Startovní listina GLADIATOR RACE DOG HOLICE

Statistika přihlášných

Trať
DOGDOG118
Kategorie
Z18-39PŽeny 18- 39 let + pes 51
Z40-99PŽeny 40 a více let + pes17
M18-39PMuži 18- 39 let + pes 17
FUNPFUN + pes16
JZ13-17PJuniorky 13 - 17 let + pes8
M40-49PMuži 40 a více let + pes 8
JM13-17PJunioři 13 - 17 let + pes1
Celkem přihlášených118

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.5.2023Andělová Hana HDR Smečka Dogo Argentino DOG Z40-99P uhrazeno
4.4.2023Bahníková Eva DOG Z40-99P uhrazeno
10.5.2023Bendová Barbora Los Hlavos DOG Z18-39P uhrazeno
10.5.2023Benešová Sára DOG Z18-39P nezaplaceno
24.5.2023Bestwina Tomáš Musher klub JCC/ Behejsepsem DOG M18-39P uhrazeno
24.5.2023Buchalová Iva DOG Z18-39P uhrazeno
21.5.2023Buganová Petra Rychlá směčka DOG JZ13-17P uhrazeno
3.5.2023Burianová Nicola DOG Z18-39P uhrazeno
25.5.2023Cepak Martin DOG M18-39P uhrazeno
8.5.2023Čermáková Kristýna Basenji klub Bohemia DOG Z18-39P uhrazeno
24.5.2023Chmelíček Jordan DOG M18-39P uhrazeno
18.5.2023Cipro Viktorie Musher club český ráj DOG JZ13-17P uhrazeno
25.5.2023Ciznerová Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
18.5.2023Doubková Monika Běhejsepsem.cz DOG Z18-39P uhrazeno
16.5.2023Dvořák Jan DOG M18-39P uhrazeno
8.5.2023Dvořáková Jana DOG FUNP nezaplaceno
16.5.2023Dvořáková Sára Blue tým DOG JZ13-17P uhrazeno
25.5.2023Fantová Michaela Barbarian extreme team DOG Z18-39P nezaplaceno
27.4.2023Filipová Kateřina DOG Z40-99P uhrazeno
21.5.2023Finkousová Adéla 2Rakeťáci DOG Z18-39P uhrazeno
16.5.2023Greššová Diana DOG Z18-39P uhrazeno
11.5.2023Grim Martin #GLADIATORRACETEAM/ Mizuno team DOG M18-39P uhrazeno
17.5.2023Grygarová Tereza MTO DOG Z18-39P uhrazeno
23.5.2023Hánová Alex Los Hlavos DOG Z18-39P uhrazeno
23.5.2023Hanus Lukáš DOG M18-39P uhrazeno
20.5.2023Havelková Lada Canicross Velká Bíteš DOG FUNP uhrazeno
18.5.2023Hlavatá Zuzana Běhejsepsem.cz DOG FUNP uhrazeno
11.5.2023Hlavatá Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
14.5.2023Hoffmannová Lenka DOG Z40-99P uhrazeno
14.5.2023Hoffmannová Markéta DOG Z18-39P uhrazeno
21.5.2023Horyna Jaroslav Canicross Česká Třebová DOG M18-39P uhrazeno
20.5.2023Hrdá Natálie Vořeši DOG JZ13-17P uhrazeno
20.5.2023Hrdá Diana Vořeši DOG Z18-39P uhrazeno
15.5.2023Hrnčál Milan DOG M18-39P uhrazeno
15.5.2023Hrncalova Pavla DOG Z18-39P uhrazeno
22.5.2023Hrušovská Elli Joy of canicros DOG JZ13-17P nezaplaceno
22.5.2023Hůla Miroslav DOG M18-39P uhrazeno
29.4.2023Hynková Kristýna Blue tým DOG Z18-39P uhrazeno
16.5.2023Jabůrek Jiří DOG M40-49P uhrazeno
13.4.2023Jaklová Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
31.3.2023Jarmarová Jarmila Czech Dog Run team / Mizuno team DOG Z18-39P uhrazeno
11.5.2023Jašová Lydie Ušatej gang DOG Z40-99P nezaplaceno
23.5.2023Jedličková Šárka DOG Z40-99P uhrazeno
18.4.2023Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY DOG Z18-39P uhrazeno
25.4.2023Jiruf Matěj DOG JM13-17P uhrazeno
22.5.2023Jonáš Petr DOG M40-49P uhrazeno
22.5.2023Jonáš Marek DOG M18-39P uhrazeno
29.4.2023Kakosová Diana DoDi Milevsko DOG Z40-99P uhrazeno
19.5.2023Kandrová Tereza Téčka DOG Z18-39P uhrazeno
24.5.2023Keprtová Erika DOG Z18-39P uhrazeno
25.5.2023Kirchnerová Lucie DOG FUNP uhrazeno
23.5.2023Klusoň Oldřich Dannyho smečka DOG M40-49P uhrazeno
30.4.2023Kmoníček Petr Blue tým DOG M40-49P uhrazeno
24.5.2023Kolář Jan CZECH NINJA COMMUNITY DOG M40-49P uhrazeno
18.5.2023Kolínský Michal DOG FUNP uhrazeno
22.5.2023Košťálová Alžběta RČ - CC Hradec Králové DOG Z18-39P uhrazeno
23.5.2023Kostka Tomáš Los Hlavos DOG M18-39P uhrazeno
14.5.2023Kotyza Aleš #GLADIATORRACETEAM DOG M18-39P uhrazeno
20.4.2023Kovařík Fafková Kateřina DOG FUNP uhrazeno
19.5.2023Kovaříková Gabriela TJ Sokol Maxičky / Běhejsepsem.cz DOG Z18-39P uhrazeno
23.4.2023Křejbská Pavla DOG Z18-39P uhrazeno
21.4.2023Krejsová Pavlína DOG Z18-39P uhrazeno
8.5.2023Kučera Jan DOG FUNP uhrazeno
23.5.2023Kudláčková Jana Liberský běhny DOG Z18-39P uhrazeno
22.5.2023Kuncová Kateřina BEAST OCR team DOG Z40-99P uhrazeno
24.5.2023Kvačková Viktorie canicross Rampušáci / Fitmin DOG JZ13-17P uhrazeno
25.5.2023Loudová Gabriela DOG Z18-39P uhrazeno
17.5.2023Macáková Dana DOG Z18-39P uhrazeno
17.5.2023Malá Hana #GLADIATORRACETEAM DOG Z18-39P nezaplaceno
24.4.2023Mališková Klarka MC METUJE DOG JZ13-17P uhrazeno
14.5.2023Marácz Csaba István Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů DOG FUNP nezaplaceno
9.5.2023Mencelová Daniela DOG FUNP uhrazeno
21.5.2023Michalčíková Kateřina RČ Canicross HK DOG FUNP uhrazeno
18.4.2023Mlejnek Karel SRTG Praha DOG M40-49P uhrazeno
21.5.2023Mňuková Veronika Olympia Spartan Training Kutná Hora DOG Z18-39P uhrazeno
15.5.2023Morávková Jana Canicross česká Třebová DOG Z40-99P uhrazeno
22.5.2023Novotná Pavla DOG Z18-39P uhrazeno
18.4.2023Ondráček Pavel DOG M18-39P uhrazeno
18.4.2023Ondráčková Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
31.3.2023Pán Dominik Běhejsepsem.cz DOG M18-39P uhrazeno
29.4.2023Pavelek Jan Blue tým DOG M18-39P uhrazeno
14.5.2023Penčáková Aneta MIZUNO TEAM / Běhejsepsem.cz DOG Z18-39P nezaplaceno
27.4.2023Poppová Michaela DOG Z18-39P uhrazeno
24.5.2023Pospíšilová Michaela DOG FUNP nezaplaceno
15.5.2023Procházková Martina DOG Z18-39P uhrazeno
15.5.2023Procházková Julie Canicross Česká Třebová DOG Z40-99P uhrazeno
8.5.2023Prudičová Kristýna DOG Z18-39P nezaplaceno
24.5.2023Pruša Kristýna DOG FUNP uhrazeno
30.4.2023Řadová Ivana Draci Trutnov DOG FUNP uhrazeno
30.4.2023Rajdl Jílková Jana DOG Z18-39P nezaplaceno
24.5.2023Říha Michal Extreme Dog Race team DOG M40-49P uhrazeno
1.5.2023Ročková Martina VOŘEŠI DOG Z18-39P uhrazeno
30.4.2023Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší DOG Z18-39P uhrazeno
22.5.2023Rozkovcová Eliška DOG Z18-39P uhrazeno
16.5.2023Šatná Pavla Extreme Dog Race team DOG Z40-99P uhrazeno
23.5.2023Šatný Jan EXTREME DOG RACE TEAM DOG M18-39P uhrazeno
22.5.2023Schejbal Miroslav Dám to pěšky DOG M40-49P uhrazeno
28.4.2023Šeredová Kateřina SK ČUPERA DOG JZ13-17P uhrazeno
22.5.2023Sosna Marek HIE CAMP DOG FUNP uhrazeno
23.5.2023Spudilová Adéla DOG Z18-39P uhrazeno
12.5.2023Štěpánková Martina Askino/Fitmin team DOG Z40-99P uhrazeno
24.5.2023Štysova Petra DOG Z18-39P uhrazeno
24.5.2023Sukopová Barbora DOG Z40-99P uhrazeno
19.5.2023Svitáková Lenka Svídnický extrém team DOG Z40-99P uhrazeno
16.4.2023Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM DOG Z18-39P uhrazeno
24.5.2023Synáková Aneta DOG Z18-39P uhrazeno
9.5.2023Trávníčková Tereza STG Rychnov nad Kněžnou DOG Z18-39P nezaplaceno
22.5.2023Tůmová Pavla DOG FUNP uhrazeno
31.3.2023Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM DOG Z18-39P uhrazeno
22.5.2023Válková Lucie Daisy DOG Z18-39P uhrazeno
25.5.2023Vávra Vít DOG FUNP uhrazeno
26.4.2023Vejtasová Ilona Haki Run DOG Z40-99P uhrazeno
1.5.2023Virglová Petraq Vořeši DOG Z40-99P uhrazeno
25.4.2023Vodičková Hedvika Blue tým DOG Z40-99P uhrazeno
23.5.2023Volfová Aneta DOG Z18-39P uhrazeno
30.4.2023Vondráčková Adéla Olympia Spartan Training Kutná Hora DOG Z18-39P uhrazeno
25.4.2023Wilde Oliver Funkční Trénink Milovice DOG M18-39P uhrazeno
30.4.2023Zachová Anna DOG Z18-39P nezaplaceno