Startovní listina GLADIATOR RACE TŘEBÍČ - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE84
KIDS IKIDS I67
FAMFAM57
KIDS II OKIDS II - OPEN37
Kategorie
FAMFAMILY57
CH08-09Chlapci 8 - 9 let27
D10-11Dívky 10 - 11 let 26
CH10-15Chlapci 10 - 15 let21
D08-09Dívky 8 - 9 let21
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 18
D10-15Dívky 10 - 15 let16
D12-13Dívky 12 - 13 let 15
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 14
D06-07Dívky 6 - 7 let10
CH06-07Chlapci 6 - 7 let9
CH14-15Chlapci 14 - 15 let6
D14-15Dívky 14 - 15 let 5
Celkem přihlášených245

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
12.6.2023Abrahámková Ana KIDS I D06-07 uhrazeno
12.6.2023Abrahámková Zoe KIDS I D08-09 uhrazeno
12.6.2023Ahanouski Denis KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.6.2023Antalíková Monika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
27.1.2023Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
29.5.2023Benátský Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2022Bendová Natálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
26.4.2023Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.6.2023Böhm Jan KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
14.4.2023Bohutínský Alfréd FAM FAM uhrazeno
9.6.2023Bölcskei Artur Ladislav FAM FAM uhrazeno
12.6.2023Boušková Veronika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
13.6.2023Březina Jaroslav Ondřej KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
8.6.2023Briaská Helena SC Radotín KIDS I D06-07 uhrazeno
8.6.2023Briaský Maxmilián SC Radotín KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.6.2023Cafourek Jáchym Cafíci KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.6.2023Cafourková Linda KIDS I D06-07 uhrazeno
9.6.2023Cafourková Stela Cafíci KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.6.2023Čapková Hana KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
10.1.2023Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
10.1.2023Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
8.6.2023Čechová Isabella Thaibox Devils Třebíč KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.6.2023Čermák Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.6.2023Čermáková Kristýna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
1.6.2023Černíková Johanka KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
6.6.2023Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.5.2023Chmelíková Sabina KIDS I D08-09 uhrazeno
27.1.2023Chmelka Vilém Chmelčata KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.1.2023Chmelková Stela Chmelčata KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.12.2022Chybová Elena Chybovi Morkovice FAM FAM uhrazeno
30.12.2022Chybová Sofie Chybovi Morkovice FAM FAM uhrazeno
5.6.2023Číhal Jonáš FAM FAM uhrazeno
5.6.2023Číhal Mikuláš FAM FAM uhrazeno
13.6.2023Demko Oliver KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
2.6.2023Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
9.6.2023Dobrovolná Vendula KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.6.2023Dohnal Lukáš Lesní Hluboké KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.4.2023Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
12.6.2023Dufková Emma KIDS I D08-09 uhrazeno
12.6.2023Dufkova Nela KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.6.2023Dundálková Kristýna Fénix Sport KIDS I D08-09 uhrazeno
9.6.2023Dvořáková Barbora DVORAKfamily FAM FAM uhrazeno
9.6.2023Dvorakova Zuzana DVORAKfamily FAM FAM uhrazeno
7.1.2023Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
5.6.2023Girgle Samuel FAM FAM uhrazeno
12.6.2023Gloser Matouš STG Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.6.2023Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
12.6.2023Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
15.6.2023Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
15.6.2023Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
15.6.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
13.6.2023Hejátko Jiří Spartak Třebíč KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2022Hlavatá Michaela Opičí gang FAM FAM uhrazeno
31.12.2022Hlavatý Karel Opičí gang FAM FAM uhrazeno
8.6.2023Hoblová Agáta FAM FAM uhrazeno
7.6.2023Hoffmann Pavel Gladiatorrace team FAM FAM uhrazeno
6.6.2023Hoffmann Jaroslav FAM FAM uhrazeno
4.2.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
10.6.2023Horká Nikol TJ Spartak Třebíč KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
10.6.2023Horký Marek Dukla Jihlava KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.6.2023Horký Stanislav Dukla Jihlava KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
14.6.2023Hradilík Mikuláš FAM FAM uhrazeno
14.6.2023Hradilíková Meda FAM FAM uhrazeno
16.5.2023Hrdličková Adéla KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
2.6.2023Hriňová Mia KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
26.3.2023Hubálková Anna KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.1.2023Humpolíková Emma KIDS I D06-07 uhrazeno
23.5.2023Imrysek Tomas KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.6.2023Iranová Kateřina FAM FAM uhrazeno
13.6.2023Iranová Anna KIDS I D08-09 uhrazeno
9.6.2023Janska Evelyna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.6.2023Jánský Matyáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.6.2023Jarošová Nikola KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
3.1.2023Jurníček Jakub FAM FAM uhrazeno
3.1.2023Jurníček Matěj FAM FAM uhrazeno
5.5.2023Kácovský David KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.5.2023Kafková Viktorie STRG Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
14.6.2023Kafková Izabela SRTG Praha FAM FAM uhrazeno
28.5.2023Kašpar Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.6.2023Kastnerová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
13.6.2023Kepák Jiří KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.6.2023Kepáková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
8.5.2023Kica Vojta KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.5.2023Kicová Nikol KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
9.6.2023Kinzlerová Adéla KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.6.2023Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.4.2023Konečny Tobias KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.6.2023Kormoš Jakub FAM FAM uhrazeno
9.1.2023Kouba Kryštof Family Koubovi FAM FAM uhrazeno
23.12.2022Král Richard FAM FAM uhrazeno
11.3.2023Kratochvíl Jiří STG Moravský Krumlov KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
28.3.2023Kratochvíl Kryštof Kratochvílovi FAM FAM uhrazeno
12.6.2023Kravarová Adéla KIDS I D08-09 uhrazeno
10.6.2023Krejčí Magdaléna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.6.2023Kubíček David Kubis KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
6.6.2023Kubíček Ondřej Kubis FAM FAM uhrazeno
6.6.2023Kubíček Filip Kubis FAM FAM uhrazeno
13.6.2023Kučerňáková Beáta KIDS I D08-09 uhrazeno
1.1.2023Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
1.1.2023Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
1.1.2023Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
28.2.2023Láník Jindřich FAM FAM uhrazeno
13.6.2023Lavičková Karolína LATES team FAM FAM uhrazeno
24.1.2023Leciánová Ema FAM FAM uhrazeno
1.1.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
1.1.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
24.5.2023Lomitzki Alex KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
24.5.2023Lomitzki Patrik KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.6.2023Macků David KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
15.6.2023Mahel Maxmilián KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
5.6.2023Mahlová Vendula #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.5.2023Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
3.4.2023Mareš Sebastian KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.5.2023Markoči Jan #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
11.6.2023Martínek Tobiáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.6.2023Martínek Patrik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
7.6.2023Matějka Tobiáš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
14.5.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.5.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
18.5.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.5.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
29.12.2022Matula Šimon KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.12.2022Matula Tomáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.6.2023Meisterová Deborah KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.6.2023Melichar Lukáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.6.2023Melín Samuel #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
9.3.2023Michal Matyáš Polabští šneci KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
31.5.2023Mičková Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
12.6.2023Mrštný Tomáš TJ Opatov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.5.2023Nečesanková Marcela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
4.6.2023Němec Lukáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.6.2023Němec Filip FAM FAM uhrazeno
8.6.2023Nikodým Adam KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.4.2023Nosková Martina Keson FAM FAM uhrazeno
31.5.2023Nováčková Nela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
31.5.2023Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
15.5.2023Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.2.2023Ondráček Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
14.6.2023Pánek David FAM FAM uhrazeno
10.6.2023Papoušková Kateřina TJ Spartak Třebíč KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
15.6.2023Pastrňák Mikuláš KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.6.2023Pastrňák Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.4.2023Pavelka Victoria FAM FAM uhrazeno
26.12.2022Pavlíček Tobias KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.12.2022Pavlíčková Sofie KIDS I D06-07 uhrazeno
13.6.2023Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.6.2023Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
13.6.2023Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.5.2023Petřík Hektor FAM FAM uhrazeno
7.6.2023Petříková Eliška KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
26.12.2022Petruchová Natálie Jeden měsíc běžce FAM FAM uhrazeno
22.12.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.6.2023Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
12.6.2023Píchová Tereza KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.4.2023Pivnička Vít FAM FAM uhrazeno
26.4.2023Plhalová Adéla FAM FAM uhrazeno
12.2.2023Pokorný Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.5.2023Poláček Jan KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
30.5.2023Poláčková Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
22.12.2022Polakovič Adam FAM FAM uhrazeno
13.6.2023Popek Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.6.2023Popková Barbora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
8.6.2023Přibilová Josefína KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.5.2023Procházka Daniel Spartans Vyškov KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2023Procházka Michael Spartans Vyškov KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.1.2023Randa Hugo FAM FAM uhrazeno
13.6.2023Regner Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.6.2023Regner Filip KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.4.2023Říhová Klára KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
12.3.2023Robotka Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.3.2023Robotka Filip KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.6.2023Roupec Jiří KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.3.2023Rous Dominik KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
12.6.2023Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.6.2023Ryba Gabriel KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.6.2023Rybová Adina KIDS I D08-09 uhrazeno
13.6.2023Rychlovská Eva KIDS I D08-09 uhrazeno
30.5.2023Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
7.6.2023Sagnerová Zuzana SkyGym Zlín KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.6.2023Šebková Nikola FAM FAM uhrazeno
31.12.2022Šenekl Richard KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
31.12.2022Šeneklová Andrea KIDS I D08-09 uhrazeno
14.6.2023Smolkova Veronika FAM FAM uhrazeno
6.6.2023Smrž Martin KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.5.2023Šnokhausová Ester SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.5.2023Šnokhausová Nela SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
12.3.2023Sovák Viktor FAM FAM uhrazeno
12.3.2023Sováková Karin KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.6.2023Spurný Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.6.2023Stárková Sabina #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
27.4.2023Štefaňáková Tereza KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.6.2023Štemberová Anet Vrchlabí KIDS I D06-07 uhrazeno
14.6.2023Štemberová Elen KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
5.2.2023Štenglová Elen KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.2.2023Strnad Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.6.2023Švanda Štěpán KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.4.2023Švestková Sofie Spartans Vyškov KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
13.6.2023Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.6.2023Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.5.2023Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
7.6.2023Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
1.6.2023Svobodová Natálie SkyGym KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
6.6.2023Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.6.2023Sýkora Tomáš SDH Dlouhé KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
13.6.2023Szebista Robin KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.6.2023Tchirová Ela NMnM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
3.3.2023Těšík Richard KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2023Tichovský Patrik FAM FAM uhrazeno
18.5.2023Tomek Ondřej Buldoci Třebíč KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.5.2023Tomek Adam Buldoci Třebíč KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.6.2023Trnková Tina KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.5.2023Tulis Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
2.5.2023Uhrová Alexandra Dusty Team KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
13.6.2023Vacková Ema Spartak Třebíč KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
17.3.2023Valouch Tobiáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
30.5.2023Váňa Kryštof KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
12.6.2023Varga Matouš Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
8.6.2023Vášová Jiřinka FAM FAM uhrazeno
9.6.2023Vérosta Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.6.2023Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.6.2023Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.6.2023Vláčil Benedikt FAM FAM uhrazeno
24.5.2023Voborna Katerina Trnavaci FAM FAM uhrazeno
24.5.2023Voborny Petr Trnavaci FAM FAM uhrazeno
11.6.2023Voltr Michael Bodré děti KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.6.2023Voltrová Leontýna Bodré děti KIDS I D06-07 uhrazeno
11.6.2023Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.6.2023Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.6.2023Vošmera Patrik HST Třebíč KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.6.2023Weizerová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.4.2023Westbury Richard KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.1.2023Witosz Viliam KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.1.2023Witosz Viktor KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.5.2023Zachová Hana KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
6.5.2023Zachová Klára TJ Alpin Třebíč KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
16.4.2023Zajíček Pavel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.4.2023Zajíčková Amálie KIDS I D08-09 uhrazeno
12.6.2023Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D06-07 uhrazeno
12.6.2023Zbranek Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
12.6.2023Zbranková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.5.2023Zejdová Kamila Tuleni z Rudíkova KIDS I D08-09 uhrazeno
18.5.2023Zejdová Simona Tuleni z Rudíkova KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.6.2023Žilková Tereza STG Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno