Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE71
OPENOPEN46
FUNFUN14
Kategorie
Z13-99Ženy 13 a více let18
M13-99Muži 13 a více let17
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)14
FUNFUN14
M30-39Muži 30 - 39 let12
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)11
M18-29Muži 18 - 29 let10
M50-99Muži 50 a více let9
M40-49Muži 40 - 49 let6
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
Z50-99Ženy 50 a více let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených131

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.1.2024Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 nezaplaceno
5.3.2024Bartůněk Jiří FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Becha Andrea Warriors RACE Z40-49 uhrazeno
30.11.2023Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.5.2024Bergmann Michal OPEN M13-99 uhrazeno
14.5.2024Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
9.4.2024Blaháková Anna #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
18.5.2024Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
19.5.2024Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
21.5.2024Branč Filip OCRAM SAM OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Branč Pavel OCRAM SAM RACE M50-99 uhrazeno
14.5.2024Bučková Miroslava STG Brumov Bylnice RACE Z40-49 uhrazeno
25.3.2024Červinka David OPEN M13-99 uhrazeno
5.5.2024Čuda Daniel Carnivora RACE M18-29 uhrazeno
18.5.2024Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
8.5.2024Dobrodínská Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2023Dyntera Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: Falcon Meringue↳ Abrahamová Claudia
22.5.2024Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
14.5.2024Erbanová Karolína FUN FUN uhrazeno
16.5.2024Fifka Martin OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Františák Martin STG Brumov Bylnice RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2024Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
20.5.2024Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
20.5.2024Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
6.5.2024Hajdová Marie Jen já RACE Z30-39 uhrazeno
19.5.2024Hájková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
25.12.2023Hejnyšová Světlana FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Hladik Tomas Predator workout brno RACE M30-39 uhrazeno
26.2.2024Hlušičková Jana FUN FUN uhrazeno
22.5.2024Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
8.5.2024Holá Nikola Hvězdy OPEN Z13-99 uhrazeno
27.2.2024Hovorka Jiří FUN FUN uhrazeno
20.5.2024Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
5.5.2024Hrušková Hana OPEN MIX uhrazeno
Tým: ...↳ Szegény Teodor
6.5.2024Jeřábek Ml. Jiří RACE M18-29 uhrazeno
1.4.2024Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
16.5.2024Kakáček Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2024Klíčová Simona FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Klímek Aleš Warriors RACE M40-49 uhrazeno
14.5.2024Klinovský Miroslav FUN FUN uhrazeno
5.5.2024Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Vaňková EvaOCR Čelákovice
18.5.2024Knot Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
17.5.2024Kolář Petr KOV Velim RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2024Koníčková Aneta Matky enfuga OPEN Z13-99 uhrazeno
17.5.2024Kopečný Štěpán RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Košťálová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Kotík Tomáš Skorogladiátoři RACE M50-99 nezaplaceno
20.5.2024Kováč Andrej RACE M18-29 uhrazeno
23.5.2024Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
23.5.2024Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice RACE Z18-29 uhrazeno
18.5.2024Kroutil Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2024Kudláčková Gabriela OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Kulhánek Milan Intersnack team FUN FUN uhrazeno
14.11.2023Kulka Kryštof Jiná Dimenze OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jiná Dimenze↳ Podroužková PetraJiná dimenze
12.4.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.5.2024Louda Filip RACE M18-29 uhrazeno
12.5.2024Louda Martin RACE MIX uhrazeno
Tým: Loudíci↳ Loudová Hana
31.12.2023Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
3.4.2024Macko Jakub FUN FUN uhrazeno
5.5.2024Matuška Marek RACE MIX uhrazeno
Tým: Světlušky↳ Kozáková Tereza
8.5.2024Mellová Ivana OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Mikšovská Lucie Intersnack team FUN FUN uhrazeno
9.5.2024Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: GladiatorRace↳ Vachalová ŠárkaPRORun Evolution
12.5.2024Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
29.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
16.5.2024Nedvědová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
20.5.2024Nejedlý Jakub RACE M18-29 uhrazeno
20.5.2024Opltová Julie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
21.5.2024Pácha Zdeněk Šerpa Beskydský RACE M50-99 uhrazeno
21.5.2024Pachta Jakub Intersnack team FUN FUN uhrazeno
18.5.2024Pánek Pavel RACE M30-39 uhrazeno
16.5.2024Pařízek Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.3.2024Pařízek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE JM13-17 uhrazeno
21.11.2023Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
20.5.2024Picek Ladislav Sokol Holice OPEN M13-99 uhrazeno
9.5.2024Plachá Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2024Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc RACE Z30-39 uhrazeno
23.5.2024Podešva Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Alea iacta estneobsazeno
20.5.2024Polák Robin Ryžoviště RACE M30-39 uhrazeno
14.5.2024Pomezná Irena FUN FUN uhrazeno
21.5.2024Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
26.1.2024Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
23.12.2023Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
27.2.2024Rásó Alena FUN FUN uhrazeno
18.5.2024Rejtová Ludmila RACE Z30-39 uhrazeno
26.4.2024Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Rumanek Jaroslav STG Brumov Bylnice RACE M50-99 uhrazeno
29.2.2024Schmiedová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
4.4.2024Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
8.5.2024Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
22.5.2024Sondová Rita SVVAT RACE Z18-29 uhrazeno
20.5.2024Sopek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2024Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
19.5.2024Šrámek Martin RACE M18-29 uhrazeno
20.5.2024Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Hovňousci↳ Hošek Jakub
7.5.2024Stanovská Sára RACE Z18-29 uhrazeno
7.5.2024Štemberová Věra RACE Z40-49 uhrazeno
12.4.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2024Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
27.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
17.5.2024Tomášková Anna #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Áňa a Páťa↳ Mrázek Patrik
15.5.2024Touc Petr SK Skalka - Podbřezí RACE M50-99 uhrazeno
15.5.2024Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JZ13-17 uhrazeno
2.1.2024Třeček Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: BK27↳ Purková Martina
5.3.2024Vacek Václav SDT Stráž nad Nisou FUN FUN uhrazeno
16.5.2024Valenta Petr OPEN M13-99 uhrazeno
9.5.2024Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
2.3.2024Vařeková Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vařečky↳ Vařeka Filip
1.5.2024Vičan Petr STG-Brumov-Bylnice OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2024Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
15.5.2024Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2024Vojtíšková Linda #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
23.3.2024Vopařilová Anna Vopařílci RACE Z30-39 uhrazeno
14.5.2024Winkler Stanislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Narozeninová párty vol. 2↳ Winkler Magdaléna
8.5.2024Zimmermannová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno