Startovní listina GLADIATOR RACE TŘEBÍČ - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE46
KIDS IKIDS I36
FAMFAM34
KIDS II OKIDS II - OPEN24
Kategorie
FAMFAMILY34
CH10-15Chlapci 10 - 15 let14
CH08-09Chlapci 8 - 9 let13
D10-11Dívky 10 - 11 let 12
D10-15Dívky 10 - 15 let10
CH06-07Chlapci 6 - 7 let9
D06-07Dívky 6 - 7 let8
D12-13Dívky 12 - 13 let 8
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 7
CH14-15Chlapci 14 - 15 let7
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 7
D08-09Dívky 8 - 9 let6
D14-15Dívky 14 - 15 let 5
Celkem přihlášených140

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
27.3.2024Baran David Sky FAM FAM uhrazeno
2.4.2024Baran Michal Sky FAM FAM uhrazeno
28.5.2024Bařina Martin FAM FAM uhrazeno
27.3.2024Bendová Natálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
14.4.2024Bouchner David KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.4.2024Bouchner Vojtěch KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
24.5.2024Briaský Maxmilián SC Radotín KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.4.2024Burger Daniel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.4.2024Burgerová Ema KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.12.2023Čačka Filip FAM FAM uhrazeno
30.11.2023Cafourek Jáchym Cafíci KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.11.2023Cafourková Linda KIDS I D08-09 uhrazeno
30.11.2023Cafourková Stela Cafíci KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.4.2024Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
27.5.2024Chadraba Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 nezaplaceno
27.12.2023Chybová Sofie Chybovi Morkovice FAM FAM uhrazeno
27.12.2023Chybová Elena Chybovi Morkovice FAM FAM uhrazeno
25.5.2024Císařová Zuzana FAM FAM nezaplaceno
29.5.2024Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
29.5.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
29.5.2024Culková Nikola #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
7.4.2024Ďuďa Oliver FAM FAM uhrazeno
7.4.2024Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.4.2024Dundálková Kristýna Fénix Sport KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.4.2024Faiglova Aneta Proffa KIDS I D08-09 uhrazeno
5.5.2024Fatrdlová Veronika KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
13.11.2023Fehér Laura Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
27.3.2024Freudenreich Filip Atletika Sokol Havlíčkův Brod KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.3.2024Freudenreichová Eliška Atletika Sokol Havlíčkův Brod KIDS I D08-09 uhrazeno
18.4.2024Girgle Samuel FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Groskopf Vojtěch KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
1.11.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
29.5.2024Hlavatá Michaela Opičí gang FAM FAM uhrazeno
29.5.2024Hlavatý Karel Opičí gang FAM FAM uhrazeno
28.5.2024Hodek Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.5.2024Hodek Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.1.2024Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.5.2024Hrachovinová Anna Atom Kids Praha KIDS II - RACE D12-13 nezaplaceno
21.5.2024Hucek Lukáš TRENUJFURT KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
31.12.2023Hutař Robin FAM FAM uhrazeno
31.12.2023Hutař Max FAM FAM uhrazeno
26.5.2024Iranová Anna KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
4.4.2024Jurdová Emily FAM FAM uhrazeno
7.4.2024Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
7.4.2024Kácovský David KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.4.2024Kaczková Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 nezaplaceno
26.5.2024Kica Vojta KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
26.5.2024Kicová Nikol KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.4.2024Klubal David KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2024Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
9.5.2024Konečná Ivana Dono KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.5.2024Konstantinovič Daniel DD Senožaty KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.5.2024Konstantinovič Nikolas DD Senožaty KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
24.3.2024Kopáč Filip OCR TEAM Kladno KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.3.2024Kopáčová Veronika OCR TEAM Kladno KIDS I D06-07 uhrazeno
28.2.2024Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
27.11.2023Kotlík David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.11.2023Kouba Kryštof Family Koubovi FAM FAM uhrazeno
26.11.2023Koubová Karolína Family Koubovi FAM FAM uhrazeno
17.12.2023Král Jan FAM FAM uhrazeno
17.12.2023Král Richard FAM FAM uhrazeno
31.3.2024Kratochvíl Jonáš FAM FAM uhrazeno
19.2.2024Kratochvíl Jiří STG Moravský Krumlov FAM FAM uhrazeno
31.3.2024Kratochvílová Thea FAM FAM uhrazeno
16.11.2023Krejčí Magdaléna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.11.2023Krejčí Ondřej KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
7.11.2023Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
4.5.2024Lenfeldova Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.11.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
9.11.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
26.5.2024Loudová Dominika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.1.2024Marek Šimon FAM FAM uhrazeno
24.3.2024Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
1.11.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.11.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
5.11.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
5.11.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
7.5.2024Novotný Sebastian KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
28.5.2024Pastrňák Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.5.2024Pastrňák Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.12.2023Pavlíček Tobias KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.12.2023Pavlíčková Sofie KIDS I D08-09 uhrazeno
27.5.2024Peková Nikol Olympia Spartan Training KIDS I D06-07 nezaplaceno
14.5.2024Petřík Robin KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.5.2024Petříková Eliška KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.12.2023Petruchová Natálie Jeden měsíc běžce FAM FAM uhrazeno
1.11.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.4.2024Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
30.11.2023Pivnička Vít KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.11.2023Pivničková Ema FAM FAM uhrazeno
27.5.2024Plachá Ema KIDS I D06-07 uhrazeno
9.5.2024Pohan Lukáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.11.2023Pokorný Štěpán SKIRUN ČAKOVICE KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.3.2024Prchal David KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.3.2024Prchal Tomáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.3.2024Prchalová Ella KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
26.3.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
26.3.2024Procházková Hana Svídnický extrém KIDS I D06-07 uhrazeno
9.5.2024Ptáčníková Apolena CK Blackfield FAM FAM uhrazeno
19.2.2024Pytlíková Veronika TJ Jiskra Havlíčkův Brod KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.2.2024Pytlíková Andrea TJ SOKOL HAVLÍČKŮV BROD KIDS I D06-07 uhrazeno
29.5.2024Řepíková Eliška FAM FAM nezaplaceno
25.12.2023Robotka Filip KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.12.2023Robotka Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.4.2024Řondik Vojtěch KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
4.2.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
29.5.2024Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
17.3.2024Schoulová Ella TJ Jiskra Humpolec KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.5.2024Šedová Valentina FAM FAM uhrazeno
29.12.2023Šenekl Richard KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.12.2023Šeneklová Andrea KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
19.2.2024Šnýdrová Magdaléna FAM FAM uhrazeno
7.1.2024Souček Antonín Atletika Stodůlky KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.1.2024Šoukal Eduard KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.11.2023Šoukal Petr KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.5.2024Soukupová Eliška Nýmandi KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.12.2023Sovák Viktor KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.12.2023Sováková Karin KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
12.2.2024Strnad Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.11.2023Sujak Martin FAM FAM uhrazeno
16.5.2024Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.5.2024Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.11.2023Uhrová Alexandra Dusty Team KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
28.5.2024ULRICH Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.5.2024ULRICH Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.2.2024Urbánek Šimon KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
25.5.2024Vaněk Jáchym OCR kids Poděbrady KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.3.2024Varga Viktor Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
30.3.2024Varga Matouš Varga Family Gladiator Team KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.5.2024Vášová Jiřinka FAM FAM nezaplaceno
24.5.2024Végh David DD Senožaty KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.5.2024Végh Filip DD Senožaty KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
13.4.2024Velčev Dominik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
13.4.2024Velčev Alex KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
24.3.2024Vinšová Nikol TJ Jiskra Humpolec KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
24.3.2024Vinšová Daniela TJ Jiskra Humpolec KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.11.2023Voborna Katerina Trnavaci FAM FAM uhrazeno
19.11.2023Voborny Petr Trnavaci FAM FAM uhrazeno
16.2.2024Zachová Hana KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
16.2.2024Zachová Klára TJ Alpin Třebíč KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno