Startovní listina GLADIATOR RACE DOG MILOVICE

Statistika přihlášných

Trať
DOGDOG218
Kategorie
Z18-39PŽeny 18- 39 let + pes 91
FUNPFUN + pes42
Z40-99PŽeny 40 a více let + pes31
M18-39PMuži 18- 39 let + pes 31
M40-49PMuži 40 a více let + pes 15
JZ13-17PJuniorky 13 - 17 let + pes7
JM13-17PJunioři 13 - 17 let + pes1
Celkem přihlášených218

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
5.1.2024Altmanová Lucienne DOG Z18-39P uhrazeno
1.5.2024Badalíková Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
10.11.2023Bahníková Eva DOG Z40-99P uhrazeno
14.12.2023Bažant Václav DOG M18-39P uhrazeno
28.11.2023Becha Andrea Warriors DOG Z40-99P uhrazeno
30.4.2024Bendiková Lucia DOG FUNP uhrazeno
30.4.2024Bilíčková Veronika Fluffíci DOG Z18-39P uhrazeno
31.3.2024Bobina Daria DOG Z18-39P uhrazeno
30.4.2024Brokešová Simona #GLADIATORRACETEAM DOG Z18-39P uhrazeno
13.4.2024Burian Lukáš Hřebci DOG FUNP uhrazeno
14.2.2024Cachová Anežka DOG JZ13-17P uhrazeno
5.4.2024Caisková Mária Anna - DOG Z18-39P uhrazeno
4.4.2024Cerha Vojtěch TJ Sokol Poříčany DOG M18-39P uhrazeno
19.4.2024Čermák Pavel DOG FUNP uhrazeno
14.2.2024Černá Markéta DOG Z18-39P uhrazeno
11.2.2024Černý Lukáš DOG M18-39P uhrazeno
31.12.2023Čeřovská Naděžda Niktel White Warriors DOG Z18-39P uhrazeno
16.3.2024Červenková Lucie Canicross Brno DOG Z18-39P uhrazeno
31.3.2024Chalupníková Aranka umimbehat.cz DOG Z18-39P uhrazeno
3.2.2024Cöger Jiří Náchodské Prdelky DOG M18-39P uhrazeno
2.5.2024Duffová Ivana TJ Maratonstav Úpice DOG Z40-99P uhrazeno
31.12.2023Dvořák Jan DOG M18-39P uhrazeno
6.1.2024Dvořáková Sára Blue tým DOG JZ13-17P uhrazeno
29.2.2024Eichlerová Simona Minidogs DOG Z18-39P uhrazeno
9.4.2024Elišková Leona DOG Z18-39P uhrazeno
27.12.2023Fialová Karolína DOG Z18-39P uhrazeno
31.1.2024Filipová Marie DOG Z40-99P uhrazeno
2.5.2024Finkous Michal DOG M18-39P uhrazeno
28.4.2024Finkousová Adéla 2Rakeťáci DOG Z18-39P uhrazeno
19.11.2023Fricová Eliška DOG JZ13-17P uhrazeno
19.11.2023Fricová Veronika DOG Z40-99P uhrazeno
22.4.2024Grim Martin #GLADIATORRACETEAM/ Mizuno team DOG M18-39P uhrazeno
15.4.2024Gruntová Petra DOG Z18-39P uhrazeno
22.4.2024Hák Jakub Rozběhame Kutnou Horu DOG M18-39P nezaplaceno
31.12.2023Halla Vlastimil Niktel White Warriors DOG M40-49P uhrazeno
16.12.2023Hallova Renata Niktel White Warriors DOG Z40-99P uhrazeno
24.3.2024Hanáková Veronika DOG FUNP uhrazeno
26.4.2024Hánová Alex Los Hlavos DOG Z18-39P uhrazeno
30.12.2023Hanus Daniel TMK9 Dog Trainig Pardubice DOG JM13-17P uhrazeno
30.12.2023Hanusová Nela TMK9 Dog Trainig Pardubice DOG JZ13-17P uhrazeno
30.4.2024Hart Kelsey DOG Z18-39P uhrazeno
29.4.2024Hartigová Tereza DOG Z18-39P uhrazeno
23.4.2024Háša Matěj DOG M18-39P uhrazeno
3.2.2024Hendrychova Lenka DOG Z18-39P uhrazeno
5.3.2024Herčíková Jitka Dočasky Pardubice DOG Z40-99P uhrazeno
28.12.2023Heřman Vít Axannso K9 DOG M40-49P uhrazeno
28.12.2023Heřmanová Michaela Axannso K9 DOG Z18-39P uhrazeno
30.4.2024Hlaváčková Jana DOG FUNP uhrazeno
2.3.2024Hoffmannová Lenka DOG Z40-99P uhrazeno
1.3.2024Hoffmannová Markéta DOG Z18-39P uhrazeno
2.5.2024Homolková Tereza DOG FUNP uhrazeno
8.11.2023Hones Anna Pasepes DOG FUNP uhrazeno
30.4.2024Horáčková Simona DOG Z18-39P uhrazeno
13.3.2024Horák Miloš SRTG Mladá Boleslav DOG M40-49P uhrazeno
26.4.2024Horáková Veronika Los Hlavos DOG Z18-39P uhrazeno
29.2.2024Horálek Miroslav Minidogs DOG M40-49P uhrazeno
30.4.2024Hornigova Ivana Krupská smečka DOG FUNP uhrazeno
29.4.2024Hostáková Tereza DOG Z18-39P uhrazeno
24.12.2023Hrabě Tomáš DOG M18-39P uhrazeno
8.4.2024Hrdá Diana Vořeši DOG Z18-39P uhrazeno
8.4.2024Hrdá Natálie Vořeši DOG JZ13-17P uhrazeno
22.2.2024Hronová Karolína DOG Z18-39P uhrazeno
28.3.2024Hrubá Alena DOG Z18-39P uhrazeno
22.4.2024Hruška Josef DOG M40-49P uhrazeno
22.4.2024Hrušková Tereza DOG Z40-99P uhrazeno
25.4.2024Hrušovská Elli Joy of canicros DOG JZ13-17P uhrazeno
30.4.2024Hubáčková Eva Krupská smečka DOG Z18-39P uhrazeno
21.3.2024Huňáčková Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
4.4.2024Hybnerová Tereza DOG FUNP uhrazeno
28.4.2024Hybnerová Denisa Chilly tym DOG Z18-39P uhrazeno
31.12.2023Hybštová Iva DOG Z18-39P uhrazeno
18.4.2024Hynková Kristýna Blue tým DOG Z18-39P uhrazeno
27.4.2024Jabůrek Jiří DOG M40-49P uhrazeno
3.3.2024Janoušková Veronika DOG Z18-39P uhrazeno
12.1.2024Janurová Jana DOG Z40-99P uhrazeno
20.12.2023Jarmarová Jarmila Czech Dog Run team / Mizuno team DOG Z18-39P uhrazeno
8.1.2024Jedlička Jakub DOG M18-39P uhrazeno
6.2.2024Jerhot Anna DOG FUNP uhrazeno
1.5.2024Jirovská Dominika DOG Z40-99P uhrazeno
9.1.2024Jiruf Matěj DOG M18-39P uhrazeno
24.4.2024Jonáš Petr DOG M40-49P uhrazeno
24.4.2024Jonáš Marek DOG M18-39P uhrazeno
30.4.2024Kakos Tomáš BruTo Sepekov DOG M40-49P uhrazeno
27.4.2024Kakosová Diana DoDi Milevsko DOG Z40-99P uhrazeno
24.11.2023Kápičková Michaela DOG Z18-39P uhrazeno
23.4.2024Kastlerová Marie DOG Z18-39P uhrazeno
30.4.2024Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM DOG M40-49P uhrazeno
23.4.2024Kmochová Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
24.4.2024Kmoníček Petr Blue tým DOG M40-49P uhrazeno
30.4.2024Kmoníčková Lucie TMK9 Dog Training Pardubice DOG FUNP uhrazeno
13.1.2024Knížek Pavel DOG M18-39P uhrazeno
30.4.2024Kolář Jan CZECH NINJA COMMUNITY DOG M40-49P uhrazeno
2.5.2024Konvalinova Aneta Evropáčci DOG Z18-39P nezaplaceno
30.4.2024Kořínková Radka DOG FUNP uhrazeno
10.4.2024Kořínková Kristýna Vetnemo DOG Z18-39P uhrazeno
27.11.2023Kotyza Aleš #GLADIATORRACETEAM DOG M18-39P uhrazeno
31.3.2024Koucká Pavlína DOG FUNP uhrazeno
29.2.2024Kovařík Fafková Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
16.2.2024Křejbská Pavla DOG Z40-99P uhrazeno
11.4.2024Krejčí Dominik DOG M18-39P uhrazeno
30.4.2024Krejčíková Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
19.1.2024Kriesche Eva retardi na trati DOG Z40-99P uhrazeno
30.1.2024Kšírová Veronika DOG Z18-39P uhrazeno
20.2.2024Kučera Aleš DOG M40-49P uhrazeno
30.11.2023Kučera Jan DOG M18-39P uhrazeno
25.3.2024Kučera David LindeMH DOG M18-39P uhrazeno
24.4.2024Kulíček Martin DOG FUNP uhrazeno
13.2.2024Kuncová Kateřina Extreme Dog Race team DOG Z40-99P uhrazeno
10.4.2024Kuropatnická Zuzana DOG Z18-39P uhrazeno
5.3.2024Kytková Dominika Dočasky Pardubice sobě DOG Z18-39P uhrazeno
25.11.2023Kyzlinková Lucie Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů DOG Z18-39P uhrazeno
2.5.2024Lebedová Jana OSA Panda DOG Z40-99P uhrazeno
29.4.2024Levčíková Markéta DOG FUNP uhrazeno
3.12.2023Lysáčková Pavlína Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů DOG Z18-39P uhrazeno
30.4.2024Macáková Dana DOG Z40-99P uhrazeno
7.4.2024Machová Dominika DOG Z18-39P uhrazeno
22.3.2024Macinauerová Ella DOG Z18-39P uhrazeno
4.2.2024Makovská Pavla SRTG Most DOG FUNP uhrazeno
30.4.2024Malinová Karolína TMK9 Dog Training Pardubice DOG FUNP uhrazeno
17.3.2024Marek Lukáš DOG M18-39P uhrazeno
15.4.2024Maříková Sára DOG Z18-39P uhrazeno
19.4.2024Matoušková Adéla DOG FUNP uhrazeno
22.4.2024Michalčíková Kateřina RČ Canicross HK DOG Z18-39P uhrazeno
24.4.2024Miketová Šárka DOG FUNP uhrazeno
17.4.2024Mišáková Hana DOG FUNP uhrazeno
27.4.2024Mlčochová Kateřina DOG Z40-99P uhrazeno
28.2.2024Mňuková Veronika Olympia Spartan Training Kutná Hora DOG Z18-39P uhrazeno
29.3.2024Morkusová Dagmar DOG Z40-99P uhrazeno
21.2.2024Nápravníková Lenka DOG FUNP uhrazeno
22.4.2024Nováková Anna DOG Z18-39P uhrazeno
29.4.2024Novotná Tereza DOG Z18-39P uhrazeno
8.11.2023Oberle Rebekka Beazzd DOG Z18-39P uhrazeno
30.4.2024Odehnalová Nikola TMK9 Dog Training Pardubice DOG FUNP uhrazeno
6.11.2023Ondráček Pavel DOG M18-39P uhrazeno
30.4.2024Pachtová Daniela DOG FUNP uhrazeno
14.12.2023Pandulová Jana DOG FUNP uhrazeno
16.1.2024Panochová Markéta DOG Z18-39P uhrazeno
14.4.2024Pardubická Martina DOG FUNP uhrazeno
18.4.2024Pavelek Jan Blue tým DOG M18-39P uhrazeno
24.4.2024Pavlík Jiří DOG M18-39P uhrazeno
27.2.2024Pechánek Tomáš !NYMBURK! DOG M18-39P uhrazeno
5.3.2024Pecoldová Dominika DOG Z18-39P uhrazeno
15.2.2024Perglerová Daniela MC Český ráj DOG Z40-99P uhrazeno
27.1.2024Petrbokova Lenka DOG FUNP uhrazeno
1.11.2023Piťhová Sandra EWH DOG Z18-39P uhrazeno
18.2.2024Plchová Adéla Fluffíci DOG Z18-39P uhrazeno
13.1.2024Pokorná Martina GAUČÁCI DOG Z18-39P uhrazeno
3.3.2024Pokorná Veronika DOG FUNP uhrazeno
13.4.2024Pokorná Lenka DOG Z18-39P uhrazeno
28.2.2024Poláková Alena DOG Z40-99P uhrazeno
30.4.2024Poloučková Monika Puppy team DOG Z18-39P uhrazeno
24.1.2024Pospíšil Petr GLADIATORS DOG M18-39P uhrazeno
21.1.2024Pražáková Kateřina DOG FUNP uhrazeno
7.1.2024Prchalová Barbora DOG Z18-39P uhrazeno
25.12.2023Preti Viktorie DOG Z18-39P uhrazeno
18.4.2024Příhodová Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
16.3.2024Prokeš David Canicross Brno DOG M18-39P uhrazeno
27.1.2024Prokešová Martina DOG FUNP uhrazeno
31.1.2024Radovnický Michal DOG M40-49P uhrazeno
30.11.2023Rajdl Jílková Jana DOG Z18-39P uhrazeno
28.4.2024Řehořová Zuzana DOG FUNP uhrazeno
2.4.2024Rejfková Michaela DOG Z18-39P uhrazeno
30.4.2024Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší DOG Z18-39P uhrazeno
1.1.2024Růžičková Šárka DOG Z18-39P uhrazeno
20.4.2024Šámal Jiří OCR Čelákovice DOG M40-49P uhrazeno
9.3.2024Šedivá Anna DOG Z18-39P uhrazeno
4.4.2024Šeredová Kateřina SK ČUPERA DOG Z18-39P uhrazeno
14.3.2024Šimánková Anna Corgi team DOG Z18-39P uhrazeno
20.4.2024Šimková Markéta Zlatovlásky DOG FUNP uhrazeno
1.5.2024Šimková Alice DOG FUNP uhrazeno
11.4.2024Skřivánková Klára DOG Z18-39P uhrazeno
25.1.2024Slach Jindřich Nepiči DOG FUNP uhrazeno
25.1.2024Slachová Kateřina Nepiči DOG FUNP uhrazeno
21.12.2023Slívková Hana DOG Z18-39P uhrazeno
18.4.2024Smolková Jana DOG Z40-99P uhrazeno
1.5.2024Sojka Mirek Canis Boymicus DOG M40-49P uhrazeno
9.1.2024Soukupová Vlasta DOG Z40-99P uhrazeno
22.4.2024Soukupová Julie DOG Z18-39P uhrazeno
18.1.2024Špatná Petra DOG FUNP uhrazeno
15.4.2024Špitalská Alena DOG Z40-99P uhrazeno
6.11.2023Šprincl Jan 2Rakeťáci DOG M18-39P uhrazeno
29.4.2024Štěpánková Martina Askino/Fitmin team DOG Z40-99P uhrazeno
14.12.2023Střechová Veronika Veru a Tara DOG FUNP uhrazeno
29.4.2024Střeleček Přemysl JCC Musher klub DOG FUNP uhrazeno
17.4.2024Šulcová Barbora DOG Z18-39P uhrazeno
28.4.2024Švarc Jan DOG M18-39P uhrazeno
31.1.2024Švaříčková Dita Catarebels DOG Z40-99P uhrazeno
12.2.2024Tauchmanová Michala DOG Z18-39P uhrazeno
13.12.2023Třísková Šárka DOG FUNP uhrazeno
21.2.2024Trojanová Michaela DOG FUNP uhrazeno
25.4.2024Uhlířová Michaela Psina v běhu DOG Z18-39P uhrazeno
29.4.2024Válková Lucie Daisy DOG Z18-39P uhrazeno
20.1.2024Vaňková Eva OCR Čelákovice DOG Z18-39P uhrazeno
30.4.2024Vašková Klára Z Týneckých skal DOG Z18-39P uhrazeno
1.12.2023Vébrová Denisa DOG Z18-39P uhrazeno
27.4.2024Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM DOG M18-39P nezaplaceno
17.2.2024Vilémová Nikola #TRENUJFURT DOG Z18-39P uhrazeno
5.3.2024Vlasák Břetislav DOG M18-39P uhrazeno
7.4.2024Vlková Irena Vlčice DOG FUNP uhrazeno
24.3.2024Vlková Gabriela Vlčice DOG Z18-39P uhrazeno
23.4.2024Vodičková Hedvika Blue tým DOG Z40-99P uhrazeno
14.2.2024Vopálenská Zuzana DOG Z40-99P uhrazeno
10.3.2024Vorlíčková Zuzana vorlíci DOG Z40-99P uhrazeno
29.4.2024Vošická Vanesa DOG JZ13-17P nezaplaceno
23.4.2024Vrabcová Monika DOG Z18-39P uhrazeno
17.3.2024Vránková Denisa Úžasňákovi DOG Z18-39P uhrazeno
15.1.2024Všetula Antonín DOG FUNP uhrazeno
1.4.2024W Valerie DOG Z18-39P uhrazeno
30.11.2023Zachová Anna DOG Z18-39P uhrazeno
3.1.2024Zahradníková Jana DOG Z18-39P uhrazeno
25.4.2024Zámišová Barbora Psina v běhu DOG Z18-39P uhrazeno
22.11.2023Žatecká Marcela DOG Z40-99P uhrazeno
5.3.2024Zelená Johana DOG Z18-39P uhrazeno
29.4.2024Zeman Michal DOG M18-39P uhrazeno
4.2.2024Zikmundová Lada DOG Z40-99P uhrazeno
31.12.2023Žilík Martin DOG M18-39P uhrazeno
22.4.2024Zítková Michaela DOG Z18-39P uhrazeno
12.1.2024Zubíková Markéta DOG FUNP uhrazeno