Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA

Statistika přihlášných

Trať
10km10km282
5km5km105
KIDSKIDS60
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let60
M40-49Muži 40 - 49 let60
Z18-99Ženy 18 a více let60
Z40-49Ženy 40 - 49 let34
M18-99Muži 18 a více let32
M50-59Muži 50 - 59 let29
M18-29Muži 18 - 29 let27
Z30-39Ženy 30 - 39 let27
Z18-29Ženy 18 - 29 let19
M60-99Muži 60 a více let13
CH00-05Chlapci 0 - 5 let10
Z50-59Ženy 50 - 59 let9
JM13-17Junioři 13 - 17 let8
D00-05Dívky 0 - 5 let8
CH08-09Chlapci 8 - 9 let7
D08-09Dívky 8 - 9 let6
D06-07Dívky 6 - 7 let6
D10-11Dívky 10 - 11 let 6
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 5
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 5
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
CH06-07Chlapci 6 - 7 let4
Z60-99Ženy 60 a více let4
D12-13Dívky 12 - 13 let 3
Celkem přihlášených447

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
4.3.2024Adl Eduard KIDS CH00-05 uhrazeno
15.11.2023Aleixo Nastoupilová Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Andersová Nikol Laňka v běhu 10km Z18-29 uhrazeno
29.2.2024Andrle Jakub 10km M40-49 uhrazeno
21.2.2024Babická Leona Bludičky 10km Z40-49 uhrazeno
19.3.2024Babor Petr Nelahozeves 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2024Baborová Michaela 10km Z30-39 uhrazeno
25.2.2024Barka David 10km M40-49 uhrazeno
21.1.2024Bárta Vojtěch ALISY sportswear 10km M18-29 uhrazeno
11.3.2024Bartoš Martin Zbečník4ever 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2024Bartova Petra 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2024Bašista Dalibor 10km M40-49 uhrazeno
18.3.2024Bašistová Martina 10km Z30-39 uhrazeno
17.3.2024Batelka Petr 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2024Batelková Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2024Baxa Jakub 10km M30-39 uhrazeno
7.3.2024Belkacem Gabriela 10km Z40-49 uhrazeno
18.3.2024Benešová Alena Kingspan 5km Z18-99 uhrazeno
28.12.2023Beran Lubomír Jezevec team Mikulovice 10km M60-99 uhrazeno
28.12.2023Beranová Jana Jezevec team Mikulovice 5km Z18-99 uhrazeno
4.3.2024Bergl Petr Chlumec n.C. 10km M40-49 uhrazeno
29.2.2024Berná Eva Báječné ženy v běhu, ŠBV 10km Z40-49 uhrazeno
29.2.2024Berný Vladimír Báječné ženy v běhu, ŠBV 10km M40-49 uhrazeno
12.3.2024Blažek Luboš 10km M40-49 uhrazeno
8.3.2024Blažek Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
15.3.2024Boháč Bonifác Perňa systém 10km M18-29 uhrazeno
9.3.2024Bohuš Michal Rozběháme Pardubice 5km M18-99 uhrazeno
19.3.2024Bojanovský Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
21.1.2024Boříková Monika Blažim 10km Z50-59 uhrazeno
20.3.2024Bouša Matěj KIDS CH00-05 uhrazeno
20.3.2024Bouša Vojtěch KIDS CH08-09 uhrazeno
19.3.2024Brachtlová Iveta 5km Z18-99 uhrazeno
8.3.2024Bret Tomáš Run4fun/Salming 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2024Březinová Monika 5km Z18-99 uhrazeno
18.3.2024Bříza Mikuláš KKL Hlinsko KIDS CH12-13 uhrazeno
15.3.2024Bříza Ondřej 10km M18-29 uhrazeno
18.3.2024Brus Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
29.11.2023Brychta Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
19.3.2024Buchar Tomáš Adventní běhání 10km M40-49 uhrazeno
19.3.2024Bucharová Jitka Prostě běž 10km Z40-49 uhrazeno
14.3.2024Burianová Denisa Salming running 10km Z30-39 nezaplaceno
15.1.2024Bušová Jana 10km Z40-49 uhrazeno
20.2.2024Bůžková Eliška KIDS D08-09 uhrazeno
18.3.2024Čepková Petra Běháme v KH/KO 5km Z18-99 uhrazeno
8.3.2024Čermáková Veronika Roprachtice 10km Z30-39 uhrazeno
13.3.2024Černá Kamila 5km Z18-99 uhrazeno
4.3.2024Černík Zdeněk Rozběháme Pardubice 10km M30-39 uhrazeno
17.3.2024Černohous Hugo Fotbal Jablonné nad Orlicí 5km JM13-17 uhrazeno
16.3.2024Černohous Pavel Jablonská běžecká liga - Standa tým 10km M40-49 uhrazeno
17.3.2024Černohous Vít JBL-Standa tým Jablonné nad Orlicí 5km JM13-17 uhrazeno
16.3.2024Černohousová Pavlína JBL-Standa tým Jablonné nad Orlicí 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2024Černota Jiří 10km M30-39 nezaplaceno
18.3.2024Červinková Pavla FUBO Racing team 10km Z30-39 uhrazeno
17.3.2024Červinková Iveta STG Mladá Boleslav 10km Z40-49 uhrazeno
14.3.2024Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH 10km M40-49 uhrazeno
5.3.2024Chovancová Kristýna 5km JZ13-17 uhrazeno
5.3.2024Chovanec David 5km M18-99 uhrazeno
17.2.2024Chroustová Marie 10km Z30-39 uhrazeno
19.3.2024Cifríková Zuzana 10km Z40-49 uhrazeno
27.1.2024Čípelová Šárka 5km Z18-99 uhrazeno
11.1.2024Čipera Martin 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2024Císař Otto Night run Team 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2024Císařová Lenka Night Run Team 10km Z40-49 uhrazeno
30.1.2024Číž Josef 10km M50-59 uhrazeno
6.3.2024Čížek Jakub 10km M40-49 uhrazeno
25.1.2024Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5km M18-99 uhrazeno
17.1.2024Danielka Filip Vegan runner 10km M30-39 uhrazeno
18.3.2024Dědková Petra 10km Z30-39 uhrazeno
29.2.2024Dibelková Isabell Biatlon klub Ostrov KIDS D12-13 uhrazeno
28.12.2023Divišová Denisa 10km Z18-29 uhrazeno
27.2.2024Dlouhá Roberta Šlemrgang 5km Z18-99 uhrazeno
13.3.2024Docenko Emma KIDS D06-07 uhrazeno
20.2.2024Doksanská Tereza 10km Z30-39 uhrazeno
20.2.2024Doksanský Jindřich KIDS CH06-07 uhrazeno
20.2.2024Doksanský Richard KIDS CH00-05 uhrazeno
6.3.2024Dokulilová Hana 10km Z40-49 uhrazeno
18.3.2024Dolana Matěj 10km M18-29 uhrazeno
31.12.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM 10km M50-59 uhrazeno
28.2.2024Doskočil Milan 10km M50-59 uhrazeno
8.3.2024Dostál Libor Sám za sebe 10km M60-99 uhrazeno
13.3.2024Doubek Tomáš CYKLO-SKI klub Polička 10km M30-39 uhrazeno
15.3.2024Doubrava Dominik 10km M18-29 uhrazeno
18.3.2024Douchová Blanka SDH Lžovice 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Drbohlavová Lenka 10km Z18-29 uhrazeno
15.3.2024Dřímal Pavel Číholomouc 10km M30-39 uhrazeno
13.2.2024Du Toit Marcel 10km M30-39 uhrazeno
27.12.2023Dubcová Barbora Valhalla GYM 10km Z50-59 uhrazeno
18.3.2024Ducháček Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
25.10.2023Duchek Vít 5km M18-99 uhrazeno
19.3.2024Dunda Pavel AC1866 10km M30-39 uhrazeno
16.3.2024Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim 10km Z40-49 uhrazeno
19.3.2024Dušek Pavel Dušek kuchyně Brandýs 10km M60-99 uhrazeno
15.3.2024Dusil Martin PRORun Evolution 10km M50-59 uhrazeno
19.3.2024Dvořáček Jan Níhov Triatlon Team 10km M40-49 uhrazeno
3.3.2024Dvořák Adam KIDS CH08-09 uhrazeno
21.3.2024Dvořáková Klara 10km Z30-39 uhrazeno
19.3.2024Elcner Artur AE15 KIDS CH08-09 uhrazeno
10.3.2024Endrštová Ivana 5km Z18-99 uhrazeno
12.1.2024Erban Jakub 10km M30-39 uhrazeno
10.2.2024Fáber Jonáš VOKOLOPOLE KIDS CH12-13 uhrazeno
15.3.2024Faltýnek Pavel 10km M40-49 uhrazeno
12.3.2024Farský Martin TJ Maratonstav Úpice KIDS CH10-11 uhrazeno
12.3.2024Farský Lukáš MIZUNO TEAM 5km JM13-17 uhrazeno
12.3.2024Farský Jan MIZUNO TEAM 10km M40-49 uhrazeno
7.3.2024Fejfárková Pavla 10km Z30-39 uhrazeno
11.3.2024Fejfarová Marie 10km Z30-39 uhrazeno
2.3.2024Fejková Sofie KIDS D00-05 uhrazeno
15.3.2024Fejtová Eva ŠBV 10km Z40-49 uhrazeno
17.3.2024Ficnerova Iveta Fubo Racing Team 5km Z18-99 uhrazeno
14.3.2024Fiedler Libor Rozběháme Česko 10km M50-59 uhrazeno
14.3.2024Fiedlerová Karolína Rozběháme Česko 10km Z18-29 uhrazeno
8.3.2024Fikarová Alena 5km Z18-99 uhrazeno
20.3.2024Fišerová Tereza 3DFitness RaceTeam 10km Z30-39 uhrazeno
19.3.2024Fogl Marek JBL - Standa tým 10km M50-59 uhrazeno
28.2.2024Forštová Tatiana Rozběháme Pardubice 5km Z18-99 uhrazeno
30.10.2023Friedl Marek 10km M50-59 uhrazeno
18.3.2024Geherová Kristýna 10km Z18-29 uhrazeno
1.3.2024Gottwald Ondřej Prostě běž! 10km M40-49 uhrazeno
30.12.2023Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 10km M40-49 uhrazeno
13.11.2023Hájek Karel GREX KOMA 5km M18-99 uhrazeno
19.3.2024Hájek Martin OB Česká Třebová KIDS CH06-07 uhrazeno
19.3.2024Hájek Aleš OB Česká Třebová KIDS CH08-09 uhrazeno
19.3.2024Hájková Ludmila OB Česká Třebová 10km Z40-49 uhrazeno
17.3.2024Hajská Gabriela Číholomouc 5km Z18-99 uhrazeno
23.2.2024Hak Tomáš Carla.Kupkolo.cz 10km M40-49 uhrazeno
23.2.2024Haková Hana 10km Z40-49 uhrazeno
31.1.2024Hamral Lukáš ATLETICKÁ ŠKOLA HK 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2024Hanuš Tomáš Trutnov 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2024Hanzlíček Michal Orlické střely 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2024Hanzlíčková Eva Orlické střely 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Hátle Jakub POKO RUNNING TEAM 10km M30-39 uhrazeno
14.3.2024Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS CH12-13 uhrazeno
14.3.2024Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS D12-13 uhrazeno
21.3.2024Hejcman Jakub 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2024Hejl Tomáš Poko Running Team 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2024Hejnová Veronika Unicorn_K 10km Z18-29 uhrazeno
17.3.2024Hiersch Marek 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2024Hierschová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2024Hierschová Natálie 5km JZ13-17 uhrazeno
12.2.2024Hladík Jan Sk Dolar Hajnice 10km M40-49 uhrazeno
19.3.2024Hladík Richard 10km M40-49 uhrazeno
18.1.2024Hlinecký Martin Kuchař v běhu 10km M30-39 uhrazeno
20.3.2024Hlobil Petr Run4fun 10km M50-59 uhrazeno
18.3.2024Hloušek Dominik FC Malšovka KIDS CH10-11 uhrazeno
18.3.2024Hloušek Roman Hradec Králové 10km M40-49 uhrazeno
15.3.2024Hodkova Martina 10km Z40-49 uhrazeno
19.3.2024Hofman Jan 10km M40-49 uhrazeno
18.3.2024Holoubková Petra Lada 10km Z30-39 nezaplaceno
25.2.2024Holubář Patrik 3D Fitness RT 10km M18-29 uhrazeno
18.3.2024Holubová Hana Báječné ženy v běhu 10km Z40-49 uhrazeno
17.3.2024Holubová Lucie 10km Z30-39 nezaplaceno
18.3.2024Horáčková Hana SDH Lžovice 5km Z18-99 uhrazeno
17.2.2024Horníček Pavel 10km M18-29 uhrazeno
19.3.2024Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora 10km M40-49 uhrazeno
19.3.2024Horváthová Sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km JZ13-17 uhrazeno
19.3.2024Hostinský Jaroslav HPB Pardubice 10km M60-99 uhrazeno
2.3.2024Hrazdíra Kamil ŠBB 10km M40-49 uhrazeno
10.3.2024Hrdina Jakub OTC Vlčáci 10km M30-39 uhrazeno
14.2.2024Hrnčálová Eliška KIDS D00-05 uhrazeno
4.3.2024Hrncirova Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
18.3.2024Hromek Michal 10km M30-39 uhrazeno
13.3.2024Hrubeš Vladimír KIDS CH06-07 uhrazeno
18.3.2024Hrudka Karel 10km M40-49 uhrazeno
18.3.2024Hrudková Daniela 5km JZ13-17 uhrazeno
17.3.2024Huberová Andrea 10km Z40-49 uhrazeno
17.3.2024Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav 10km Z50-59 uhrazeno
3.3.2024Ichman Robert HK Farářství 10km M30-39 uhrazeno
9.3.2024Iker Dušan SDH Radimovice 10km M40-49 uhrazeno
18.2.2024Ivaskevych Volodymyr Runczech 10km M50-59 uhrazeno
14.3.2024Jahnová Petra 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Jakeš Jakub 10km M30-39 uhrazeno
8.3.2024Janata Milan Salming/Run4fun 10km M30-39 uhrazeno
9.3.2024Janata Honza 5km M18-99 uhrazeno
10.3.2024Jančík Bořek Salming/Run4fun 10km M60-99 uhrazeno
14.3.2024Jančíková Romana 10km Z18-29 uhrazeno
7.3.2024Jandera Jakub 5km JM13-17 uhrazeno
10.12.2023Jandera Jakub 10km M40-49 uhrazeno
3.1.2024Janderová Veronika Běžecký klub České spořitelny 10km Z30-39 uhrazeno
21.3.2024Jašek Vojtěch Poko Running Team 10km M18-29 uhrazeno
5.3.2024Jendřejčík Zdeněk 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2024Jeřábková Martina FUBO team 10km Z40-49 uhrazeno
9.11.2023Jezbera Roman Sám za sebe 6 10km M50-59 uhrazeno
31.1.2024Jirák Matěj 10km M18-29 uhrazeno
17.3.2024Jiránková Dobiášová Natalie 5km Z18-99 uhrazeno
17.2.2024Jiricna Kristyna 10km Z18-29 uhrazeno
21.3.2024Jiroutová Anna KIDS D00-05 uhrazeno
20.3.2024Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 10km Z60-99 uhrazeno
7.3.2024Jorníček Petr Báječné ženy v běhu 10km M50-59 uhrazeno
19.3.2024Jošek Přemysl Šneci v běhu 10km M50-59 uhrazeno
10.2.2024Jungwirth Karel SDH Jizbice 5km M18-99 uhrazeno
18.3.2024Jungwirth Jan SVVAT 5km M18-99 uhrazeno
2.1.2024Jurka Daniel SK EDA Team 10km M40-49 uhrazeno
2.3.2024Kahánková Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
7.3.2024Kaláb David AC Track & Field Brno 10km M30-39 uhrazeno
30.1.2024Kalousek Jan Malšovice 10km M50-59 uhrazeno
19.3.2024Kamenický Milan Run4Fun 10km M30-39 uhrazeno
5.3.2024Kamenský Zdeněk 10km M18-29 uhrazeno
29.2.2024Karásková Darina Báječné ženy v běhu 10km Z60-99 uhrazeno
19.3.2024Karbanova Michaela Šneci v běhu 10km Z40-49 uhrazeno
16.3.2024Karlová Martina FUBO racing team 10km Z18-29 uhrazeno
11.3.2024Kašková Emily KIDS D00-05 uhrazeno
5.3.2024Kašparec Petr LASVIT AJETO RUNNING TEAM 10km M60-99 uhrazeno
17.3.2024Kaštánek Martin 10km M18-29 uhrazeno
17.3.2024Kdoulová Mirka SDH Sovětice 10km Z30-39 uhrazeno
4.2.2024Kerner Aleš KHnet Running Team, Běháme v KH, ŠBV 10km M40-49 uhrazeno
20.12.2023Kleman Martin 10km M50-59 uhrazeno
19.3.2024Kobrč Jiří 10km M40-49 uhrazeno
20.3.2024Kočvarová Dagmara FUBO 10km Z40-49 uhrazeno
17.3.2024Kohout Michael Praha 3 - Žižkov 10km M40-49 nezaplaceno
8.3.2024Kolovratník František AC1866 10km M18-29 uhrazeno
19.3.2024Kopicová Tereza KIDS D06-07 uhrazeno
2.12.2023Korotvičková Miroslava 10km Z40-49 uhrazeno
15.3.2024Košař František RANDOM GY,M 10km M18-29 uhrazeno
10.3.2024Kosina Vojtěch KIDS CH08-09 uhrazeno
10.3.2024Kosina Radek 5km M18-99 uhrazeno
10.3.2024Kosinová Sofie KIDS D00-05 uhrazeno
11.3.2024Koskova Simona 10km Z50-59 uhrazeno
22.2.2024Koubová Karolína KIDS D00-05 uhrazeno
14.3.2024Kovář Jáchym MIZUNO TEAM 10km M18-29 uhrazeno
28.1.2024Kozáková Pavlína 10km Z50-59 uhrazeno
19.3.2024Kozelek Jiří #GLADIATORRACETEAM 10km M50-59 uhrazeno
19.3.2024Kozelková Marta #GLADIATORRACETEAM 10km Z50-59 uhrazeno
28.1.2024Králová Petra ŠBV, Běháme v KH 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Kramlová Markéta Daňci Olomouc 10km Z40-49 uhrazeno
19.3.2024Kramule Matyáš Olympia spartan trénink Kutná Hora/FTM/Atletika Čelákovice 5km JM13-17 nezaplaceno
10.1.2024Krbálek Pavel 10km M40-49 uhrazeno
30.10.2023Křepelka Karel Zdravotní klaun 10km M30-39 uhrazeno
25.2.2024Křikava Rostislav 10km M50-59 uhrazeno
10.2.2024Křížová Kristýna 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2024Kršmaru Barbora Hammer OCR Team 5km Z18-99 uhrazeno
9.3.2024Krupka Milan Salming/Run4fun 10km M18-29 uhrazeno
8.3.2024Krupka Adam SALMING/RUN4FUN 10km M18-29 uhrazeno
15.11.2023Kubcová Alena 5km Z18-99 uhrazeno
19.2.2024Kubišta Michal Kubištovy Hořické Trubičky 10km M50-59 uhrazeno
11.3.2024Kubišta Adam Športniki 10km M30-39 uhrazeno
11.3.2024Kubišta Anton Biatlon Liberec KIDS CH12-13 uhrazeno
11.3.2024Kubištová Gréta Biatlon Liberec KIDS D00-05 uhrazeno
11.3.2024Kubištová Alžbeta Biatlon Liberec KIDS D08-09 uhrazeno
11.3.2024Kubištová Máčiková Adriana Biatlon Liberec 10km Z30-39 uhrazeno
5.2.2024Kuča Martin 10km M50-59 uhrazeno
16.3.2024Kučera Jakub Sportpark HIT Hradec Králové 10km M18-29 uhrazeno
17.3.2024Kulich Marek Wikov Ski Skuhrov 10km M40-49 uhrazeno
16.3.2024Kulka Michal 10km M30-39 uhrazeno
16.3.2024Kulka Jan 10km M30-39 uhrazeno
12.3.2024Kumar Avinesh 10km M30-39 uhrazeno
24.2.2024Kupková Nela Sloupenacky KIDS D06-07 uhrazeno
24.2.2024Kupková Martina 5km Z18-99 uhrazeno
15.2.2024Kupková Monika Sloupenacky 5km Z18-99 uhrazeno
1.3.2024Kupková Diana Sloupeňačky KIDS D08-09 uhrazeno
1.3.2024Kupková Barbora Sloupeňačky KIDS D10-11 uhrazeno
28.1.2024Kurková Viktorie 10km Z18-29 uhrazeno
28.1.2024Kurkova Katerina Tři bílí tygři Žižkov 10km Z18-29 uhrazeno
19.3.2024Kůst Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
13.2.2024Kuzelova Dita 10km Z40-49 uhrazeno
6.12.2023Kvašinský Pavel 10km M50-59 uhrazeno
17.3.2024Langášek David 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2024Langr Jirka Dlouhoňovický expres 10km M40-49 uhrazeno
9.3.2024Lencsesová Lucia 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Lidmilová Klára Ivčiny běhny 10km Z18-29 uhrazeno
20.3.2024Lochman Petr Evy 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2024Lukaštíková Radka 5km Z18-99 nezaplaceno
17.3.2024Lukšová Gabriela 10km Z40-49 uhrazeno
20.3.2024Macák Jiří 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2024Macek Daniel KIDS CH00-05 uhrazeno
17.3.2024Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km M18-99 uhrazeno
19.3.2024Machačková Gabriela 10km Z40-49 uhrazeno
8.3.2024Macháňová Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2024Macková Eliška KIDS D08-09 uhrazeno
11.2.2024Madejewský Radek TJ Sokol Lubná 10km M18-29 uhrazeno
21.3.2024Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS D12-13 uhrazeno
17.3.2024Malá Hana 5km Z18-99 uhrazeno
18.3.2024Maláčová Monika Dark Side Workout 10km Z40-49 uhrazeno
19.3.2024Málek Jan Running Lions 10km M30-39 uhrazeno
7.3.2024Malý Jan 10km M30-39 uhrazeno
29.2.2024Marek Martin Running Team Nepolisy 10km M50-59 uhrazeno
27.12.2023Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
21.11.2023Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 uhrazeno
13.2.2024Matějka Libor Řečany nad Labem 10km M30-39 uhrazeno
28.2.2024Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
16.2.2024Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D10-11 uhrazeno
18.3.2024Merta Luboš 10km M30-39 uhrazeno
22.1.2024Michlík Lukáš KIDS CH00-05 uhrazeno
3.3.2024Michlíková Petra 5km Z18-99 uhrazeno
27.12.2023Mikeš Vítězslav Zdobín DJ Brácha team 10km M30-39 uhrazeno
27.12.2023Mikešová Kateřina Zdobín DJ Brácha team 10km Z30-39 uhrazeno
19.3.2024Milata Vojtěch Tatran Hostinné 5km M18-99 uhrazeno
18.3.2024Milata Pavel Lokomotiva Trutnov 5km M18-99 uhrazeno
19.3.2024Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov 5km JM13-17 uhrazeno
21.3.2024Mlejnková Kalousová Terezie PRO Run Evolution 10km Z40-49 uhrazeno
1.12.2023Moravec Filip KIDS CH00-05 uhrazeno
7.2.2024Mullerová Karolina 10km Z40-49 uhrazeno
31.1.2024Musil Michal Rozběháme Pardubice 10km M40-49 uhrazeno
10.3.2024Nejl Radek 10km M50-59 uhrazeno
29.2.2024Němcová Lenka SPK Zaloňov 5km Z18-99 uhrazeno
29.12.2023Němcová Šárka SPK Zaloňov 10km Z18-29 uhrazeno
6.3.2024Nentvich Miroslav Najtwa Team 10km M30-39 nezaplaceno
8.3.2024Ňorek Martin 10km M40-49 nezaplaceno
27.12.2023Novák Martin Džbanov 10km M30-39 uhrazeno
12.3.2024Novák Petr Bodláci Slavětín 10km M50-59 uhrazeno
23.2.2024Novotná Dáša 5km Z18-99 uhrazeno
14.3.2024Novotná Nikol Meduz team 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Novotná Verča 5km Z18-99 nezaplaceno
5.3.2024Pachtová Iva Báječné ženy v běhu 10km Z50-59 uhrazeno
18.3.2024Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav 10km M40-49 uhrazeno
4.3.2024Panchártková Alice KIDS D06-07 uhrazeno
29.2.2024Pánek Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
16.3.2024Pařízková Markéta holky z Tůně 5km Z18-99 uhrazeno
29.2.2024Paulů Petr Horní Branná 10km M18-29 uhrazeno
17.3.2024Pavel Filip SDH Sovětice KIDS CH00-05 uhrazeno
27.12.2023Pavelková Hana 10km Z30-39 uhrazeno
2.11.2023Pavlíková Dagmar Sokol Stěžery 10km Z60-99 uhrazeno
17.3.2024Pavlová Lenka SDH Sovětice KIDS D08-09 uhrazeno
18.3.2024Pech Michal Trutnov- Děčín 10km M50-59 uhrazeno
18.3.2024Peprik David 10km M18-29 nezaplaceno
29.12.2023Pergner Petr LDN 10km M60-99 uhrazeno
29.12.2023Pergnerová Lenka LDN 10km Z50-59 uhrazeno
3.1.2024Pešková Věra 10km Z30-39 uhrazeno
15.3.2024Pešl Josef 具有神秘味道的雞肉 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2024Peterková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Peterková Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
12.2.2024Petr Ernestová Zuzana Sk Dolar Hajnice 10km Z50-59 uhrazeno
19.3.2024Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS CH10-11 uhrazeno
20.3.2024Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice KIDS D06-07 uhrazeno
21.3.2024Pham Van Nhan TAC 5km JM13-17 uhrazeno
19.3.2024Písecký Michal Hořice 10km M40-49 uhrazeno
16.3.2024Píšová Věra Kočky+ 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2024Pleskot Ondřej Czech TRI K. Team 10km M40-49 nezaplaceno
5.3.2024Pleskotová Petra 10km Z40-49 uhrazeno
16.3.2024Podmanický Tomáš 10km M18-29 uhrazeno
31.1.2024Poláčková Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
9.3.2024Polák Matej Šneci v běhu 10km M30-39 uhrazeno
10.3.2024Poláková Barbara 5km Z18-99 uhrazeno
9.3.2024Poláková Lucie Šneci v běhu 5km Z18-99 uhrazeno
28.12.2023Polan Michal CZexxx 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2024Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2024Pospíšilová Helena 10km Z40-49 uhrazeno
28.1.2024Poustecký Jiří KIDS CH00-05 uhrazeno
19.3.2024Prchalova Klara 10km Z30-39 nezaplaceno
4.1.2024Príslupský Pavel AmBeS 1986 10km M60-99 uhrazeno
16.3.2024Prysjažhnjuk Alina 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2024Pýcha Matyáš TJ Sokol Holice 5km JM13-17 uhrazeno
19.3.2024Řehák Tomáš Lukostřelba Jablonné nad Orlicí 10km M40-49 uhrazeno
19.3.2024Rejfek Tomáš Brečoch Team 10km M30-39 uhrazeno
5.3.2024Rezek Zbyněk Sportovní klub neslyšících Hradec Králové 5km M18-99 uhrazeno
5.3.2024Rezková Ella Elizabeth KIDS D10-11 uhrazeno
29.2.2024Roleček Milan Pěčín 10km M40-49 uhrazeno
19.3.2024Roušavá Monika STG Rychnov n. Kn. 5km Z18-99 uhrazeno
18.3.2024Rozkovec Matyáš KIDS CH00-05 uhrazeno
6.2.2024Rozsíval Filip ŠBV 10km M40-49 uhrazeno
16.3.2024Rulcová Hana 10km Z40-49 uhrazeno
5.12.2023Ryšálek Tomáš 10km M18-29 uhrazeno
25.2.2024Ryšánková Světluš 10km Z60-99 uhrazeno
1.3.2024Šalda Michal Generali Running lions 10km M18-29 uhrazeno
18.3.2024Šálová Adriana KIDS D06-07 uhrazeno
7.2.2024Samek Ondřej AC Sparta Zdobín 10km M30-39 uhrazeno
7.3.2024Samek Petr OÚ Zábřezí-Řečice 10km M60-99 uhrazeno
19.3.2024Schejbal Michal 10km M30-39 uhrazeno
10.3.2024Šedivka Tomáš Bald Runner 10km M18-29 uhrazeno
25.2.2024Skořepová Ladislava 10km Z40-49 uhrazeno
28.1.2024Skripska Klara 10km Z18-29 uhrazeno
6.3.2024Skýpala Daniel 10km M40-49 uhrazeno
18.3.2024Sláma Petr 5km M18-99 uhrazeno
18.3.2024Sláma Martin Východočeská televize V1 10km M50-59 uhrazeno
17.3.2024Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
12.2.2024Šmerda Roman 10km M40-49 uhrazeno
28.2.2024Smola Petr TJ Vysoký Újezd 10km M30-39 uhrazeno
22.2.2024Sotonová Petra STG Kolín 5km Z18-99 uhrazeno
15.3.2024Souček Miloslav Ambes Liberec 10km M60-99 nezaplaceno
21.3.2024Sporiš David 10km M40-49 uhrazeno
16.3.2024Štancel Milan Prievidza 10km M60-99 uhrazeno
21.3.2024Staněk Martin KIDS CH08-09 uhrazeno
21.2.2024Staněk Libor #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
17.3.2024STANKOVA Zuzana 10km Z30-39 uhrazeno
4.3.2024Šťastná Nela Happyteam KIDS D10-11 uhrazeno
4.3.2024Šťastná Nikol Happyteam KIDS D08-09 uhrazeno
18.3.2024Steffen Schulze Kottmar 10km M50-59 uhrazeno
21.2.2024Stejskal Matěj 10km M18-29 uhrazeno
18.3.2024Štěpán Miloš Stěžery 10km M60-99 uhrazeno
19.3.2024Štěpánek Michal 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2024Štika Martin STIKAman 10km M30-39 uhrazeno
26.2.2024Stika Jan 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2024Štindlová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
13.3.2024Štorková Kristýna Triathlon Team Chrudim 10km Z18-29 nezaplaceno
14.2.2024Strašík Filip 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2024Struhár Milan Milovice 10km M40-49 uhrazeno
20.3.2024Stuchlíková Anna 10km Z18-29 uhrazeno
20.3.2024Sucharda Štěpán AK Lomnice 10km M30-39 uhrazeno
17.2.2024Švadlák Petr OCR Trutnov 10km M50-59 uhrazeno
21.3.2024Sviastyn Alena 5km Z18-99 nezaplaceno
14.3.2024Takács Martin Falcon Gym Rychnov nad Kněžnou 10km M30-39 uhrazeno
17.3.2024Tobišková Diana 10km Z18-29 uhrazeno
1.2.2024Tojnar Josef Na Pohodu 10km M50-59 uhrazeno
13.3.2024Tomáš Radek Argo-Hytos 10km M40-49 uhrazeno
27.2.2024Tomášek Michal Maleč Tým 10km M30-39 uhrazeno
12.2.2024Tomášová Denisa 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2024TRAN ANH Tuan Tailwind Adventure Community (TAC) 10km M18-29 uhrazeno
14.3.2024Trdla Jiří 10km M40-49 uhrazeno
17.3.2024Trdlová Veronika 5km JZ13-17 uhrazeno
20.3.2024Trenda Filip 10km M18-29 uhrazeno
17.3.2024Trumm Lukáš 10km M30-39 uhrazeno
14.3.2024Tsarynska Svitlana 5km Z18-99 uhrazeno
8.3.2024Tučková Dominika Pepperl+Fuchs 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Tureček Michal 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2024Turek Lukáš Yes 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2024Tylová Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Uhlíř Martin Manžáříčka 10km M30-39 uhrazeno
20.3.2024Utinek Pavel 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2024Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 10km M60-99 uhrazeno
6.3.2024Vacek Petr TT AC JC 5km M18-99 uhrazeno
14.3.2024Vácha Jan Sokol HK KIDS CH06-07 uhrazeno
4.3.2024Vácha Jan 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2024Vachalová Šárka PRORun Evolution 10km Z30-39 uhrazeno
14.3.2024Váchová Matylda Sokol HK KIDS D10-11 uhrazeno
13.12.2023Vajnerová Veronika Běháme v KH/KO 10km Z30-39 uhrazeno
19.3.2024Valena Tomáš HC Mžany 10km M50-59 uhrazeno
2.3.2024Valicek Sebastian KIDS CH10-11 uhrazeno
10.3.2024Vancl Daniel 10km M40-49 uhrazeno
10.3.2024Vaníček Karel Rybičky ze Břehu 5km M18-99 uhrazeno
15.1.2024Vaňkát Oldřich IBK HRADEC KRÁLOVÉ 10km M30-39 uhrazeno
2.3.2024Vaňková Lucie Šneci v běhu 5km Z18-99 uhrazeno
25.2.2024Vánská Lucie 10km Z40-49 uhrazeno
19.3.2024Vargová Andrea 10km Z18-29 uhrazeno
13.3.2024Vavrečka Martin Livesport 10km M30-39 uhrazeno
12.2.2024Vejvodová Eva Prostě běž! 10km Z40-49 uhrazeno
17.3.2024Verner Pavel 5km M18-99 uhrazeno
10.3.2024Vernerová Edita 5km Z18-99 uhrazeno
18.3.2024Veselý Petr AUTOSTYL a.s. 10km M40-49 uhrazeno
29.2.2024Vinař Karel KIDS CH12-13 uhrazeno
21.2.2024Vinař Karel 10km M40-49 uhrazeno
29.2.2024Vinařová Eliška KIDS D10-11 uhrazeno
18.3.2024Vítek Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
18.2.2024Vlček Jiří Boj o holý život 10km M30-39 uhrazeno
14.3.2024Vlček Tomáš Carla.kupkolo.cz 10km M30-39 uhrazeno
12.2.2024Vohradníková Adéla 10km Z18-29 uhrazeno
11.2.2024VOJTĚSKÁ BARBORA 10km Z30-39 uhrazeno
15.2.2024Voltrová Hana Sloupenacky 5km Z18-99 uhrazeno
15.3.2024Vrána Jakub Fubo Racing Team 10km M30-39 uhrazeno
9.3.2024Vrátný Jiří 5km M18-99 uhrazeno
16.3.2024Vrátný Michal 5km M18-99 uhrazeno
30.1.2024Zajačik Šimon KIDS CH08-09 uhrazeno
11.2.2024Žáková Monika Sisters’TEAM 10km Z30-39 uhrazeno
5.3.2024Zdražil Aleš 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2024Zeiner Pavel KIDS CH00-05 uhrazeno
7.2.2024Zejfartová Sára IB ALCUDIA KIDS D00-05 uhrazeno
24.2.2024Zemanová Alena KOB Dobruška 10km Z30-39 uhrazeno
19.3.2024Zezulka Jakub KIDS CH10-11 uhrazeno
1.1.2024Zezulka Zdeněk Běh pro radost 10km M50-59 uhrazeno