Startovní listina GLADIATOR RACE OSTRAVA - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE105
KIDS IKIDS I78
FAMFAM58
KIDS II OKIDS II - OPEN36
Kategorie
FAMFAMILY58
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 32
CH08-09Chlapci 8 - 9 let28
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 24
D10-11Dívky 10 - 11 let 22
CH10-15Chlapci 10 - 15 let19
D06-07Dívky 6 - 7 let18
CH06-07Chlapci 6 - 7 let17
D10-15Dívky 10 - 15 let17
CH14-15Chlapci 14 - 15 let16
D08-09Dívky 8 - 9 let15
D12-13Dívky 12 - 13 let 6
D14-15Dívky 14 - 15 let 5
Celkem přihlášených277

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
7.4.2024Antoniak Oliwia SHARK CREW RYBNIK KIDS I D06-07 uhrazeno
9.4.2024Babiš Jakub KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.4.2024Babiš Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.4.2024Bartošek Martin TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.4.2024Běčáková Erika Atletika FM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
8.4.2024Bednář Kristián KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
31.3.2024Bednář Vojtěch Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.2.2024Bednář Matěj KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
18.2.2024Bednář Václav KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.12.2023Bednařík Matyáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
19.12.2023Bednaříková Markéta KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.3.2024Bednářová Valérie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
5.4.2024Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
9.4.2024Bendová Klára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
26.3.2024Berggruen Wiktoria Raciborki OCR KIDS I D08-09 uhrazeno
26.3.2024Berggruen Franek Raciborki OCR KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.4.2024Biskupová Melisa KIDS I D06-07 uhrazeno
11.4.2024Bláha Sebastian KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
17.3.2024Bobčiak Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.1.2024Boček Štěpán FAM FAM uhrazeno
29.1.2024Bočková Viktorie FAM FAM uhrazeno
8.4.2024Bohočíková Julie KIDS I D06-07 uhrazeno
10.4.2024Bolechová Viki KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.3.2024Bučko Zdeněk Ostravske kalače FAM FAM uhrazeno
22.2.2024Bučková Kornelie Ostravske kalače KIDS I D08-09 uhrazeno
8.4.2024Čadan Mikuláš Spartan Kids FM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
11.1.2024Časarová Debora msk Orlová KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.4.2024Čermák Jáchym KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.4.2024Čermáková Kristýna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
6.4.2024Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.4.2024Chmiel Sebastián FAM FAM uhrazeno
9.4.2024Chmiel Kristián FAM FAM uhrazeno
9.4.2024Cieślak Julia KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
9.4.2024Čopian Vilém OWO Tým KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.4.2024Čopian Vojtěch OWO Tým KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
20.2.2024Čubová Nela Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.4.2024Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.4.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.4.2024Culková Nikola #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
10.4.2024David Sebastian KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.3.2024Demlová Adéla KIDS II KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
3.4.2024Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
10.4.2024Dvořák Adam KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.4.2024Dvořáková Ella KIDS I D08-09 uhrazeno
3.4.2024Faiglova Niki PROFFA KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
2.4.2024Faiglova Aneta Proffa KIDS I D08-09 uhrazeno
31.3.2024Faldyna Max KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.4.2024Fialka Lukáš TJ Sokol Vrchoslavice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.3.2024Fiedler Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.1.2024Foldynová Ella Ostrava Steelers FAM FAM uhrazeno
26.3.2024Fortalski Filip Raciborki OCR KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.3.2024Frnka Jiří Drým tým KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
16.3.2024Frnka David Drým tým KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
7.4.2024Frommel Ondřej FAM FAM uhrazeno
17.2.2024Gavlas Richard KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.4.2024Gottvald Tomas FAM FAM nezaplaceno
26.3.2024Hajdarowicz Alicja Raciborki OCR KIDS I D06-07 uhrazeno
8.4.2024Halíř Milan KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.4.2024Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
3.4.2024Hanzlík Nik KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.4.2024Hanzlík Karel Atletika Klatovy KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.4.2024Hanzlíková Karin Atletika Klatovy FAM FAM uhrazeno
21.11.2023Heczko Gabriela MaFiGaIz KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.4.2024Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
10.4.2024Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
6.4.2024Hodek Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.4.2024Hodek Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.3.2024Holušová Nela KIDS I D08-09 uhrazeno
7.4.2024Homola David FAM FAM uhrazeno
26.11.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
1.4.2024Horálek Daniel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
7.4.2024Hozza Vojtěch 1.FC Poruba KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.4.2024Hutěčková Martina KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
1.4.2024Janků Tobias KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.2.2024Janoch Matyáš FAM FAM uhrazeno
18.1.2024Juráková Nikol KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
2.4.2024Jurníček Jakub FAM FAM uhrazeno
2.4.2024Jurníček Matěj FAM FAM uhrazeno
22.3.2024Kabeláč Michal Atletika Valašské Meziříčí KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.1.2024Kachtíková Markétka KIDS I D08-09 uhrazeno
7.1.2024Kachtíková Kristýnka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.2.2024Kácovský David KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
8.4.2024Kaczková Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.11.2023Keklakova Anetka FAM FAM uhrazeno
8.4.2024Kesová Marie KIDS I D06-07 uhrazeno
26.3.2024Kietlinski Bartek Raciborki OCR KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
5.4.2024Klečková Mia Spartan Training Group Frýdek Místek KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.4.2024Klemm Alexandr KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
11.4.2024Klemmová Klaudie KIDS I D06-07 uhrazeno
5.4.2024Klimczak Kamil Lucian KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.3.2024Kludkova Ema KIDS I D06-07 uhrazeno
16.11.2023Kociánová Amálie FAM FAM uhrazeno
6.4.2024Koláčný Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.4.2024Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.3.2024Konečny Tobias KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.4.2024Kopecký Denis Kopečkovi FAM FAM uhrazeno
9.4.2024Kopecký Robin Kopečkovi FAM FAM uhrazeno
8.4.2024Korčová Adina KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
2.11.2023Kornel Kryštof KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
2.4.2024Kornel Ondřej Judo Beskydy KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.4.2024Kosela Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
28.2.2024Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
7.4.2024Kosztolányi Dominik 1. FC Poruba, Atletika Poruba, ZŠ Porubská KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.4.2024Koudelková Natálie KIDS II - OPEN D10-15 nezaplaceno
26.3.2024Kozlovská Anna Tj Tanvald FAM FAM uhrazeno
23.3.2024Kozlovská Adéla Tj Tanvald KIDS I D08-09 uhrazeno
31.3.2024Křemenáková Eliška KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
10.4.2024Kresta Tobiáš NO STRESS KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.4.2024Kresta Timon NO STRESS KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.4.2024Křižáková Barbora - KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.4.2024Król Kasjan SHARK CREW RYBNIK KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.4.2024Król Kaja SHARK CREW RYBNIK KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.4.2024Krvačný Jiří FAM FAM uhrazeno
11.4.2024Krvačný Václav FAM FAM uhrazeno
8.4.2024Kryštofovič Vojtěch KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
5.4.2024Kubalák Eliáš GLADIATOR KIDS Hradec Králové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
31.3.2024Kvapil Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.3.2024Kvapil Ondřej KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
28.3.2024Lenfeldova Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
1.4.2024Loučka Marek TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.3.2024Lupínek Michal FAM FAM uhrazeno
31.3.2024Lupínková Adéla KIDS I D08-09 uhrazeno
19.3.2024Machů Magdaléna Kruháč team UB KIDS I D08-09 uhrazeno
19.3.2024Machů Filip Kruháč team UB KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
2.4.2024Mahlová Vendula #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
13.11.2023Malyška Matyas FAM FAM uhrazeno
13.11.2023Malyšková Nikol KIDS I D06-07 uhrazeno
31.3.2024Marcalik Dominik FAM FAM uhrazeno
31.3.2024Marcaliková Natálie FAM FAM uhrazeno
2.4.2024Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.4.2024Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
10.4.2024Maschtowský Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.11.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.11.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
3.4.2024Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.4.2024Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.4.2024Matyášová Jolana KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
6.4.2024Meruna Tomáš LOKO Beroun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.3.2024Míček Michael HC Slezan Opava KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.4.2024Miček Viktor STG-FM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
26.3.2024Miczek Mateusz Raciborki OCR KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.3.2024Mielnik, Adam Raciborki OCR KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
26.3.2024Mirecka, Nikola Raciborki OCR KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.4.2024Mohyla Maxmilián KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.2.2024Moravec David KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.3.2024Mrkva Ondřej Drým tým KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.4.2024Musálek Antonín MUSI TEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
3.4.2024Mynarikova Ema FAM FAM uhrazeno
11.4.2024Nachtnebl David KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
27.2.2024Nagy Hynek FAM FAM uhrazeno
11.4.2024Nagyová Věra KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.1.2024Nelhyblová Ema FAM FAM uhrazeno
31.3.2024Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
31.3.2024Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.4.2024Novotný Ondřej FAM FAM nezaplaceno
7.3.2024Ochodek Tobiáš FAM FAM uhrazeno
9.4.2024ONDEJKA Filip KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.3.2024Paskuda. Ola Raciborki OCR KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.3.2024Paskuda. Ignacy Raciborki OCR KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.4.2024Pavelka Simon KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
9.4.2024Pavelková Sofie ??? KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
21.12.2023Pavlíčková Nora FAM FAM uhrazeno
18.3.2024Perger Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.4.2024Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
9.4.2024Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.11.2023Petříková Edita KIDS I D08-09 uhrazeno
1.11.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.2.2024Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
9.4.2024Plachká Zuzana KIDS I D06-07 uhrazeno
5.4.2024Plačková Stella KIDS I D08-09 uhrazeno
5.4.2024Pleva Simon KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
5.4.2024Pleva Theo KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.12.2023Pokorná Stella FAM FAM uhrazeno
22.12.2023Pokorný Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.2.2024Poloch Matyáš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.11.2023Prasek Petr Synci KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.1.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
31.1.2024Procházková Hana Svídnický extrém KIDS I D06-07 uhrazeno
6.4.2024Řepíková Eliška FAM FAM uhrazeno
4.4.2024Řezáč Václav TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.4.2024Řezáčová Alena TJ Sokol Vrchoslavice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
8.4.2024Řičičářová Ema KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.4.2024Roupa Jan #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
3.3.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
6.4.2024Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
5.4.2024Rusek David KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
5.4.2024Rusek Adam KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
7.4.2024Rychlovská Eva KIDS I D08-09 uhrazeno
9.4.2024Rychlovský Pavel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.3.2024Rychnovská Natálie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.4.2024Rys Šimon Rysáci KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.4.2024Rysová Petra Rysáci KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
5.4.2024Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
7.1.2024Sala Marek KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.1.2024Salová Andrea KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.11.2023Samiec Dominik Už to frčí KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
25.11.2023Šandrik Marek KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
9.4.2024Sarga Nikol KIDS I D06-07 uhrazeno
29.3.2024Sazima Tomáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.3.2024Sazimová Eliška FAM FAM uhrazeno
8.4.2024Schaffer Tobias TJ Sokol Vrchoslavice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.4.2024Schybol Richard STG FM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.4.2024Schybolová Gabriela STG FM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
9.4.2024Sedláček Tobiáš FAM FAM uhrazeno
8.4.2024Sedláček Mikuláš Avion Team KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.1.2024Sikora Natan KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
9.4.2024Sionkalová Evelína FAM FAM uhrazeno
1.4.2024Skořupa Václav KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.4.2024Smejkalova Terezka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.11.2023Šmerda Vladan KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
4.4.2024Snopek David KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
4.4.2024Snopek Jiří KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
6.2.2024Sobala Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.3.2024Sobala Ondřej KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.4.2024Špišák Matěj FAM FAM uhrazeno
9.4.2024Špišáková Anna FAM FAM uhrazeno
4.4.2024Stachovič Max Fotbal Studénka KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.2.2024Staněk Jakub Block 325 KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.2.2024Staněk Jiří KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
5.4.2024Stoklasová Julie FAM FAM uhrazeno
11.4.2024Štola Antonín KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.4.2024Štolová Anna FAM FAM uhrazeno
27.3.2024Střelec Tobiáš SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.3.2024Střelec Sebastien SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.4.2024Šturm Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.3.2024Suchánek Petr STG Napajedla KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
8.4.2024Svačina Vojtěch TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.4.2024Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.4.2024Svačina Tomáš TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.3.2024Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
15.3.2024Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
5.4.2024Svobodová Natálie STG Havířov FAM FAM uhrazeno
9.4.2024Sýkora Tomáš SDH Dlouhé KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
8.4.2024Synek Eliáš FAM FAM uhrazeno
15.2.2024Szablatura Honza KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.2.2024Sztuka Matyáš FAM FAM uhrazeno
6.4.2024Szűcs Adél KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.3.2024Szwed Apolonia Socios Silesia KIDS I D06-07 uhrazeno
9.4.2024Szwed Stanisław socios silesia FAM FAM uhrazeno
10.4.2024Tomečková Anna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.4.2024Tomek Adam Buldoci Třebíč KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.4.2024Tomek Ondřej Buldoci Třebíč KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.3.2024Tomi Ondřej FAM FAM uhrazeno
11.4.2024Tomica Daniel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
14.3.2024Trumpich Lukáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.4.2024Tydrychová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
6.4.2024ULRICH Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.4.2024ULRICH Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.4.2024Václavíková Eliška AK SSK Vitkovice KIDS I D06-07 uhrazeno
11.4.2024Vaculík Matyáš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
11.4.2024Vaculík Eliáš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.4.2024Válková Ema KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
26.3.2024Valouch Tobiáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
9.4.2024Vaněk William Václav FAM FAM uhrazeno
30.3.2024Varga Matouš Varga Family Gladiator Team KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.3.2024Varga Viktor Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
5.4.2024Vaverka Štěpán FAM FAM uhrazeno
5.4.2024Vaverková Darina FAM FAM uhrazeno
20.2.2024Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
20.2.2024Veiserová Klára FAM FAM uhrazeno
25.12.2023Velčev Alex KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
25.12.2023Velčev Dominik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
31.3.2024Veličková Valérie Atletika Poruba KIDS I D06-07 uhrazeno
5.3.2024Veřmiřovská Nina KIDS I D06-07 uhrazeno
5.3.2024Veřmiřovský Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.4.2024Vinař Karel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
5.4.2024Vinařová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.3.2024Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.3.2024Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
14.3.2024Vojáček Filip KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.11.2023Volková Viktorie KIDS I D08-09 uhrazeno
9.4.2024Volná Laura Ostravské kalače KIDS I D06-07 uhrazeno
11.3.2024Vráželová Agátka 13 FAM FAM uhrazeno
6.4.2024Witosz Viktor KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
6.4.2024Witosz Viliam KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.4.2024Zackova Tereza Spartan Kids FM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.3.2024Zaoral Eduard FAM FAM uhrazeno