Startovní listina GR8 TRAILS TŘEBÍČ

Statistika přihlášných

Trať
10km10km60
5km5km46
KIDSKIDS15
Kategorie
Z18-99Ženy 18 a více let30
M30-39Muži 30 - 39 let21
M18-99Muži 18 a více let15
M18-29Muži 18 - 29 let10
Z18-29Ženy 18 - 29 let7
M50-59Muži 50 - 59 let6
CH00-05Chlapci 0 - 5 let6
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
M40-49Muži 40 - 49 let5
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
CH06-07Chlapci 6 - 7 let2
D12-13Dívky 12 - 13 let2
D00-05Dívky 0 - 5 let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
CH08-09Chlapci 8 - 9 let1
M60-99Muži 60 a více let1
CH12-13Chlapci 12 - 13 let1
Z50-59Ženy 50 - 59 let1
D10-11Dívky 10 - 11 let1
Celkem přihlášených121

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
1.1.2023Baláž Vojtěch 5km M18-99 uhrazeno
7.6.2023Balek Jan #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 nezaplaceno
23.5.2023Bertová Lenka 10km Z40-49 uhrazeno
31.12.2022Blaho Jan 10km M30-39 uhrazeno
4.6.2023Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM 10km M50-59 nezaplaceno
28.4.2023Brtnová Marie 5km Z18-99 uhrazeno
31.1.2023Brychta Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
9.1.2023Buďová Iveta 5km Z18-99 uhrazeno
14.6.2023Burián Petr Ford 10km M30-39 uhrazeno
12.6.2023Buš Jiří Rozběháme Brno 10km M18-29 uhrazeno
28.5.2023Čechová Štěpánka 10km Z18-29 uhrazeno
31.5.2023Černík Zdeněk Rozběháme Pardubice 10km M30-39 uhrazeno
30.1.2023Černík Matěj HC Smíchov 1913 10km M18-29 uhrazeno
12.6.2023Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS CH12-13 uhrazeno
13.5.2023Císařová Zuzana KIDS D00-05 uhrazeno
14.5.2023Czakoj Jan Prostě běž 5km M18-99 uhrazeno
3.4.2023Diviš Karel 10km M30-39 uhrazeno
7.6.2023Drbohlavová Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
9.1.2023Dvořák Pavel 5km M18-99 uhrazeno
10.1.2023Dvorská Monika Hradec Králové 10km Z40-49 uhrazeno
3.6.2023Fečo Jozef SokolDolany 10km M50-59 uhrazeno
9.6.2023Figurová Katarína Jihlava 10km Z18-29 uhrazeno
9.6.2023Fišar Jan 5km M18-99 uhrazeno
31.5.2023Forštová Tatiana Rozběháme Pardubice 5km Z18-99 uhrazeno
28.2.2023Frohlich Miloš 10km M30-39 uhrazeno
23.12.2022Funková Zdenka STG Prostějov 5km Z18-99 uhrazeno
16.5.2023Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team 5km Z18-99 uhrazeno
9.6.2023Hájková Gabriela 10km Z18-29 uhrazeno
15.6.2023Hamerníková Lada Barevný svět 10km Z40-49 uhrazeno
12.6.2023Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS D10-11 uhrazeno
11.6.2023Hiersch Marek 10km M50-59 uhrazeno
11.6.2023Hierschová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
24.5.2023Holejšovský Jiří Rychlé šípy 10km M30-39 uhrazeno
14.6.2023Hradilík Michal Ford 10km M30-39 uhrazeno
12.6.2023Hrbková Hana 10km Z18-29 uhrazeno
15.6.2023Huková Romana 10km Z18-29 uhrazeno
24.5.2023Jaburek Radek Rychlé šípy 10km M30-39 uhrazeno
12.6.2023Jakeš Jakub 5km M18-99 uhrazeno
27.4.2023Janska Evelyna KIDS D12-13 uhrazeno
30.12.2022Jelínek Tomáš 10km M18-29 uhrazeno
29.5.2023Julínek Michal KIDS CH00-05 uhrazeno
29.5.2023Julínek Tomáš KIDS CH06-07 uhrazeno
9.6.2023Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice 10km M40-49 uhrazeno
21.5.2023Klein Vítězslav 10km M18-29 uhrazeno
14.1.2023Kliková Zdeňka 5km Z18-99 uhrazeno
12.6.2023Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice 5km M18-99 uhrazeno
11.6.2023Kolárik Jan Enzo 10km M30-39 uhrazeno
24.5.2023Kopeček Aleš Rychlé šípy 10km M30-39 uhrazeno
12.6.2023Kotoul Karel 5km M18-99 uhrazeno
26.12.2022Kowolowski Hana Jeden měsíc běžce 10km Z40-49 uhrazeno
29.1.2023Král Zdeněk 5km M18-99 uhrazeno
21.5.2023Kratochvílová Karolína 10km Z18-29 uhrazeno
12.6.2023Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice 5km Z18-99 uhrazeno
9.6.2023Křičenský Matyáš 10km M18-29 uhrazeno
12.6.2023Krňoul Vladimír 10km M30-39 uhrazeno
28.12.2022Kroupa Pavel 10km M30-39 uhrazeno
15.6.2023Kruliš Ondřej 10km M30-39 uhrazeno
5.6.2023Kutáčová Kateřina Gladiatorraceteam 5km Z18-99 uhrazeno
9.1.2023Líbal Dominik 5km M18-99 uhrazeno
10.1.2023Líbalová Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
23.12.2022Lišková Alena 5km Z18-99 uhrazeno
13.6.2023Loučka František 5km M18-99 uhrazeno
11.5.2023Lukeš Robert 5km M18-99 uhrazeno
31.12.2022Málek Zdeněk ŠBV 10km M30-39 uhrazeno
21.5.2023Marcin Slowik 10km M30-39 uhrazeno
14.5.2023Markočiová Zuzana Prostě běž! 5km Z18-99 uhrazeno
14.6.2023Maršíková Edita 5km Z18-99 uhrazeno
12.6.2023Maršounová Anna 5km JZ13-17 uhrazeno
18.5.2023Matějka Tobiáš KIDS CH14-15 uhrazeno
31.5.2023Medřická Renáta 5km Z18-99 uhrazeno
23.12.2022Michálek Aleš Hradec Králové 10km M50-59 uhrazeno
3.1.2023Mikuláš Zbyněk Svatoslav 5km M18-99 uhrazeno
12.6.2023Mikušová Pavla 10km Z30-39 uhrazeno
29.1.2023Musalkova Jana 5km Z18-99 uhrazeno
30.12.2022Musil Lukáš 10km M18-29 uhrazeno
14.6.2023Myšková Kateřina 10km Z18-29 uhrazeno
31.12.2022Nováčková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
26.4.2023Novák Jan CZExxx 10km M30-39 uhrazeno
14.6.2023Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS CH08-09 uhrazeno
16.4.2023Palátová Jitka 5km Z18-99 uhrazeno
7.6.2023Pánek Petr 5km M18-99 uhrazeno
12.6.2023Petr Radek 5km M18-99 uhrazeno
9.5.2023Pivoňka Michal STG Kolín 10km M30-39 uhrazeno
8.5.2023Polakovič Milan ACS Líšeň 10km M40-49 uhrazeno
13.6.2023Procházka Radek KIDS CH00-05 uhrazeno
12.6.2023Rambousková Kristina 5km Z18-99 uhrazeno
31.5.2023Rejtová Lída STG Prostějov 5km Z18-99 uhrazeno
29.5.2023Renn Sophie Raissa Maria 10km Z30-39 uhrazeno
28.5.2023Rymešová Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
24.12.2022Šanderová Ivana 5km Z18-99 uhrazeno
31.5.2023Šarounová Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
13.6.2023Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
31.5.2023Skořepová Ladislava 10km Z40-49 uhrazeno
8.6.2023Slovacek Jiri 10km M40-49 nezaplaceno
4.1.2023Šmíd Marek 10km M18-29 uhrazeno
4.2.2023Sobotková Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
3.1.2023Šotkovská Adéla 10km Z30-39 uhrazeno
13.6.2023Štěpán Miloš Stěžery 10km M50-59 uhrazeno
31.3.2023Supík Lukáš 10km M18-29 uhrazeno
12.2.2023Šusta Miloslav 10km M50-59 uhrazeno
13.3.2023Šustová Marcela 10km Z50-59 uhrazeno
31.5.2023Tambor Jakub KIDS CH00-05 uhrazeno
31.5.2023Tambor Vojtěch KIDS CH06-07 uhrazeno
31.5.2023Tamborová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
26.12.2022Tešný Milan 10km M30-39 uhrazeno
21.5.2023Tručka Lukáš Tým beze jména 10km M18-29 uhrazeno
31.5.2023Urbanová Soňa 5km Z18-99 uhrazeno
14.6.2023Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 nezaplaceno
29.5.2023Valouch Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH00-05 uhrazeno
9.6.2023Valouskova Lucie STG Prostějov 5km Z18-99 uhrazeno
16.5.2023Varga Viktor Varga Family Gladiator Team KIDS CH00-05 uhrazeno
16.5.2023Varga Matouš Varga Family Gladiator Team KIDS CH00-05 uhrazeno
15.5.2023Varga Miroslav Deaws Jablonec nad Nisou 10km M60-99 uhrazeno
14.6.2023Vlčanová Lucie Spartak Třebíč KIDS D12-13 uhrazeno
20.5.2023Zábranská Ladislava 5km Z18-99 uhrazeno
14.5.2023Zajac Adam 10km M30-39 uhrazeno
7.6.2023Zapadlová Simona 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Závacký Ondřej 10km M30-39 uhrazeno
14.6.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 nezaplaceno
8.6.2023Zelinka Petr Tišnov 10km M18-29 uhrazeno
12.6.2023Žličařová Tereza 5km Z18-99 uhrazeno