Startovní listina GLADIATOR RACE MILOVICE - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN89
RACERACE67
FUNFUN18
Kategorie
Z13-99Ženy 13 a více let38
M13-99Muži 13 a více let30
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)21
FUNFUN18
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)15
M30-39Muži 30 - 39 let9
M50-99Muži 50 a více let 7
M18-29Muži 18 - 29 let7
M40-49Muži 40 - 49 let6
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
JM13-17Junioři 13 - 17 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
Z50-99Ženy 50 a více let 3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených174

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.4.2024 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s OPEN Z13-99 nezaplaceno
28.4.2024Andrt Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
11.1.2024Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
26.4.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 nezaplaceno
29.4.2024Balvín Martin Agoge gym OPEN MIX uhrazeno
Tým: fly better↳ Milatova Tereza
28.11.2023Becha Andrea Warriors RACE Z40-49 uhrazeno
2.5.2024Bechyňová Nikol Windstorms FUN FUN uhrazeno
31.3.2024Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2023Běhalová Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Braovi↳ Pastorek Tomáš
21.2.2024Benda Pavel The Losers Initiative RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2023Benešová Eliška FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
28.4.2024Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
7.4.2024Bímová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
27.4.2024Bischofová Viktorie OPEN Z13-99 nezaplaceno
26.2.2024Bláha Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.4.2024Blažková Dita STG Mladá Boleslav RACE Z30-39 uhrazeno
26.4.2024Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2024Bouchnerová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
30.4.2024Branč Pavel OCRAM SAM RACE M50-99 uhrazeno
13.4.2024Burian Lukáš Hřebci FUN FUN uhrazeno
31.3.2024Černá Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Cimburek Ludvik CZexxx RACE M50-99 nezaplaceno
9.4.2024czerczak Adrian OPEN MIX uhrazeno
Tým: Czerczak Team ↳ Czerczak Katarzyna
10.1.2024Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
1.5.2024Dlouhá Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Dobrodínská Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Doležel Radomír MK Seitl Ostrava/Povodí Odry RACE M50-99 uhrazeno
26.3.2024Dostálová Žaneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Králíci ↳ Králíček Martin
1.5.2024Dragúň Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: Poslední dech↳ Urbánková Marcela
31.3.2024Dubědová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2024Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2024Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
28.4.2024Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
9.4.2024Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2024Fiedlerová Eliška KB Trefa OPEN Z13-99 uhrazeno
20.12.2023Fišerová Nikola OPEN MIX uhrazeno
Tým: Káčátka↳ Bílý Martin
22.4.2024Funková Kateřina BIBIK OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Gabková Natálie Extreme obstacle runners RACE Z18-29 uhrazeno
2.5.2024Gottsteinová Adéla Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
2.5.2024Havelková Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Hejla Lukáš OCR Čelákovice RACE M18-29 uhrazeno
24.4.2024Hiersch Marek RACE M50-99 uhrazeno
24.4.2024Hierschová Natálie FUN FUN uhrazeno
24.4.2024Hierschová Zuzana FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Hladik Tomas Predator workout brno RACE M30-39 uhrazeno
26.4.2024Hloušek Jakub Sexy bombónky FUN FUN uhrazeno
30.4.2024Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
2.5.2024Holá Nikola Hvězdy OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Honzů Jiri #Gladiatorraceteam OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team Ironmanneobsazeno
27.4.2024Jarolím Tomáš FUN FUN nezaplaceno
30.4.2024Jedounková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2024Jeřábek Ml. Jiří RACE M18-29 uhrazeno
4.4.2024Jeřábková Iva OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2023Jíchová Kamila FUN FUN uhrazeno
20.4.2024Jirásková Lucie MW gymnastická škola OPEN Z13-99 uhrazeno
1.4.2024Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
27.4.2024Kakosová Diana DoDi Milevsko RACE Z50-99 uhrazeno
30.4.2024Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2024Keilová May #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2023Klimeš Pavel RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2024Klimeš Michal RACE M30-39 uhrazeno
29.4.2024Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice
28.4.2024Knězů Knížová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
28.4.2024Kniezková Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
29.2.2024Košťálová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
1.5.2024Kotlín Roman Lagunino FUN FUN uhrazeno
31.3.2024Koublová Karin OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Kouřil Marek #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
23.4.2024Kracík David OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Kramule Matyáš Olympia spartan trénink Kutná Hora/FTM/Atletika Čelákovice RACE JM13-17 nezaplaceno
28.4.2024Kratochvíl Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
30.4.2024Krčmář Martin OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2023Kroupa Michal OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2023Kulka Kryštof Jiná Dimenze OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jiná Dimenze↳ Podroužková PetraJiná dimenze
23.4.2024Kunstová Tereza Stone and Belter RACE Z30-39 uhrazeno
5.4.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.11.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
30.4.2024Louda Filip RACE M18-29 uhrazeno
29.4.2024Majerčík Martin RACE M30-39 uhrazeno
1.5.2024Mašín Denis Lagunino OCR Team FUN FUN uhrazeno
29.4.2024Maxa Tomáš m2vu30 OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Maxová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Mencl Marek OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Mihula Michal OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Mihulová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Mikulecký Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
25.3.2024Mulidrán Daniel RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2024Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
29.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
28.4.2024Nepraš Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
26.2.2024Novotný Aleš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.4.2024Opltová Julie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
28.4.2024Pačes Ota OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Pazdera Karel OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Penčáková Aneta MIZUNO TEAM / Běhejsepsem.cz RACE Z18-29 uhrazeno
29.4.2024Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE JM13-17 uhrazeno
26.3.2024Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
22.4.2024Pihrtová Veronika BÍBÍK OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Píša Lubomir RACE M50-99 uhrazeno
7.4.2024Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
28.4.2024Riedl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Rybišarová Irena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2024Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
24.4.2024Rylková Kateřina What the Flock? RACE Z30-39 uhrazeno
29.4.2024Šarmanová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
22.4.2024Šedivá Pavlína BÍBÍK OPEN Z13-99 uhrazeno
2.11.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.4.2024Sekerová Petra OCR Čelákovice RACE Z30-39 uhrazeno
2.5.2024Šíma Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2024Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2024Šmejkalová Natálie OPEN Z13-99 uhrazeno
1.5.2024Sopek Pavel RACE M40-49 uhrazeno
8.3.2024Sporková Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
26.4.2024Stanovská Sára RACE Z18-29 uhrazeno
2.5.2024Štěpánková Dominika Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
2.5.2024Štěrba David OPEN M13-99 uhrazeno
22.4.2024Šterclová Ivana BÍBÍK OPEN Z13-99 uhrazeno
5.4.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2024Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
26.4.2024Šulc Vojtěch Lagunino FUN FUN uhrazeno
7.4.2024Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
1.11.2023Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
11.3.2024Sýkora Jakub UNKNOWN Team RACE MIX uhrazeno
Tým: JM Team↳ Dani Michaela
2.5.2024Tobolková Radka Windstorms Jičín FUN FUN uhrazeno
2.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
17.1.2024Trabolse Andrea OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bibi↳ Hon Frantisek
2.5.2024Tringelova Pavlina Windstorms Jicin FUN FUN uhrazeno
2.5.2024Tužil Jiří RACE MIX nezaplaceno
Tým: Alena a Jirka↳ Bušinová Alena
12.12.2023Václavíková Radka Lentilky OPEN MIX uhrazeno
Tým: RadRad↳ Kušnír Radoslav
18.1.2024Valenta Petr FUN FUN uhrazeno
18.1.2024Valentova Tereza FUN FUN uhrazeno
29.2.2024Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Valnoha Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.3.2024Valouchová Lucie FUN FUN uhrazeno
23.1.2024Vanclová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Vavrek Peter OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Večeřová Marcela Lentilky OPEN Z13-99 uhrazeno
1.5.2024Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Veselky↳ Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM
30.4.2024Vevera Lukáš Phenomen Czech Team RACE M18-29 nezaplaceno
30.4.2024Vlček Lukáš Lentilky OPEN M13-99 uhrazeno
22.4.2024Vondrová Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hermí DUO↳ Heřmanský Pavel
19.2.2024Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Zadinová PetraCarnivora
5.4.2024Žákovcová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
5.4.2024Žákovec Martin OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
29.3.2024Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV RACE MIX uhrazeno
30.1.2024Zikmund Roman OFFICIAL RACE MIX uhrazeno
Tým: OFFICIAL↳ Zikmundová MiroslavaOFFICIAL
29.4.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2024Zima Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Zima Wimmerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2024Zimová Leontýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno