Startovní listina GLADIATOR RACE LIBEREC - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II - RACEKIDS II - RACE69
KIDS IKIDS I43
FAMFAM30
KIDS II - OPENKIDS II - OPEN21
Kategorie
FAMFAMILY30
CH08-09Chlapci 8 - 9 let24
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 20
D10-11Dívky 10 - 11 let 16
D12-13Dívky 12 - 13 let 12
D10-15Dívky 10 - 15 let11
CH10-15Chlapci 10 - 15 let10
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 10
D08-09Dívky 8 - 9 let9
CH06-07Chlapci 6 - 7 let6
CH14-15Chlapci 14 - 15 let6
D14-15Dívky 14 - 15 let 5
D06-07Dívky 6 - 7 let4
Celkem přihlášených163

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
22.1.2024Adam Kryštof O fous rychlejší FAM FAM uhrazeno
22.1.2024Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
16.1.2024Bednář Vojtěch Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.1.2024Bednář Kryštof Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.1.2024Belkacem Yuva KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.10.2023Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
17.12.2023Bláha Pavel Andrej FAM FAM uhrazeno
21.1.2024Brázdová Dominika SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
16.1.2024Bubeník Vratislav Funkční Trénink Milovice FAM FAM uhrazeno
16.1.2024Bubeník Přemysl Funkční trénink Milovice - FTM FAM FAM uhrazeno
29.10.2023Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
29.10.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.1.2024Čmelíková Kateřina Lagunino OCR Team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
31.1.2024Dědek Šimon Capoeira KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
1.2.2024Douša Matyáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.2.2024Doušová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
12.1.2024Duba Jonáš Dubáci Jbc KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.10.2023Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
23.1.2024Dudová Eliška KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
3.12.2023Friš Matěj Ski run Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.1.2024Galvankova Leona KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
13.1.2024Gonda Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.1.2024Hájková Agáta KIDS I D08-09 uhrazeno
30.1.2024Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
1.2.2024Hanzlík Karel Atletika Klatovy KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.2.2024Hanzlíková Karin Atletika Klatovy FAM FAM uhrazeno
25.10.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
27.1.2024Hlavatá Viktorie KIDS I D06-07 uhrazeno
20.1.2024Hodek Petr FAM FAM uhrazeno
20.1.2024Hodek Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.2.2024Holubcakova Sofie Gladiátor Race Kids Hradec Králové KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
26.11.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
3.11.2023Horák Luky KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
4.1.2024Horálek Daniel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.1.2024Hujerová Anežka KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
16.1.2024JACÍK Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.12.2023Jakubcová Veronika SRTG Most KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.1.2024Jiránek Ondřej Gladiator kids Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.1.2024Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.1.2024Kafka Pavel AFK Slavoj Podolí Praha KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.1.2024Kafka Petr AFK Slavoj Podolí Praha KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.12.2023Kašpar Antonín KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.12.2023Kašpar František KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.1.2024Kleinpeter Dominik KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.1.2024Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
28.1.2024Kolpeková Karolína Bytzdravy.cz KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.1.2024Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.1.2024Konečná Ivana Dono KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.1.2024Konečny Tobias KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.1.2024Kovář Jakub Gladiator Race Rychnov nad Kněžnou KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
16.1.2024Kozlovská Adéla Tj Tanvald KIDS I D08-09 uhrazeno
18.1.2024Král Tomáš Lagunino OCR Team KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.10.2023Krčmářová Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.1.2024Křemenáková Eliška KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
31.1.2024Kroupová Julie Gladiatorraceteam KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
28.10.2023Kubelková Elena KIDS I D08-09 uhrazeno
31.10.2023Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
31.10.2023Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.1.2024Kvapil Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.1.2024Kvapil Ondřej KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.2.2024Lenner Maxim HC Bílí Tygři Liberec FAM FAM uhrazeno
1.2.2024Lenner William HC Bílí Tygři Liberec FAM FAM uhrazeno
24.10.2023Lochmanová Eliška FAM FAM uhrazeno
9.11.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
30.1.2024Lorencová Adéla KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.1.2024Macák Tomáš KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
24.10.2023Machatý Milan Machatí KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.1.2024Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
30.1.2024Mánek Filip GR KIDS Trutnov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
18.1.2024Mašín Erik Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.1.2024Mašín Denis Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.10.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.10.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
27.10.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.10.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.11.2023Meruna Tomáš LOKO Beroun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.12.2023Mochnal Natalia Natalka Team FAM FAM uhrazeno
7.11.2023Mraček Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.12.2023Musil Jiří FAM FAM uhrazeno
29.12.2023Musil Jan TJ Jiskra Vratislavice FAM FAM uhrazeno
29.12.2023Musilová Adéla KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.1.2024Myšičková Nela BFC Liberec FAM FAM uhrazeno
28.1.2024Nemčík Alex STG Mladá Boleslav KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.1.2024Neuvirtová Julie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
1.2.2024Ondráčková Kristýna Gladiátor Kids Trutnov KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
19.1.2024Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
3.1.2024Pecháček Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.10.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.10.2023Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
30.1.2024Pícha Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.1.2024Píchová Tereza KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
17.1.2024Procházková Hana Svídnický extrém FAM FAM uhrazeno
17.1.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
16.12.2023Ptáčková Amálie KIDS I D06-07 uhrazeno
30.1.2024Purek Damián KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.1.2024Rada Lucas Martin Konisovic FAM FAM uhrazeno
27.10.2023Regner Filip KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
27.10.2023Regner Daniel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
10.1.2024Řeháček Daniel GOGO team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
31.1.2024Remsová Lilien Dveře Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
20.1.2024Řepíková Eliška FAM FAM uhrazeno
30.1.2024Řezníčková Vanessa KIDS I D08-09 uhrazeno
30.1.2024Rothová Beáta GR Kids Trutnov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.10.2023Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
7.1.2024Ryšánek David KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.1.2024Ryšánek Gabriel za Liberec FAM FAM uhrazeno
28.1.2024Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.1.2024Samková Simona Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
31.1.2024Šebková Sofie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.1.2024Šimůnek Jáchym FAM FAM uhrazeno
20.1.2024Slánský Richard KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
20.1.2024Slánský Viktor KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
29.1.2024Slezák Jakub Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH08-09 nezaplaceno
31.1.2024Smejkalova Terezka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.11.2023Šnokhausová Nela SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
11.11.2023Šnokhausová Ester SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.1.2024Sokol Albert SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.1.2024Sokolová Beata SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.12.2023Souček Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.1.2024Souček František FAM FAM uhrazeno
29.1.2024Součková Kristýna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.1.2024Součková Meda FAM FAM uhrazeno
10.1.2024Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
30.1.2024Staněk Jiří KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.1.2024Staněk Jakub Block 325 KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.11.2023Štětinová Viktorie Stark KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.1.2024Stránská Sofie FAM FAM uhrazeno
25.1.2024Střelec Sebastien SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.1.2024Suchánek Vojtěch KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.1.2024Suchánková Elena KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.1.2024Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.1.2024Svoboda Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.1.2024Svoboda Vilém FAM FAM uhrazeno
29.1.2024Svoboda Václav KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.1.2024Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.1.2024Tahal Vratislav Lagunino OCR Team KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.11.2023Tomeš Jakub KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.11.2023Tomešová Kateřina KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
2.1.2024Tošovský Jonáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.1.2024Tydrychová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
22.1.2024Uher Josef KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.1.2024ULRICH Ondřej FAM FAM uhrazeno
20.1.2024ULRICH Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.1.2024Vancl František KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.1.2024Varga Matouš Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
27.1.2024Večerník Martin WILD GRIZZLY FAM FAM nezaplaceno
4.1.2024Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
4.1.2024Veiserová Klára FAM FAM uhrazeno
11.12.2023Věrná Kateřina Kroměříž KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.12.2023Věrný Tomáš Kroměříž KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2023Vinař Karel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.1.2024Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.1.2024Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.1.2024Vlček Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.1.2024Vlčková Anička #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
8.1.2024Vnenk Amálie TEAM FAM FAM uhrazeno
8.1.2024Vnenk Eliáš TEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.1.2024Vokoun Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.1.2024Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.12.2023Žáková Monika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.1.2024Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D08-09 uhrazeno
30.1.2024Zbranek Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.1.2024Zbranková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno