červený Martin OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
18.9.2023Červinka Jaroslav STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
7.8.2023Cetkovská Olga CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN Z13-99 uhrazeno
23.7.2023Cetl Josef OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Chaloupková Hana EXIT TEAM RACE Z18-29 uhrazeno
15.9.2023Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2023Chalupníková Aranka umimbehat.cz RACE MIX uhrazeno
Tým: umimbehat.cz↳ Kůta Radimumimbehat.cz
20.9.2023CHMELÍKOVÁ Jana SRTG Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
10.8.2023Chrášťanský Marek OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Christov Daniel RACE M30-39 nezaplaceno
7.10.2023Chudobová Karolina OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
16.8.2023Chum Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.8.2023Chum Ondra OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Cicvárek Tomáš OPEN T uhrazeno
22.7.2023Cicvarek Libor New team OPEN T uhrazeno
Tým: New teamneobsazeno
↳ Linder MichaelNew team
↳ Slovák LukášNew team
10.10.2023Cimburek Ludvik CZexxx RACE MIX uhrazeno
Tým: cimba s.r.o.↳ Krejci Martina
19.5.2023Císařová Kateřina FUN FUN uhrazeno
10.10.2023Čmilanská Lucia DP3 OPEN Z13-99 uhrazeno
20.8.2023Coubal Zdeněk Františkov RACE M50-99 uhrazeno
30.9.2023Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.9.2023Čumpelík Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Cupal Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
10.10.2023Darebná Petra SKP Maják RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2023Darebný Filip SKP Maják RACE M30-39 uhrazeno
8.10.2023De Bolle Laura STG Dečin GENUS GLADIUS uhrazeno
8.10.2023De Bolle Seth STG Dečin GENUS GLADIUS uhrazeno
12.10.2023Dejmek Antonin RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Delsart Petr RACE M50-99 uhrazeno
9.5.2023Dibelka Lukáš OPEN T uhrazeno
Tým: Narozeninový tým↳ Dibelka David
↳ Hryciv Nazar
↳ Krupička Josef3dyo7u
12.10.2023Dlouhý Vojtěch OCR TEAM KLADNO OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2023Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Dohnal Martin Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M18-29 uhrazeno
23.4.2023Dohnal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
27.9.2023Dojčinovič Patrik RACE M18-29 uhrazeno
29.8.2023Doležel Radomír MK Seitl Ostrava/Povodí Odry RACE M50-99 uhrazeno
18.9.2023Dombek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2023Dostál Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2023Dostál David OPEN M13-99 uhrazeno
4.10.2023Doubek Ondřej nemam OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2022Dragounová Zuzana hopity hop OPEN Z13-99 uhrazeno
20.9.2023Dragúň Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2023Draksl Josef Tábor OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Drbohlavová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
2.1.2023Drottner Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2023Dudáš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Dufek Pavel Winners Znojmo RACE M40-49 uhrazeno
25.10.2022Durda Stanislav RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2022Durda Miroslav RACE M18-29 uhrazeno
28.8.2023Dušek Miloš OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
18.7.2023Dusík Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
28.8.2023Dušková Kateřina OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.8.2023Dvořák Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Dvořák Adam OPEN M13-99 nezaplaceno
28.12.2022Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
4.10.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
10.9.2023Ekartová Tereza Báječné ženy v běhu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kdo se bojí nesmí do lesa↳ Tománek Jakub
20.9.2023Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
30.8.2023Fabián Jan OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2023Faigl Pavel PROFFA RACE MIX uhrazeno
21.9.2023Faktorova Bara OPEN Z13-99 uhrazeno
3.10.2023Fantová Karolína Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 nezaplaceno
7.10.2023Fantová Michaela Barbarian extreme team RACE Z18-29 nezaplaceno
29.8.2023Farkaš František Rýchle šípy RACE M30-39 uhrazeno
24.10.2022Fayová Lada OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2023Fedor Tomás RACE M40-49 nezaplaceno
9.7.2023Fencl Michal RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2023Feneš Jakub FUBO Racing Team RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2022Feslová Aneta #kempkoruna OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Fiala Tobias Fialky crew OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Fialová Ester Fialky crew OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Fialová Lenka Fialky crew OPEN Z13-99 uhrazeno
28.8.2023Fikáček Martin ING RACE M30-39 uhrazeno
27.9.2023Fila Ladislav RACE M18-29 uhrazeno
20.2.2023Formánková Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
13.9.2023Forstová Tereza Treperendy ze Šumavy OPEN Z13-99 uhrazeno
25.9.2023Fortelka Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: FORZEMKEN ↳ Zemanová Lucie
9.10.2023Fox Danny OPEN M13-99 uhrazeno
5.10.2023Frolík Václav OPEN M13-99 uhrazeno
2.10.2023Frýdová Tereza GymBeam OPEN Z13-99 uhrazeno
8.9.2023Gajdošík Libor OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Gajdošíková Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
6.10.2023Galbavý Matěj STG České Budějovice OPEN M13-99 uhrazeno
16.9.2023Galia Jan RACE M18-29 uhrazeno
9.10.2023Gargošová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
18.6.2023Geislerová Dagmar To Dá RACE MIX uhrazeno
Tým: To Dá↳ Smolik TomasTo Dá
7.1.2023Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.6.2023Goll Jan OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2023Gončar Filip X OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Görgl Jan Team Slivenec RACE M40-49 uhrazeno
3.5.2023Götz Libor OPEN M13-99 uhrazeno
16.9.2023Gregrová Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
8.10.2023Habr Filip RACE M18-29 uhrazeno
28.9.2023Hahnerová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
27.9.2023Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
27.9.2023Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
8.10.2023Hakalová Rozálie Predator Workout Brno - GSS Mikulov RACE JZ13-17 uhrazeno
21.6.2023Halama Martin RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2023Halamová Andrea OCR Academy RACE JZ13-17 uhrazeno
8.9.2023Hálek Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
26.9.2023Halouzka Rostislav RACE M30-39 uhrazeno
9.9.2023Hanák Michal Holy Spartans RACE M50-99 uhrazeno
4.9.2023Hanzl Martin RACE M18-29 uhrazeno
5.9.2023Hanzlik Pavel RACE M18-29 uhrazeno
29.9.2023Hanzlíková Klára RACE Z18-29 uhrazeno
12.10.2023Haugvicová Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
25.9.2023Hauzrová Denisa STG Holýšov RACE Z18-29 uhrazeno
12.10.2023Havel Jan Havlíci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Havlíci↳ Pytlíková LucieHavlíci
10.10.2023Havle Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
5.10.2023Havlíčková Michaela Fubo Team RACE Z30-39 uhrazeno
24.9.2023Hejčová Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rotopedi↳ Černý Lukáš
28.9.2023Hejdová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
14.9.2023Hejla Lukáš OCR Čelákovice RACE M18-29 uhrazeno
18.9.2023Hejna Miroslav SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
11.10.2023Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
27.8.2023Heligr Martin OCR MAŠINA KADAŇ RACE M40-49 uhrazeno
28.9.2023Helvínová Barbora Holky z Letné OPEN Z13-99 uhrazeno
26.9.2023Hencl Michal CarTec Liberec RACE M40-49 uhrazeno
3.10.2023Henclová Irena Vejtahové OPEN Z13-99 uhrazeno
15.9.2023Heřman Patrik RACE M40-49 uhrazeno
5.10.2023Herrmann Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Herzinger Tomas OPEN M13-99 uhrazeno
3.12.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
27.2.2023Hlavatá Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
15.8.2023Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
16.9.2023Hlavizňová Simona Predator workout Brno RACE Z18-29 uhrazeno
23.9.2023Hlinka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
4.8.2023Hloušek Pavel OPEN T uhrazeno
Tým: Pivel↳ Kohler PiaPivel
↳ Steiner StefaniePivel
↳ Felder RahelPivel
25.11.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
29.9.2023Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
1.10.2023Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
2.10.2023Hojdová Dominika OPEN MIX uhrazeno
Tým: DomMar↳ kocián marekBez Identity
29.8.2023Holeček Prokop OPEN T uhrazeno
Tým: LDN2↳ Motshagen Lotte
↳ Kramer David
↳ Hájek Michal
3.10.2023Holeček Frantisek OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2023Holoubek Ondrej OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Holub Zdeněk Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
8.5.2023Holubová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
4.9.2023Homolka Jiri RACE M40-49 uhrazeno
26.9.2023Hora Michal OPEN T uhrazeno
Tým: BF Gladiators↳ Škardová Šárka
↳ Jindřich Luboš
↳ Jindřichová Markéta
7.10.2023Horáček Zdeněk RACE M18-29 uhrazeno
30.9.2023Horák Sebastian OPEN M13-99 uhrazeno
28.8.2023Horak Petr OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Horáková Johana Hovrch OPEN Z13-99 uhrazeno
3.10.2023Horálek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
5.9.2023Horecká Martina Effectix OPEN Z13-99 uhrazeno
27.9.2023Horňáček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
24.9.2023Hošková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
8.10.2023Hospodka Vojta SDH Letňany RACE MIX uhrazeno
Tým: kyselé žížalky↳ Žížalová Eliška
27.7.2023Hostovský Richatd OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Hrabčuk Vojtěch N/A OPEN M13-99 uhrazeno
14.9.2023Hrabec Daniel MDPP OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2023Hráský Tomáš FUN FUN uhrazeno
18.7.2023Hrazdil Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
11.10.2023Hrdlička Adam SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
25.7.2023Hromasová Magdaléna RACE Z18-29 uhrazeno
30.9.2023Hruban Lubomír OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Hruška Marcel Under Achievers OPEN MIX uhrazeno
Tým: Under Achievers↳ Tódová LuciaUnder Achievers
26.10.2022HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
7.9.2023Hubálek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2023Hubingerová Hana Runprogress RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2023Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE M30-39 uhrazeno
24.9.2023Hurychová Jana FUN FUN uhrazeno
29.9.2023Hušek Dominik RACE M18-29 uhrazeno
3.10.2023Huslík Jaroslav OCR Čelákovice OPEN T uhrazeno
Tým: Pékárci↳ Jelen Jarda
↳ Ma Ondra
↳ Vytasil Tomášv4igrt
10.10.2023Huslíková Jana OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
21.9.2023Hýblová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
4.10.2023Hybš Jakub ŘeHy RACE M18-29 nezaplaceno
27.2.2023Hýř Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023IBL Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Ivanov Ivaylo OPEN M13-99 uhrazeno
2.10.2023Jabůrek Jiří RACE M40-49 uhrazeno
22.9.2023Jakubec Filip FUN FUN uhrazeno
14.8.2023Jančík Jakub SRTG Praha FUN FUN uhrazeno
28.12.2022Janda Pavel Koblížci RACE M40-49 uhrazeno
24.9.2023Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
5.10.2023Jankovsky Pavel Ex Duris Gloria OPEN M13-99 uhrazeno
29.9.2023Janků Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
3.10.2023Janštová Klára RACE Z18-29 uhrazeno
9.10.2023Jaroslav Schrom RACE M18-29 nezaplaceno
30.8.2023Jass Juraj Traktor RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Jelenčiak Lukáš MUD Obstacle Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Jelenčiaková Petra MUD Obstacle Team OPEN Z13-99 uhrazeno
20.2.2023Jelínek David OPEN M13-99 uhrazeno
18.9.2023Jelínek Matej FUN FUN uhrazeno
2.1.2023Jelínek Michal Čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Jelínková Klára ABRA OPEN Z13-99 uhrazeno
26.9.2023Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
9.10.2023Ježek Jonáš OPEN M13-99 uhrazeno
11.9.2023Jílek Čeněk RACE M40-49 uhrazeno
11.9.2023Jílek Petra RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2023Jirasová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
13.9.2023John Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
9.9.2023Joksch Radek Papa Joe’s Gym OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2023Jordan Hanuš OPEN M13-99 uhrazeno
11.10.2023Juklová Veronika Víly RACE Z18-29 nezaplaceno
31.1.2023Junek Petr Pro Jáju OPEN M13-99 uhrazeno
18.7.2023Juřica Vít OPEN M13-99 uhrazeno
11.8.2023Jurík Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2023Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
12.10.2023Kaczko Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.7.2023Kager Michael Celtic Warrior RACE M18-29 uhrazeno
27.9.2023Kahounová Magdalena Šnečkovi čumáčci OPEN Z13-99 uhrazeno
8.9.2023Kakáček Antonín FUN FUN uhrazeno
9.10.2023Kakosová Diana DoDi Milevsko RACE Z50-99 uhrazeno
2.10.2023Kalivodová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2023Kalous Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: Monkeyteam↳ Horáková Aliceo81ked
7.8.2023Kanócz Alexandr SDH Újezd OPEN M13-99 uhrazeno
13.9.2023Karbus Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Karel Štěpán edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
31.8.2023Kasman Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
27.9.2023Kastner Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2023Kavalcová Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
16.1.2023Kavka Martin OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2023Kejmar Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
28.6.2023Keklak Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
24.9.2023Keller František RACE M18-29 uhrazeno
14.9.2023Kerpl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
14.9.2023Kincl Josef CrossfitJD Rýmařova,z.s. OPEN M13-99 uhrazeno
17.8.2023Kindlová Valérie Dark Side Workout RACE Z30-39 uhrazeno
4.10.2023Kiš Roman OPEN M13-99 uhrazeno
4.10.2023Kišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
16.9.2023Kittler Martin OPEN M13-99 uhrazeno
2.10.2023Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M13-99 uhrazeno
4.10.2023Klíma Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
8.5.2023Klimendová Kamila RACE Z18-29 uhrazeno
4.10.2023Klímová Patricie OPEN Z13-99 uhrazeno
27.8.2023Klimtová Klára OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nevim↳ Klimt Sebastian
2.10.2023Klosnarová Lenka My nejsme žádný KVĚTINKY FUN FUN uhrazeno
1.10.2023Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
31.7.2023Kmoch Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
16.9.2023Knapová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
7.7.2023Kněz Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: Děěěs!↳ Knězová Marie
30.9.2023Knězů Knížová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
13.9.2023Knotek Adam OPEN M13-99 uhrazeno
29.6.2023Koblasová Anděla OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Kobrle Daniel STG Mělník OPEN M13-99 uhrazeno
26.8.2023Kočíř Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
12.10.2023Kocumová Zuzana Rehasport Team RACE Z40-49 uhrazeno
6.11.2022Kocumová Věra hopity hop OPEN Z13-99 uhrazeno
24.5.2023Kohout Daniel Effectix OPEN M13-99 uhrazeno
10.9.2023Kohoutková Kamila OPEN Z13-99 uhrazeno
26.2.2023Kohoutová Ivana OPEN Z13-99 uhrazeno
Tým: United Chaosneobsazeno
11.10.2023Kojš Jan FUN FUN uhrazeno
10.10.2023Kokešová Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
1.4.2023Koláček Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koláčci↳ Mazúrová SabrinaDvojice
4.10.2023Koláčková Michala OCR Česká Lípa OPEN Z13-99 uhrazeno
7.10.2023Koláčková Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
3.10.2023Kolář Jan CZECH NINJA COMMUNITY OPEN T uhrazeno
Tým: BRNĚNSKÝ STŘELY↳ Hold Kevin
↳ Kolev PetrBRNĚNSKÝ STŘELY
↳ Řehoř AlešBRNĚNSKÝ STŘELY
28.7.2023Kölbl Lukas RACE M18-29 uhrazeno
4.10.2023Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
25.9.2023Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M40-49 uhrazeno
1.1.2023Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
27.9.2023Kopáčová Simona OCR Team Kladno RACE Z40-49 uhrazeno
3.10.2023Kopčan Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2023Kopčan Michal OPEN M13-99 uhrazeno
26.9.2023Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
3.10.2023Kořístek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
3.10.2023Kosek Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: puffin↳ Strádalová Simona-
3.10.2023Kosina Radek OPEN M13-99 nezaplaceno
27.8.2023Košťál Matěj Los Lemplos OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Kotlín Roman Lagunino OPEN T uhrazeno
Tým: Lagunino OCR Team↳ Čmelík VladimírLagunino
↳ Čmelíková RadkaLagunino
↳ Kopeček Ivo#GLADIATORRACETEAM
8.1.2023Kotyk Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
19.9.2023Kouba Pavel CF Hradec Králové GENUS GLADIUS uhrazeno
20.9.2023Koubek Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
24.6.2023Koucká Klára RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
13.9.2023Koukalová Barbara Treperendy ze Šumavy OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Kouřil Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2023Kouřil Jiří Predator Workout Brno - GSS Mikulov RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
5.9.2023Kouřimský Michal RACE MIX uhrazeno
Tým: erotný↳ Waisová Linda
17.9.2023Kout Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Kovac Peter OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2022Kovanda Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
4.5.2023Kovanda Maxmilián Firefoxes OPEN MIX uhrazeno
9.10.2023Kovařčík Jan OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2022Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE MIX uhrazeno
Tým: Gába a Bába↳ Bába Marek Fubo Racing Team
9.10.2023Kovářová Michaela Rybízkové OPEN Z13-99 uhrazeno
21.8.2023Kozlovská Tereza Agoge gym OPEN Z13-99 uhrazeno
1.10.2023Kracík David OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
2.10.2023Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
9.10.2023Králík Petr Z.L.O. RACE M30-39 uhrazeno
18.7.2023Kraml Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2023Krátký Daniel Gladius Family GENUS GLADIUS uhrazeno
26.2.2023Krátký Jaroslav dgvt88 OPEN MIX uhrazeno
12.10.2023Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Kraus Bohumír RACE M40-49 uhrazeno
23.12.2022Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2023Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2023Krčmář David OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2023Krčmář Adam Hovada RACE MIX uhrazeno
Tým: Hovada↳ Půžová LucieHovada
17.9.2023Krejčíková Veronika #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
13.9.2023Křenek Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
2.12.2022Křivánek Jan Raptors comando OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Kříž Petr OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2023Kříž Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
4.10.2023Kříž Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2023Kříž Pavel RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2023Kruliš Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Krumbholzová Ála RACE Z50-99 uhrazeno
16.8.2023Krupková Hana #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Dvě chcanky↳ Smolík Libor#GLADIATORRACETEAM
5.10.2023Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
11.10.2023Kubart Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
11.10.2023Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
26.12.2022Kubát Ondřej Agoge gym OPEN M13-99 uhrazeno
26.9.2023Kubelková Jana FUN FUN uhrazeno
4.1.2023Kubica Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
8.9.2023Kubíček Rudolf RACE M18-29 uhrazeno
10.10.2023Kubíček Michal OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2023Kubíček Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2023Kubíček Josef OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
27.9.2023Kučera David LindeMH RACE M30-39 uhrazeno
30.3.2023Kučera Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2023Kühnová Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Kulkova Petra Trista60 OPEN Z13-99 uhrazeno
11.9.2023Kuncl Martin J.Elita OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Kuník Jiří ---- RACE M40-49 uhrazeno
25.9.2023Kuníková Ella RACE JZ13-17 uhrazeno
6.10.2023Kvarda Milan Predator Workout Brno - GSS Mikulov RACE JM13-17 uhrazeno
13.9.2023Kvízová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
13.9.2023Kvízová Jana Vostrej Kvíz OPEN Z13-99 uhrazeno
15.9.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Langmajerová Marie PINKLADY FUN FUN uhrazeno
12.10.2023Láska Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
12.10.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2023Látal Jan Effectix OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Ledašil Radim Ztraceni v mlze OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Léhar Martin RACE M18-29 uhrazeno
30.9.2023Lenčová Radka FUN FUN uhrazeno
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
14.9.2023Levenec Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Lexa Petr RACE M18-29 uhrazeno
24.9.2023Liberda Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
24.9.2023Liberda Jan OPEN M13-99 uhrazeno
20.8.2023Libovický Vít RACE M50-99 uhrazeno
12.10.2023Licinberk Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
25.9.2023Linc Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ondra a Josefína↳ Jisova Josefina
14.9.2023Linhart Borivoj OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2023Linhartová Lenka Agoge Gym RACE Z40-49 uhrazeno
17.9.2023Lochman Jan OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Lorenc Jakub RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2023Lorencová Denisa OPEN T uhrazeno
Tým: Můj nápad to nebyl!↳ Libal Ratibor
↳ Pitrová Jana
↳ Havel Jan
30.6.2023Loskot Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2023Lubura Igor TITANS OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Lukavec Kryštof RACE M18-29 uhrazeno
25.9.2023Lukeš Petr OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Lukešová Josefína OPEN Z13-99 uhrazeno
25.9.2023Lukešová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Luňák David LOXIA OPEN MIX uhrazeno
Tým: LOXIA-Ingenieries↳ Zemanova Anastázie
7.9.2023Lygová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
24.5.2023Lyko Michal Effectix OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Máčala Josef RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2023Macháčková Eva OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Machová Tereza FUN FUN uhrazeno
11.10.2023Mačková Lucie Motolský sestry v akci OPEN Z13-99 uhrazeno
2.10.2023Mahlová Michala #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Mahel Václav#GLADIATORRACETEAM
10.10.2023Majer René OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Majerčík Martin OPEN M13-99 uhrazeno
11.10.2023Majstrenko Nikita OPEN M13-99 uhrazeno
4.10.2023Makara Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
23.9.2023Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
31.8.2023Malantová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Málek Zdeněk ŠBV OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Málek Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
13.9.2023Malíková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
13.9.2023Malůšek Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
26.7.2023Maňáková Zuzana RUN magazine Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: ZuLu↳ Duchoň LukášRUN magazine Team
30.9.2023Mandzák Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
16.7.2023Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
8.8.2023Marek Dominik Jen tak z Hecu RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2023Marek Ondřej Stone & belter OPEN T uhrazeno
23.6.2023Marková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
12.10.2023Markup Emil OPEN M13-99 uhrazeno
19.9.2023Martonka Viliam VLVIVAVA RACE M50-99 uhrazeno
26.9.2023Mašková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
14.9.2023Mašková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
22.6.2023Matějka Ladislav RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2023Maternová Vlasta Čermáčci OPEN MIX uhrazeno
11.9.2023Mazáček Petr RACE M18-29 uhrazeno
20.9.2023Mazúr Michal Rýchle šípy RACE M18-29 uhrazeno
24.9.2023Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
6.10.2023Mengerová Veronika SRTG Praha RACE Z40-49 uhrazeno
9.10.2023Mertlová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.9.2023Mervart Luboš FUN FUN uhrazeno
31.8.2023Micek Jan Lemon Team RACE MIX uhrazeno
Tým: Darkside↳ Šafaříková Kateřina
6.10.2023Michálek Jan SRTG České Budějovice OPEN M13-99 uhrazeno
10.9.2023Michut Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Mihalik Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2023Mihovk Vasyl OPEN T uhrazeno
Tým: LOXIA - ARCHITECTS↳ Zima Matěj LOXIA
↳ Sabsabiová LailaLOXIA - ARCHITECTS
↳ Janíček Jakub
10.10.2023Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
10.10.2023Miler Petr OPEN M13-99 uhrazeno
11.8.2023Milička Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Mitro Tomáš Under Achievers OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2023Modráček Michal RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2023MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO RACE M40-49 uhrazeno
9.10.2023Morcillo Christian Chris Morcillo OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Morcilloneobsazeno
17.9.2023Moždík Michal OPEN M13-99 uhrazeno
20.8.2023Mrázek Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
15.8.2023Mrázek Milan shark slayer fans OPEN M13-99 uhrazeno
20.8.2023Mrázková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
1.10.2023Mrázková Eliška FUN FUN uhrazeno
15.8.2023Mrázková Dana shark slayer fans FUN FUN uhrazeno
15.9.2023Mucha Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
11.10.2023Mudrochová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
6.10.2023Müller Jan OCR MAŠINA KADAŇ RACE M30-39 uhrazeno
28.8.2023Müller Marek OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2023Musil Jarda FUN FUN uhrazeno
25.9.2023Musil Jára FUN FUN uhrazeno
30.4.2023Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2023Nazarov Jevgenij TITANS OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.10.2022Nehasil Václav OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2023Nemec Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou RACE Z18-29 uhrazeno
31.7.2023Nevěčný Jan Fittop OPEN MIX uhrazeno
Tým: Movement camp ↳ Opluštilová KristýnaMOVEMENT CAMP
11.2.2023Nicek Jiří Rozběháme Roudnici RACE M40-49 uhrazeno
11.2.2023Nicková Eliška RACE Z30-39 uhrazeno
30.8.2023Novák Lukáš čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
24.11.2022Novák Marek Panther Gym Čakovice OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Novák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Novak Lubomir OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2023Novák Michal čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Nováková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
7.10.2023Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
10.10.2023Novosad Jaroslav RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2023Novosad Jan RACE M30-39 uhrazeno
4.10.2023Novotná Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
2.10.2023Novotný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Novotný Marek OCR Čelákovice RACE M18-29 uhrazeno
9.10.2023Novotný Jiří FitBrokers OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Nový Zdenek Kamzici RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2023Nunez Alarcon Pablo OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2023Nytra Sebastian OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Obetko Jakub RACE M30-39 uhrazeno
13.10.2023Oláh Petr RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2023Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE Z18-29 uhrazeno
23.4.2023Ondruchová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
4.8.2023Ondruš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Opatrná Adéla Vojenské sprchy OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Opplová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
10.9.2023Ouředník Vít OPEN MIX uhrazeno
Tým: ČO↳ Čechurová Šárka
29.9.2023Outratová Romana Fio OPEN T uhrazeno
Tým: Fio↳ Fajfr JanFio
↳ Vrtiška TomášFio B
↳ Somr TomášFio
10.10.2023Ovecka Marek DP3 OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Ovečková Nikoleta DP3 OPEN Z13-99 nezaplaceno
24.9.2023Pačes Ota OPEN M13-99 uhrazeno
24.9.2023Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
21.8.2023Palko Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
5.9.2023Panclova sandra SRTG Praha RACE Z40-49 uhrazeno
8.8.2023Pánek Jan OPEN T uhrazeno
Tým: Pánci↳ Pánek Ondřej
↳ Pánek Samuel
↳ Pánková Julie
12.10.2023Papírník Jan OPEN M13-99 uhrazeno
3.5.2023Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2023Pardubický Jan RACE M30-39 uhrazeno
25.9.2023Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Pařenicová Petra Vojenské sprchy OPEN Z13-99 uhrazeno
19.6.2023Pásztor Matyáš RACE M18-29 uhrazeno
29.5.2023Patočková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Pavelák Lukáš STG Zlín RACE JM13-17 uhrazeno
10.10.2023Pavelková Lucie AGOGEGYM RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2023Pavon Rodriguez Juan Manuel OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Pavůčková Hana Broďačky OPEN T uhrazeno
Tým: Broďačkyneobsazeno
↳ Dundackova HanaBroďačky
↳ Zinkova MichaelaBroďačky
26.7.2023Pazderová Barbora LANGUSTY OPEN T uhrazeno
Tým: LANGUSTY↳ Vackeová MartinaLANGUSTY
↳ Květová Kateřina
↳ Vackeová Kateřina
19.7.2023Pechanec Dan OPEN M13-99 uhrazeno
29.6.2023Pecnová Dominika Extra Brno RACE Z18-29 uhrazeno
28.8.2023Pečová Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
15.8.2023Pelech Lubomír Cleverfit CM RACE M18-29 uhrazeno
27.10.2022Pešulová Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: MIXER↳ Kejzlar Jakub
29.9.2023Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
30.9.2023Petráň Radek RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2023Petrásová Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
8.10.2023Petříček Václav RACE M18-29 uhrazeno
23.8.2023Petřík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
1.10.2023Petrová Zuzana SKPŠ Praha RACE Z18-29 uhrazeno
27.8.2023Petrovická Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
27.8.2023Petrovický Martin OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Petrů Jan Penta gym OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
11.7.2023Pfeffer Jan OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2023Pfefferová Michaela OCR Čelákovice RACE Z30-39 uhrazeno
16.4.2023Pfeil Florian OCR Munich OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team Huli↳ Henne RebeccaOCR Munich
21.8.2023Pícha Jan SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
15.7.2023Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
19.7.2023Pirkl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.8.2023Plachá Jitka FUN FUN uhrazeno
30.8.2023Plešivčák Peter Rýchle šípy RACE M30-39 uhrazeno
1.10.2023Pleskot Lukáš RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2023Podaný Matouš OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
5.10.2023Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Vaňková EvaOCR Čelákovice
18.9.2023Podlipská Sabina FUN FUN uhrazeno
21.9.2023Podlipský Macek FUN FUN uhrazeno
18.9.2023Podlipský Marcel FUN FUN uhrazeno
29.5.2023Pokorný Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2023Poláková Barbora GLADI TEAM Pardubice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Polčák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
8.9.2023Polinský Tomáš The B Team RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2022Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
8.8.2023Popelka Robert FC brambory RACE M40-49 uhrazeno
4.9.2023Pospíšil Roland RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2023Poupera Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
28.8.2023Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
23.7.2023Přádný Adam OPEN M13-99 uhrazeno
11.10.2023Prantl Jiří OPEN M13-99 nezaplaceno
10.10.2023Pražák Jan RACE M50-99 uhrazeno
6.10.2023Press Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: LOXIA - GOLD↳ Horyna Daniel
↳ Cahynová Eva
↳ Kubišta Robert
5.10.2023Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
24.5.2023Přikryl Denis Effectix OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2023Procházka Lukáš Svídnický extrém RACE M30-39 uhrazeno
27.7.2023Procházka Roman Hrošindové OPEN M13-99 uhrazeno
17.9.2023Procházka Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
8.9.2023Prokšíková Patricie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ziverka↳ Juna MarekZiverka
14.2.2023Prošková Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
1.8.2023Průša Zdeněk RACE M18-29 uhrazeno
29.3.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
12.10.2023Pudivítrová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Pührer Johanna Team Celtic Warrior RACE Z30-39 uhrazeno
30.9.2023Puková Zdeňka Bacha brácha RACE Z40-49 uhrazeno
18.9.2023Pultar Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
10.5.2023Pup Petr Agoge GYM RACE MIX uhrazeno
Tým: SRTG Praha↳ Zapletalová ZuzanaSRTG Praha
14.6.2023Purek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2022Purman Filip Dark Side Workout RACE MIX uhrazeno
Tým: pur_ocr_family↳ Purmanová AliceDark Side Workout
10.10.2023Püschnerová Petra PINKLADY FUN FUN uhrazeno
9.10.2023Půža Patrik STG KOLÍN RACE M18-29 uhrazeno
9.10.2023Pytka Petr OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
4.10.2023Pytlíčková Kristýna CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
2.8.2023Raba František OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Rác Pavel Model Run Team RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
22.9.2023Rainis Iveta OPEN T uhrazeno
Tým: Rainisaci↳ Rainiš Jaroslav
↳ Rainis Matej
↳ Rainis Simon
6.10.2023Rajman Tomáš OCR TEAM KLADNO OPEN M13-99 uhrazeno
23.11.2022Rajnoha Matěj KB FUN FUN uhrazeno
17.9.2023Rajter Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
24.7.2023Ramberger Christian Team Celtic Warrior RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2023Rattay Pavel FUN FUN uhrazeno
2.10.2023Regálová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2023Reichl Petr FUN FUN uhrazeno
30.9.2023Reichl Daniel FUN FUN uhrazeno
20.9.2023Reichlová Lenka FUN FUN uhrazeno
3.10.2023Rejhon Tomáš Extra Brno OPEN M13-99 uhrazeno
7.10.2023Rendl Michael OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Resler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.2.2023Řezáč Karel OPEN M13-99 uhrazeno
28.8.2023Řezníček Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M30-39 uhrazeno
19.8.2023Roller Tomas FUN FUN uhrazeno
17.7.2023Rollinger Petr OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Rosa Petr OPEN M13-99 uhrazeno
5.10.2023Rosenkrancová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Rothschein Dominik RACE M30-39 uhrazeno
9.5.2023Rožnovjáková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Rubáš Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2023Rulíšek Tomáš OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
8.10.2023Ryba Michal Vlajem za psem RACE M30-39 uhrazeno
19.8.2023Rybářová Gabriela Shark slayer fans FUN FUN uhrazeno
2.1.2023Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2023Rybišár Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Rybišarová Lucie čvacht OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2023Rýdl Martin OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2023Rýdlová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
15.6.2023Ryvora Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
29.9.2023Sabak David OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2023Šabart Roman RACE M50-99 uhrazeno
7.10.2023Šabartová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
23.9.2023Šabatová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
31.8.2023Šádek Filip OPEN T uhrazeno
Tým: hovada↳ Maruna Jakub
↳ Kováčová Marika
↳ Šrámková Martina
7.9.2023Šafránek Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
7.9.2023Šafránková Ficková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
27.9.2023Šálek Oldřich Cerhenice RACE M30-39 uhrazeno
22.9.2023Salgueiro Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
18.9.2023Šaman Ondřej AGOGE gym OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2023Šandrik Marek OPEN M13-99 uhrazeno
18.9.2023Šandrik Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Šára Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
16.9.2023Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
10.10.2023Sawyer Ed OPEN M13-99 uhrazeno
1.7.2023Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
10.10.2023Sazma Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Sazma Daniel #kempkoruna OPEN M13-99 uhrazeno
16.8.2023Scheiner Tomas OPEN M13-99 uhrazeno
15.9.2023Schiffmann Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Šedivý Petr BANSHEE OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Sedláček Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
2.10.2023Sedláčková Marcela My nejsme žádný KVĚTINKY FUN FUN uhrazeno
31.10.2022Sedláčková Renata RACE Z30-39 nezaplaceno
30.4.2023Sedunka Václav OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
10.10.2023Sekeráš Marek Clever fit CM OPEN M13-99 uhrazeno
2.10.2023Selucká Barbora My nejsme žádný KVĚTINKY FUN FUN uhrazeno
18.9.2023Šenkýř Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2023Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.9.2023Shchegolev Ivan RACE M18-29 uhrazeno
12.7.2023Sigmund Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
12.7.2023Sigmund René OPEN M13-99 uhrazeno
3.3.2023Sikora Standa OPEN M13-99 uhrazeno
3.3.2023Sikorová Hanka OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Šilhavý Jakub RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2023Sílová Natalie #Gladiatorraceteam RACE Z18-29 nezaplaceno
19.5.2023Šíma Vladislav FUN FUN uhrazeno
2.10.2023Šimák Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Šimek Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.9.2023Šindler Radek OPEN M13-99 uhrazeno
13.8.2023Šindler Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2023Siráň Marek OPEN M13-99 uhrazeno
7.10.2023Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 uhrazeno
14.9.2023Sitová Romana OPEN Z13-99 uhrazeno
16.5.2023Skácel Jan Makový Knedlík OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Skácelík Jan RACE MIX nezaplaceno
Tým: ŇUFÍCI↳ Mědílková Tereza
30.9.2023Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
30.9.2023Škorničková Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Puštíci↳ Škornička Tomáš Puštíci
9.10.2023Slamený Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
25.9.2023Slavík Jirka FUN FUN uhrazeno
6.7.2023Slavík Tomáš Rokytka OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2023Slavík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2023Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ OPEN Z13-99 uhrazeno
18.9.2023Šlechtová Veronika STG PRAHA OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Smekova Lucie Sporťáci Žatec OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sporťáci Runnaři↳ Matis PetrDdm Žatec
1.11.2022Smělý Martin splašená Puma OPEN M13-99 uhrazeno
2.10.2023Smutková Zuzana My nejsme žádný KVĚTINKY FUN FUN uhrazeno
12.10.2023Smutná Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
19.5.2023Snopková Kateřina FUN FUN uhrazeno
31.8.2023Sobotka Jakub RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2023Sobotka Lukas OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Sokol Martin Optimio OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2023Šolek Ondřej FUN FUN uhrazeno
21.6.2023Sopková Vladěna OPEN Z13-99 uhrazeno
2.10.2023Šorčíková Barbora SRTG Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
23.7.2023Souček Radek OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Soukup Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
5.10.2023Soukup Martin OPEN M13-99 uhrazeno
5.10.2023Soukup Jiří Nýmandi OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Soukupová Denisa RACE MIX uhrazeno
Tým: Denisa + Simon ↳ Zíma Simon
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Špiller Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
21.6.2023Špínová Michaela OPEN T uhrazeno
Tým: SDH Slatiny↳ Zumrová KateřinaSDH Slatiny
↳ Gottvaldová Veronika
↳ Koníčková Petra
25.11.2022Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Šplíchalová Alena Tatranská strela OPEN Z13-99 uhrazeno
18.9.2023Sporková Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
29.9.2023Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
29.9.2023Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
9.10.2023Šrámek Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Šrámek Daniel Cleverfit CM RACE M18-29 uhrazeno
9.10.2023Šrámek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2023Srb Ladislav RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2023Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
30.9.2023Štafl Karel RACE M40-49 uhrazeno
22.9.2023Stáňa Jan Effectix OPEN M13-99 uhrazeno
30.6.2023Staněk Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
2.10.2023Stankova Vendula Hybrid Training RACE Z40-49 uhrazeno
3.10.2023Stanovská Sára OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2023Štefanov Miroslav STG Mělník OPEN M13-99 uhrazeno
29.9.2023Štegl Jiří JŠ5 OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Steinbauerova Veronika Runprogress RACE JZ13-17 uhrazeno
9.10.2023Štěpánek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
27.9.2023Štěpánková Martina Askino/Fitmin team RACE Z40-49 uhrazeno
26.9.2023Štěpánková Svatava OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
8.10.2023Štilcová Anna RACE JZ13-17 uhrazeno
12.6.2023Stojková Nicole FUFLÍČCI OPEN MIX uhrazeno
Tým: FUFLÍČCI↳ Vašek JaroslavFUFLÍČCI
10.7.2023Stolín Kryštof DP2 OPEN T uhrazeno
Tým: DP2↳ Matoušek Ondřej
↳ Švec Miroslav
↳ Matoušek Žertová Kateřina
30.9.2023Strachotová Žaneta OPEN T uhrazeno
Tým: Silné samostatné ženy ↳ Mamiňáková Dominika
↳ Trantina David
↳ Vydra Petr
8.9.2023straka David OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2023Strejčková Nikola RACE Z30-39 uhrazeno
22.11.2022Strnad Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pepe a Veru↳ Pastorová Tereza
22.9.2023Suchánek Láďa Suchánek FUN FUN uhrazeno
30.5.2023Suchánek Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.9.2023Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
2.10.2023Suková Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Šulanová Štěpánka OPEN Z13-99 uhrazeno
12.9.2023Šusta Michal RACE M30-39 uhrazeno
5.9.2023Šustrová Jarmila CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z30-39 uhrazeno
7.8.2023Švandová Jiřka Agoge Gym OPEN Z13-99 uhrazeno
22.9.2023Švarc Michal OPEN M13-99 uhrazeno
27.7.2023Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
27.5.2023Sviták Mikoláš RACE MIX uhrazeno
Tým: Mikeška↳ Chrásková Anežka
8.10.2023Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Svoboda David OPEN M13-99 uhrazeno
14.9.2023Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
20.9.2023Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.9.2023Sýkora Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Synecká Alena OPEN Z13-99 uhrazeno
11.10.2023Synecký Martin RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2023Synecký Petr OPEN M13-99 uhrazeno
9.5.2023Tajč Martin OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2023Tarnóczy Jakub MUD Obstacle Team FUN FUN uhrazeno
3.10.2023Tarnóczy Mirek MUD Obstacle Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tázlar Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2023Telska Rosalie RACE Z18-29 uhrazeno
30.9.2023Tesař Roman RACE M30-39 nezaplaceno
23.9.2023Tesařová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
11.10.2023Tezcan Ivana Maratonstav Úpice RACE Z40-49 uhrazeno
18.9.2023Thieme Petr Aussig OPEN MIX uhrazeno
Tým: Světlá strana síly ↳ Šerfová Sára
10.10.2023Tichý Filip RACE M30-39 uhrazeno
24.9.2023Tichý Jakub Loupáci RACE M18-29 uhrazeno
1.11.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
20.9.2023Tódová Tereza Under achievers OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fall Guys↳ Adam Dominik
24.5.2023Tomašovič Adam Effectix OPEN M13-99 uhrazeno
28.6.2023Tomčík Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
19.7.2023Toušek David OPEN M13-99 uhrazeno
22.9.2023Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
28.9.2023Třísková Terezie Holky z letné OPEN Z13-99 uhrazeno
29.9.2023Trnka Daniel RACE M30-39 uhrazeno
26.9.2023Trojan Petr RACE M30-39 uhrazeno
2.10.2023Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
7.10.2023Tuček Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
24.6.2023Uher Ľubica RACE Z18-29 uhrazeno
30.8.2023Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
16.9.2023Uhrová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
18.9.2023Ulman Roman OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Urbánek Pavel OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
24.5.2023Urbanová Nikola Effectix OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Urbanová Jana Urbíci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Urbici↳ Urban Patrik Urbíci
9.10.2023Vacek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Vácha Jan RACE MIX uhrazeno
Tým: Cleverfit For Life↳ Harciníková AničkaCleverfit For Life
11.10.2023Valach Samo RACE M18-29 uhrazeno
3.10.2023Válek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
22.9.2023Valentová Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno
24.10.2022Valeš Jonáš FUN FUN uhrazeno
17.9.2023Valjent Michal RACE M18-29 uhrazeno
21.9.2023Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
23.4.2023Valová Pavla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
26.9.2023Váňa Martin RACE M40-49 uhrazeno
6.10.2023Vaněk Tomáš DarkSide Workout GENUS GLADIUS uhrazeno
22.9.2023Váňová Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
18.9.2023Vanta Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
6.10.2023Vašák Jakub Krakonošova zvířátka RACE M18-29 uhrazeno
12.9.2023Vaverka Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
6.10.2023Vavřička Lukáš LindeMH #2 OPEN MIX uhrazeno
6.11.2022Veiser Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2022Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
11.10.2023Vendlbergerová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
2.10.2023Věříšová Edita OPEN Z13-99 uhrazeno
31.8.2023Veselý David OPEN M13-99 uhrazeno
11.10.2023Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Amater team↳ Splichalova Jana
24.10.2022Veselý Josef NoClub OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Veska Tobiáš RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2023Vidlák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
20.9.2023Vidlička Václav OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Vidličková Valerie OPEN Z13-99 uhrazeno
11.10.2023Vilhelmová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
27.8.2023Vilímovský Jan OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
30.6.2023Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
2.10.2023Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
28.9.2023Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
8.10.2023Virasto Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
24.9.2023Vitásek Aleš STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2023Vítková Klára TITANS OPEN Z13-99 uhrazeno
7.8.2023Vlach Jiří SDH ÚJEZD OPEN M13-99 uhrazeno
10.9.2023Vladimír Dicá TJ Slavoj Bečov nad Teplou RACE M50-99 uhrazeno
11.10.2023Vlasák Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
5.10.2023Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
4.7.2023Vlk Martin GENUS GLADIUS uhrazeno
10.10.2023Vnenk Michal RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2023Voborský Matěj RACE M18-29 uhrazeno
20.8.2023Vobr Jan RACE M18-29 uhrazeno
29.7.2023Vodrážka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
10.10.2023Vohanka Pavel RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2023Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
6.9.2023Vojtíšek Ondřej OCP OPEN M13-99 uhrazeno
23.8.2023Vojtová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
25.9.2023Vokurka Karel Vojenské sprchy OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Vokurka Michal OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Volek Martin Rybízkové OPEN M13-99 uhrazeno
5.10.2023Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
3.3.2023Vorlickova Zdenka OPEN Z13-99 uhrazeno
24.9.2023Votápek Leonard Pišišvorové RACE JM13-17 uhrazeno
24.9.2023Votápková Gabriela Pišišvorové RACE JZ13-17 uhrazeno
12.9.2023Votruba Filip OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2023Vovsíková Andrea FUN FUN uhrazeno
21.9.2023Vovsíková Petra FUN FUN uhrazeno
25.9.2023Vovsíková Eliška FUN FUN uhrazeno
8.9.2023Vrbická Eliška FUN FUN uhrazeno
8.9.2023Vrbická Anna FUN FUN uhrazeno
5.10.2023Vrbová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
21.8.2023Vršovská Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Vyšínová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Waldhans Patrik DHL ITS Running Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Weil Petr OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2023Westfal Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
29.9.2023Wladař Jan OPEN M13-99 uhrazeno
4.10.2023Wünsche Martin OPEN T uhrazeno
Tým: Gladiators↳ Veber PavelGladiator Training Kralupy
↳ Marek Štěpán Gladiators
↳ UHER Miloš Gladiators
12.10.2023Zábranská Ladislava OPEN Z13-99 nezaplaceno
18.8.2023Žáček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
27.8.2023Zach Petr OPEN M13-99 uhrazeno
27.8.2023Zach Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Zadina Vladimír Carnivora RACE M30-39 uhrazeno
24.9.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
10.10.2023Zadinová Petra Carnivora RACE Z18-29 uhrazeno
10.10.2023Záhoř Michal OPEN M13-99 uhrazeno
27.9.2023Zahrádka Tomáš Martom OPEN MIX uhrazeno
Tým: Martom↳ Nepomucka MartinaMartom
9.10.2023Zahradník Jonáš Bacha brácha OPEN M13-99 nezaplaceno
11.9.2023Zajíček Marian RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2023Zakouřil Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
6.9.2023Zámorská Kateřina OCP OPEN Z13-99 uhrazeno
7.10.2023Zamrzla Josef SRTG Praha RACE M40-49 uhrazeno
9.10.2023Zapadlová Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
27.7.2023Zápařková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Zatloukalová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
2.10.2023Zavadil David FINEP OPEN T uhrazeno
Tým: FINEP↳ Polák Tomáš
↳ Pokora Pavel
↳ Zedník Jan
8.10.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
21.9.2023Ždila Pavol STG Pardubice RACE MIX uhrazeno
Tým: Nažhavený lenochod↳ Nesnídalová AndreaNažhavený lenochod
12.9.2023Zdražil Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
9.8.2023Zebrowski Radoslaw OPEN M13-99 uhrazeno
27.7.2023Zeman Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Zemánek Michal TJ Drslavice RACE M30-39 uhrazeno
1.10.2023Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV RACE Z18-29 nezaplaceno
19.9.2023Žežule Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
5.9.2023Zimáková Klára RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2023Zourek Marek Benátky nad Jizerou OPEN M13-99 uhrazeno
24.10.2022Žufníčková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
12.10.2023Zumr Marian TITANS OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Zýka Hojková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
9.8.2023Łysów Grzegorz OPEN M13-99 uhrazeno