Startovní listina GR8 TRAILS CANICROSS HRADEC KRÁLOVÉ

Statistika přihlášných

Trať
shortshort76
longlong27
Kategorie
Z13-99P>15Ženy 13 a více let + pes nad 15 kg39
M13-99P>15Muži 13 a více let + pes nad 15 kg18
Z13-99P<15Ženy 13 a více let + pes do 15 kg15
M13-99P>15Muži 13 a více let + pes nad 15 kg11
Z13-99P>15Ženy 13 a více let + pes nad 15 kg9
Z13-99P<15Ženy 13 a více let + pes do 15 kg5
M13-99P<15Muži 13 a více let + pes do 15 kg4
M13-99P<15Muži 13 a více let + pes do 15 kg2
Celkem přihlášených103

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
12.4.2024Aksamit Martin Los Medos Bull Team long M13-99P<15 uhrazeno
25.4.2024Aulehlová Barbora long Z13-99P<15 uhrazeno
6.5.2024Bártová Johana short Z13-99P>15 uhrazeno
2.5.2024Barvič Michal STG Pardubice long M13-99P>15 uhrazeno
24.4.2024Buchalová Iva short Z13-99P>15 uhrazeno
21.4.2024Búdová Eva MK Tlapky v tahu short Z13-99P>15 uhrazeno
17.3.2024Cendelín Vít Vít a Kiara short M13-99P>15 uhrazeno
8.5.2024Chyba Ladislav Klub českého horského psa, z.s. short M13-99P>15 uhrazeno
24.4.2024Čtvrtečková Marie Svinecké tlapky short Z13-99P>15 uhrazeno
1.5.2024Dufková Martina short Z13-99P<15 uhrazeno
4.5.2024Dvořáček David Sportovní klub Policie Vysočina long M13-99P>15 uhrazeno
5.5.2024Dvořáková Sára Blue tým long Z13-99P>15 nezaplaceno
9.4.2024Elišková Leona short Z13-99P>15 uhrazeno
4.4.2024Gill Šárka Pintadita short Z13-99P<15 uhrazeno
26.4.2024Hánová Alex Los Hlavos short Z13-99P<15 uhrazeno
26.3.2024Hejčová Karolína short Z13-99P>15 uhrazeno
28.4.2024Herčíková Jitka Dočasky Pardubice short Z13-99P>15 uhrazeno
7.5.2024Hillerová Barbora Canicross Šumperk short Z13-99P>15 uhrazeno
7.5.2024Hoffmannová Tereza long Z13-99P>15 uhrazeno
8.5.2024Horáčková Marie short Z13-99P<15 uhrazeno
28.4.2024Horáčková Michaela short Z13-99P<15 uhrazeno
6.5.2024Horáková Veronika Los Hlavos short Z13-99P<15 uhrazeno
27.3.2024Horčičková Karolína Rozběháme Chrudim short Z13-99P>15 uhrazeno
7.5.2024Hozák Kamil PSA long M13-99P<15 uhrazeno
8.5.2024Hrdinová Pavlína short Z13-99P>15 uhrazeno
8.5.2024Hrušovská Elli Joy of canicros short Z13-99P>15 nezaplaceno
3.5.2024Hubinková Veronika short Z13-99P>15 uhrazeno
28.4.2024Imramovský Jiří Canicross Velká Bíteš short M13-99P<15 uhrazeno
30.4.2024Jahelková Karolína MC Český ráj long Z13-99P>15 uhrazeno
6.4.2024Jarošová Eva short Z13-99P>15 uhrazeno
28.12.2023Jastrzembská Alena Basenji klub Bohemia long Z13-99P<15 uhrazeno
7.5.2024Ječný Filip short M13-99P>15 uhrazeno
9.5.2024Jeřábek Tomáš long M13-99P>15 uhrazeno
9.5.2024Jung Jakub SK Pretorian short M13-99P>15 uhrazeno
6.4.2024Kafkova Michaela short Z13-99P<15 uhrazeno
20.4.2024Kavka Lukáš short M13-99P<15 uhrazeno
7.5.2024Keprtová Erika short Z13-99P>15 uhrazeno
2.11.2023Kestřánková Karolína short Z13-99P>15 uhrazeno
2.5.2024Klenovská Anna short Z13-99P<15 uhrazeno
15.4.2024Kobr Jan short M13-99P>15 uhrazeno
16.4.2024Kollárová Barbora short Z13-99P>15 uhrazeno
3.5.2024Kotyza Aleš #GLADIATORRACETEAM long M13-99P>15 uhrazeno
24.4.2024Koudelková Jochovičová Marie Zobák long Z13-99P>15 uhrazeno
28.4.2024Koulová Kateřina short Z13-99P<15 uhrazeno
8.5.2024Kratěnová Zuzana short Z13-99P>15 uhrazeno
10.4.2024Křivohlavá Kristýna short Z13-99P>15 uhrazeno
9.5.2024Kvasnička Michal MC Český ráj short M13-99P>15 uhrazeno
7.5.2024Kyllarová Aneta short Z13-99P<15 uhrazeno
28.4.2024Kytková Dominika Dočasky Pardubice sobě short Z13-99P<15 uhrazeno
4.5.2024Lenfeldova Lucie Canicross Krkonose short Z13-99P<15 uhrazeno
21.3.2024Loučková Lenka short Z13-99P>15 uhrazeno
28.4.2024Loudová Hana Extreme Dog Race Team short Z13-99P>15 uhrazeno
5.5.2024Macek Petra HMC short Z13-99P>15 uhrazeno
5.5.2024Melecha Jiří Sokol Maxičky long M13-99P>15 uhrazeno
6.5.2024Mílová Kristýna behejsepsem.cz short Z13-99P>15 uhrazeno
7.5.2024Minarčík Josef short M13-99P>15 uhrazeno
6.5.2024MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO short M13-99P>15 uhrazeno
27.4.2024Moravcová Nikola short Z13-99P>15 uhrazeno
8.5.2024Myšík Libor long M13-99P>15 uhrazeno
3.5.2024Nečas Lubomír long M13-99P>15 uhrazeno
7.4.2024Nehasil Vít short M13-99P>15 uhrazeno
2.5.2024Nejedlá Jana short Z13-99P>15 uhrazeno
26.4.2024Nová Anna short Z13-99P>15 uhrazeno
24.4.2024Nováková Karina short Z13-99P>15 uhrazeno
11.1.2024Opletalová Tereza short Z13-99P<15 uhrazeno
3.5.2024Ožana Pavel short M13-99P>15 uhrazeno
8.5.2024Paďour Michal Klub bolavých kolen short M13-99P>15 uhrazeno
8.5.2024Pavlíková Kateřina Psina v běhu short Z13-99P>15 uhrazeno
7.5.2024Penčáková Aneta MIZUNO TEAM / Běhejsepsem.cz long Z13-99P<15 nezaplaceno
22.2.2024Perglerová Daniela MC Český ráj long Z13-99P<15 uhrazeno
28.3.2024Rajsík Jaroslav Běháme za útulkáče short M13-99P<15 uhrazeno
14.4.2024Razek Petr short M13-99P>15 uhrazeno
8.5.2024Řeháková Lucie Hufky team Fitmin short Z13-99P>15 uhrazeno
5.5.2024Rejfková Michaela short Z13-99P>15 uhrazeno
24.4.2024Sanitrnik Michael long M13-99P>15 uhrazeno
24.11.2023Saska Vojtěch short M13-99P<15 uhrazeno
25.3.2024Šenová Vendula short Z13-99P>15 uhrazeno
25.3.2024Šepsová Barbora short Z13-99P<15 uhrazeno
7.4.2024Šímová Tereza short Z13-99P>15 uhrazeno
3.4.2024Šindelka Michal short M13-99P>15 uhrazeno
5.5.2024Skřebská Martina Martina a Dante long Z13-99P>15 uhrazeno
6.5.2024Smutná Pavla Running lions long Z13-99P>15 uhrazeno
25.3.2024Šreibr Josef short M13-99P>15 uhrazeno
9.5.2024Staněk Vratislav long M13-99P>15 nezaplaceno
1.5.2024Stanovská Šárka short Z13-99P>15 uhrazeno
31.3.2024Šťastný Michal Michal a Airin short M13-99P>15 uhrazeno
3.5.2024Strnadová Sára TAKE IT EASY TEAM short Z13-99P>15 uhrazeno
8.5.2024Strouhalová Lucie long Z13-99P>15 uhrazeno
1.4.2024Šulcova Lucie Vlajem za psem long Z13-99P>15 uhrazeno
24.11.2023Syručková Jana Zelený Mor short Z13-99P<15 uhrazeno
21.4.2024Tlustá Lucie short Z13-99P>15 uhrazeno
13.11.2023Tomášková Klára long Z13-99P>15 uhrazeno
9.5.2024Tušlová Karolína short Z13-99P>15 uhrazeno
15.4.2024Vacková Eliška short Z13-99P>15 uhrazeno
6.5.2024Václavík Pavel Běhejsepsem.cz long M13-99P>15 uhrazeno
8.5.2024Valášek Pavel Canicross Šumperk long M13-99P>15 uhrazeno
4.4.2024Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM long Z13-99P<15 nezaplaceno
6.5.2024Velek Matej Behejsepsem.cz short M13-99P>15 uhrazeno
7.5.2024Velková Adéla Behejsepsem.cz short Z13-99P>15 uhrazeno
11.1.2024Volková Veronika short Z13-99P>15 uhrazeno
7.5.2024Zelinka Jiří OCR Pardubáci short M13-99P>15 uhrazeno
29.4.2024Zemach Stanislav short M13-99P>15 uhrazeno
7.5.2024Zoubková Barbora MIZUNO Team short Z13-99P>15 uhrazeno