Startovní listina GLADIATOR RACE PÍSNÍK MAROKÁNKA - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE129
KIDS IKIDS I124
FAMFAM86
KIDS II OKIDS II - OPEN29
Kategorie
FAMFAMILY86
CH08-09Chlapci 8 - 9 let48
D10-11Dívky 10 - 11 let 36
D08-09Dívky 8 - 9 let34
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 31
CH06-07Chlapci 6 - 7 let29
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 20
D12-13Dívky 12 - 13 let 20
CH10-15Chlapci 10 - 15 let16
D10-15Dívky 10 - 15 let13
D06-07Dívky 6 - 7 let13
D14-15Dívky 14 - 15 let 11
CH14-15Chlapci 14 - 15 let11
Celkem přihlášených368

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
7.12.2022Antoš Matěj GradyRun KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2023Bartoň Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2023Bartoňová Adina FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Bartoňová Antonie KIDS I D06-07 uhrazeno
24.8.2023Bartoš Tobias KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.8.2023Bartošová Lucie KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
14.8.2023Barvířová Vanessa Gymnastika Zlín KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.8.2023Barvířová Isabella FAM FAM uhrazeno
20.8.2023Běčáková Erika Atletika FM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
20.2.2023Bednář Kryštof Funkční trénink Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.2.2023Bednář Vojtěch Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.8.2023Bednář Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.8.2023Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
3.1.2023Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
30.7.2023Belák Maxmilián FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Benák Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.8.2023Benátský Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.7.2023Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.8.2023Beránek Adam SKP Olympia Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2023Beránek Štěpán Olympia Spartan Training Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
19.8.2023Bernard Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.8.2023Blézlová Adéla FAM FAM uhrazeno
14.8.2023Bolf Vladimír BB Fitclub KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
19.8.2023Brix Kryštof FAM FAM uhrazeno
6.8.2023Burda Jan FAM FAM uhrazeno
6.8.2023Burdová Ellen KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.8.2023Čačka Filip FAM FAM uhrazeno
15.8.2023Čechová Karolína TJ Chvaletice FAM FAM uhrazeno
16.8.2023Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
6.8.2023Čermák Alešek KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
3.8.2023Černý Matyáš Turbomedvědi KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.8.2023Čeřovský Čeněk KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.7.2023Chmelíková Sabina KIDS I D08-09 uhrazeno
7.5.2023Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.5.2023Chorouš Matouš OCR kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.8.2023Chylka Jan FAM FAM uhrazeno
21.8.2023Coufal Alex KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.8.2023Coufalová Ellen KIDS I D08-09 uhrazeno
20.8.2023Crha Adam KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.8.2023Crhová Aneta KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
21.8.2023Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2023Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.8.2023Culková Nikola #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.8.2023Dalecký Matěj GR kids Hradec Králové KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.8.2023Dančuk Antonín FAM FAM uhrazeno
18.8.2023Dančuková Adéla FAM FAM uhrazeno
23.8.2023Dědek Šimon Capoeira KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.8.2023Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.8.2023Dědkova Sára KIDS I D08-09 uhrazeno
22.8.2023Dohnal Lukáš FAM FAM uhrazeno
28.7.2023Doležel Jáchym KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.8.2023Dostál Václav FAM FAM nezaplaceno
22.8.2023Dostálová Sarah Lions Academy Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
22.8.2023Drbal David FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Drbalová Eliška FAM FAM uhrazeno
21.6.2023Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.8.2023Dudová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.8.2023Dundálková Kristýna Fénix Sport KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2023Dvořák Jan KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.6.2023Dvořáková Anna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.8.2023Dyntarová Lucie KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
22.8.2023Erbanova Ema Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.8.2023Faltýnek Mikuláš KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.8.2023Flekačová Amálie FK Pardubice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.8.2023Frnka Jiří Drým tým KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.8.2023Frnka David Drým tým KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.8.2023Frýzl Mikuláš Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.1.2023Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
13.8.2023Giorgini Laura KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.8.2023Gloser Matouš STG Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.8.2023Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
10.8.2023Gonda Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.8.2023Hájek Jiří OCR Čelákovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2023Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.8.2023Havelková Monika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.8.2023Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.8.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
30.6.2023Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.8.2023Hažva Matěj KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.8.2023Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
29.7.2023Hebr Štěpán KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.3.2023Hendrych Eduard KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.3.2023Hendrych Hugo KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.7.2023Herman Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 nezaplaceno
18.7.2023Herman Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
7.8.2023Heřmánek Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 nezaplaceno
7.8.2023Heřmánková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
14.8.2023Hlaváč Jan #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
14.8.2023Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
22.8.2023Hlavatá Viktorie KIDS I D06-07 uhrazeno
24.8.2023Hofman Adam OCR Kids Poděbrady KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.8.2023Hofman Alan KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.8.2023Hofman Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.8.2023Hofmanová Josefína LSDB ( lyžařský spolek Dolní Branná) KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.8.2023Holcman Tomáš FAM FAM uhrazeno
23.8.2023Holcman Jakub FAM FAM uhrazeno
19.3.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
17.8.2023Hošek Matěj KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.8.2023Hošková Karolína Olympia Spartan Training KH KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.8.2023Hošková Viktorie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
6.8.2023Hrdina Maty KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.8.2023Hrušková Sára hrušáci KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.8.2023Hypská Nela KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.8.2023Hypský Tomáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.8.2023Jacik Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.8.2023Jaciková Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
21.8.2023Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
21.8.2023Janda Petr KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2023Janda Vojtěch KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.8.2023Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.8.2023Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2023Jech Eduard Jechovi FAM FAM uhrazeno
29.3.2023Jelínek Šimon KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2023Jílková Ema GLADI TEAM PARDUBICE KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.8.2023Jiráčková Sára FK Pardubice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.8.2023Jirásek Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.8.2023Jirsák Adam České Heřmanice FAM FAM uhrazeno
18.8.2023Jirsáková Sára České Heřmanice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.7.2023Kácovský David KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.8.2023Kalíšková Nelly KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.8.2023Kamenická Alena KIDS I D06-07 nezaplaceno
22.8.2023Kamenický Tomáš FAM FAM nezaplaceno
22.8.2023Kamenický Václav KIDS I CH08-09 nezaplaceno
21.8.2023Kaprasová Romana RomKap KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
22.8.2023Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
20.8.2023Karlovská Amalie KIDS I D08-09 nezaplaceno
20.8.2023Karlovsky Samuel KIDS I CH06-07 nezaplaceno
18.7.2023Kasalická Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
31.12.2022Keklakova Anetka FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Klenovská Ariana GR kids KIDS I D08-09 uhrazeno
22.8.2023Klenovský Alex FAM FAM uhrazeno
20.8.2023Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.8.2023Kňava Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.8.2023Kňava Lukáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.8.2023Konečny Tobias KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.7.2023Kopáč Filip OCR TEAM Kladno KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.5.2023Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.11.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.11.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
27.5.2023Kopsová Nelly KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
15.8.2023Koreňová Zoe gladiatorraceteam KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
17.8.2023Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
13.8.2023Kosina Emil SRTG Pardubice FAM FAM uhrazeno
17.8.2023Kosina Vojtěch KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2023Kotek Patrik Family FAM FAM uhrazeno
12.8.2023Kotek Filip FAM FAM nezaplaceno
20.8.2023Kotíkova Vanda Sokol Holice KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
24.8.2023Kovář Jakub Gladiator Race Rychnov nad Kněžnou KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.8.2023Kozelek Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
15.8.2023Kráčmar Jáchym FAM FAM uhrazeno
30.7.2023Kratochvíl Štěpán KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.8.2023Krčmářová Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
9.5.2023Kreisinger Filip KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2023Kříž Oskar FAM FAM uhrazeno
21.8.2023Křížová Anna KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.8.2023Křížová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
22.8.2023Křížová Zoe FAM FAM uhrazeno
15.7.2023Kroupová Julie Gladiatorraceteam KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.8.2023Kubeš Richard FAM FAM uhrazeno
16.8.2023Kučerová Jana KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
21.8.2023Kulihová Nikola KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.8.2023Kulihová Adela KIDS I D08-09 uhrazeno
11.8.2023Kurka Matyáš OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.11.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
2.11.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
2.11.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2023Kvačková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.8.2023Lachmanová Andrea Wox KIDS I D08-09 uhrazeno
16.8.2023Lamačová Viktorie KIDS I D06-07 uhrazeno
9.8.2023Langmajer Vítězslav FAM FAM uhrazeno
1.1.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
1.1.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
19.7.2023Lokajíček Marek #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
21.8.2023Loučka Marek TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.8.2023Louda Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2023Lukášek Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2023Luks Benjamin KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2023Luks Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2023Luks Tobiáš FAM FAM uhrazeno
14.8.2023Machník Jakub Gladiator Kids Hradec Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2023Machník Jan Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.8.2023Macků David KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.8.2023Mádr Daniel FAM FAM uhrazeno
11.8.2023Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.8.2023Malochová Alžběta KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
28.6.2023Mann Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.8.2023Marek Jiří KIDS I CH06-07 nezaplaceno
14.8.2023Marek Antonín KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
6.8.2023Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
22.8.2023Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
28.5.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.5.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
21.6.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2023Mazurová Kristýna FAM FAM uhrazeno
20.8.2023Meisterová Deborah KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.4.2023Mencl Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
15.8.2023Meruna Tomáš LOKO Beroun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.8.2023Míl David KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.8.2023Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.8.2023Miňovská Adéla Mimoni Brno FAM FAM uhrazeno
24.8.2023Morávek Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.8.2023Mrkva Ondřej Drým tým KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.8.2023Mrštný Tomáš TJ Opatov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
20.8.2023Myšíková Veronika FAM FAM uhrazeno
1.4.2023Nikl Daniel Niklíci FAM FAM uhrazeno
7.8.2023Niklová Anežka Niklíci FAM FAM uhrazeno
21.8.2023Novák Vojtěch GR Kids HK KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.5.2023Novotná Veronika LS Dolní Branná KIDS I D08-09 uhrazeno
21.8.2023Novotná Jana FAM FAM uhrazeno
11.7.2023Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
21.8.2023Novotná Nela LS Dolní Branná FAM FAM uhrazeno
29.5.2023Novotná Dorota SDH Dolsko KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
7.8.2023Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.5.2023Novotný Antonín SDH Dolsko KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.5.2023Novotný Čeněk SDH Dolsko KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2023Novotný Kryštof Mimoni Brno FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Nyklová Eleanor FAM FAM uhrazeno
19.8.2023Ondráček Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
19.8.2023Ondráčková Josefína FAM FAM uhrazeno
21.8.2023Pacholík Max KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.8.2023Pantůček Tomáš SySleRun KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2023Pantůček Jakub SySleRun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.8.2023Pavlová Kristýna Krakenov KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.8.2023Pecháček Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.8.2023Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.8.2023Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.8.2023Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.11.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.7.2023Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Píchová Tereza KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.5.2023Pittner Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.5.2023Pittnerová Eliška KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
15.5.2023Pivoňková Simona Gladiators KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.8.2023Pokorná Gabriela Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
22.8.2023Pokorná Natálie TJ Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
6.8.2023Pospíšil Matěj #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
25.7.2023Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH KIDS I D08-09 uhrazeno
6.8.2023Pozdník Dominik Beach Point Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.8.2023Pozdníková Nela Jetsurf Pardubice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.8.2023Procházková Bibiana FAM FAM uhrazeno
9.8.2023Procházková Amálie FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Procházková Jasmína FAM FAM uhrazeno
28.4.2023Pup Matyáš SRTG Praha FAM FAM uhrazeno
13.7.2023Puzio Amelia #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.8.2023Regner Filip KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
6.8.2023Regner Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.8.2023Řeháček Daniel GOGO team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.8.2023Řehák Václav Biatlon Roškopov KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2023Řeháková Tereza KIDS I D06-07 uhrazeno
22.8.2023Řeháková Anežka Biatlon Roškopov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.8.2023Remeš Aina R.E.M. team KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.8.2023Remsová Lilien Dveře Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
2.7.2023Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.7.2023Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.4.2023Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
24.1.2023Rumpík Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
2.1.2023Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
18.8.2023Ryšánek Jakub KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.8.2023Ryšánková Amélie KIDS I D08-09 uhrazeno
7.8.2023Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.8.2023Šafránková Natálie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
21.8.2023Šafránková Lucie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.8.2023Šalovský Jakub FAM FAM uhrazeno
10.8.2023Samšeňák Radim KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.5.2023Šandrik Marek KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.8.2023Šebková Nikola FAM FAM uhrazeno
18.8.2023Sehnoutek Ladislav KIDS II - RACE CH14-15 nezaplaceno
18.8.2023Ševc Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.7.2023Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
18.8.2023Ševcová Deniska KIDS I D06-07 uhrazeno
23.8.2023Šimečková Denisa KIDS I D08-09 uhrazeno
23.8.2023Šimečková Melanie KIDS I D06-07 uhrazeno
21.8.2023Šimonka Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2023Škarytková Šárka KIDS I D08-09 uhrazeno
16.8.2023Školudova Claudia LSDB KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.8.2023Sládková Natálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.7.2023Slanina Kryštof #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
18.7.2023Slaninová Esterka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
31.7.2023Šmoková Karin FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Šnajdr Denis FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Šnajdrová Aneta KIDS I D08-09 uhrazeno
21.8.2023Šnokhausová Nela SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D12-13 nezaplaceno
21.8.2023Šnokhausová Ester SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
21.8.2023Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
22.8.2023Špačková Nela FAM FAM uhrazeno
18.8.2023Šreibr Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.7.2023Šrom Josef #gladiatorraceteam KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.7.2023Šromová Jůlie #gladiatorraceteam KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.8.2023Šrut Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.8.2023Staněk Jonáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2023Staněk Mikuláš KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.8.2023Staňková Barbora FAM FAM uhrazeno
5.5.2023Steffal Daniel Dukla Praha KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
5.5.2023Steffalová Nátalie FAM FAM uhrazeno
23.8.2023Štemberová Anet Vrchlabí KIDS I D06-07 uhrazeno
21.8.2023Štemberová Elen KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.8.2023Štengl Filip FAM FAM uhrazeno
31.1.2023Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.8.2023Štěpánek Šimon FAM FAM uhrazeno
17.8.2023Strouhalová Eliška FAM FAM uhrazeno
17.8.2023Strouhalová Ema FAM FAM uhrazeno
16.8.2023Suková Rozalie Lyžařský klub Dolní Branná KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
16.5.2023Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.8.2023Svatoš Jan KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.8.2023Svatoš Pavel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.8.2023Švec Miroslav FAM FAM uhrazeno
14.7.2023Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
12.8.2023Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
14.7.2023Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.8.2023Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.8.2023Tázlarová Daniela FAM FAM uhrazeno
20.8.2023Teislerová Nela / KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
6.8.2023Tošovská Markéta TJ SPARTAK VRCHLABI KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
6.8.2023Tošovská Kristýna Tošováci KIDS I D08-09 uhrazeno
6.8.2023Tošovský Jonáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.7.2023Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.8.2023Tůma Patrik KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.8.2023Tydrychová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
16.8.2023Tyrner Maxmilián SKI RUN ČAKOVICE KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.8.2023Tyrner Viliam SKI RUN ČAKOVICE KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.8.2023Uhlířová Terezie KIDS I D06-07 uhrazeno
20.8.2023Ulverová Martina FAM FAM uhrazeno
20.8.2023Ulverová Eliška FAM FAM uhrazeno
23.8.2023Vacková Victoria Špindl Gladius KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.8.2023Valenta Bohumil OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.8.2023Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.8.2023Valouch Tobiáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Vaněk Tomáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.8.2023Vaněk Adam OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.8.2023Vaverka Štěpán FAM FAM uhrazeno
15.8.2023Vaverková Darina FAM FAM uhrazeno
22.8.2023Věchet Jonáš studio-JelenNP KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2023Věchet Lukáš Bakako Nová Paka KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
10.8.2023Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
10.8.2023Veiserová Klára FAM FAM uhrazeno
26.4.2023Velčev Dominik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
26.4.2023Velčev Alex KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
17.8.2023Veselá Hana KIDS I D08-09 nezaplaceno
17.8.2023Veselý Mikuláš Veseláci FAM FAM nezaplaceno
22.8.2023Víchová Veronika HC Choceň KIDS I D08-09 uhrazeno
6.8.2023Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.8.2023Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.2.2023Volmuth Vojta OCR kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.8.2023Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.8.2023Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.8.2023Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
10.8.2023Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.6.2023Voparil Karel FAM FAM uhrazeno
14.6.2023Vopařilová Rozálie Anna FAM FAM uhrazeno
8.8.2023Voženílková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
9.8.2023Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.8.2023Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.8.2023Zachová Klára TJ Alpin Třebíč KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.8.2023Zahradníková Andrea SDH Arnultovice - Rudník KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
21.8.2023Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D06-07 uhrazeno
23.8.2023Zbranek Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.8.2023Zbranková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
17.8.2023Zeiplová Natálie KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
24.8.2023Zeman Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.6.2023Zet Tadeáš FAM FAM uhrazeno
21.8.2023Zezulák Štěpán KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.8.2023Zezulka Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2023Zišková Tereza FAM FAM uhrazeno