Startovní listina GR8 TRAILS LIBEREC

Statistika přihlášných

Trať
10km10km110
5km5km61
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let30
Z18-99Ženy 18 a více let29
M18-99Muži 18 a více let28
M40-49Muži 40 - 49 let20
Z40-49Ženy 40 - 49 let15
M18-29Muži 18 - 29 let14
M50-59Muži 50 - 59 let13
Z30-39Ženy 30 - 39 let8
Z50-59Ženy 50 - 59 let4
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
M60-99Muži 60 a více let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených171

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
15.1.2024 Čermáková Veronika Mělník 10km Z40-49 uhrazeno
8.12.2023Bába Marek Fubo Racing Team 10km M18-29 uhrazeno
29.1.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM 10km Z50-59 nezaplaceno
25.1.2024Benda Pavel The Losers Initiative 10km M30-39 uhrazeno
21.1.2024Bendáková Nikola 10km Z30-39 uhrazeno
28.1.2024Bergerová Kopecká Jana 10km Z30-39 uhrazeno
24.10.2023Blažek Ondřej 5km M18-99 uhrazeno
9.11.2023Bořek Radek Sparta 10km M50-59 uhrazeno
13.1.2024Bouchnerová Alena #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 nezaplaceno
24.1.2024Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM 10km M50-59 nezaplaceno
3.12.2023Břicháček Petr 10km M18-29 uhrazeno
25.10.2023Brýna Matyáš #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 nezaplaceno
12.1.2024Burián Petr 5km M18-99 uhrazeno
26.10.2023Bydžovský Jakub 10km M40-49 uhrazeno
30.1.2024Caletka Aleš 10km M18-29 uhrazeno
29.1.2024Čančík Jan 5km M18-99 uhrazeno
17.1.2024Černý Petr 5km M18-99 uhrazeno
25.10.2023Červinková Iveta STG Mladá Boleslav 5km Z18-99 uhrazeno
15.1.2024Chloubová Dominika 10km Z18-29 uhrazeno
29.1.2024Chlupáč Jan 10km M30-39 uhrazeno
30.1.2024Cícha Josef Predátor Workout Děčín 10km M50-59 uhrazeno
30.12.2023Čípcová Jitka 5km Z18-99 uhrazeno
26.1.2024Dokulilová Hana 10km Z40-49 uhrazeno
25.1.2024Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM 10km M50-59 uhrazeno
21.12.2023Eichler Tomáš Xrace 10km M18-29 uhrazeno
25.10.2023Eisenmayerova Jana SRTG Most 10km Z50-59 uhrazeno
28.1.2024Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM 5km JM13-17 nezaplaceno
30.1.2024Fayová Lada 10km Z40-49 uhrazeno
13.1.2024Fečo Jozef SokolDolany 5km M18-99 uhrazeno
22.1.2024Florek Jozef 10km M40-49 uhrazeno
29.1.2024Foltýnová Marie Lorintým 5km JZ13-17 uhrazeno
27.1.2024Gaľa Lukáš 10km M30-39 uhrazeno
14.11.2023Gartner Petr Oceloti Liberec 5km M18-99 uhrazeno
14.12.2023Gudas Sýs Vladimír Iron 5km M18-99 uhrazeno
19.12.2023Hájková Gabriela 10km Z18-29 uhrazeno
22.12.2023Halas Marek 10km M30-39 uhrazeno
4.1.2024Hančar Jaroslav 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2024Havlíková Karolína 5km Z18-99 uhrazeno
29.1.2024Hollý Vladimír 10km M30-39 uhrazeno
31.1.2024Honzejk Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
12.1.2024Horecká Eliška HEČ Nový Přerov 5km Z18-99 uhrazeno
12.1.2024Horecký Čeněk Novis Team 10km M30-39 uhrazeno
31.1.2024Hovorkova Marcela 5km Z18-99 uhrazeno
25.10.2023Hrček Tomáš 10km M50-59 uhrazeno
7.1.2024Hubaček Marek fbkjc 10km M30-39 uhrazeno
1.2.2024Hudec Marek 5km M18-99 uhrazeno
6.1.2024Hulínská Adéla Olympia Spartan training KH 10km JZ13-17 uhrazeno
13.11.2023Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav 10km Z50-59 uhrazeno
23.10.2023Hykyš Václav STG Rychnov nad Kněžnou 10km M40-49 uhrazeno
30.1.2024Ikl Jan 5km M18-99 uhrazeno
18.1.2024Ilek Václav Orlické střely 10km M50-59 uhrazeno
30.1.2024Jambor Leoš 10km M18-29 uhrazeno
22.1.2024Janata Pavel Libštát 10km M40-49 uhrazeno
10.1.2024Janoušek Tomáš 10km M18-29 uhrazeno
30.1.2024Ječmenová Barbora Crazy koks 5km Z18-99 uhrazeno
29.1.2024Jelínek Olda 5km M18-99 uhrazeno
2.1.2024Jeřábek Matouš 5km M18-99 uhrazeno
11.1.2024Jícha Daniel Tygři v běhu 10km M30-39 uhrazeno
27.1.2024Jirák Karel ALISY SPORT Team 10km M50-59 uhrazeno
20.1.2024Jírů David 10km M40-49 uhrazeno
17.1.2024Kačírek Michal Tygří v běhu 10km M40-49 uhrazeno
16.1.2024Kačírková Iva VybalancujTo 1 10km Z40-49 uhrazeno
29.11.2023Kanócz Alexandr SDH Újezd 10km M40-49 uhrazeno
1.1.2024Karel Štěpán edgar.team 10km M30-39 uhrazeno
22.1.2024Keka Ladislav 10km M30-39 uhrazeno
14.1.2024Klacl Radim STG Česká Třebová 5km M18-99 uhrazeno
31.1.2024Klímová Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
29.1.2024Koníčková Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
13.11.2023Korejza Milan STG Mladá Boleslav 10km M40-49 uhrazeno
29.1.2024Kotek Lukáš UCT Solo 5km M18-99 uhrazeno
11.1.2024Koubivá Jana Koubovka 5km Z18-99 uhrazeno
30.1.2024Kovář Stanislav 5km JM13-17 uhrazeno
30.1.2024Kovář Stanislav 5km M18-99 uhrazeno
12.1.2024Kovaříková Michaela Šneci v běhu 5km Z18-99 uhrazeno
30.1.2024Kovářová Eva 5km Z18-99 uhrazeno
30.1.2024Králová Andrea Báječné ženy v běhu 10km Z40-49 uhrazeno
27.1.2024Křičenský Matyáš 10km M18-29 uhrazeno
5.1.2024Krňoul Vladimír 10km M30-39 uhrazeno
30.11.2023Kroupa Pavel 10km M30-39 uhrazeno
1.2.2024Kroutilová Ivana #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
10.1.2024Kudrna Miloš OCR Hunters 10km M50-59 uhrazeno
27.1.2024Kunst Jiri 10km M30-39 uhrazeno
1.2.2024Kwiatkowski Daniel 5km M18-99 nezaplaceno
14.1.2024Lejsek Matěj RUMeři 10km M30-39 uhrazeno
1.1.2024Ležák Josef RUMeři 10km M30-39 uhrazeno
10.1.2024Libnar Ondřej 10km M18-29 uhrazeno
17.1.2024Linhart Václav 10km M30-39 uhrazeno
31.10.2023Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
24.10.2023Lorenzová Petra Lorintým 10km Z30-39 uhrazeno
30.1.2024Luňáčková Michaela 10km Z40-49 uhrazeno
13.1.2024Mach Jaroslav 5km M18-99 uhrazeno
24.10.2023Machatý František Adventní běžci 5km M18-99 uhrazeno
29.1.2024Macoun David Ultraparta 5km M18-99 uhrazeno
29.1.2024Macúch Marek 5km M18-99 uhrazeno
30.1.2024Majerčík Martin 10km M30-39 uhrazeno
17.1.2024Malý Jan 5km M18-99 nezaplaceno
13.1.2024Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
14.1.2024Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 uhrazeno
29.1.2024Maydl Karel 5km M18-99 uhrazeno
25.10.2023Michálek Aleš Hradec Králové 10km M50-59 uhrazeno
26.10.2023Mílová Zkouška . 5km Z18-99 nezaplaceno
30.1.2024Mišáková Kristýna Báječné ženy v běhu 10km Z40-49 uhrazeno
29.1.2024MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO 10km M40-49 uhrazeno
9.1.2024Mulidrán Daniel 10km M18-29 uhrazeno
29.1.2024Mužík Miroslav Degens Liberec 10km M18-29 uhrazeno
29.1.2024Mužíková Lenka SKP Harrachov 5km Z18-99 uhrazeno
23.1.2024Nejman Jiří 10km M30-39 uhrazeno
27.1.2024Novák Petr Mladá Boleslav 5km M18-99 uhrazeno
25.1.2024Nováková Ludmila STG Mladá Boleslav 5km Z18-99 uhrazeno
30.1.2024Oleksak Artur Twardziele Team Bogatynia 10km M50-59 uhrazeno
31.10.2023Paulů Petr Horní Branná 5km M18-99 uhrazeno
28.1.2024Pavelka Michal 10km M40-49 uhrazeno
14.1.2024Pečenka Vojtěch 10km JM13-17 uhrazeno
28.1.2024Pejcha Jan 10km M18-29 uhrazeno
22.1.2024Pekař Petra 10km Z30-39 uhrazeno
24.10.2023Pekařová Bára Lorintým 5km JZ13-17 uhrazeno
7.1.2024Pokorný Petr Lazaři Lipová 10km M50-59 uhrazeno
24.10.2023Polívková Lenka 10km Z40-49 uhrazeno
29.10.2023Poupera Antonín 10km M30-39 uhrazeno
28.1.2024Prokeš Dušan Chomutov 10km M50-59 uhrazeno
27.1.2024Půža Patrik STG KOLÍN 10km M18-29 uhrazeno
12.1.2024Řeháková Kateřina Ivčiny běhny 10km Z50-59 uhrazeno
8.12.2023Řezníková Ivana Šnečka 10km Z40-49 uhrazeno
30.1.2024Saller Svatobor 5km M18-99 uhrazeno
16.1.2024Sallerová Lucie Báječné ženy v běhu 10km Z40-49 uhrazeno
10.1.2024Šaroun Jiri Tygři v běhu 10km M40-49 uhrazeno
28.1.2024Šimonek Petr 10km M40-49 nezaplaceno
1.2.2024Skipala Milan Rozběháme Brno 10km M30-39 uhrazeno
1.1.2024Skořepová Ladislava 5km Z18-99 uhrazeno
24.10.2023Skoupá Anna Jen já 5km Z18-99 uhrazeno
29.11.2023Slánička Filip RR 10km M40-49 uhrazeno
28.10.2023Šléglová Andrea RunBo Team Liberec 10km Z40-49 uhrazeno
31.10.2023Smělá Kateřina #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
8.1.2024Šourek David 10km M40-49 uhrazeno
8.1.2024Šourkova Monika 10km Z40-49 uhrazeno
25.12.2023Špička Michal 10km M18-29 uhrazeno
31.1.2024Starý Jan 10km M30-39 uhrazeno
7.1.2024Stodůlka Libor Lazaři Lipová 10km M40-49 uhrazeno
30.1.2024Stodůlková Veronika 10km Z18-29 uhrazeno
15.11.2023Šturc Petr 5km M18-99 uhrazeno
15.11.2023Šturcová Pavla 5km Z18-99 uhrazeno
27.12.2023Supík Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
27.1.2024Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec 10km M40-49 uhrazeno
25.10.2023Syrová Radka 10km Z40-49 uhrazeno
20.1.2024Szenek Anna 5km Z18-99 uhrazeno
10.11.2023Tarnóczy Markéta Mud Obstacle Team 10km Z30-39 uhrazeno
4.1.2024Tichá Petra 5km Z18-99 uhrazeno
29.1.2024Tomášek Petr 10km M30-39 uhrazeno
31.1.2024TRAN ANH Tuan TAC 10km M18-29 uhrazeno
27.10.2023Trávníčková Jana 10km Z30-39 uhrazeno
15.1.2024Tvrdík Aleš 10km M40-49 uhrazeno
14.1.2024Vabroušek Pavel RunTheWorld 10km M50-59 uhrazeno
13.1.2024Václavek Ondřej GR Písečná 10km M30-39 uhrazeno
1.2.2024Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM 10km Z30-39 uhrazeno
15.1.2024Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 nezaplaceno
29.1.2024Varga Miroslav Deaws Jablonec nad Nisou 10km M60-99 uhrazeno
29.1.2024Vávra Dušan Saláti Vracov 5km M18-99 uhrazeno
29.1.2024Vilímková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
25.1.2024Volfová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
6.1.2024Vondrášek Igor RUMeři 10km M30-39 uhrazeno
26.1.2024Vošta Jan STG Česka Lípa 10km M30-39 uhrazeno
26.1.2024Vyhlídal Jiří Nové Javoříčko 10km M40-49 uhrazeno
15.12.2023Winklerová Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
26.11.2023Wnuk Jakub 10km M30-39 uhrazeno
31.1.2024Zachová Lucie Báječné ženy v běhu 10km Z30-39 nezaplaceno
12.1.2024Zavadsky Andrej 102 STYLE 10km M30-39 uhrazeno
15.1.2024Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 nezaplaceno
31.10.2023Ženíšková Martina 5km Z18-99 uhrazeno
31.10.2023Ženíšková Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
29.1.2024Zigalová Markéta 5km Z18-99 uhrazeno
18.1.2024Ziška Jan 10km M40-49 uhrazeno