Startovní listina GLADIATOR RACE OSTRAVA - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN61
RACERACE34
FUNFUN6
Kategorie
Z13-99Ženy 13 - 99 let24
M13-99Muži 13 - 99 let21
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)10
M30-39Muži 30 - 39 let7
M18-29Muži 18 - 29 let7
TTým (čtyřčlenný)6
FUNFUN6
M40-49Muži 40 - 49 let6
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
M50-99Muži 50 a více let2
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
Z50-99Ženy 50 a více let 1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených101

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
4.11.2022Bajgar Dominik RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Bauer Michal RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Bělová Dominika OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Blažej Marek RACE M50-99 nezaplaceno
30.11.2022Blažej Michal RACE M18-29 nezaplaceno
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
29.11.2022Bušina Kryštof OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
27.10.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Charvátová Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dlouhý Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2022Dohnalová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Dospíšil Tomáš STG Zlín OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Drábek Adam HC Olomouc OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Drábek Vítězslav OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2022Duchek Petr Predator workout Kladno OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Ďurkech Peter STG Žilina RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2022Dvořák Kelnarová Kristýna FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Emingerová Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
6.11.2022Fojtík Adam RACE M30-39 uhrazeno
26.11.2022Gregrová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hanák Jakub RACE M18-29 uhrazeno
22.11.2022Hlavizňová Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Hodek Martin RACE M40-49 uhrazeno
22.11.2022Holčíková Alžběta OPEN Z13-99 uhrazeno
29.10.2022Horká Monika FUN FUN uhrazeno
29.10.2022Horký Jiří FUN FUN uhrazeno
6.11.2022Hůrka Michal OPEN M13-99 uhrazeno
5.11.2022Janota Daniel FUN FUN uhrazeno
5.11.2022Janota Martin FUN FUN uhrazeno
28.11.2022Jerabek Dominik HC Olomouc OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Julinová Kateřina Kočky z Moravy OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kamená Sabina STG Havířov RACE JZ13-17 uhrazeno
1.12.2022Káňová Lucie Bohumín RACE Z18-29 uhrazeno
26.11.2022Kment Samuel RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2022Kniezek Karel OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Kniezková Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.10.2022Kocián Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Kornel Leo RACE MIX uhrazeno
Tým: Dynamic Duo↳ Frasier Andrea
30.10.2022Koutná Milada JiMi OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2022Krausová Lucie OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.11.2022Křížková Gabriela 0606 OPEN MIX uhrazeno
Tým: 0606↳ Ferko Martin
22.11.2022Kurková Denisa OPEN T uhrazeno
Tým: Igorovy bitch*es↳ Kršíková MichaelaIgorovy bitch*es
↳ Jirušková AliceIgorovy bitch*es
↳ Magal Igor
25.11.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Laštovičková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
15.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
1.11.2022Magalová Jiřina JiMi OPEN Z13-99 uhrazeno
13.11.2022Maňasová Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: ToPaLeMa↳ Papaj TomášBK Ludgeřovice
30.10.2022Mašláňová MOnika Kočky z Moravy OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2022Mičaníková Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Mikláš Peter RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Minářová Denisa RACE Z18-29 uhrazeno
31.10.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.10.2022Nguyen Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Novák Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Osina Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Osina Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Palla Lubomír #stghavirov OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Pastyříková Libuše OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Pazderová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
3.11.2022Pechová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Petřek Ondřej Valašská Banda RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Petřík Vítězslav stg Přerov OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Piaček Robert STG Orlová OPEN MIX uhrazeno
Tým: Spartan Orlová ↳ Bučková Hedvika
31.10.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Pořízková Magdaléna OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Pravdová Petra Hostivice RACE Z30-39 uhrazeno
14.11.2022Průša Milan #KluciBezTrika a HZS HK RACE M18-29 uhrazeno
28.10.2022Pustková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2022Rosecký Zdeněk FUN FUN uhrazeno
1.11.2022Samiec Milan Hlavně se neposrat RACE M40-49 uhrazeno
26.11.2022Ševčík Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Ševčík Richard RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2022Sigmund Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
24.11.2022Šnajdrová Sára - OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šnajdy↳ Šnajdr VítŠnajdry
28.11.2022Štoudek Maxim OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Štoudková Nela OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2022Štoudková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Sýkora Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Sýkorová Jana Prostě běž!-Sýkorky OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Tomec Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Vaněk Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
25.11.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
9.11.2022Žák Adam A.M.O.K. OPEN T uhrazeno
Tým: A.M.O.K.↳ Látal KamilA.M.O.K.
neobsazeno
neobsazeno