Startovní listina GLADIATOR RACE TŘEBÍČ - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN479
RACERACE221
FUNFUN26
GENUSGENUS5
Kategorie
M13-99Muži 13 - 99 let204
Z13-99Ženy 13 - 99 let127
TTým (čtyřčlenný)93
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)55
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)39
M40-49Muži 40 - 49 let37
M18-29Muži 18 - 29 let37
M30-39Muži 30 - 39 let29
FUNFUN26
M50-99Muži 50 a více let16
JM13-17Junioři 13 - 17 let16
Z30-39Ženy 30 - 39 let15
Z18-29Ženy 18 - 29 let13
Z40-49Ženy 40 - 49 let11
GLADIUSGLADIUS5
Z50-99Ženy 50 a více let 5
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Celkem přihlášených731

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
12.6.2023Ahanouski Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
25.3.2023Alexa Michal OPEN M13-99 uhrazeno
10.5.2023Andrle Vít OPEN M13-99 uhrazeno
5.6.2023Andrýzek Patrik Decathlon OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2023Bajdjuk Andrej RACE M18-29 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci ↳ Renská Lenka#GLADIATORRACETEAM
9.6.2023Báňová Jana OCR Třebíč OPEN Z13-99 uhrazeno
15.6.2023Bartusková Marianna Sky Gym Zlín RACE Z40-49 uhrazeno
31.5.2023Bastl Radim White Rabbits OPEN T uhrazeno
Tým: White Rabbits↳ Muck MartinPolabští šneci
↳ Šálek Kryštof
↳ Volf Vojtěch
30.1.2023Bastlová Brigita OPEN T uhrazeno
Tým: Polabští šneci↳ Novák MarekPolabští šneci
↳ Michal LiborPolabští šneci
↳ Stohrová Barbora
28.5.2023Báťa Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2023Bauer Michal RACE M40-49 uhrazeno
4.1.2023Bazala Jan RACE MIX uhrazeno
Tým: JurBaz↳ Juračková Zuzana
29.4.2023Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
11.5.2023Bednář Filip RACE M18-29 uhrazeno
3.1.2023Benáček Adam OPEN M13-99 uhrazeno
1.1.2023Benda Stanislav RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2022Bendová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
29.5.2023Beneš Petr JEDNIČKY RACE M40-49 uhrazeno
23.12.2022Beneš Tobiáš TEAMGYM OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2023Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
30.4.2023Benešová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
7.6.2023Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
29.5.2023Bielokon Roman OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Bímová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
27.2.2023Binko Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: 1920neobsazeno
31.12.2022Blaho Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Blažková Dana OPEN T uhrazeno
Tým: Pohodářky↳ Bartošová ŠtěpánkaPohodářky
↳ Svoboda Ondřej
neobsazeno
23.5.2023Bobek Marek OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2023Bobek Jiri OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2023Bodláková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
1.3.2023Bojanovský Daniel RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2023Bojanovský Petr RACE M18-29 uhrazeno
30.5.2023Brabec Václav RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2023Branč Filip OCRAM SAM RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2023Branč Pavel OCRAM SAM RACE M50-99 uhrazeno
13.6.2023Březina Jaroslav RACE M50-99 uhrazeno
22.1.2023Březina Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
15.1.2023Brtník Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
28.5.2023Brzobohaty Jiri OPEN T uhrazeno
Tým: O5nic-Avengers↳ Brzobohatá Anička
↳ Jahodova Martina
↳ Jahodova Eliska
30.12.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
14.1.2023Burghardová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
14.6.2023Burián Petr Ford OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022Búřil Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Můžeme se přejmenovat? ↳ Kučíková Veronika
21.1.2023Byrtus Filip RACE M18-29 uhrazeno
9.6.2023Cafourková Alena Cafíci OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2023Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
13.6.2023Čech Tomáš Angry Beards s.r.o. OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2023Cech Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Cepáková Nikola OCR TEAM KLADNO OPEN Z13-99 uhrazeno
20.3.2023Čermák Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2023Čermáková Jana S denisa Čermáková RACE Z50-99 uhrazeno
4.1.2023Čermáková Denisa RACE Z30-39 uhrazeno
15.4.2023Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Černík Matěj HC Smíchov 1913 OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Černochová Miroslava OPEN T uhrazeno
Tým: Odpadlíci↳ Špirit PetrOdpadlíci
↳ Soviš Marek
↳ Ryšavý Michal
8.6.2023Černý David AK Škoda Plzeň RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2022Cerny Jiri OPEN M13-99 uhrazeno
5.6.2023Červenková Martina Tábor OPEN Z13-99 uhrazeno
3.5.2023Cetl Josef OPEN M13-99 uhrazeno
8.6.2023Chadima Jan OPEN M13-99 uhrazeno
24.2.2023Chaloupková Gabriela OPEN Z13-99 uhrazeno
12.4.2023Chládek Rostislav RACE M18-29 uhrazeno
2.4.2023Chrumka Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Chyba Josef Chybovi Morkovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Chybovi Morkovice↳ Chybová MartinaChybovi Morkovice
6.6.2023Chytilová Denisa Decathlon OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2023Cibulka Josef rolling Stones RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2023Cibulka Josef rolling Stones RACE M50-99 uhrazeno
9.6.2023Cidlíková Jana FUN FUN uhrazeno
5.6.2023Číhal Lukáš FUN FUN uhrazeno
5.6.2023Číhalová Petra FUN FUN uhrazeno
12.6.2023Cimburek Ondrej Tábor Team 46 RACE M30-39 nezaplaceno
27.5.2023Císařová Nela RACE Z18-29 uhrazeno
15.5.2023Czakoj Jan Prostě běž FUN FUN uhrazeno
3.1.2023Daňhel Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
3.1.2023Daňhel Jan OPEN M13-99 uhrazeno
4.6.2023Dejlová Jaroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
24.12.2022Dejmek Michal TJ Slovan Kamenice nad Lipou OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2023Diviš Filip OPEN M13-99 uhrazeno
30.5.2023Dobrovolná Lucie Blansko RACE MIX uhrazeno
30.12.2022Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
11.3.2023Dohnalová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
31.5.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
10.6.2023Dolejší Zdeněk Bohemians VM 1972 OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Doležal Jiří CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2023Dostál Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
5.6.2023Draksl Josef Tábor OPEN M13-99 uhrazeno
4.6.2023Duchek Vít GENUS GLADIUS uhrazeno
12.6.2023Dufek Pavel Winners Znojmo RACE M40-49 uhrazeno
11.6.2023Dufková Romana OPEN Z13-99 uhrazeno
14.5.2023Dvořáčková Kristina RACE MIX uhrazeno
Tým: Máňa&Helga↳ Pluháček MichalMaňa&Helga
19.5.2023Dvořák Martin Tvrdý játra OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2023Dvořák Matěj Mladý Leopard OPEN M13-99 uhrazeno
7.6.2023Ederová Adéla Šelmy z Třebíče OPEN Z13-99 uhrazeno
13.6.2023Effenberk Kryštof OPEN M13-99 uhrazeno
8.6.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
11.5.2023Elišková Leona OPEN MIX uhrazeno
Tým: Acta non verba↳ Kruliš Ondřej
29.5.2023Fair Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
26.5.2023Fajstl Richard Sušn OPEN M13-99 uhrazeno
11.6.2023Feldmanova Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
22.12.2022Fiala Martin OPEN M13-99 uhrazeno
30.5.2023Fifka Martin RACE M18-29 uhrazeno
14.6.2023Fila Radek #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
4.6.2023Fila Radek FUN FUN uhrazeno
13.1.2023Filip Jiří Sebevražedná banda OPEN M13-99 uhrazeno
9.6.2023Findová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
14.5.2023Fišar Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jeníček a Lucinka↳ Valouskova LucieSTG Prostějov
29.1.2023Fišarová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Fišarová Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
14.6.2023Flajtingerová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
1.6.2023Foltýn Filip Decathlon OPEN M13-99 uhrazeno
15.6.2023Fryauf Martin OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Fukanová Simona Decathlon Brno OPEN Z13-99 uhrazeno
23.12.2022Funková Zdenka STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
12.6.2023Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team FUN FUN uhrazeno
7.1.2023Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
6.6.2023Gondek Pavel RACE M30-39 uhrazeno
10.4.2023Gořula David RACE M40-49 uhrazeno
12.6.2023Gulykáš Libor Klub bodrých muzů OPEN M13-99 uhrazeno
27.5.2023Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
27.5.2023Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
8.6.2023Hájková Gabriela RACE Z18-29 uhrazeno
1.6.2023Haklová Denisa Decathlon OPEN Z13-99 uhrazeno
11.6.2023Halačka Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2023Halama Martin RACE M50-99 uhrazeno
14.1.2023Halama Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
14.1.2023Halámek Přemysl Hobiti ze Dna pytle RACE MIX uhrazeno
Tým: Hobiti ze Dna pytle↳ Halámková Marcela
13.6.2023Halamová Andrea OCR Academy RACE JZ13-17 uhrazeno
13.5.2023Haluza Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Hanák Jan OPEN T uhrazeno
Tým: KubíkNeumíPlavat↳ Krámková Karolína
neobsazeno
neobsazeno
23.4.2023Hanzík Elia #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Hanzlikova Klara Agoge Gym RACE Z30-39 uhrazeno
15.6.2023Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
29.4.2023Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
25.2.2023Hencl Michal CarTec Liberec OPEN M13-99 uhrazeno
15.5.2023Heřman Patrik RACE M40-49 uhrazeno
6.6.2023Heřmánková Zuzana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
19.5.2023Heřmanský Jirka OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2022Herzigová Alena OPEN MIX uhrazeno
Tým: ALDA↳ Šimek David
14.6.2023Hicl Filip Rozběháme Brno OPEN M13-99 uhrazeno
11.6.2023Hiersch Marek RACE M50-99 uhrazeno
28.2.2023Hladík Jakub RACE M18-29 uhrazeno
5.6.2023Hladík Stanislav SPJ Praha OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Hladík Jan Klackouni OPEN T uhrazeno
Tým: Klackouni↳ Borovička Martin
↳ Kašák Martin
↳ Brabec Tomáš
9.6.2023Hladký Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2023Hlaváček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
15.5.2023Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2023Hnízdilová Eliška Pan a Paní z Třebíče OPEN T uhrazeno
8.6.2023Hobl Martin OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
13.6.2023Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
27.4.2023Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
26.3.2023Holek Ján OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Holpuchová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: F8↳ Křivánek Michal
13.6.2023Holý Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2023Homola Martin OPEN M13-99 uhrazeno
3.6.2023Homolová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2023Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: BlakkMount↳ Černá MarianaVeganPower
9.6.2023Hořínek Michal www.honza.horinek.cz RACE MIX uhrazeno
Tým: Šnek a šnečice↳ Kovářová Kateřina
14.6.2023Horká Kristýna #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
11.6.2023horký david OPEN M13-99 uhrazeno
8.6.2023Horna Lukáš OPEN M13-99 nezaplaceno
27.4.2023Houdkova Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
11.6.2023Hrabinová Barbora SDH Guntramovice OPEN Z13-99 nezaplaceno
14.6.2023Hradilík Michal Ford OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2023Hrdlička Vlastimil OPEN M13-99 uhrazeno
6.6.2023Hrdlička Adam SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
31.5.2023Hrouzková Adéla Decathlon OPEN Z13-99 uhrazeno
14.6.2023Hrůza Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
14.6.2023Hůlková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2023Ivánek Kryštof OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2022Ivánek Libor OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Jäger Vít ViFi OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Jahn Martin OPEN M13-99 nezaplaceno
14.5.2023Jakab Jan OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Jakub David RACE M40-49 uhrazeno
6.6.2023Jandová Veronika Decathlon OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
31.12.2022Janík Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2023Janiš Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
26.5.2023Janštová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Jaroš Filip TEAMGYM OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Jašková Eva OCR Spartans Vyškov OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jaškovci↳ Jašek TomášOCR Spartans Vyškov
30.4.2023Javůrková Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Jeřábek Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
10.6.2023Ježek Milan Počkáme a uvidíme OPEN M13-99 uhrazeno
19.4.2023Ježová Karolína HB kraso Brno RACE Z18-29 uhrazeno
16.5.2023Jílek Petra RACE Z30-39 uhrazeno
16.5.2023Jílek Čeněk RACE M40-49 uhrazeno
13.4.2023Jirsa Lukáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Jirsovi↳ Malinová Aneta
18.1.2023Johnová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
1.1.2023Jonášova Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
15.6.2023Joukl Miroslav WDW GENUS GLADIUS uhrazeno
12.6.2023Juráň Marcel Decathlon OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2023Juránek František RACE M50-99 uhrazeno
31.5.2023Jurdová Jolana OCR Třebíč OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2023Kabatek Karel OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2023Kabátek Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
24.4.2023Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
24.4.2023Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
15.6.2023Kadaňka Lukáš BFG OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Kadlecová Miška OPEN MIX uhrazeno
Tým: Survivors↳ Příleský Nikolas
22.5.2023Kafkova Lucie SRTG Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
10.6.2023Kamená Sabina STG Havířov RACE JZ13-17 uhrazeno
7.6.2023Kameník Ondřej Brno Gladiator OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2023Kania Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Kapoun Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
9.6.2023Karásek Tomáš BC REBEL OPEN M13-99 nezaplaceno
7.6.2023Kastnerová Dana Svídnický extrém RACE Z30-39 uhrazeno
10.6.2023KENOVSKÁ Nina RACE Z30-39 uhrazeno
8.5.2023Kica Marcel OPEN M13-99 uhrazeno
8.6.2023Kiš Roman OPEN M13-99 uhrazeno
8.6.2023Kišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
11.1.2023Klíma Dominik RACE M30-39 uhrazeno
14.1.2023Klíma Marek RACE M18-29 uhrazeno
10.6.2023Klubal Martin OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2023Kluch Duchková Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
9.6.2023Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice
11.6.2023Kment Jakub RACE M30-39 uhrazeno
4.1.2023Knapik Alexander Krotitelé dechu RACE M40-49 uhrazeno
9.6.2023Knězů Knížová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
8.6.2023Kniezková Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.5.2023Knoblochová Renata RACE Z40-49 uhrazeno
30.5.2023Kocandová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
15.6.2023Kohoutková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
8.6.2023Kojš Jan OPEN M13-99 uhrazeno
11.6.2023Kojš Tomáš FUN FUN uhrazeno
29.5.2023Kolesnyk Iryna OPEN Z13-99 uhrazeno
13.6.2023Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2023Komárková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
1.3.2023Konecký Vít Husky RACE M30-39 uhrazeno
12.6.2023Konečný Filip ViFi OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2023Konečný Jan OPEN M13-99 uhrazeno
6.6.2023Konečný David OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2022Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
1.1.2023Kopeček Jan Výčapy OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2023Kopeček Michal Výčapy OPEN M13-99 uhrazeno
4.6.2023Korbář Matěj Decathlon OPEN M13-99 uhrazeno
10.6.2023Kotačková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
4.5.2023Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2023Kouba Pavel CF Hradec Králové GENUS GLADIUS uhrazeno
15.6.2023Koutná Justýna FUN FUN uhrazeno
13.6.2023Kovařčík Jan OPEN M13-99 uhrazeno
15.6.2023Kovářová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
26.12.2022Kowolowski Hana Jeden měsíc běžce FUN FUN uhrazeno
10.6.2023Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
15.5.2023Kozelka David RACE M18-29 uhrazeno
7.6.2023Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
7.6.2023Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
7.6.2023Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
9.6.2023Krajíčková Alena OPEN Z13-99 uhrazeno
14.1.2023Král Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2022Král Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: KRÁLOVI↳ Králová JanaKRÁLOVI
31.5.2023Krátký Daniel Gladius Family GENUS GLADIUS uhrazeno
28.2.2023Kratochvíl Miroslav STG Moravský Krumlov OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kraťásci↳ Šnýdrová Nikola
12.6.2023Kravar Jan FAJTRS OPEN M13-99 uhrazeno
13.6.2023Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
27.3.2023Křenek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Křivánek Jan OPEN T uhrazeno
Tým: Zárubice ↳ Burian Jaroslavop22eh
↳ Burian Martin
neobsazeno
9.2.2023Kříž Marek RACE M30-39 uhrazeno
10.6.2023Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava RACE M30-39 uhrazeno
10.6.2023Kříž Pavel RACE MIX uhrazeno
Tým: INSTACROSS↳ Křížová Šárka
25.12.2022Križan Martin OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2023Kroutilová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
15.6.2023Kubaštová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
23.4.2023Kubíková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2023Kučerová Romana OPEN Z13-99 uhrazeno
8.6.2023Kuchařík Pavel OPEN M13-99 nezaplaceno
6.5.2023Kühweg Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Kývala Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
15.5.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
15.6.2023Langmajerová Marie PINKLADY FUN FUN uhrazeno
28.2.2023Láník Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Luka↳ Láníková LucieLuka
19.1.2023Lapešová Barbora Kinder Surprise OPEN T uhrazeno
Tým: Kinder Surprise ↳ Doležalová KláraKinder Surprise
↳ Svoboda MichalKinder Surprise
↳ Seifer MilanKinder Surprise
28.2.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2023Laštovičková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
13.6.2023Lavička Karel LATES team FUN FUN uhrazeno
24.1.2023Lecián Milan OPEN MIX uhrazeno
Tým: TJ Triceratops↳ Leciánová Veronika
15.6.2023Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Lesovská Klara Papa Don Sport OPEN Z13-99 uhrazeno
27.4.2023Linhová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
6.6.2023Lipus Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2023Lochmann Roman Močálteam OPEN T uhrazeno
Tým: Močálteam↳ Bartoš VítMočálteam
↳ Vacek VaclavMočálteam
↳ Tichý Petr Močál team
1.1.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
24.5.2023Lomitzká Radka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lomi↳ Lomitzki VáclavLomi
26.2.2023Loucký Jiří RACE M18-29 uhrazeno
26.2.2023Loucky Tomas RACE M18-29 uhrazeno
26.2.2023Loup Miroslav OSTOrunner RACE M40-49 uhrazeno
14.3.2023Macek Roman OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Máchová Adriana Decathlon OPEN Z13-99 uhrazeno
12.6.2023Mačková Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
15.6.2023Mačková Lucie Motolský sestry v akci OPEN Z13-99 uhrazeno
29.5.2023Magát Martin RUM Team FUN FUN uhrazeno
29.5.2023Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
31.12.2022Málek Zdeněk ŠBV OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Malínská Kamila Born To Move RACE Z30-39 nezaplaceno
12.6.2023Malínský Adam Jiří Born To Move RACE M18-29 nezaplaceno
29.1.2023Manková Magdaléna Geodetky OPEN T uhrazeno
Tým: Geodetky↳ Machackova Zuzana
↳ Veselá MagdaGeodetky
↳ Černá MagdalenaGeodetky
19.5.2023Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
5.6.2023Marek Václav RACE M18-29 uhrazeno
12.6.2023Marek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2023Marek Ondřej Stone & belter RACE MIX uhrazeno
Tým: Stone & belter↳ Kunstová TerezaStone and Belter
10.5.2023Marek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2023Marek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
4.6.2023Mareš David RACE M40-49 uhrazeno
30.5.2023Mareš Matyáš Gladiátor Herálec RACE JM13-17 uhrazeno
15.5.2023Markočiová Zuzana Prostě běž! FUN FUN uhrazeno
15.6.2023Marková Eva FUN FUN uhrazeno
12.6.2023Maršíková Edita OPEN Z13-99 uhrazeno
13.6.2023Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
14.3.2023Matoušek David OPEN M13-99 uhrazeno
10.5.2023Matoušek Mojmír OPEN MIX uhrazeno
Tým: Prasomilové↳ Matláková Adéla Prasomilové
18.3.2023Matousek Tomas OPEN M13-99 uhrazeno
9.6.2023Matoušková Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2023Medřická Renáta OPEN Z13-99 uhrazeno
8.6.2023Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
25.2.2023Mejzlík Martin RACE M40-49 uhrazeno
12.6.2023Mejzlík Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Mejzlíková Inka OPEN Z13-99 uhrazeno
26.5.2023Mejzlíková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
29.5.2023Melicharová Ella Kladiváři na sněhu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kladiváři na sněhu↳ Vomela JakubKladiváři na sněhu
18.5.2023Melín Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.5.2023Mikešová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2023Mikešová Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
25.12.2022Mikysková Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
13.6.2023Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
22.12.2022Mílová Zkouška . RACE Z18-29 nezaplaceno
10.5.2023Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
15.6.2023MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO RACE M40-49 uhrazeno
14.6.2023MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO RACE M40-49 nezaplaceno
3.1.2023Mojdl Robin Třebíčské bedle OPEN T uhrazeno
Tým: Třebíčské bedle↳ Sedlák EmilTřebíčské bedle
↳ Krcal JiriTrebicske bedle
↳ Slavíček MartinTřebíčské bedle
15.6.2023Molčík Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2022Mošovský Denis OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2023Moučka Tomáš STG Vyškov OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Moudrá Monika ANGRY BEARDS OPEN Z13-99 uhrazeno
13.5.2023Mráz David RACE M18-29 uhrazeno
11.1.2023Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
15.6.2023Mrázková Kamila Decathlon Letňany OPEN MIX uhrazeno
10.6.2023Musilová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
10.6.2023Musilová Jiřina RACE Z18-29 uhrazeno
10.5.2023Nasadil Robin OPEN T uhrazeno
Tým: Drak 1↳ Bílek Jiří
↳ jordan pavel
↳ Hermann Miloslav
12.6.2023Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
4.3.2023Navrátilová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
13.6.2023nebola tomáš streetworkout RACE M30-39 uhrazeno
13.1.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.12.2022Nekula Patrik OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tornados Nekulos ↳ Nekulová Andrea
13.3.2023Němcová Žaneta OPEN Z13-99 uhrazeno
11.5.2023Németh Jaromír OPEN M13-99 uhrazeno
28.5.2023Neruda Michal OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2023Nešťáková Michaela Nešťáci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nešťáci ↳ Nešťák RadekNešťáci
24.5.2023Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou RACE Z18-29 uhrazeno
8.6.2023Nikodým Daniel Predator Workout Brno RACE JM13-17 uhrazeno
24.5.2023Nováčková Barbora OPEN T uhrazeno
Tým: Pako no↳ Nováček AdamPako no
↳ Kopuletý Martin Pako no
↳ Padělek PavelPako no
15.5.2023Novák Jáchym RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2023Novák Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
11.6.2023Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
18.5.2023novotna Marketa Zeus Power House Jihlava GENUS GLADIUS uhrazeno
20.5.2023Novotný Jan OPEN M13-99 uhrazeno
6.5.2023Novotný Kamil Yuka team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Yuka team↳ Novotná HanaYuka team
13.6.2023Novotný Richard OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Novotný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2023Nový Zdenek Kamzici RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2023Oeser Petr RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2023Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE Z18-29 uhrazeno
28.2.2023Ondráčková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.5.2023Ondrák Jan OPEN M13-99 uhrazeno
4.6.2023Ondrasek Filip OPEN M13-99 uhrazeno
15.6.2023Ondrášková Hanka RACE Z18-29 uhrazeno
31.3.2023Ondriska Josef OPEN M13-99 uhrazeno
8.6.2023Ondroušek Martin RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2023Ondroušková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2023Otruba Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: OO↳ Otrubová Zuzana
27.4.2023Ottova Pavlina OPEN Z13-99 uhrazeno
13.6.2023Pacal Pavel Město Třebíč OPEN M13-99 uhrazeno
3.6.2023Pacek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
11.6.2023Panák Miroslav JSDH Guntramovice RACE M30-39 nezaplaceno
18.2.2023Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Pařízek Josef RACE MIX uhrazeno
Tým: Dáme to↳ Zušťáková Markéta
5.6.2023Past Christian OPEN M13-99 uhrazeno
8.6.2023Pavlíček Jiří RACE M18-29 uhrazeno
25.5.2023Pavlík Michal RUM Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: RUM Team↳ Kachnáčová Eva
20.5.2023Pavůčková Hana Broďačky OPEN T uhrazeno
Tým: Broďačky↳ Dundackova HanaBroďačky
↳ Zimmermannova MarketaBroďačky
↳ Zinkova MichaelaBroďačky
30.5.2023Pech Pavel Vysočina Running OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Pecina Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2023Pečinková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
17.3.2023Pekárek Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2023Penčáková Aneta MIZUNO TEAM / Běhejsepsem.cz RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Peprik David
12.6.2023Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
8.6.2023Petrásová Nikola OPEN Z13-99 nezaplaceno
1.5.2023Petřík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
7.6.2023Petříková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
1.6.2023Petrová Andrea FUN FUN uhrazeno
25.5.2023Petrucha Jakub FUN FUN uhrazeno
15.6.2023Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
25.5.2023Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2023Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc RACE Z30-39 uhrazeno
7.6.2023Plevová Petra FUN FUN uhrazeno
12.6.2023Plisková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
28.12.2022Pokorná Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2023Poláček Silvestr SilHed RACE MIX uhrazeno
Tým: SilHed↳ Karafiátová Hedviga Luky/Hedvi
31.1.2023Poláčková Soňa RACE Z18-29 uhrazeno
8.4.2023Polický Martin OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2023Polidar Dominik Mladý Leopard OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2022Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2023Pospíchalová Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
5.2.2023Pospíchalová Sylva OPEN Z13-99 uhrazeno
23.12.2022Pospíšil Petr OPEN T uhrazeno
Tým: Medřičtí ďáblové↳ Duben Lukáš
↳ Ambrož Karel
↳ Dvořáková Alena
31.5.2023Pospíšil Eathan CrossfitJD Rýmařov, z. s RACE JM13-17 nezaplaceno
19.1.2023Poul Stanislav hvězdy OPEN M13-99 uhrazeno
13.6.2023Prantl Jiří OPEN M13-99 nezaplaceno
31.5.2023Pravdová Petra PPLKa RACE Z30-39 uhrazeno
23.12.2022Přepechal Robin OPEN M13-99 uhrazeno
8.6.2023Přibilová Jiřina RACE MIX uhrazeno
Tým: jiot↳ Přibil Otmar
2.6.2023Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
30.5.2023Prochazka Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
30.5.2023Ptáček Jakub Gladiátor Herálec RACE JM13-17 uhrazeno
13.6.2023Radl Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
11.5.2023Rajtšlégr Marek Drak2 OPEN T uhrazeno
Tým: Drak 2↳ Jambor Nicolas
↳ Ruský Rudolf
↳ Florián Libor Draci2
24.5.2023Rampír Tomáš STG JIHLAVA OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2023Rančák Ladislav RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2023Ratkovský Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Raurová Andrea Angry Beards OPEN Z13-99 uhrazeno
12.6.2023Regálová Petra RACE Z18-29 uhrazeno
12.6.2023Rehbergerová Martina Open vlna OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.1.2023Rejčová Veronika OPEN T uhrazeno
Tým: Rakytlíci↳ Kroupa Jakub
↳ Krajňáková Kateřina
↳ Razím Marek
31.5.2023Rejtová Lída STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
25.5.2023Řepík Petr Brněnská střela OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Rous Filip OPEN M13-99 uhrazeno
25.2.2023Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
11.4.2023Růžičková Dana Gojija&Gojija OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2023Rybová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
8.5.2023Šabart Roman OPEN M13-99 uhrazeno
18.5.2023Šabartová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
26.2.2023Šácha Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2023Šáchová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
8.1.2023Šafránek Dominik OPEN T uhrazeno
Tým: Bastardi↳ Pecka Aleš Bastardi
↳ Hubáček Zbyněk Bastardi
↳ Loupalová NellaBastardi
7.6.2023Sagner Michal RACE JM13-17 uhrazeno
7.6.2023Sagner David FUN FUN uhrazeno
7.6.2023Sagnerová Jana FUN FUN uhrazeno
26.2.2023Šalandová Jarmila RACE Z50-99 nezaplaceno
10.3.2023Šalomoun Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
15.6.2023Samek Karel RACE M30-39 uhrazeno
6.6.2023Šanca Marek Decathlon OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Šandor Jan Decathlon OPEN M13-99 uhrazeno
13.6.2023Šandor Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Šarounová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
11.6.2023Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
3.5.2023Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
13.6.2023Šatarová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
5.5.2023Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
13.6.2023Sečkář Pavel The Losers Initiative RACE M30-39 uhrazeno
1.1.2023Sedláček Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
3.1.2023Šenekl Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Oscar Mike↳ Šeneklová Martina
7.6.2023Šenk Michal Unisport Uničov RACE M30-39 uhrazeno
11.2.2023Šenkýř Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Šenkýřová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
4.6.2023Shorná Martina Decathlon OPEN Z13-99 uhrazeno
10.5.2023Síč Petr RACE M40-49 uhrazeno
10.5.2023Síč Petr RACE JM13-17 uhrazeno
18.1.2023Šimková Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
1.6.2023Sináková Natálie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Veselý Slávek#GLADIATORRACETEAM
29.5.2023Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
4.3.2023Šíp Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2023Široká Veronika Vlaštovky OPEN Z13-99 uhrazeno
29.5.2023Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
13.6.2023skorocka katerina purplecow. OPEN MIX uhrazeno
Tým: purplecow.↳ Benda MilanPurplecow
26.3.2023Šlahora Vít OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2023Šlajs Filip Mladý Leopard OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Slámová Kateřina Decathlon OPEN Z13-99 uhrazeno
27.3.2023Slatinský Adam RACE M18-29 uhrazeno
5.6.2023Slavíček Marek Decathlon OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2022Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
19.1.2023Smejkal Martin hvězdy OPEN M13-99 uhrazeno
10.6.2023Šmerda Zdeněk Východní horda OPEN M13-99 uhrazeno
10.6.2023Šmerda Samuel Východní Horda OPEN M13-99 uhrazeno
14.6.2023Šmikmátor Jan OPEN M13-99 uhrazeno
6.6.2023Smolková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
5.6.2023Smrž Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2023Smutná Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
6.6.2023Smutný Tomáš Decathlon OPEN M13-99 uhrazeno
4.2.2023Sobotková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
2.6.2023Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
31.3.2023Souček Radek OPEN M13-99 uhrazeno
8.6.2023Součková Zdeňka OPEN Z13-99 uhrazeno
12.6.2023Soukup Petr OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2023Španělová Dana RACE Z40-49 uhrazeno
19.5.2023Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Šponarová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
6.6.2023Šprinclová Iva Decathlon OPEN Z13-99 uhrazeno
25.12.2022Spurný Libor OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2023Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
23.1.2023Štamberová Gabriela STG Vyškov OPEN T uhrazeno
Tým: Synthon team↳ Štambera Michal
↳ Chmelka MilanSynthon team
↳ Vereš ŠimonSynthon team
9.6.2023Staňková Ivana adidas Runners Prague RACE Z30-39 nezaplaceno
12.6.2023Šťastný Radek OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Šťastný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Štefanov Miroslav STG Mělník OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2023Štefek Roman OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Štembera Petr RACE M40-49 uhrazeno
25.5.2023Štemberová Věra RACE Z40-49 uhrazeno
15.1.2023Štengl Milan OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Štěpničková Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2023Štěrbová Lucie Mišmaš OPEN T uhrazeno
Tým: Mišmaš↳ Štěrba Jaroslav
↳ Kovaříková DariaMišmaš
↳ Severa Přemysl
23.4.2023Šterzlová Iveta Tren Vojenské sprchy OPEN Z13-99 uhrazeno
26.5.2023Strachotová Žaneta OPEN Z13-99 uhrazeno
15.5.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
15.5.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
4.5.2023Stránský Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2023Strechova Lada OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Střílková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
28.5.2023Strouhal Jan RACE M40-49 uhrazeno
28.3.2023Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
13.6.2023Stůj Karel RACE M40-49 uhrazeno
13.6.2023Stůj Matěj RACE M18-29 uhrazeno
5.6.2023Štursa Dominik FUN FUN uhrazeno
11.5.2023Štýber Roman CZexxx RACE M30-39 uhrazeno
26.4.2023Štýbrová Gabriela FITNESS STORM RACE Z30-39 uhrazeno
31.12.2022Šulová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
14.5.2023Šumpelová Barbara OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2023Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
25.4.2023Švanda Pavel RACE M40-49 uhrazeno
25.4.2023Švandová Miroslava RACE Z30-39 uhrazeno
25.1.2023Švaříčková Eliška FUN FUN uhrazeno
24.5.2023Švec Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2022Švec Josef RACE M18-29 uhrazeno
16.1.2023Švejda Jan Irresistibles OPEN MIX uhrazeno
Tým: Irresistibles↳ Švejdová Michaela
11.6.2023Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Svítil Zbyněk OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Svoboda Martin RACE M18-29 uhrazeno
14.6.2023Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
13.6.2023Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE M40-49 uhrazeno
12.6.2023Svoboda Vít CHALLENGER OPEN T uhrazeno
Tým: Mišulínineobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
31.1.2023Svozil Bohdan OPEN M13-99 uhrazeno
9.6.2023Sýkora Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
22.12.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Tesař David OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Tesařová Zdenka Jihlava OPEN Z13-99 uhrazeno
26.12.2022Tešný Milan OPEN M13-99 uhrazeno
25.5.2023Tichá Jarmila OPEN T uhrazeno
Tým: RUM Team↳ Pučálka MartinRUM TEAM
↳ Trestik MartinRum team
↳ Procházka Pavel RUM Team
26.5.2023Tomanec Dušan OPEN M13-99 uhrazeno
1.6.2023Tomášková Anna Decathlon OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2023Tomek Pavel Buldoci OPEN M13-99 uhrazeno
15.6.2023Tomek Petr RACE JM13-17 uhrazeno
24.5.2023Tomšík Karel OPEN M13-99 uhrazeno
4.6.2023Trappl Vanessa OPEN Z13-99 uhrazeno
3.6.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
8.6.2023Trnka Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2023Trojan Jan RACE M18-29 uhrazeno
16.5.2023Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Turoňová Irena OPEN Z13-99 uhrazeno
13.6.2023Tužil Jiří RACE MIX uhrazeno
14.6.2023Uchytilova Iveta RACE Z40-49 uhrazeno
28.2.2023Uhlíř Jindřich RACE M18-29 uhrazeno
31.3.2023Uhrová Simona OPEN T uhrazeno
Tým: Moc Mňam↳ Hlávková AnetaMoc Mňam
↳ Křivánek Daniel
↳ Nedoma Tomáš
10.6.2023Ujčíková Lenka RACE Z18-29 uhrazeno
29.5.2023Uldrichová Marcela RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2023Urbánková Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
24.12.2022Valentová Markéta Velosport Valenta Scott team OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2023Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
2.6.2023Valouchová Lucie FUN FUN uhrazeno
7.6.2023Váňa Martin RACE M40-49 uhrazeno
12.6.2023Vanini Karel OPEN M13-99 uhrazeno
9.6.2023Vaverka Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2022Vávra Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
9.6.2023Vávrová Klára Admirálové OPEN Z13-99 uhrazeno
22.1.2023Večeřa Radim OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Večeřová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Vechetová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
14.6.2023Vendlbergerová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
13.6.2023Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
9.6.2023Veselý Jan OPEN M13-99 uhrazeno
15.6.2023Vevera Lukáš Phenomen Czech Team OPEN MIX uhrazeno
23.1.2023Viktorin Ondřej BOLÍTO OPEN MIX uhrazeno
Tým: BOLÍTO↳ Viktorinová ZdeňkaBOLÍTO
13.1.2023Vilches Václav Průvodce OCR závody OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2023Vilhelmová Daniela Dusty Team OPEN Z13-99 uhrazeno
28.5.2023Vincent Oldřich STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
13.6.2023Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
31.5.2023Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
15.6.2023Vlašín Jiří RACE M40-49 uhrazeno
15.6.2023Vlašín Jiří RACE M40-49 nezaplaceno
3.3.2023Vlček Lukáš Divoká zvěř OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2023Vobůrka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
12.6.2023Vojtěch Maštera OPEN M13-99 uhrazeno
11.6.2023Voltr Michal Klub bodrých mužů OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2023Votava Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2023Vozdecký Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Vožechová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2022Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2023Vrbová Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
6.6.2023Vrbová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
14.6.2023Vrlík Petr Stg Příbram RACE M30-39 uhrazeno
13.6.2023Všetečková Marcela FUN FUN uhrazeno
31.5.2023Vymazal Ondřej Decahtlon OPEN M13-99 uhrazeno
27.12.2022Wagner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2023Weber Jindřich OPEN M13-99 uhrazeno
12.6.2023Ypsilanti Alexander RACE M50-99 nezaplaceno
12.6.2023Ypsilanti Sophia OPEN Z13-99 nezaplaceno
10.6.2023Zábranská Ladislava OPEN Z13-99 uhrazeno
15.5.2023Zajíček Marian RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2023Zalabáková Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
8.6.2023Zálešáková Sabina OPEN Z13-99 uhrazeno
12.6.2023Zamecnik Vaclav Klub bodrých mužů OPEN M13-99 uhrazeno
14.6.2023Závodský Dalibor OPEN M13-99 uhrazeno
14.6.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
30.5.2023Ždímal Michal Chvalovická Čubka RACE M30-39 uhrazeno
4.1.2023Zejda David OPEN M13-99 uhrazeno
18.5.2023Zejdová Michaela Tuleni z Rudíkova OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tuleni z Rudíkova↳ Zejda RostislavTuleni z Rudíkova
2.5.2023Zelinková Tereza RACE MIX uhrazeno
Tým: Bazinganeobsazeno
28.12.2022Zeman Zdenek FUN FUN uhrazeno
11.6.2023Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV RACE MIX nezaplaceno
Tým: JPK Harrachov↳ Bastl JanOCR Team JPK Harrachov
28.2.2023Zika Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
14.6.2023Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.2.2023Zinke Josef RACE M40-49 uhrazeno
30.5.2023Žižka Josef OCR Losers FUN FUN uhrazeno
30.5.2023Zmeškal Michal OPEN M13-99 uhrazeno