Startovní listina GLADIATOR RACE DOG HOLICE

Statistika přihlášných

Trať
DOGDOG211
Kategorie
Z18-39PŽeny 18- 39 let + pes 75
Z40-99PŽeny 40 a více let + pes35
FUNPFUN + pes33
M18-39PMuži 18- 39 let + pes 31
M40-49PMuži 40 a více let + pes 20
JZ13-17PJuniorky 13 - 17 let + pes15
JM13-17PJunioři 13 - 17 let + pes2
Celkem přihlášených211

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
12.2.2024Anderlová Vlasta DOG FUNP uhrazeno
13.12.2023Andrlová Kateřina ZKO Polička DOG FUNP uhrazeno
10.11.2023Bahníková Eva DOG Z40-99P uhrazeno
20.5.2024Baierová Klára DOG Z18-39P uhrazeno
3.1.2024Balog Gabriel Extreme Dog Race team DOG M40-49P uhrazeno
8.1.2024Barvič Michal STG Pardubice DOG M40-49P uhrazeno
30.11.2023Becha Andrea Warriors DOG Z40-99P uhrazeno
12.5.2024Bendiková Lucia DOG FUNP uhrazeno
13.3.2024Beránková Libuše DOG FUNP uhrazeno
29.1.2024Beranová Marcela DOG Z40-99P uhrazeno
17.5.2024Beyer Max DOG M18-39P uhrazeno
27.11.2023Bezoušková Gabriela Extreme Dog Race team DOG Z18-39P uhrazeno
17.4.2024Bílá Zdeňka Z&Z team DOG Z18-39P uhrazeno
15.5.2024Binarová Lucie Canicross Šumperk DOG Z40-99P uhrazeno
22.5.2024Březinová Martina DOG Z18-39P uhrazeno
23.5.2024Buganová Petra Rychlá Smečka DOG JZ13-17P uhrazeno
12.2.2024Bydžovská Lucie DOG FUNP uhrazeno
31.3.2024Černíková Věra DOG Z18-39P uhrazeno
31.12.2023Čeřovská Naděžda Niktel White Warriors DOG Z18-39P uhrazeno
11.5.2024Chuděj Tomáš BlackAndWhite DOG M18-39P uhrazeno
20.5.2024Cipro Viktorie Behejsepsem.cz DOG JZ13-17P uhrazeno
17.5.2024Cöger Jiří Náchodské Prdelky DOG M18-39P uhrazeno
15.2.2024Dědečková Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
7.5.2024Deutscher Jan Paměť krajiny, s.r.o. DOG FUNP uhrazeno
31.1.2024Dohnálková Vendula Canicross Brno DOG Z18-39P uhrazeno
22.5.2024Dolníčková Nikol DOG Z18-39P uhrazeno
21.1.2024Dubcová Barbora Valhalla GYM DOG FUNP uhrazeno
23.5.2024Dvořák Josef DOG M18-39P uhrazeno
6.1.2024Dvořáková Sára Blue tým DOG JZ13-17P uhrazeno
29.2.2024Eichlerová Simona Minidogs DOG Z18-39P uhrazeno
2.11.2023Eliášová Andrea Třebíč - Poušov DOG Z40-99P uhrazeno
30.4.2024Elišková Leona DOG Z18-39P uhrazeno
16.5.2024Faigl Tomáš DOG FUNP uhrazeno
14.1.2024Fajtšáková Andrea DOG Z18-39P uhrazeno
15.5.2024Fejlova Natálie DOG JZ13-17P nezaplaceno
22.4.2024Grim Martin #GLADIATORRACETEAM/ Mizuno team DOG M18-39P uhrazeno
26.11.2023Halatová Andrea Extreme Dog Race team DOG Z18-39P uhrazeno
3.3.2024Halla Vlastimil Niktel White Warriors DOG M40-49P uhrazeno
3.3.2024Hallova Renata Niktel White Warriors DOG Z40-99P uhrazeno
16.5.2024Hanáková Štěpánka PortFineWine DOG FUNP nezaplaceno
30.12.2023Hanus Daniel TMK9 Dog Trainig Pardubice DOG JM13-17P uhrazeno
30.12.2023Hanusová Nela TMK9 Dog Trainig Pardubice DOG JZ13-17P uhrazeno
6.5.2024Haustein Martin DOG FUNP uhrazeno
13.4.2024Havelková Lada Canicross Velká Bíteš DOG FUNP uhrazeno
21.2.2024Hejčová Karolína DOG Z18-39P uhrazeno
1.1.2024Henek Michal Drako DOG M18-39P uhrazeno
20.5.2024Hlavatá Zuzana Běhejsepsem.cz DOG Z18-39P uhrazeno
29.2.2024Hlavatá Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
3.4.2024Hoffmannová Markéta DOG Z18-39P uhrazeno
16.4.2024Hoffmannová Lenka DOG Z40-99P uhrazeno
31.12.2023Horak Petr MJ! DOG M40-49P uhrazeno
29.2.2024Horálek Miroslav Minidogs DOG M40-49P uhrazeno
21.5.2024Hubáček Kryštof DOG M18-39P uhrazeno
15.5.2024Hubinková Veronika DOG Z18-39P uhrazeno
10.1.2024Hudec Radim DOG M18-39P uhrazeno
8.5.2024Hybnerová Tereza DOG FUNP uhrazeno
31.12.2023Hybštová Iva DOG Z18-39P uhrazeno
20.5.2024Hynarova Karolina DOG JZ13-17P nezaplaceno
11.5.2024Hynková Kristýna Blue tým DOG Z18-39P uhrazeno
23.5.2024Jabůrek Jiří DOG M40-49P uhrazeno
26.11.2023Jaklová Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
16.5.2024Jansa Jakub DOG FUNP nezaplaceno
16.5.2024Jansová Edita DOG FUNP nezaplaceno
20.12.2023Jarmarová Jarmila Czech Dog Run team / Mizuno team DOG Z18-39P uhrazeno
21.5.2024Jedličková Šárka DOG Z40-99P uhrazeno
20.5.2024Jirásková Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
19.5.2024Jirásková Lucie DOG JZ13-17P uhrazeno
8.5.2024Jirovská Dominika DOG Z40-99P uhrazeno
9.1.2024Jiruf Matěj DOG M18-39P uhrazeno
23.4.2024Joklová Jitka DOG Z40-99P uhrazeno
21.5.2024Juppová Dagmar DOG FUNP uhrazeno
17.4.2024Karpianusová Zuzana Relax Coudy DOG Z40-99P uhrazeno
22.5.2024Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM DOG M40-49P uhrazeno
20.5.2024Klímková Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
18.5.2024Kmoch Škodová Linda Boxing podebrady DOG Z40-99P uhrazeno
22.5.2024Kmochová Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
11.5.2024Kmoníček Petr Blue tým DOG M40-49P uhrazeno
13.5.2024Kmoníček Jan DOG M18-39P uhrazeno
16.2.2024Kohl Regina DOG Z18-39P uhrazeno
21.5.2024Kolář Jan CZECH NINJA COMMUNITY DOG M40-49P uhrazeno
14.4.2024Kollárová Barbora DOG Z18-39P uhrazeno
15.1.2024Konečná Petra DOG Z18-39P uhrazeno
29.12.2023Kopecký Matěj DOG M18-39P uhrazeno
9.4.2024Kotfaldová Monika Black Riders DOG FUNP uhrazeno
27.11.2023Kotyza Aleš #GLADIATORRACETEAM DOG M18-39P uhrazeno
30.4.2024Kovařík Fafková Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
13.5.2024Králová Kristýna HaKi-Run DOG Z40-99P uhrazeno
22.4.2024Křejbská Pavla DOG Z40-99P uhrazeno
19.5.2024Krejčí Dominik DOG M18-39P uhrazeno
19.1.2024Kriesche Eva retardi na trati DOG Z40-99P uhrazeno
19.5.2024Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava DOG M18-39P uhrazeno
29.1.2024Kubíčková Tereza TMK9 Training Pardubice DOG JZ13-17P uhrazeno
30.4.2024Kučera Aleš DOG M40-49P uhrazeno
30.11.2023Kučera Jan DOG M18-39P uhrazeno
21.5.2024Kučera David LindeMH DOG M18-39P uhrazeno
23.4.2024Kučerová Andrea Niktel White Warriors DOG Z40-99P uhrazeno
21.5.2024Kvačková Viktorie canicross Rampušáci / Fitmin DOG JZ13-17P uhrazeno
12.5.2024Kytková Dominika Dočasky Pardubice sobě DOG Z18-39P uhrazeno
29.2.2024Lajbner Erik Niktel White Warriors DOG M40-49P uhrazeno
29.2.2024Lajbnerová Natálie Niktel White Warriors DOG JZ13-17P uhrazeno
29.2.2024Lajbnerová Miroslava Niktel White Warriors DOG Z40-99P uhrazeno
14.5.2024Liebichová Ilona Lomáci DOG Z18-39P uhrazeno
20.5.2024Lopraisová Monika DOG FUNP uhrazeno
18.5.2024Loudová Hana Extreme Dog Race Team DOG Z18-39P uhrazeno
21.5.2024Macáková Dana DOG Z40-99P uhrazeno
20.5.2024Maffei Ludmila DOG FUNP uhrazeno
21.5.2024Malá Hana #GLADIATORRACETEAM DOG Z18-39P nezaplaceno
15.5.2024Mališkivá Klára MC Metuje DOG JZ13-17P uhrazeno
18.5.2024Marácz Csaba István Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů DOG M18-39P uhrazeno
17.5.2024Mašková Věra DOG FUNP nezaplaceno
22.5.2024Matyáš Ladislav Čumíš na mě? DOG M18-39P uhrazeno
6.3.2024Mayer Milan DOG M18-39P uhrazeno
15.5.2024Mílová Kristýna behejsepsem.cz DOG Z18-39P uhrazeno
2.1.2024Minarčíková Anna DOG Z18-39P uhrazeno
21.5.2024Minaříková Lucie Extreme Dog Race Team DOG Z18-39P uhrazeno
8.1.2024Mitrášová Tereza Poaka crew DOG Z18-39P uhrazeno
15.5.2024Mňuková Veronika Olympia Spartan Training Kutná Hora DOG Z18-39P uhrazeno
29.1.2024Morávková Jana Canicross česká Třebová DOG Z40-99P uhrazeno
21.5.2024Müllerová Simona STG Rychnov nad Kněžnou DOG Z18-39P uhrazeno
14.12.2023Němčanská Iva DOG Z40-99P uhrazeno
14.12.2023Němčanská Veronika DOG Z18-39P uhrazeno
18.5.2024Nguyenová Kristýna Canicross Šumperk DOG FUNP uhrazeno
18.5.2024Novák Tomáš DOG M18-39P uhrazeno
31.3.2024Nováková Karina DOG Z18-39P uhrazeno
16.2.2024Novotná Martina DOG FUNP uhrazeno
24.1.2024Obermajerová Petra Konečná Petra DOG Z40-99P uhrazeno
6.11.2023Ondráček Pavel DOG M18-39P uhrazeno
21.5.2024Paďour Michal Klub bolavých kolen DOG M18-39P uhrazeno
16.5.2024Pauchova Hana Bubbledog DOG FUNP uhrazeno
11.5.2024Pavelek Jan Blue tým DOG M18-39P uhrazeno
27.11.2023Pekárek Filip Extreme Dog Race team DOG M18-39P uhrazeno
27.11.2023Pekárková Vlasta Extreme Dog Race team DOG Z18-39P uhrazeno
7.5.2024Perglerová Daniela MC Český ráj DOG Z40-99P uhrazeno
2.4.2024Petráková Petra Extreme Dog Race team DOG Z18-39P uhrazeno
29.1.2024Pištorová Tereza DOG Z18-39P uhrazeno
17.4.2024Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc DOG Z18-39P uhrazeno
8.11.2023Preclíková Tereza Krakenov DOG Z18-39P uhrazeno
12.1.2024Procházková Julie Canicross Česká Třebová DOG Z40-99P uhrazeno
30.11.2023Prokopová Denisa Extreme Dog Race team DOG Z40-99P uhrazeno
21.4.2024Prudičová Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
22.5.2024Ptáček Adam Extreme Dog Race team DOG JM13-17P uhrazeno
21.5.2024Řeháková Lucie Hufky team Fitmin DOG Z18-39P uhrazeno
26.11.2023Říha Michal Extreme Dog Race team DOG M40-49P uhrazeno
14.5.2024Říhová Pavlína DOG Z18-39P uhrazeno
30.4.2024Ropek Tadeáš DOG FUNP uhrazeno
9.5.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM DOG JZ13-17P uhrazeno
7.5.2024Růžičková Šárka DOG Z18-39P uhrazeno
12.5.2024Šámal Jiří OCR Čelákovice DOG M40-49P uhrazeno
26.11.2023Šatná Pavla Extreme Dog Race team DOG Z40-99P uhrazeno
22.5.2024Sauerová Simona DOG Z18-39P uhrazeno
23.5.2024Schaffer Milan Canicross Hradec Králové DOG M40-49P uhrazeno
13.12.2023Serafinová Kristýna ZKO Polička DOG FUNP uhrazeno
5.5.2024Šeredová Kateřina SK ČUPERA DOG Z18-39P uhrazeno
14.5.2024Sieratovski Ondrej DOG FUNP nezaplaceno
18.12.2023Škeřík Daniel Daniel a Jamboo DOG M18-39P uhrazeno
19.5.2024Škodová Jesika DOG Z18-39P uhrazeno
19.5.2024Škodová Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
19.5.2024Škodová Marcela DOG Z40-99P uhrazeno
31.12.2023Škorpíková Bára DOG Z18-39P uhrazeno
30.11.2023Škrobalová Petra Running lions DOG FUNP uhrazeno
22.5.2024Skrušný Petr DOG FUNP uhrazeno
19.5.2024Šlesingerová Kristýna Canicross Ústí nad Labem DOG JZ13-17P nezaplaceno
30.11.2023Šmídová Pavla DOG FUNP uhrazeno
25.1.2024Soukup Petr EBRÁNA DOG M40-49P uhrazeno
6.5.2024Špitalská Alena DOG Z40-99P uhrazeno
3.4.2024Springer Dominika DOG Z18-39P uhrazeno
22.5.2024Šrůtová Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
20.5.2024Štěpánková Denisa DOG FUNP uhrazeno
17.5.2024Štěpánková Martina Askino/Fitmin team DOG Z40-99P uhrazeno
23.5.2024Stoš Jiří DOG M18-39P uhrazeno
9.5.2024Stříbrná Nikola DOG Z18-39P uhrazeno
12.5.2024Strnad Michal TAKE IT EASY TEAM DOG M40-49P uhrazeno
5.5.2024Strnadová Sára TAKE IT EASY TEAM DOG JZ13-17P uhrazeno
21.5.2024Svobodová Aneta Prachovická smečka DOG Z18-39P uhrazeno
1.3.2024Sýkora Dušan Niktel White Warriors DOG M40-49P uhrazeno
29.12.2023Teplan Peter DOG M40-49P uhrazeno
21.5.2024Tlustá Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
19.5.2024Topičová Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
18.5.2024Toroni Markéta Canicross Šumperk DOG Z40-99P uhrazeno
25.2.2024Trojanová Lucie EXTREME DOG RACE TEAM DOG Z18-39P uhrazeno
1.1.2024Tučková Monika DOG Z18-39P uhrazeno
7.2.2024Tůmová Pavla DOG Z18-39P uhrazeno
6.5.2024Uhlířová Michaela Psina v běhu DOG Z18-39P uhrazeno
15.5.2024Václavík Pavel Běhejsepsem.cz DOG M40-49P uhrazeno
30.11.2023Vaicová Soňa DOG FUNP uhrazeno
18.5.2024Valentová Lenka ROXY DOG Z40-99P uhrazeno
18.2.2024Valešová Michaela DOG FUNP uhrazeno
28.1.2024Vaňková Eva OCR Čelákovice DOG Z18-39P uhrazeno
5.5.2024Vašková Klára Z Týneckých skal DOG Z18-39P uhrazeno
12.5.2024Vébrová Denisa DOG Z18-39P uhrazeno
14.4.2024Vejtasová Ilona Haki Run DOG Z40-99P uhrazeno
2.11.2023Víšek Marek DOG M18-39P uhrazeno
28.11.2023Vlachová Adéla Extreme Dog Race team DOG JZ13-17P uhrazeno
5.5.2024Vlasák Břetislav DOG M18-39P uhrazeno
19.5.2024Vlček Jakub DOG M18-39P uhrazeno
1.12.2023Vlková Nicole DOG FUNP uhrazeno
16.5.2024Vlková Irena Vlčice DOG Z40-99P uhrazeno
16.5.2024Vlková Gabriela Vlčice DOG Z18-39P uhrazeno
1.12.2023Vodičková Hedvika Blue tým DOG Z40-99P uhrazeno
21.5.2024Vokrouhlík Michal DOG M40-49P uhrazeno
11.5.2024Volfová Aneta DOG Z18-39P uhrazeno
29.2.2024Vondráčková Martina DOG FUNP uhrazeno
26.11.2023Vondrová Kateřina Extreme Dog Race team DOG Z40-99P uhrazeno
12.3.2024Vopálenská Zuzana DOG Z40-99P uhrazeno
30.11.2023Všetečková Anna DOG Z18-39P uhrazeno
3.1.2024Zahradníková Jana DOG Z18-39P uhrazeno
10.5.2024Zámišová Barbora Psina v běhu DOG Z18-39P uhrazeno
31.12.2023Žilík Martin DOG M18-39P uhrazeno
21.5.2024Zítková Michaela DOG Z18-39P uhrazeno
15.1.2024Zmarzlák Honza DOG M18-39P uhrazeno
15.1.2024Zmarzláková Kaplanová Petra DOG Z18-39P uhrazeno