Startovní listina GLADIATOR RACE OSTRAVA - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN318
RACERACE246
FUNFUN29
Kategorie
M13-99Muži 13 - 99 let174
Z13-99Ženy 13 - 99 let66
M30-39Muži 30 - 39 let50
TTým (čtyřčlenný)44
M40-49Muži 40 - 49 let40
M18-29Muži 18 - 29 let37
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)34
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)34
FUNFUN29
Z18-29Ženy 18 - 29 let25
M50-99Muži 50 a více let18
Z30-39Ženy 30 - 39 let12
Z40-49Ženy 40 - 49 let12
JM13-17Junioři 13 - 17 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
Z50-99Ženy 50 a více let 3
Celkem přihlášených593

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.3.2024 Pinc Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s RACE Z18-29 nezaplaceno
13.11.2023Bachurek David OPEN M13-99 uhrazeno
13.11.2023Bachurková Kamila OPEN Z13-99 uhrazeno
15.3.2024Balážová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
4.12.2023Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci↳ Balková Lenka#GLADIATORRACETEAM
28.3.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 nezaplaceno
9.4.2024Bartečková Žaneta OPEN Z13-99 uhrazeno
1.3.2024Bartusková Marianna Sky Gym Zlín RACE Z40-49 uhrazeno
21.11.2023Bauer Michal RACE M40-49 uhrazeno
19.3.2024Bednář Jakub RACE M18-29 uhrazeno
8.4.2024Bednář Marcel OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Bělová Dominika OPEN Z13-99 uhrazeno
4.4.2024Beluská Tereza csirt-mu RACE Z18-29 uhrazeno
31.3.2024Beran Jaromír [#] Kloučci OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Beránek Jakub J-Elita Ostrava OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
24.3.2024Bešťáková Elen OPEN T uhrazeno
Tým: Šábes↳ Vojcíková Veronika
↳ Vojcíková Jana
↳ Kučerová Neli
29.11.2023Bialasová Klára RACE Z18-29 uhrazeno
31.3.2024Bílková zuzana OPEN MIX uhrazeno
Tým: ElaHop↳ Bieros Adam
11.3.2024Bitalová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
6.4.2024Blažko Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
3.4.2024Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Bohata Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2023Bolek Radek RACE M18-29 uhrazeno
2.4.2024Bombara Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024Borovec Adam RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2024Branč Pavel OCRAM SAM RACE M50-99 uhrazeno
29.3.2024Breitr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Brenner David OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Broda Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Brožek Václav RACE M40-49 uhrazeno
3.4.2024Brožová Kateřina PROFFA RACE Z40-49 uhrazeno
18.3.2024Bučko Zdeněk Ostravske Kalače RACE M40-49 uhrazeno
8.1.2024Bučková Miroslava STG Brumov Bylnice RACE Z40-49 uhrazeno
26.1.2024Buriánková Miroslava STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
5.1.2024Bužková Dana Sardinky v kómatu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sardinky v kómatu ↳ Bystroň René95mo9u
10.1.2024Byrtusová Kristýna Šneci v běhu OPEN Z13-99 uhrazeno
6.4.2024Černička Bohumil Hlotka Team -Púchov RACE M40-49 uhrazeno
11.2.2024Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN T uhrazeno
Tým: Pralinky↳ Henychová Lenka
↳ Neshodová Dana
↳ Lambelin Petra
9.4.2024Černý Martin OPEN M13-99 nezaplaceno
16.3.2024CHOJNA ZYGMUNT SOCIOS SILESIA RACE M50-99 uhrazeno
17.11.2023Choleva Petr OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Chromý David Extra Brno RACE M18-29 uhrazeno
6.4.2024CHUDEUSZ ŁUKASZ RACE M40-49 nezaplaceno
18.3.2024Chybiorz Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.3.2024Chylinský Jan OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Cihlář René OPEN M13-99 uhrazeno
21.12.2023Činčilová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Činčilová Lada OPEN Z13-99 uhrazeno
30.3.2024Ciorová Kateřina Kruháč - USK OPEN Z13-99 uhrazeno
2.4.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Čumpelík Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Cvilink Michal OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Dalibor Kravčík OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Delmotte Tereza RACE Z30-39 uhrazeno
26.3.2024Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2023Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
Tým: LuFineobsazeno
23.3.2024Dorinec Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Dospíšil Tomáš STG Zlín OPEN M13-99 uhrazeno
26.3.2024Dostál Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
26.3.2024Dostál David OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2024Dostál Petr RACE M18-29 uhrazeno
16.3.2024Dostálová Adéla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Boxeři↳ Šimášek MichalBoxeři
10.4.2024Dragúň Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024dreza michal RACE M18-29 nezaplaceno
27.1.2024Drgová Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
16.2.2024Drozdová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2023Dubcová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
10.11.2023Duchková Karin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Prdelky↳ Sorensen Dennis
27.3.2024Ďuriačová Kateřina Team OPEN Z13-99 uhrazeno
9.4.2024Dvořáčková Kristina RACE MIX uhrazeno
Tým: Maňa&Helga↳ Pluháček MichalMaňa&Helga
9.4.2024Dziedzicová Markéta RACE Z40-49 uhrazeno
6.4.2024Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
6.4.2024Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
10.4.2024Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
31.3.2024Eliáš Filip FUN FUN uhrazeno
3.4.2024Faigl Pavel PROFFA RACE M50-99 uhrazeno
31.3.2024Faldynová Sára RACE JZ13-17 uhrazeno
8.4.2024Fianová Nela FUN FUN uhrazeno
21.3.2024Fiedler Jan RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2024Fifka Martin RACE M18-29 uhrazeno
14.2.2024Filip Jan Bedrunky OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bedrunky ↳ Filip Edelmannová MiroslavaBedrunky
16.3.2024Fišar Jan RACE M30-39 uhrazeno
12.11.2023Fojtík Adam RACE M30-39 uhrazeno
29.12.2023Františák Martin STG Brumov Bylnice OPEN M13-99 uhrazeno
29.3.2024Fric Michael OPEN M13-99 uhrazeno
20.3.2024Frnka David Drým tým OPEN MIX uhrazeno
Tým: Drým tým↳ Frnková ZdeňkaDrým tým
2.11.2023Frömmel Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
18.12.2023Fronc Jakub F+F OPEN M13-99 uhrazeno
18.12.2023Fronc Leszek F +F OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Fryš Michael RACE JM13-17 uhrazeno
15.1.2024Funková Zdenka STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
13.12.2023Gajdoš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
13.12.2023Gajdoš Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
3.4.2024Galiová Inge Stg Karviná RACE Z40-49 uhrazeno
30.3.2024Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team OPEN Z13-99 uhrazeno
25.3.2024Galusik Jakub RACE M30-39 uhrazeno
2.4.2024Gergel Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
26.2.2024Giel Martin OPEN M13-99 uhrazeno
11.2.2024Glinz Leo RACE M40-49 uhrazeno
9.1.2024Glozygová Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
9.4.2024Golasowská Nikola FUN FUN uhrazeno
23.11.2023Golc Karel SDH Pustkovec RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2024Gold Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Gregorík Martin csirt-mu RACE M18-29 uhrazeno
24.11.2023Grézl Vojtěch FUN FUN uhrazeno
17.3.2024Grodov Julie Parťáci OPEN T uhrazeno
Tým: Komu tím prospěješ ↳ Gebauerová Terezie
↳ Groda Jakub
↳ Fajtl Adam
9.4.2024Gurecký Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
13.3.2024Haasová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Habor Vasyl OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Habor Nazar OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Habor Roman OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2024Hajdová Marie Jen já OPEN Z13-99 uhrazeno
29.2.2024Hajduch Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Hájek Jiří RACE M40-49 nezaplaceno
13.1.2024Hála Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Halouzka Rostislav RACE M30-39 uhrazeno
5.4.2024Haluzíková Romana TJ Sokol Vrchoslavice FUN FUN uhrazeno
9.4.2024Hanuš Jiří BRNĚNSKÝ STŘELY OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2023Hanzelkova Veronika FUN FUN uhrazeno
30.3.2024Hanzlikova Klara Agoge Gym RACE Z30-39 uhrazeno
16.2.2024Hastíková Kamila RACE Z18-29 uhrazeno
19.3.2024Haus Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024Havlíčková Barbora STG Orlová OPEN Z13-99 uhrazeno
10.4.2024Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
28.2.2024Heliman Václav OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Hicl Filip Rozběháme Brno RACE M30-39 uhrazeno
4.4.2024Hitka Štefan Hitka RACE M50-99 nezaplaceno
7.4.2024Hitková Veronika RACE MIX uhrazeno
Tým: Hajtkovci ↳ Hitka Tomáš
7.4.2024Hladíková Eliška FUN FUN uhrazeno
29.3.2024Hladká Elen RACE MIX uhrazeno
Tým: Ondra/Elen↳ Mlích Ondřej
28.12.2023Hlaváček Miloš Dragon Ball RACE M30-39 uhrazeno
25.12.2023Hlobilová Petra FUN FUN uhrazeno
4.12.2023Hodák Radek RACE M30-39 uhrazeno
17.3.2024Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
28.11.2023Holčík Pavel DMM RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Holinka Daniel FUN FUN uhrazeno
9.4.2024Holub Miroslav RACE M40-49 uhrazeno
7.4.2024Homola Rostislav RACE M50-99 uhrazeno
7.4.2024Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: VeganPower↳ Černá MarianaVeganPower
3.1.2024Horáková Jana FUN FUN uhrazeno
1.4.2024Horálek Jan RACE M40-49 uhrazeno
3.4.2024Houser Marek OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2024Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
28.3.2024Hrabinová Barbora SDH Guntramovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.3.2024Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z40-49 uhrazeno
31.3.2024Hradilová Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z18-29 uhrazeno
31.1.2024Hranický Aleš Alis TEAM RACE M50-99 uhrazeno
6.4.2024Hranický Jan RACE M18-29 uhrazeno
7.4.2024Hrbková Hana RACE Z18-29 uhrazeno
31.3.2024Hřebíčková Natálie RACE Z18-29 nezaplaceno
20.11.2023Hric Martin OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
2.4.2024Hubík Jiří FUN FUN uhrazeno
28.11.2023Humpolec Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2024Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno ↳ Shapoval Oksana
31.3.2024Ikl Jan FUN FUN uhrazeno
9.4.2024Jahodník Michal RACE M30-39 uhrazeno
1.4.2024Jakoubek Jakub Alpha Team RACE M18-29 uhrazeno
10.3.2024Jakubišin Nick OPEN M13-99 uhrazeno
10.3.2024Jakubišin Roman OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2024Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
26.3.2024Janků Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Janota Martin OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024Jílek Jiří RACE M18-29 uhrazeno
7.4.2024Jína Filip OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV RACE JZ13-17 uhrazeno
22.3.2024Jokešová Lada RACE Z30-39 uhrazeno
2.11.2023Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2023Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2024Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
11.4.2024Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
9.4.2024Kachyňa Libor OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kajzarová Zuzana FUN FUN uhrazeno
31.3.2024Kakáček Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Kakosová Diana DoDi Milevsko RACE Z50-99 nezaplaceno
2.4.2024Kalnyk Oleksandr OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2024Kalovská Karolína Karolína Kalovská OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2023Kamená Sabina STG Opava RACE Z18-29 uhrazeno
11.4.2024Káňa Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
16.1.2024Kaňák Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2023Káňová Linda RACE Z18-29 uhrazeno
31.12.2023Kapsa Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
26.3.2024Karandyszewská Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2024Karandyszewský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
12.2.2024Karandyszewský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024Kašpárek Michael OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2024Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
11.4.2024Kijanica Pavel Pstruží sever OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Klestilová Michaela Kostičky OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2023Klimíček Igor OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Kocián Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Kocifaj Miroslav 3DS VVPP RACE M40-49 uhrazeno
5.4.2024Koktan Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Kolář Jan CZECH NINJA COMMUNITY RACE M40-49 uhrazeno
29.2.2024koliba Koliba OPEN M13-99 uhrazeno
26.3.2024Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
1.4.2024Komár Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2024Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M50-99 uhrazeno
29.12.2023Konečná Jolana OPEN Z13-99 uhrazeno
9.4.2024Konkus Ladislav RACE M50-99 uhrazeno
16.1.2024Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
29.3.2024Kořenská Hana RACE Z18-29 uhrazeno
14.11.2023Kořínek Petr 3DS VVPP RACE M40-49 uhrazeno
26.3.2024Kořístek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
2.11.2023Kornel Leo OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2024Košař František RANDOM GY,M RACE M18-29 nezaplaceno
29.2.2024Košťálová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
3.4.2024Kotala Martin RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2024Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Kouřil Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
30.3.2024Koutný Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
10.4.2024Kowal Václav OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024Kozák Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
2.1.2024kožusznik oldřich OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kapybary↳ Brauner MartinaKapybary
6.4.2024Krajíček David OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2024Krajňák Tomáš VIKINGS OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Král Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Kratochvílová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
8.4.2024Krčmář Martin OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Krejčí Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Křemenák Adam OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Kresta Tomáš NO STRESS OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Kristen Nicolas FUN FUN uhrazeno
10.4.2024Kristen Tadeusz FUN FUN uhrazeno
29.3.2024Křižáková Natálie RACE Z18-29 uhrazeno
5.4.2024Křížová Vendula RACE Z18-29 uhrazeno
6.4.2024Krpec Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
3.1.2024Kubíček Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Kučerová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Kučírková Eva Pastviny OPEN T uhrazeno
Tým: Pastviny↳ Dytrt TomášPastviny
↳ Kučírková LenkaPastviny
↳ Zvercová Ludmila
27.1.2024Kudělka Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Chapadélka↳ Kozlová Angelica#GLADIATORRACETEAM
30.1.2024Kuhejda Milan NO STRESS OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2024Kulíšek David Žádný OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Kulišťák Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Kulišťáková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
4.2.2024Kult Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Kunor Michal OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2024Kunstová Tereza Stone and Belter RACE Z30-39 uhrazeno
2.4.2024Kupka Tomáš TOMNAT RACE MIX uhrazeno
Tým: TOMNATneobsazeno
20.3.2024Kusáková Barbora FitclubMT RACE JZ13-17 uhrazeno
27.3.2024Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
10.4.2024Kyšková Eliška Motovidla Prostějov OPEN T uhrazeno
Tým: Motovidla Havirov↳ Kubik RadekMotovidla Havirov
↳ Kyška Jan
↳ Šustalová Miroslava
25.3.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Lajbner Matěj RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Laštovičková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
31.12.2023Lazecký Martin RACE M30-39 uhrazeno
22.3.2024Linhartová Lenka Agoge Gym RACE Z40-49 uhrazeno
8.11.2023Loníček Petr RACE M40-49 uhrazeno
25.1.2024Lorenc Jakub STG Brumov-Bylnice OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Ludvk Petr OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024Lukšík Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Luska František Akíčhita RACE M50-99 uhrazeno
21.3.2024Lyčková Eliška Karton RACE Z18-29 uhrazeno
19.3.2024Machů František RACE MIX uhrazeno
Tým: FraJa↳ Toralová JanaFraJa
31.3.2024Machylová Markéta SK Hranice FUN FUN uhrazeno
11.4.2024Margecín Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
4.12.2023Maroščík Vít RACE M18-29 uhrazeno
13.2.2024Marosz Dalibor Popoplujem RACE M18-29 uhrazeno
28.12.2023Mašláňová MOnika Kočky z Moravy RACE Z40-49 uhrazeno
25.3.2024Matoušková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Matula Michal OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Matula Zbynek OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Matulová Kamila OPEN Z13-99 uhrazeno
10.4.2024Matusik Maximilian Shark Crew Rybnik RACE JM13-17 uhrazeno
9.4.2024Matusik Adam Fit More Rybnik OPEN M13-99 nezaplaceno
14.3.2024Mechel Adam OPEN M13-99 uhrazeno
Tým: BOK↳ Sochová Klára
30.3.2024Míča Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2023Mičaníková Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Mikeš Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Miklas Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
4.12.2023Mikulík Jan RACE M18-29 uhrazeno
28.3.2024Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
29.3.2024Miler Pavel RACE M30-39 uhrazeno
25.12.2023Mohyla Martin RACE M40-49 uhrazeno
30.3.2024Mojžíšková Nikol RACE Z18-29 uhrazeno
28.11.2023Molin Adrian RACE M30-39 uhrazeno
24.3.2024Mrkvová Veronika Drým tým OPEN MIX uhrazeno
Tým: Drým tým 2↳ Mrkva PavelDrým tým
8.4.2024Mrovec Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Mrštný Tomáš TJ Opatov RACE JM13-17 uhrazeno
25.3.2024Mulidrán Daniel RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Murarik Jiří NO STRESS OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2024Mynařík Aleš P+A RACE MIX uhrazeno
Tým: P+A↳ Mynarikova Petra
30.3.2024Mžik Marek OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Nadkanský Martin NewTeam OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
2.4.2024Navratil Matej OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Nawalany Tomáš STG Havířov RACE M40-49 uhrazeno
29.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.3.2024Nepivoda Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Neumar David RACE M30-39 uhrazeno
21.1.2024Nevřela Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
8.4.2024Nguyen Adrian OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Nguyenová Vanesa OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2024Novák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
19.12.2023Nováková Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
14.1.2024Nováková Ivana STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
30.11.2023Nováková Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vyhaslé naděje↳ Novák Jiří
31.3.2024Novotný Karel RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2024Nytra Sebastian OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Obluk Adam OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2023Očadlíková Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: OČA TEAM↳ Navrátil Petr
26.3.2024Opltová Julie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
8.4.2024Opršal Václav OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2023Otisk Marek RACE M30-39 uhrazeno
24.3.2024Pačes Ota OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Paldus Jan Defender athlete OPEN T uhrazeno
Tým: Defender athlete↳ Jančík Tomáš
↳ Foltýn Martin
↳ Pravňanská Eva
28.3.2024Panák Miroslav JSDH Guntramovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Pavelková Natálie OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2023Pechová Monika RACE Z18-29 uhrazeno
8.4.2024Penčáková Aneta MIZUNO TEAM / Běhejsepsem.cz RACE MIX uhrazeno
Tým: MIZUNO TEAM↳ Peprik David
18.3.2024Peštuka Michal Páteční box OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2024Peterka Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: Berushky↳ Thiel Martin
↳ Hoplíček Ondřej
↳ Hrouzek Zdeněk
9.4.2024Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
17.3.2024Petřeková Jaroslava Valašská banda RACE Z50-99 uhrazeno
14.11.2023Petřík Vítězslav stg Přerov OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Petřík Michael OPEN M13-99 uhrazeno
5.1.2024Petrulak Ivo OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Petrulák Radim OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M50-99 uhrazeno
9.2.2024Pilch Pavel Rychlík OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2024Pincová Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2024Píša Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2024Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc RACE Z30-39 uhrazeno
4.4.2024Plesník Petr OPEN M13-99 uhrazeno
6.4.2024Podepřel Tadeáš FM RACE M30-39 uhrazeno
7.4.2024Podvolecký Karel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pat a Matice↳ Podvolecká Eva
6.4.2024Pokorná Jana FUN FUN uhrazeno
28.3.2024Poláková Ľudmila OPEN T uhrazeno
Tým: Rumové pralinky↳ Rovnianska Mia
↳ Uličný Andrej
↳ Kolesarova Frederika
24.3.2024Polášková Věra Poláškovi OPEN MIX uhrazeno
Tým: Poláškovi↳ Polášek Radim
28.2.2024Polehla Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.3.2024Ponča Petr Nenápadný chodec OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Potom Tsoyetti OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Poupera Antonín FUN FUN uhrazeno
18.3.2024Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
29.11.2023Pravdová Petra PPLKa RACE MIX uhrazeno
Tým: PPLKo↳ Karník LubošPPLKa
22.11.2023Procházka David OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém RACE M30-39 uhrazeno
8.4.2024Procházková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
10.4.2024Procházková Martina BO !!! ŠELMY FUN FUN uhrazeno
9.4.2024Procházková Žofie RACE JZ13-17 uhrazeno
28.11.2023Proske Petr Dragon Boat Ostrava OPEN M13-99 uhrazeno
12.12.2023Prudlová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
2.1.2024Purková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Rabatin Jan OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2024Raček Matúš csirt-mu RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
31.3.2024Rajgl Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Rajnochová Ester #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
2.1.2024Rak Stanislav STG Brumov-Bylnice RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2023Rataj Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
9.4.2024Rejtová Ludmila RACE Z30-39 uhrazeno
28.3.2024Riedl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Římanová Michaela Šneci v běhu RACE Z18-29 uhrazeno
10.4.2024Roman Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
27.12.2023Rorečková Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2023Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.2.2024Rumanek Jaroslav STG Brumov Bylnice RACE M50-99 uhrazeno
29.2.2024Šabart Roman RACE M50-99 uhrazeno
6.12.2023Šafránek Marek RACE M18-29 uhrazeno
3.11.2023Sala Michal OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Samiec Dominik Už to frčí RACE JM13-17 uhrazeno
6.11.2023Samiec Milan Hlavně se neposrat RACE M40-49 uhrazeno
3.4.2024Satinský Jiří STG Zlín RACE M18-29 uhrazeno
8.4.2024Šebek David OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024Sečkář Pavel The Losers Initiative RACE M30-39 uhrazeno
26.2.2024Sedláček Jan RACE M30-39 uhrazeno
18.3.2024Sedlařík Jan Ostravske Kalače RACE M40-49 uhrazeno
17.11.2023Ševčíková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
2.4.2024Siembab Amadeusz OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024Sigmundová Eva Evelína RACE Z18-29 uhrazeno
9.4.2024Sikora Patrik RACE JM13-17 uhrazeno
26.1.2024Sikora Jan RACE M50-99 uhrazeno
12.3.2024Šíma Adam FUN FUN uhrazeno
14.12.2023Šimčík Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Šimčík Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2023Šindler Petr STG Opava OPEN M13-99 uhrazeno
25.3.2024Šindler Jaroslav RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2023Siuda Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2024Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
1.4.2024Skořupa Jakub RACE M40-49 uhrazeno
23.1.2024Škorvánek Jiří Hukvaldy OPEN M13-99 uhrazeno
4.4.2024Škultéty Ján OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Slaninová Nikol BO!!! ŠELMY FUN FUN uhrazeno
30.3.2024Slezáčková Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Sliacka Martina FUN FUN uhrazeno
10.11.2023Šmerdová Alexandra RACE Z18-29 uhrazeno
16.3.2024Šolc Jan STG Prostějov RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Šorm Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
8.4.2024Šotola Jan OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2024Součková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
4.4.2024Španger Martin Gladiátoři Jeseník OPEN M13-99 nezaplaceno
26.3.2024Šperlich Adam OCR Kids Poděbrady RACE M18-29 uhrazeno
16.3.2024Špringlová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
21.2.2024Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
5.4.2024Šrámek Martin RACE M18-29 uhrazeno
3.4.2024Sroka Dominik OPEN T uhrazeno
Tým: four princesses↳ Gajdoš Martin
↳ Jemelka Martinfour princesses
↳ Marák Stanislav
11.4.2024Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
26.3.2024Srubek Radim OPEN T uhrazeno
Tým: Drunken Turtles↳ Sabo PetrDrunken Turtles
↳ Srubek VladimírDrunken Turtles
↳ Praslicakova Michaela
9.4.2024Štafl Karel RACE M40-49 uhrazeno
9.4.2024Stefanovska Tereza Drým tým OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Štěpán Jaroslav 3DS VVPP RACE M30-39 uhrazeno
11.4.2024Štěrba David OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Štípal Martin OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2023Štoudek Maxim OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2023Štoudková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
21.11.2023Štoudková Nela RACE JZ13-17 uhrazeno
2.4.2024Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
1.4.2024Střelec Martin RACE M40-49 uhrazeno
20.1.2024Strihan Marek RACE M30-39 uhrazeno
4.4.2024Strnádlová Martina Maťka keď nevládzeš,, pridaj' FUN FUN uhrazeno
5.1.2024Suchánek Petr STG Napajedla RACE M40-49 uhrazeno
31.3.2024Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Šulc Matěj Microrisc RACE M18-29 uhrazeno
7.4.2024Svačinová Daniela TJ Sokol Vrchoslavice FUN FUN uhrazeno
9.4.2024Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
6.2.2024Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Svoboda Jiří FUN FUN uhrazeno
30.3.2024Svobodová Hana Kruháč - USK OPEN Z13-99 uhrazeno
13.2.2024Svobodová Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Svobodová Petra FUN FUN uhrazeno
4.4.2024Svobodová Marie FUN FUN uhrazeno
29.2.2024Švrlanská Radka v klidu OPEN T uhrazeno
Tým: v klidu↳ Kudelová Jana
↳ Kupková Petra
↳ Rybářová Veronika
3.4.2024Sýkora Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Sýkora Richard RACE M18-29 nezaplaceno
29.12.2023Symerský Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Celsius↳ Petřvalská Romana
4.4.2024Synková Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
15.2.2024Szablatura David STG Karviná RACE M40-49 uhrazeno
13.11.2023Szitai Robin OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Szkuta Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
12.12.2023Tajduš Jan STG Frýdek-Místek RACE M40-49 uhrazeno
24.3.2024Taročko Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Tégler Milan RACE M18-29 uhrazeno
7.2.2024Tesařík Adam RACE M40-49 uhrazeno
8.4.2024Timčák Patrik STG Brumov-Bylnice RACE M30-39 uhrazeno
7.4.2024Tlapakova Gabriela Mszs RACE Z40-49 uhrazeno
2.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
1.2.2024Tomek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
29.3.2024Tomíčková Klára CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z18-29 uhrazeno
29.3.2024Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z40-49 uhrazeno
29.3.2024Toschka Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2024Touc Petr SK Skalka - Podbřezí RACE M50-99 uhrazeno
5.4.2024Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
5.4.2024Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JZ13-17 uhrazeno
31.3.2024Trčka Jan Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE M30-39 uhrazeno
2.1.2024Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
11.1.2024Trojek Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
8.4.2024Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Truhlík David OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
22.3.2024Tymelová Michaela (Ex)klusky RACE Z30-39 uhrazeno
6.3.2024Uherec Pavel RACE M30-39 uhrazeno
19.3.2024Újezdský Jan OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2024Ulčák Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
18.1.2024Unverdorbenová Jana Drým Tým OPEN Z13-99 uhrazeno
24.12.2023Vacula Tomáš Dean OPEN M13-99 uhrazeno
9.11.2023Vahala Jaroslav RACE M18-29 uhrazeno
11.4.2024Vais Matěj RACE M18-29 uhrazeno
5.4.2024Vajda Ladislav RACE M40-49 nezaplaceno
10.4.2024Valášek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
11.4.2024Valenta Petr OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2024Valenta Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2024Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
30.3.2024Varga Martin Varga Family Gladiator Team OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Vašíček Tomáš SK Hranice RACE M30-39 uhrazeno
5.4.2024Vaverka Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
5.4.2024Vaverková Martina RACE Z30-39 uhrazeno
15.3.2024Večeřa Jan Hammer OCR Team RACE MIX uhrazeno
Tým: Dáme Ostravar?↳ Rozsypálková Lada
7.4.2024Večerek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
20.2.2024Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Vendlbergerová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
24.12.2023Veřmiřovský Petr OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2024Verner Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
17.12.2023Vičan Petr STG-Brumov-Bylnice OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2024Vicenikova Leona STG Brumov OPEN Z13-99 uhrazeno
8.4.2024Vidlička Václav OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024Vidličková Valerie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Vilímková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
29.3.2024Viliš Michal OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
5.4.2024Vincent Oldřich STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
6.11.2023Vlček Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Vlčková Eliška FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Vlčková Barbora FUN FUN uhrazeno
24.3.2024Vojtková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
1.3.2024Vokůrková Vladimíra 4Vokurky OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2023Vondroušová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Vorel Miroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bude to sranda říkali...↳ Nožková Hana
5.3.2024Vostárek Aleš NewTeam OPEN M13-99 uhrazeno
15.3.2024Vrážel Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jakub a Martina↳ Vráželová Martina13
30.11.2023Vybíhalová Nikola NewTeam OPEN Z13-99 uhrazeno
18.2.2024Vydiolek Jakub Wizici OPEN MIX uhrazeno
Tým: Wizíci↳ Vydiolek Aneta
30.11.2023Vykydal Jiří NewTeam OPEN M13-99 uhrazeno
11.3.2024Warzeszka Patrik RACE JM13-17 uhrazeno
11.3.2024Warzeszková Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
14.2.2024Weinhold Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
4.3.2024Wilk Richard OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hňa Hňa↳ Lochmanová Nikol
6.4.2024Wodecki Jiri Modrožlutá senzace OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2024Wojnar Jan OPEN M13-99 uhrazeno
29.3.2024Zábranská Barbora OCR team Kladno RACE Z18-29 uhrazeno
31.3.2024Žáčková Renáta Kruháč - USK OPEN Z13-99 uhrazeno
19.2.2024Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Zadinová PetraCarnivora
2.4.2024Žák Marcel OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Zapletal Ondřej Cyklo tým Bolavá noha RACE M40-49 uhrazeno
29.11.2023Zapletalová Kamila OPEN Z13-99 uhrazeno
4.4.2024Zápotočný Stanislav Tarzani RACE MIX uhrazeno
Tým: Tarzani↳ Cidlíková Jana
6.4.2024Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
10.4.2024zdražila Martin Blejd Runner OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2024Zehnálek František VIKINGS OPEN M13-99 uhrazeno
16.11.2023Zeiner Jan RACE M40-49 uhrazeno
9.4.2024Zelníček Radek OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.2.2024Zlámalová Nikola RACE Z18-29 uhrazeno
6.4.2024Zmeškal Milan OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2024Žůrek Kryštof STG Zlín RACE M18-29 uhrazeno
6.4.2024Zvěřina Jaroslav Decathlon Tabor OPEN M13-99 uhrazeno
9.2.2024Zvolenský Marek OPEN M13-99 uhrazeno