Startovní listina GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE156
KIDS IKIDS I107
FAMFAM69
KIDS II OKIDS II - OPEN56
Kategorie
FAMFAMILY69
CH08-09Chlapci 8 - 9 let48
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 41
D12-13Dívky 12 - 13 let 32
CH10-15Chlapci 10 - 15 let29
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 29
D10-15Dívky 10 - 15 let27
D10-11Dívky 10 - 11 let 26
D08-09Dívky 8 - 9 let23
CH06-07Chlapci 6 - 7 let21
CH14-15Chlapci 14 - 15 let16
D06-07Dívky 6 - 7 let15
D14-15Dívky 14 - 15 let 12
Celkem přihlášených388

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
1.3.2024Babák Matyas Windstorms Jičín KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.3.2024Balsky Filip KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.3.2024Bašek Josef Baškovi KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.3.2024Bašek František Baškovi FAM FAM uhrazeno
15.2.2024Bastida Isabella FAM FAM uhrazeno
15.2.2024bastida dorian FAM FAM uhrazeno
17.1.2024Bednář Vojtěch Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
17.1.2024Bednář Kryštof Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
5.2.2024Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
26.10.2023Bek Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.10.2023Beková Adéla KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
4.3.2024Belkacem Yuva KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.2.2024Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.3.2024Berger Šimon FAM FAM uhrazeno
18.3.2024Bittmanová Annemari OCR KIDS PODĚBRADY KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
16.3.2024Blažíček Petr KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.3.2024Bodanská Anna GRT KIDS I D06-07 nezaplaceno
20.3.2024Boušková Veronika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
5.2.2024Bousová Evelína FAM FAM uhrazeno
18.3.2024Brabec Mikuláš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
14.3.2024Brázdová Dominika SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.3.2024Brix Kryštof FAM FAM uhrazeno
11.3.2024Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.3.2024Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
2.1.2024Čáslavský David KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
21.3.2024Čermák Jáchym KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.3.2024Čermáková Kristýna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
29.10.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.3.2024Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.3.2024Chrudimská Žofie FAM FAM uhrazeno
7.12.2023Chrudimský Hugo KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
14.3.2024Chylka Jan FAM FAM uhrazeno
17.3.2024Čiháková Natálie Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.3.2024Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.2.2024Cogan Richard Rudolf T. J. Sokol Nová Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.3.2024Čopian Vilém OWO Tým KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.3.2024Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.3.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.3.2024Culková Nikola #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
21.2.2024Danilák Michal Terminacek KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.2.2024Daniláková Tereza Terminacek FAM FAM uhrazeno
17.3.2024David Sebastian KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.3.2024de Wolf Nikol SK Špindl KIDS I D08-09 uhrazeno
21.3.2024Dědek Šimon Capoeira KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.2.2024Dibelková Isabell Biatlon klub Ostrov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.3.2024Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno
24.2.2024Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
11.1.2024Dujsík Marek KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.1.2024Dujsík David KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.3.2024Dusová Denisa KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
4.3.2024Dvořák Jan KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2024Elcner Artur AE15 KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.2.2024Faiglova Aneta Proffa KIDS I D08-09 uhrazeno
6.2.2024Faiglova Niki PROFFA KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.1.2024Faltýnek Miroslav SK Jeseniova KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.3.2024Filingerová Alice STG Kids Kutná Hora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.3.2024Fischerová Andrea FAM FAM uhrazeno
16.3.2024Flekačova Amalie FK Pardubice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.2.2024Fleková Veronika KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.2.2024Fleková Eliška KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
19.3.2024Frémund Michal Sokol Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.3.2024Freudenreich Filip Atletika Sokol Havlíčkův Brod KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.3.2024Freudenreichová Eliška Atletika Sokol Havlíčkův Brod KIDS I D08-09 uhrazeno
20.2.2024Friš Matěj Ski run Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.3.2024Friš Vojta TJ Avia Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.3.2024Frýzl Mikuláš Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH08-09 nezaplaceno
17.3.2024Gloser Matouš STG Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.3.2024Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
13.3.2024Gonda Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.3.2024Gutierrez Sebastián KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.3.2024Hanáčková Anna SK Záměl KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.3.2024Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.3.2024Hanzlík Karel Atletika Klatovy KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.3.2024Haraga Daniela SRTG KH KIDS I D06-07 uhrazeno
28.12.2023Havel Vojtěch Triski Horní Počernice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2024Havelka Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.3.2024Havelková Anna KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
26.2.2024Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
20.3.2024Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
25.10.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
4.11.2023Havlová Zuzana KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
19.3.2024Havlová Valentýna SK Záměl KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
15.3.2024Havránek Filip FAM FAM uhrazeno
15.3.2024Havránková Charlotte KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.2.2024Hebr Štěpán KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.10.2023Hendrych Hugo KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.10.2023Hendrych Eduard KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.2.2024Hlaváč Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.11.2023Hlaváček Jindřich FAM FAM uhrazeno
28.2.2024Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
13.3.2024Hodek Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.3.2024Hodek Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.3.2024Hofman Adam OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.3.2024Holčíkova Klára Stg Pardubice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.2.2024Holubcakova Sofie Gladiátor Race Kids Hradec Králové KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.3.2024HOLUBOVÁ ELIŠKA KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
26.11.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
7.3.2024Hora Tadeáš Lagunino OCR Team KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.3.2024Horák Jindřich STG Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.2.2024Horák Lukáš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
5.2.2024Horálek Daniel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.3.2024Hošák Jáchym STG Rychnov nad Kněžnou KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.3.2024Hošák Jan STG Rychnov nad Kněžnou KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
16.2.2024Hošková Karolína Olympia Spartan Training KH KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.3.2024Hovorka Tomáš FAM FAM uhrazeno
7.3.2024Hrachovec Šimon Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.3.2024Hrachovinová Anna Atom Kids Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
9.11.2023Hradecký Tomáš Mountfield HK KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
14.3.2024Hujerová Anežka KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.11.2023Hurdálková Kateřina KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
14.11.2023Hurdálková Pavlína KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
6.3.2024JACÍK Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.3.2024Jáně Šimon FAM FAM uhrazeno
10.3.2024Jáně Ela FAM FAM uhrazeno
19.12.2023jáně bastien KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.12.2023Jáně Vincent KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.3.2024Jedinák Tobiáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.3.2024Jedličková Ela FAM FAM uhrazeno
17.3.2024Jelínková Alice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
2.1.2024Ježek Matyáš #tondanahrad KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
29.11.2023Jiroutová Barbora M.C.Metuje KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
20.1.2024Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
15.3.2024Kaczková Petra #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
18.3.2024Kalous Ondřej KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.3.2024Kalousová Linda KIDS I D08-09 uhrazeno
19.3.2024Kalvodová Stela Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.3.2024Kašpar David FAM FAM uhrazeno
20.3.2024Kašpar Oliver #gladiatorraceteam KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
18.3.2024Kašpárek Ondra #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.3.2024Kašpárková Barbora KIDS I D06-07 uhrazeno
19.3.2024Kašparová Anna FAM FAM uhrazeno
18.3.2024Kisilov Artem KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.3.2024Kleinpeter Dominik KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.3.2024Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
7.3.2024Kobík Kryštof KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
7.3.2024Kobík Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2024Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.2.2024Koláček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.2.2024Koláčková Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
19.3.2024Kolpeková Karolína Bytzdravy.cz KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
5.3.2024Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.1.2024Konečná Ivana Dono KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.2.2024Konečny Tobias KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.3.2024Konopík Josef Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.3.2024Konopíková Cecílie Panther Gym Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.3.2024Kopeček Jaromír KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.11.2023Kopsová Nelly KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
3.3.2024Koreňová Zoe gladiatorraceteam KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.3.2024Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
7.3.2024Kosina Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.3.2024Kosinová Sofie FAM FAM uhrazeno
28.2.2024Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2024Kotek Patrik Family FAM FAM uhrazeno
19.3.2024Kotlář Jan SK Záměl KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
26.2.2024Kotrhonzová Magdalena FAM FAM uhrazeno
26.2.2024Kovář Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.3.2024Kozelek Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH14-15 nezaplaceno
3.2.2024Kozlovská Adéla Tj Tanvald KIDS I D08-09 uhrazeno
9.3.2024Krátký David Gladiátor kids Trutnov KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.3.2024Krčmářová Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.3.2024Krčmářová Michaela SK Pardubičky KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.3.2024Křemenáková Eliška KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.2.2024Kroupová Julie Gladiatorraceteam KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.3.2024Krušinová Veronika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
19.3.2024Kubalák Eliáš GLADIATOR KIDS Hradec Králové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2024Kubes Albert Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
7.2.2024Kubíček Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.2.2024Kubíčková Nina FAM FAM uhrazeno
19.3.2024Kubín Vít KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.3.2024Kubišta Anton Biatlon Liberec KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.3.2024Kučerová Jana KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
24.2.2024Kuchařík Matěj FAM FAM uhrazeno
25.2.2024Kuchařík Jan FAM FAM uhrazeno
17.3.2024Kulhánek Šimon Jentak KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.3.2024Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
20.3.2024Kural Václav KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.3.2024Kural Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.1.2024Kurečka Mathias AFK Opatovice nad Labem KIDS I CH06-07 nezaplaceno
13.3.2024Kurka Matyáš OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.3.2024Kurková Karolína OCR Kids Poděbrady FAM FAM uhrazeno
31.10.2023Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
31.10.2023Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.3.2024Ladeckà Natalie Lenochodi KIDS I D06-07 uhrazeno
11.3.2024Ladecky David FAM FAM uhrazeno
20.3.2024Lánská Anetka KIDS I D08-09 uhrazeno
13.3.2024Lédl Štěpán KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
3.3.2024Lenfeldova Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.11.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
9.11.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
17.3.2024Lorencová Adéla KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.3.2024Loučka Marek TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.2.2024Lukášková Barbora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
19.3.2024Macák Tomáš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.3.2024Macháň Matyáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.3.2024Machek Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.3.2024Machník Jakub Gladiator Kids Hradec Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.3.2024Maďar Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.3.2024Maďar Vojtěch KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.3.2024Maďar Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.3.2024Mahlová Vendula #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
21.3.2024Majchrák Vojtěch FAM FAM uhrazeno
21.3.2024Majchrák Teodor FAM FAM uhrazeno
8.2.2024Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.3.2024Malík Tobias SK Záměl KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.3.2024Mánek Filip GR KIDS Trutnov KIDS II - RACE CH14-15 nezaplaceno
17.3.2024Mannová Linda PS Hroch Pardubice KIDS I D08-09 uhrazeno
13.3.2024Marek Adam FAM FAM uhrazeno
21.11.2023Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.3.2024Marková Lilly FAM FAM uhrazeno
12.3.2024Martin Albert KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.3.2024Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
7.3.2024Mašín Erik Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
7.3.2024Mašín Denis Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.3.2024Matěj Havelka FAM FAM uhrazeno
25.10.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.10.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
27.10.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.10.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
16.3.2024Matula Ladislav Matula FAM FAM uhrazeno
25.2.2024Mazáč Michal AKEZ Kopřivnice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
4.3.2024Mazenauer Viktorie Gladiátor Kiss HK KIDS I D06-07 uhrazeno
18.3.2024Menclova Barbora KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
19.2.2024Meruna Tomáš LOKO Beroun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.3.2024Metelková Anežka KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.3.2024Metelková Ema KIDS I D08-09 uhrazeno
19.3.2024Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II - RACE CH14-15 nezaplaceno
18.3.2024Minařík Tomáš SKP Rokycany KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
6.1.2024Mlatečková Marie Spartan training group Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno
23.2.2024Musil Jan TJ Jiskra Vratislavice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.2.2024Nečesanková Marcela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
9.3.2024Nohejlová Adéla Gladiator Race KIDS tréninková skupina Trutnov KIDS I D06-07 uhrazeno
21.2.2024Novák Eduard Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
6.3.2024Novák Vojtěch GR Kids HK KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.3.2024Novák Antonín FAM FAM uhrazeno
21.2.2024Nováková Klára Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.2.2024Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
1.1.2024Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.3.2024Novotný Petr Gladiátor kids Hradec Králové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2024Novotný Ondřej Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.3.2024Ondráčková Kristýna Gladiátor Kids Trutnov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.3.2024Otčenášek Šimon KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
26.2.2024Pacolová Tereza STG Mladá Boleslav FAM FAM uhrazeno
28.2.2024Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
14.3.2024Pekařová Eliška Cross Kruháč Hlinsko FAM FAM uhrazeno
18.3.2024Peková Nikol Olympia Spartan Training KIDS I D06-07 uhrazeno
19.3.2024Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.3.2024Peroutková Barbora STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
19.3.2024Petrasek Ella Martina Olymp Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.10.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.2.2024Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
17.3.2024Picek Ladislav Sokol Holice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.3.2024Píchová Tereza KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.3.2024Pilař Matěj Lužany KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
11.3.2024Plachá Ema FAM FAM uhrazeno
10.3.2024Pochobradský Mikoláš FAM FAM uhrazeno
30.11.2023Podaný Daniel VaNDaL team KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.2.2024Póla Vít Buď svůj FAM FAM uhrazeno
27.2.2024Póla Antonín Buď svůj KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
31.1.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
31.1.2024Procházková Hana Svídnický extrém KIDS I D06-07 uhrazeno
19.3.2024Prouzová Nancy SK Záměl KIDS I D06-07 uhrazeno
2.12.2023Pullmanová Natálie Selma FAM FAM uhrazeno
19.3.2024Pytlíčková Tereza KIDS II - OPEN D10-15 nezaplaceno
10.3.2024Pytlíková Andrea TJ SOKOL HAVLÍČKŮV BROD KIDS I D06-07 uhrazeno
10.3.2024Pytlíková Veronika TJ Jiskra Havlíčkův Brod KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
17.3.2024Radilová Agáta KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.3.2024Řeháček Daniel GOGO team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
6.3.2024Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
10.3.2024Řepíková Eliška FAM FAM uhrazeno
9.3.2024Rothová Beáta GR Kids Trutnov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.10.2023Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
16.11.2023Rumpík Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.3.2024Rychnovská Natálie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.3.2024Ryšánek Jakub KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.3.2024Ryšánková Amélie KIDS I D08-09 uhrazeno
11.3.2024Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.3.2024Šafránková Natálie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.3.2024Ságl Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.3.2024Šálová Adriana FAM FAM uhrazeno
17.3.2024Sazima Tomáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.3.2024Sedláček Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.3.2024Sedlák Matyáš SK Jimramov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
18.3.2024Šedová Valentina FAM FAM uhrazeno
19.3.2024Segeč Petr KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.3.2024Šimková Kristýna KIDS I D08-09 uhrazeno
13.3.2024Šinkovský Filip KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.1.2024Sklenář Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.3.2024Školník Michal #gladiatorraceteam KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.3.2024Školník Marek #gladiatorraceteam KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2024Skoták Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.3.2024Slanina Kryštof #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
17.3.2024Slaninová Esterka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
18.3.2024Slezák Tobiáš Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH06-07 nezaplaceno
18.3.2024Slezák Jakub Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH08-09 nezaplaceno
29.2.2024Smejkalova Terezka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.3.2024Smoček Antonin STG Kutná Hora KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
6.3.2024Smočková Milada STG Kutná Hora KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.3.2024Smoleňák Dominik FAM FAM uhrazeno
18.3.2024Smoleňák Samuel FAM FAM uhrazeno
16.3.2024Šnokhausová Ester SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
16.3.2024Šnokhausová Nela SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
18.3.2024Snopek Jiří KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
19.3.2024Snopek David KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.3.2024Sodomkova Nikola KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.3.2024Sokol Albert SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.1.2024Souček Antonín Atletika Stodůlky KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.2.2024Souček Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.2.2024Součková Kristýna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.1.2024Soukupová Eliška Nýmandi KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
15.3.2024Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
29.1.2024Šponiar Dominik KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.1.2024Šponiarová Lea KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
14.3.2024Šrámek Vojtěch TJ Sokol Horní Branná KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.3.2024Šrámková Viktorie FAM FAM uhrazeno
19.3.2024Sršňová Alžběta SK Záměl KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
4.3.2024Staněk Martin FAM FAM uhrazeno
15.2.2024Staněk Jakub Block 325 KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.2.2024Staněk Jiří KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.3.2024Staněk Filip KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
3.3.2024Štengl Filip FAM FAM uhrazeno
3.3.2024Štindl Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.3.2024Štindlová Anna FAM FAM uhrazeno
4.2.2024Stoupa Aleš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.3.2024Straková Nela KIDS II - OPEN D10-15 nezaplaceno
18.3.2024Stránská Sofie FAM FAM uhrazeno
4.3.2024Střelec Tobiáš SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
4.3.2024Střelec Sebastien SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.3.2024Šubr Vít Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
1.3.2024Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.2.2024Svatoň Filip FAM FAM uhrazeno
7.11.2023Svitek Matěj Atletika Stodůlky KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.11.2023Svitek Tobiáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.10.2023Sviteková Laura Atletika Stodůlky KIDS I D08-09 uhrazeno
10.1.2024Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.3.2024Svobodová Leontýnka FAM FAM uhrazeno
23.2.2024Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.1.2024Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
13.3.2024Sýkora Jakub Mountfield HK KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
5.3.2024Sýkora Tomáš SDH Dlouhé KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
10.3.2024Tauchman Richard KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.3.2024Tauchman Bruno KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.10.2023Tázlarová Daniela FAM FAM uhrazeno
21.3.2024Telnar Filip SK Záměl KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.3.2024Tošovský Jonáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.2.2024Tulis Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
7.3.2024Uher Josef KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2024Uhlířová Terezie KIDS I D08-09 uhrazeno
13.3.2024ULRICH Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.3.2024ULRICH Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.3.2024Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
2.3.2024Valicek Sebastian KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.3.2024Váňa Alex KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.3.2024Vancl František KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.2.2024Vaněk Jáchym OCR kids Poděbrady KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.1.2024Vaníček Josef FAM FAM uhrazeno
28.2.2024Varga Matouš Varga Family Gladiator Team KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.2.2024Varga Viktor Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
20.3.2024Vašáková Michaela KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.2.2024Vaverka Štěpán FAM FAM uhrazeno
28.2.2024Vaverková Darina FAM FAM uhrazeno
8.11.2023Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
8.11.2023Veiserová Klára FAM FAM uhrazeno
19.3.2024Vejvoda Mikuláš FAM FAM uhrazeno
20.3.2024Věříš Matyáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.2.2024Věrná Kateřina Kroměříž KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.3.2024Veselá - Zákonný zástupce Martin Veselý Anežka - zákonný zástupce Martin Veselý KIDS I D08-09 uhrazeno
12.11.2023Veverka Matouš HK Animo FAM FAM uhrazeno
31.12.2023Vinař Karel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
3.3.2024Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.3.2024Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.1.2024Vít Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
19.3.2024Vlček Adam FAM FAM uhrazeno
19.3.2024Vojtášková Karolina Crossfit Rýmařov KIDS II - OPEN D10-15 nezaplaceno
18.3.2024Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2024Vondráčková Tereza KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.3.2024Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.12.2023Voparil Karel FAM FAM uhrazeno
30.12.2023Vopařilová Rozálie Anna FAM FAM uhrazeno
2.3.2024Voženílková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
8.3.2024Wittichová Sára Kickbox Team Pilnáček KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
13.2.2024Žáková Monika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
19.3.2024Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D08-09 uhrazeno
18.3.2024Zapadlová Zora KIDS I D08-09 uhrazeno
4.3.2024Ždímal Jáchym KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
3.3.2024Ždímal Hynek KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.3.2024Zelinková Alice KIDS I D08-09 uhrazeno
21.3.2024Zich Marek Lužany KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2024Žilková Tereza STG Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno