Startovní listina GLADIATOR RACE MILOVICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN49
RACERACE9
FUNFUN8
Kategorie
TTým (čtyřčlenný)16
Z13-99Ženy 13 a více let14
M13-99Muži 13 a více let10
FUNFUN8
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)8
M30-39Muži 30 - 39 let3
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
M13-99Muži 13 a více let1
Z30-39Ženy 30 - 39 let1
M40-49Muži 40 - 49 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Celkem přihlášených66

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
3.11.2022Bachura Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2022Balek Michal FUN FUN uhrazeno
22.11.2022Beránková Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
13.11.2022Bláha Tomáš Randíčka Team Gamma OPEN T uhrazeno
Tým: Randíčka Team Gamma↳ Mateičková Kateřina
↳ Prokop DominikRandíčka Team Gamma
↳ Bláhová EliškaTeam Gamma
25.11.2022Borecký Luděk OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
29.11.2022Dvořák Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Fialová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Franc Jan RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Franče Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šup šup tým↳ Tomková Barbora
30.11.2022Halušková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
9.11.2022Hikl Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Martin RACE M40-49 uhrazeno
21.10.2022Koliáš Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2022Koliášová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
15.11.2022Kolomazníková Lucie FUN FUN uhrazeno
24.11.2022Kopecká Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
24.10.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
15.11.2022Kosová Kateřina FUN FUN uhrazeno
14.11.2022Král Jan Randíčka Team Beta OPEN T uhrazeno
Tým: Randíčka Team Beta↳ Kabrna LukášRandíčka team beta
↳ Bala Michael
↳ Bouška MichaelRandíčka Team Beta
25.11.2022Krejčíková Helena OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Křenová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
4.11.2022Kroutilová Ivana OPEN MIX uhrazeno
Tým: 666↳ Šípek Matěj
19.10.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
15.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
19.10.2022Málková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2022Mareda Stanislav RACE M30-39 nezaplaceno
23.11.2022Neuwirthová Kateřina OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Vokurkový páreček↳ Cakl Jakub
30.11.2022Pacovský Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Pečený Dominik Skladníci OPEN T uhrazeno
Tým: Skladníci↳ Pečený MichalSkladníci
↳ Pečený FilipSkladníci
↳ Pečený AdamSkladníci
25.11.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
30.10.2022Purmanová Alice RACE MIX uhrazeno
Tým: pur_ocr_family↳ Purman Filip
25.11.2022Rálková Eva FUN FUN uhrazeno
1.11.2022ROMAN David #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2022Rožková Magdaléna RACE Z18-29 uhrazeno
29.11.2022Sádlová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
24.10.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.11.2022Skokánek Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Spasova Barbora FUN FUN uhrazeno
25.10.2022Terberová Táňa Buřtguláš OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2022Tešný Milan OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2022Tomešková Monika FUN FUN uhrazeno
23.10.2022Tomešková Aneta FUN FUN uhrazeno
30.10.2022Tošková Johanka RUNaři OPEN Z13-99 uhrazeno
3.11.2022Vorel Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2022Vosecký Roman OPEN M13-99 uhrazeno
13.11.2022Vtípilová Mariana Randíčka Team Alpha OPEN T uhrazeno
Tým: Randíčka Team Alpha↳ Mráčková JosefínaRandíčka Team Alpha
↳ Bala Veronika Randíčka Team Alpha
↳ Králová NikolRandíčka Team Alpha
19.10.2022Zatloukalová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
12.11.2022Zindr Adéla FUN FUN uhrazeno