Startovní listina GLADIATOR RACE DOG MAROKÁNKA

Statistika přihlášných

Trať
DOGDOG169
Kategorie
Z18-39PŽeny 18- 39 let + pes 74
M18-39PMuži 18- 39 let + pes 27
Z40-99PŽeny 40 a více let + pes22
FUNPFUN + pes21
JZ13-17PJuniorky 13 - 17 let + pes14
M40-49PMuži 40 a více let + pes 10
JM13-17PJunioři 13 - 17 let + pes1
Celkem přihlášených169

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.5.2023Altmanová Lucienne DOG FUNP uhrazeno
28.5.2023Bahníková Eva DOG Z40-99P uhrazeno
24.8.2023Balcarová Romana Stafbul Team DOG Z40-99P uhrazeno
9.8.2023Bálek Bronislav DOG M18-39P uhrazeno
21.8.2023Bendová Barbora Los Hlavos DOG Z18-39P uhrazeno
21.8.2023Buganová Petra Rychlá smečka DOG JZ13-17P uhrazeno
20.8.2023Burian Lukáš Hřebci DOG FUNP uhrazeno
24.8.2023Cepak Martin DOG M18-39P uhrazeno
30.5.2023Černíková Věra DOG JZ13-17P uhrazeno
11.8.2023Čeřovská Naděžda Niktel White Warriors DOG Z18-39P uhrazeno
3.8.2023ČERVINKOVÁ TEREZA DOG Z18-39P uhrazeno
31.7.2023Chaloupková Tereza DOG JZ13-17P uhrazeno
22.8.2023Chalupníková Aranka umimbehat.cz DOG Z18-39P uhrazeno
12.7.2023Chmelíček Jordan DOG M18-39P uhrazeno
21.8.2023Cipro Viktorie Behejsepsem.cz DOG JZ13-17P uhrazeno
10.8.2023Císařová Vendula DOG FUNP uhrazeno
12.8.2023Dědečková Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
6.6.2023Dolejší Markéta DOG Z18-39P uhrazeno
4.8.2023Drbohlavová Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
18.6.2023Dvořák Jan DOG M18-39P uhrazeno
28.6.2023Dvořáková Sára Blue tým DOG JZ13-17P uhrazeno
14.8.2023Elišková Leona DOG Z18-39P uhrazeno
31.5.2023Feherová Iveta DOG Z40-99P uhrazeno
4.6.2023Fikrová Monika TMK9 Dog Training Pardubice DOG Z40-99P uhrazeno
11.8.2023Finkous Michal DOG FUNP uhrazeno
10.7.2023Greššová Diana DOG Z18-39P uhrazeno
15.8.2023Hák Jakub Rozběhame Kutnou Horu DOG M18-39P nezaplaceno
17.8.2023Halla Vlastimil Niktel White Warriors DOG M40-49P uhrazeno
17.8.2023Hallova Renata Niktel White Warriors DOG Z40-99P uhrazeno
18.8.2023Hamáková Nikol DOG Z18-39P uhrazeno
18.8.2023Hammer Silvie DOG Z40-99P uhrazeno
17.8.2023Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM DOG Z40-99P uhrazeno
11.5.2023Hlavatá Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
28.7.2023Hoffmannová Lenka DOG Z40-99P uhrazeno
2.8.2023Hoffmannová Markéta DOG Z18-39P uhrazeno
17.7.2023Homolová Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
12.8.2023Horáčková Simona DOG Z18-39P uhrazeno
21.7.2023Hovorka Milan DOG M18-39P uhrazeno
7.6.2023Hrdá Natálie Vořeši DOG FUNP uhrazeno
7.6.2023Hrdá Diana Vořeši DOG Z18-39P uhrazeno
24.6.2023Hrubá Alena DOG FUNP uhrazeno
19.8.2023Hrušovská Elli Joy of canicros DOG JZ13-17P nezaplaceno
22.8.2023Hrůzová Gabča DOG FUNP uhrazeno
10.6.2023Huňáčková Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
11.8.2023Hybštová Iva DOG Z18-39P uhrazeno
21.8.2023Hynková Kristýna Blue tým DOG Z18-39P uhrazeno
8.8.2023Hýnová Adina DOG JZ13-17P uhrazeno
10.6.2023Iotti Denis DOG M18-39P uhrazeno
27.5.2023Jaklová Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
16.6.2023Jandová Anna DOG FUNP uhrazeno
7.8.2023Jarmarová Jarmila Czech Dog Run team / Mizuno team DOG Z18-39P uhrazeno
7.8.2023Javůrková Jana VyvrHell team DOG Z18-39P uhrazeno
14.6.2023Ježková Kateřina Behejsepsem.cz DOG Z18-39P uhrazeno
11.8.2023Jiránková Dobiášová Natalie DOG FUNP uhrazeno
29.5.2023Jiruf Matěj DOG JM13-17P uhrazeno
30.7.2023Jonáš Petr DOG M40-49P uhrazeno
30.7.2023Jonáš Marek DOG M18-39P uhrazeno
22.7.2023Jung Jakub SK Pretorian DOG FUNP uhrazeno
23.8.2023Kačer Klouzková Denisa ZKO Probluz/Dolní Přím DOG FUNP uhrazeno
8.6.2023Kalužová Jana DOG Z18-39P uhrazeno
19.5.2023Kandrová Tereza Téčka DOG Z18-39P uhrazeno
22.5.2023Karpianusová Zuzana Relax Coudy DOG Z40-99P uhrazeno
7.8.2023Kastlerová Marie DOG Z18-39P uhrazeno
22.8.2023Kaválková Barbora Holoprdelníci DOG Z18-39P uhrazeno
7.8.2023Kestřánková Karolína DOG FUNP uhrazeno
22.8.2023Kihoulou Barbora KC DOG Z18-39P uhrazeno
19.7.2023Kleprlíková Lucie Artemis DOG Z18-39P uhrazeno
17.7.2023Klikoš Jiří A-team DOG M18-39P uhrazeno
28.6.2023Kmoníček Jan DOG M18-39P uhrazeno
30.7.2023Kmoníček Petr Blue tým DOG M40-49P uhrazeno
1.8.2023Kňazovčíková Nikola DOG Z18-39P uhrazeno
24.8.2023Kocián Jakub Barbarian Extrem Team DOG M18-39P uhrazeno
9.8.2023Kolář Jan CZECH NINJA COMMUNITY DOG M40-49P uhrazeno
30.6.2023Kollmanová Alena DOG Z18-39P uhrazeno
24.8.2023Košťálová Alžběta Canicross Hradec Králové DOG Z18-39P uhrazeno
21.8.2023Kostka Tomáš Los Hlavos DOG M18-39P uhrazeno
27.5.2023Kotyza Aleš #GLADIATORRACETEAM DOG M18-39P uhrazeno
28.6.2023Koulová Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
29.5.2023Kovařík Fafková Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
11.6.2023Kovaříková Kateřina Bóbika? DOG Z18-39P uhrazeno
14.7.2023Kozlová Brigita #GLADIATORRACETEAM DOG Z40-99P uhrazeno
10.5.2023Králová Denisa DOG Z18-39P uhrazeno
17.8.2023Křejbská Pavla DOG Z18-39P uhrazeno
21.8.2023Krejčí Dominik DOG M18-39P uhrazeno
29.5.2023Kučera Jan DOG M18-39P uhrazeno
23.8.2023Kumpf Václav DOG M18-39P uhrazeno
30.7.2023Kuncová Kateřina BEAST OCR team DOG Z40-99P uhrazeno
30.7.2023Kvačková Viktorie canicross Rampušáci / Fitmin DOG JZ13-17P uhrazeno
6.8.2023Lajbner Erik Niktel White Warriors DOG M40-49P uhrazeno
6.8.2023Lajbnerová Natálie Niktel White Warriors DOG JZ13-17P uhrazeno
6.8.2023Lajbnerová Miroslava Niktel White Warriors DOG Z40-99P uhrazeno
17.6.2023Letfusová Tereza DOG Z18-39P uhrazeno
13.8.2023Liebichová Ilona Lomáci DOG Z18-39P uhrazeno
21.8.2023Lučanová Lucie Canicross HK DOG Z18-39P uhrazeno
11.8.2023Machová Radka DOG FUNP uhrazeno
21.8.2023Mališková Klarka MC METUJE DOG JZ13-17P uhrazeno
13.8.2023Mandysová Karolína #GLADIATORRACETEAM DOG Z18-39P uhrazeno
14.8.2023Marácz Csaba István Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů DOG M18-39P uhrazeno
7.8.2023Mertl Ondřej Dirty dog challenge team DOG M40-49P uhrazeno
16.8.2023Metelková Lucie MC Český ráj DOG Z18-39P uhrazeno
22.8.2023Michalčíková Kateřina RČ Canicross HK DOG Z18-39P uhrazeno
9.7.2023Michenková Adriana DOG Z18-39P uhrazeno
25.7.2023Mikulíková Romana DOG FUNP uhrazeno
5.4.2023Mílová Zkouška . DOG Z18-39P nezaplaceno
11.7.2023Mňuková Veronika Olympia Spartan Training Kutná Hora DOG Z18-39P uhrazeno
22.8.2023Morkusová Dagmar DOG FUNP uhrazeno
22.8.2023Müllerová Simona STG Rychnov nad Kněžnou DOG Z18-39P uhrazeno
11.7.2023Olhová Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
30.5.2023Ondráček Pavel DOG M18-39P uhrazeno
30.5.2023Ondráčková Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
17.7.2023Pacek Jan DOG M18-39P uhrazeno
7.8.2023Pán Dominik Běhejsepsem.cz DOG M18-39P uhrazeno
21.8.2023Pavelek Jan Blue tým DOG M18-39P uhrazeno
23.8.2023Petráková Petra Extreme Dog Race team DOG Z18-39P uhrazeno
24.7.2023Petržílková Michaela DOG FUNP uhrazeno
30.5.2023Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc DOG Z18-39P uhrazeno
22.8.2023Plchová Adéla Fluffíci DOG Z18-39P uhrazeno
24.8.2023Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM DOG M40-49P nezaplaceno
6.8.2023Preclíková Tereza Krakenov DOG Z18-39P uhrazeno
21.6.2023Příhodová Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
31.7.2023Procházka Ladislav DOG M18-39P uhrazeno
22.8.2023Prokeš David Canicross Brno DOG M18-39P uhrazeno
15.7.2023Rabasová Alena DOG Z40-99P uhrazeno
4.8.2023Řeháková Lucie Hufky team Fitmin DOG Z18-39P uhrazeno
14.8.2023Říha Michal Extreme Dog Race team DOG M40-49P uhrazeno
30.5.2023Ročková Martina VOŘEŠI DOG Z18-39P uhrazeno
31.7.2023Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší DOG Z18-39P uhrazeno
12.8.2023Roubíčková Radka Chromý král a jeho princezny DOG Z18-39P uhrazeno
25.7.2023Růžičková Šárka DOG Z18-39P uhrazeno
18.8.2023Šámal Jiří OCR Čelákovice DOG M40-49P uhrazeno
5.5.2023Saxová Charlotta Packy v akci DOG Z40-99P uhrazeno
30.6.2023Šejvlová Barbora DOG Z18-39P uhrazeno
14.7.2023Šeredová Kateřina SK ČUPERA DOG JZ13-17P uhrazeno
15.5.2023Skalníková Aneta DOG JZ13-17P uhrazeno
19.8.2023Škodová Marcela DOG Z40-99P uhrazeno
19.8.2023Škodová Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
18.8.2023Smolková Jana DOG Z40-99P nezaplaceno
25.7.2023Smutný Jiří DOG FUNP uhrazeno
6.8.2023Špitalská Alena DOG Z40-99P uhrazeno
9.8.2023Šplíchalová Karolína Mk Tlapky v tahu DOG JZ13-17P uhrazeno
8.8.2023Šrůtová Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
21.6.2023Stančíková Soňa DOG FUNP uhrazeno
17.8.2023Stará Tereza DOG Z18-39P uhrazeno
3.8.2023Štěpánková Silvie DOG Z18-39P uhrazeno
10.6.2023Štěpánková Vladěna DOG Z18-39P uhrazeno
15.8.2023Šterner Ladislav DOG M18-39P uhrazeno
22.8.2023Štrojsová Štěpánka DOG Z18-39P uhrazeno
18.8.2023Štrossová Pamela DOG FUNP uhrazeno
14.8.2023Suchá Markéta DOG Z18-39P uhrazeno
13.7.2023Šuláková Jana DOG Z18-39P uhrazeno
29.7.2023Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM DOG Z18-39P nezaplaceno
20.8.2023Tichý Martin Štěndice Postelové DOG M40-49P uhrazeno
15.8.2023Troblová Zuzana Musher klub JCC DOG Z18-39P uhrazeno
29.6.2023Tůmová Pavla DOG Z18-39P uhrazeno
11.8.2023Urbanová Nikola DOG FUNP uhrazeno
24.8.2023Vajnerová Šárka DOG Z40-99P nezaplaceno
20.8.2023Valentová Lenka ROXY DOG Z40-99P uhrazeno
17.7.2023Válková Lucie Daisy DOG Z18-39P uhrazeno
21.8.2023Vávra Vít DOG M18-39P uhrazeno
21.8.2023Vávrová Diana Rozběháme Jaroměř DOG Z18-39P uhrazeno
30.6.2023Veselá Anna DOG Z18-39P uhrazeno
28.5.2023Virglová Petraq Vořeši DOG Z40-99P uhrazeno
28.6.2023Vlček Jakub DOG M18-39P uhrazeno
13.7.2023Vodičková Hedvika Blue tým DOG Z40-99P uhrazeno
5.7.2023Vopálenská Zuzana DOG Z40-99P uhrazeno
22.8.2023Voženílková Jolana DOG JZ13-17P uhrazeno
10.7.2023Všetula Antonín DOG FUNP uhrazeno
11.5.2023Zahradníková Jana DOG Z18-39P uhrazeno
31.5.2023Žilík Martin DOG M18-39P uhrazeno