Startovní listina GLADIATOR RACE LIBEREC - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN250
RACERACE232
FUNFUN45
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let 136
Z13-99Ženy 13 a více let 66
FUNFUN45
M18-29Muži 18 - 29 let42
M30-39Muži 30 - 39 let42
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)32
M40-49Muži 40 - 49 let32
M50-99Muži 50 a více let25
TTým (čtyřčlenný)24
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)24
Z30-39Ženy 30 - 39 let14
Z40-49Ženy 40 - 49 let13
Z18-29Ženy 18 - 29 let12
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let9
JM13-17Junioři 13 - 17 let7
Z50-99Ženy 50 a více let 4
Celkem přihlášených527

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
3.12.2023Abrahamová Claudia OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2023Adam Martin Fitness Life Liberec OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2024Adamová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Allister Jan BROTHERS RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2024Bachtíková Blanka ABLog OPEN MIX uhrazeno
Tým: Blanka a spol.↳ Drbohlav František
28.10.2023Balatka Adam RACE M18-29 uhrazeno
1.1.2024Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2023Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci↳ Renská Lenka#GLADIATORRACETEAM
21.1.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
4.1.2024Baltussen Sem FUN FUN uhrazeno
1.2.2024Bartoš Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2024Bartošová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.10.2023Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
24.1.2024Bednář Patrik OPEN T uhrazeno
Tým: Kamenice↳ Štummer Jaroslav
↳ Serdel Václav
↳ Serdel Jakub
31.10.2023Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
24.10.2023Benda Pavel The Losers Initiative RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2023Bendová Petra RACE MIX uhrazeno
Tým: Bendovi↳ Benda Stanislav
30.10.2023Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
16.1.2024Benešová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
25.1.2024Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
30.11.2023Blažek Miloslav RACE M40-49 uhrazeno
14.1.2024Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
28.10.2023Bohata Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2024Bombara Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
1.1.2024Borecká Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
22.1.2024Boučková Jitka O fous rychlejší OPEN Z13-99 uhrazeno
8.1.2024Bous František OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2023Brabcova Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Brabec Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
2.1.2024Breitr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
28.1.2024Brožová Kateřina PROFFA RACE Z40-49 uhrazeno
30.1.2024Brůžek Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
12.12.2023Buchvaldek Marek RACE M18-29 uhrazeno
17.1.2024Budka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Burbulea Barbora OPEN Z13-99 nezaplaceno
1.2.2024Bureš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2024Bureš Aleš Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2024Burianová Nicola OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2024Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor OPEN Z13-99 uhrazeno
13.1.2024Černá Mariana VeganPower RACE Z18-29 uhrazeno
23.12.2023Černá Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2024Černá Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
14.1.2024Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
26.1.2024Černík Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Cernov Dominik MIRAWOOD OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Černý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Červenka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Červenka Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2024Červenková Vendula RACE Z30-39 uhrazeno
25.10.2023Červinka Jaroslav STG Mladá Boleslav RACE M50-99 uhrazeno
30.1.2024Čerychová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Chaloupka Přemysl EXIT TEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.1.2024Chaloupková Hana EXIT TEAM RACE Z18-29 uhrazeno
16.1.2024Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
8.1.2024Chňapková Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Chovancová Šárka Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
15.1.2024Christov Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
12.11.2023Chýle Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2023Čimbora Marek BROTHERS RACE M18-29 uhrazeno
28.1.2024Čmelík Vladimír Lagunino OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čmelda team↳ Čmelíková RadkaLagunino
18.1.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Čumpelík Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
18.12.2023Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
29.1.2024Daněk Jan Obec Kvasice RACE M18-29 uhrazeno
19.1.2024Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
15.1.2024Dlouha Radka OPEN T uhrazeno
Tým: Bláznivá čtyřka↳ Nepraš MatějBláznivá čtyřka
↳ Hrubeš Pavel Bláznivá čtyřka
↳ Vavrek PeterBláznivá čtyřka
19.1.2024Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
23.1.2024Dobeš David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Dolak Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Dolaková Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Dorinec Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
3.1.2024Dosdall Sandra Kraftwerker Sohland FUN FUN uhrazeno
28.1.2024Dragúň Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Drápalík Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2023Dubědová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
3.1.2024Dubová Lenka Dubáci Jbc FUN FUN uhrazeno
31.1.2024Duchek Petr BS TÝM RACE MIX uhrazeno
Tým: Bs↳ Krpcová LenkaBS tým
20.1.2024Duda Lukáš BFC Liberec OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2024Ďuriš Daniel RACE M18-29 uhrazeno
13.1.2024Dvořák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2024Dvořáková Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.10.2023Dvořáková Markéta Čtyřka OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2023Dvořáková Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2023Dyntera Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
22.1.2024Eichler Tomáš O fous rychlejší OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
17.1.2024Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
17.1.2024Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2024Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
28.1.2024Faigl Pavel PROFFA RACE M50-99 uhrazeno
29.1.2024Faltín Jan OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2024Fencl Tomáš Spartan Training Group Mladá Boleslav FUN FUN uhrazeno
31.1.2024Feneš Jakub FUBO Racing Team RACE M30-39 uhrazeno
23.1.2024Fiebag Marco Kraftwerker Sport FUN FUN uhrazeno
26.1.2024Fifka Martin RACE M18-29 uhrazeno
18.1.2024Fišar Jan RACE M30-39 uhrazeno
15.1.2024Foldová Karolína Erfolůni OPEN T uhrazeno
Tým: Erfolůni↳ Erban KryštofErfolůni
↳ Ludvar PetrErfolůni
↳ Erban DavidErfolůni
29.11.2023Folkmann Štěpán Brothers RACE M18-29 uhrazeno
23.1.2024Folprecht Martin RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2023Friml Ondřej OPEN T uhrazeno
Tým: Fio↳ Outratová RomanaFio
↳ Somr TomášFio
↳ Fajfr JanFio
24.1.2024Gabrhel Pavel MP run Zlín RACE M50-99 uhrazeno
29.1.2024Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Garmašev Roman RACE M30-39 uhrazeno
14.11.2023Gartner Petr Oceloti Liberec FUN FUN uhrazeno
1.1.2024Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
29.11.2023Gita Štefan BROTHERS RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Gottsteinová Adéla Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
29.1.2024Habenicht Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Hák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
3.1.2024Hanák David OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2024Hanč Matyáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Hánělová Bronislava SNKV RACE Z40-49 uhrazeno
26.11.2023Hanuš Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
7.1.2024Hanzlikova Klara Agoge Gym RACE Z30-39 uhrazeno
13.1.2024Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
25.1.2024Hauzrová Denisa STG Holýšov RACE Z30-39 uhrazeno
23.1.2024Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
26.11.2023Hek Jakub SD RACE MIX uhrazeno
Tým: SD↳ Janatová EvaSD
1.2.2024Hencl Michal CarTec Liberec RACE M40-49 uhrazeno
1.2.2024Hensel Tina here for beer RACE Z30-39 uhrazeno
29.1.2024Herbst Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2024Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2023Hnízdilová Mária Pan a Paní z Třebíče OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pan a Paní z Třebíče↳ Hnízdil LeošPan a Paní z Třebíče
10.1.2024Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
30.1.2024Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové RACE JZ13-17 nezaplaceno
31.1.2024Höllová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
28.1.2024Honc Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Hopová Lucie OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.1.2024Hora Martin OPEN M13-99 uhrazeno
29.10.2023Hora Michal OPEN T uhrazeno
Tým: BF Gladiators↳ Škardová Šárka
↳ Rutová PavlaBF Gladiators
↳ Holeček Frantisek
30.1.2024Horáček Jiří Jirka@Jirka RACE M50-99 uhrazeno
29.1.2024Horáček Zdeněk RACE M18-29 uhrazeno
29.10.2023Horák Tomáš Nýmandi OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2024Horáková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2023Horáková Bára OPEN Z13-99 uhrazeno
4.1.2024Horálek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
8.1.2024Hošek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
8.1.2024Hošková Kristina OPEN Z13-99 uhrazeno
22.1.2024Houdek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2024Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2024Hrbková Hana RACE Z18-29 uhrazeno
13.1.2024Hrdlička Adam SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
3.1.2024HROCHOVÁ PETRA FUN FUN uhrazeno
19.1.2024Hrozen Alexander OPEN MIX uhrazeno
Tým: BFL↳ Svítilová Petra
14.1.2024Hrtánková Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Hubert Pavel RACE M18-29 uhrazeno
20.1.2024Huk Petr Happy Loop RACE MIX uhrazeno
Tým: Sněženka a machr ↳ Štírková Lucie
30.10.2023Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2023IBL Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Ikl Jan FUN FUN uhrazeno
30.12.2023Jakubec Martin SRTG Most RACE MIX uhrazeno
Tým: MJ↳ Jakubcová MichaelaSRTG Most
24.1.2024Janda Martin Magor gym Varnsdorf RACE M40-49 uhrazeno
12.1.2024Jankovsky Pavel Ex Duris Gloria OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Janků Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Janovská Zuzana Rescuers Team Warriors OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Jansta Michal RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2023Janštová Klára RACE Z18-29 uhrazeno
17.11.2023Janusová Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
26.10.2023Jaša Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
22.1.2024Jelínková Klára #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
26.1.2024Jílek Jiří RACE M18-29 uhrazeno
28.1.2024Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV RACE JZ13-17 uhrazeno
29.1.2024Juppová Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
27.1.2024Juras Jan SuperSpeed Brno OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Jurčík David Má penis duši? RACE M18-29 uhrazeno
2.11.2023Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2023Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
22.1.2024Kafka Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2024Kakáček Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Kakosová Diana DoDi Milevsko RACE Z50-99 uhrazeno
31.10.2023Kalaš Petr Kovom Liberec RACE M50-99 uhrazeno
1.2.2024Kapoun Oto OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Kaprasová Romana RomKap RACE JZ13-17 uhrazeno
1.1.2024Karel Štěpán edgar.team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Paňáři↳ Jelínková NikolaPaňáři
30.1.2024Karlová Kateřina Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
30.1.2024Karlová Kateřina Windstorms Jičín FUN FUN nezaplaceno
26.12.2023Kašpar Jan OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2024Kašparovská Barbara OPEN Z13-99 uhrazeno
12.1.2024Kay Böhme Kraftwerker Sport FUN FUN uhrazeno
28.1.2024Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
9.1.2024Klečková Ivana JM Mašina Kadaň RACE Z40-49 uhrazeno
5.1.2024Kleger Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2024Klikoš Jiří Vlčata OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2024Klikoš Jiří A-team OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice
30.1.2024Knytl Pavel Humburky FUN FUN uhrazeno
19.1.2024Kobosilová Alena Želvy na úprku FUN FUN uhrazeno
27.10.2023Kobr Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
1.2.2024Kocumová Zuzana Rehasport Team RACE Z40-49 uhrazeno
29.1.2024Koláčková Michala OCR Česká Lípa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Úchyláci ↳ Brabec PatrikOCR Česká Lípa
29.12.2023Kolaja Vít OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2023Koldovský Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
1.11.2023Kollerová Ivča OPEN Z13-99 uhrazeno
26.1.2024Koloc Jarda Jarouš team OPEN M13-99 nezaplaceno
22.1.2024Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
25.12.2023Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M50-99 uhrazeno
29.1.2024Konkus Ladislav RACE M50-99 uhrazeno
24.1.2024Kopáč Michal Sport Club Vrchlabí RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2024Kopecký Denis RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Korbel Peter OPEN M13-99 uhrazeno
13.11.2023Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2024Kořístek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Košatová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
29.1.2024Kot Radek MIRAWOOD OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2024Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Kotlín Roman Lagunino FUN FUN uhrazeno
29.1.2024Kouřil Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
15.12.2023Kovács Jan Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Kovanda Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2024Kovářová Denisa RACE Z40-49 uhrazeno
6.11.2023Kozák Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
5.1.2024Kozák Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2024Kratochvíl Miroslav STG Moravský Krumlov OPEN M13-99 uhrazeno
7.1.2024Kraus Roman Sport Club Vrchlabí RACE M30-39 uhrazeno
2.11.2023Krausova Klara Lopuši RACE Z30-39 uhrazeno
24.10.2023Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
16.1.2024Křemenák Adam OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Křišťan Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Krumbholzová Ála RACE Z50-99 uhrazeno
23.1.2024Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Kubelka Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2023Kubelková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Kučera Milan OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2023Kuchařová Michala ŠBV OPEN Z13-99 uhrazeno
10.1.2024Kudrna Miloš OCR Hunters RACE M50-99 uhrazeno
30.1.2024Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 uhrazeno
10.1.2024Kunstová Tereza Stone and Belter RACE Z30-39 uhrazeno
29.1.2024Kurfiřtová Helena OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.1.2024Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
7.12.2023Lacinova Adela OPEN Z13-99 uhrazeno
15.1.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Lajbner Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Lamačová Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
31.10.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2023Laštovičková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
27.10.2023Lázničková Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Lebeda Jáchym Má penis duši? RACE M18-29 uhrazeno
1.2.2024Lenner Andrea FUN FUN uhrazeno
30.1.2024Lenner Petr RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Liberda Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Ligasová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
22.1.2024Ligasová Tereza Predator workout Ústí nad Labem RACE Z30-39 uhrazeno
22.1.2024Linhartová Lenka Agoge Gym RACE Z40-49 uhrazeno
24.10.2023Lochman Jan OPEN M13-99 uhrazeno
24.10.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
17.12.2023Ludwig Ivo Kraftwerker FUN FUN uhrazeno
17.12.2023Ludwig Anja Kraftwerker FUN FUN uhrazeno
24.1.2024Lukeš Petr OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2024Mach Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2024Machač Lukáš Predator Workout Děčín RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Machacek David FUN FUN uhrazeno
22.1.2024Macháčková Eva OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
24.10.2023Machačková Dominika OPEN Z13-99 uhrazeno
28.1.2024Machaj Jan RACE M30-39 uhrazeno
24.10.2023Machatá Romana Machatí OPEN Z13-99 uhrazeno
25.1.2024Majčiník Kamil RACE M40-49 uhrazeno
15.1.2024Makara Miroslav RACE M40-49 uhrazeno
10.11.2023Malá Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Malý Jan OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2024Malý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
11.12.2023Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
30.1.2024Mareš David OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Markup Emil OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Mašek Jaroslav CROSS FITNESS SOKOL SEMILY RACE M50-99 uhrazeno
18.1.2024Matoušková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
16.1.2024Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
3.1.2024Mencl Václav Samopal OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2023mikulášková laura RACE Z18-29 uhrazeno
4.1.2024Mildner Thomas Kraftwerker-Sport FUN FUN uhrazeno
4.1.2024Mildner Andrea Kraftwerker-Sport FUN FUN uhrazeno
12.12.2023Miler Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Militký Jan Sport club Vrchlabí RACE M40-49 uhrazeno
22.1.2024Moudřík Ivan BFC Liberec OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2023Mraček Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: for fun↳ Zátková Anna
27.10.2023Mravec Miroslav Rozběháme Kladno OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2024Mulidrán Daniel RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Najmanová Monika Šneci v běhu FUN FUN uhrazeno
29.1.2024Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
29.1.2024Nekovář Jiří RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Němec Jan FUN FUN uhrazeno
19.12.2023Novák Tomáš Myšáci OPEN M13-99 uhrazeno
Tým: Myšácineobsazeno
28.1.2024Novotny Daniel RACE M18-29 uhrazeno
29.10.2023Oršl Jan OPEN M13-99 uhrazeno
6.1.2024Pačes Ota OPEN M13-99 uhrazeno
24.10.2023Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
22.1.2024Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Pařík Milan FUN FUN uhrazeno
4.1.2024Patka Martin RACE M18-29 uhrazeno
24.1.2024Paveláková Marcela MP run Zlín RACE Z40-49 uhrazeno
28.12.2023Pavelková Anna Casia Excalibur race team RACE Z18-29 uhrazeno
3.1.2024Pecháček Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2024Pehlivan Semih RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2024Pekárek Martin Má PanX duši? RACE M18-29 uhrazeno
15.12.2023Peterka Martin Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2024Petráň Radek OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Petrlík Jonáš nemám RACE JM13-17 uhrazeno
30.1.2024Petrová Zuzana SKPŠ Praha RACE Z18-29 uhrazeno
28.1.2024Petrů Jan Penta gym OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M50-99 uhrazeno
11.1.2024Petrus Michal RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2024Pincová Šárka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mulet team↳ Pinc Štěpán
25.1.2024Píša Lubomir RACE M50-99 uhrazeno
25.1.2024Píša Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
22.1.2024Plašilová Kateřina OPEN T uhrazeno
Tým: Fantastická čtyřka↳ Kaňuch David
↳ Fejfarová Kristýna
↳ Plašil Adam
26.1.2024Plch Dušan SVVAT RACE M50-99 uhrazeno
25.12.2023Pokora Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Pokorný Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2024Polach Marian Zatoulaný Trosečník RACE M30-39 uhrazeno
25.10.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.12.2023Poslušný František RACE JM13-17 uhrazeno
20.1.2024Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
15.12.2023Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
17.1.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2024Procházka Vít RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2024Pšeničková Jana FUN FUN uhrazeno
16.12.2023Ptáček Daniel RACE M40-49 uhrazeno
27.12.2023Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
2.1.2024Purek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Purková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2023Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
24.10.2023Rajter Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2024Raslová Marie 2running hearts OPEN Z13-99 uhrazeno
8.12.2023Raurová Klára RACE MIX uhrazeno
Tým: Rauříci ↳ Raur Luboš
4.12.2023Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
4.12.2023Renský Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
13.1.2024Riedl Jiří RACE M18-29 uhrazeno
14.12.2023Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2024Rosa Petr RACE M18-29 uhrazeno
29.10.2023Rosypal Martin Nýmandi OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Rubáš Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
4.1.2024Růžek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2024Růžička Václav OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Růžička Jan OPŠAHR OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Rylková Kateřina What the Flock? RACE Z30-39 uhrazeno
29.1.2024Šabart Roman RACE M50-99 uhrazeno
12.11.2023Sálová Anežka FUN FUN uhrazeno
3.1.2024Šalovská Lucie Profitko OPEN MIX uhrazeno
Tým: My dva↳ Nováček JozefProfitko
23.1.2024Samtleben Thomas Team Celtic Warrior OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Team Celtic Warrior↳ Kaßner StefanieTeam Celtic Warrior
5.12.2023Šára Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Šárka Adam BROTHERS RACE M30-39 uhrazeno
6.1.2024Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
17.1.2024Schacherl Jan RACE M30-39 uhrazeno
24.10.2023Schneider Anett Klabauster FUN FUN uhrazeno
24.10.2023Schneider Uwe Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Sedlák Jakub Má PanX duši? RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Sekerová Andrea Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
26.10.2023Sikora Standa OPEN M13-99 uhrazeno
26.10.2023Sikorová Hanka OPEN Z13-99 uhrazeno
17.1.2024Šimek Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Šimková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
6.11.2023Šimon Radek Flash-team RACE M40-49 uhrazeno
1.2.2024Sináková Natálie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: #GLADIATORRACETEAMneobsazeno
30.1.2024Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 nezaplaceno
19.1.2024Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2024Skalský Michal OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Skoupá Anna Jen já FUN FUN uhrazeno
3.1.2024Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
11.11.2023Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
10.11.2023Šlechtová Veronika STG PRAHA OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2024Šnýdrová Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2024Sobotka Lukas RACE M30-39 nezaplaceno
24.1.2024Šolc Radim OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Šoltysová Nikola Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
28.1.2024Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2024Sopek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Součková Zdeňka RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2024Soukup Martin OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2023Soukup Jiří Nýmandi OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Soukupová Denisa RACE MIX uhrazeno
Tým: Barista Cafe ↳ Zíma Simon
8.1.2024Šourek David OPEN M13-99 uhrazeno
8.1.2024Šourkova Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
13.12.2023Šrámek Martin RACE M18-29 uhrazeno
13.12.2023Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2024Štafl Karel RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2024Staněk Jiří Block 325 RACE M40-49 uhrazeno
25.10.2023Stará Tereza Čtyřka OPEN Z13-99 uhrazeno
5.11.2023Štefan Jan Lesní koutek Hradčany radek bill Zika RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2024Stejskal Ales FUN FUN nezaplaceno
28.1.2024Štembera Václav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2023Štěpán Petr KOB Děčín RACE M50-99 uhrazeno
29.1.2024Štěrba David RACE M18-29 uhrazeno
2.11.2023Štětina Čechová Alexandra Stark OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stark↳ Štětina JiříStark
20.1.2024Štika Roman Kraftwerker-Sport FUN FUN uhrazeno
15.1.2024Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2024Stránský Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Strašil Václav OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Střelec Martin RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2024Stríšová Vanessa FUN FUN uhrazeno
1.2.2024Stupka Patrik Edgar.team RACE M18-29 uhrazeno
23.1.2024Šturc David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
29.10.2023Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Suchochlebová Markéta Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
7.11.2023Šupíková Jana FUN FUN uhrazeno
28.1.2024Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
27.1.2024Švandelíková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
12.11.2023Švimberská Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
12.11.2023Švimberský Michal OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Svoboda Josef OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2023svoboda petr RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2023Svobodová Jaroslava Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Svobodová Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: řezníci↳ Svoboda Jann34rhf
8.12.2023Sýkora Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Syrovatka Filip SCS OPEN M13-99 uhrazeno
5.1.2024Taročko Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Tatara Jakub BROTHERS RACE M18-29 uhrazeno
25.10.2023Tázlar Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
15.1.2024Tigana Josef OCR TEAM KLADNO RACE M50-99 uhrazeno
30.1.2024Tobolková Radka Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
29.10.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
18.12.2023Tomaszewski Sebastian RACE M40-49 uhrazeno
30.12.2023Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
30.12.2023Touc Petr SK Skalka - Podbřezí RACE M50-99 uhrazeno
30.12.2023Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JZ13-17 uhrazeno
27.1.2024Trantina David RACE MIX uhrazeno
Tým: Šupáci↳ Strachotová Žaneta
29.12.2023Trčka Jan Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE M30-39 uhrazeno
28.12.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Tringelova Pavlina Windstorms Jicin FUN FUN uhrazeno
9.1.2024Ťukal Jan RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2024Tvrdík Aleš RACE M40-49 uhrazeno
19.1.2024Uhrová Zuzana RACE Z30-39 uhrazeno
1.2.2024Ulrych Miroslav Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
11.1.2024Urbánek Pavel OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
21.1.2024Urbanová Jaroslava RACE Z18-29 uhrazeno
30.10.2023Valášek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Válková Lada FUN FUN uhrazeno
5.1.2024Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
30.10.2023Van den Brink Erik FUN FUN uhrazeno
28.11.2023van den Brink Mila FUN FUN uhrazeno
27.11.2023van den Brink Max FUN FUN uhrazeno
10.11.2023Vaňková Saša KOB Děčín OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Varga Martin Varga Family Gladiator Team OPEN M13-99 uhrazeno
16.12.2023Večeřa Jan Hammer OCR Team RACE M18-29 uhrazeno
4.1.2024Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2023Vejnar Ondřej Libštát RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Vendlbergerová Tereza RACE Z18-29 nezaplaceno
4.1.2024Vernerová Gabriela OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2023Věrný Jaroslav Kroměříž OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
8.12.2023Veselý Jan OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Vik Petr Mirawood OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Vilhelmová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2023Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
5.12.2023Vladimír Dicá TJ Slavoj Bečov nad Teplou RACE M50-99 uhrazeno
1.2.2024Vlasák Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Vlček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
8.1.2024Vnenk Michal RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
2.1.2024Vojtěch Bob RACE MIX uhrazeno
Tým: B&K↳ Staňková Kateřina
4.1.2024Vojtíšek Ondřej OCP RACE M18-29 uhrazeno
16.1.2024Vojtíšková Linda #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
25.1.2024Vomastek Michal SCS OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2024Voříšek Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
26.10.2023Vorlickova Zdenka OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Vrbová Lucie Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Vybíral Vladislav Most RACE M50-99 uhrazeno
16.1.2024Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Wawreczková Lucie RACE MIX uhrazeno
Tým: L+T↳ Žalud Antonín
29.1.2024Winklerová Tereza Polesí RACE MIX uhrazeno
Tým: Polesácineobsazeno
31.1.2024Zábranská Ladislava OPEN Z13-99 nezaplaceno
17.11.2023Žantová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2024Zavadil Matyáš OPEN M13-99 nezaplaceno
1.2.2024Zavadil Adam Kluci Z OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
22.1.2024Zdražilová Zlata Staj Aneta RACE MIX uhrazeno
Tým: Staj Aneta↳ Zelníček Radek
29.10.2023Zeman Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2024Židlický Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Zieleniecki Mirolslaw Twardziele Team Bogatynia RACE M50-99 uhrazeno
30.11.2023Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
30.1.2024Zikmund Roman OFFICIAL RACE MIX uhrazeno
Tým: OFFICIAL↳ Zikmundová MiroslavaOFFICIAL
27.1.2024Žížalová Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
9.1.2024Zvěřina Jaroslav Decathlon Tabor OPEN M13-99 uhrazeno