Startovní listina GLADIATOR RACE OSTRAVA - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE84
KIDS IKIDS I84
KIDS II OKIDS II - OPEN46
FAMFAM43
Kategorie
FAMFAMILY43
CH08-09Chlapci 8 - 9 let29
CH10-15Chlapci 10 - 15 let27
D08-09Dívky 8 - 9 let27
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 24
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 22
D10-15Dívky 10 - 15 let19
CH06-07Chlapci 6 - 7 let16
D10-11Dívky 10 - 11 let 15
D06-07Dívky 6 - 7 let12
D12-13Dívky 12 - 13 let 11
CH14-15Chlapci 14 - 15 let7
D14-15Dívky 14 - 15 let 5
Celkem přihlášených257

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.5.2023Abesková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
17.3.2023Antoniak Oliwia SHARK CREW RYBNIK FAM FAM uhrazeno
17.3.2023Bajorek Wojciech SHARK CREW RYBNIK KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.3.2023Bajorek Emilia SHARK CREW RYBNIK KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.4.2023Balun Kryštof KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.3.2023Barabasz Szymon Raciborki OCR KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
14.4.2023Běčáková Erika Atletika FM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.3.2023Bednář Václav KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
23.3.2023Bednář Matěj KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.5.2023Bobčiak Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.5.2023Boček Štěpán FAM FAM uhrazeno
8.5.2023Bočková Viktorie FAM FAM uhrazeno
20.2.2023Bogár Filip FAM FAM uhrazeno
11.5.2023Bohun Antonín KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.5.2023Bolechová Viki KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.5.2023Buček Vojtěch FAM FAM uhrazeno
18.4.2023Bučková Kornelie Ostravske kalače KIDS I D06-07 uhrazeno
7.5.2023Búřil Marek KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
2.5.2023Časarová Debora msk Orlová KIDS I D08-09 uhrazeno
9.5.2023Celta Alan KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2023Celtová Albína KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.1.2023ČERMÁK TEODOR FAM FAM uhrazeno
8.5.2023Černá Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.4.2023Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.5.2023Chlebková Simona KIDS I D08-09 uhrazeno
17.3.2023CHROBOK JAKUB Shark Crew Rybnik KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.5.2023Coufal Alex KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.5.2023Cupianová Meghan FAM FAM uhrazeno
6.5.2023Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
4.5.2023Demlová Adéla KIDS II KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.5.2023Doležalová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
24.1.2023Doležel Jáchym KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.11.2022Dvořák Denis KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.11.2022Ferko Richard KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
25.11.2022Ferková Terezie KIDS I D08-09 uhrazeno
10.5.2023Fialka Lukáš TJ Sokol Vrchoslavice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.4.2023Fiedler Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.4.2023Foldynová Ella Ostrava Steelers FAM FAM uhrazeno
30.1.2023Frasier Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.1.2023Frasier Emma KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.1.2023Frasier Lydia KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
2.5.2023Frnka Jiří Drým tým KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.4.2023Fryš Michael KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.3.2023Gawliczek Rafal Raciborki OCR KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
2.5.2023Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
8.5.2023Gregořica Filip KIDS II - OPEN CH10-15 nezaplaceno
8.5.2023Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
3.5.2023Harmečko Oliver KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
17.4.2023Hellebrant Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.3.2023Herman Patryk SHARK CREW RYBNIK KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.3.2023Herman Eryk SHARK CREW RYBNIK KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2023Holzová Gabriela KIDS I D06-07 uhrazeno
4.2.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
31.10.2022Horky Maxim FAM FAM uhrazeno
1.5.2023Hrabcová Julie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.4.2023Hřebačka Matěj Hřebíci KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
27.4.2023Hřebačka Jakub Hřebíci FAM FAM uhrazeno
30.4.2023Hýl Robert KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.5.2023Jiroudek Ruben LukAl KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.5.2023Jiroudková Tabita LukAl KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.4.2023Juráková Nikol KIDS I D08-09 uhrazeno
3.5.2023Kabeláč Michal Atletika Valašské Meziříčí KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.11.2022Kachtíková Markétka KIDS I D08-09 uhrazeno
25.11.2022Kachtíková Kristýnka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
19.3.2023Kácovský David KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.5.2023Kastnerová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.12.2022Keklakova Anetka FAM FAM uhrazeno
9.5.2023Kesová Marie KIDS I D06-07 uhrazeno
4.5.2023Klečková Mia Spartan Training Group Frýdek Místek KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
6.3.2023Klímová Nela KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
10.5.2023Kludkova Ema FAM FAM uhrazeno
17.11.2022Kniezková Daniela KIDS I D06-07 uhrazeno
17.11.2022Kniezková Kristýna FAM FAM uhrazeno
10.5.2023Kocman Vojtěch Drým tým KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.4.2023Koláčný Adam FAM FAM uhrazeno
4.5.2023Kolečkář Matyáš KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
4.5.2023Kolečkář Tobiáš KIDS II - OPEN CH10-15 nezaplaceno
10.5.2023Korčová Adina KIDS I D08-09 uhrazeno
30.10.2022Kornel Kryštof FAM FAM uhrazeno
8.3.2023Kosorz Maciej Raciborki OCR KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.5.2023Kosztolányi Dominik 1. FC Poruba, Atletika Poruba, ZŠ Porubská KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.5.2023Kotarová Elen KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
31.1.2023Kotas Matěj FAM FAM uhrazeno
11.5.2023Koudelková Natálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.5.2023Krameriusová Anna STAR KIDS KIDS I D08-09 uhrazeno
11.5.2023Křižáková Barbora - KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
7.3.2023Król Kaja SHARK CREW RYBNIK KIDS I D08-09 uhrazeno
7.3.2023Król Kasjan SHARK CREW RYBNIK KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.5.2023Kryl Andreas STG Olomouc FAM FAM uhrazeno
8.3.2023Kučerová Barbora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.10.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.10.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.10.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
29.3.2023Kvapil Ondřej KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.3.2023Kvapil Vít KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.4.2023Lednický Lukáš Krnov KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
28.4.2023Lehnert Jakub STG Frýdek-Místek KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.5.2023Loryk Matheo KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.5.2023Loučka Marek TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2023Lyčka Viktor KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.5.2023Lyčková Sofie FAM FAM uhrazeno
8.5.2023Machů Filip Kruháč team UB KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.5.2023Machů Magdaléna Kruháč team UB KIDS I D06-07 uhrazeno
9.11.2022Malyšková Nikol FAM FAM uhrazeno
24.4.2023Marcalik Dominik FAM FAM uhrazeno
24.4.2023Marcaliková Natálie FAM FAM uhrazeno
6.5.2023Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
5.3.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.3.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
9.5.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.5.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
17.3.2023Matusik Maximilian Shark Crew Rybnik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
27.3.2023Mazáč Michal AKEZ Kopřivnice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
27.3.2023Mazáč Jakub BK Příbor KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
20.4.2023Mazánek Roman KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.4.2023Mazánková Martina KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
4.5.2023Melichar Martin Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.5.2023Miček Viktor STG-FM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
6.3.2023Miczek Mateusz Raciborki OCR KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.3.2023Mielnik Adam Raciborki OCR KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.5.2023Mika Přemek skoky KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.5.2023Mika Radek skoky KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
7.3.2023Mirecka Nikola Raciborki OCR KIDS I D08-09 uhrazeno
11.5.2023Morongová Jasmína KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
3.5.2023Mrkva Ondřej Drým tým KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.5.2023Mrštný Tomáš TJ Opatov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
31.3.2023Mučka Dominik BK Ludgeřovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.3.2023Mučková Tereza BK Ludgeřovice KIDS I D08-09 uhrazeno
11.5.2023Musálek Antonín MUSI TEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.3.2023Myszakowska Emilka Raciborki OCR KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.5.2023Mžiková Karolina KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
10.3.2023Nevrlý Daniel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.3.2023Nevrlý Jan KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.4.2023Nováková Klára FAM FAM uhrazeno
8.5.2023Novosad Tobiáš žáden KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.5.2023Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.4.2023Ochodek Tobiáš FAM FAM uhrazeno
11.5.2023Olsson Isabelle KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.5.2023Oršová Natálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
17.3.2023Paluch Paulina Raciborki OCR KIDS I D08-09 uhrazeno
7.5.2023Paluch Iga Raciborki OCR KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.3.2023Paskuda Ola Raciborki OCR KIDS I D08-09 uhrazeno
11.4.2023Pavlicová Nikol KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
11.5.2023Pešek Lukaš FAM FAM uhrazeno
7.5.2023Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
7.5.2023Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.5.2023Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.10.2022Petříková Edita KIDS I D06-07 uhrazeno
28.10.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.5.2023Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
10.5.2023Plachká Zuzana FAM FAM uhrazeno
9.5.2023Pleva Simon KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.5.2023Pleva Theo KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.5.2023Podborská Anna FAM FAM uhrazeno
9.5.2023Podvolecký David KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2023Podvolecký Adam KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
8.5.2023Pokorná Stella FAM FAM uhrazeno
8.5.2023Pokorný Tomáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.3.2023Pokorný Hynek FAM FAM uhrazeno
18.3.2023Polak Magda Raciborki OCR KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.3.2023Polak Jakub Raciborki OCR KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.5.2023Popov Ivan KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.5.2023Prchalová Anita KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
8.5.2023Přívarová Gabriela KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.4.2023Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
30.4.2023Procházková Hana Svídnický extrém FAM FAM uhrazeno
5.5.2023Regner Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
5.5.2023Regner Filip KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.4.2023Řehůřek David KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.4.2023Řehůřková Jana KIDS I D08-09 uhrazeno
25.4.2023Řepa Miroslav FAM FAM uhrazeno
10.5.2023Řezáč Václav TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
10.5.2023Řezáčová Alena TJ Sokol Vrchoslavice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.5.2023Řičičářová Ema KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
10.5.2023Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.3.2023Rudnicka Natalia OCR Raciborki KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.10.2022Rusek Adam KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
31.10.2022Rusek David KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.1.2023Rychlá Zorka Lemry FAM FAM uhrazeno
11.1.2023Rychly Erik Lemry KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.5.2023Rys Šimon Rysáci KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2023Rysová Petra Rysáci KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
26.4.2023Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.11.2022Sala Marek FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Salová Andrea KIDS I D08-09 uhrazeno
1.11.2022Samiec Dominik Už to frčí KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
5.12.2022Šandrik Marek KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.4.2023Šandriková Ema FAM FAM uhrazeno
5.12.2022Šandriková Viktorie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.4.2023Schmid Lukáš FAM FAM uhrazeno
9.5.2023Schybol Richard STG FM KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2023Schybolová Gabriela STG FM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.5.2023Sedláček Tobiáš FAM FAM uhrazeno
10.5.2023Sedláček Mikuláš Avion Team KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.4.2023Sekanina David KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
11.5.2023Sentivan Andrea KIDS I D08-09 uhrazeno
18.4.2023Sikora Natan KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
13.4.2023Šiler Ondřej KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.12.2022Skořupa Matěj KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
13.12.2022Skořupa Václav KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.1.2023Škrabal Filip KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
18.1.2023Škrabalová Adéla KIDS I D08-09 uhrazeno
26.4.2023Skuplík Jan STG Frýdek-Místek KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
26.4.2023Skuplík Jiří STG Frýdek-Místek KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.4.2023Skýba Sebastian Hc Vítkovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.5.2023Šmerda Vladan KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
31.10.2022Šmíd Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.5.2023Sobala Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2023Sobková Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
9.5.2023Sohrová Bára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
2.3.2023Štěpaníková Sofie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
2.5.2023Štěpánková Klára SSK Vítkovice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
3.5.2023Šturm Šimon KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.1.2023Suchánek Petr STG Napajedla KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.5.2023Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2023Svačina Tomáš TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
9.3.2023Švidrnochová Natálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.4.2023Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.4.2023Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.2.2023Szablatura Honza KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.5.2023Sznapka Jakub STG Karviná KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.5.2023Sznapka Jan STG Karviná KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.4.2023Sztuka Matyáš FAM FAM uhrazeno
1.5.2023Szturcová Nina KIDS I D08-09 uhrazeno
15.3.2023Szulik Antoni SHARK CREW RYBNIK KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.5.2023Sładek Alicja Fit more KIDS I D08-09 uhrazeno
25.2.2023Tejkal Ben Nikolas FAM FAM uhrazeno
11.5.2023Toman Robin KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.5.2023Tomanová Eliška Eva KIDS I D06-07 uhrazeno
11.5.2023Tomanová Júlia Emma KIDS I D06-07 uhrazeno
26.4.2023Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.4.2023Trčka Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.4.2023Trčková Adina KIDS I D08-09 uhrazeno
9.5.2023Turecký Oliver KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
5.5.2023Tvrdá Daniela STG-FM KIDS I D08-09 uhrazeno
5.5.2023Tvrdý Filip STG-FM KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.5.2023Uhrová Adriena SSK Vítkovice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.5.2023Vachtarčíková Vanessa Ostravské kalače KIDS I D06-07 uhrazeno
23.4.2023Václavíková Eliška AK SSK Vitkovice KIDS I D06-07 uhrazeno
3.5.2023Vaculík Eliáš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
3.5.2023Vaculík Matyáš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.4.2023Vaňková Nela KIDS I D08-09 uhrazeno
3.4.2023Veřmiřovský Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.5.2023Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.5.2023Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.4.2023Volf Tobiáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.5.2023Volná Laura Ostravské kalače KIDS I D06-07 uhrazeno
11.5.2023Vrzala Tomáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
5.5.2023Zackova Tereza Spartan Kids FM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
7.5.2023Zajitzová Karolína Stg FM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.5.2023Žák Matyáš Drým tým KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.5.2023Zálešáková Adéla FAM FAM uhrazeno
3.5.2023Zaoral Eduard FAM FAM uhrazeno
11.5.2023Zdráhal Tobiáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.3.2023Ziemnicka Weronika Shark Crew Rybnik KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno