Startovní listina GLADIATOR RACE TAXIS PARDUBICE - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE140
KIDS IKIDS I106
FAMFAM45
KIDS II OKIDS II - OPEN35
Kategorie
CH08-09Chlapci 8 - 9 let47
FAMFAMILY45
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 37
D10-11Dívky 10 - 11 let 28
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 25
CH06-07Chlapci 6 - 7 let22
D08-09Dívky 8 - 9 let21
D12-13Dívky 12 - 13 let 21
D10-15Dívky 10 - 15 let20
CH14-15Chlapci 14 - 15 let17
D06-07Dívky 6 - 7 let16
CH10-15Chlapci 10 - 15 let15
D14-15Dívky 14 - 15 let 12
Celkem přihlášených326

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
22.10.2023Adam Kryštof O fous rychlejší FAM FAM uhrazeno
15.11.2023Bálek Maxmilián FAM FAM uhrazeno
14.11.2023Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.9.2023Bartoníček Ondřej Prostě tým! KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.11.2023Bednář Kryštof Funkční trénink Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.11.2023Bednář Vojtěch Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.11.2023Belovski Maksim KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.11.2023Benátský Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.10.2023Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.9.2023Bíško Radek FAM FAM uhrazeno
5.11.2023Bolf Vladimír BB Fitclub KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.11.2023Briaská Helena SC Radotín KIDS I D06-07 uhrazeno
8.11.2023Briaský Maxmilián SC Radotín KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2023Bumba Michal KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
28.11.2023Burián Roman FAM FAM uhrazeno
27.11.2023Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.11.2023Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.10.2023Čermák Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.3.2023Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
31.10.2023Čermáková Kristýna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.3.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
17.11.2023Černá Bronislava HLS Team KIDS I D06-07 uhrazeno
22.11.2023Čeřovská Helena KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
22.11.2023Čeřovský Jan KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
23.11.2023Chalupa Jindřich #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.11.2023Chalupa Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2023Chmelíčková Jolana Chmelíci KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
7.5.2023Chorouš Matouš OCR kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2023Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
16.11.2023Chovancová Kristýna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.10.2023Čiháková Natálie Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
22.10.2023Ciler Vendelín Ňima KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.10.2023Ciler Vojtěch Tenzing KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
17.11.2023Cinkeis Matouš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.11.2023Cinkeis Štěpán KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
27.11.2023Čopian Vilém OWO Tým KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.11.2023Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.11.2023Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.11.2023Culková Nikola #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
3.11.2023Danilák Michal Terminacek KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.11.2023Daniláková Tereza Terminacek FAM FAM uhrazeno
28.11.2023David Sebastian KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.11.2023Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.11.2023Dědek Šimon Capoeira KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.11.2023Dědkova Sára KIDS I D08-09 uhrazeno
17.11.2023Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
2.11.2023Dolejš Matej FAM FAM uhrazeno
19.10.2023Doležel Jáchym KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.11.2023Dostálová Vendula KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.9.2023Doubek Oskar Zámeček gang KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.11.2023Doubrava Ondřej KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
12.9.2023Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
9.11.2023Dudaš Teodor lidl FAM FAM uhrazeno
14.11.2023Dudová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
1.10.2023Dušková Elen Affinity KIDS I D06-07 uhrazeno
31.10.2023Eichler Hynek KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.10.2023Eichler Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.10.2023Eichler Jonáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
26.11.2023Feixová Tereza KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.10.2023Fialová Johana Fialky crew KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
17.10.2023Fischer Sebastian Ragby Olymp KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.11.2023Frebortová Valentýna Frebortovi FAM FAM uhrazeno
17.11.2023Frebortová Malvína Frebortovi FAM FAM uhrazeno
13.11.2023Friš Matěj Ski run Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.11.2023Frýzl Mikuláš Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH06-07 nezaplaceno
18.11.2023Gerhartová Anna KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
15.10.2023Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
14.11.2023Gloser Matouš STG Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.11.2023Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
23.11.2023Gulykášová Ema KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.11.2023Guryčová Valča Horse Lover KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
17.11.2023Hanzlík Karel Atletika Klatovy KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.11.2023Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
17.11.2023Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
9.10.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
29.10.2023Hebr Štěpán KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
5.11.2023Hečko Adam FAM FAM uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.10.2023Hlaváč Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.4.2023Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
15.10.2023Hofman Alan KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.11.2023Hofman Adam OCR Kids Poděbrady KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.10.2023Hofman Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.11.2023Holcová Veronika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.10.2023Honců Vilém FAM FAM uhrazeno
25.6.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
26.11.2023Hora Tadeáš Lagunino OCR Team KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.11.2023Horáková Anežka Kunice KIDS I D06-07 uhrazeno
21.11.2023Horáková Eliška Kunice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.10.2023Horálek Daniel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
15.11.2023Horčička Vojtěch Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.11.2023Horvath Jirka KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.10.2023Hošková Karolína Olympia Spartan Training KH KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.11.2023Hrachovinová Anna Atom Kids Praha KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
7.11.2023Hubáček Petr KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.11.2023Hubal Antonín Olympia Spartan Training KH KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.10.2023Huml Filip Lidl FAM FAM uhrazeno
11.11.2023Imrysek Tomas KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
23.11.2023Jakešová Agáta KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.8.2023Janata Tomáš Poniklá KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
16.11.2023Jančák Alex KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.11.2023Jančáková Sofie KIDS I D08-09 uhrazeno
26.11.2023Janků Tadeáš SDH Letňany FAM FAM uhrazeno
26.11.2023Jarušek Adam Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.11.2023Jiránek Ondřej Gladiator kids Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2023Jirásek Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.1.2023Jirsák Adam České Heřmanice FAM FAM uhrazeno
4.1.2023Jirsáková Sára České Heřmanice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
20.11.2023Jirsáková Natálie Bratři jak se patří KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
16.10.2023Juklíček Adam OCR Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
4.11.2023Kábrtová Carmen KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.11.2023Kalibová Dominika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.11.2023Kalibová Veronika FAM FAM uhrazeno
6.10.2023Kameník Tadeáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.11.2023Kaprasová Romana RomKap KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
8.11.2023Kasalická Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
27.11.2023Kašpar Oliver Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.10.2023Kašpar František KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.10.2023Kašpar Antonín KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.11.2023Kica Vojta KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.11.2023Kicová Nikol KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
7.11.2023Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.11.2023Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.11.2023Kohout Lukáš Tatran Železná Ruda KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.11.2023Kohout Filip Tatran Železná Ruda KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.11.2023Kolář Filip Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.11.2023Kolpeková Karolína Bytzdravy.cz KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
16.9.2023Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.11.2023Konečny Tobias KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.11.2023Konopík Josef Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.11.2023Konopíková Cecílie Panther Gym Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.11.2023Kosina Vojtěch KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.10.2023Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.11.2023Koubek Štěpán KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.11.2023Kovář Hugo Sokol Hlavňov KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2023Kovář Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.11.2023Kovářová Klára KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
29.11.2023Kozelek Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
16.10.2023Kraft Lukáš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.10.2023Kraus Adam - KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
27.10.2023Krausová Kateřina - KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.11.2023Krčmářová Michaela SK Pardubičky KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
17.11.2023Krčmářová Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
27.11.2023Kroupová Julie Gladiatorraceteam KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.1.2023Kubec Matouš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
17.11.2023Kučerová Jana KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.9.2023Kučerová Petra Horský holky Bratrouchov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
31.10.2023Kunášek Matyaš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.11.2023Kurka Matyáš OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.1.2023Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
1.1.2023Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
1.1.2023Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
29.9.2023Kvaček Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.10.2023Kytka Maxmilian FAM FAM uhrazeno
23.10.2023Kytková Magdalena FAM FAM uhrazeno
1.1.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
21.11.2023Lokajíček Marek #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
26.11.2023Lomitzki Patrik KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.11.2023Lomitzki Alex KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
31.10.2023Lopatová Viktorie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
27.11.2023Lukášek Jan KIDS I CH08-09 nezaplaceno
28.11.2023Macák Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.11.2023macháčková Nella KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
27.11.2023Machník Jakub Gladiator Kids Hradec Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.11.2023Machylová Markéta SK Hranice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.10.2023Mahlová Vendula #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.10.2023Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.11.2023Málková Rozárka KIDS I D06-07 uhrazeno
26.11.2023Maňasová Karolína FAM FAM uhrazeno
24.11.2023Mandík Michal Atletika Jižní město KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.11.2023Mánek Filip GR KIDS Trutnov KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.10.2023Mannová Linda PS Hroch Pardubice KIDS I D08-09 uhrazeno
6.11.2023Mareček Ondra Atletika Chrudim KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.11.2023Mareček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
30.12.2022Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
23.11.2023Marková Claudia KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.11.2023Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
26.11.2023Mašín Erik Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.11.2023Mašín Denis Lagunino OCR Team KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.5.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.5.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
21.6.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.6.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
27.11.2023Matyášová Jolana KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.10.2023Meierová Emílie KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
25.10.2023Meierová Magdaléna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
26.11.2023Měrka Matouš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
27.11.2023Meruna Tomáš LOKO Beroun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.11.2023Metelková Ema KIDS I D08-09 uhrazeno
17.11.2023Metelková Anežka KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.9.2023Mezlík Jan OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
12.9.2023Mezlíková Julie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.11.2023Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
25.11.2023Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.8.2023Morin Norinka KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.10.2023Mrštný Tomáš TJ Opatov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.11.2023Nádvorníková Nikita Akrobat KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.11.2023Nádvorníková Nelly Korela Jihlava KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
13.10.2023Nasir Adam Olymp KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.9.2023Nelhybel Filip FAM FAM uhrazeno
17.9.2023Nelhyblová Ema FAM FAM uhrazeno
31.8.2023Nicek Matyáš SKI & RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.8.2023Nicková Adéla SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
22.11.2023Nohejlová Adéla Gladiator Race KIDS tréninková skupina Trutnov KIDS I D06-07 uhrazeno
25.10.2023Novák Lubomír KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
26.10.2023Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
7.8.2023Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2023Novotný Petr Gladiátor kids Hradec Králové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.11.2023Ondráčková Kristýna Gladiátor Kids Trutnov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
17.11.2023Paduchová Tereza KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
4.9.2023Palkovičová Natálie KIDS I D06-07 uhrazeno
11.1.2023Pasler Adam KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.1.2023Pasler Filip KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.11.2023Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
16.11.2023Pavlová Kristýna Krakenov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
28.11.2023Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.11.2023Peroutková Barbora STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
27.11.2023Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
27.11.2023Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2023Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.12.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.7.2023Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
7.11.2023Píchová Tereza KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.11.2023Pokorná Barbora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.6.2023Pospíšilová Tereza Olympia Spartan Training KH KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.11.2023Prchal Matěj DaDoMaLuP KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
14.10.2023Preisler Denis Svídnický extrém KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.10.2023Procházková Hana Svídnický extrém FAM FAM uhrazeno
26.10.2023Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
13.11.2023Pytlíčková Tereza KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
2.10.2023Regner Filip KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
2.10.2023Regner Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.11.2023Řeháček Daniel GOGO team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
20.11.2023Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
20.11.2023Remsová Lilien Dveře Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
30.11.2023Rickardt Matěj FAM FAM uhrazeno
29.11.2023Rickardt Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.10.2023Ročková Marta KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
8.11.2023Rothová Beáta GR Kids Trutnov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
6.8.2023Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
2.1.2023Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
20.10.2023Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.11.2023Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
15.8.2023Schwarzová Ema FAM FAM uhrazeno
24.10.2023Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
10.10.2023Skalníková Aneta KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.11.2023Skálová Josefína FAM FAM nezaplaceno
30.9.2023Sklenář Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.10.2023Školník Marek #gladiatorraceteam KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.10.2023Školník Michal #gladiatorraceteam KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.10.2023Slanina Kryštof #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
30.10.2023Slaninová Esterka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
28.11.2023Slezák Jakub Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH06-07 nezaplaceno
17.11.2023Smejkalova Terezka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.11.2023Šmídová Ema KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
27.11.2023Smoček Josef SK Sparta Kutná Hora KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
9.11.2023Smoček Antonin STG Kutná Hora KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.11.2023Smočková Milada STG Kutná Hora KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
17.11.2023Šnábl Ondřej NO BARBIE TEAM FAM FAM uhrazeno
28.11.2023Sodomkova Nikola KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.10.2023Souček Antonín Atletika Stodůlky KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.11.2023Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
11.10.2023Špačková Nela FAM FAM uhrazeno
5.11.2023Špetla Tomáš Ragby Olymp KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
8.11.2023Šrámek Vojtěch TJ Sokol Horní Branná KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.10.2023Šrom Josef #gladiatorraceteam KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.10.2023Šromová Jůlie #gladiatorraceteam KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
28.11.2023Staněk Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2023Staněk Jakub Block 325 KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.11.2023Štemberová Anet Vrchlabí KIDS I D06-07 uhrazeno
28.11.2023Štemberová Elen KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.10.2023Stoupa Aleš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.10.2023Střelec Sebastien SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.10.2023Střelec Tobiáš SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
2.9.2023Študlar Tomáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.10.2023Suchánek Petr STG Napajedla KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.10.2023Svoboda Viola KIDS I D06-07 uhrazeno
15.10.2023Svoboda Sofie KIDS I D08-09 uhrazeno
13.9.2023Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
31.10.2023Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
27.11.2023Svoboda Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2023Svoboda Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.11.2023Svoboda Marek KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.9.2023Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.10.2023Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
26.11.2023Tahal Vratislav Lagunino OCR Team KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.11.2023Tázlarová Daniela FAM FAM uhrazeno
15.10.2023Tošovský Jonáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.11.2023Tydrychová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
27.11.2023Tyrner Maxmilián SKI RUN ČAKOVICE KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2023Tyrner Viliam SKI RUN ČAKOVICE KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.10.2023Uher Josef KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2023Uhlířová Terezie KIDS I D06-07 uhrazeno
27.11.2023Vacek Otto Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
25.10.2023Vachatová Laura FAM FAM uhrazeno
26.11.2023Vágner Jakub KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
26.11.2023Vágner Rostislav KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
29.11.2023Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
27.11.2023Valouch Tobiáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
2.11.2023Váňa Alex KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.11.2023Vaněk Jáchym OCR kids Poděbrady KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
14.10.2023Vaněk Lubor Cykloklub Jičín FAM FAM uhrazeno
14.10.2023Vaněk Matěj OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.10.2023Varga Matouš Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
31.10.2023Vaverka Štěpán FAM FAM uhrazeno
31.10.2023Vaverková Darina FAM FAM uhrazeno
16.8.2023Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
16.8.2023Veiserová Klára FAM FAM uhrazeno
30.11.2023Věrná Kateřina Kroměříž KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
17.11.2023Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.11.2023Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.11.2023Vitková Camille KIDS I D08-09 uhrazeno
26.11.2023Vojtášková Karolina Crossfit Rýmařov KIDS I D08-09 uhrazeno
17.11.2023Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.11.2023Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.9.2023Voženílková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.11.2023Vyroubal Jan FAM FAM nezaplaceno
30.11.2023Vyroubal Šimon KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.11.2023Vyroubal David KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2023Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D06-07 uhrazeno
24.11.2023Zapadlová Zora KIDS I D08-09 uhrazeno
28.11.2023Zbranek Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
5.11.2023Zedník Vojtěch FAM FAM uhrazeno
17.11.2023Zelinková Alice KIDS I D06-07 uhrazeno
26.11.2023Zmeková Karolína KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
26.11.2023Zmeková Róza Klub biatlonu Roškopov FAM FAM uhrazeno