Startovní listina GLADIATOR RACE TAXIS PARDUBICE - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN469
RACERACE320
FUNFUN21
Kategorie
M13-99Muži 13 - 99 let249
Z13-99Ženy 13 - 99 let131
M30-39Muži 30 - 39 let58
M18-29Muži 18 - 29 let54
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)50
M40-49Muži 40 - 49 let49
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)49
TTým (čtyřčlenný)39
Z18-29Ženy 18 - 29 let24
M50-99Muži 50 a více let24
Z30-39Ženy 30 - 39 let22
FUNFUN21
Z40-49Ženy 40 - 49 let14
JM13-17Junioři 13 - 17 let12
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
Z50-99Ženy 50 a více let6
Celkem přihlášených810

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
16.10.2023Abrahamová Claudia OPEN Z13-99 uhrazeno
22.10.2023Adamová Kateřina O fous rychlejší OPEN Z13-99 uhrazeno
21.11.2023Alt Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: ZHZS↳ CHMELAŘ FILIPZHZZ
↳ Manda Filip
↳ Pajer Lukáš
13.11.2023Ambros Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.7.2023Anderle Petr Postřekov OPEN MIX uhrazeno
Tým: Postřekov↳ Reznickova Tereza
19.10.2023Antonů Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Antoš Jiří SVP Karlovy Vary OPEN MIX uhrazeno
Tým: judo↳ Holubová Barbara
23.11.2023Arnold Zdeněk Bikeaction-Rockymountain team RACE M50-99 nezaplaceno
18.10.2023Bahníková Eva RACE Z40-49 uhrazeno
19.11.2023Bajer Lukáš SRTG-Rychnov nad Kněžnou RACE M30-39 uhrazeno
9.5.2023Bala Svobodová Mirka RACE Z30-39 uhrazeno
11.11.2023Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
30.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2023Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
30.11.2023Bandasová Marie Jeníček a Mařenka OPEN Z13-99 uhrazeno
24.10.2023Banghová Klára JK Briliant - Petrovice OPEN Z13-99 uhrazeno
17.10.2023Bártek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
21.10.2023Baťcha Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2023Beauchamp Andrea OCR team Kladno OPEN Z13-99 uhrazeno
26.9.2023Beck Robin OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
19.11.2023Beitler Leos pastelky OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Benátská Kristýna STG Trutnov OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Benda Stanislav RACE M40-49 uhrazeno
17.9.2023Bendová Petra RACE Z40-49 uhrazeno
20.11.2023Beneš Petr Kvíčala Team RACE M40-49 uhrazeno
13.11.2023Beneš Jakub Model Run Team RACE M18-29 uhrazeno
23.10.2023Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
26.10.2023Beranová Rozalie SRTG PRAHA RACE Z18-29 uhrazeno
2.7.2023Berka Lukáš FUN FUN uhrazeno
19.10.2023Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
3.7.2023Bláha Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Blaháková Anna #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
31.10.2023Bláhová Sandra OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2023Blažej Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Blažek Miloslav RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2023Blechová Adriana OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Bodmas Eva OCR TEAM KLADNO OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2023Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
10.11.2023Bohuslav Kryštof OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2023Bombara Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Borovička Stanislav STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
11.9.2023Borovikova Anna SCS OPEN Z13-99 uhrazeno
22.10.2023Boučková Jitka O fous rychlejší OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2023Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
30.11.2023Brabec Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
27.10.2023Bradáč Jan OCR Spartans Vyškov OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Brebera Aleš AB OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2023Března Vojtěch FUN FUN uhrazeno
29.11.2023Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
30.12.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
18.10.2023Budka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2023Budka Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Bulušek Filip Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2023Bulušek Kamil Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2023Bulušková Julie Wild Snails RACE JZ13-17 uhrazeno
31.10.2023Bumba Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
20.10.2023Bureš Aleš Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Burian Petr OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Búřil Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Verča a Honza↳ Kučíková Veronika
17.11.2023Bursova Denisa Surikaty OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2023Bzonková Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2023Caletka Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Čápová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
31.10.2023Čech Jan TJ Chvaletice OPEN M13-99 uhrazeno
22.10.2023Čech David OCR TEAM KLADNO OPEN M13-99 uhrazeno
22.9.2023Čechák Petr OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Cenek Josef SK Rašovice OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2023Cerha Vojtěch TJ Sokol Poříčany OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Čermák Aleš OCR TEAM KLADNO OPEN M13-99 uhrazeno
4.11.2023Čermáková Denisa Ludmírovské běhny OPEN Z13-99 uhrazeno
5.11.2023Černá Mariana VeganPower RACE Z18-29 uhrazeno
31.10.2023Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Černý Václav HLS Team Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Černý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Červenka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
27.8.2023Červenka Richard Mršiny OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2023Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
23.11.2023Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.8.2023Chalupník Ivan OPEN M13-99 uhrazeno
17.10.2023Chepa Yaroslav RACE M30-39 uhrazeno
13.10.2023Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
29.11.2023Chmelíček Jan Chmelíci RACE M40-49 uhrazeno
17.11.2023Chmelíková Kateřina FUN FUN uhrazeno
15.11.2023Christov Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Chwastek Vladimír Olympia Spartan Training KH RACE M50-99 uhrazeno
25.7.2023Čičmanec Emil RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2023Cicvárek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Cidlíková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
24.11.2023Čiháková Alexandra #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: GR team Rychnov nad Kněžnou↳ Hladík Martin#GLADIATORRACETEAM
21.12.2022Čížek Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rodzinkové↳ Patočková Marie
17.11.2023Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Cupal Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
26.11.2023Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
21.11.2023Daniel Mazurov Prague Running Crew RACE M18-29 uhrazeno
3.11.2023Danilák Michal RACE M30-39 uhrazeno
11.11.2023Danková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2023David Radek RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Dejmek Antonin RACE M18-29 uhrazeno
30.10.2023Diblíková Adéla #gladiatorraceteam RACE JZ13-17 uhrazeno
26.9.2023Dirgas Radim OPEN M13-99 uhrazeno
10.11.2023Dlouhý Mario OPEN M13-99 uhrazeno
13.9.2023Dobeš Tibor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
29.1.2023Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
23.4.2023Dohnal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2023Dolejš Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2023Doležel Radomír MK Seitl Ostrava/Povodí Odry RACE M50-99 uhrazeno
26.11.2023Doležel Ivo Bez hranic OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Doležel Tomáš Bez hranic OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Dominik Tomas Stanovák team OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2023Doubrava Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
29.9.2023Drábková Jiřina OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Drahokoupil Dan INOV 8 Team RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2023Dudla Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
1.10.2023Dušek Libor Affinity OPEN M13-99 uhrazeno
15.10.2023Duzbaba Michaela Hulk a Wanda vision RACE MIX uhrazeno
Tým: Hulk a WandaVision↳ Duzbaba VáclavHulk a WandaVision
24.11.2023Dvořák Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Team Kladno↳ Suchánková KlárkaOCR Team Kladno
13.9.2023Dvořák Martin Tvrdý játra OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Dvořáková Renata Vojenské sprchy OPEN Z13-99 uhrazeno
6.11.2023Dyntera Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2022Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
22.10.2023Eichler Tomáš O fous rychlejší OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
16.11.2023Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
16.11.2023Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
10.11.2023Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2023Enengel Christoph RACE M18-29 uhrazeno
15.11.2023Exner Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2023Fanny Romhányi OCR Veres RACE Z18-29 uhrazeno
30.9.2023Fayová Lada OPEN Z13-99 uhrazeno
23.10.2023Fiala Tobias Fialky crew OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2023Fiala Martin OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2023Fialová Ester Fialky crew OPEN Z13-99 uhrazeno
23.10.2023Fialová Lenka Fialky crew OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Fifka Martin RACE M18-29 uhrazeno
14.11.2023Fischer Jan OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2023fišer pavel lazari OPEN T uhrazeno
Tým: Podolí and Otnice bombers↳ Hložek JakubPodolí and Otnice bombers
↳ Fišer PavelPodolí and Otnice Bombers
↳ Rudolecký David
6.11.2023Fišer Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
11.11.2023Flos Jan SRTG Trutnov RACE M40-49 uhrazeno
7.11.2023Friš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Fukalová Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
20.10.2023Fusek Josef STG Zlín RACE M30-39 uhrazeno
26.5.2023Gajdoš Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
26.5.2023Gajdoš Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Galló Kateřina Mršiny OPEN T uhrazeno
Tým: Mršiny↳ Galló JanMršiny
↳ Drhlíková MonikaMršiny
↳ Pilát MiroslavMršiny
30.10.2023Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team FUN FUN uhrazeno
29.9.2023Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
19.9.2023Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2023Goliášová Zita OPEN Z13-99 uhrazeno
26.8.2023Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
23.11.2023Grubnerová Nelly RACE Z18-29 uhrazeno
23.11.2023Gulykáš Libor Klub bodrých muzů OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2023Hahnerová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
27.9.2023Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
27.9.2023Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
31.10.2023Hák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
3.7.2023Halašková Kamila OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Halbich Václav Vopice OPEN M13-99 uhrazeno
7.10.2023Hanáková Štěpánka PortFineWine OPEN MIX uhrazeno
Tým: PortFineWine↳ Hanák MichalHoly Spartans
11.11.2023Hánělová Bronislava SNKV RACE Z40-49 uhrazeno
17.11.2023Hanušová Silvia sranda team surikaty OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2023Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
30.10.2023Hanzlikova Klara Agoge Gym RACE Z30-39 uhrazeno
30.8.2023Hartvich Ivana PM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vítězný tým ↳ Novák JanTvoje bába
18.9.2023Hasoňová Daniela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jednorožci ↳ Duda LukášJednorožci
25.10.2023Hauzrová Denisa STG Holýšov RACE Z18-29 uhrazeno
29.11.2023Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
21.11.2023Heidler Klaus OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Hejda Josef OPEN M13-99 uhrazeno
18.10.2023Hejdová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
18.10.2023Hejnyšová Staňka RACE Z30-39 uhrazeno
14.11.2023Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
30.10.2023Held Isabella Vojenské sprchy OPEN Z13-99 uhrazeno
12.9.2023Heřmanský Jirka OPEN M13-99 uhrazeno
30.6.2023Herzigová Alena OPEN MIX uhrazeno
Tým: ALDA ↳ Šimek David
12.6.2023Hiersch Marek RACE M50-99 uhrazeno
20.11.2023Hladký Marek The Avengers OPEN M13-99 uhrazeno
19.4.2023Hlavacek Lukas OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2023Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
15.8.2023Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
23.9.2023Hlinka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Hobl Martin OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2023Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
25.10.2023Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
1.7.2023Hoffmannová Michaela Janovické lemry OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2023Holásek Radim STG Vyškov OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2023Holčík Leoš STG Pardubice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stg Pardubice ↳ Pojkarová Kateřina
31.10.2023Holeš Pavel Běžecký klub Pecka RACE M50-99 uhrazeno
28.11.2023Höllová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.10.2023Hollý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
18.10.2023Holubová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
21.11.2023Horáček Zdeněk RACE M18-29 uhrazeno
2.11.2023Horáková Nikola STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
13.10.2023Horáková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
3.11.2023Horakova Petra RACE Z30-39 uhrazeno
28.10.2023Horálek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2023Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora ↳ Horváthová SofieOlympia Spartan Training Kutná Hora
24.10.2023Hošek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Hošek Jakub OPEN M13-99 nezaplaceno
18.10.2023Hošková Tereza Lenoši OPEN Z13-99 uhrazeno
18.10.2023Hošková Kristina OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Hospodková Anna SDH Letňany OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Hospodková Hana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
30.10.2023Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Hrabinová Barbora SDH Guntramovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2023Hrádek Tomáš TRIVIS Jihlava RACE JM13-17 uhrazeno
30.10.2023Hrádek David Nová Bystřice RACE M40-49 uhrazeno
14.11.2023Hrbáček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Hrdlička Adam SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
15.11.2023Hřib Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
11.11.2023Hrnčálová Pavla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hrnčálovi↳ Hrnčál Milan
18.10.2023Hrtánková Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2023Hruška Jiri Fortuna OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Hubinková Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
6.11.2023Hulínská Adéla Olympia Spartan training KH RACE MIX uhrazeno
Tým: Runnaři↳ Košátko DanielOlympia Spartan Training Kutná Hora
14.11.2023Hulová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
15.10.2023Humlová Aneta Lidl OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Husák Robert RACE M30-39 uhrazeno
2.11.2023Hykyšová Regína STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
23.11.2023Jakešová Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
16.11.2023Jančák David OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Jandová Adéla Koblížci FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Jankovsky Pavel Ex Duris Gloria OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Janoušek Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
4.10.2023Janoušek Petr FUBOteam RACE M40-49 uhrazeno
21.10.2023Janovská Zuzana Rescuers Team Warriors OPEN Z13-99 uhrazeno
24.10.2023Janštová Klára RACE Z18-29 uhrazeno
23.10.2023Jašek Tomáš OCR Spartans Vyškov OPEN M13-99 uhrazeno
4.11.2023Jašíčková Martina Ludmírovské běhny OPEN Z13-99 uhrazeno
23.10.2023Jašková Eva OCR Spartans Vyškov OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2023Javůrková Katka Alpin Club Rokytnice nad Jizerou OPEN Z13-99 uhrazeno
2.1.2023Jelínek Michal Čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Jeřábek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
20.11.2023Ježek Jonáš RACE M18-29 uhrazeno
14.11.2023Jílek Jiří RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Jílková Ema GLADI TEAM PARDUBICE OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2023Jindrová Jana Miriam HUBÍNCI OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hubínci↳ Hubený JaroslavHUBÍNCI
4.1.2023Jirsák Tomáš České Heřmanice OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2023Jirušková Alice Igorovy bitch*es OPEN T uhrazeno
Tým: Los Bananos↳ Kurková Denisa
↳ Jiruška DanielLos Bananos
↳ Slavík Dalibor
20.11.2023Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV RACE JZ13-17 uhrazeno
7.11.2023Joksch Radek Papa Joe’s Gym OPEN M13-99 uhrazeno
27.9.2023Jonáš Marek RACE M30-39 uhrazeno
27.9.2023Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
1.11.2023Juláková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hofťáci ↳ Hofta Jakub
28.11.2023Juppová Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2023Jurášek Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
26.10.2023Jurcsik Roman bednicka OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2023Kábrt Martin OPEN M13-99 uhrazeno
13.11.2023Kadlecova Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Kager Michael Celtic Warrior RACE M18-29 uhrazeno
27.10.2023Kail Markus union dirtrun.company RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2023Kaiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2023Kaisler Martin Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů RACE M18-29 uhrazeno
17.10.2023Kakáček Antonín FUN FUN uhrazeno
10.11.2023Kaliba Martin Lidl OPEN M13-99 uhrazeno
17.9.2023Kalousek Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
5.11.2023Kašša Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Kica Marcel OPEN M13-99 uhrazeno
18.11.2023Kička Milan RACE M50-99 uhrazeno
17.11.2023Kiefer Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2023Kindlová Valérie Dark Side Workout RACE Z30-39 uhrazeno
19.10.2023Kišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2023Klečková Ivana JM Mašina Kadaň RACE Z40-49 uhrazeno
17.11.2023Klímek Aleš Warriors RACE M40-49 uhrazeno
13.11.2023Klímová Patricie OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Kmochová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2023Kmoníčková Iva OPEN Z13-99 uhrazeno
22.10.2023Knápková Petra O fous rychlejší OPEN Z13-99 uhrazeno
10.11.2023Koblencová Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2023Kobr Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2023Kobr Vojtěch Barbarian Extreme Team RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2023Kohout Pavel Kancl OPEN M13-99 uhrazeno
16.11.2023Kohout Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Koláčková Michala OCR Česká Lípa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Úchyláci↳ Brabec PatrikOCR Česká Lípa
31.10.2023Kolář Jakub RACE M18-29 uhrazeno
8.11.2023Kolb Thomas OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2023Kolbertova Věra STG Zlín RACE Z40-49 uhrazeno
16.10.2023Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
4.2.2023Komarková Zdeňka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.9.2023Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M40-49 uhrazeno
2.10.2023Kondraš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
7.10.2023Konopásek Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
1.1.2023Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
31.8.2023Kopal David OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Kopecký Tomáš B tým OPEN MIX uhrazeno
Tým: Endorfíni↳ Jedlinská Nikola
27.8.2023Kopic Jakub Zachraň se kdo můžeš! OPEN T uhrazeno
Tým: Zachraň se, kdo můžeš!↳ Tajčová HanaZachraň se kdo můžeš!
↳ Fajt Stanislav
neobsazeno
16.10.2023Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
16.10.2023Korel Marek poutníci OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Košař František RANDOM GY,M RACE M18-29 uhrazeno
3.11.2023Kosek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Kosina Radek OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Košťál Martin OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Košťál Petr STG Trutnov RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2023Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
6.10.2023Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Koukalová Barbara Treperendy ze Šumavy OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2023Kouřil Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.11.2023Koutný Zdeněk RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Kováč David OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2023Kováč Pavol pastelky OPEN M13-99 uhrazeno
24.11.2023Kováč Martin OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Kovačka Libor OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2023Kovács Jan Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
5.11.2023Kovaříková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2023Kovářová Markéta RACE MIX uhrazeno
Tým: Donuty na prvnim miste↳ Stupka Michal
3.7.2023Kozáková Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Kožešník David Bulls team OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Kracík David OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2023Krajíček Michal RACE M30-39 uhrazeno
24.10.2023Krátký Daniel Gladius Family RACE M30-39 uhrazeno
11.4.2023Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
27.11.2023Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
4.11.2023Krčmářová Gabriela Ludmírovské běhny OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Křehotová Nora Svatá trojice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2023Krejčí František OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2023Krejčíková Veronika #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
29.10.2023Křemenák Adam OPEN M13-99 uhrazeno
10.11.2023Křenek Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
30.11.2023Kristek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2023Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava RACE M30-39 uhrazeno
26.11.2023Kříž Pavel RACE M50-99 uhrazeno
19.11.2023Krňák Matěj RACE JM13-17 uhrazeno
10.10.2023Kruliš Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Krutil Michal OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2023Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
10.1.2023Kubcová Karolína OPEN T uhrazeno
Tým: TYGŘICE NÁCHOD↳ Paslerová LindaTYGŘICE NÁCHOD
↳ Kostyšynová Eva
↳ Žďárská KarolínaTygřice Náchod
26.10.2023Kubíček Michal OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2023Kubíček Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Kubíková Jana RACE Z40-49 uhrazeno
11.11.2023Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Kubínová Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: TYGŘICE NÁCHOD A↳ Jůzová Zlata
↳ Petrásek RomanRozběháme Náchod
↳ VIDLÁK LadislavXxx
10.11.2023Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
30.3.2023Kučera Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.5.2023Kučerová Lenka Horský holky Bratrouchov OPEN Z13-99 uhrazeno
7.11.2023Kuchař Lukáš Extra Brno RACE M30-39 uhrazeno
15.10.2023Kűhr Aleš Slatiňany RACE M18-29 uhrazeno
28.11.2023Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2023Kunášek Milan RACE M50-99 uhrazeno
8.10.2023Kunc Jindřich HBC Prachovice OPEN MIX uhrazeno
5.11.2023Kuželová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2023Kyrián Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
14.11.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Lamač Milan Svatá trojice Mikuuu OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2023Landovský Jakub CRTC OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2023Längin Jan RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.2.2023Laštovička Martin OPEN M13-99 uhrazeno
17.8.2023Le Thanhová Kristína SCS OPEN Z13-99 uhrazeno
23.11.2023Lehner Samuel RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2023Lener Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: jELITA !↳ Horáková Hurychová ZuzanaAtosí jElita
24.1.2023Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2023Liberda Jan OPEN M13-99 uhrazeno
15.10.2023Liberda Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
20.8.2023Libovický Vít OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Linka Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Lopuši↳ Krausova KlaraLopuši
4.10.2023Lipavský Miroslav MIGOVI RACE M40-49 uhrazeno
17.11.2023Lojdova Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
23.11.2023Lonska Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
27.10.2023Lopata Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Lukášek Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2023Lukeš Petr OPEN M13-99 uhrazeno
8.5.2023Lukes Zdenek SoHo FUN FUN uhrazeno
17.11.2023Lukešová Josefína OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Lužný Martin OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Máčala Josef RACE M40-49 uhrazeno
17.1.2023Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
22.10.2023Machalová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
20.1.2023Mackeová Miloslava RSáci RACE Z30-39 uhrazeno
20.11.2023Macko Milan STG Česká Třebová RACE M50-99 uhrazeno
19.10.2023Macourek Karel KMTRIA RACE M40-49 uhrazeno
27.11.2023Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
31.10.2023Malá Irena Mršiny OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2023Malíková Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2023Malíková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2023Malínská Kamila Born To Move RACE Z30-39 uhrazeno
11.11.2023Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
4.9.2023Malý Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
23.10.2023Man Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2023Mandzák Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
16.7.2023Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
21.10.2023Marek Vlastimil Choceň RACE M50-99 uhrazeno
5.11.2023Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2023Mareš Michal SDH Běleč OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MILANPAVLA↳ Doleček Milan#GLADIATORRACETEAM
30.10.2023Mašek Jaroslav CROSS FITNESS SOKOL SEMILY RACE MIX uhrazeno
Tým: Dreamteamneobsazeno
30.10.2023Mašková Tereza RACE MIX uhrazeno
28.10.2023Mates Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Aliyenusurika↳ Kostková Tereza
30.3.2023Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
9.11.2023Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
11.11.2023Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
24.10.2023Mejzlíková Markéta RACE Z30-39 uhrazeno
31.10.2023Měřička Radek OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vánoční cukroví v běhu↳ E Lucie
24.7.2023Metzl Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2023Michková Anna FUN FUN uhrazeno
18.9.2023Michut Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
26.11.2023Miewald Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
28.8.2023Mikulášek Václav OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2023Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
16.11.2023Miler Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO RACE M40-49 uhrazeno
19.10.2023Mrázek Vít RACE M18-29 uhrazeno
19.11.2023Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: Mrkefteři↳ Rada LukášMrkefteři
18.10.2023Mrzena Martin OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2023Mucha Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
3.11.2023mucha jiri komar tým OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2023Mulidrán Daniel RACE M18-29 uhrazeno
30.9.2023Murarik Jiří NO STRESS OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Musilová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
27.9.2023Nakládal Josef OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2023Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
13.1.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
8.9.2023Nejdr Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
17.9.2023Nelhybel Petr OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2023němčák marek RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2023Nešporová Erika SRTG Česká Třebová OPEN Z13-99 nezaplaceno
11.11.2023Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou RACE Z18-29 uhrazeno
28.11.2023Nevěčný Jan Fittop OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Nguyen Minh Tri OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Norek David OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Norková Daniela OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2023Nosek Jan Svobodná republika Žižkov OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2023Novák Richard OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Nováková Ilona OPEN Z13-99 nezaplaceno
14.11.2023Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
28.11.2023Novosad Jan RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2023Novosad Jaroslav RACE M40-49 uhrazeno
27.10.2023Novotná Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
26.10.2023Novotný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2023Novotný Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.9.2023Novotný Tomáš STG Trutnov OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Nový Jaroslav Czech Multisport Coaching RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2023Ondráčková Soňa Gladiátor Race Trutnov FUN FUN uhrazeno
1.2.2023Ondruchová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2023Orosz Roman OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Osanec Michal RACE M18-29 uhrazeno
22.10.2023Pačes Ota OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2023Pádecký Filip OPEN M13-99 uhrazeno
20.10.2023Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
28.10.2023Panák Miroslav JSDH Guntramovice OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Panclova sandra SRTG Praha RACE Z40-49 uhrazeno
17.11.2023Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2023Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2023Pařenicová Petra Vojenské sprchy OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2023Pastrňák Pavel FUN FUN nezaplaceno
7.10.2023Paukner Tomáš FUN FUN uhrazeno
31.10.2023Paulů Petr Horní Branná OPEN M13-99 uhrazeno
20.7.2023Paulus Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2023Paviglija Karlo OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Pavlica Petr Otrokovice RACE M40-49 uhrazeno
27.9.2023Pavlík Jiří RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2023Pavlíková Amálie OPEN Z13-99 uhrazeno
29.6.2023Pecnová Dominika RACE Z18-29 uhrazeno
29.11.2023Pekárek Martin Má PanX duši? RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2023Pelc Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2023Peterka Martin Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
17.10.2023Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
25.10.2023Petráček David Ti z lesa OPEN M13-99 uhrazeno
25.3.2023Petráň Radek OPEN M13-99 uhrazeno
4.10.2023Petrová Zuzana SKPŠ Praha RACE Z18-29 uhrazeno
17.11.2023Petrů Jan Penta gym OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2023Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
23.10.2023Petružálek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Pichlíková Barbora RAC Cerhovice OPEN Z13-99 uhrazeno
7.10.2023Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
16.11.2023Pilný Martin OPEN M13-99 uhrazeno
19.7.2023Pirkl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Pišný Michael FUN FUN uhrazeno
21.9.2023Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc RACE Z30-39 uhrazeno
17.10.2023Plachá Jitka FUN FUN uhrazeno
26.11.2023Pleva David RMM Teplice OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2023Pliml David OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Ploc Jan Korálek team FUN FUN uhrazeno
16.11.2023Pobudová Renata Ludmírovské běhny OPEN Z13-99 uhrazeno
3.1.2023Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.10.2023Pokorný Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Poláková Barbora GLADI TEAM Pardubice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Polinský Tomáš The B Team OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
23.11.2023Popiolek Martin RACE M30-39 uhrazeno
26.9.2023Pospíšil Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
12.9.2023Poupera Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
11.11.2023Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
28.11.2023Prantl Jiří OPEN M13-99 nezaplaceno
14.11.2023Prausová Zuzana STG Rychnov nad Kněžnou RACE Z40-49 uhrazeno
28.11.2023Prchal David RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2023Přečková Nicol RACE Z18-29 uhrazeno
6.8.2023Preclíková Tereza Krakenov OPEN Z13-99 uhrazeno
12.11.2023Přezvinsky Bedřich RACE M50-99 uhrazeno
26.10.2023Procházka Lukáš Svídnický extrém RACE M30-39 uhrazeno
2.2.2023Procházka Martin Špacír DC RACE M50-99 uhrazeno
5.10.2023Protasena Jurij SAP Concur RACE M30-39 uhrazeno
19.10.2023Průša Zdeněk RACE M18-29 uhrazeno
29.10.2023Pudil Erik OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Pullmanová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
12.11.2023Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
28.8.2023Pup Petr Agoge GYM RACE M30-39 uhrazeno
27.9.2023Purková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Pytka Petr OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Veldová Michala
10.11.2023Pytlíčková Kristýna CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
13.11.2023Rác Pavel Model Run Team RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
20.10.2023Rambousková Kristina OPEN Z13-99 uhrazeno
19.11.2023Rameš Martin #the_old_OCR_dogs RACE M40-49 uhrazeno
27.11.2023Raurová Klára RACE MIX uhrazeno
Tým: Rauříci ↳ Raur Luboš
17.10.2023Raymanova Eva TYRON WELDING RACE MIX uhrazeno
Tým: TYRON WELDINGneobsazeno
30.10.2023Regálová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2023Řeháková Lucie Hufky team Fitmin RACE Z18-29 uhrazeno
18.10.2023Rejhon Tomáš Extra Brno RACE M18-29 uhrazeno
26.11.2023Rejlková Markéta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kam to všichni běží?↳ Havlíček MichalKam to všichni běží?
16.10.2023Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
25.10.2023Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci↳ Renský Matěj#GLADIATORRACETEAM
31.5.2023Resler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
17.10.2023Rothschein Dominik RACE M30-39 uhrazeno
12.11.2023Rotterová Daniela OPEN MIX uhrazeno
Tým: TomDanca↳ Outrata TomášRedDevils
28.11.2023Roubíčková Radka Chromý král a jeho princezny RACE Z18-29 uhrazeno
25.10.2023Rousek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Rozsypal Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2023Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: ComplexGym Mohelnice↳ Mikeš MikulášComplex Gym B
↳ Strouhal Petr
↳ Varcholová Veronika
26.9.2023Rudolfova Jana Draci Trutnov RACE Z50-99 uhrazeno
13.10.2023Růžek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Rybišarová Lucie čvacht OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2023Rýdl Martin OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Rýdlová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2023Rypka Václav RACE M18-29 uhrazeno
3.10.2023Šabart Roman RACE M50-99 uhrazeno
7.10.2023Šabartová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
23.11.2023Šach David OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2023Šafránek Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2023Šafránková Ficková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2023Salfická Olga OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Salgueiro Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2023Samuhel Michal OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Šára Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2023Sarnovský Petr RACE M40-49 uhrazeno
30.10.2023Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
27.6.2023Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
30.11.2023Schneider Tomáš Predator Workout Brno OPEN M13-99 uhrazeno
3.8.2023Schwarz Kamil OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2023Sedláček Michal OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Sedláček Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Sedlák Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Sedlák Jakub Má PanX duši? RACE M18-29 uhrazeno
23.5.2023Seewooth Ashish RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2023Selivanov Vítězslav Ares Race Team - Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
17.10.2023Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
27.11.2023Ševcech Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
24.10.2023Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2023Šilhanová Lenka RACE Z40-49 uhrazeno
3.10.2023Sílová Natalie #Gladiatorraceteam RACE Z18-29 nezaplaceno
14.11.2023Šimek Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
17.11.2023Šimková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2023Šindler Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Šípková Helena OPEN Z13-99 uhrazeno
24.10.2023Šípková Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Širochman Petr Fitness Ural RACE M40-49 nezaplaceno
26.11.2023Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
26.11.2023Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun RACE JZ13-17 nezaplaceno
24.11.2023Sklenář David OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2023Skopal Vladimír Olympia Spartan Training KH RACE M40-49 uhrazeno
19.10.2023Slámová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2023Slaninová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
23.10.2023Slavík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2023Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
11.11.2023Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
16.11.2023Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Šmerous Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Šmíd Jindřich Šmíd Vorlici OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Šnáblová Lucie SDH Letňany FUN FUN uhrazeno
22.11.2023Šnajdr Petr OPEN M13-99 uhrazeno
23.11.2023Sochor Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2023Šolc Radim OPEN M13-99 uhrazeno
28.8.2023Sopek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Sopková Vladěna OPEN Z13-99 uhrazeno
8.11.2023Soucek Filip RACE M18-29 uhrazeno
19.11.2023Sovová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Šperlich adam OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 uhrazeno
2.10.2023Špička Michal RACE M18-29 uhrazeno
19.5.2023Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2023Sporková Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
29.9.2023Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
29.9.2023Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
28.11.2023Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.11.2023Štafl Karel RACE M40-49 nezaplaceno
31.10.2023Stanek Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Staněk Jiří Block 325 RACE M40-49 uhrazeno
22.11.2023Staňková Ivana adidas Runners Prague RACE Z30-39 nezaplaceno
24.10.2023Šťastný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Štefec Petr RACE M18-29 uhrazeno
27.10.2023Steiner Andreas union dirtrun.company RACE M30-39 uhrazeno
26.10.2023Stejskal Jiří RACE M50-99 uhrazeno
28.11.2023Stejskal Tomáš Vepřová OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2023Štembera Václav OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Štemberová Věra RACE MIX uhrazeno
Tým: Stembi↳ Štembera Petr
16.11.2023Štěpán Rostislav OPEN M13-99 uhrazeno
8.9.2023Štěpánek Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Štěpničková Klára FUN FUN uhrazeno
31.10.2023Štírková Lucie RACE MIX uhrazeno
Tým: Sněženka a Machr↳ Huk PetrHappy Loop
30.11.2023Štoček Jan Víly RACE M40-49 nezaplaceno
31.10.2023straka David OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.10.2023Strejčková Nikola RACE Z30-39 uhrazeno
29.10.2023Střelec Martin RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2023Šturmová Jana RACE MIX uhrazeno
Tým: Granko k večeři↳ Čáp Vojtěch
30.5.2023Suchánek Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2023Suchánek Petr STG Napajedla RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2023Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2023Šulc David OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Šumpelová Barbara OPEN Z13-99 uhrazeno
10.11.2023Švec Michal RACE M30-39 uhrazeno
27.7.2023Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
6.11.2023Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
15.10.2023Svoboda David OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z13-99 uhrazeno
25.10.2023Svobodová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
2.11.2023Švorc Petr RACE MIX uhrazeno
Tým: BingChilling↳ Novy ElodieBing Chilling
1.11.2023Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
27.8.2023Sýkora Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
12.9.2023Syrovatka Filip SCS OPEN M13-99 uhrazeno
7.2.2023Syručková Jana Zelený Mor RACE Z30-39 uhrazeno
25.10.2023Szimicsevics Laszlo OCR Veres RACE M50-99 uhrazeno
17.1.2023Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2023Tigana Josef OCR TEAM KLADNO RACE M50-99 uhrazeno
2.1.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
26.12.2022Tomášek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Tomek Václav OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2023Tomek Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
10.11.2023Tomšík Karel RACE M40-49 uhrazeno
2.11.2023Toula Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
19.7.2023Toušek David OPEN M13-99 uhrazeno
27.9.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
20.1.2023Trinerová Pavlína RSáci RACE Z30-39 uhrazeno
14.10.2023Trnková Lenka OPEN T uhrazeno
Tým: Klisny a hřebci↳ Novák Oldřich
↳ Kopecká Jitka
↳ Synáček Petr
16.10.2023Trojan Petr RACE M30-39 uhrazeno
18.10.2023Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2023Tsoka Myroslav RumComPrg RACE M18-29 uhrazeno
14.9.2023Tůma Honza OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2023Tvrdík Aleš RACE M40-49 uhrazeno
9.10.2023Tvrdíková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
7.11.2023Uchytilova Iveta RACE Z40-49 uhrazeno
31.10.2023Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.11.2023Urbanec Luboš OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Vacek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2023Vajzr David TYRON WELDING RACE M30-39 uhrazeno
26.7.2023Vala Filip RACE MIX uhrazeno
Tým: Filip&Hankaneobsazeno
28.10.2023Valenta Kamil Maxfit RACE M40-49 uhrazeno
30.10.2023Valentová Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno
29.10.2023Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
31.1.2023Valová Pavla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
2.11.2023Váňa Lubomír Judo Chlumec n/C OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2023Vaňásek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
18.10.2023Vaněk Tomáš DarkSide Workout RACE M40-49 uhrazeno
30.7.2023Vaněk Tomáš OCR Runners Beroun OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Runners Beroun 1↳ Vaňková KláraRAC
30.7.2023Vaněk Aleš OCR Runners Beroun OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Runners Beroun↳ Pichlíková PavlínaOCR Runners Beroun
31.10.2023Váňová Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
16.11.2023Vašák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2023Vašák Martin OPEN M13-99 uhrazeno
24.11.2023Vašátko Vojtěch SDH Vítkov OPEN M13-99 uhrazeno
20.10.2023Vaverka Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2023Vaverková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Vávra Rudolf RACE M40-49 uhrazeno
16.11.2023Vávrová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
16.8.2023Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
18.10.2023Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
29.11.2023Vendlbergerová Tereza RACE Z18-29 nezaplaceno
28.11.2023Vepřek Martin OCR Runners Šumperk RACE MIX nezaplaceno
Tým: PigBoss team ↳ Pavlíková PetraPredator workout Brno
31.10.2023Věříšová Edita OPEN Z13-99 uhrazeno
13.10.2023Vernerová Gabriela OPEN Z13-99 uhrazeno
3.11.2023Veselý Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
22.11.2023Veverková Adéla Vojenské sprchy OPEN Z13-99 uhrazeno
9.11.2023Vilémová Nikola #TRENUJFURT OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2023Vilhelmová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Vilingerová Dana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
22.11.2023Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
31.10.2023Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
26.9.2023Višňovsky Martin OPEN M13-99 uhrazeno
5.11.2023Vítek Dan OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2023Vladimír Dicá TJ Slavoj Bečov nad Teplou RACE M50-99 uhrazeno
31.10.2023Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
8.11.2023Vlček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Vlček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
29.7.2023Vodrážka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Vodrážková Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
1.11.2023Vojáček Josef Vojáčkovi OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vojáčkovi↳ Vojáčková HelenaVojáčkovi
31.1.2023Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
2.11.2023Vojtěch Bob RACE MIX uhrazeno
Tým: B&K↳ Staňková Kateřina
9.11.2023Vojtíšek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
24.10.2023Vojtová Zuzana OPEN T uhrazeno
Tým: Mama Gang ↳ Laštovka David
↳ Herout Martin
↳ Lastovka Lukas
7.11.2023Vokáč Robin OPEN M13-99 uhrazeno
12.11.2023Vokurka Karel Vojenské sprchy OPEN M13-99 uhrazeno
17.8.2023Vomastek Michal SCS OPEN M13-99 uhrazeno
26.10.2023Vorel Miroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jedeme bomby! ↳ Horová Tereza
16.10.2023Vorlickova Zdenka OPEN Z13-99 uhrazeno
9.11.2023Vostárek Jiří #TRENUJFURT OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Vrbová Monika NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
6.11.2023Vyhnalova Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Vykydalová Vendula NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
28.11.2023Wagner Roman Tk Radostín RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2022Zachová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2022Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
16.10.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
22.11.2023Zavadil Adam RACE M18-29 uhrazeno
22.11.2023Zavadil Radek RACE M50-99 uhrazeno
16.2.2023Zavadilová Alena Zelený Mor OPEN Z13-99 uhrazeno
7.11.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
3.7.2023Zdražilová Zlata Staj Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Zeman Filip FUBO racing team RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2023Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV RACE Z18-29 nezaplaceno
20.7.2023Zezůlka Jan #the_old_OCR_dogs RACE M50-99 uhrazeno
13.1.2023Zikmund Roman OFFICIAL RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Zikmundová Miroslava OFFICIAL RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2023Žížalová Eliška RACE MIX uhrazeno
Tým: Chceme angínu ↳ Novotny Daniel
28.11.2023Žižka Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Zlámal Tomáš STG Pod Pradědem RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2023Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM# OPEN M13-99 uhrazeno