Startovní listina HRADECKÝ PŮL/MARATON

Statistika přihlášných

Trať
21kmpůlmaraton 334
42kmmaraton83
KIDSKIDS5
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let57
M30-39Muži 30 - 39 let54
Z18-29Ženy 18 - 29 let42
M50-59Muži 50 - 59 let36
M18-29Muži 18 - 29 let35
Z30-39Ženy 30 - 39 let33
DDvojice30
Z40-49Ženy 40 - 49 let29
M40-49Muži 40 - 49 let23
M30-39Muži 30 - 39 let21
M50-59Muži 50 - 59 let11
M18-29Muži 18 - 29 let9
Z50-59Ženy 50 - 59 let7
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
M18-99Muži 18 a více let - IZS6
M60-99Muži 60 a více let4
Z30-39Ženy 30 - 39 let4
Z50-59Ženy 50 - 59 let3
M60-99Muži 60 a více let2
Z18-29Ženy 18 - 29 let2
D00-05Dívky 0 - 5 let1
D06-07Dívky 6 - 7 let1
D10-11Dívky 10 - 11 let1
D14-15Dívky 14 - 15 let1
Z18-99Ženy 18 a více let - IZS1
D08-09Dívky 8 - 9 let1
Z60-99Ženy 60 a více let1
Celkem přihlášených422

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.5.2024Abraham Petr kvůli holkám půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.5.2024Abraham Jan kvůli holkám půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.5.2024Babicová Eva TJ Slavoj Český Brod maraton Z30-39 uhrazeno
26.5.2024Banetka Jakub LEGIA HRADEC KRÁLOVÉ z.s půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.4.2024Bárta Michael půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.3.2024Barták Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.5.2024Bartoš Ondřej RTZlo půlmaraton M18-99 uhrazeno
15.4.2024Bartošek Adam ERA půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.4.2024Bártová Lenka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.3.2024Bašarinová Michaela STG Choceň půlmaraton Z50-59 uhrazeno
16.3.2024Baťková Barbora Ťapky maraton Z50-59 uhrazeno
29.2.2024Beil Kamil půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.4.2024Beneda Jan Kingspan FINSKO půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.12.2023Beneš Jakub Mokrý Banditi půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.3.2024Bennett Věra maraton Z40-49 uhrazeno
9.5.2024Beránek Jan maraton M30-39 uhrazeno
28.5.2024Beránková Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
4.4.2024Bergmann David půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.2.2024Berná Eva Báječné ženy v běhu, ŠBV půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.2.2024Berný Vladimír Báječné ženy v běhu, ŠBV půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.4.2024Beznoska Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.11.2023Blaha Matyáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
21.1.2024Boříková Monika Blažim maraton Z50-59 uhrazeno
14.11.2023BOSEK MICHAL Liberec maraton M40-49 uhrazeno
28.5.2024Boudníková Jana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.2.2024Brádka Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.11.2023Breburdová Hana Maratón klub Kladno maraton Z60-99 uhrazeno
21.5.2024Březina Petr Hostivice půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.5.2024Březinová Klára Hostivice půlmaraton Z40-49 uhrazeno
10.1.2024Brych Oldřich Atletika bez bariér půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.3.2024Bučko Petr Squad run VM půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.2.2024Buráňová Kateřina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.4.2024Burova Marie půlmaraton Z40-49 uhrazeno
7.4.2024Bydžovský Marek půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.5.2024Častulíková Monika MatRun půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.12.2023Čechlovský martin maraton M40-49 uhrazeno
16.12.2023Cejnarová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
9.11.2023Čepelka Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.12.2023Čermáková Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
12.3.2024Černaj Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.5.2024Černý Miloš Turbomedvědi půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.12.2023Černý Melcher Eva půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.5.2024Češka Martin Kosmonosy půlmaraton M40-49 nezaplaceno
27.10.2023Chárová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
10.4.2024Chládek Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.4.2024Chudoba Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.5.2024Chudomel Ondřej Motol tým maraton M40-49 uhrazeno
19.2.2024Cintlerová Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.5.2024Cisár Adam půlmaraton M18-29 nezaplaceno
21.5.2024cita jan hc bily ujezd půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.1.2024Číž Josef půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.4.2024Coufalová Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
31.3.2024Danielka Filip Vegan runner půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.5.2024Decker Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.3.2024Dias Joel maraton M40-49 uhrazeno
5.1.2024Dočkal Jan Posázaví maraton M30-39 uhrazeno
21.5.2024Dolečková Iva půlmaraton D uhrazeno
Tým: Pat a Matneobsazeno
20.5.2024Dolečková Kateřina půlmaraton D nezaplaceno
Tým: Pat_a_Matneobsazeno
22.4.2024Doležal Tomáš maraton M18-29 uhrazeno
15.4.2024Doubek Tomáš CYKLO-SKI klub Polička půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.4.2024Doucha Jiří Hvězda Pardubice maraton M50-59 uhrazeno
15.5.2024Dragounová Emanuela půlmaraton Z40-49 uhrazeno
10.11.2023Drašner Adam Leoš Drašnerovi Skuteč a Hradec Králové maraton M40-49 uhrazeno
23.5.2024Dycka Jan Podrážek půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.5.2024Dyckova Sarka Vysoké Mýto půlmaraton Z40-49 uhrazeno
7.5.2024Endršt Martin maraton M30-39 uhrazeno
19.1.2024Erban Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.1.2024Fialová Eva půlmaraton D uhrazeno
Tým: Alešovka↳ Fiala Jan
13.5.2024Fifik Róbert SPK Český Těšín maraton M50-59 uhrazeno
27.12.2023Figurová Zuzana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.5.2024Fischerova Jana TJ Zentiva půlmaraton Z40-49 uhrazeno
18.5.2024Fišer Oto půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.5.2024Flégl Pavla půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.11.2023Floriš Petr SCHOTT Lanškroun maraton M50-59 uhrazeno
18.12.2023Formánek Lukáš maraton M40-49 uhrazeno
22.5.2024Forštová Tatiana Rozběháme Pardubice půlmaraton Z30-39 nezaplaceno
10.2.2024Frk Marek půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.4.2024Froněk Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.4.2024Fučeková Barbora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.5.2024Geleta Petr VHS_VZE maraton M30-39 uhrazeno
16.12.2023Genzer Dalibor Frenstat runners maraton M40-49 uhrazeno
20.2.2024Gonet Marek Izbicko w biegu půlmaraton M50-59 uhrazeno
6.12.2023Grulich Tomáš Prostějov maraton M50-59 uhrazeno
30.1.2024Hajda Nikolas půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.5.2024Hájek Filip maraton M18-29 uhrazeno
23.4.2024Haken Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.5.2024Hamplová Veronika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
3.5.2024Hašek Miroslav Hlava koně půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.12.2023Hašková Petra Decathlon Chodov maraton Z18-29 uhrazeno
8.5.2024Hatašová Pavla půlmaraton Z40-49 uhrazeno
21.5.2024Havířová Hana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.4.2024Havlasek Petr Mobilni WC s.r.o. půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.5.2024Havlíková Nikola půlmaraton Z30-39 uhrazeno
8.4.2024Havránek Oldřich SK Tribejk půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.4.2024Hejzlar Jakub Babí maraton M30-39 uhrazeno
28.12.2023Heller Tomáš AK Modřany půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.3.2024Helmeczi Katerina půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.5.2024Hirsch Miroslav půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.5.2024Hlávková Jana Dobroběh půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.5.2024Horák Jan Klaudikanti půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.2.2024Horák Jakub maraton M18-29 uhrazeno
28.5.2024Hortová Veronika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.5.2024Houdek Tomáš maraton M40-49 uhrazeno
4.4.2024Hrabala Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.1.2024Hrabala Petr půlmaraton M60-99 uhrazeno
31.1.2024Hrabala Petr maraton M30-39 uhrazeno
31.10.2023Hradský Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.11.2023Hrazdilová Martina SK Hranice maraton Z40-49 uhrazeno
12.5.2024Hrdina David půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.3.2024Hromek Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.4.2024Hubáček Tomáš Bujaci půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.12.2023Hudec Adam půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.11.2023Hušek Jaroslav Run4fun půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.11.2023Hušková Jana Run4fun půlmaraton Z50-59 uhrazeno
19.5.2024Hylmarová Tereza půlmaraton D nezaplaceno
Tým: nommneobsazeno
22.5.2024Janík Stanislav půlmaraton M50-59 uhrazeno
12.4.2024Janíková Barbara půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.11.2023Jankova Nataly KIDS D14-15 uhrazeno
30.4.2024Jánský Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.4.2024Jarošová Vlaďka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
18.12.2023Javurek Lukas LL půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.1.2024Jehlička Dominik půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hop šup↳ Špůr StanislavHop šup
5.5.2024Jelínek Matěj půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.5.2024Jeřábková Pavlína půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.5.2024Ježek Jonáš půlmaraton M18-29 nezaplaceno
23.11.2023Jílek Jaroslav maraton M50-59 uhrazeno
26.11.2023Jindra Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.10.2023Jindrová Zuzana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.3.2024Jirák Matěj půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.5.2024Jiříková Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.5.2024Jirout Bohumil Gomango půlmaraton M50-59 nezaplaceno
19.5.2024Johnová Kamila půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.2.2024Jokešová Lada půlmaraton Z30-39 uhrazeno
22.5.2024Junger Pavel Atlet Šestajovice půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.12.2023Just Milan půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.5.2024Jůzlová Alžběta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.5.2024Jůzlová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
15.4.2024Kaláb David AC Track & Field Brno půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.4.2024Kampfova Michala půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.5.2024Kašík Jakub PP půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.12.2023Kašpar Josef půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.12.2023Kašpar Josef půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.3.2024Kaštánek Martin půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.3.2024Kavová Iva půlmaraton D uhrazeno
Tým: Katka a Iva↳ Krátká KateřinaFajnofky
27.5.2024Kletečková Pavla půlmaraton Z18-29 uhrazeno
4.2.2024Klička Zdeněk maraton M40-49 uhrazeno
27.1.2024Kohout Roman půlmaraton D uhrazeno
Tým: R + D↳ Svatoňová DitaR + D
25.4.2024Kollátor Aleš maraton M30-39 uhrazeno
27.10.2023Koníček Filip půlmaraton M18-29 uhrazeno
4.12.2023Konšel Jakub Extreme survival půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.5.2024Konvalina Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
20.5.2024Kopa Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.5.2024Kopřiva Vojtěch 2BWINNER TEAM maraton M30-39 nezaplaceno
13.11.2023Kopřivová Tereza VHS_VZE půlmaraton Z18-29 uhrazeno
12.4.2024Kosař Marek půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.12.2023Košťál Aleš půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.4.2024Kostelecký Vojtěch půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.5.2024Kozánek Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.5.2024Král Tomáš PROFITKO půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.4.2024Král David SK Unicorn půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.5.2024Králová Petra ŠBV, Běháme v KH půlmaraton D uhrazeno
Tým: ŠBV Kolín↳ Vajnerová Veronika Běháme v KH/KO
19.4.2024Krasnay Tomáš No Miles No Smiles půlmaraton M18-29 uhrazeno
8.5.2024Krausová Alena půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.5.2024Krbec Michal půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.10.2023Křepelka Karel Zdravotní klaun půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.5.2024Křivan Martin maraton M30-39 uhrazeno
30.11.2023Kroupa Pavel maraton M30-39 uhrazeno
16.4.2024Krpata Martin 2B WINNER TEAM půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.5.2024Krpata Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.4.2024Krtil Josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.1.2024Krupička Jan Legia Hradec Králové z.s. půlmaraton M18-29 uhrazeno
17.11.2023Kružík Jan MDT Praha půlmaraton M18-29 uhrazeno
17.11.2023Kruzik Martin MDT Praha půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.11.2023Kubík Kamil Perun s tebou půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.5.2024Kuča Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.5.2024Kučera Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.5.2024Kučera Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.4.2024Kučerová Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
15.4.2024Kucián Michal Splašenej lenochod půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.5.2024Kučírková Anna půlmaraton D uhrazeno
1.3.2024KUCKO Miroslav Liberec maraton M60-99 uhrazeno
16.5.2024Kujal Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.5.2024Kujal Jan AKCENTA CZ a.s. půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.5.2024Kuldová Blanka půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.4.2024Kulhánková Zuzana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.11.2023Kulich Jirka půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.4.2024Kůstka Josef půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.1.2024Kuzelova Dita půlmaraton Z40-49 uhrazeno
8.5.2024Kynčl Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
15.5.2024Lamač Milan Svatá trojice Mikuuu maraton M30-39 uhrazeno
4.3.2024Lapáčková Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.11.2023Lhotská Jana Kovářství Souček Team půlmaraton Z50-59 uhrazeno
16.11.2023Lhotsky Michal Kovářství Souček Team Benátky půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.10.2023Lipenská Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
8.5.2024Lokotová Šárka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
31.10.2023Ludvíková Jana půlmaraton D uhrazeno
Tým: Rychlí šneci↳ Průšová Karolína
25.10.2023Macálová Denisa půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.11.2023Macháň Šimon maraton M30-39 uhrazeno
8.4.2024Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka Praha půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.10.2023Machata Béla maraton M50-59 uhrazeno
8.3.2024Macholdová Tereza LK Slovan Košťany maraton Z18-29 uhrazeno
15.1.2024Macoun David ULTRAPARTA půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.2.2024Madejewský Radek TJ Sokol Lubná maraton M18-29 uhrazeno
20.12.2023Maier Stanislav půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.3.2024Majer Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.2.2024Málek Daniel ULTRAPARTA maraton M18-29 uhrazeno
22.5.2024Marek Michal Bühler Motor maraton M40-49 nezaplaceno
27.5.2024marek josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.5.2024Marek Filip TJ Sokol HK půlmaraton D nezaplaceno
Tým: Markovi↳ Marková Lenka
23.3.2024Mareš Michal půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.5.2024Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M40-49 nezaplaceno
29.4.2024Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
29.4.2024Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM maraton Z40-49 nezaplaceno
21.5.2024Markoš Martin Výstaviště Drinking Team půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.12.2023Martinů Pavel půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.12.2023Mašek Martin Starmon půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.2.2024Matějková Markéta Ženy v běhu maraton Z30-39 uhrazeno
23.4.2024Matouš Matěj půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.4.2024Matoušková Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.12.2023Mazůrek Roman 4Masters půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.4.2024Menšíková Lucie AK ISCAREX Česká Třebová maraton Z50-59 uhrazeno
20.5.2024Měšťanová Marie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.3.2024Michálek Aleš Hradec Králové půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.5.2024Michálek Jakub maraton M18-29 uhrazeno
20.11.2023Mičola Petr půlmaraton M60-99 uhrazeno
4.4.2024Mikeš Vítězslav Zdobín DJ Brácha team maraton M30-39 uhrazeno
13.3.2024Mikulecká Lenka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.4.2024Mikulecký Stanislav Hlava koně půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.2.2024Misecius Erik půlmaraton M18-29 uhrazeno
21.5.2024Mléčka Vladimír půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.12.2023Morávek Ivan půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.5.2024Moser Lukáš Fractura půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.1.2024Motl Libor MP Zábřeh půlmaraton M18-99 uhrazeno
10.4.2024Motlová Ester půlmaraton Z40-49 uhrazeno
10.4.2024Motlová Michaela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.4.2024Moučka Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.10.2023Musil Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
19.3.2024Mužík Daniel Kecka Team půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.4.2024Nárožný Jakub AČR půlmaraton M18-99 uhrazeno
24.5.2024Narwa Kateřina Hostivice půlmaraton Z30-39 uhrazeno
14.4.2024Nechutová Vendula Bike freaks Holice půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.12.2023Nechvatalova Katerina MatRun 2024 půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.5.2024Necidová Alena půlmaraton Z18-29 uhrazeno
10.11.2023Nekulová Alena BETRI půlmaraton Z40-49 uhrazeno
21.4.2024Němec Přemysl LESOŠKOLKY maraton M40-49 uhrazeno
30.4.2024Němečková Pavla půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.4.2024Netíková Adéla půlmaraton D uhrazeno
Tým: adelka a eliska↳ Kubínová Eliška
28.10.2023Neuberg Tomáš maraton M50-59 uhrazeno
26.3.2024Neuwirth Jakub půlmaraton M18-99 uhrazeno
16.3.2024NIKOLIČ Marta půlmaraton Z50-59 uhrazeno
22.4.2024Nohejl Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.4.2024Nohejlová Adriana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
11.4.2024Novák Petr Bodláci Slavětín půlmaraton M50-59 uhrazeno
1.1.2024Novák Štěpán půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.5.2024Novák Boleslav MyDva půlmaraton M50-59 uhrazeno
19.5.2024Novák Arazimová Markéta MyDva půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.2.2024Novotná Renata báječné ženy v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.5.2024Novotná Verča půlmaraton Z18-29 uhrazeno
19.12.2023Novotný Jiří půlmaraton M50-59 uhrazeno
7.4.2024Ocenas Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.4.2024Odzimkowski Marcin půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.10.2023Ondráček Petr maraton M40-49 uhrazeno
8.4.2024Ordáň Petr Team Jeseníky půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.12.2023Ouzká Adéla půlmaraton Z18-29 uhrazeno
5.4.2024Palas Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.4.2024Papoušek Petr maraton M50-59 uhrazeno
22.4.2024Paprčka Peter Bujaci půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.12.2023Paszyc Pavel Řežem to United maraton M30-39 uhrazeno
12.2.2024Patík Pavel Czech marketing půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.4.2024Patka Ondřej MOLS Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.4.2024Pavlacký Jiří půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.4.2024Pavlíková Olga #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z30-39 uhrazeno
3.3.2024Pavliš Jiří Humbuk půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.5.2024Pečenka Franta Dynamo 1972 půlmaraton M50-59 uhrazeno
4.3.2024Pečený Michal Skladníci půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.12.2023Pergner Petr LDN půlmaraton M60-99 uhrazeno
2.1.2024Pešková Věra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.3.2024Petira Michal půlmaraton M18-29 uhrazeno
8.4.2024Petráňová Alice půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.2.2024Petrásek Roman Rozběháme Náchod půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.3.2024Pícha Slávek Blansko maraton M40-49 uhrazeno
10.2.2024Pirkl Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.12.2023Pírková Michaela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.3.2024Pištínková Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.10.2023Plechatý Ladislav půlmaraton M18-99 uhrazeno
8.11.2023Pleskač Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.12.2023Pleskotová Anna Kratonohy team půlmaraton Z18-29 uhrazeno
6.4.2024Podmela Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.5.2024Pokorná Anežka půlmaraton Z18-29 nezaplaceno
8.4.2024Polák Miloš půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.3.2024Polanský Petr Most půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.1.2024Procházka Jan ONT, a.s. maraton M30-39 uhrazeno
5.2.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.2.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS D08-09 uhrazeno
5.2.2024Procházková Hana Svídnický extrém KIDS D06-07 uhrazeno
28.2.2024Prokop Miroslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.3.2024Prokop Marek TJ SOKOL Předměřice kanoistika maraton M18-29 uhrazeno
22.5.2024Prokopová Nikola půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.5.2024Prudičová Kristýna půlmaraton Z18-29 nezaplaceno
1.2.2024Prudil Pavel Run The World CZ půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.4.2024Rada Ondřej BusT sports půlmaraton M18-99 uhrazeno
28.12.2023Radičová Veronika půlmaraton Z50-59 uhrazeno
28.2.2024Radoň Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
6.11.2023Rajsigl David maraton M40-49 uhrazeno
30.4.2024Rálišová Natálie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
3.4.2024Řeháková Kateřina Ivčiny běhny půlmaraton Z50-59 uhrazeno
14.12.2023Řeháková Žaneta Pro radost =) půlmaraton Z30-39 uhrazeno
23.1.2024Reichman Libor maraton M50-59 uhrazeno
6.5.2024Reiterová Monika maraton Z40-49 uhrazeno
19.4.2024Rejhová Alexandra maraton Z30-39 uhrazeno
2.1.2024Rumlar Hynek půlmaraton M18-29 uhrazeno
2.2.2024Rumlar Vojtěch _________ půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.4.2024Rusková Dominika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.12.2023Rydlová Lucie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.5.2024Ryšavá Simona půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.4.2024Šarmová Kamila půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.1.2024Šatalíková Michaela Kratonohy team půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.12.2023Šatka Matěj Starmon půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.4.2024Scháňko Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.5.2024Sečník Juraj maraton M30-39 uhrazeno
5.2.2024Šepsová Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
16.5.2024Šilarová Vladimíra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.5.2024Šimeček Petr Podvlíkačky strýčka Bohouše maraton M40-49 uhrazeno
27.10.2023Skálová Mirka Machov půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.4.2024Škoda Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.5.2024Školník Roman Trosky v Ráji půlmaraton M40-49 nezaplaceno
4.4.2024Skořepová Rebeka půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.5.2024Sladká Lenka půlmaraton Z18-99 uhrazeno
27.4.2024Šlauf Pavel půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.4.2024Slavík Stanislav půlmaraton D uhrazeno
Tým: Vypečený gurmetineobsazeno
14.4.2024Slyvka Ivan půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.3.2024Smola Robert Vračovice-Orlov půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.11.2023Smola Jan maraton M40-49 uhrazeno
1.5.2024Smrčka Vašek půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.1.2024Sojka Monika půlmaraton Z30-39 uhrazeno
9.5.2024Sokolová Klára půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.1.2024Sotona Ondřej Sotoňáci půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.5.2024Soukup Ondřej půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.3.2024Soukup Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
14.5.2024Šperková Lenka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
3.4.2024Špytková Michaela půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.11.2023Štandera Martin maraton M30-39 uhrazeno
20.12.2023Staněk Lukáš maraton M40-49 uhrazeno
8.5.2024Stárek Vojtěch půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.10.2023Štěpán Libor půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.10.2023Štěpán Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.5.2024Štěpánek Klečková Kamila půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.11.2023Štětka Pavel Dobětický expres půlmaraton D uhrazeno
Tým: Dobětický expres↳ Štětková MartinaDobětický expres
2.5.2024Stieber Ondřej půlmaraton M50-59 uhrazeno
15.4.2024Stloukal Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.5.2024Šubrt Filip půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.5.2024Šustek Pavel půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.5.2024Svadlenka Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
13.12.2023Svoboda Michal maraton M40-49 uhrazeno
28.5.2024Svoboda Jáchym půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.5.2024Svoboda Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.5.2024Svobodová Vendula půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.5.2024Svobodová Zuzana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.10.2023Sýkora Milan Jaroměř maraton M40-49 uhrazeno
22.2.2024Teršlová Jana maraton Z40-49 uhrazeno
27.5.2024Tesař Milan Dobroběh půlmaraton M50-59 uhrazeno
2.5.2024Theerová Hana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
31.12.2023Tjunikov Max Michal půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.12.2023Tjunikov Michal půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.4.2024Tomáš Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.4.2024Tomek Aleš půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.3.2024Tomková Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
10.2.2024Tomšíková Petra maraton Z40-49 uhrazeno
16.2.2024Trebichavský Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
6.2.2024Trojek Jiří půlmaraton M60-99 uhrazeno
23.5.2024Tryzna Jan ED system Vltava Fund team maraton M40-49 uhrazeno
22.5.2024Tryzna Martin maraton M30-39 uhrazeno
22.12.2023Turňová Jitka Mattoni FreeRun půlmaraton Z50-59 uhrazeno
2.5.2024Tušlová Sašik půlmaraton Z40-49 uhrazeno
13.2.2024Ulrichová Zdeňka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.1.2024Urban Radek Recutech půlmaraton D uhrazeno
Tým: Recutech 1↳ Zima Marek
3.5.2024Vacek Michal Unicorn půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.4.2024Vaňková Denisa půlmaraton Z30-39 uhrazeno
5.11.2023Vávra Václav půlmaraton M18-29 uhrazeno
11.1.2024Vavřín Petr RECUTECH půlmaraton D uhrazeno
Tým: Choceňáci↳ Šustr Tomáš
22.5.2024Veber Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.5.2024Večerek Martin Bad batch maraton M40-49 uhrazeno
20.4.2024Vejnarová Lenka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.11.2023Velcová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
8.3.2024Veselá Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
15.4.2024Veverka Lukáš Sonkal maraton M18-29 uhrazeno
19.12.2023Vídeňská Markéta půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bobíscineobsazeno
8.4.2024Vilímek Václav půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.5.2024Vogelová Kateřina půlmaraton Z18-29 nezaplaceno
9.5.2024Vojtěchovó Diana Bodyforming Broumov maraton Z40-49 uhrazeno
28.5.2024Vokatá Iveta TJ Zentiva půlmaraton Z40-49 nezaplaceno
26.3.2024Vostrčilová Martina Vysoké Mýto půlmaraton D uhrazeno
Tým: ŽENY V BĚHU↳ Maixnerová ŽanetaBěhám pro radost
16.4.2024Voves Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
3.4.2024Voženílek Patrik půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.2.2024Vrága Zdeněk AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm maraton M60-99 uhrazeno
1.4.2024Vrany Jiri maraton M50-59 uhrazeno
1.4.2024Vraný Karel FC Bílé Podolí maraton M50-59 uhrazeno
21.5.2024Vršecký Michal Děkanka Group půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.3.2024Vychodil Zdeněk Universal USU Team maraton M40-49 uhrazeno
20.5.2024Vycpálek Lukáš Prostě běž maraton M30-39 uhrazeno
22.5.2024Vycpálková Martina Prostě běž maraton Z30-39 uhrazeno
27.5.2024Wehsner Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.5.2024Zábranský Vilém Aussig-Praha maraton M40-49 uhrazeno
12.3.2024Zadražil Marek AK ATLETIKA HOSTAVICE maraton M30-39 uhrazeno
5.5.2024Zapadlo Martin maraton M30-39 uhrazeno
6.5.2024Zarebski Zuzana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
18.12.2023Záruba Martin MěÚ DKnL půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.3.2024Zejfartová Sára IB ALCUDIA KIDS D00-05 uhrazeno
10.12.2023Zemánek Richard půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.3.2024Zlámal David maraton M18-29 uhrazeno