Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN49
RACERACE22
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let18
Z13-99Ženy 13 a více let13
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)9
TTým (čtyřčlenný)9
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)5
M30-39Muži 30 - 39 let4
Z30-39Ženy 30 - 39 let2
M18-29Muži 18 - 29 let2
M50-99Muži 50 a více let1
M40-49Muži 40 - 49 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
Celkem přihlášených71

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
17.11.2023Alexa Michal OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Becha Andrea Warriors RACE Z40-49 uhrazeno
19.2.2024Bejrová Adéla Progres run Liberec OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2023Čípcová Jitka OPEN T uhrazeno
Tým: Schiessl - team↳ Štefek JaromírSchiessl - Team
↳ Šuhaj RadekSchiessl- team
↳ Šuhaj MatějSchiessl- team
27.11.2023Desort David OPEN M13-99 uhrazeno
26.3.2024Dostálová Žaneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Králíci ↳ Králíček Martin
15.2.2024Hanus Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Hauser Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Hladik Tomas Predator workout brno RACE M30-39 uhrazeno
26.3.2024Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
1.4.2024Hoffmann Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.11.2023Horáček Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
20.11.2023Horáčková Linda OPEN Z13-99 uhrazeno
29.2.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
22.1.2024Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
30.1.2024Jirounková Martina OPEN T uhrazeno
Tým: The others↳ Widtmannová Adéla
↳ Blažek Daniel
↳ Widtmann Jan
15.2.2024John Marek OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
18.11.2023Kabourková Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
2.1.2024Karel Štěpán edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
3.4.2024Kavová Iva RACE Z40-49 uhrazeno
31.3.2024Koláčková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
2.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
12.2.2024Korousová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2024Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Kouřimský Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Brambory a batáty↳ Jelačičová Hana
29.1.2024Král Zbyněk DuckPower RACE MIX uhrazeno
26.3.2024Krátká Kateřina Fajnofky RACE Z40-49 uhrazeno
12.4.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
11.11.2023Lochman Jan OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
19.3.2024Malá Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2024Matoušková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
15.2.2024Matrka Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2024Metzl Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2024Plachá Tereza STG Prostějov RACE Z30-39 uhrazeno
31.12.2023Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN MIX uhrazeno
Tým: VaNDaL team↳ Malá Veronika
6.2.2024Preclíková Tereza Krakenov RACE Z18-29 uhrazeno
26.1.2024Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
31.12.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
2.11.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
4.4.2024Sekerová Kateřina RACE MIX uhrazeno
Tým: DuckPowerneobsazeno
11.12.2023Skývová Barbora RACE MIX uhrazeno
Tým: Kimčongneobsazeno
9.3.2024Šlechtová Veronika STG PRAHA OPEN Z13-99 uhrazeno
5.11.2023Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Sopková Vladěna RACE Z30-39 uhrazeno
19.2.2024Součková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
12.4.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2024Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
12.2.2024štrunc michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ruda↳ Koubová Radka Ruda
31.3.2024Talacko Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: 3DFitnessgym Žamberkneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
9.4.2024Tužil Jiří RACE M30-39 nezaplaceno
29.2.2024Věrný Jaroslav Kroměříž OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
5.4.2024Vokáč Pavel Lemra líná OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lemra línáneobsazeno
2.11.2023Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
26.3.2024Zelenka Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno