Startovní listina GLADIATOR RACE ČESKÝ RÁJ - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IKIDS I153
KIDS II RKIDS II - RACE137
FAMFAM105
KIDS II OKIDS II - OPEN36
Kategorie
FAMFAMILY105
CH08-09Chlapci 8 - 9 let62
CH06-07Chlapci 6 - 7 let37
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 34
D10-11Dívky 10 - 11 let 32
D08-09Dívky 8 - 9 let31
D12-13Dívky 12 - 13 let 25
D06-07Dívky 6 - 7 let23
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 23
CH10-15Chlapci 10 - 15 let19
D10-15Dívky 10 - 15 let17
D14-15Dívky 14 - 15 let 13
CH14-15Chlapci 14 - 15 let10
Celkem přihlášených431

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
10.9.2023Ambrus Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.7.2023Antl Daniel #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
1.7.2023Antlová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
7.12.2022Antoš Matěj GradyRun KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.5.2023Bachura Václav #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
7.9.2023Bálek Maxmilián FAM FAM uhrazeno
14.9.2023Bartoň Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.9.2023Bartoňová Adina FAM FAM uhrazeno
14.9.2023Bartoňová Antonie KIDS I D06-07 uhrazeno
6.9.2023Bartoš Tobias KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.9.2023Bartoš Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Bartošek Martin TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
31.5.2023Bartošová Lucie KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
1.9.2023Barvířová Isabella FAM FAM uhrazeno
1.9.2023Barvířová Vanessa Gymnastika Zlín KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
3.9.2023Bašta David Varovi Legie KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.9.2023Bašta Jan Varovi Legie KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.8.2023Bauerová Hana KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
28.8.2023Bauerová Ella KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.9.2023Bednář Kryštof Funkční trénink Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.9.2023Bednář Vojtěch Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.8.2023Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.9.2023Benátský Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.9.2023Benešová Tereza KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.9.2023Beránek Antonín KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.9.2023Bittmanová Annemari OCR KIDS PODĚBRADY KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.9.2023Bodanská Anna GRT FAM FAM nezaplaceno
13.9.2023Borovičková Berenika STG Mladá Boleslav KIDS I D06-07 uhrazeno
7.9.2023Boušková Veronika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
14.9.2023Braunova Viktorie Spartak Vrchlabí KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.9.2023Briaská Helena SC Radotín KIDS I D06-07 uhrazeno
11.9.2023Briaský Maxmilián SC Radotín KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.9.2023Brokeš Mikuláš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Bubeník Vratislav Funkční Trénink Milovice FAM FAM uhrazeno
7.9.2023Buryán Josef OCR Čelákovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.9.2023Buryán Filip OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
16.2.2023Čápová Alžběta Hellcats KIDS I D08-09 uhrazeno
16.2.2023Čápová Magdaléna Hellcats KIDS I D06-07 uhrazeno
4.9.2023Cassassolles Gabriel KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.9.2023Cassassolles Maxime KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.9.2023Čechová Emily VMCross KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
10.9.2023Čechová Elissa VMCross KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.9.2023Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
14.9.2023Čermák Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.3.2023Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
14.9.2023Čermáková Kristýna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.3.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.4.2023Červenka Jiří Červánci KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.8.2023Chalupa Matyáš Chalupa KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2023Chalupa Ondřej Chalupa FAM FAM uhrazeno
6.9.2023Chalupa Jindřich #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.9.2023Chalupa Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2023Chalupová Michaela Chalupa KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
13.9.2023Chlupáček Patrik KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.9.2023Chlupáčková Anežka FAM FAM uhrazeno
13.9.2023Chlupáčková Adéla FAM FAM uhrazeno
7.5.2023Chorouš Matouš OCR kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2023Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.9.2023Chylka Jan FAM FAM uhrazeno
14.9.2023Cinkeis Matouš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
14.9.2023Cinkeis Štěpán KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
5.9.2023Cogan Richard Rudolf T. J. Sokol Nová Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.9.2023Čopáková Adéla STG Mladá Boleslav KIDS I D08-09 uhrazeno
12.9.2023Coufal Alex KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
12.9.2023Coufalová Ellen KIDS I D08-09 uhrazeno
11.9.2023Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.9.2023Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
11.9.2023Culková Nikola #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
27.8.2023Cvrček David KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
12.9.2023Danilák Michal Terminacek KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.9.2023Daniláková Tereza Terminacek FAM FAM uhrazeno
9.9.2023Darebný Štěpán SKP Maják KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.9.2023Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.9.2023Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
6.5.2023Dobšová Veronika KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
12.9.2023Doležal Richard FAM FAM uhrazeno
13.9.2023Dostál Tomáš FAM FAM uhrazeno
13.9.2023Dostálová Vendula KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
13.9.2023Dostálová Izabela KIDS I D08-09 uhrazeno
8.9.2023Ďoubalík Jaroslav KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.9.2023Drábková Ema FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Drbal David KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.9.2023Drbalová Eliška FAM FAM uhrazeno
21.6.2023Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
8.9.2023Dudová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.8.2023Duffková Nikola KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.9.2023Dusilová Adriana KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
13.8.2023Dvořák Daniel Varovi legie KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.9.2023Eibner Denny KIDS I CH08-09 nezaplaceno
27.8.2023Fajtl Ondřej FAM FAM uhrazeno
31.8.2023Faktor Tobik KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.8.2023Fehér Laura Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
12.9.2023Feledik Matthias BK Mladá Boleslav KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Feledik Thobias BK Mladá Boleslav KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.10.2022Francová Alice KIDS I D08-09 uhrazeno
31.10.2022Francová Týna KIDS I D06-07 uhrazeno
31.10.2022Francová Adéla FAM FAM uhrazeno
8.9.2023Frémund Michal Sokol Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.9.2023Gall Jonáš Hugo KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.9.2023Gall Daniel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.9.2023Gergelits Michal KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.10.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.9.2023Hájek Jiří OCR Čelákovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2023Hájková Agáta KIDS I D06-07 uhrazeno
22.8.2023Hána David FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.8.2023Hanzlík Karel Atletika Klatovy KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.9.2023Hanzlíková Karin Atletika Klatovy FAM FAM uhrazeno
31.7.2023Havel Dominik Adam FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Havle Alexandr KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.9.2023Havle Adam James KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.9.2023Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.7.2023Havlová Valerie Olga KIDS I D08-09 uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.8.2023Heřmánek Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.8.2023Heřmánková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
7.9.2023Hladík Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.9.2023Hoffmann Jaroslav FAM FAM uhrazeno
10.9.2023Hoffmann Pavel Gladiatorrace team FAM FAM uhrazeno
10.9.2023Hofman Adam OCR Kids Poděbrady KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.8.2023Hofman Alan KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.8.2023Hofman Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.9.2023Hofmanová Josefína LSDB ( lyžařský spolek Dolní Branná) KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.12.2022Holčík Adam DMM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.8.2023Holec Matyáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.6.2023Holínka Jiří FAM FAM uhrazeno
19.3.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.9.2023Horák Matouš Srtg Mladá Boleslav KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.6.2023Horálek Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.9.2023Horčička Vojtěch Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
31.1.2023Horecká Rozárie Novis Team / SK Speed Brno KIDS I D06-07 uhrazeno
31.1.2023Horecká Anastázie Novis Team FAM FAM uhrazeno
5.9.2023Hort Toby KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.8.2023Hošková Karolína Olympia Spartan Training KH KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
1.9.2023Hovorka Milan KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
3.9.2023Hrdina Maty KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.9.2023Hrubý Patrik #gladiatorraceteam FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Hrubý Jakub #gladiatorraceteam FAM FAM uhrazeno
8.9.2023Jacik Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.9.2023Jakubička Antonín KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.9.2023Jakubičková Karla TJ Sokol Železný Brod KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.9.2023Jelínek Stanislav FAM FAM uhrazeno
8.9.2023Jelínek Michal FAM FAM uhrazeno
14.6.2023Jiránková Justina Rosalie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
10.9.2023Jirásek Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Kabátek Hugo FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Kalíšková Nelly KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.9.2023Kalousek Štěpán FAM FAM uhrazeno
9.9.2023Kalousek Šimon FAM FAM uhrazeno
26.8.2023Kaprasová Romana RomKap KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
10.9.2023Kasalická Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
14.9.2023Katolická Anabela MishaTeam KIDS I D08-09 uhrazeno
14.9.2023Katolický Kristián MishaTeam KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
1.9.2023Kerda Tomas KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
12.9.2023Kleinová Kristýna KIDS I D06-07 uhrazeno
12.9.2023Kleinová Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
28.8.2023Kleinpeter Dominik FAM FAM uhrazeno
5.9.2023Klenovská Ariana GR kids KIDS I D08-09 uhrazeno
14.9.2023Klinger Eliáš FAM FAM uhrazeno
7.9.2023Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
6.9.2023Kocova Justyna KIDS I D08-09 nezaplaceno
1.7.2023Kohout Eduard KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.8.2023Kohout Filip Tatran Železná Ruda KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.8.2023Kohout Lukáš Tatran Železná Ruda KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.6.2023Kohoutová Kamila LS Dolní Branná KIDS I D08-09 uhrazeno
21.8.2023Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.9.2023Komárek Kryštof FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Konečná Ivana Dono KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
4.9.2023Konečny Tobias KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.10.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.9.2023Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
6.9.2023Kosina Vojtěch FAM FAM uhrazeno
29.8.2023Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.9.2023Kotek Patrik Family FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Kotíkova Vanda Sokol Holice KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
13.9.2023Kovář Jakub Gladiator Race Rychnov nad Kněžnou KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.6.2023Kraft Lukáš VK Příbram KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.8.2023Kratochvíl Jakub FAM FAM uhrazeno
28.5.2023Kratochvíl Michal FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Krčmářová Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
11.9.2023Krupičková Veronika KIDS I D06-07 uhrazeno
28.8.2023Kubeš Daniel TJ Sokol Hradec Králové FAM FAM uhrazeno
14.9.2023Kubín Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.9.2023Kubričan Matyáš Lokalblok FAM FAM uhrazeno
26.6.2023Kučerová Petra Horský holky Bratrouchov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.8.2023Kűhnel Petr KÝNY-TEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.5.2023Kulhánková Elen FAM FAM uhrazeno
25.8.2023Kvaček Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.8.2023Kvačková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
13.9.2023Kýna Jan HC Rakovník KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
13.9.2023Kýnová Magda KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
13.9.2023Kytka Maxmilian FAM FAM uhrazeno
10.9.2023Kytková Magdalena FAM FAM uhrazeno
3.9.2023Ladeckà Natalie Lenochodi KIDS I D06-07 uhrazeno
3.9.2023Ladecky David FAM FAM uhrazeno
10.9.2023Lásková Leona FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Lebeda Matyáš FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Lenner Maxim FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Lenner William FAM FAM uhrazeno
4.9.2023Liďáková Nikola FAM FAM uhrazeno
21.10.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
11.9.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
4.9.2023Lorenc Jan Maxmilián BIGGUS TEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.9.2023Lorenc Martin František BIGGUS TEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.9.2023Lorencová Nicol Kristýna BIGGUS TEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
4.9.2023Lorencová Marie Helena BIGGUS TEAM FAM FAM uhrazeno
8.9.2023Loučka Marek TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.8.2023Louda Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.9.2023Lukášek Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.9.2023Lukeš Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.9.2023Luks Tobiáš FAM FAM uhrazeno
13.9.2023Luks Benjamin KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.9.2023Luks Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.7.2023Macák Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Mácha Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Macháček Erik KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Macháček Norbert FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Macháčková Ingrid KIDS I D06-07 uhrazeno
12.9.2023Máchová Agáta KIDS I D06-07 uhrazeno
12.9.2023Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
13.9.2023Malá Laura KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.4.2023Malcová Anna KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
1.9.2023Malík Miroslav FAM FAM uhrazeno
1.9.2023Malík Jiří FAM FAM uhrazeno
3.9.2023Malínská Adéla OCR Kids Poděbrady KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
13.9.2023Malý Sebastián KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.9.2023Mařan Patrik FAM FAM uhrazeno
26.8.2023Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
12.9.2023Marhold Jan Splašený šneci KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
12.9.2023Marholdová Nikola Splašený šneci KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.8.2023Maršál Adam FAM FAM uhrazeno
14.9.2023Martinek Jan Tj Tanvald KIDS I CH06-07 nezaplaceno
10.9.2023Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
7.9.2023Martonka Alex KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.8.2023Mašek Jáchym KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
5.9.2023Matic Boris KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.6.2023Matic Lenka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.5.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.5.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
8.9.2023Matys Jakub KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
8.9.2023Matys Ondřej KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.8.2023Mazánek Dan KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.8.2023Mazánek Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.8.2023Mazánek Jan KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.9.2023Menclova Barbora KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
10.9.2023Morávek Petr KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.9.2023Mrňa Jakub OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Mrštný Tomáš TJ Opatov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
14.9.2023Müller Matyáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.9.2023Myšíková Veronika FAM FAM uhrazeno
13.9.2023Nazad Dominik KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.9.2023Nazadová Natálie KIDS I D08-09 nezaplaceno
11.9.2023Nebeský Lukáš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
31.8.2023Nemčík Alex STG Mladá Boleslav KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.9.2023Němeček Kryštof OCR Poděbrady FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Nohynek Daniel STG Mladá Boleslav KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2023Novotná Veronika LS Dolní Branná KIDS I D08-09 uhrazeno
7.8.2023Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.5.2023Odehnal Lukáš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
29.8.2023Olšák Mikuláš STG Litoměřice KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.8.2023Olšák Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.6.2023Otčenášek Marek KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.6.2023Otčenášek Šimon KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
12.9.2023Pacholík Max KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.4.2023Pacolová Tereza STG Mladá Boleslav KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
14.9.2023Paduchová Tereza KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
7.5.2023Paris Ondřej KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
4.9.2023Paris Laura KIDS I D08-09 uhrazeno
8.8.2023Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.8.2023Pecháček Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.9.2023Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
4.9.2023Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.9.2023Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
13.9.2023Petrasek EllaMartina Olymp Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.7.2023Petřík Hektor FAM FAM uhrazeno
6.9.2023Petříková Berta Včeličky FAM FAM uhrazeno
27.7.2023Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Píchová Tereza KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.9.2023Pilař Matěj Lužany KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
18.6.2023Pištěláková Ellen KIDS I D08-09 uhrazeno
2.9.2023Pittner Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.9.2023Pittnerová Eliška KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
7.9.2023Pokorná Natálie TJ Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 nezaplaceno
11.9.2023Pokorná Anežka OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
8.9.2023Pokorná Anežka FAM FAM uhrazeno
8.9.2023Pokorná Jana KK Beringin KIDS I D08-09 uhrazeno
7.9.2023Pokorná Gabriela Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 nezaplaceno
8.9.2023Pokorný František KK Beringin KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.9.2023Pokorný Antonín KK Beringin KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.7.2023Pribula Kryštof KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
7.9.2023Procházková Hana Svídnický extrém FAM FAM uhrazeno
7.9.2023Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
22.8.2023Rajchl Martin KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.8.2023Regner Filip KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.8.2023Regner Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
14.9.2023Řeháček Vojtěch SKI Jílemnice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.9.2023Řeháček Daniel GOGO team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
14.9.2023Řeháčková Adéla SKI Jílemnice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.9.2023Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 nezaplaceno
10.9.2023Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
29.10.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
13.8.2023Richtrová Valentina Varovi legie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
3.9.2023Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.9.2023Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
3.9.2023Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.9.2023Rousek Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.9.2023Rousková Adéla KIDS I D06-07 uhrazeno
12.9.2023Rovná Tereza KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
12.9.2023Rovný Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.9.2023Rybář Theodor FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Rys Šimon Rysáci KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.9.2023Rysová Petra Rysáci KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
30.8.2023Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
31.8.2023Šafránková Natálie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.8.2023Šafránková Lucie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.8.2023Šalovský Jakub FAM FAM uhrazeno
14.9.2023Schejbal Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.9.2023Schejbalová Adéla FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Šebesta Richard KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
11.9.2023Šebková Nikola FAM FAM uhrazeno
9.12.2022Šinkovský Filip KIDS I CH08-09 nezaplaceno
8.9.2023Sittková Johana KIDS I D06-07 uhrazeno
8.9.2023Sittková Anežka KIDS I D08-09 uhrazeno
22.3.2023Sklenář Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.9.2023Školudova Claudia LSDB KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.9.2023Škorpil Marek Jiskra Hořice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
12.9.2023Skrbek Matouš Sokol Železný Brod KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.9.2023Slabion Dominik Na Pohodu KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.5.2023Sladká Viktorie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.5.2023Sladká Laura KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
4.9.2023Slánský Viktor KIDS I CH08-09 nezaplaceno
4.9.2023Slánský Richard KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.7.2023Smejkalova Terezka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
19.7.2023Šmídová Stella KIDS I D08-09 uhrazeno
11.9.2023Šnajdr Denis FAM FAM uhrazeno
5.9.2023Šnajdrová Lucie KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
11.9.2023Šnajdrová Aneta KIDS I D08-09 uhrazeno
24.7.2023Šnejberková Anna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
12.9.2023Sokol Albert SKI RUN Čakovice KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.9.2023Sokolová Beata SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.9.2023Sommerová Anna KIDS I D06-07 nezaplaceno
13.8.2023Šonská Amálka Varovi legie KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
13.8.2023Šonský Matěj Varovi legie KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
31.7.2023Souček Antonín Atletika Stodůlky KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.9.2023Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
11.9.2023Štaud Denis KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.9.2023Steklá Magdalena FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Steklý Mikuláš FAM FAM uhrazeno
8.9.2023Štemberová Anet Vrchlabí KIDS I D06-07 uhrazeno
14.9.2023Středa David KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.9.2023Střelec Sebastien SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.9.2023Sudor Ondřej Sudor family FAM FAM uhrazeno
8.9.2023Sudorová Anežka Sudor family FAM FAM uhrazeno
8.9.2023Sudorová Michaela Sudor family FAM FAM uhrazeno
14.9.2023Suková Rozalie Lyžařský klub Dolní Branná KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.8.2023Šulc Jáchym KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
12.9.2023Šváb Kryšpín FAM FAM uhrazeno
28.8.2023Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Svačina Tomáš TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
28.8.2023Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.10.2022Sviteková Laura Atletika Stodůlky KIDS I D06-07 uhrazeno
12.9.2023Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2023Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.8.2023Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.9.2023Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
31.8.2023Tázlarová Daniela FAM FAM uhrazeno
13.9.2023Toboříková Tereza KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.8.2023Tošovský Jonáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.9.2023Trojan Alex KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.9.2023Trpisovska Tyna Beham pro radost KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
14.9.2023Tůma Adam KIDS I CH06-07 nezaplaceno
14.9.2023Tůma Patrik KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
4.9.2023Tutunovic Mateo KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
12.9.2023Tydrychová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
10.9.2023Tyrner Viliam SKI RUN ČAKOVICE KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.9.2023Tyrner Maxmilián SKI RUN ČAKOVICE KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.9.2023Uher Josef KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.9.2023Uhlířová Terezie KIDS I D06-07 uhrazeno
9.9.2023Ulman Jakub Na Pohodu KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
11.9.2023Ulverová Eliška FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Vacková Victoria Špindl Gladius KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.6.2023Vágner Filip FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
28.8.2023Valouch Tobiáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
11.8.2023Váňa Kryštof KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
12.9.2023Varga Matouš Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Vaverka Štěpán FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Vaverková Darina FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Vedral Samuel FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Vedralová Valerie FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Víchová Veronika HC Choceň KIDS I D08-09 uhrazeno
7.9.2023Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.9.2023Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.8.2023Vladyková Johana FAM FAM uhrazeno
15.5.2023Vojtěchovská Gabriela KIDS I. KIDS I D08-09 uhrazeno
15.5.2023Vojtěchovská Ema KIDS II. - OPEN KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.5.2023Vojtěchovský Dan KIDS II. - OPEN KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
5.8.2023Vojtíšková Aneta FAM FAM uhrazeno
28.8.2023Vokatá Daniela KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.8.2023Vokatý Filip KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
3.9.2023Volmuth Vojta OCR kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.9.2023Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.9.2023Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.9.2023Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
6.9.2023Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
10.9.2023Voňková Kamila KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.9.2023Vraný Jakub STG Mladá Boleslav FAM FAM uhrazeno
6.9.2023Vraný Adam STG Mladá Boleslav KIDS I CH06-07 uhrazeno
5.9.2023Vutkanová Emma FAM FAM uhrazeno
11.9.2023Vykysalá Laura FAM FAM uhrazeno
6.9.2023Zachová Klára TJ Alpin Třebíč KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.7.2023Zahradník Aram Bacha brácha KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.7.2023Zahradník Martin Bacha brácha KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.7.2023Zahradník Vavřinec Bacha brácha KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.9.2023Zahradníková Andrea SDH Arnultovice - Rudník KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.7.2023Zahradníková Mia Bacha brácha FAM FAM uhrazeno
12.9.2023Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D06-07 uhrazeno
11.9.2023Zbranek Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.9.2023Zbranková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
2.9.2023Zeiplová Natálie KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
12.9.2023Zelená Stanislava KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
4.9.2023Zezulka Adam FAM FAM uhrazeno
7.9.2023Zich Marek Lužany KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.9.2023Zichová Terezie Lužany KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
6.9.2023Zišková Tereza FAM FAM uhrazeno
9.9.2023Zubrík Peter FAM FAM uhrazeno
24.10.2022Žufníčková Josefina KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno