Startovní listina GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ - RUN

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE515
OPENOPEN402
FUNFUN39
GENUSGENUS15
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let202
Z13-99Ženy 13 a více let106
AM19-29Akademici - muži98
AZ19-29Akademici - ženy69
M18-29Muži 18 - 29 let60
M30-39Muži 30 - 39 let58
TTým (čtyřčlenný)53
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)49
M40-49Muži 40 - 49 let47
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)41
FUNFUN39
Z30-39Ženy 30 - 39 let29
M50-99Muži 50 a více let28
Z18-29Ženy 18 - 29 let21
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let17
JM13-17Junioři 13 - 17 let17
Z40-49Ženy 40 - 49 let17
GLADIUSGLADIUS15
Z50-99Ženy 50 a více let 5
Celkem přihlášených971

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.2.2024 Pinc Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2024Abík Vojtěch RACE AM19-29 uhrazeno
28.2.2024Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
26.12.2023Alexa Michael OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Alexa Lukáš Team Malau OPEN M13-99 uhrazeno
29.10.2023Alexa Michal OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2024Allram Jan Kostagym OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Altman Martin RACE M30-39 uhrazeno
19.3.2024Antoš Jiří SVP Karlovy Vary OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Axman Vojtěch RACE AM19-29 uhrazeno
17.1.2024Axmanová Marie RACE AZ19-29 uhrazeno
21.3.2024Babakova Katerina Windstorms FUN FUN uhrazeno
17.1.2024Bábíček Radek Ubožáci RACE AM19-29 uhrazeno
24.10.2023Bahníková Eva RACE Z40-49 uhrazeno
15.3.2024BALCAR David OPEN M13-99 uhrazeno
4.3.2024Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
4.12.2023Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci↳ Renská Adéla#GLADIATORRACETEAM
29.1.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
27.2.2024Bartoš Přemysl OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2023Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z50-99 uhrazeno
13.2.2024Basoš Marco 1. Atletický klub Humenné RACE AM19-29 uhrazeno
15.2.2024bastida juan manuel RACE M40-49 uhrazeno
11.3.2024Beauchamp Andrea OCR team Kladno OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2024Bechyňová Nikol Windstorms FUN FUN uhrazeno
27.2.2024Bečvář Filip BSTEAM RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2023Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2023Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
18.3.2024Bednařík Filip Ikea masters FUN FUN uhrazeno
18.1.2024Běhounková Milada Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ19-29 uhrazeno
27.2.2024Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
7.3.2024Beneš Petr JEDNIČKY RACE M40-49 uhrazeno
20.3.2024Benešová Veronika FUN FUN uhrazeno
13.3.2024Benešová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
29.10.2023Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
18.3.2024Beran Jaromír [#] Kloučci OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Beran Vladimir ASICentrum OPEN M13-99 uhrazeno
4.3.2024Beranová Rozalie SRTG PRAHA RACE AZ19-29 uhrazeno
28.2.2024Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
28.2.2024Bezstarosti Veronika BS tým OPEN Z13-99 uhrazeno
19.3.2024Blahutová Barbora Spartan Gym OPEN Z13-99 uhrazeno
9.3.2024Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
28.10.2023Bohata Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
5.3.2024Bohuňková Lucie RACE AZ19-29 uhrazeno
11.3.2024Bombara Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
17.2.2024Borkovec David AutoservisDrasov s.r.o. RACE M30-39 uhrazeno
1.2.2024Borýsek Martin FUN FUN uhrazeno
4.2.2024Bous František OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2024Branč Pavel OCRAM SAM RACE M50-99 uhrazeno
1.2.2024Branda Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Braun Vlastimil Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
1.3.2024Breitr Tomáš FUN FUN uhrazeno
13.3.2024Brendlová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
14.3.2024Bretšnajdrová Lucie Fénix Plzeň RACE Z18-29 uhrazeno
14.3.2024Břicháček Petr Hakana OPEN M13-99 uhrazeno
4.2.2024Brožová Kateřina PROFFA RACE MIX uhrazeno
Tým: Proffa↳ Faigl PavelPROFFA
22.2.2024Brýna Matyáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
18.3.2024Buben Václav Rumbakoule RACE M30-39 uhrazeno
19.1.2024Budíková Barbora RACE AZ19-29 uhrazeno
5.3.2024Budka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
21.12.2023Bukacek Martin OPEN T uhrazeno
Tým: Otužilci z Průhonic↳ Zmeškal Dominik
↳ Šuléř Stanislav
↳ Lacko Jozef
28.2.2024Bulušek Kamil Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
16.1.2024Bulušek Filip Wild Snails RACE AM19-29 uhrazeno
28.2.2024Bulušková Julie Wild Snails RACE JZ13-17 uhrazeno
19.3.2024Burbulea Barbora OPEN Z13-99 nezaplaceno
23.2.2024Bureš Jan RACE AM19-29 uhrazeno
21.3.2024Bureš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
11.3.2024Bureš Aleš Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2024Burianek Viktor RACE M40-49 uhrazeno
16.3.2024Bursova Denisa Surikaty RACE Z30-39 uhrazeno
17.3.2024Buš Jiří Rozběháme Brno RACE M30-39 uhrazeno
29.12.2023Bůšek Vojtěch Koťátka RACE MIX uhrazeno
Tým: Koťátka↳ Pacáková Dominika
29.2.2024Caletka Aleš GENUS GLADIUS uhrazeno
28.2.2024Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor OPEN Z13-99 uhrazeno
12.2.2024Čápová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
14.1.2024Čechová Valentina Fitness by Věra OPEN Z13-99 uhrazeno
10.1.2024Cepek Jaroslav Jarda OCR Kolín FUN FUN uhrazeno
27.10.2023Cerha Vojtěch TJ Sokol Poříčany RACE M30-39 uhrazeno
12.3.2024Čermák Tomáš #GLADIATORRACETEAM GENUS GLADIUS uhrazeno
25.1.2024Černá Barbora FUBO Team RACE Z30-39 uhrazeno
8.2.2024Černá Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
18.3.2024Černá Monika Cross Kruháč Hlinsko OPEN Z13-99 uhrazeno
11.2.2024Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
18.3.2024Černý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Červenka Tomáš Barbarian Extreme Team RACE AM19-29 uhrazeno
13.2.2024Červinka David OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2024Cetl Josef RACE AM19-29 uhrazeno
15.1.2024Chadraba Jiří RACE M40-49 uhrazeno
18.3.2024Chaloupka Přemysl EXIT TEAM RACE M50-99 uhrazeno
18.1.2024Chaloupka Viktor EXIT TEAM RACE AM19-29 uhrazeno
18.1.2024Chaloupková Hana EXIT TEAM RACE AZ19-29 uhrazeno
21.2.2024Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Pajdavá žena↳ Fikejsová Kristýna
28.2.2024Chalupníková Aranka umimbehat.cz RACE Z18-29 uhrazeno
18.3.2024Charousová Ilona Cross Kruháč Hlinsko OPEN Z13-99 uhrazeno
27.2.2024Charvat Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
15.3.2024Chleborád Vojtěch Predátor Workaut Děčín RACE M18-29 uhrazeno
15.3.2024Chmela Petr OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci RACE AZ19-29 uhrazeno
20.3.2024Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
30.1.2024Cholasta Vojtěch RACE AM19-29 uhrazeno
21.3.2024Chovancová Šárka Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
28.2.2024Chovanec Lukáš FUN FUN uhrazeno
21.3.2024Chromá Vítězslava Windstorms FUN FUN uhrazeno
8.3.2024Chromý David #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
18.3.2024Cibulka Josef rolling Stones RACE M18-29 uhrazeno
29.2.2024Cichosz Edyta Twardziele Team Bogatynia RACE Z40-49 uhrazeno
21.2.2024Cicvárek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Cidlíková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
17.3.2024Čiháková Alexandra #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: GR team Rychnov nad Kněžnou↳ Hladík Martin#GLADIATORRACETEAM
9.1.2024Čislinská Tereza RACE AZ19-29 uhrazeno
25.1.2024Čížek Dominik RACE AM19-29 uhrazeno
3.3.2024Coufal Jaromír IKEA masters OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2024Coufalová Natálie OPEN Z13-99 uhrazeno
12.2.2024Čuda Daniel Carnivora RACE M18-29 uhrazeno
17.3.2024Cukor Martin OPEN M13-99 uhrazeno
12.3.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
4.3.2024Čumpelík Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Cupal Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
21.1.2024Čvančara Michal RACE AM19-29 uhrazeno
21.3.2024Cvrcek David OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2024Czerczak Katarzyna FUN FUN uhrazeno
7.3.2024czerczak Adrian FUN FUN uhrazeno
28.12.2023Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
9.3.2024Dangova Adela OPEN Z13-99 uhrazeno
21.2.2024Danilák Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: CrazyOnes↳ Golovanova Svetlana CrazyOnes
12.3.2024Dařbujan Petr RACE M30-39 uhrazeno
19.3.2024David Radek RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2024Dlouha Radka OPEN T uhrazeno
Tým: Bláznivá čtyřka↳ Nepraš MatějBláznivá čtyřka
neobsazeno
↳ Hrubeš Pavel Bláznivá čtyřka
13.3.2024Dobeš Michal OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2024Dobeš David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
19.3.2024Dolak Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
14.1.2024Doležalová Markéta FUN FUN uhrazeno
4.2.2024Dorinec Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2024Dostal Daniel RACE M18-29 uhrazeno
21.3.2024Dostál Tomáš RF OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2023Dostálová Žaneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Králíci ↳ Králíček Martin
6.2.2024Dostálová Nikola Hammer OCR Team RACE AZ19-29 uhrazeno
20.3.2024Dragúň Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: Poslední dech↳ Urbánková Marcela
24.1.2024Drahošová Romana RACE AZ19-29 uhrazeno
7.2.2024Drahotová Zuzana Univerzita Karlova RACE AZ19-29 uhrazeno
10.2.2024Drápalík Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2024Drbohlavová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
8.2.2024Dubědová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
29.2.2024Ducháček Jakub IKEA Masters OPEN M13-99 uhrazeno
25.2.2024Duchek Petr BS TÝM RACE M30-39 uhrazeno
11.2.2024Duchek Vít GENUS GLADIUS uhrazeno
2.2.2024Dufek Ondřej RACE AM19-29 uhrazeno
13.3.2024Dušátko Ondřej FUN FUN uhrazeno
17.1.2024Dvořák Patrik SDH Radostín nad Oslavou RACE AM19-29 uhrazeno
5.3.2024Dvořák Erik RACE AM19-29 uhrazeno
12.2.2024Dvořáková Markéta Čtyřka OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2023Dyntera Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
19.3.2024Dyrc Petr RACE M30-39 uhrazeno
17.3.2024Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
9.3.2024Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
10.3.2024Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
19.3.2024Elcner Adam AE69 RACE M30-39 uhrazeno
12.2.2024Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
29.2.2024Farsky Ludek Eťáci OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Fayová Lada GENUS GLADIUS uhrazeno
27.2.2024Fečo Jozef SokolDolany OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nováčci↳ Kohoutová Adéla
9.3.2024Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
23.12.2023Felcman Jan FE-NO-MEN OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2023Felcmanová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kvejgáři↳ Snítilý PetrKvejgáři
7.3.2024Feneš Jakub FUBO Racing Team RACE MIX uhrazeno
Tým: FUBO Racing Team↳ Mikulková PetraFUBO Racing Team
28.11.2023Fenešová Aneta Rebels Gym Team OPEN T uhrazeno
Tým: Rebels Gym Hořice↳ GOTVALD Petr
↳ Krejcar Roman
↳ Dörre Jan
24.10.2023Fiala Martin OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Fiedlerová Karolína Rozběháme Česko OPEN Z13-99 uhrazeno
4.1.2024Fišar Jan RACE MIX uhrazeno
Tým: Neposlušné ovečky↳ Plachá TerezaSTG Prostějov, CC Olomouc
10.3.2024Fischer Jan OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2024Foglar Albert RACE AM19-29 uhrazeno
21.3.2024Folvarská Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
23.2.2024Franc Matyáš Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
12.1.2024Frebortová Michaela RACE AZ19-29 uhrazeno
7.2.2024Frejlachová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
22.2.2024Friml Ondřej OPEN T uhrazeno
Tým: Fio↳ Fajfr JanFio
↳ Outratová RomanaFio
↳ Somr TomášFio
15.3.2024Fryc Leopold RACE M30-39 nezaplaceno
28.2.2024Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team OPEN Z13-99 uhrazeno
9.2.2024Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
21.3.2024Gottsteinová Adéla Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
14.2.2024Gregorová Zuzana Zřejmě Dobrej Oddíl OPEN T uhrazeno
Tým: Zřejmě Dobrej Oddíl↳ Klečkova MarieZřejmě dobrej oddíl
↳ Koubová Lucie Zřejmě Dobrej oddíl
↳ Řeháková AlenaZřejmě Dobrej Oddíl
11.2.2024Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
28.1.2024Hacmac Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2024Haitová Viktorie RACE AZ19-29 uhrazeno
18.2.2024Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
26.2.2024Hák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Halamová Andrea OCR Academy RACE JZ13-17 uhrazeno
30.1.2024Halouzka Rostislav RACE M30-39 uhrazeno
24.2.2024Hanák David OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Hanuš Jiří BRNĚNSKÝ STŘELY OPEN M13-99 uhrazeno
17.2.2024Hanuš Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
15.2.2024Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
17.1.2024Hanzík Elia #GLADIATORRACETEAM RACE AM19-29 uhrazeno
16.1.2024Hanzl Vincent RACE AM19-29 uhrazeno
15.3.2024Hanzlikova Klara Agoge Gym RACE Z30-39 uhrazeno
11.2.2024Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
6.3.2024Hašpl Filip RACE AM19-29 uhrazeno
26.2.2024Havelková Gabriela BS tým OPEN Z13-99 uhrazeno
20.3.2024Havle Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2024Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
20.3.2024Havranova Hanka OPEN Z13-99 uhrazeno
13.1.2024Hebrová Sára FUBO racing team RACE AZ19-29 uhrazeno
2.11.2023Hejtmanová Iveta Holky strejdy Václava❤️ OPEN Z13-99 uhrazeno
17.1.2024Hejzlarová Anna RACE AZ19-29 uhrazeno
27.1.2024Hemza Martin RACE AM19-29 uhrazeno
19.1.2024Heralová Michaela RACE AZ19-29 uhrazeno
17.1.2024Hercík Dominik Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
17.1.2024Herdin Dimitrij ubožáci RACE AM19-29 uhrazeno
23.2.2024Hevlerová Ivana OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2024Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
28.11.2023Hlávková Kateřina Spartak Praha 4 OPEN Z13-99 uhrazeno
11.1.2024Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2023Hochmann Miroslav RACE M40-49 uhrazeno
25.2.2024Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
20.3.2024Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové RACE JZ13-17 nezaplaceno
25.2.2024Holfeuer Dan RACE AM19-29 uhrazeno
14.1.2024Holub Ondřej Fitness by Věra OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2024Holubová Marie Fitness by Věra OPEN Z13-99 uhrazeno
8.1.2024Homolová Gabriela OPEN Z13-99 uhrazeno
13.1.2024Honkeová Karolína RACE AZ19-29 uhrazeno
18.3.2024Hopová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
25.2.2024Hora Martin OPEN M13-99 uhrazeno
1.3.2024Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: VeganPower↳ Černá MarianaVeganPower
14.3.2024Horáčková Simona RACE Z18-29 uhrazeno
19.3.2024Horák Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
16.2.2024Horák Tomáš Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
19.2.2024Horáková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
17.2.2024Horáková Bára RACE Z40-49 uhrazeno
5.2.2024Horálek Jan RACE M40-49 uhrazeno
6.3.2024Horký Daniel RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Horová Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jedeme bomby!↳ Vorel Miroslav
4.11.2023Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
4.11.2023Horváthová Sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
21.2.2024Hošek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Housková Natálie Barbarian Extreme Team RACE AZ19-29 uhrazeno
28.2.2024Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
27.2.2024Hrabinová Barbora SDH Guntramovice RACE AZ19-29 uhrazeno
29.2.2024Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
29.2.2024Hradilová Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
25.2.2024Hráský Pavel RACE AM19-29 uhrazeno
8.2.2024Hrbáček Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2024Hrbková Hana RACE Z18-29 uhrazeno
19.1.2024Hrdina Michal RACE AM19-29 uhrazeno
17.3.2024Hrdlička Adam SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
17.1.2024Hroch Michal RACE AM19-29 uhrazeno
17.1.2024Hron Ondřej Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
26.1.2024Hrošek Jaroslav Škoda auto vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
29.2.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
7.2.2024Hujerová Eliška RACE AZ19-29 uhrazeno
17.2.2024Huk Petr Happy Loop RACE MIX uhrazeno
Tým: Sněženka a Machr ↳ Štírková Lucie
1.2.2024Hušák Jiří Eťáci OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Huslík Jaroslav OCR Čelákovice OPEN T uhrazeno
Tým: Sranda boys↳ Ma Ondra
↳ Linhart David
↳ Vytasil Tomášv4igrt
16.2.2024Hybler Michal STG Pardubice GENUS GLADIUS uhrazeno
28.2.2024Ikl Jan FUN FUN uhrazeno
9.1.2024Jaček Martin Mínus jedna FUN FUN uhrazeno
9.1.2024Jačková Klára FUN FUN uhrazeno
19.3.2024Jakeš Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2024Jakubcová Michaela SRTG Most RACE Z30-39 uhrazeno
27.2.2024Jakubec Martin SRTG Most RACE M40-49 uhrazeno
26.2.2024Janata Jan Victory gym vrchlabi RACE M30-39 uhrazeno
24.10.2023Jančík Jakub SRTG Praha FUN FUN uhrazeno
17.3.2024Janda Martin Magor gym Varnsdorf RACE M40-49 uhrazeno
22.1.2024Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.11.2023Janišová Adéla Stellči gang OPEN T uhrazeno
Tým: Stellči gang↳ Mayer Denis
↳ Šušková Stella
↳ Hýblová NikéStella Šušková
17.3.2024Janků Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
17.3.2024Janoušek Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
17.3.2024Janoušková Emílie RACE JZ13-17 uhrazeno
2.3.2024Janovská Zuzana Rescuers Team Warriors OPEN Z13-99 uhrazeno
18.3.2024Jansta Michal RACE M18-29 uhrazeno
18.2.2024Janštová Klára RACE Z18-29 uhrazeno
28.2.2024Jelínek David Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
29.2.2024Jelínková Magdaléna OPEN Z13-99 uhrazeno
17.2.2024Jeřábek Ml. Jiří RACE M18-29 uhrazeno
22.1.2024Jeřábková Kateřina RACE AZ19-29 uhrazeno
28.1.2024Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
14.3.2024Jílek Jiří RACE M18-29 uhrazeno
16.3.2024Jílková Ema GLADI TEAM PARDUBICE OPEN Z13-99 nezaplaceno
8.1.2024Jína Filip OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2024Jína Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2024Jínová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
29.2.2024Jirák Tomáš BS tým RACE M40-49 uhrazeno
29.2.2024Jiráková Pavlína BS tým OPEN Z13-99 uhrazeno
12.1.2024Jirmanová Markéta RACE AZ19-29 uhrazeno
16.2.2024Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
17.3.2024Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV RACE JZ13-17 uhrazeno
8.3.2024Joksch Radek Papa Joe’s Gym OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Jonáš Petr OPEN M13-99 uhrazeno
2.3.2024Jonáš Marek GENUS GLADIUS uhrazeno
22.12.2023Jordan Hanuš OPEN M13-99 uhrazeno
12.3.2024Jur David Dejvid team RACE AM19-29 uhrazeno
14.3.2024Juras Jan SuperSpeed Brno OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2024Jursík Miroslav BS tým OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2024Jůzová Eliška Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
1.11.2023Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
8.3.2024Kakáček Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Kakos Tomáš BruTo Sepekov RACE M50-99 uhrazeno
13.3.2024Kakosová Diana DoDi Milevsko RACE Z50-99 uhrazeno
18.3.2024Kaplan Jáchym RACE M18-29 uhrazeno
18.3.2024Kaprasová Romana RomKap RACE JZ13-17 uhrazeno
19.1.2024Karychová Eva Atom Kids Praha RACE Z40-49 uhrazeno
19.1.2024Kaša Filip RACE AM19-29 uhrazeno
5.11.2023Kasal Petr Škoda Auto Vysoká škola RACE M50-99 uhrazeno
2.11.2023Kasalová Lucie Holky strejdy Václava❤️ OPEN Z13-99 uhrazeno
6.2.2024Kašpar Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2023Kašpar Martin RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2024Kašparová Jana FUN FUN uhrazeno
30.12.2023Kazda Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dream tým↳ Dontová Věra
18.1.2024Kazdová Tereza RACE AZ19-29 uhrazeno
9.2.2024Keller František RACE AM19-29 uhrazeno
29.2.2024Kellinger Michael Jihočeská Univerzita RACE AM19-29 uhrazeno
19.3.2024Kindlová Valérie Dark Side Workout RACE Z30-39 uhrazeno
15.2.2024Kiš Roman OPEN M13-99 uhrazeno
15.2.2024Kišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
17.3.2024Klečková Ivana JM Mašina Kadaň RACE Z40-49 uhrazeno
21.2.2024Kleger Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
20.3.2024Klement Tomáš RACE AM19-29 uhrazeno
19.3.2024Klíma Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Klímová Patricie OPEN Z13-99 uhrazeno
20.3.2024Klimovicova Martina ASICentrum OPEN Z13-99 uhrazeno
20.3.2024Klofáč Václav RACE AM19-29 uhrazeno
4.3.2024Kmochová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
27.2.2024Kneprová Kateřina Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE MIX uhrazeno
Tým: Spartan Děčín Sokol Maxičky ↳ Hendl MartinSTG Děčín Sokol Maxičky
25.10.2023Koblischke Zbyněk OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Kobr Vojtěch Barbarian Extreme Team RACE AM19-29 uhrazeno
10.3.2024Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
19.3.2024Kocourek Josef OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2024Kocumová Zuzana Rehasport Team RACE MIX nezaplaceno
Tým: Zuzka a Zdendaneobsazeno
15.1.2024Kodad Jakub RACE AM19-29 uhrazeno
29.1.2024Kofentová Nikola OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pupánci↳ Šťovíček David
27.2.2024Koláčková Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
19.3.2024Kolář Jan CZECH NINJA COMMUNITY RACE MIX uhrazeno
Tým: CNOF↳ Badalíková Lucie
13.3.2024Kolářová Petra OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zkoopky↳ Brabec Tomáš
5.2.2024Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
20.3.2024Komár Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2024Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M50-99 uhrazeno
21.3.2024Konkus Ladislav RACE M50-99 uhrazeno
24.1.2024Kopecká Valentýna RACE AZ19-29 uhrazeno
24.1.2024Kopecká Johana RACE AZ19-29 uhrazeno
3.3.2024Kopecký Petr OPEN M13-99 uhrazeno
16.1.2024Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
18.3.2024Kořístek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
7.3.2024Kosina Radek OPEN M13-99 uhrazeno
7.3.2024Košťál Matěj Los Lemplos OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Košťálová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Košťálová Viktorie FUN FUN uhrazeno
7.11.2023Kostroun Martin RACE M30-39 uhrazeno
7.11.2023Kostroun Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
7.11.2023Kostrounová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
12.3.2024Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Kotík Tomáš Skorogladiátoři RACE M50-99 nezaplaceno
7.2.2024Kouba Pavel CRTC GENUS GLADIUS uhrazeno
16.3.2024Kouřil Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2024Koutný Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
11.3.2024Kovačka Libor OPEN M13-99 uhrazeno
15.12.2023Kovács Jan Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
24.2.2024Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta GENUS GLADIUS uhrazeno
26.10.2023Kovaříková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
21.2.2024Kozák Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2024Kozák Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2024Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE AZ19-29 uhrazeno
27.1.2024Kožešník David Bulls team OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Kozohorský Lukáš RACE AM19-29 uhrazeno
17.3.2024Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
19.3.2024Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
17.3.2024Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
4.2.2024Kracíková Helena Škoda Auto Vysoká Škola RACE AZ19-29 uhrazeno
12.3.2024Krajíček David OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Krakovič Vojtěch Ubožáci RACE AM19-29 uhrazeno
17.1.2024Králová Karolína Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ19-29 uhrazeno
28.1.2024Králová Veronika Univerzita Karlova RACE AZ19-29 uhrazeno
7.2.2024Krátký Daniel Gladius Family GENUS GLADIUS uhrazeno
24.2.2024Kratochvílová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
7.3.2024Krausova Klara Lopuši RACE Z30-39 uhrazeno
24.10.2023Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
19.3.2024Krčmář Martin OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Krejčí Lukas ŠAVŠ RACE AM19-29 uhrazeno
8.11.2023Krejčíková Veronika #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
11.3.2024Křemenák Adam OPEN M13-99 uhrazeno
1.3.2024Křenek Jakub RACE M18-29 uhrazeno
8.3.2024Křišťan Zdeněk RACE M50-99 uhrazeno
11.3.2024Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava RACE M30-39 uhrazeno
15.2.2024Křížalová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
18.3.2024Křížová Vendula OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2024Křížová Karolina RACE AZ19-29 uhrazeno
19.3.2024Kroutilová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
6.3.2024Kroutilova Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2024Kroutilová Lucie #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
29.2.2024Krpcová Lenka BS tým RACE Z30-39 uhrazeno
21.3.2024Kruckemeyer Robin RACE M18-29 uhrazeno
29.2.2024Krupková Hana #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Švihnout a mávnout↳ Smolík Libor#GLADIATORRACETEAM
28.2.2024Kruseová Eva Marie RACE JZ13-17 uhrazeno
6.3.2024Krůtová Hanka RACE Z30-39 uhrazeno
19.2.2024Krycha Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Kubanová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2023Kubát Milan Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Nová Jana
21.2.2024Kubeček Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
10.2.2024Kubíček Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Kubíková Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE AZ19-29 uhrazeno
19.3.2024Kubín Jan TJ Tanvald RACE JM13-17 uhrazeno
19.3.2024Kubín Ota TJ Tanvald RACE JM13-17 uhrazeno
26.10.2023Kubiš Adam OPEN M13-99 uhrazeno
11.3.2024Kubrycht Michal Hammer OCR team RACE MIX uhrazeno
Tým: OkitoChisai↳ Šilhanová Lenka
31.10.2023Kučera David LindeMH RACE M30-39 uhrazeno
29.12.2023Kučerová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
26.2.2024Kuchyňa Tomáš Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
29.11.2023Kučírková Eva Pastviny OPEN T uhrazeno
Tým: Pastviny↳ Dytrt TomášPastviny
↳ Kučírková LenkaPastviny
↳ Zvercová Ludmila
19.3.2024Kudláčková Aneta STG Kutná Hora RACE JZ13-17 nezaplaceno
29.12.2023Kukuča Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2023Kulka Kryštof Jiná Dimenze OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jiná Dimenze↳ Podroužková PetraJiná dimenze
14.2.2024Kunstová Tereza Stone and Belter RACE Z30-39 uhrazeno
21.3.2024Kuropatnická Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
11.12.2023Kušnír Radoslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: RadRad↳ Václavíková RadkaLentilky
18.3.2024Kvašinský Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
10.3.2024Květon Tomáš Fénix Plzeň RACE AM19-29 uhrazeno
21.2.2024Kyprý Luboš OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Lajbner Matěj RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2024Landa Miroslav Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
24.1.2024Landová Hana FTVS RACE AZ19-29 uhrazeno
26.11.2023Laštovička Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.2.2024Lašťovka Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: Bouřlivá Dvojice↳ Bárková Pavlaojefvk
30.1.2024Laštůvka Martin USK MB RACE AM19-29 uhrazeno
5.2.2024Lázničková Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
11.3.2024Lédl Tadeáš RACE JM13-17 uhrazeno
11.3.2024Lédlová Petra RACE Z40-49 uhrazeno
6.3.2024Lehký Marek RACE M30-39 uhrazeno
15.3.2024Leitnerová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
16.2.2024Lenner Petr RACE M30-39 uhrazeno
20.2.2024Levinský Radek FUN FUN uhrazeno
17.3.2024Liberda Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
16.3.2024Lihařík Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2024Lincová Sabina RACE AZ19-29 uhrazeno
28.12.2023Linhartová Lenka Agoge Gym RACE Z40-49 uhrazeno
18.1.2024Lipský Matěj Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
14.3.2024Lissner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
15.2.2024Lorenc Jakub RACE M18-29 uhrazeno
23.12.2023Los Aleš RACE M30-39 uhrazeno
18.3.2024Ludínová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2023Lukešová Josefína OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2024Lusková Michaela RACE AZ19-29 uhrazeno
12.3.2024Mach Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
24.10.2023Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2024Machacek David FUN FUN uhrazeno
18.3.2024Macháčková Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
4.3.2024Macháňová Leona RACE AZ19-29 uhrazeno
21.3.2024Machová Martina Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
19.3.2024Macko Milan STG Česká Třebová RACE M50-99 uhrazeno
18.3.2024Mačková Lucie Motolský sestry v akci RACE Z18-29 uhrazeno
8.2.2024Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
7.11.2023Malá Daniela OPEN T uhrazeno
Tým: Family crew↳ Spilka Petr
↳ Soukupová VeronikaCanicross Krkonoše
↳ Soukup MiroslavCanicross Krkonoše
2.3.2024Malek Josef RACE M18-29 uhrazeno
18.3.2024Malínská Kamila Born To Move RACE Z30-39 nezaplaceno
18.3.2024Malínský Adam Jiří Born To Move RACE AM19-29 nezaplaceno
15.1.2024Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
17.3.2024Malý Jan OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2024Malý Jan RACE AM19-29 uhrazeno
31.1.2024Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
11.3.2024Marek Dominik Jen tak z Hecu RACE M18-29 uhrazeno
13.3.2024Marek Marcos Bidfood Czech Republic OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Marek Vlastimil Choceň RACE M50-99 uhrazeno
15.1.2024Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Mareš Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2024Marešová Veronika RACE AZ19-29 uhrazeno
21.11.2023Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
28.12.2023Markova Veronika FUN FUN uhrazeno
19.1.2024Maršíková Vendula RACE AZ19-29 uhrazeno
1.3.2024Mašín Adam OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Matějka Filip OPEN M13-99 uhrazeno
13.2.2024Matoušková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
25.2.2024Mazáč Michal AKEZ Kopřivnice RACE JM13-17 uhrazeno
17.3.2024Medlik Flip není FUN FUN uhrazeno
29.2.2024Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
27.2.2024Melicharová Ella Kladiváři na sněhu OPEN T uhrazeno
Tým: Pepa group↳ Vomela JakubKladiváři na sněhu
↳ Sedlák Ondřej
↳ Vomela Matěj
28.12.2023Merkl Tomáš Silný jádro DCH RACE MIX uhrazeno
Tým: Starší a zkušenější↳ Vinklerová Kateřina
5.1.2024Metzl Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2024Michálková Pavlína RACE AZ19-29 uhrazeno
10.3.2024Michut Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
20.1.2024Mičke Bianka Flyingpower_cze RACE AZ19-29 uhrazeno
29.2.2024Miewald Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
15.1.2024Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE AM19-29 uhrazeno
4.3.2024Miler Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2024Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
17.1.2024Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE AM19-29 uhrazeno
19.3.2024MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO GENUS GLADIUS uhrazeno
20.3.2024Motyčka Jan Axis OPEN M13-99 uhrazeno
15.3.2024Mrázek Marek RACE M30-39 uhrazeno
13.2.2024Mrázek Patrik RACE AM19-29 uhrazeno
24.10.2023Mrazkova Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
7.3.2024Mrštný Tomáš TJ Opatov RACE JM13-17 uhrazeno
13.3.2024Muff Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
21.1.2024Muhl Chantal RACE AZ19-29 uhrazeno
5.2.2024Mulidrán Daniel RACE M18-29 uhrazeno
21.1.2024Musil Vít RACE AM19-29 uhrazeno
17.1.2024Musilová Veronika RACE AZ19-29 uhrazeno
5.2.2024Muzyka Kateryna Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ19-29 uhrazeno
25.2.2024Nakládal Josef RACE JM13-17 uhrazeno
20.3.2024Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2024Navrátil Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
9.3.2024Nečas Lubomír RACE M50-99 uhrazeno
31.10.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
9.3.2024Nečasová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
8.3.2024Nedvědová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
11.3.2024Nekovář Jiří RACE M18-29 uhrazeno
12.3.2024Netíková Simona Univerzita Hradec Králové RACE AZ19-29 uhrazeno
17.2.2024Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou RACE Z18-29 uhrazeno
23.1.2024Netušilová Natálie RACE AZ19-29 uhrazeno
30.12.2023Neubauerová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
5.2.2024Nováček Jozef Profitko OPEN MIX uhrazeno
Tým: My Dva↳ Šalovská LucieProfitko
21.2.2024Novák Marek Panther Gym Čakovice OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
11.3.2024Novák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
15.3.2024Novotná Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
26.1.2024Novotná Eliška RACE AZ19-29 uhrazeno
24.2.2024Novotný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2024Nový Jaroslav Czech Multisport Coaching RACE M18-29 uhrazeno
17.1.2024Novy Elodie Bing Chilling OPEN T uhrazeno
29.2.2024Oláh Petr RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2024Oleksak Artur Twardziele Team Bogatynia RACE M50-99 uhrazeno
18.3.2024Ondra Daniel OPEN M13-99 nezaplaceno
11.3.2024Ondráčková Soňa Gladiátor Race Trutnov OPEN Z13-99 nezaplaceno
6.3.2024Opltová Julie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
19.3.2024Otčenášek Marek OPEN M13-99 uhrazeno
10.2.2024Pačes Ota OPEN M13-99 uhrazeno
12.3.2024Pacltová Simona RACE Z30-39 uhrazeno
6.1.2024Pacola Milan STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
22.2.2024Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE Z18-29 uhrazeno
14.3.2024Pálková Zuzana Hakana OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2024Panák Miroslav JSDH Guntramovice OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Paprocka Sylwia Twardziele Team bogatynia RACE Z40-49 uhrazeno
17.1.2024Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM RACE AM19-29 uhrazeno
29.2.2024Pařík Milan OPEN M13-99 uhrazeno
8.3.2024Pařízek Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Patka Bohumil RACE M18-29 uhrazeno
22.2.2024Patka Daniel RACE M18-29 uhrazeno
11.2.2024Patka Martin RACE M18-29 uhrazeno
25.2.2024Paulů Petr Horní Branná OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2024Pavelková Hana AC Moravská Slavia Brno RACE AZ19-29 uhrazeno
18.3.2024Pavlík Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Pavlík David OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2024Pecháček Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
5.3.2024Pechoč Jaroslav FUN FUN uhrazeno
14.12.2023Pecnová Dominika RACE Z18-29 uhrazeno
14.3.2024Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko RACE M30-39 uhrazeno
14.3.2024Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko RACE Z30-39 uhrazeno
18.3.2024Peroutka Martin STG Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
19.3.2024Peroutková Klára STG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
23.1.2024Pešice Matouš ČVUT RACE AM19-29 uhrazeno
15.12.2023Peterka Martin Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
26.2.2024Petráň Radek OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2024Petřík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2024Petrů Jan Penta gym OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M50-99 uhrazeno
17.3.2024Petrus Michal RACE M18-29 uhrazeno
17.3.2024Picek Ladislav Sokol Holice OPEN M13-99 nezaplaceno
2.2.2024Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
1.3.2024Pilařová Tereza FUN FUN uhrazeno
16.1.2024Pilný Martin OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Pinc Adam Rychlá rota OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Pincová Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2024Píro Daniel CVUT FS RACE AM19-29 uhrazeno
16.2.2024Pirtak Imrich RACE M18-29 uhrazeno
29.2.2024Píša Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
28.12.2023Píše Štěpán OPEN MIX uhrazeno
Tým: MSgladiatori↳ Mádlová Michaela
29.2.2024Plaček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
13.3.2024Plecháčová Olga OPEN Z13-99 uhrazeno
4.3.2024Pleskot Lukáš RACE M40-49 uhrazeno
16.3.2024Ploc Jan Korálek team RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2024Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2024Podzimek Jakub Edgar.Team RACE M18-29 nezaplaceno
18.3.2024Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
12.2.2024Pokora Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: PaNel Team↳ Pokorová Nelly
20.2.2024Pokorný Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.2.2024Póla Martin BS Tým RACE M30-39 uhrazeno
16.3.2024Poláková Barbora GLADI TEAM Pardubice OPEN Z13-99 nezaplaceno
27.12.2023Polčák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
19.1.2024Pöndl Patrik RACE AM19-29 uhrazeno
25.10.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
14.12.2023Pospíšil Daniel RACE M18-29 uhrazeno
17.1.2024Pošvicová Natálie SDH Žďár nad Sázavou 2 - Zámek RACE AZ19-29 uhrazeno
29.10.2023Poupera Antonín RACE M30-39 uhrazeno
26.2.2024Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
16.3.2024Pozdenkov Andrey EC RUN RACE M50-99 uhrazeno
20.3.2024Prášil Jiří VOSA Šumvald RACE M40-49 uhrazeno
5.11.2023Preclíková Tereza Krakenov OPEN Z13-99 uhrazeno
25.1.2024Preisler Lukáš Vysoké učení technické v Brně RACE AM19-29 uhrazeno
3.2.2024Preislerová Michaela RACE AZ19-29 uhrazeno
20.3.2024Přibyl Zdenek RACE M18-29 uhrazeno
20.3.2024Přibyl Zdeněk OPEN M13-99 nezaplaceno
30.10.2023Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
26.1.2024Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
18.3.2024Příkop Luboš Hakana OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém RACE M30-39 uhrazeno
23.1.2024Procházka Jan ČVUT FS RACE AM19-29 uhrazeno
12.2.2024Prouza Josef RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
9.3.2024Puchírová Dominika RACE AZ19-29 uhrazeno
26.2.2024Pudil Erik OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Pulcová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
2.12.2023Pullmanová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
27.12.2023Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
28.12.2023Purková Martina RACE Z30-39 uhrazeno
2.3.2024Půža Patrik STG KOLÍN RACE AM19-29 uhrazeno
7.3.2024Pytlíčková Kristýna CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
24.10.2023Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
30.10.2023Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
30.10.2023Rajdl Jílková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
13.3.2024Rajter Tomáš GENUS GLADIUS uhrazeno
23.12.2023Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
18.3.2024Raurová Klára RACE MIX uhrazeno
Tým: Rauříci ↳ Wagner RomyErko
15.2.2024Rejhon Tomáš Extra Brno RACE M18-29 uhrazeno
26.1.2024Rek Matěj Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
14.1.2024Renelt David vesničani RACE M18-29 uhrazeno
14.1.2024Renelt Daniel vesničani RACE M18-29 uhrazeno
4.12.2023Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci 2↳ Renský Matěj#GLADIATORRACETEAM
29.1.2024Resl Radek OPEN T uhrazeno
Tým: Zosurabalpin↳ Kroupa Ondřej
↳ Sattlerová Karolína
↳ Bukai Sebastian
8.3.2024Riedl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2024Říha Jan ASICentrum OPEN M13-99 uhrazeno
14.12.2023Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2024Říhová Kateřina RACE AZ19-29 uhrazeno
18.3.2024Rohlena Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jiskrajiskrabumbaaaac↳ Čápová Kristina
15.3.2024Rosa Petr RACE M18-29 uhrazeno
8.3.2024Rőslerová Natálie Fitnes ural RACE JZ13-17 uhrazeno
31.1.2024Rousek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2024Rozsypal Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2023Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
12.3.2024Rufenachtova Jennifer BORKOVA SHOW OPEN Z13-99 uhrazeno
19.2.2024Růžek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
15.1.2024Rybyšar Vojtěch RACE AM19-29 uhrazeno
6.3.2024Rylková Kateřina What the Flock? RACE Z30-39 uhrazeno
11.3.2024Ryšánek František FUBO team OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2024Sabak David OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2024Šabart Roman RACE M50-99 uhrazeno
12.1.2024Šafář Václav RACE AM19-29 uhrazeno
12.1.2024Šafář Vojtěch RACE AM19-29 uhrazeno
4.2.2024Šafránková Vendula RACE AZ19-29 uhrazeno
31.1.2024Salfická Olga OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2024Samek Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2023Šandora Pavol OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2024Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
17.1.2024Šauer Jiří RACE AM19-29 uhrazeno
15.1.2024Schejbalová Tereza QB Jumbo RACE AZ19-29 uhrazeno
18.3.2024Schovanec Marek RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Schubert Michal OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Šebestík Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
12.3.2024Sedláček Ondřej Vortová RACE AM19-29 uhrazeno
12.1.2024Seidl Tomáš RACE AM19-29 uhrazeno
12.2.2024Šenkýř Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2024Ševčík Edward OPEN M13-99 uhrazeno
4.2.2024Ševčík Richard RACE AM19-29 uhrazeno
30.1.2024Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Ševčíková Tereza RACE AZ19-29 uhrazeno
26.1.2024Shawkat Josef Škoda auto vysoka škola RACE AM19-29 uhrazeno
26.10.2023Sikora Standa OPEN M13-99 uhrazeno
26.10.2023Sikorová Hanka OPEN Z13-99 uhrazeno
21.1.2024Šiková Lucie RACE AZ19-29 uhrazeno
4.2.2024Síla Jan Strnadi Bor RACE AM19-29 uhrazeno
23.2.2024Šilhán Daniel CVUT RACE AM19-29 uhrazeno
4.3.2024Šimek Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2023Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
16.1.2024Šimůnková Nikola RACE AZ19-29 uhrazeno
5.2.2024Šindler Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2024Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE AM19-29 uhrazeno
29.2.2024Sitová Romana GENUS GLADIUS uhrazeno
16.2.2024Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2024Škoda Michael GENUS GLADIUS nezaplaceno
18.3.2024Skořinský Jan Koblihový útok OPEN M13-99 uhrazeno
10.3.2024Šlamborová Jana RACE Z40-49 uhrazeno
18.3.2024Šlamborová Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
20.3.2024Slaninová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Slaninky GR Rychnov nad Kněžnou↳ Slanina Alois
19.3.2024Slavík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2024Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
15.1.2024Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
7.3.2024Slezáčková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.10.2023Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
3.3.2024Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2024Šmidberský Martin Axis OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2024Smýkal Erik RACE M18-29 uhrazeno
12.2.2024Sochor Štěpán RACE AM19-29 uhrazeno
22.1.2024Sochůrek Matouš RACE AM19-29 uhrazeno
23.12.2023Šolar David OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2024Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
6.3.2024Sondová Rita SVVAT RACE AZ19-29 uhrazeno
15.1.2024Sopek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Sopková Vladěna OPEN Z13-99 uhrazeno
1.3.2024Souček Radek OPEN M13-99 uhrazeno
9.2.2024Soukal Pavel RACE AM19-29 uhrazeno
1.2.2024Soukup Jan RACE AM19-29 uhrazeno
7.3.2024Soukup Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
8.1.2024Soukup Jiří Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2023Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Špalková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2023Šperlich adam OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Špičáková Zuzana RACE AZ19-29 uhrazeno
24.1.2024Spielvogel David RACE M40-49 uhrazeno
19.1.2024Špinková Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
9.3.2024Spudilová Adéla RACE AZ19-29 uhrazeno
10.2.2024Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
10.2.2024Šrámek Martin RACE M18-29 uhrazeno
21.3.2024Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE AZ19-29 nezaplaceno
20.3.2024Štafl Karel RACE M40-49 uhrazeno
25.12.2023Staněk Michal RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2024Staněk Jiří Block 325 RACE M40-49 uhrazeno
20.2.2024Staněk Libor #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2024Stanka Richard Hakana OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2024Staňková Ivana adidas Runners Prague RACE Z30-39 nezaplaceno
18.2.2024Staňková Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
15.1.2024Stankuš Christian RACE AM19-29 uhrazeno
12.2.2024Stará Tereza Čtyřka OPEN Z13-99 uhrazeno
19.3.2024Stará Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
26.2.2024Šťastný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Stavrev Michal OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Stejskal Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
13.1.2024Štekl Martin RACE AM19-29 uhrazeno
21.3.2024Štěpán Michal Workout Počátky RACE AM19-29 uhrazeno
19.3.2024Štěrba David OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
12.3.2024Stránský Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
15.2.2024Strejčková Nikola RACE Z30-39 uhrazeno
4.3.2024Střelec Martin RACE M40-49 uhrazeno
28.2.2024Stríšová Vanessa FUN FUN uhrazeno
21.12.2023Strnadová Anna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Cikorki↳ Chadim Jakubbvpsrj
17.1.2024Stupka Patrik Edgar.team RACE AM19-29 uhrazeno
18.2.2024Šturc David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2024Suchochlebová Markéta Windstorms Jičín OPEN T uhrazeno
Tým: Windstorms ↳ Šoltysová NikolaWindstorms Jičín
↳ Tringelova PavlinaWindstorms Jicin
↳ Karlová KateřinaWindstorms Jičín
27.2.2024Šudoma Jan RACE AM19-29 uhrazeno
15.3.2024Suk Jan OPEN M13-99 uhrazeno
10.3.2024Šulc David OPEN M13-99 uhrazeno
24.1.2024Šulc Miloš RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2024Šulc Martin RACE M40-49 uhrazeno
15.3.2024šváb jiří OPEN M13-99 uhrazeno
15.3.2024Šváb Vojtěch ZVERIMEX OPEN M13-99 uhrazeno
17.2.2024Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
21.3.2024švanda pavel RACE M40-49 uhrazeno
10.2.2024Švandová Miroslava RACE Z40-49 uhrazeno
4.3.2024Svatuněk Matěj RACE AM19-29 uhrazeno
17.2.2024Světelský Jiří RAJTEAM RACE M30-39 uhrazeno
17.3.2024Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2024Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
24.10.2023Sviteková Dina RACE Z40-49 uhrazeno
23.2.2024Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
17.1.2024Svoboda Ondřej Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
14.1.2024Svoboda Jan OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE M40-49 uhrazeno
24.10.2023Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z13-99 uhrazeno
11.1.2024Svobodová Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2024Svobodová Monika Holky z Bělče OPEN Z13-99 uhrazeno
2.2.2024Švoma Vít RACE M18-29 uhrazeno
21.3.2024Sýkora Jakub UNKNOWN Team RACE M30-39 uhrazeno
7.2.2024Sýkora Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
9.3.2024Táborská Lenka RACE AZ19-29 uhrazeno
20.2.2024Taročko Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2024Taršinský Šimon RACE AM19-29 uhrazeno
11.1.2024Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Teichmann Viktor HK Lanškroun RACE JM13-17 uhrazeno
13.1.2024Thon Jáchym RACE AM19-29 uhrazeno
16.2.2024Ticháček Jan Team Gymbrothers RACE M18-29 uhrazeno
20.11.2023Tichý Ladislav FUN FUN uhrazeno
4.2.2024Tichý Jakub Loupáci RACE AM19-29 uhrazeno
11.3.2024Tigana Josef OCR TEAM KLADNO RACE M50-99 uhrazeno
17.3.2024Tlapakova Gabriela Ocr kids podebrady RACE Z40-49 uhrazeno
16.3.2024Tobiška Tadeáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2024Tobolková Radka Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
3.3.2024Tocháček Václav RACE M18-29 uhrazeno
29.10.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
15.2.2024Tomášková Anna #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
29.2.2024Tomíčková Klára CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
29.2.2024Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
3.3.2024Tomšík Karel OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
29.2.2024Touc Petr SK Skalka - Podbřezí RACE M50-99 uhrazeno
29.2.2024Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JZ13-17 uhrazeno
13.3.2024Toušek David RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2023Trčka Jan Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE M30-39 uhrazeno
28.12.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2024Treglerová Michaela UK FTVS RACE AZ19-29 uhrazeno
29.2.2024Trsková Nela BS tým OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2024Tucek Tomas OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2024Ťukal Jakub RACE AM19-29 uhrazeno
15.1.2024Turek Jiří STG Česká Třebová RACE AM19-29 uhrazeno
31.1.2024Turoň Václav ASICentrum OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2024Tyburec Alena BS tým RACE Z30-39 uhrazeno
26.2.2024Uherková Kristýna RACE AZ19-29 uhrazeno
7.3.2024Uhlířová Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
19.2.2024Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.2.2024Uhrová Zuzana RACE MIX uhrazeno
Tým: DYCKYBEZ A ZU↳ Ježek Jakub
21.2.2024Uldrichová Marcela RACE Z40-49 uhrazeno
20.3.2024Uličný Vit RACE M40-49 uhrazeno
8.2.2024Urban Jakub FUN FUN uhrazeno
20.2.2024Urbanová Jaroslava RACE Z18-29 uhrazeno
14.3.2024Vachtl Petr Hakana OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2023Vacula Tomáš Dean OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Valenta Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2024Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
14.3.2024Valovič Roman RACE M30-39 uhrazeno
9.2.2024Vaněk Tomáš DarkSide Workout GENUS GLADIUS uhrazeno
23.2.2024Varcholová Veronika RACE MIX uhrazeno
Tým: Ústí na Moravě↳ Straka Filip
28.2.2024Varga Martin Varga Family Gladiator Team OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2024Varju Antonie RACE AZ19-29 uhrazeno
16.2.2024Vašata Adam RACE M18-29 uhrazeno
20.2.2024Vašiček Vit FUN FUN uhrazeno
27.2.2024Vaverka Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2024Vaverková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
20.3.2024Vávra Hynek RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2024Vavrek Peter OPEN T uhrazeno
23.1.2024Vavřina Matěj ČVUT FS RACE AM19-29 uhrazeno
27.11.2023Včeláková Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: TERATOM↳ Pavelka TomášTERATOM
15.2.2024Večeřa Jan Hammer OCR Team RACE M18-29 uhrazeno
8.11.2023Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2024Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
17.1.2024Velcová Tereza RACE AZ19-29 uhrazeno
17.1.2024Velitšová Barbora OPEN T uhrazeno
17.1.2024Vendlbergerová Tereza RACE AZ19-29 uhrazeno
31.12.2023Věrný Jaroslav Kroměříž OPEN M13-99 uhrazeno
20.3.2024Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
17.1.2024Veverková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE AZ19-29 uhrazeno
18.1.2024Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE AM19-29 uhrazeno
12.2.2024Vilímková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
3.3.2024Vincent Oldřich STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
2.3.2024Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
14.3.2024Vinnikov Michal Hakana OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
3.3.2024Vitásek Aleš STG Mladá Boleslav RACE M50-99 uhrazeno
19.3.2024Vlasák Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Vobr Jan RACE M18-29 uhrazeno
18.1.2024Vodrážka Pavel RACE AM19-29 uhrazeno
18.3.2024Vodvárka Pavel GENUS GLADIUS uhrazeno
29.2.2024Vogl Martin OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Vojtášek Jaroslav CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE M40-49 nezaplaceno
28.12.2023Vojtěch Michal OPEN M13-99 uhrazeno
13.3.2024Vojtíšková Linda #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
20.2.2024Vojtová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
15.3.2024Volák Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Volevecká Barbora RACE AZ19-29 uhrazeno
22.1.2024Voříšek Lukáš RACE AM19-29 uhrazeno
22.1.2024Voříšek Filip #GLADIATORRACETEAM RACE AM19-29 uhrazeno
26.10.2023Vorlickova Zdenka OPEN Z13-99 uhrazeno
4.3.2024Votoček Matyáš Škoda Auto Vysoká škola RACE AM19-29 uhrazeno
2.11.2023Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2024Vrbová Lucie Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
15.1.2024Všetula Antonín RACE M18-29 uhrazeno
18.1.2024Vykydal Ondřej RACE AM19-29 uhrazeno
9.3.2024Vylítová Denisa SRTG Praha RACE AZ19-29 uhrazeno
11.2.2024Wallesch Ondřej OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2024watine Jean-Baptiste OPEN M13-99 uhrazeno
6.3.2024Winkler Stanislav #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Narozeninová párty↳ Winkler Magdaléna
neobsazeno
neobsazeno
18.1.2024Wodecki Jakub RACE AM19-29 uhrazeno
3.11.2023Zábojová Nela Holky strejdy Václava ❤️ OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2024Zábranská Ladislava OPEN Z13-99 nezaplaceno
9.3.2024Zábranská Barbora OCR team Kladno RACE Z18-29 uhrazeno
6.2.2024Zabystrzan Adam RACE AM19-29 uhrazeno
30.10.2023Zachová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
24.10.2023Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
30.11.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
19.3.2024Zajíčková Petra Výzva 21 dní OPEN Z13-99 uhrazeno
19.3.2024Žalmankova Monika OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Macekneobsazeno
17.1.2024Zamastil Alex RACE AM19-29 uhrazeno
18.3.2024Zápotočný Stanislav Tarzani RACE M40-49 uhrazeno
23.12.2023Zavadil Adam RACE M18-29 uhrazeno
20.3.2024Zavadil Radek RACE M50-99 uhrazeno
1.3.2024Zavadsky Andrej 102 STYLE RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2024Zázvorková Kamila OPEN T uhrazeno
12.3.2024Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
19.2.2024Ždímal Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Panďáci↳ Hanáková Anežka
18.3.2024Zeiplová Natálie RACE JZ13-17 uhrazeno
10.1.2024Zelenka Tomáš FUN FUN uhrazeno
15.3.2024Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE M50-99 nezaplaceno
21.3.2024Zelníček Radek OPEN M13-99 uhrazeno
7.3.2024Zerzánek Jan Los Lemplos OPEN MIX uhrazeno
Tým: Omyl ↳ Karásková Anna
30.10.2023Žežule Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Zikmund Roman OFFICIAL RACE MIX uhrazeno
Tým: OFFICIAL↳ Zikmundová MiroslavaOFFICIAL
29.2.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
15.1.2024Žížalová Eliška RACE AZ19-29 uhrazeno
18.3.2024Žlůvova Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2024Zumr Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2024Zumr Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2024Zumrová Kateřina SDH Slatiny OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2024Zvěřina Jaroslav Decathlon Tabor OPEN M13-99 uhrazeno